Фільтр
Всього товарів: 50

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 50

Сортування

Сортування:
Артикул: 5307
10300

Туалетний папір Selpak має 3 шари. Папір білого кольору без малюнка. Не має аромату. Виготовлений з 100% натуральної целюлози, тому є екологічно чистим продуктом. Надзвичайно м`який, але, в той же час, міцний.

9500 грн.

(2)
Артикул: 5307
Артикул: 19241
8800

Alpro (Алпро) напій соєвий з банановим смаком - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро з вмістом натурального бананового соку підходить для тих, хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Алпро напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпро: - банановий смак; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

7900 грн.

(0)
Артикул: 19241
Артикул: 13977
8100

Асортимент соєвих напоїв від торгової марки Alpro (Елпро) призначений замінити молоко тваринного походження на безпечне і низькокалорійне молоко рослинного походження. Alpro, Напій соєвий Soya light (Соя Лайт) – це повністю натуральний продукт, виготовлений на основі соєвих бобів, з м'яким вершковим смаком. Soya light містить першокласний соєвий білок і збагачений додатковою порцією вітамінів D, В2, В12 і кальцієм, з малим вмістом цукру. Завдяки своєму складу підійде для вживання людям з непереносимістю лактози, стимулює швидке відновлення сил і зберігає хороше самопочуття. У склянці цього соєвого напою всього 58 ккал, він стане гарним доповненням дієтичного меню. Alpro, Напій соєвий Soya light також призначений для додавання в каву та інші гарячі напої або коктейлі, оскільки добре піниться і створює чудову повітряну стійку пінку. Соєвий напій від Alpro стане прекрасним доповненням до Вашого сніданку або чашки кави і зарядить енергією на весь день. Особливості напою Soya light: - завдяки відсутності лактози і глютену легко засвоюється; - низький рівень насичених жирів; - тонкий солодкий смак; - 100% рослинна основа; - низький вміст цукру; - джерело високоякісного соєвого білка; - не містить лактозу; - низька калорійність 58 ккал на 200 мл; - збагачений вітамінами групи D і В . Спосіб застосування: Вживати за бажанням в їжу або як молочна добавка до гарячих напоїв або коктейлів.

7200 грн.

(0)
Артикул: 13977
Артикул: 13973
7900

Асортимент соєвих напоїв від торгової марки Alpro (Елпро) призначений замінити молоко тваринного походження на безпечне і низькокалорійне молоко рослинного походження. Alpro, Напій соєвий Soya Original (Соя Оригінал) – це повністю натуральний продукт, виготовлений на основі соєвих бобів, з м'яким вершковим смаком. Soya Original містить першокласний соєвий білок і збагачений додатковою порцією вітамінів D, В2, В12 і кальцієм. Завдяки своєму складу підійде для вживання людям з непереносимістю лактози, стимулює швидке відновлення сил і зберігає хороше самопочуття. У склянці цього соєвого напою всього 78 ккал, він стане гарним доповненням дієтичного меню. Alpro, Напій соєвий Soya Original також призначений для додавання в каву та інші гарячі напої або коктейлі, оскільки добре піниться і створює чудову повітряну стійку пінку. Соєвий напій від Alpro стане прекрасним доповненням до Вашого сніданку або чашки кави і зарядить енергією на весь день. Особливості напою Soya Original: - 100% рослинна основа; - низький вміст цукру; - джерело високоякісного соєвого білка; - не містить лактозу; - низька калорійність 39 ккал на 100 мл; - збагачений вітамінами групи D і В . Спосіб застосування: Вживати за бажанням в їжу або як молочна добавка до гарячих напоїв або коктейлів.

6900 грн.

(0)
Артикул: 13973
Артикул: 18064
8100

Alpro (Алпрo) напій соєвий - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпрo підходить для тих хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Алпрo напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпрем: - ванільний смак; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

6900 грн.

(0)
Артикул: 18064
Артикул: 13976
8800

Alpro (Алпро) напій соєвий - це корисний напій з сої з ванільним смаком. Він збагачений кальцієм, містить вітаміни і є джерелом соєвого білка. Напій має приємний солодкуватий смак і ніжну кремову текстуру. Він складається тільки з рослинних компонентів. У складі напою немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро підходить для здорового збалансованого харчування. Він може служити основою для улюблених коктейлів і доповненням до пластівців або мюслів. Поставляється напій в зручній упаковці - Тетра Пак, в якій він добре зберігає свіжість і смакові якості. Особливості: - ванільний смак; - без барвників і консервантів; - містить кальцій і вітаміни В2, В12, D2; - можна вживати людям з непереносимістю глютену або лактози.

7900 грн.

(0)
Артикул: 13976
Артикул: 13979
8900

Асортимент  напоїв від торгової марки Alpro (Елпро) призначений замінити молоко тваринного походження на безпечне і низькокалорійне молоко рослинного походження. Alpro, Напій кокосовий Coconut Original (Коконат Оріджинал) – це повністю натуральний продукт, виготовлений на основі кокосового молока і соєвих бобів. Coconut містить першокласний соєвий білок і збагачений додатковою порцією вітамінів (E, D, В2, В12) і кальцієм. Завдяки своєму складу підійде для вживання людям з непереносимістю лактози, стимулює швидке відновлення сил і зберігає хороше самопочуття. У склянці цього соєвого напою всього 64 ккал, він стане гарним доповненням дієтичного меню. Alpro, Напій Coconut Original також призначений для додавання в каву та інші гарячі напої або коктейлі, оскільки добре піниться і створює чудову повітряну стійку пінку. Соєвий напій від Alpro створить Вам настрій і зарядить енергією на весь день. Особливості напою Coconut Original: - 100% рослинна основа; - містить тільки цукор природного походження; - не містить лактозу; - низька калорійність 32 ккал на 100 мл; - збагачений вітамінами групи D і В . Спосіб застосування: Вживати за бажанням в їжу або як молочна добавка до гарячих напоїв або коктейлів.

7900 грн.

(0)
Артикул: 13979
Артикул: 19242
8900

Alpro (Алпро) напій соєвий для дітей з високим вмістом кальцію - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутні не тільки кальцій, але і величезна кількість інших вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро ідеально підходить для дітей, особливо якщо дитина перебуває на безглютенової дієті. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Алпро напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпро: - для дітей; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

7900 грн.

(0)
Артикул: 19242
Артикул: 19243
8800

Alpro (Алпро) напій соєвий червоні фрукти з високим вмістом кальцію - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутні не тільки кальцій, але і величезна кількість інших вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро містить в складі сік червоних фруктів (чорна бузина / червона смородина, яблуко, родзинки, малина) ідеально підходить для усіх, особливо для дітей які перебувають на безглютенової дієті. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Алпро напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпро: - червоні фрукти; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

7900 грн.

(0)
Артикул: 19243
Артикул: 15385
4570

Мюслі AXA (АКСА) 4 злака є ідеальним продуктом для сніданку. Мюслі АХА складаються з натуральної суміші пшеничних, вівсяних, ячмінних і житніх пластівців. Мюслі Тропічні збагачені вітамінами та мінералами, завдяки доданим до складу шматочкам фруктів. Мюслі АХА 4 злака мають неперевершений смак, який сподобається всім членам сім'ї. Легкі мюслі досить прості в приготуванні, не вимагають варіння - потрібно просто залити їх теплою водою. Картонна упаковка 300 грам збереже властивості та цілісність продукту надовго. Особливості мюслів від АКСА: - натуральний склад; - прості в приготуванні; - містять шматочки ананаса, папайї, банана і манго; - насичені вітамінами та мінералами; - надійна упаковка.

4100 грн.

(0)
Артикул: 15385
Артикул: 18284
5700

Спрей Comet - це універсальний миючий засіб для видалення нальоту в ванній кімнаті. Його можна використовувати для очищення раковин, кахлю, плитки або ванни від забруднень, які накопичуються на них з часом. Також спрей Comet використовують для очищення емальованих, пластикових, акрилових і металевих поверхонь у ванній кімнаті. Comet спрей 500 мл поставляється в пластиковому герметично закритому флаконі з розпилювачем. Такий флакон відмінно зберігає всі якості засобу протягом тривалого проміжку часу. Особливості кошти Comet 500 мл: - Очищає всі поверхні від будь-якого забруднення; - Зручний флакон; - Швидкий ефект.

4200 грн.

(0)
Артикул: 18284
Артикул: 5306
2190

Миючий засіб Fairy з ароматом лимона, швидко і ефективно видалить забруднення залишивши лише чистоту і приємний цитрусовий аромат. Fairy не викликає алергічних реакцій, збереже ваші руки в безпеці. Зручний дозатор забезпечить потрібну вам кількість Фейрі відстрочивши час покупки нового миючого засобу.

1950 грн.

(10)
Артикул: 5306
Артикул: 10364
18900

У станків для гоління Gillette Fusion використовується інноваційна система ProGlide. Ця система розроблена спеціально для ідеально гладкого гоління без подразнень. Голівка станка для гоління  Жиллет Фьюжн оснащена п'ятьма гострими лезами, розташованими дуже щільно один до одного, дозволяючи станку рухатися легко, швидко та не залишати порізів. Станок Gillette Fusion також має спеціальне лезо на зовнішній поверхні для зручності гоління у важкодоступних місцях.

17200 грн.

(0)
Артикул: 10364
Артикул: 7884
3600

Greenfield Christmas Mystery - це різдвяний чай на основі класичного цейлонського чаю. Гвоздика і кориця надають букету святковий пряний відтінок. До складу чаю Гринфилд входять: чай чорний байховий, кориця, гвоздика, яблука сушені, ароматизатори лимона і апельсина. Чай Greenfield Chrismas Mystery можна передати настрій свята і не лише під час рождества.

3360 грн.

(0)
Артикул: 7884
Артикул: 14306
47200

Hemani (Хемані) олія чорного кмину - це 100% натуральна олія, яка виробляється в Пакистані з добірного суданського насіння. Щоб отримати олію та зберегти в ній унікальний склад чорного кмину, використовується метод холодного віджиму. Олія Хемані використовується в лікувально-профілактичних цілях. Олія з чорного кмину має широкий спектр дії: зміцнює імунітет, має антиоксидантні та протизапальні властивості, сприяє зниженню рівня цукру в крові, покращує роботу травної системи. Олію чорного кмину рекомендується приймати вранці і ввечері по 1 чайній ложці до їжі, запиваючи соком, водою з медом або гарячими напоями. Також її використовують для зовнішнього застосування та для інгаляцій. Поставляється Хемани з кмину в пляшці з харчового пластику. Перед вживанням її рекомендується збовтати. Лікувальна олія має насичений темно-бурштиновий колір та пряний смак з гіркуватістю. Особливості лікувальної олії Hemani: - має лікувально-профілактичні властивості; - використовується в косметології; - 100% натуральний продукт; - сертифікована в Україні; - концентрована.

42000 грн.

(0)
Артикул: 14306
Артикул: 6568
8200

Підгузки Huggies забезпечують надійний комфорт. Вони розраховані навіть на найрухливіших малюків. Мають спеціальний всмоктуючий шар, що складається з 100% бавовни. Шкіра малюка не постраждає від роздратування, підгузники пропускають повітря. Розраховані на дитину 7-18 кг.

7400 грн.

(0)
Артикул: 6568
Артикул: 5948
23900

Кава Illy – італійський бренд преміум-класу. Високоякісна суміш 9 добірних сортів зерен 100% Арабіки, знаменитих своїм неперевершеним вишуканим ароматом вже більше 50 років. Смакові якості кави illy є поєднанням трьох основних відтінків смаку, ідеально збалансованих між собою: солодкістю, гіркуватістю, кислинкою і тривалим шоколадним післясмаком. Іллі має пікантну гірчинку, що досягається завдяки темному обсмажуванню кавових зерен.

20900 грн.

(2)
Артикул: 5948
Артикул: 15748
11900

Кава в капсулах NESPRESSO (Неспресо) La Coffina SETA (Ля Коффіна Сета) створена для шанувальників смачної та якісної кави. Виготовляється Ля Коффіна виключно з кавових зерен вищого сорту, 100% арабіки, що гарантує якість напою та насичений смак. Кава відрізняється легкою кислинкою, квітковим ароматом і шоколадним смаком. Кава Ля Коффіна Сета поставляється в картонній упаковці по 10 капсул в індивідуальній упаковці, які використовуються для приготування напою в кавомашині. Особливості кави в капсулах La Coffina SETA: - смак шоколаду; - капсули NESPRESSO; - 1 капсула розрахована на 1 чашку кави; - для приготування в кавових машинах; - в капсулах; - 100% арабіка.

8500 грн.

(0)
Артикул: 15748
Артикул: 1395
8900

Lavazza (Лавацца) мелена кава, Crema e Gusto (Крема е Густо) - це мелені зерна суміші арабіки і робусти, для шанувальників справжньої ароматної кави, які розкриваються нотами міцності в кожній чашці. Кава Lavazza Crema e Gusto володіє густим насиченим ароматом і характеризується помірною гіркуватістю. Темна обжарка зерен від Лавацца надає напою терпкий шоколадно-горіховий післясмак. Напій Крема е Густо сподобається поціновувачам класичного італійського американо і еспресо. Lavazza Crema e Gusto випускається в герметичній упаковці, в якій протягом тривалого часу зберігаються властивості мелених кавових зерен. Лавацца підходить для приготування в еспресо-кавоварках, в турці і гейзерних кавоварках.  Особливості кави Крема е Густо: - 30% арабіка, 70% робуста; - насичений аромат; - з легкою гіркуватістю; - висока міцність напою; - шоколадно-горіховий післясмак.

8200 грн.

(1)
Артикул: 1395
Артикул: 17214
27500

Кава мелена Lavazza (Лавацца) Suerte (Суєрте) - насичений ароматний напій з відбірних мелених кавових зерен 100% робусти середнього ступеня обсмаження. Кава Лавацца Суєрте відрізняється м'яким смаком з нотками шоколаду. Мелена кава поставляється в фольгованій вакуумній упаковці, яка зберігає всі смакові і ароматичні якості напою. Лавацца Суєрте підійде для приготування в турці, кавоварці і кавових машинах. Особливості меленої кави Lavazza Suerte: - без кислинки; - спайка з 4х выкуумних упаковок по 250 г; - легка гірчинка; - густа пінка; - смак шоколаду; - 100% робусти; - вакумна упаковка.

24900 грн.

(0)
Артикул: 17214
Артикул: 10049
7100

Гігантські оливки від Maestro de Oliva - це смак справжнього середземноморського колориту. Їх кислуватий, ніжний смак додасть пікантності будь-якому салату, а додавши оливки Maestro de Oliva в рибу або м'ясо можна створити справжній кулінарний шедевр. Також, розмір цього виду дозволяє вживати їх в якості самостійної закуски. Користь оливок відома людству ще з часів Стародавнього Риму. На основі оливкового масла виготовляли косметичні, і навіть лікувальні засоби. Регулярне вживання оливок скорочує ризик отримання інфаркту та інсульту, знижує ймовірність захворювання на рак, а також зміцнює судини. Оливки від Маестро Де Олива зберігають в собі не тільки чудовий смак, але і цілий набір вітамінів і амінокислот.

5500 грн.

(0)
Артикул: 10049
Артикул: 17351
49400

Кава в зернах Mario Caffe (Маріо Каффе) Dolce Bacio (Дольче Басіо) - це суміш добірних зерен арабіки та робусти середнього ступеня обсмаження. Кава Dolce Bacio відмінно підійде для приготування в кавових машинах, для заварювання по-турецьки, в кавоварці, або у френч-пресі. Кава підійде для приготування еспрессо та молоковмісних гарячих напоїв, відмінно поєднується з молоком, вершками та сиропами. Особливості зернової кави Mario Caffe Dolce Bacio: - середнє обсмаження; - класичний смак; - з кислинкою; - 70% арабіка, 30% робуста.

42000 грн.

(0)
Артикул: 17351
Артикул: 15390
3850

Ефективний та економічний засіб для скла Mr.Muscle (Містер Мускул) впорається з будь-якого роду забрудненнями. Засіб на основі нашатирного спирту допоможе позбавитися від бруду, сажі, жиру, нальоту за лічені хвилини та приклавши при цьому мінімум зусиль. Містер Мускул чудово підійде для дзеркал, вікон, автомобільного скла та хромованих поверхонь. Завдяки спеціальній формі розпилювача, засіб для скла потрапить навіть у самі важкодоступні місця. Mr.Muscle достатньо економічний засіб, поставляється у пластиковому флаконі 500 мл, якого вистачить надовго. Особливості засобу для миття скла: - ефективне видалення будь-якого роду забруднень; - економічне використання; - підходить для скляних, хромованих поверхонь; - з розпилювачем.

3390 грн.

(0)
Артикул: 15390
Артикул: 15041
1250

Novax Plus (Новакс Плюс) губка, Банна створена для догляду за шкірою. Губка Paola (Паола) дбайливо очистить Ваше тіло. Губка від Новакс двошарова: перший шар забезпечує ефект пілінгу, другий шар - робить шкіру чистою та рівною. Банна губка Паола призначена для нормального типу шкіри. Пористий шар масажною губки створює пишну піну, очищаючи все тіло від ороговілих клітин. Губка Новакс Плюс міцна у використанні, легко очищає шкірний покрив від забруднень, не дратуючи шкіру. Різнокольорова губка Paola підійде під будь-який дизайн Вашої ванної кімнати. Особливості банної губки Novax Plus: - двошаровий; - класична прямокутна форма; - ефективний масажний шар; - міцна.

1050 грн.

(0)
Артикул: 15041
Артикул: 6371
6340

Зубна паста  Parodontax екстра свіжість подарує особливе почуття свіжості дихання надовго після використання. Крім того, вона надійно подбає про зуби і ясна. Висока концентрація активних інгредієнтів, унікальна комбінація екстрактів 5 трав і мінеральної солі обумовлюють специфічний смак зубної пасти  Parodontax.

5500 грн.

(0)
Артикул: 6371
Артикул: 12961
32900

Гель для прання Perwoll Brilliant Black - спеціальний рідкий засіб з легким ароматом парфумів для прання темних тканин. Підходить як для автоматичного, так і для ручного прання.Завдяки формулі Перволл Діамант Блек з ефектом відновлення чорного, навіть вицвілі до сірого, тканини повертають насичений глибокий чорний колір і будуть сяяти наче нові кожен раз після прання. Легкий аромат унісекс залишиться на одязі ледь чутним шлейфом навіть після полоскання.Perwoll Brilliant Black випускається в зручній та економній упаковці у вигляді пластикової каністри з мірним ковпачком.

27500 грн.

(0)
Артикул: 12961
Артикул: 13715
3120

Торгова марка Sandora (Сандора) вже багато років відома на нашому ринку пропонованою різноманітністю смачних соків і нектарів. Продукт нової серії Sandora Essentials (Есеншіалс) Нектар Імунітет створений на основі унікальної комбінації соків з яблук, гранатів і чорноплідної горобини з екстрактом ягід годжі. Завдяки цьому складу, нектар містить вітаміни С, В1, В2, А, Е, РР, залізо, йод, мідь, натрій, кальцій, магній, фосфор, калій, що дозволить Вам, вживаючи цей нектар, допомогти своєму організму протистояти несприятливим впливам навколишнього середовища. Цей нектар допомагає підтримати імунітет, є потужним антиоксидантом і добре підтримує серцево-судинну систему. Sandora Essentials, Нектар Імунітет добре живить організм корисними речовинами, дозволяє відчувати себе бадьорим і енергійним протягом всього дня. Пропонується нектар Фітнес в асептичній упаковці, яка зберігає сік ідеально свіжим тривалий час. Особливості: - містить натуральний концентрований сік яблук, гранатів, чорноплідної горобини; - містить велику кількість вітамінів і мікроелементів; - підтримує імунітет. Спосіб застосування: Вживати за бажанням. Інформація про строки та умови зберігання дивись на упаковці.

2900 грн.

(0)
Артикул: 13715
Артикул: 13861
4120

Сіль кухонну Solena (Солена) зі зниженим вмістом натрію+калій+магній можна додавати в їжу замість звичайної солі. Виготовлена ​​на основі кухонної солі сорту «Екстра», але в її складі 27% хлориду натрію замінені на солі калію з додаванням цитрату магнію. Вживання солі Солена корисно для нормалізації артеріального тиску, поліпшення роботи нирок, серця. Продукт показаний вагітним і жінкам, що годують, для профілактики набряків, людям з гіпертонічною хворобою, діабетом, надмірною масою тіла. Сіль солена з пониженим вмістом натрію виводить надлишок рідини з організму, покращує обмін речовин, підвищує життєвий тонус. Сіль кухонна Solena зі зниженим вмістом натрію+калій+магній випускається в пластиковій банці, яку можна використовувати як сільничку. Склад: 70% хлорид натрію, 27% хлорид калію, 3% цитрату магнію. Особливості Солі Солена з пониженим вмістом натрію+калій+магній: - виготовлена ​​на основі кухонної солі сорту «Екстра»; - містить 27% хлориду калію і 3% цитрату магнію; - добре впливає на обмінні процеси в організмі.

3700 грн.

(0)
Артикул: 13861
Артикул: 5352
9600

Somat (Сомат) ополіскувач для посуду застосовується як додатковий засіб після основного миття посуду. Він пом'якшує воду, тому вона стікає з посуду рівномірно і висихає швидко. Після застосування ополіскувача на поверхнях не залишається вапняних розводів та плям. Ополіскувач Сомат ідеальний для скляного посуду - він надає йому блиск і кришталеву чистоту. Глянцеві поверхні після висихання залишаються чистими, сяючими і не тьмяніють. Ополіскувач для посуду Somat має форму рідини та не залишає аромату на посуді. Засіб поставляється в пластиковій пляшці об'ємом 750 мл з кришкою-дозатором. Даного об'єму вистачить на тривалий час використання, оскільки ополіскувач витрачається економно. Особливості: - пом'якшує воду; - видаляє вапняний наліт і розводи; - сприяє швидкому висиханню посуду; - надає поверхням блиск і чистоту.

8500 грн.

(1)
Артикул: 5352
Артикул: 6397
3540

Дитячі вологі серветки призначені для дбайливого очищення шкіри малюка і мами. Пом`якшують шкіру, надають їй відчуття свіжості, оксамитовості і комфорту. Незамінні при зміні підгузників, ідеальні для прогулянок. Вітамін Е загоює маленькі ранки, підтримує природну захисну функцію шкіри.

3000 грн.

(0)
Артикул: 6397
Артикул: 10262
6720

Консервовані скибочки манго в сиропі від торгової марки Tropic Life - це смачний фруктовий десерт, що доступний цілий рік. Консервовані скибочки манго Тропік Лайф можна подавати як самостійний десерт, а також приготувати з ними вишукану закуску, випічку, додати в салат або напій. Tropic Life відбирає для своєї продукції кращі плоди манго, вирощені на екологічно чистих землях, вони повинні бути стиглими, щільними і без пошкоджень.

5500 грн.

(0)
Артикул: 10262
Артикул: 10200
6400

Для захисту ніжної шкіри немовляти від попрілостей, торгова марка Ziaja розробила спеціальну мазь в серії косметики для дітей Baby. Це засіб призначений для запобігання появи потнички і потертостей на сідницях дитини при використанні підгузника. Мазь від попрілостей Ziaja Baby захищає шкіру від вологи, пом'якшує та заспокоює від роздратування. Серія косметики по догляду за дітьми торгової марки Жіайа не містить заборонених консервантів, ароматизаторів, барвників і спирту, тому не викликає алергічних реакцій.

5500 грн.

(0)
Артикул: 10200
Артикул: 14121
800

Аквамаркет, волога серветка в індивідуальній упаковці - це серветка на тканинній основі, просочена спеціальним лосьйоном без аромату. Вологі серветки використовуються для очищення рук і обличчя. Вони ефективно усувають забруднення і добре очищають шкіру. Лосьйон, яким просякнута серветка Аквамаркет, не містить спирту, тому не пересушує шкіру. Індивідуальна упаковка захищає серветку від висихання. Вона запросто поміститься в маленькій сумочці або в кишені, завжди виявиться під рукою в потрібний момент. За допомогою вологої серветки можна очистити руки перед прийомом їжі в умовах, де немає доступу до проточної води. Дана позиція поставляється в кількості 10 штук в упаковці. Особливості: - ефективно усуває забруднення; - просякнута гіпоалергенним лосьйоном без спирту, ароматизаторів і барвників; - зручна у використанні та компактна; - в індивідуальній упаковці.

650 грн.

(0)
Артикул: 14121
Артикул: 10997
3440

Барні Банан - ніжний бісквіт у вигляді ведмедика з ароматною начинкою. До складу бісквітів Барні входять натуральні інгредієнти, що робить їх корисними, м'якими і поживними. Формат поставки - картонна коробка по 5 бісквітів вагою 30 г. Кожен ведмедик в індивідуальній упаковці з картонною основою, їх зручно брати з собою на пікнік або в подорож. Бісквіт Барні з банановою начинкою відмінно поєднується з йогуртом, молоком і соком. Особливості бісквітів Барні Банан: - не містить консервантів і барвників; - в складі натуральні компоненти; - до складу начинки входить банан, багатий на калій і магній; - картонна коробка і індивідуальна упаковка кожного бісквіта зберігають його форму і свіжість.

3100 грн.

(0)
Артикул: 10997
Артикул: 6554
2790

Гель для миття дитячого посуду Вухатий нянь Ромашка і Алое. Гіпоалергенний і антибактеріальний. Спеціально створений для миття дитячого посуду, пляшок зі скла та пластику, сосок з латексу і силікону, іграшок, а також будь-яких миючих поверхонь. Легко і без залишку видаляє всі забруднення, не залишаючи слідів і запаху.

2450 грн.

(0)
Артикул: 6554
Артикул: 18265
2700

Джермук - це природна мінеральна вода. За всіма своїми якостями Джермук дуже схожа на води з курорту «Карлові Вари». Джерело мінеральної води Джермук знаходиться на висоті 2008 метрів над рівнем моря. Вона має унікальний хімічний склад, в ній присутні рідкісні мікроелементи, які мають високу біологічну активність. Також вода має відмінні смакові якості, які і завоювали безліч престижних нагород. Джермук 0.5 л поміщена в склі, яка зберігає всі смакові якості і властивості води тривалий час. Особливості мінеральної води Джемрук: - зручний об'єм; - корисні властивості;

2500 грн.

(0)
Артикул: 18265
Артикул: 10298
2090

Ячна крупа від торгової марки Екород - це органічний продукт, вирощений на екологічно чистих землях. Ячмінь для цієї крупи проходить щадний процес обробки, без застосування хімікатів. Ячна крупа Екород є безцінним джерелом енергії та корисних речовин. Цей продукт вважається дієтичним і рекомендований для вживання дітям, літнім людям і тим, хто схильний до стресів та фізичних навантажень.

1700 грн.

(0)
Артикул: 10298
Артикул: 18136
1000

Мінеральна слабогазована вода Крайна видобувається з природного джерела Закарпаття, в курортній зоні серед лісистих гір - в с. Н. Солотвино, який включений до Реєстру Натуральних Мінеральних Вод Європейського Союзу. Якість води підтверджено «сліпим» тестуванням на дегустаційному конкурсі напередодні міжнародної виставки World Food Ukraine. Мінеральна вода Крайна розливається в пляшки відразу біля джерела. Тому склад корисних речовин залишається незмінним. Виробничі процеси відповідають вимогам безпечності харчового виробництва FSSC 22000 (ISO22000 + HACCP). Особливості мінеральної води Крайна 0,5л: - природне джерело; -При розливі вода не контактує з навколишнім середовищем; -відповідає всім діючим стандартам якості; - зручна пляшка 0,5 л.

750 грн.

(0)
Артикул: 18136
Артикул: 11534
3740

Ватні палички для корекції макіяжу торгової марки Манорм - це інноваційна технологія, розроблена в 2016-му році. Клік-палички від Манорм містять активну речовину з вітаміном Е і розраховані на одноразове використання для корекції макіяжу навколо очей та підтримки тонусу шкіри. Вата вибілена без використання хлору, тому не викликає алергічних реакцій. Кожна паличка упакована в індивідуальну упаковку.

3100 грн.

(0)
Артикул: 11534
Артикул: 19562
5100

Вражаюча новинка від найбільшого вітчизняного виробника мінеральних вод ТМ «Моршинська» - мінеральна вода-спрей для природного зволоження шкіри та обличчя із заспокійливим ефектом. Відтепер відновити гідробаланс організму можна не лише внутрішньо, а й зовнішньо, адже мінеральна вода-спрей «Моршинська» підтримує натуральну зволоженість шкіри протягом всього дня, має здатність посилювати дію кремів та інших засобів для догляду за шкірою. За допомогою дрібного розпилення-хмарки спрею-аерозолю краплі води «Моршинська» освіжають і тонізують ваше обличчя та тіло. Мінеральна вода-спрей  "Моршинська" підходить для всіх типів шкіри, не викликає відчуття стягненості, липкості, має матовий ефект, також ефективна для боротьби із надмірними виділеннями секрету сальних залоз протягом дня. Компактній та мінімалістичній пляшечці спрею завжди знайдеться місце у вашій сумочці. Склад: природна мінеральна вода «Моршинська», азот, пропіленгліколь, етилгексилгліцерин, октенідин НСІ, токоферол. Об’єм – 50 мл

4500 грн.

(0)
Артикул: 19562
Артикул: 13983
2990

Справжні грузинські прохолоджувальні напої Натахтарі вразять Вас своїм чудовим класичним смаком з дитинства. Натахтарі, солодка вода, Сапераві зроблений на мінеральній воді однойменного грузинського гірського джерела Натахтарі, з додаванням авторського сиропу на основі натурального соку червоного винограду. Сапераві має яскравий багатогранний смак з багатими солодкими нотками і легкими терпкими відтінками. Напій сильногазован. Все це повною мірою створює непередаваний смак виноградного напою, який відомий і улюблений в багатьох країнах. Натахтарі, солодка вода, Сапераві – це смак дитинства, який важко сплутати з чим-небудь іншим, якщо хоч раз у житті пробував цей напій. Сапераві чудово освіжає і бадьорить. Бажано вживати напій охолодженим, щоб підкреслити чудові смакові якості. А порціонну скляну пляшку 0,5 л зручно взяти з собою в дорогу або поставити індивідуально на обідній стіл. Особливості: - натуральні компоненти; - класичний трав'янистий смак; - висока якість напою; - напій газований; - зручна пляшка середнього об'єму. Спосіб застосування: Вживати всередину для задоволення спраги або за бажанням.

2650 грн.

(0)
Артикул: 13983
Артикул: 10982
650

Мультивітамінний сік торгової марки «Наш Сік» виготовлений з добірних стиглих плодів, зібраних в екологічно чистих районах України. На виробничій базі Одеського Заводу Дитячого Харчування продукція проходить багаторівневий контроль якості - від етапу відбору сировини до процесу упаковки. Сучасні лінії з розливу сокової продукції в упаковку ТетраПак, а також спеціальні асептичні ємності дозволяють протягом тривалого часу зберігати сировину і готову продукцію без використання консервантів. Мультивітамінний сік має приємний солодкий смак та насичений аромат. У ньому збережена максимальна кількість корисних речовин, які містяться в свіжих яблуках, сливах, абрикосах та персиках. Цей напій припаде до смаку, як дорослим, так і дітям. Мультивітамінний сік зарядить енергією і послужить відмінним доповненням трапези. Особливості фруктового напою: - з натурального фруктового пюре; - сік з м'якоттю; - без штучних ароматизаторів та консервантів.

600 грн.

(0)
Артикул: 10982
Артикул: 17299
3400

М'ясні палички ОбJerky (Обджеркі) Cabanos (Кабанос) Original (Оріджінал) - м'ясні снеки з добірної свинини, соковитого хребтового сала, солі та спецій. Для паличок Кабанос використовується тільки Баликове м'ясо з високим вмістом білка. Секрет приготування м'ясних паличок Кабанос полягає в унікальній австрійській технології "Джеркі", при якій м'ясо залишається соковитим, ароматним і зберігає всі свої корисні мікроелементи. Особливості в'яленої яловичини ОбJerky Cabanos Original: - у вигляді паличок; - високий вміст білка; - добірні шматочки балику; - вага 40 г.

3100 грн.

(0)
Артикул: 17299
Артикул: 14570
1550

Приправка, перець чорний, Горошок - це найпопулярніша спеція. Перець від Приправки не тільки вносить свій неповторний аромат і надає страві гострий насичений смак, а й підкреслює смак інших інгредієнтів. Перець-горошок вважається класичною пряністю, без якої не обійдеться жодна кухня. Володіючи гострим пекучим смаком і тонким пряним ароматом, Приправа повністю розкриється при перемеленні. Чорний перець доповнить м'ясні, рибні, овочеві та інші страви, а також незамінний під час консервації. Горошини спеції надійно збереже м'яка упаковка, що містить 20 г приправи. Особливості перцю від Приправки: - пряний стійкий аромат; - пекучий смак; - сприяє підвищенню апетиту; - незамінний при консервації овочів.

1350 грн.

(0)
Артикул: 14570
Артикул: 10170
790

Дистильована вода Хімекспрес - це вода, очищена від будь-яких видів домішок. Після процесу дистиляції в ній не залишається органічних і неорганічних елементів: мінеральних солей, продуктів життєдіяльності рослин і тварин, а також бактерій і вірусів.Застосовують дистильовану воду Хімекспрес в різних сферах: для медичних цілей, в наукових лабораторіях, на виробництві для певних технічних процесів, в складі косметичних засобів та іншої продукції, що вимагає стерильності.

600 грн.

(0)
Артикул: 10170
Артикул: 11714
4900

Слабогазована мінеральна вода Девайтіс видобувається з джерела, розташованого в гірських районах Карпат. Тала вода, природно насичена мінералами і мікроелементами, не піддається додатковому хімічному або механічному доочищенню. Природна фільтрація крізь надра гірських порід забезпечує воді Девайтіс м'якість і збереження природного хімічного складу. Газація підкреслює освіжаючий смак води і сприяє прискоренню процесів травлення. Низький рівень мінералізації питної води Девайтіс дозволяє вживати воду щодня в сирому вигляді.  Формат поставки - упаковка по 6 ПЕТ пляшок об'ємом 1,5 л. Особливості слабогазованої мінеральної води Девайтіс: - підходить для щоденного вживання; - має лікувально-профілактичні властивості; - зберігається природний хімічний склад; - низький рівень мінералізації.

4400 грн.

(0)
Артикул: 11714
Артикул: 11213
6200

Негазована мінеральна Моршинська вода має природне походження. Вода розливається відразу після видобутку безпосередньо біля джерела в м. Моршин, майже не контактуючи з навколишнім середовищем. Моршинська не піддається хімічному або механічному очищенню, тому вода зберігає свій природний хімічний склад. Мінеральна вода очищується шляхом проходження крізь товщі гірських порід. Такий спосіб фільтрації насичує воду магнієм, кальцієм, натрієм і калієм.  Моршинська негазована вода постачається в ПЕТ пляшках об'ємом 1,5 л в упаковці по 6 шт. Вода має низкий рівень мінералізації, не насичена газом та рекомендована для щоденного вживання. Особливості мінеральної негазованої води Моршинська: - низький рівень мінералізації; - м'який смак; - добре втамовує спрагу.

5700 грн.

(0)
Артикул: 11213
Артикул: 7297
6200

Сильногазована мінеральна Моршинська вода має природне походження. Вода розливається відразу після видобутку безпосередньо біля джерела в м. Моршин, майже не контактуючи з навколишнім середовищем. Моршинська не піддається хімічному або механічному очищенню, тому вода зберігає свій природний хімічний склад. Мінеральна вода очищується шляхом проходження крізь товщі гірських порід. Такий спосіб фільтрації насичує воду магнієм, кальцієм, натрієм і калієм.  Моршинська газована вода постачається в упаковці по 6 ПЕТ пляшок об'ємом 1,5 л. Вода має низкий рівень мінералізації. Газація мінеральної води покращує роботу шлунково-кишкового тракту та прискорює обмін речовин в організмі.  Особливості мінеральної негазованої води Моршинська: - низький рівень мінералізації; - м'який смак; - добре втамовує спрагу.

5700 грн.

(0)
Артикул: 7297

Товар тижня


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $