Фільтр
Всього товарів: 3

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 3

Сортування

Сортування:
Артикул: 0736

Бутель з ручкою Полікарбонатний призначений для розливу та зберігання питної води. Бутель 18, 9 літрів виготовлений ​​з якісного матеріалу - полікарбонату, завдяки якому вода в бутлі зберігається довше та зберігає свої смакові якості. Полікарбонатний бутель термостійкий, розрахований на температуру стерилізації та дезінфекції. Тому, ПК бутель можна використовувати багаторазово. Тара ПК зручна при перенесенні, так як матеріал дуже легкий та міцний. Форма бутля кругла, тара прозора, синього кольору. У бічній частині розташована лита ручка для максимального комфорту при транспортуванні. Бутель з полікарбонату вміщує максимальний об`єм води 19 літрів. Особливості Полікарбонатного бутля для води: - ергономічна форма з ручкою; - не впливає на смак і склад води; - можливість дезінфекції та термічної обробки; - термостійкість; - багаторазове використання.

16200 грн.

(6)
Артикул: 0736
Артикул: 0739

Формат: класичний дизайн, без ручки. Перевірений часом формат бутеля Поліфлекс і особливий розмір шагрені дозволяють забезпечити найкращий результат у процесі миття Об’єм: 18,9 літрів Вага: 750г ±30г Колір: блакитний, прозорий Горловина: ідеальна форма для всіх видів кришок, повністю виключає течу з-під кришки Бутель Поліфлекс упаковується відразу після видуву в герметичний поліетиленовий мішок, який захищає його від пилу та бруду під час зберігання та транспортування

16200 грн.

(0)
Артикул: 0739
Артикул: 0737

Бутлі для води – продукція кращої якості , виконана з високоякісного харчового полікарбонату. Якість бутлів для води забезпечується на всіх етапах , починаючи з закупівлі сировини, спеціально призначеної для виробництва бутлів для води, тільки у провідних хімічних концернів і закінчуючи найсуворішою процедурою контролю якості виробництва бутлів для води на всіх етапах виробництва. Метод виробництва: видувна технологія. Матеріал: харчовий полікарбонат. Зовнішній вигляд: класична кругла форма c прозорими стінками без ручки. Колір: світло-синій , напівпрозорий . Температурна витримка: витримує температуру стерилізації.

14900 грн.

(2)
Артикул: 0737

полікарбонатні бутлі


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $