Фільтр
Всього товарів: 6

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 6

Сортування

Сортування:
Артикул: 9201

Lipton холодний чай зі смаком лимону, прекрасно втамовує спрагу, освіжає і наповнює енергією на цілий день. Lipton - це безалкогольний негазований напій,  виготовлений на основі екстракту з натурального чайного листя, без консервантів та штучних барвників. Допускається  незначний осад рослинної сировини. Зберігати в сухому, прохолодному місці при температурі від 0 до 35'C. Термін придатності 1 рік.

1050 грн.

(0)
Артикул: 9201
Артикул: 9203

Lipton холодний чай зі смаком Персику, прекрасно утамовує спрагу, освіжає і наповнює енергією на цілий день. Lipton - це безалкогольний негазований напій виготовлений на рослинній сировині, без консервантів, без штучних барвників. Напій Ліптон виготовляється на основі екстракту з натурального чайного листя. Допускається легка опалесценція і незначний осад рослинної сировини.Зберігати в сухому, прохолодному місці при температурі від 0 до 35'C.Термін придатності 1 рік.

1050 грн.

(0)
Артикул: 9203
Артикул: 14098

Lipton (Ліптон), холодний чай, Зелений - це солодкий негазований напій, виготовлений на основі очищеної води та натурального екстракту зеленого чаю. Як відомо, зелений чай відзначається хорошими тонізуючими властивостями, а в охолодженому вигляді напій чудово освіжає та втамовує спрагу. Холодний Lipton не містить консервантів, синтетичних барвників та ароматизаторів. Холодний зелений чай Ліптон поставляється в пластиковій пляшці об’ємом 1,5 л. Ви завжди можете насолодитися смаком холодного зеленого чаю, коли немає часу і можливості приготувати його самостійно. Особливості Ліптон зеленого: - на основі натурального екстракту зеленого чаю; - без синтетичних барвників і ароматизаторів; - без консервантів; - містить цукор і фруктозу.    

1760 грн.

(0)
Артикул: 14098
Артикул: 14099

Lipton (Ліптон), холодний чай, Чорний зі смаком лимону - це солодкий негазований напій. Він виготовлений на основі очищеної води та містить натуральний екстракт чорного чаю та сік лимону. Холодний чорний чай чудово освіжає й втамовує спрагу в спекотну погоду. Він також є джерелом антиоксидантів, які зміцнюють захисні функції організму. Напій не містить синтетичних барвників та консервантів. Холодний чай Ліптон Лимон поставляється в пластиковій пляшці об’ємом  1,5 л. Ви завжди можете насолодитися смаком холодного чорного чаю, коли немає часу і можливості заварювати його самостійно. Особливості чорного Lipton з лимоном: - містить натуральний екстракт чорного чаю та лимонний сік; - без синтетичних барвників; - без консервантів; - містить цукор.

1760 грн.

(0)
Артикул: 14099
Артикул: 14100

Lipton (Ліптон), холодний чай, Чорний, зі смаком персику - це солодкий негазований напій з насиченим смаком чорного чаю та персиковими нотками. Він виготовлений на основі очищеної води та екстракту чорного чаю з додаванням натурального персикового соку. Холодний чорний чай чудово освіжає й втамовує спрагу в спекотну погоду. Він також є джерелом антиоксидантів, які зміцнюють захисні функції організму. Напій не містить синтетичних барвників і консервантів. Холодний чай Ліптон Персик поставляється в пластиковій пляшці об’ємом 1,5 л. Ви завжди можете насолодитися смаком холодного чорного чаю, коли немає часу і можливості заварювати його самостійно. Особливості чорного Lipton персик: - з натуральним екстрактом чорного чаю і персиковим соком; - без синтетичних барвників; - без консервантів; - містить цукор.

1760 грн.

(0)
Артикул: 14100
Артикул: 9202

Lipton зелений холодний чай, прекрасно утамовує спрагу, освіжає і наповнює енергією на цілий день. Lipton - це безалкогольний негазований напій виготовлений на рослинній сировині, без консервантів, без штучних барвників. Напій Ліптон виготовляється на основі екстракту з натурального чайного листя. Допускається легка опалесценція і незначний осад рослинної сировини.Зберігати в сухому, прохолодному місці при температурі від 0 до 35'C.Термін придатності 1 рік.

1050 грн.

(0)
Артикул: 9202

Холодний чай


Холодні прохолоджуючі напої пропонує Вам інтернет магазин Аквамаркет. Холодний чай зелений, з лимоном, зі смаком персика, Ви зможете знайти в нашому асортименті. Освіжаючі напої Несті, Ліптон прекрасно втамують спрагу та піднімуть настрій. Ми працюємо для Вас в режимі 24/7, тому купити чай та інші продукти можна цілодобово. А безкоштовна доставка Аквамаркет доставить Ваше замовлення в будь-який зручний для Вас час.

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $