Фільтр
Всього товарів: 54

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 54

Сортування

Сортування:
Артикул: 9194
26300

Сироп Monin - безалкогольний сироп французького виробництва з багатим смаковим асортиментом.  Monin зі cмаком динного лікеру стане незамінним під час приготування різних видів коктейлів, десертів, кавових напоїв.  Сироп Monin зі cмаком динного лікеру  - це можливість створювати власний і завжди новий смак своїх улюблених напоїв та десертів!

18900 грн.

(0)
Артикул: 9194
Артикул: 9197
26200

Сироп Monin  - безалкогольний сироп французького виробництва з багатим смаковим асортиментом.  Monin зі cмаком кориці стане незамінним під час приготування різних видів коктейлів, десертів, кавових напоїв.  Сироп Монін зі cмаком кориці  - це можливість створювати власний і завжди новий смак своїх улюблених напоїв та десертів!

18900 грн.

(0)
Артикул: 9197
Артикул: 9185
33700

Сироп Monin - безалкогольний сироп французького виробництва з багатим смаковим асортиментом.  Monin зі cмаком малини стане незамінним під час приготування різних видів коктейлів, десертів, кавових напоїв.  Сироп Монін зі cмаком малини  - це можливість створювати власний і завжди новий смак своїх улюблених напоїв та десертів!

25900 грн.

(0)
Артикул: 9185
Артикул: 9927

Сироп від Brandbar Blue Curacao має легкий екзотичний аромат цедри зеленого апельсина. Цей вид сиропу вперше з'явився в сонячній Вест-Індії, де різноманітність тропічних рослин дозволила створити такий гармонійний тонкий аромат. Варто звернути увагу, що сироп Брендбар Блю Кюрасао має насичений блакитний колір, що дозволить проявити фантазію і додати вашому напою або десерту оригінальний колір. Рецепт приготування сиропів прийшов до нас ще з Давньої Греції. Для того щоб насолоджуватись смаком фруктів по закінченню сезону, для консервації соків застосовували мед і спеції. Так народилась традиція використання сиропів для приготування різних коктейлів, десертів, вишуканих страв. Протягом багатьох століть технології приготування сиропів розвивалися, з'явилася можливість поєднувати практично будь-які інгредієнти. Так, з 2005 року українська компанія Brandbar представила споживачеві багатий асортимент, як класичних фруктових сиропів, так і оригінальні коктейльні смаки.

8200 грн.

(0)
Артикул: 9927
Артикул: 17675

Сироп Brandbar (Брендбар) Bubble Gum (Бабл Гам) - це насичений смак ароматної жувальної гумки, який прекрасно підійде для приготування молочних коктейлів, йогуртів, смузі, основи для крему та десертів. Також, сироп Брендбар Бабл Гам стане ідеальною основою для алкогольних і безалкогольних коктейлів. Формат поставки - скляна пляшка об'ємом 0,7 л, яка зберігає смакові та ароматичні властивості сиропу. Особливості сиропу Brandbar Bubble Gum: - містить цукор; - об `єм 0,7 л; - на основі артезіанської води;

8200 грн.

(0)
Артикул: 17675
Артикул: 17678

Сироп Brandbar (Брендбар) Elderflover (квітка бузини) - це насичений освіжаючий аромат тархуна, який прекрасно підійде для приготування молочних коктейлів, йогуртів, смузі, основи для крему та десертів. Також, сироп Брендбар стане ідеальною основою для алкогольних і безалкогольних коктейлів. Формат поставки - скляна пляшка об'ємом 0,7 л, яка зберігає смакові та ароматичні властивості сиропу. Особливості сиропу Brandbar Elderflover: - містить цукор; - об `єм 0,7 л; - на основі артезіанської води;

8200 грн.

(0)
Артикул: 17678
Артикул: 17676

Сироп Brandbar (Брендбар) Estragon (Тархун) - це насичений освіжаючий аромат тархуна, який прекрасно підійде для приготування молочних коктейлів, йогуртів, смузі, основи для крему та десертів. Також, сироп Брендбар стане ідеальною основою для алкогольних і безалкогольних коктейлів. Формат поставки - скляна пляшка об'ємом 0,7 л, яка зберігає смакові та ароматичні властивості сиропу. Особливості сиропу Brandbar Estragon - містить цукор; - об `єм 0,7 л; - на основі артезіанської води;

8200 грн.

(0)
Артикул: 17676
Артикул: 9929

Сироп від Brandbar Grenadine - це оригінальне поєднання смаків гранату і малини. Цей ароматний мікс є популярним інгредієнтом для створення алкогольних і безалкогольних коктейлів. Назва Grenadine з'явилося від французького слова «grenade», що перекладається як «плід граната». Сироп від Брендбар Гренадін має яскравий, насичений червоний колір і додасть напою гарний гранатовий відтінок. Протягом багатьох століть технології приготування сиропів розвивалися, з'явилася можливість поєднувати практично будь-які інгредієнти. Так, з 2005 року українська компанія Brandbar представила споживачеві багатий асортимент, як класичних фруктових сиропів, так і оригінальні коктейльні смаки. Рецепт приготування сиропів прийшов до нас ще з Давньої Греції. Для того щоб насолоджуватись смаком фруктів по закінченню сезону, для консервації соків застосовували мед і спеції. Так народилась традиція використання сиропів для приготування різних коктейлів, десертів, вишуканих страв.

8200 грн.

(0)
Артикул: 9929
Артикул: 9932

Сироп Brandbar Irish cream - це гармонійне поєднання смаків ароматної кави, ніжних вершків і тонкої нотки ірландського віскі. Цей сироп Брендбар ідеально підходить для приготування алкогольних та безалкогольних коктейлів, кавових напоїв, молочних коктейлів, морозива та інших десертів. Протягом багатьох століть технології приготування сиропів розвивалися, з'явилася можливість поєднувати практично будь-які інгредієнти. Так, з 2005 року українська компанія Brandbar представила споживачеві багатий асортимент, як класичних фруктових сиропів, так і оригінальні коктейльні смаки. Рецепт приготування сиропів прийшов до нас ще з Давньої Греції. Для того щоб насолоджуватись смаком фруктів по закінченню сезону, для консервації соків застосовували мед і спеції. Так народилась традиція використання сиропів для приготування різних коктейлів, десертів, вишуканих страв.

8200 грн.

(0)
Артикул: 9932
Артикул: 9935

Сироп Brandbar Pina Colada - це концентрований екзотичний смак карибського коктейлю на основі ананаса, кокоса і рому. Гармонійне поєднання інгредієнтів в цьому сиропі Брендбар дозволяє застосовувати його практично в будь-якій сфері кулінарії: для приготування алкогольних та безалкогольних коктейлів, топінгів і кремів, додавати в випічку, смуззі, йогурти, пунш, молочні коктейлі, морозиво та сорбети. Цікаво, що з іспанської мови «Piña colada» дослівно перекладається як «відфільтрований ананасовий сік». Протягом багатьох століть технології приготування сиропів розвивалися, з'явилася можливість поєднувати практично будь-які інгредієнти. Так, з 2005 року українська компанія Brandbar представила споживачеві багатий асортимент, як класичних фруктових сиропів, так і оригінальні коктейльні смаки. Рецепт приготування сиропів прийшов до нас ще з Давньої Греції. Для того щоб насолоджуватись смаком фруктів по закінченню сезону, для консервації соків застосовували мед і спеції. Так народилась традиція використання сиропів для приготування різних коктейлів, десертів, вишуканих страв.

8200 грн.

(0)
Артикул: 9935
Артикул: 17677

Сироп Brandbar (Брендбар) Tiramisu (Тірамісу) - це м'який смак, який поєднує в собі нотки рому, шоколаду та ароматного сирного крему, який прекрасно підійде для приготування молочних коктейлів, йогуртів, смузі, основи для крему та десертів. Також, сироп Брендбар стане ідеальною основою для алкогольних і безалкогольних коктейлів. Сироп зі смаком тірамісу стане відмінним доповненням до кави, какао та іншим гарячих напоїв. Формат поставки - скляна пляшка об'ємом 0,7 л, яка зберігає смакові та ароматичні властивості сиропу. Особливості сиропу Brandbar Tiramisu: - містить цукор; - об `єм 0,7 л; - на основі артезіанської води;

8200 грн.

(0)
Артикул: 17677
Артикул: 9931

Сироп від Brandbar Імбир - це гострий, інтенсивний аромат кореня імбиру, який полюбляють додавати в різдвяну випічку. Імбир цінується у всьому світі не тільки за свої лікувальні властивості, а й завдяки гострому, специфічного смаку. З нього варять імбирне пиво, додають в маринади, пунші та чай, печуть з ним печиво і різні коктейлі. Сироп від Брендбар Імбир чудово доповнить вашу страву і порадує теплим, затишним ароматом. Протягом багатьох століть технології приготування сиропів розвивалися, з'явилася можливість поєднувати практично будь-які інгредієнти. Так, з 2005 року українська компанія Brandbar представила споживачеві багатий асортимент, як класичних фруктових сиропів, так і оригінальні коктейльні смаки. Рецепт приготування сиропів прийшов до нас ще з Давньої Греції. Для того щоб насолоджуватись смаком фруктів по закінченню сезону, для консервації соків застосовували мед і спеції. Так народилась традиція використання сиропів для приготування різних коктейлів, десертів, вишуканих страв.

8200 грн.

(0)
Артикул: 9931
Артикул: 9928

Сироп від Brandbar Ваніль - це ніжний, вишуканий аромат ванілі з тонкою ноткою бренді. Такий сироп ідеально підійде для створення молочних і кавових коктейлів, алкогольних та безалкогольних напоїв, ароматної випічки або десерту. Секрет чудового запаху і смаку сиропу Брендбар Ваніль - якісний натуральний екстракт ванілі прямо з Мадагаскару. Також, цей сироп має теплий бурштиновий колір, який завершить композицію ідеального страви або напою. Протягом багатьох століть технології приготування сиропів розвивалися, з'явилася можливість поєднувати практично будь-які інгредієнти. Так, з 2005 року українська компанія Brandbar представила споживачеві багатий асортимент, як класичних фруктових сиропів, так і оригінальні коктейльні смаки. Рецепт приготування сиропів прийшов до нас ще з Давньої Греції. Для того щоб насолоджуватись смаком фруктів по закінченню сезону, для консервації соків застосовували мед і спеції. Так народилась традиція використання сиропів для приготування різних коктейлів, десертів, вишуканих страв.

8200 грн.

(0)
Артикул: 9928
Артикул: 9941

Сироп від Brandbar Диня - це солодкий, фруктовий річний аромат, який ідеально підійде для створення смуззі, легкого пляжного коктейлю або лимонаду. Інтенсивний екзотичний смак стиглої дині в сиропі Брендбері здатний створити літній настрій навіть посеред холодної зими. Протягом багатьох століть технології приготування сиропів розвивалися, з'явилася можливість поєднувати практично будь-які інгредієнти. Так, з 2005 року українська компанія Brandbar представила споживачеві багатий асортимент, як класичних фруктових сиропів, так і оригінальні коктейльні смаки. Рецепт приготування сиропів прийшов до нас ще з Давньої Греції. Для того щоб насолоджуватись смаком фруктів по закінченню сезону, для консервації соків застосовували мед і спеції. Так народилась традиція використання сиропів для приготування різних коктейлів, десертів, вишуканих страв.

8200 грн.

(0)
Артикул: 9941
Артикул: 9940

Сироп від Brandbar Кавун - це свіжий літній аромат, який ідеально підійде для створення смуззі, легкого пляжного коктейлю або лимонаду. Інтенсивний екзотичний смак соковитого кавуна в сиропі Брендбері здатний створити літній настрій навіть посеред холодної зими. Протягом багатьох століть технології приготування сиропів розвивалися, з'явилася можливість поєднувати практично будь-які інгредієнти. Так, з 2005 року українська компанія Brandbar представила споживачеві багатий асортимент, як класичних фруктових сиропів, так і оригінальні коктейльні смаки. Рецепт приготування сиропів прийшов до нас ще з Давньої Греції. Для того щоб насолоджуватись смаком фруктів по закінченню сезону, для консервації соків застосовували мед і спеції. Так народилась традиція використання сиропів для приготування різних коктейлів, десертів, вишуканих страв.

8200 грн.

(0)
Артикул: 9940
Артикул: 9939

Сироп Brandbar Карамель - це класичний аромат паленого цукру та ванілі, який ідеально підійде для приготування кавових напоїв, основи для крему, різноманітних коктейлів, топінгів до десертів і прекрасно доповнить випічку. Сироп Брендбар Карамель має насичений бурштиновий колір і додасть вашим стравам і напоям теплий коричневий відтінок. Протягом багатьох століть технології приготування сиропів розвивалися, з'явилася можливість поєднувати практично будь-які інгредієнти. Так, з 2005 року українська компанія Brandbar представила споживачеві багатий асортимент, як класичних фруктових сиропів, так і оригінальні коктейльні смаки. Рецепт приготування сиропів прийшов до нас ще з Давньої Греції. Для того щоб насолоджуватись смаком фруктів по закінченню сезону, для консервації соків застосовували мед і спеції. Так народилась традиція використання сиропів для приготування різних коктейлів, десертів, вишуканих страв.

8200 грн.

(0)
Артикул: 9939
Артикул: 9926

Сироп Brandbar Кокос - це насичений екзотичний смак тропічного кокоса з легким карамельним відтінком. Сироп Брендбар ідеально підходить для приготування різноманітних десертів, алкогольних та безалкогольних коктейлів, стане головною ароматною ноткою у випічці або кремі для торта. Яскравий тропічний смак стиглого кокоса ідеально поєднується з кавовими напоями, молочним коктейлем, різними видами шоколаду і фруктовими напоями. Протягом багатьох століть технології приготування сиропів розвивалися, з'явилася можливість поєднувати практично будь-які інгредієнти. Так, з 2005 року українська компанія Brandbar представила споживачеві багатий асортимент, як класичних фруктових сиропів, так і оригінальні коктейльні смаки. Рецепт приготування сиропів прийшов до нас ще з Давньої Греції. Для того щоб насолоджуватись смаком фруктів по закінченню сезону, для консервації соків застосовували мед і спеції. Так народилась традиція використання сиропів для приготування різних коктейлів, десертів, вишуканих страв.

8200 грн.

(0)
Артикул: 9926
Артикул: 9938

Сироп Brandbar Лісовий Горіх - це поєднання вишуканого горіхового смаку з тонкими ароматами мигдалю і ванілі. Цей сироп від Брендбар прекрасно підійде до кавових напоїв, какао і випічки, надаючи їм особливий терпкий аромат. Також, сироп з лісовим горіхом може стати пікантною ноткою в кремі для десерту або солодкому коктейлі. Протягом багатьох століть технології приготування сиропів розвивалися, з'явилася можливість поєднувати практично будь-які інгредієнти. Так, з 2005 року українська компанія Brandbar представила споживачеві багатий асортимент, як класичних фруктових сиропів, так і оригінальні коктейльні смаки. Рецепт приготування сиропів прийшов до нас ще з Давньої Греції. Для того щоб насолоджуватись смаком фруктів по закінченню сезону, для консервації соків застосовували мед і спеції. Так народилась традиція використання сиропів для приготування різних коктейлів, десертів, вишуканих страв.

8200 грн.

(0)
Артикул: 9938
Артикул: 9936

Сироп Brandbar Мигдаль - це класичний аромат відомого лікеру Амарето. Вишуканий гіркуваті смак цього сиропу Брендбар дозволяє застосовувати його практично в будь-якій сфері кулінарії: для приготування алкогольних та безалкогольних коктейлів, топінгів і кремів, додавати в випічку, молочні коктейлі, морозиво і кава. Протягом багатьох століть технології приготування сиропів розвивалися, з'явилася можливість поєднувати практично будь-які інгредієнти. Так, з 2005 року українська компанія Brandbar представила споживачеві багатий асортимент, як класичних фруктових сиропів, так і оригінальні коктейльні смаки. Рецепт приготування сиропів прийшов до нас ще з Давньої Греції. Для того щоб насолоджуватись смаком фруктів по закінченню сезону, для консервації соків застосовували мед і спеції. Так народилась традиція використання сиропів для приготування різних коктейлів, десертів, вишуканих страв.

8200 грн.

(0)
Артикул: 9936
Артикул: 9925

Сироп Brandbar Полуниця - це насичений смак соковитої полуниці, який прекрасно підійде для приготування молочних коктейлів, йогуртів, смуззі, основи для крему і десертів. Також, сироп Брендбар Полуниця стане ідеальною основою для алкогольних і безалкогольних коктейлів. Протягом багатьох століть технології приготування сиропів розвивалися, з'явилася можливість поєднувати практично будь-які інгредієнти. Так, з 2005 року українська компанія Brandbar представила споживачеві багатий асортимент, як класичних фруктових сиропів, так і оригінальні коктейльні смаки. Рецепт приготування сиропів прийшов до нас ще з Давньої Греції. Для того щоб насолоджуватись смаком фруктів по закінченню сезону, для консервації соків застосовували мед і спеції. Так народилась традиція використання сиропів для приготування різних коктейлів, десертів, вишуканих страв.

8200 грн.

(0)
Артикул: 9925
Артикул: 9934

Класичний смак гіркого шоколаду тепер в сиропі Brandbar Шоколад. Насичений, ароматний сироп Брендбар з шоколадним смаком можна застосовувати практично в будь-якій сфері кулінарії: для приготування алкогольних та безалкогольних коктейлів, кавових напоїв, топінгів і кремів, додавати в випічку, смуззі, йогурти, пунш, молочні коктейлі, морозиво, або зробити основою вишуканий десерт. Протягом багатьох століть технології приготування сиропів розвивалися, з'явилася можливість поєднувати практично будь-які інгредієнти. Так, з 2005 року українська компанія Brandbar представила споживачеві багатий асортимент, як класичних фруктових сиропів, так і оригінальні коктейльні смаки. Рецепт приготування сиропів прийшов до нас ще з Давньої Греції. Для того щоб насолоджуватись смаком фруктів по закінченню сезону, для консервації соків застосовували мед і спеції. Так народилась традиція використання сиропів для приготування різних коктейлів, десертів, вишуканих страв.

8200 грн.

(0)
Артикул: 9934
Артикул: 11481

Топінг Банан торгової марки Деліція - це фруктовий соус з насиченим, приємним смаком, ніжним і яскравим ароматом. Топінги традиційно використовуються як наповнювачі для морозива, суфле та кремів. Завдяки різноманітності кольорів фруктових соусів Delicia й густій консистенції, візерунками з них можна прикрасити будь-який кондитерський виріб. Топінги компанії Delicia можуть також урізноманітнити та підкреслити смак кави, оскільки не згортаються в гарячій воді й не тонуть в пінці капучино.

4190 грн.

(0)
Артикул: 11481
Артикул: 11482

Топінг Вишня торгової марки Деліція - це соус з насиченим, приємним смаком вишні, ніжним і яскравим ароматом. Топінги традиційно використовуються як наповнювачі для десертів і кремів. Завдяки різноманітності кольорів соусів Delicia й густій консистенції, візерунками з них можна прикрасити будь-який кондитерський виріб. Можливе додавання топінгу до кондитерських гелів для подальшого глазурування фруктів. Топінги компанії Delicia можуть також урізноманітнити та підкреслити смак кави, оскільки не згортаються в гарячій воді й не тонуть в пінці капучино.

4190 грн.

(0)
Артикул: 11482
Артикул: 11484

Топінг Диня торгової марки Деліція - це фруктовий соус з насиченим, приємним смаком, ніжним і яскравим ароматом. Топінги традиційно використовуються як наповнювачі для морозива, десертів і кремів. Завдяки різноманітності кольорів фруктових соусів Delicia й густій консистенції, візерунками з них можна прикрасити будь-який кондитерський виріб, наприклад, торт або тістечка. Топінги компанії Delicia можуть також урізноманітнити та підкреслити смак кави, оскільки не згортаються в гарячій воді й не тонуть в пінці капучино.

4190 грн.

(0)
Артикул: 11484
Артикул: 11485

Топінг Карамель торгової марки Деліція - це карамельний соус з насиченим, приємним смаком, ніжним і яскравим ароматом. Топінги традиційно використовуються як наповнювачі для морозива, десертів і кремів. Завдяки різноманітності кольорів соусів Delicia й густій консистенції, візерунками з них можна прикрасити будь-який кондитерський виріб. Топінги можуть використовуваться у холодному і гарячому вигляді. Топінги компанії Delicia можуть також урізноманітнити та підкреслити смак кави, оскільки не згортаються в гарячій воді й не тонуть в пінці капучино.

4190 грн.

(0)
Артикул: 11485
Артикул: 11486

Топінг Кокос торгової марки Деліція - це горіховий соус з насиченим, приємним смаком, ніжним і яскравим ароматом. Топінги традиційно використовуються як наповнювачі для морозива, десертів і кремів. Завдяки різноманітності кольорів соусів Delicia й густій консистенції, візерунками з них можна прикрасити будь-який кондитерський виріб. Топінги можуть використовуваться у холодному і гарячому вигляді. Топінги компанії Delicia можуть також урізноманітнити та підкреслити смак кави, оскільки не згортаються в гарячій воді й не тонуть в пінці капучино.

4190 грн.

(0)
Артикул: 11486
Артикул: 11489

Топінг Лісові ягоди торгової марки Деліція - це соус з насиченим, приємним смаком ягід, ніжним і яскравим ароматом. Топінги традиційно використовуються як наповнювачі для десертів, легких кремів, кондитерських гелів. Завдяки різноманітності кольорів фруктових соусів Delicia й густій консистенції, візерунками з них можна прикрасити будь-який кондитерський виріб. Топінги компанії Delicia можуть також урізноманітнити та підкреслити смак кави, оскільки не згортаються в гарячій воді й не тонуть в пінці капучино.

4190 грн.

(0)
Артикул: 11489
Артикул: 11488

Топінг Лісовий горіх торгової марки Деліція - це горіховий соус з насиченим, приємним смаком, ніжним і яскравим ароматом. Топінги традиційно використовуються як наповнювачі для десертів, молочних коктейлів, кремів. Завдяки різноманітності кольорів соусів Delicia й густій консистенції, візерунками з них можна прикрасити будь-який кондитерський виріб, у тому числі, створити ефект глянсу. Топінги компанії Delicia можуть також урізноманітнити та підкреслити смак кави, оскільки не згортаються в гарячій воді й не тонуть в пінці капучино.

4190 грн.

(0)
Артикул: 11488
Артикул: 11490

Топінг Малина торгової марки Деліція - це ягідний соус з насиченим, приємним смаком, ніжним і яскравим ароматом. Топінги традиційно використовуються як наповнювачі для десертів, легких кремів, збітих вершків. Завдяки різноманітності кольорів фруктових соусів Delicia й густій консистенції, візерунками з них можна прикрасити будь-який кондитерський виріб. Топінги компанії Delicia можуть також урізноманітнити та підкреслити смак кави, оскільки не згортаються в гарячій воді й не тонуть в пінці капучино.

4190 грн.

(0)
Артикул: 11490
Артикул: 11487

Топінг Полуниця торгової марки Деліція - це соус з насиченим, приємним смаком полуниці, ніжним і яскравим ароматом. Топінги традиційно використовуються як наповнювачі для десертів, молочних коктейлів, кремів. Завдяки різноманітності кольорів соусів Delicia й густій консистенції, візерунками з них можна прикрасити будь-який кондитерський виріб. Топінги компанії Delicia можуть також урізноманітнити та підкреслити смак кави, оскільки не згортаються в гарячій воді й не тонуть в пінці капучино.

4190 грн.

(0)
Артикул: 11487
Артикул: 11491

Топінг Тірамісу торгової марки Деліція - це оригінальний соус з насиченим, приємним смаком, ніжним і яскравим ароматом. Топінги традиційно використовуються як наповнювачі для десертів, кремів, збітих вершків, морозива. Завдяки різноманітності кольорів соусів Delicia й густій консистенції, візерунками з них можна прикрасити будь-який кондитерський виріб. Топінги компанії Delicia можуть також урізноманітнити та підкреслити смак кави, оскільки не згортаються в гарячій воді й не тонуть в пінці капучино.

4190 грн.

(0)
Артикул: 11491
Артикул: 11492

Топінг Фісташки торгової марки Деліція - це горіховий соус з насиченим, приємним смаком, ніжним і яскравим ароматом. Топінги традиційно використовуються як наповнювачі для десертів, легких кремів, збітих вершків, а також основи для глазурування випічки. Завдяки різноманітності кольорів соусів Delicia й густій консистенції, візерунками з них можна прикрасити будь-який кондитерський виріб. Топінги компанії Delicia можуть також урізноманітнити та підкреслити смак кави, оскільки не згортаються в гарячій воді й не тонуть в пінці капучино.

4190 грн.

(0)
Артикул: 11492
Артикул: 11493

Топінг Шоколад торгової марки Деліція - це шоколадний соус з насиченим, приємним смаком, ніжним і яскравим ароматом. Топінги традиційно використовуються як наповнювачі для морозива, суфле, кремів, збитих вершків, тощо. Завдяки різноманітності кольорів соусів Delicia й густій консистенції, візерунками з них можна прикрасити торт, тістечко або навіть деякі види м'ясних страв. Топінги компанії Delicia можуть також урізноманітнити та підкреслити смак кави, оскільки не згортаються в гарячій воді й не тонуть в пінці капучино.

4190 грн.

(0)
Артикул: 11493
Артикул: 9193

Сироп Monin - безалкогольний сироп французького виробництва з багатим смаковим асортиментом.  Monin зі cмаком ірландського крему стане незамінним під час приготування різних видів коктейлів, десертів, кавових напоїв.  Сироп Monin зі cмаком ірландського крему  - це можливість створювати власний і завжди новий смак своїх улюблених напоїв та десертів!

26300 грн.

(0)
Артикул: 9193
Артикул: 9190

Сироп Monin  - безалкогольний сироп французького виробництва з багатим смаковим асортиментом.  Monin зі cмаком лікеру Блю Кюрасао стане незамінним під час приготування різних видів коктейлів, десертів, кавових напоїв.  Сироп Monin зі cмаком лікеру Блю Кюрасао - це можливість створювати власний і завжди новий смак своїх улюблених напоїв та десертів!

26300 грн.

(0)
Артикул: 9190
Артикул: 14373

Monin (Монін) сироп Зелене яблуко - це безалкогольний солодкий сироп з яскраво вираженим смаком та ароматом соковитих зелених яблук. Виготовлений на основі очищеної води, яблучного соку та цукру. Сироп Монін Зелене яблуко використовується для приготування різних алкогольних та безалкогольних коктейлів, холодних і гарячих напоїв. Він надасть свіжого та соковитого відтінку десертам, морозиву та фруктовим салатам. Сиропи торгової марки Monin безалкогольний випускаються у Франції та відповідають європейським стандартам якості. Сироп яблуко поставляється в скляній пляшці, в якій він краще зберігає свої якості. Продукт досить концентрований, тому витрачається економно. Особливості Монін зі смаком яблука: - солодко-кислий смак зеленого яблука; - з натурального соку; - густа консистенція; - освіжаючий аромат; - відповідність європейським стандартам якості.

26300 грн.

(0)
Артикул: 14373
Артикул: 9184

Сироп Monin - безалкогольний сироп французького виробництва з багатим смаковим асортиментом.  Monin зі cмаком мигдалю стане незамінним під час приготування різних видів коктейлів, десертів, кавових напоїв.  Сироп Монін зі cмаком мигдалю  - це можливість створювати власний і завжди новий смак своїх улюблених напоїв та десертів!

26300 грн.

(0)
Артикул: 9184
Артикул: 9187

Сироп Monin  - безалкогольний сироп французького виробництва з багатим смаковим асортиментом.  Monin зі cмаком мигдального лікеру стане незамінним під час приготування різних видів коктейлів, десертів, кавових напоїв.  Сироп Monin зі cмаком мигдального лікеру  - це можливість створювати власний і завжди новий смак своїх улюблених напоїв та десертів!

33700 грн.

(0)
Артикул: 9187
Артикул: 11338

Сироп Monin  - безалкогольний сироп французького виробництва з багатим смаковим асортиментом.  Monin зі cмаком ванілі стане незамінним під час приготування різних видів коктейлів, десертів, кавових напоїв.  Сироп Monin зі cмаком ванілі  - це можливість створювати власний і завжди новий смак своїх улюблених напоїв та десертів!

33700 грн.

(0)
Артикул: 11338
Артикул: 9195

Сироп Monin - безалкогольний сироп французького виробництва з багатим смаковим асортиментом.  Monin зі cмаком лікеру гренадін стане незамінним під час приготування різних видів коктейлів, десертів, кавових напоїв.  Сироп Монін зі cмаком лікеру гренадін - це можливість створювати власний і завжди новий смак своїх улюблених напоїв та десертів!

33700 грн.

(0)
Артикул: 9195
Артикул: 9191

Сироп Monin - безалкогольний сироп французького виробництва з багатим смаковим асортиментом.  Monin зі cмаком карамелі стане незамінним під час приготування різних видів коктейлів, десертів, кавових напоїв.  Сироп Монін зі cмаком карамелі  - це можливість створювати власний і завжди новий смак своїх улюблених напоїв та десертів!

33700 грн.

(0)
Артикул: 9191
Артикул: 14889

Сиропи Monin (Монін) безалкогольні натуральні добавки французького виробництва, з багатим смаковим асортиментом. Monin зі смаком м'яти стане незамінним під час приготування різних видів коктейлів. Сироп Монин - це можливість створювати власний та завжди новий смак своїх улюблених напоїв, десертів! Мохіто створений для вживання в чистому вигляді або можливо додавати його на смак в воду, чай, каву, морозиво або випічку. Пропонується солодка добавка в пластиковій пляшці, яка зберігає сироп свіжим тривалий час. Особливості Мохіто від Монін: - має натуральну основу; - насичений смак та аромат; - містить велику кількість вітамінів та мінералів; - різноманітне кулінарне використання.

33700 грн.

(0)
Артикул: 14889
Артикул: 11336

Сироп Monin  - безалкогольний сироп французького виробництва з багатим смаковим асортиментом.  Monin зі cмаком суниці стане незамінним під час приготування різних видів коктейлів, десертів, кавових напоїв.  Сироп Monin зі cмаком суниці  - це можливість створювати власний і завжди новий смак своїх улюблених напоїв та десертів!

33700 грн.

(0)
Артикул: 11336
Артикул: 9182

Сироп Monin - безалкогольний сироп французького виробництва з багатим смаковим асортиментом.  Monin зі cмаком чорної смородини стане незамінним під час приготування різних видів коктейлів, десертів, кавових напоїв.  Сироп Монін зі cмаком чорної смородини  - це можливість створювати власний і завжди новий смак своїх улюблених напоїв та десертів!

33700 грн.

(0)
Артикул: 9182
Артикул: 9181

Сироп Monin зі cмаком Шоколаду є прекрасною складовою для найрізноманітніших коктейлів і лимонаду, адже лінійка сиропів включає більше 100 найменувань. Найефектніше з яскравими прошарками сиропів Monin виглядатимуть шаруваті коктейлі.  Сиропи Монін широко використовуються в кондитерських виробах в якості просочень для тортів і тістечок, а також топінгів для морозива, солодких соусів для фруктових салатів і багато чого іншого.

33700 грн.

(0)
Артикул: 9181
Артикул: 8194

Продукт вітчизняного торгової марки Здорова родина, Сироп З плодів шипшини створений на основі натуральних ягід шипшини і не містить штучних ароматизаторів і консервантів. Сироп З плодів шипшини завдяки своєму складу містить ефірні масла, безліч вітамінів (А, В, Е, С, К, РР) і мінералів (калій, кальцій, магній, натрій, фосфор, цинк, залізо). При цьому сироп Здорова родина має позитивну дію на судинну систему, покращує обмін речовин, підвищує імунітет, зміцнює кістки і допомагає відновлювати зір. Здорова родина, Сироп З плодів шипшини створений для вживання в чистому вигляді або можливо додавати по смаку в воду, чай, каву, коктейлі, морозиво або випічку. Пропонується Сироп З плодів шипшини в скляній пляшці, яка зберігає сироп свіжим тривалий час. Особливості Сиропу З плодів шипшини: - має натуральну основу; - насичений смак і аромат; - містить велику кількість вітамінів і мінералів; - володіє лікувальним ефектом; - різноманітне кулінарне використання. Спосіб застосування: Вживати за бажанням. Інформація про строки та умови зберігання дивись на упаковці.

2580 грн.

(0)
Артикул: 8194
Артикул: 8196

Продукт вітчизняного торгової марки Здорова родина, Сироп Шипшина, Глід створений на основі натуральних ягід шипшини та глоду і не містить штучних ароматизаторів і консервантів. Сироп Шипшина, Глід завдяки своєму складу містить ефірні масла, пектин, флавоноїди, безліч вітамінів (А, В, Е, С, К, РР) і мінералів (калій, кальцій, магній, натрій, фосфор, цинк, залізо). При цьому сироп Здорова родина має позитивну дію на серцево-судинну систему, покращує обмін речовин, підвищує імунітет, зміцнює кістки, допомагає відновлювати зір і надає заспокійливий вплив на нервову систему. Здорова родина, Сироп Шипшина, Глід створений для вживання в чистому вигляді або можливо додавати по смаку в воду, чай, каву, коктейлі, морозиво або випічку. Пропонується Сироп Шипшина, Глід в скляній пляшці, яка зберігає сироп свіжим тривалий час. Особливості Сиропу Шипшина, Глід: - має натуральну основу; - насичений смак і аромат; - містить велику кількість вітамінів і мінералів; - володіє лікувальним ефектом; - різноманітне кулінарне використання. Спосіб застосування: Вживати за бажанням. Інформація про строки та умови зберігання дивись на упаковці.

2580 грн.

(0)
Артикул: 8196
Артикул: 8195

Продукт вітчизняного торгової марки Здорова родина, Сироп Шипшина, Ехінацея, М'ята створений на основі натуральних ягід шипшини і лікувальних трав: ехінацеї і м'яти, і не містить штучних ароматизаторів і консервантів. Сироп Шипшина, Ехінацея, М'ята завдяки своїм складом містить ефірні масла, активні біологічні речовини, безліч вітамінів (А, В, Е, С, К, РР) і мінералів (калій, кальцій, магній, натрій, фосфор, цинк, залізо, селен та інші). При цьому сироп Здорова родина має позитивно дію на серцево-судинну систему, покращує обмін речовин, підвищує імунітет, має заспокійливий вплив на нервову систему, а також має протизапальну, протигрибкову, противірусну, протиалергійну ефектами. Здорова родина, Шипшина, Ехінацея, М'ята створений для вживання в чистому вигляді або можливо додавати по смаку в воду, чай, каву, коктейлі, морозиво або випічку. Пропонується Сироп Шипшина, Ехінацея, М'ята в скляній пляшці, яка зберігає сироп свіжим тривалий час. Особливості Сиропу Шипшина, Ехінацея, М'ята: - має натуральну основу; - насичений смак і аромат; - містить велику кількість вітамінів і мінералів; - володіє лікувальним ефектом; - різноманітне кулінарне використання. Спосіб застосування: Вживати за бажанням. Інформація про строки та умови зберігання дивись на упаковці.

2580 грн.

(0)
Артикул: 8195

Сиропи та топінги


Мода на сиропи і топінги прийшла до нас з Древньої Греції. Зараз це незамінний продукт для багатьох коктейлів, смачне доповнення до йогуртів та кавових напоїв. Нерідко сиропи вживають у чистому виді. Побалуйте себе та рідних смачненькими десертами з сиропами і топінгами з магазину АкваМаркет.

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $