Фільтр
Всього товарів: 19

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 19

Сортування

Сортування:
Артикул: 20892

Холодний зелений чай Fuzetea (Фьюзті) - це негазований безалкогольний освіжаючий солодкий напій, зі смаком лимона та лайма. Виготовляється зелений чай Fuzetea з артезіанської очищеної води, фруктози, цукру, регулятора кислотності: лимонної кислоти, натрію лимоннокислого, соку лайма та концентрованого лимона (вміст соку в напої 0,2 %), екстракту зеленого чаю, натуральних ароматизаторів, антиоксиданту аскорбінової кислоти. Особливості Холодного зеленого чаю Fuzetea: напій з екстракту зеленого чаю, соку лимона та лайма; освіжаючий напій; без синтетичних барвників; рекомендується пити охолодженим; калорійність на 100 г продукту 28 кКал.

1100 грн.

(0)
Артикул: 20892
Артикул: 20889

Холодний чорний чай Fuzetea (Фьюзті) - це негазований безалкогольний освіжаючий солодкий напій, зі смаком персика. Виготовляється чорний чай Fuzetea з артезіанської очищеної води, фруктози, цукру, регулятора кислотності: лимонної кислоти, цитрату натрія, соку персикового (вміст соку в напої 0,1 %), екстракту чорного чаю, натуральних ароматизаторів, антиоксиданту аскорбінової кислоти. Особливості Холодного чорного чаю Fuzetea: напій з екстракту чорного чаю, соку персика; освіжаючий напій; без синтетичних барвників; рекомендується пити охолодженим; калорійність на 100 г продукту 28 кКал.

1100 грн.

(0)
Артикул: 20889
Артикул: 20877

Чорний чай Fuzetea (Ф'юзті) із смаком Лісових ягід – негазований безалкогольний напій. Приємний натуральний освіжаючий смак наполегливо нагадує про літні дні і про відпочинок далеко від міста, загазованих вулиць і метушні. Як тільки ви робите перший ковток, то вже починаєте представляти себе на природі або на дачі. Смачний напій кімнатної температури і в охолодженому вигляді у будь-яку пору року. Він бадьорить і додає енергії. Енергетична цінність продукту на 100 мл – 33 ккал / 138 кілоджоулів; жирів – 0 г; вуглеводів – 7,8 г, у тому числі загальні цукру – 7,8 р. Рекомендована добова потреба складає - 2500 ккал відповідно до ТР ТС 022/2011. При виробництві до складу чорного чаю із смаком Лісових ягід від Фьюзти не додавали синтетичних консервантів, барвників і генетично модифікованих компонентів. Напій повністю натуральний. Зберігати напій рекомендується в прохолодному місці, і вживати в охолодженому вигляді або кімнатної температури. Відкриту пляшку зберігайте в холодильнику і споживіть рідину впродовж 6 годин.

1100 грн.

(0)
Артикул: 20877
Артикул: 20895

Чорний чай Fuzetea (Ф'юзті) із смаком Лимона – прекрасна альтернатива гарячому чаю. Він не лише бадьорить, але і відмінно освіжає і підвищує настрій. Класичне поєднання натурального чорного чаю і соку лимона створюють неповторний смак і приємний аромат. У складі напою тільки натуральні компоненти, сік зі свіжих фруктів і добавки з корисних для здоров'я трав. При виробництві не додавалися: штучні барвники; ароматизатори; ГМО. Негазований безалкогольний напій Чорний чай із смаком Лимона, наповнений сонячною енергією яскравого фрукта можна пити круглий рік в охолодженому вигляді і кімнатної температури. Він подарує вам позитивні емоції і бадьорість. Відмінно угамує спрагу і підійде тим, хто веде активний спосіб життя. Енергетична цінність на 100 мл: 29 ккал / 121 кілоджоуля; жири: 0 г; вуглеводи: 7,1 г, у тому числі загальні цукру: 7,1 р. Напій випускається у банках 0,33 л і пляшках 0,5 л, 1 л і 1,5 л.

1100 грн.

(0)
Артикул: 20895
Артикул: 20891

Холодний зелений чай Fuzetea (Фьюзті) - це негазований безалкогольний освіжаючий солодкий напій, зі смаком лимона та лайма. Виготовляється зелений чай Fuzetea з артезіанської очищеної води, фруктози, цукру, регулятора кислотності: лимонної кислоти, натрію лимоннокислого, соку лайма та концентрованого лимона (вміст соку в напої 0,2 %), екстракту зеленого чаю, натуральних ароматизаторів, антиоксиданту аскорбінової кислоти. Особливості Холодного зеленого чаю Fuzetea: напій з екстракту зеленого чаю, соку лимона та лайма; освіжаючий напій; без синтетичних барвників; рекомендується пити охолодженим; калорійність на 100 г продукту 28 кКал.

1550 грн.

(0)
Артикул: 20891
Артикул: 20894

Холодний чорний чай Fuzetea (Фьюзті) - це негазований безалкогольний освіжаючий солодкий напій, зі смаком лимона. Виготовляється чорний чай Fuzetea з артезіанської очищеної води, фруктози, цукру, регулятора кислотності: лимонної кислоти, натрію лимоннокислого, соку концентрованого лимона (вміст соку в напої 0,1 %), екстракту чорного чаю, натуральних ароматизаторів, антиоксиданту аскорбінової кислоти. Особливості Холодного чорного чаю Fuzetea: напій з екстракту чорного чаю, соку лимона; освіжаючий напій; без синтетичних барвників; рекомендується пити охолодженим; калорійність на 100 г продукту 30 кКал.

1550 грн.

(0)
Артикул: 20894
Артикул: 20890

У Зеленого чаю Fuzetea (Ф'юзті) із смаком Лимон і лайм ідеальний освіжаючий смак, що народився в результаті тривалих досліджень і випробувань фахівців. Мікс 100% натурального зеленого чаю і свіжих фруктів прекрасно бадьорить, угамовує спрагу і піднімає настрій. Негазований безалкогольний напій дозволяє розслабитися у кінці дня, забути про усі турботи і проблеми, зосередиться на своїх почуттях і відчути його приємний смак. Після бурхливої вечірки – це саме те, що треба. Його можна пити як в охолодженому вигляді, так і кімнатної температури. Продукт виготовлений тільки з натуральних компонентів: без консервантів; штучних барвників; генетично модифікованих добавок. Зберігати Зелений чай із смаком Лимон і лайм треба в прохолодному місці. Відкриту пляшку треба зберігати в холодильнику і спожити рідину впродовж 6 годин.  

1870 грн.

(0)
Артикул: 20890
Артикул: 20875

Fuzetea (Фьюзти) Лісові ягоди  - це холодний безалкогольний напій, створений на основі чорного чаю та доповнений соком лісових ягід. Поєдання смаку чорного чаю та лісових ягід даруватиме свіжість та насалоду не лише у літні спекотні дні а й цілий рік. Напій Fuzetea Лісові ягоди ідеально підійде тим, хто веде активний спосіб життя. Fuzetea Лісові ягоди добре втамовує спрагу, освіжаю та дарує цілий вибух приємних смаків. Пляшка Fuzetea, Лісові ягоди, 1,5 л ідеально підійде для смакування напєм цілою сімєю.До складу напою входить екстракт чорного чаю, натуральні ароматизатори, соки лісових ягід, а також цукор, вода та регулятори кислотності.

1870 грн.

(0)
Артикул: 20875
Артикул: 20893

Холодний чорний чай Fuzetea (Фьюзті) - це негазований безалкогольний освіжаючий солодкий напій, зі смаком лимона. Виготовляється чорний чай Fuzetea з артезіанської очищеної води, фруктози, цукру, регулятора кислотності: лимонної кислоти, натрію лимоннокислого, соку концентрованого лимона (вміст соку в напої 0,1 %), екстракту чорного чаю, натуральних ароматизаторів, антиоксиданту аскорбінової кислоти. Особливості Холодного чорного чаю Fuzetea: напій з екстракту чорного чаю, соку лимона; освіжаючий напій; без синтетичних барвників; рекомендується пити охолодженим; калорійність на 100 г продукту 30 кКал.

1870 грн.

(0)
Артикул: 20893
Артикул: 20887

Холодний чорний чай Fuzetea (Фьюзті) - це негазований безалкогольний освіжаючий солодкий напій, зі смаком персика. Виготовляється чорний чай Fuzetea з артезіанської очищеної води, фруктози, цукру, регулятора кислотності: лимонної кислоти, цитрату натрія, соку персикового (вміст соку в напої 0,1 %), екстракту чорного чаю, натуральних ароматизаторів, антиоксиданту аскорбінової кислоти. Особливості Холодного чорного чаю Fuzetea: напій з екстракту чорного чаю, соку персика; освіжаючий напій; без синтетичних барвників; рекомендується пити охолодженим; калорійність на 100 г продукту 28 кКал.

1870 грн.

(0)
Артикул: 20887
Артикул: 9201

Lipton холодний чай зі смаком лимону, прекрасно втамовує спрагу, освіжає і наповнює енергією на цілий день. Lipton - це безалкогольний негазований напій,  виготовлений на основі екстракту з натурального чайного листя, без консервантів та штучних барвників. Допускається  незначний осад рослинної сировини. Зберігати в сухому, прохолодному місці при температурі від 0 до 35'C. Термін придатності 1 рік.

1050 грн.

(0)
Артикул: 9201
Артикул: 9203

Lipton холодний чай зі смаком Персику, прекрасно утамовує спрагу, освіжає і наповнює енергією на цілий день. Lipton - це безалкогольний негазований напій виготовлений на рослинній сировині, без консервантів, без штучних барвників. Напій Ліптон виготовляється на основі екстракту з натурального чайного листя. Допускається легка опалесценція і незначний осад рослинної сировини.Зберігати в сухому, прохолодному місці при температурі від 0 до 35'C.Термін придатності 1 рік.

1050 грн.

(0)
Артикул: 9203
Артикул: 14098

Lipton (Ліптон), холодний чай, Зелений - це солодкий негазований напій, виготовлений на основі очищеної води та натурального екстракту зеленого чаю. Як відомо, зелений чай відзначається хорошими тонізуючими властивостями, а в охолодженому вигляді напій чудово освіжає та втамовує спрагу. Холодний Lipton не містить консервантів, синтетичних барвників та ароматизаторів. Холодний зелений чай Ліптон поставляється в пластиковій пляшці об’ємом 1,5 л. Ви завжди можете насолодитися смаком холодного зеленого чаю, коли немає часу і можливості приготувати його самостійно. Особливості Ліптон зеленого: - на основі натурального екстракту зеленого чаю; - без синтетичних барвників і ароматизаторів; - без консервантів; - містить цукор і фруктозу.    

1760 грн.

(0)
Артикул: 14098
Артикул: 14099

Lipton (Ліптон), холодний чай, Чорний зі смаком лимону - це солодкий негазований напій. Він виготовлений на основі очищеної води та містить натуральний екстракт чорного чаю та сік лимону. Холодний чорний чай чудово освіжає й втамовує спрагу в спекотну погоду. Він також є джерелом антиоксидантів, які зміцнюють захисні функції організму. Напій не містить синтетичних барвників та консервантів. Холодний чай Ліптон Лимон поставляється в пластиковій пляшці об’ємом  1,5 л. Ви завжди можете насолодитися смаком холодного чорного чаю, коли немає часу і можливості заварювати його самостійно. Особливості чорного Lipton з лимоном: - містить натуральний екстракт чорного чаю та лимонний сік; - без синтетичних барвників; - без консервантів; - містить цукор.

1760 грн.

(0)
Артикул: 14099
Артикул: 14100

Lipton (Ліптон), холодний чай, Чорний, зі смаком персику - це солодкий негазований напій з насиченим смаком чорного чаю та персиковими нотками. Він виготовлений на основі очищеної води та екстракту чорного чаю з додаванням натурального персикового соку. Холодний чорний чай чудово освіжає й втамовує спрагу в спекотну погоду. Він також є джерелом антиоксидантів, які зміцнюють захисні функції організму. Напій не містить синтетичних барвників і консервантів. Холодний чай Ліптон Персик поставляється в пластиковій пляшці об’ємом 1,5 л. Ви завжди можете насолодитися смаком холодного чорного чаю, коли немає часу і можливості заварювати його самостійно. Особливості чорного Lipton персик: - з натуральним екстрактом чорного чаю і персиковим соком; - без синтетичних барвників; - без консервантів; - містить цукор.

1760 грн.

(0)
Артикул: 14100
Артикул: 9202

Lipton зелений холодний чай, прекрасно утамовує спрагу, освіжає і наповнює енергією на цілий день. Lipton - це безалкогольний негазований напій виготовлений на рослинній сировині, без консервантів, без штучних барвників. Напій Ліптон виготовляється на основі екстракту з натурального чайного листя. Допускається легка опалесценція і незначний осад рослинної сировини.Зберігати в сухому, прохолодному місці при температурі від 0 до 35'C.Термін придатності 1 рік.

1050 грн.

(0)
Артикул: 9202
Артикул: 22247

Напій газований ChaiMate Wild Grass (ЧайМате Уайлд Грасс) є комбінацією природних ароматів, в основному екстрактів: чорного чаю, Yerba Mate і апельсину. Корисні властивості напою ЧайМате Wild Grass: Вміст апельсину в ЧайМате сприяє підвищенню захисних властивостей організму, профілактиці вірусних інфекцій. Завдяки вмісту антиоксидантів, чай підтримує природні захисні процеси клітин організму.  Чорний чай підтримує концентрацію уваги і розслаблює тіло. Yerba Mate знижує рівень холестерину, захищає клітини печінки, стимулює центральну нервову систему і благотворно впливає на серцево-судинну систему.  Yerba mate є природним джерелом антиоксидантів і кофеїну. Кофеїн є стимулятором центральної нервової системи з класу метилксантина.  Це найпоширеніший в світі психоактивний препарат. Вміст кофеїну в 100 мл напою досягає 30 мг. У ChaiMate не містяться консерванти, штучні барвники та підсилювачі смаку.  Напій від Wild Grass не містить глютену і також підходить для вегетаріанців через низький вміст цукру. Жестяна банка, в яку налито напій, зручна і легко утримується в руці.  При тривалому зберіганні в ній якість ЧайМате не змінюється і зберігає свої органолептичні властивості.

61400 грн.

(0)
Артикул: 22247
Артикул: 20876

Чорний чай Fuzetea (Ф'юзті) із смаком Лісових ягід – негазований пастеризований безалкогольний напій. Його смак нагадає вам про літо і про відпочинок далеко від міського шуму і метушні. Варто тільки закрити очі і ви відчуєте себе на природі або на дачі. Приємний смак напою зі збадьорюючими нотками лісових ягід і ароматного чорного чаю надасть енергії і гарного настрою. Енергетична цінність продукту на 100 мл – 33 ккал / 138 кілоджоулів; жирів – 0 г; вуглеводів –7,8 г, у тому числі загальні цукру – 7,8 р. Рекомендована добова потреба складає – 2500 ккал відповідно до ТР ТС 022/2011. У складі чорного чаю із смаком Лісових ягід від Фьюзти немає консервантів, барвників і ГМО. Зберігати напій рекомендується в прохолодному місці, і вживати в охолодженому вигляді. Відкриту пляшку зберігайте в холодильнику і споживіть рідину впродовж 6 годин.

1550 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 20876
Артикул: 20888

Холодний чорний чай Fuzetea (Фьюзті) - це негазований безалкогольний освіжаючий солодкий напій, зі смаком персика. Виготовляється чорний чай Fuzetea з артезіанської очищеної води, фруктози, цукру, регулятора кислотності: лимонної кислоти, цитрату натрія, соку персикового (вміст соку в напої 0,1 %), екстракту чорного чаю, натуральних ароматизаторів, антиоксиданту аскорбінової кислоти. Особливості Холодного чорного чаю Fuzetea: напій з екстракту чорного чаю, соку персика; освіжаючий напій; без синтетичних барвників; рекомендується пити охолодженим; калорійність на 100 г продукту 28 кКал.

1550 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 20888

Холодний чай


Холодні прохолоджуючі напої пропонує Вам інтернет магазин Аквамаркет. Холодний чай зелений, з лимоном, зі смаком персика, Ви зможете знайти в нашому асортименті. Освіжаючі напої Несті, Ліптон прекрасно втамують спрагу та піднімуть настрій. Ми працюємо для Вас в режимі 24/7, тому купити чай та інші продукти можна цілодобово. А безкоштовна доставка Аквамаркет доставить Ваше замовлення в будь-який зручний для Вас час.

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $