Фільтр
Всього товарів: 60

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 60

Сортування

Сортування:
Артикул: 19244
8800

Alpro, 1 л, Напій  Мигдальний - це просто відмінний замінник штучних ароматизаторів, або продуктів, які їх містять. Адже всі компоненти цього напою абсолютно натуральні і мають рослинне походження. Ви можете насолоджуватися цим мигдальним напоєм, а також додати його в коктейль або гарячий напій замість шкідливих штучних і жирних доповнень. Напій запакований в зручному форматі - Тетра Пак.

7500 грн.

(0)
Артикул: 19244
Артикул: 19241
8800

Alpro (Алпро) напій соєвий з банановим смаком - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро з вмістом натурального бананового соку підходить для тих, хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Алпро напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпро: - банановий смак; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

7400 грн.

(0)
Артикул: 19241
Артикул: 13977
8100

Асортимент соєвих напоїв від торгової марки Alpro (Елпро) призначений замінити молоко тваринного походження на безпечне і низькокалорійне молоко рослинного походження. Alpro, Напій соєвий Soya light (Соя Лайт) – це повністю натуральний продукт, виготовлений на основі соєвих бобів, з м'яким вершковим смаком. Soya light містить першокласний соєвий білок і збагачений додатковою порцією вітамінів D, В2, В12 і кальцієм, з малим вмістом цукру. Завдяки своєму складу підійде для вживання людям з непереносимістю лактози, стимулює швидке відновлення сил і зберігає хороше самопочуття. У склянці цього соєвого напою всього 58 ккал, він стане гарним доповненням дієтичного меню. Alpro, Напій соєвий Soya light також призначений для додавання в каву та інші гарячі напої або коктейлі, оскільки добре піниться і створює чудову повітряну стійку пінку. Соєвий напій від Alpro стане прекрасним доповненням до Вашого сніданку або чашки кави і зарядить енергією на весь день. Особливості напою Soya light: - завдяки відсутності лактози і глютену легко засвоюється; - низький рівень насичених жирів; - тонкий солодкий смак; - 100% рослинна основа; - низький вміст цукру; - джерело високоякісного соєвого білка; - не містить лактозу; - низька калорійність 58 ккал на 200 мл; - збагачений вітамінами групи D і В . Спосіб застосування: Вживати за бажанням в їжу або як молочна добавка до гарячих напоїв або коктейлів.

6900 грн.

(0)
Артикул: 13977
Артикул: 13973
7900

Асортимент соєвих напоїв від торгової марки Alpro (Елпро) призначений замінити молоко тваринного походження на безпечне і низькокалорійне молоко рослинного походження. Alpro, Напій соєвий Soya Original (Соя Оригінал) – це повністю натуральний продукт, виготовлений на основі соєвих бобів, з м'яким вершковим смаком. Soya Original містить першокласний соєвий білок і збагачений додатковою порцією вітамінів D, В2, В12 і кальцієм. Завдяки своєму складу підійде для вживання людям з непереносимістю лактози, стимулює швидке відновлення сил і зберігає хороше самопочуття. У склянці цього соєвого напою всього 78 ккал, він стане гарним доповненням дієтичного меню. Alpro, Напій соєвий Soya Original також призначений для додавання в каву та інші гарячі напої або коктейлі, оскільки добре піниться і створює чудову повітряну стійку пінку. Соєвий напій від Alpro стане прекрасним доповненням до Вашого сніданку або чашки кави і зарядить енергією на весь день. Особливості напою Soya Original: - 100% рослинна основа; - низький вміст цукру; - джерело високоякісного соєвого білка; - не містить лактозу; - низька калорійність 39 ккал на 100 мл; - збагачений вітамінами групи D і В . Спосіб застосування: Вживати за бажанням в їжу або як молочна добавка до гарячих напоїв або коктейлів.

6900 грн.

(0)
Артикул: 13973
Артикул: 18064
8100

Alpro (Алпрo) напій соєвий - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпрo підходить для тих хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Алпрo напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпрем: - ванільний смак; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

6900 грн.

(0)
Артикул: 18064
Артикул: 13976
8800

Alpro (Алпро) напій соєвий - це корисний напій з сої з ванільним смаком. Він збагачений кальцієм, містить вітаміни і є джерелом соєвого білка. Напій має приємний солодкуватий смак і ніжну кремову текстуру. Він складається тільки з рослинних компонентів. У складі напою немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро підходить для здорового збалансованого харчування. Він може служити основою для улюблених коктейлів і доповненням до пластівців або мюслів. Поставляється напій в зручній упаковці - Тетра Пак, в якій він добре зберігає свіжість і смакові якості. Особливості: - ванільний смак; - без барвників і консервантів; - містить кальцій і вітаміни В2, В12, D2; - можна вживати людям з непереносимістю глютену або лактози.

7400 грн.

(0)
Артикул: 13976
Артикул: 13979
8900

Асортимент  напоїв від торгової марки Alpro (Елпро) призначений замінити молоко тваринного походження на безпечне і низькокалорійне молоко рослинного походження. Alpro, Напій кокосовий Coconut Original (Коконат Оріджинал) – це повністю натуральний продукт, виготовлений на основі кокосового молока і соєвих бобів. Coconut містить першокласний соєвий білок і збагачений додатковою порцією вітамінів (E, D, В2, В12) і кальцієм. Завдяки своєму складу підійде для вживання людям з непереносимістю лактози, стимулює швидке відновлення сил і зберігає хороше самопочуття. У склянці цього соєвого напою всього 64 ккал, він стане гарним доповненням дієтичного меню. Alpro, Напій Coconut Original також призначений для додавання в каву та інші гарячі напої або коктейлі, оскільки добре піниться і створює чудову повітряну стійку пінку. Соєвий напій від Alpro створить Вам настрій і зарядить енергією на весь день. Особливості напою Coconut Original: - 100% рослинна основа; - містить тільки цукор природного походження; - не містить лактозу; - низька калорійність 32 ккал на 100 мл; - збагачений вітамінами групи D і В . Спосіб застосування: Вживати за бажанням в їжу або як молочна добавка до гарячих напоїв або коктейлів.

7700 грн.

(0)
Артикул: 13979
Артикул: 23984
9500

Напій Alpro (Алпро) Almond (Алмонд) For Professionals (Фор Профешиналс) - це дуже корисний низькокалорійний напій на рослинній основі, з мигдальним смаком. Чудово підходить для споживачів з непереносимістю лактози і людей, які стежать за правильним харчуванням і фігурою. До складу мигдалевого напою Alpro Almond входять такі інгредієнти: мигдаль 2,3%, цукор, вода, морська сіль, кальцій (3 заміщений ортофосфат калію), емульгатор (соняшниковий лецитин), стабілізатори (гелланова камедь, камедь ріжкового дерева), вітаміни (D2 , Е, B12, B2 рибофлавін). У продукті можуть бути залишки горіхів (виключаючи арахіс). Особливості мигдалевого напою Alpro Almond For Professionals: призначений для професійного застосування; повністю на рослинній основі (100%); без консервантів і штучних барвників; з низьким вмістом жирів; не містить лактозу; без глютену.

8400 грн.

(0)
Артикул: 23984
Артикул: 23986
9300

Напій соєвий Alpro (Алпро) Soya (Соя) For Professionals (Фор Профешиналс) - це дуже корисний низькокалорійний напій на рослинній основі з соєвих бобів, з натуральним молочним смаком. Чудово підходить для споживачів з непереносимістю лактози і людей, які стежать за правильним харчуванням і фігурою. До складу натурального напою Alpro Soya входять такі інгредієнти: 8,7% соєві боби (очищені), регулятор кислотності (1 заміщений ортофосфат калію, 2 заміщений ортофосфат калію), яблучний екстракт, вода, морська сіль, стабілізатор (гелланова камедь), карбонат кальцію, вітаміни (D2, B12, B2 рибофлавін). Особливості натурального напою Alpro Soya For Professionals: призначений для професійного застосування; повністю на рослинній основі (100%); без консервантів і штучних барвників; з низьким вмістом жирів; не містить лактозу; без глютену.

8200 грн.

(0)
Артикул: 23986
Артикул: 19242
8900

Alpro (Алпро) напій соєвий для дітей з високим вмістом кальцію - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутні не тільки кальцій, але і величезна кількість інших вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро ідеально підходить для дітей, особливо якщо дитина перебуває на безглютенової дієті. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Алпро напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпро: - для дітей; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

7900 грн.

(0)
Артикул: 19242
Артикул: 19243
8800

Alpro (Алпро) напій соєвий червоні фрукти з високим вмістом кальцію - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутні не тільки кальцій, але і величезна кількість інших вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро містить в складі сік червоних фруктів (чорна бузина / червона смородина, яблуко, родзинки, малина) ідеально підходить для усіх, особливо для дітей які перебувають на безглютенової дієті. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Алпро напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпро: - червоні фрукти; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

7900 грн.

(0)
Артикул: 19243
Артикул: 17413
37100

Капсули для прання Автомат Ariel (Ариель) 3 в 1, Pods Touch of Lenor fresh (Подс тач оф Ленор Фреш) - це засіб нового покоління, призначений для прання білої та кольорової білизни в автоматичних машинах. Пральна капсула складається з трьох компонентів, які не взаємодіють один з одним до початку прання та зберігають свої властивості протягом усього терміну зберігання. Перша камера являє собою концентрований засіб для прання білизни, друга сприяє виведенню плям та оновленню кольору, а третя містить ополіскувач Ленор, який пом'якшує воду, доглядає за волокнами тканини, робить її м'якою. Концентрат Ленор надає білизні м'якість, приємний аромат і полегшує процес прасування. Дана комбінація компонентів ідеально відпирає білизну та складні плями навіть в холодній воді. Капсули для прання Аріель необхідно помістити до барабану пральної машини автомат зверху на білизну та включити повний цикл прання необхідного режиму. Капсула дуже швидко повністю розчиняється у воді та починає активно діяти зсередини. Завдяки компактному розміру, капсули легко транспортувати та зберігати, а ПЕТ коробка захистить капсули від впливу зовнішнього середовища та забезпечить комфортне зберігання засобу. Особливості Ariel Pods Touch of Lenor fresh 3 в 1: - з концентрованим ополіскувачем Lenor; - для білої та кольорової білизни; - універсальний засіб для всіх типів тканин; - призначений для прання в автоматичних пральних машинах.

27500 грн.

(0)
Артикул: 17413
Артикул: 6360
2320

Ватні диски Bella здивують Вас своєю м'якістю і ніжністю. Завдяки новій технології Water Jet, ватні диски Bella ідеально підходять для використання в косметичних, гігієнічних і медичних цілях. Купуйте ватні диски Белла і переконайтеся Самі в їх неймовірній якості!

1990 грн.

(0)
Артикул: 6360
Артикул: 17414
4420

Блок для унітазу Bref (Бреф) Сила-актив Свіжість лаванди розроблений для підтримки ідеальної чистоти та ароматизації в туалеті. Відмітна особливість блоку для унітазу Бреф Сила-актив - 2 діючі речовини у вигляді густого гелю. Один з яких захищає поверхню унітазу від мікробів і запобігає появі вапняного нальоту. А другий компонент з тонким ароматом лаванди, який не просто освіжає вбиральню, а й нейтралізує неприємні запахи. Блок Bref Сила-актив надійно фіксується на обідку унітазу і екомно витрачається, взаємодіючи з водою при кожному змиванні. Особливості Bref Сила-актив Свіжість лаванди: - усуває неприємні запахи; - антибактеріальний ефект; - зручний спосіб фіксації; - аромат лаванди.

3700 грн.

(0)
Артикул: 17414
Артикул: 17135
14000

Напій Caotina Original (Каотіна Оріджинал) на 7% складається з натурального швейцарського шоколаду та містить 19% натурального какао. До складу напою входить глюкоза та ароматизатор ванілі. Зерна какао є природним антиоксидантом, вони сприяють виведенню токсинів з організму і містять вітаміни групи В і РР. Розчинний шоколадний напій добре розчиняється в воді, холодному або гарячому молоці. Гарячий шоколад Caotina Original можна доповнити корицею або вершками. Напій поставляється в картонній коробці по 10 стіків вагою 15 г. Така упаковка не тільки відмінно зберігає смакові та ароматичні властивості шоколаду, але і стане відмінною ідеєю для подарунка. Особливості гарячого шоколаду Caotina Original: - в стіках; - ванільний аромат; - густий шоколадний напій; - просте приготування.

11900 грн.

(0)
Артикул: 17135
Артикул: 17411
4400

Універсальний крем для чищення Cif (Сиф) Active Lemon (Актив Лимон) легко впорається зі стійкими кухонними забрудненнями, такими, як жир, іржа, мильний та вапняний наліт. Завдяки кремовій текстурі з мікрокристалами, поверхні залишаються гладкими та чистими, без подряпин. Засіб добре змивається, не залишає розводів, нейтралізує неприємні запахи, залишаючи свіжий аромат лимона. Спосіб застосування крему Сіф: нанести крем на поверхню. Видаліти залишки засобу разом із забрудненнями за допомогою вологої губки або серветки з мікрофібри. Рекомендується наносити засіб тільки на охолоджені поверхні. Особливості крему для чищення Cif Active Lemon: - густий крем з мікрокристалами; - об `єм 500 мл; - не пошкоджує поверхні; - ефективно очищає емаль, кахель, нержавіючу сталь, кераміку; - свіжий аромат лимона.

3700 грн.

(0)
Артикул: 17411
Артикул: 17402
5900

Засіб для чищення унітазу Domestos (Доместос) Ультра Блиск ефективно видаляє забруднення, дезінфікує та освіжає. Його можна застосовувати для очищення сантехніки, а також для миття кахлю або інших керамічних елементів. Спеціальна форма пляшки дозволяє зручно наносити засіб під обідок унітазу та в в інші важкодоступні місця. Поставляється Domestos в ПЕТ флаконі об'ємом 1 л. Засіб густий і концентрований, що гарантує економну витрату та високу ефективність активних компонентів гелю. З метою безпеки, флакон відкривається при натисканні на ковпачок під час прокрутки. Не допускайте попадання засобу на хромовані елементи, дерев'яні, килимові покриття та тканини. Особливості кошти для миття унітазу Domestos Ультра Блиск: - об'єм 1 л; - дезінфікує і очищає; - густий концентрований гель; - струйний дозатор та особлива форма флакона для зручного нанесення.

5200 грн.

(0)
Артикул: 17402
Артикул: 5306
2190

Миючий засіб Fairy з ароматом лимона, швидко і ефективно видалить забруднення залишивши лише чистоту і приємний цитрусовий аромат. Fairy не викликає алергічних реакцій, збереже ваші руки в безпеці. Зручний дозатор забезпечить потрібну вам кількість Фейрі відстрочивши час покупки нового миючого засобу.

1990 грн.

(10)
Артикул: 5306
Артикул: 17738
8500

Універсальний Миючий засіб Frosch (Фрош) ефективно видаляє забруднення з підлоги і стін. Перед прибиранням засіб потрібно просто додати у воду та протерти поверхні. Він не залишає мильної плівки та розводів. Після прибирання приміщення наповнюється приємним ароматом свіжості. Рідина для прибирання відрізняється високою концентрацією та поставляється у зручному пластиковому флаконі з кришечкою-дозатором.  Спосіб застосування: розведіть 60 мл засобу в 5 л води (1 ковпачок = 30 мл) та протріть поверхні за допомогою серветки або ганчірки. Особливості універсального засобу Frosch: - гіпоалергенний; - не містить фосфатів; - ефективно видаляє забруднення; - не залишає розводів; - не потребує змивання; - залишає аромат свіжості.

6700 грн.

(0)
Артикул: 17738
Артикул: 18567
850

Хлібці пшенично-житні з висівками Galetti (Галетті) - це натуральний дієтичний продукт, який готується за унікальною рецептурою. Вони не містять дріжджів і цукру. Хлібці зі злаками багаті вітамінами групи В, РР, Е, а також мікро- і макроелементами, клітковиною, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Такий продукт містять знижений вміст калорій і може стати основою для дієтичного харчування. Хлібці пшенично-житні з висівками Galetti можна вживати замість хліба, приготувати з них закуску або бутерброди, вони прекрасно поєднуються з м'якими і твердими сирами. Особливості хрустких кукурудзяних хлібців Galetti: - вага 70 г; - без ароматизаторів та консервантів; - підходить для дієтичного режиму харчування; - багаті вітамінами, клітковиною і корисними мікроелементами.

720 грн.

(0)
Артикул: 18567
Артикул: 18196
980

Кетчуп ніжний, Holiday виготовлений з томатів кращих сортів і ідеально підібраних спецій і приправ. Holiday, кетчуп ідеально доповнює шашлик, смажене або запечене м'ясо, підкреслює і робить його смак більш пікантним, розкриває все з новіших сторін. Кетчуп відмінно доповнює до картопля, макарони, смажену курочку. Кетчуп Holiday зберігається в дой-пак 300г, тому всі його смакові якості залишається не зміниться протягом тривалого часу. Особливості кетчуп Holiday - зі свіжих помідорів; - сучасна технологія виробництва; - міцна упаковка; - пікантний томатний смак.

820 грн.

(0)
Артикул: 18196
Артикул: 17475
57200

Кава в зернах Jacobs (Якобс) Cafe Creme (Кафе Креме) Royal Elegant (Роял Элегант) - це добірні зерна арабіки середнього ступеня обсмаження. Кава Royal Elegan відмінно підійде для приготування в кавових машинах, для заварювання по-турецьки, в кавоварці, або у френч-пресі. Кава підійде для приготування еспресо та молоковмісних гарячих напоїв, відмінно поєднується з молоком, вершками та сиропами. Особливості зернової кави Jacobs Cafe Creme Royal Elegant: - середнє обсмаження; - класичний смак; - з кислинкою; - 100% арабіка.

42900 грн.

(0)
Артикул: 17475
Артикул: 17474
44900

Кава в зернах Jacobs (Якобс) Espresso Cafe Creme (Еспресо Кафе Кремме) Intensiv (Інтенсив) - це суміш добірних зерен арабіки та робусти середнього обсмаження. Кава Інтенсив відмінно підійде для приготування в кавових машинах, для заварювання по-турецьки, в кавоварці, або у френч-пресі. Кава підійде для приготування еспресо та молоковмісних гарячих напоїв, відмінно поєднується з молоком, вершками та сиропами. Особливості зернової кави Jacobs Espresso Cafe Creme Intensiv: - ідеально підійде для еспресо; - класичний смак; - з кислинкою; - купаж арабіка/робуста.

39900 грн.

(0)
Артикул: 17474
Артикул: 6148
31200

Розчинна кава Jacobs (Якобз) Monarch (Монарх) – це 100%-вий сублімований екстракт натуральної кави. Багатий класичний смак із кислинкою та глибокий аромат із шоколадно-ванільним відтінком у поєднанні зі швидкістю приготування розчинної кави робить Jacobs Monarch незамінною складовою вашого вдалого дня. Розчинну каву Jacobs Monarch виготовляють виключно з кращих сортів арабіки та робусти, що дозрівають на екологічно чистих високогір’ях Кенії, Південної і Центральної Америки та Індії. Оцініть всі переваги розчинної кави Jacobs Monarch завдяки економній та вигідній пропозиції від виробника – місткій та зручній упаковці 300+100 г Країна-виробник – Україна. Вага – 400 г

28900 грн.

(0)
Артикул: 6148
Артикул: 15532
14300

Розчинна кава L'OR (ЛОР) CLASSIQUE (КЛАССІК) виготовляється з ретельно відібраних зерен вищого сорту, а середнє обсмаження дарує напою насиченість та м'якість смаку. Розчинна кава L'OR істотно заощадить Ваш час, завдяки швидкому приготуванню. Кава складається з 100% арабіки та добре поєднується з молоком, сиропом або топінгом. Випускається L'OR в скляній банці 100 грам, яка забезпечить герметичність та збереже корисні властивості кави ЛОР КЛАССІК надовго.  Особливості кави в банці: - поєднується з молоком, сиропом та топингом; - середнє обсмаження зерен; - м’яка упаковка; - швидке приготування.

12900 грн.

(0)
Артикул: 15532
Артикул: 9194
26300

Сироп Monin - безалкогольний сироп французького виробництва з багатим смаковим асортиментом.  Monin зі cмаком динного лікеру стане незамінним під час приготування різних видів коктейлів, десертів, кавових напоїв.  Сироп Monin зі cмаком динного лікеру  - це можливість створювати власний і завжди новий смак своїх улюблених напоїв та десертів!

18900 грн.

(0)
Артикул: 9194
Артикул: 9197
26200

Сироп Monin  - безалкогольний сироп французького виробництва з багатим смаковим асортиментом.  Monin зі cмаком кориці стане незамінним під час приготування різних видів коктейлів, десертів, кавових напоїв.  Сироп Монін зі cмаком кориці  - це можливість створювати власний і завжди новий смак своїх улюблених напоїв та десертів!

18900 грн.

(0)
Артикул: 9197
Артикул: 9185
33700

Сироп Monin - безалкогольний сироп французького виробництва з багатим смаковим асортиментом.  Monin зі cмаком малини стане незамінним під час приготування різних видів коктейлів, десертів, кавових напоїв.  Сироп Монін зі cмаком малини  - це можливість створювати власний і завжди новий смак своїх улюблених напоїв та десертів!

25900 грн.

(0)
Артикул: 9185
Артикул: 15390
3850

Ефективний та економічний засіб для скла Mr.Muscle (Містер Мускул) впорається з будь-якого роду забрудненнями. Засіб на основі нашатирного спирту допоможе позбавитися від бруду, сажі, жиру, нальоту за лічені хвилини та приклавши при цьому мінімум зусиль. Містер Мускул чудово підійде для дзеркал, вікон, автомобільного скла та хромованих поверхонь. Завдяки спеціальній формі розпилювача, засіб для скла потрапить навіть у самі важкодоступні місця. Mr.Muscle достатньо економічний засіб, поставляється у пластиковому флаконі 500 мл, якого вистачить надовго. Особливості засобу для миття скла: - ефективне видалення будь-якого роду забруднень; - економічне використання; - підходить для скляних, хромованих поверхонь; - з розпилювачем.

3390 грн.

(0)
Артикул: 15390
Артикул: 19305
5200

Вугілля деревне Premium (Преміум) допоможе швидко приготувати ваші страви на мангалі чи на відкритому вогні. Воно є ідеальним варіантом для відпочинку на природі або дачі. Вугілля не дає великого вогню і усі страви будуть мати вишуканий смак, завдяки рівномірному жару. Вугілля деревне Premium зберігається в зручному для транспортування паперовому пакеті. Вага становить 2,5 кг, її цілком вистачить на приготування гарячих страв для великої родини чи компанії. Вугіля Premium виготовлене з високоякісної деревини дуба, граба і ясеня. Відповідає усім вимогам ГОСТУ. Не виділяє шкідливих речовин, безпечне для  здоров’я.

4500 грн.

(0)
Артикул: 19305
Артикул: 5307
10300

Туалетний папір Selpak має 3 шари. Папір білого кольору без малюнка. Не має аромату. Виготовлений з 100% натуральної целюлози, тому є екологічно чистим продуктом. Надзвичайно м`який, але, в той же час, міцний.

9600 грн.

(2)
Артикул: 5307
Артикул: 10783
2700

Чорний байховий чай торгової марки Sonnet вирощують на високогірних плантаціях Цейлону. Ароматний напій темно-золотистого кольору надасть Вам бадьорості за сніданком. Листовий чай Sonnet  Уельський традиційний має класичний терпкий смак. Листя чаю Соннет збирається до того, як на кущі розкриються бруньки.

2300 грн.

(0)
Артикул: 10783
Артикул: 10862
15200

Чай Sun Gardens Earl Grey - класика англійського чаювання. Терпкий смак і оксамитовий аромат з ноткою прянощів стануть прекрасним доповненням до вечірнього відпочинку. Чорний чай вищого сорту Sun Gardens Earl Grey містить шматочки цитрусів. Для виробництва чаю торгової марки Сан Гарденс використовують тільки добірне листя, зібране переважно на чайній плантації Nuwara Eliya (Нувара Елія, Цейлон), або з китайської плантації, яка знаходиться в горах Huan Shan на Сході Китаю.

12900 грн.

(0)
Артикул: 10862
Артикул: 11245
10950

Засіб для виведення плям і відбілювач Vanish Кришталева білизна призначений для видалення плям будь-якої складності, від дрібних свіжих забруднень, до старих, стійких плям. Засіб можна наливати як безпосередньо в пральну машину, так і у відсік для порошків. Відбілювач Ваніш не містить хлору. Способи застосування : 1. При невеликому ручному або машинному пранні рекомендується використати близько 60 мл засобу. При великому пранні виробник рекомендує додавати від 100 мл засобу. 2. Для кращого ефекту, замочіть забруднену річ в засобі для виведення плям Vanish на 15 хвилин, потім можна прати в звичайному режимі.

8900 грн.

(0)
Артикул: 11245
Артикул: 1441
5400

Туалетний папір Zewa Deluxe Орхідея має 3 шари. Папір з ароматом орхідеї для тих, хто цінує вишуканість, м`якість і турботу про шкіру.

4200 грн.

(1)
Артикул: 1441
Артикул: 15176
1390

Столовий хрін від ТМ Верес приготований за традиційною рецептурою, що дозволяє зберегти всі лікувальні властивості хрону. Білий гострий хрін стане ідеальним доповненням практично до будь-якої страви, підкреслить смак смаженого та тушкованого м'яса, холодцю та різних закусок. Білий хрін Верес в міру густої консистенції, подрібнений, з додаванням оцтової кислоти. Хрін від Верес доповнить різні бутерброди та другі страви. Ароматний гострий хрін приготований за фірмовим рецептом та пропонується в скляній банці, об'ємом 190 грам, яка надовго збереже його смакові якості. Особливості хрону Верес: - з кореня білого сорту; - гострий смак; - зміцнює імунітет; - підкреслить смак других страв, закусок.

1000 грн.

(0)
Артикул: 15176
Артикул: 13119
3400

Друг, упаковка 4 шт. по 135 г, господарське мило, З відбілюючим ефектом - продукт вітчизняного виробництва, прекрасно зарекомендував себе на ринку завдяки своїм властивостям. Господарське Мило Друг виготовлено з якісної сировини рослинного походження, з додаванням пальмової та кокосової олій, які щадне впливають на шкіру рук. Для підвищення відбілюючих властивостей, в мило введена спеціальна добавка направленої дії, з активним киснем. Мило не містить хлору, має свіжий запах, що дуже приємно при пранні. Друг, упаковка 4 шт. по 135 г, господарське мило, З відбілюючим ефектом чудово підходить для ручного прання білої білизни. Важко вивідні плями від жиру, кави та іншого - відпираються повністю і швидко. Мило зроблено великим шматком, який зручно тримати в руці при пранні.  Господарське мило Друг абсолютно виправдовує свою назву і може дійсно допомогти Вам у господарстві - з відбілюванням і пранням. Особливості: - ефективне відбілювання тканини; - у складі - рослинні натуральні компоненти; - не містить хлору; - приємний аромат; - підходить для прання білої білизни; - для машинного і ручного прання; - вигідна економічна упаковка. Спосіб застосування: Застарілі плями попередньо обробити, нанести мило на пляму на 10-15 хвилин, а далі прати як звичайно.

2700 грн.

(0)
Артикул: 13119
Артикул: 13738
5100

Вітчизняна торгова марка Кава зі Львова добре відома на нашому ринку доступними і якісними кавовим напоями. Кава зі Львова, Кава мелена, Львівська - це ідеальна суміш сортів арабіки та робусти, вирощених в Індії, Ефіопії та В'єтнамі. Завдяки середньому обжарюванню зерна і дрібному помолу, кави має достатню міцність і насичений смак з легкою кислинкою і ледь відчутним присмаком солоду. Добре поєднується з молоком і підходить для заварювання як в традиційній турці, так і для використання в кавоварках. При заварюванні дає об'ємну кремову пінку. Кава зі Львова, Кава мелена, Львівська подарує Вам свіжість і бадьорість, і стане прекрасним доповненням дня. Пропонується у вакуумній упаковці 225 г, яка добре зберігає смак і аромат кави. Особливості: - суміш сортів арабіки і робусти; - середнє обжарювання зерна; - насичений смак з легким солодовим присмаком; - використання для традиційного заварювання і в кавоварках. Спосіб застосування: Заварювати у відповідності з рецептом приготування для відповідної кавоварки, або 1-2 чайні ложки для традиційного заварювання. Цукор, молоко або вершки додавати за смаком.

4990 грн.

(0)
Артикул: 13738
Артикул: 7089
6200

Кава зі Львова з частинками зеленої кави – це купаж південноамериканської кави та зерен з азіатських плантацій, котрий вдало поєднується з необсмаженою бразильською кавою. Середня ступінь обсмаження кави і спеціальна обробка зелених зерен допомагають створити збалансовану суміш з притаманною багатогранністю смакових відтінків. Натуральна смажена мелена кава Кава зі Львова  з додаванням часток зеленої кави – це м`якй напій з тонким ароматом і ледь відчутною ніжною гірчинкою.

5800 грн.

(0)
Артикул: 7089
Артикул: 16083
1570

Сухарі гірчичні Київхліб - це висушені запашні скибочки білого хліба. Для їх приготування використовують виключно натуральні інгредієнти. Особливості їхньому смаку надає гірчична олія, яку додають в тісто. Гірчичні сухарики стануть відмінним доповненням до чаювання. Сухарики добре впливають на роботу шлунково-кишкового тракту, а також насичують організм вітамінами і мінералами. Особливості сухарів Гірчічних:- з білого хліба;- тільки натуральні інгредієнти;- з додаванням гірчичного масла.

1200 грн.

(0)
Артикул: 16083
Артикул: 17652
4650

Молочний шоколад Корона Max Fun (Макс Фан) - це ніжна текстура шоколаду в поєднанні з подрібненими шматочками хрусткого попкорну, карамелі та мармеладом зі смаком коли. Цей десерт створений для шанувальників якісного шоколаду, який має чудовий смак. Макс Фан містить в своєму складі натуральне какао - природний антиоксидант, який покращує обмінні процеси в організмі, виводить токсини та нормалізує тиск. Оригінальне поєднання м'якого смаку шоколаду, вибухової карамелі, ароматного мармеладу та трохи солонуватого попкорну порадує найвибагливіших шанувальників оригінальних десертів. Шоколад з добавками Корона Max Fun стане відмінним доповненням до чаю, кави та гарячих напоїв. Упаковка оздоблена зручною лінією відриву і зберігає свіжість і смакові якості шоколаду. Особливості шоколаду Корона Max Fun: - з карамеллю, попкорном і мармеладом; - молочний шоколад; - вага 160 г.

3990 грн.

(0)
Артикул: 17652
Артикул: 8822
1400

Мистер Крот відмінно впорається з будь-якими видами забиття каналізаційних труб. Для його застосування немає необхідності розбирати сифон під раковиною - досить влити вміст у зливний отвір. Час очікування результату очищення засобом Мистер Крот мінімальний. Засіб завжди готовий до застосування. Ціна набагато нижче усіх інших аналогів на споживчому ринку побутової хімії.

990 грн.

(0)
Артикул: 8822
Артикул: 21733
2800

Майонез "Королівський" від ТМ Королівський подарує вашим продуктам неперевершений смак. Даний продукт відрізняється високою якістю. Торгова марка Королівський протягом багатьох років думає про покупців і радує нас, своєю продукцією. Майонез маэ оптимальный рівень жирності: 50%. Він прекрасно підійде до всіх видів салатів і бутербродів. Майонез розроблявся професійними технологами, щоб радувати вас кожен день! Купити майонез за найпривабливішою ціною в Україні, ви можете в нашому інтернет магазині Aquamarket. Ми дбаємо про наших клієнтів, тому пропонуємо тільки самі високоякісні продукти, які до того ж порадують вас ціною!

2300 грн.

(0)
Артикул: 21733
Артикул: 9082
2090

В якості сировини для макаронів Мак-Вар "Здоров'я" №1 використовується борошно грубого помелу з цільнозмеленого зерна пшениці, завдяки чому  у борошні залишилися усі вітаміни, мікроелементи, клітковина і зародки зерен. Макарони ТМ «Мак-Вар» - це єдині дієтичні макарони на ринку України! 

1890 грн.

(0)
Артикул: 9082
Артикул: 12735
4280

Росток сухарі з пророслої пшениці з журавлиною і горіхами - корисні та поживні ласощі. Вони виготовлені тільки з натуральних інгредієнтів. У складі сухариків немає дріжджів, розпушувачів та ароматизаторів, а замість борошна використовуються пророслі зерна пшениці. Хлібні вироби є цінним джерелом біологічно активних речовин і мають зміцнюючі та лікувальні властивості, сприяють виведенню шлаків та токсинів з організму, очищають кишківник від клейковини. Сухарі містять насіння кунжуту, журавлину та горіхи, які надають їм насиченого смаку й підвищують поживну цінність продукту. Сухарики Росток містять вітаміни В1, В2, В3, В6, В9, С, Е, кальцій, магній, залізо, цинк, калій і натрій, цінні омега-кислоти, лігніни, каротиноїди, дубильні речовини, полісахариди й антиоксиданти. Сухарики з горіхами поставляються в запечатаному пакеті, в якому вони довше залишаються свіжими та хрусткими. Їх можна використовувати як основу для сендвічів, вживати в чистому вигляді або поєднувати з різними напоями. Особливості Росток з пророслої пшениці: - з пророщених зерен пшениці; - без борошна, дріжджів, розпушувачів та синтетичних добавок; - з журавлиною, горіхами та кунжутом; - горіхова суміш становить 13% від загальної ваги. - містять безліч корисних речовин; - підходять для дієтичного харчування.

3950 грн.

(0)
Артикул: 12735
Артикул: 14313
2290

Селянське, молоко, Ультрапастеризоване – це 100% натуральний продукт. Молоко містить в собі вітаміни групи В, А, Н, С, РР, D і насичене кальцієм, магнієм, фосфором, калієм, натрієм. Зберігається не більше 4 діб.  Селянське молоко має оптимальну жирність 2,5%, чудово підійде для вживання в сирому вигляді та приготування молочних страв. Корисне молоко можна вживати без попередньої термічної обробки, чого не скажеш про куплений на ринку молоці. Молочний продукт чудово поєднується з кавовими напоями або чаєм. Молочна продукція подарує Вам задоволення як від домашнього молока. Особливості молока 2,5%: - натуральний продукт; - ультрапастеризоване; - жирність 2,5%; - насичене кальцієм. Спосіб застосування Пастеризованого молока: Вживати за смаком і в рецептурнному приготуванні страв.

2090 грн.

(0)
Артикул: 14313
Артикул: 10026
2490

Молоко від торгової марки Селянське, яке містить 3,2% жиру, є найкращим джерелом вітамінно-мінерального комплексу для всієї родини. Всього півлітра цього молока компенсує денну норму кальцію і половину добової норми вуглеводів для дорослої людини. До того ж, при регулярному вживанні, молоко Селянське 3,2% жирності зміцнює імунітет, нервову систему, регулює мікрофлору кишечника і навіть сприяє поліпшенню пам'яті. Завдяки особливому способу пастеризації, молоко торгової марки Селянське зберігає такі життєво необхідні елементи як магній, фтор, йод, вітаміни групи А, В, С, D і PP.

2290 грн.

(0)
Артикул: 10026
Артикул: 14457
1700

Природна чистота і ідеально збалансований аніонно-катіонний склад води з глибин Карпатської природи. Срібна, вода питна негазована видобувається з глибин Карпат і відноситься до категорії підземних ультрапрісних вод, тому відмінно підходить для щоденного вживання. Оптимальний рівень іонів срібла негазованої Срібної дозволяє збільшити термін зберігання питної води, і надавати позитивну дію на організм. Невеликий обсяг тари дозволяє носити пляшку з собою на роботу, прогулянку, тренування, в школу, дитячий сад, спортзал. Срібна підтримує водний баланс і добре втамовує спрагу, забезпечуючи правильну роботу всього організму. Особливості Срібна вода: - містить мікроелементи і мінерали, необхідні для зміцнення здоров'я; - невеликий обсяг тари; - без специфічних властивостей; - збагачує організм корисними речовинами.

1400 грн.

(0)
Артикул: 14457

Товар тижня


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $