Фільтр
Всього товарів: 26

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 26

Сортування

Сортування:
Артикул: 17268

Плямовивідник BIO Няня (Біо няня) ефективно видаляє плями від продуктів харчування та трави. Безфосфатний гіпоалергенний засіб поставляється в зручному форматі спрея з клапаном і підходить для всіх типів тканин. Плямовивідник ефективно усуває плями з білих та кольорових речей, не порушуючи цілісність волокон і зберігаючи колір виробу. Спосіб застосування засобу для попередньої обробки плям простий: повернути клапан на носику спрея в положення "On" та розпорошити засіб на пляму з мінімальної відстані, залишити для на 10-15 хвилин, потім випрати виріб в звичайному режимі з засобом для прання. Особливості плямовивідника BIO Няня: - обсяг 500 мл; - безфосфатний; - зручний формат спрея.

3790 грн.

(0)
Артикул: 17268
Артикул: 10718

Концентрований ополіскувач для дитячої білизни Frosch сприяє вимиванню порошку з тканини, надає їй м'якості і приємного, не нав'язливого аромату, має антистатичний ефект. Кондиціонер для дитячої білизни Фрош не викликає алергічних реакцій. Провідні німецькі дерматологи розробили ополіскувач Frosch з урахуванням особливостей ніжної дитячої шкіри, тому в ньому міститися тільки натуральні компоненти й ароматизатори.

9200 грн.

(0)
Артикул: 10718
Артикул: 17743

Плямовивідник Frosch (Фрош) ефективно видаляє плями від продуктів харчування та трави та декоративної колсметики. Безфосфатний гіпоалергенний засіб поставляється в зручному ПЕТ флаконі та підходить для всіх типів тканин. Плямовивідник ефективно усуває плями з білих та кольорових речей, не порушуючи цілісність волокон і зберігаючи колір виробу. Спосіб застосування засобу для попередньої обробки плям простий: нанести засіб на пляму, залишити для на 10-15 хвилин, потім випрати виріб в звичайному режимі з засобом для прання. Особливості плямовивідника Frosch: - для всіх типів тканин; - об `єм 500 мл; - безфосфатний. .

16600 грн.

(0)
Артикул: 17743
Артикул: 17646

Дитячий порошок Galinka (Галінка) видаляє всі види забруднень, які найчастіше з'являються на дитячих речах: плями від фруктових та овочевих пюре, каш, молока, трави та вуличного бруду. Порошок для прання дитячого одягу дбайливо очищає, зберігаючи колір та доглядає за тканиною. Гіпоалергенний порошок підійде дітям і дорослим з чутливою та ніжною шкірою. Галінка повністю виполіскується з волокон тканини, має нейтральний приємний аромат. Особливості дитячого порошку Galinka: - для ручного та машинного прання; - підходить для дитячої та чутливої ​​шкіри; - не містить барвників; - гіпоалергенний; - економічна упаковка вагою 2,4 кг.

8900 грн.

(0)
Артикул: 17646
Артикул: 11228

М'який гель торгової марки HIPPO розроблений для регулярного прання пелюшок і дитячих речей, білих і кольорових, з усіх видів тканини. Легко видалить найскладніші забруднення при будь-якій температурі води та навіть в режимі делікатного прання. Гель HIPPO безпечний для дитини. М'який засіб ХІППО містить екстракт листя гуави і олію бабассу. Не містить фосфатів і барвників.

5400 грн.

(0)
Артикул: 11228
Артикул: 11226

Бальзам-ополіскувач торгової марки HIPPO підходить для дитячих речей з тканин будь-яких типів. Пом'якшує волокна тканини, виводить залишки миючих засобів, полегшує прасування речей. Ополіскувач HIPPO містить екстракт алое вера та може використовуватися в якості антистатика. Бальзам-ополіскувач ХІППО не містить фосфатів і барвників.

3900 грн.

(0)
Артикул: 11226
Артикул: 19509

Ваш малюк. Що може бути цінніше?! Саме тому ви обираєте все найкраще для свого маленького непосидька. Перший дотик теплих маминих рук такий же приємний, як і перший дотик чистої білизни, випраної з використанням «JOHNSON'S» (Джонсонс) засіб для прання дитячої білизни, «Для маленьких непосидьків». Перші кроки, перші забіги, перші «маленькі приземлення» залишають не тільки свій слід на одязі, а й приносять приємні клопоти мамам. «JOHNSON'S» засіб для прання дитячої білизни, «Для маленьких непосидьків» завдяки своєму ультраперевіреному складу й високим характеристикам очищення білизни під час прання стане надійним  помічником для кожної мами.  Особливості: делікатна формула очищення білизни (винятково для малюків); гіпоалергенний; схвалений дерматологами; не містить шкідливих для малюків компонентів та фосфатів.   «JOHNSON'S» засіб для прання дитячої білизни, «Для маленьких непосидьків» - швидша чистота, ніж ваше швидке дитя!  

13400 грн.

(0)
Артикул: 19509
Артикул: 19511

Ваш малюк. Що може бути ціннішим?!  Саме тому ви обираєте все найкраще для «нової людинки». Перший дотик  теплих маминих рук таки же турботливий та приємний, як  дотик чистої білизни, випраної з використанням засобу для прання дитячої білизни, Для наймолодших ТМ«JOHNSON'S» (Джонсонс).  Чистота перших пелюшок, сорочечок та інших маленьких дитячих речей буде ідеальною, тому що засіб для прання дитячої білизни, Для наймолодших ТМ «JOHNSON'S»  має ультраперевірений компонентний склад.  Особливості: делікатна формула очищення речей - винятково для малюків; гіпоалергенний; схвалено дерматологами; не містить компонентів, шкідливих для дітей. «JOHNSON'S» засіб для прання дитячої білизни, Для наймолодших – ПЕРШИЙ ПІСЛЯ МАМИ!

13400 грн.

(0)
Артикул: 19511
Артикул: 19517

Novita  (Новіта) Soft (Софт), косметичні ватяні диски - знахідка для жінок, які не тільки активно використовують засоби для нанесення макіяжу, але й для всіх тих, кому потрібний щоденний догляд за обличчям. Прекрасне тиснення косметичних ватних дисків Soft забезпечує охайність їхнього використання. Рельєфна двостороння поверхня й 100% бавовняний склад дбайливо й без подразнень прибирає надлишки макіяжу з обличчя, можна використовувати для нанесення рідких косметичних засобів. Завдяки прошитому краю  Novita Soft косметичних ватяних дисків вони не розшаровуються при використанні та легко дістаються з упаковки. Особливості: ніжні; міцні; зручні; екологічно чисті; якісны компоненти.

2900 грн.

(0)
Артикул: 19517
Артикул: 15746

Кондиціонер для білизни Silan (Силан) Sensitive (Сенсетів) забезпечить речам м'якість після прання. Густий ополіскувач надає білизні антистатичний ефект і полегшує процес прасування. Спеціальні ароматичні мікрокапсули проникають всередину волокон тканини і надають речам свіжість і приємний аромат. Сілан Сенсетів не містить фосфатів і є гіпоалергенним. Такий пом'якшувач тканини підійде для прання дитячої білизни. Ополіскувач Сілан Sensitive призначений для догляду за білизною після основного прання під час полоскання. Концентрований засіб поставляється в зручній ПЕТ пляшці з кришечкою-дозатором. 1 ковпачок рідини призначений для одного прання. Засіб необхідно додати у відсік для ополіскувача в пральній машині і він буде використаний під час останнього полоскання. Гіпоалергенний концентрат Сілан може бути використаний і для ручного прання. Особливості кондиціонера для прання білизни Silan Sensitive: - об `єм 1,850 л; - захист і пом'якшення тканин; - ніжний пудровий аромат; - антистатичні властивості; - полегшує процес прасування речей; - економічна витрата завдяки високій концентрації кошти.

13300 грн.

(0)
Артикул: 15746
Артикул: 16904

Кондиціонер для білизни Silan (Силан) Sensitive (Сенсетів) забезпечить речам м'якість після прання. Густий ополіскувач надає білизні антистатичний ефект і полегшує процес прасування. Спеціальні ароматичні мікрокапсули проникають всередину волокон тканини і надають речам свіжість і приємний аромат. Сілан Сенсетів не містить фосфатів і є гіпоалергенним. Такий пом'якшувач тканини підійде для прання дитячої білизни. Ополіскувач Сілан Sensitive призначений для догляду за білизною після основного прання під час полоскання. Концентрований засіб поставляється в зручній ПЕТ пляшці з кришечкою-дозатором. 1 ковпачок рідини призначений для одного прання. Засіб необхідно додати у відсік для ополіскувача в пральній машині і він буде використаний під час останнього полоскання. Гіпоалергенний концентрат Сілан може бути використаний і для ручного прання. Особливості кондиціонера для прання білизни Silan Sensitive: - об `єм 2,775 л; - захист і пом'якшення тканин; - ніжний пудровий аромат; - антистатичні властивості; - полегшує процес прасування речей; - економічна витрата завдяки високій концентрації кошти.

20700 грн.

(0)
Артикул: 16904
Артикул: 17645

Дитячий порошок Tide (Тайд) видаляє всі види забруднень, які найчастіше з'являються на дитячих речах: плями від фруктових та овочевих пюре, каш, молока, трави та вуличного бруду. Порошок для прання дитячого одягу не містить фосфатів, викликаючих подразнення ніжної дитячої шкіри, а завдяки м'яким активним компонентам дбайливо очищає, зберігаючи колір та доглядає за тканиною. Гіпоалергенний порошок підійде дітям і дорослим з чутливою та ніжною шкірою. Тайд повністю виполіскується з волокон тканини, має нейтральний приємний аромат. Особливості дитячого порошку Tide: - підходить для дитячої та чутливої ​​шкіри; - не містить фосфатів; - гіпоалергенний; - економічна упаковка вагою 4,5 кг.

25950 грн.

(0)
Артикул: 17645
Артикул: 6555

Кондиціонер для дитячої білизни Вухатий нянь сприяє вимиванню порошку з тканин, надає їм м`якість і приємний аромат, має антистатичний ефект. Не викликає алергічних реакцій. Мірний ковпачок допоможе з легкістю дозувати засіб для кожного полоскання. Гіпоалергенний.

4400 грн.

(0)
Артикул: 6555
Артикул: 6551

Рідкий плямовивідник Вухатий нянь ретельно видаляє всі види забруднень, які властиво залишати дітям в результаті прийому їжі або активних прогулянок. Для досягнення максимального ефекту рекомендується вживати комплексно c порошком Вухатий нянь. Пляшка має зручний мірним ковпачок.

3820 грн.

(0)
Артикул: 6551
Артикул: 5722

Пральный порошок Ушастый нянь видаляє всі види забруднень, які найчастіше з`являються на дитячих речах: плями від фруктових і овочевих пюре, каш, молока, трави і вуличного бруду. Але при цьому порошок Ушастый нянь не містить речовин, подразнюючих ніжну дитячу шкіру.

9970 грн.

(4)
Артикул: 5722
Артикул: 6553

Порошок видаляє всі види забруднень, які найчастіше з`являються на дитячих речах: плями від фруктових і овочевих пюре, каш, молока, трави і вуличного бруду. Але при цьому порошок не містить речовин, подразнюючих ніжну дитячу шкіру. Рекомендований для прання речей дітей будь-якого віку, в тому числі новонароджених. М`які активні компоненти захищають волокна і зберігають кольори яскравими. Упаковка – пластиковий пакет з ручкою для перенесення.

17800 грн.

(0)
Артикул: 6553
Артикул: 5747

Порошок видаляє всі види забруднень, які найчастіше з`являються на дитячих речах: плями від фруктових і овочевих пюре, каш, молока, трави і вуличного бруду. Але при цьому порошок не містить речовин, подразнюючих ніжну дитячу шкіру. Рекомендований для прання речей дітей будь-якого віку, в тому числі новонароджених. М`які активні компоненти захищають волокна і зберігають кольори яскравими.

1940 грн.

(4)
Артикул: 5747
Артикул: 6225

Відбілювач Вухатий нянь для дитячої білизни – це засіб, розроблений спеціально для підсилюючого ефекту прального порошку і відбілювання дитячого одягу будь-якого віку. Відбілювач можна використовувати без кип`ятіння при низьких температурах, що дозволяє зберегти первинний вигляд одягу після багаторазового прання. Відбілювач може застосовуватися для різних видів тканини, як для пральних машин, так і для ручного прання.

3090 грн.

(0)
Артикул: 6225
Артикул: 6703

Рідкий засіб для дитячої білизни Вухатий нянь видаляє всі види забруднень, які найчастіше з`являються на дитячих речах: плями від фруктових і овочевих пюре, каш, молока, трави і вуличного бруду. Але при цьому засіб не містить речовин, подразнюючих ніжну дитячу шкіру. Рекомендований для прання речей дітей будь-якого віку, в тому числі новонароджених. М`які активні компоненти захищають волокна і зберігають кольори.

6300 грн.

(0)
Артикул: 6703
Артикул: 6552

Порошок видаляє всі види забруднень, які найчастіше з`являються на дитячих речах: плями від фруктових і овочевих пюре, каш, молока, трави і вуличного бруду. Але при цьому порошок не містить речовин, подразнюючих ніжну дитячу шкіру. Рекомендований для прання речей дітей будь-якого віку, в тому числі новонароджених. М`які активні компоненти захищають волокна і зберігають кольори яскравими. Упаковка – пластиковий пакет з ручкою для перенесення.

33200 грн.

(0)
Артикул: 6552
Артикул: 18995

Концентрований засіб для прання дитячої білизни, з пом'якшувальною ефектом, Емвей відрізняється високою концентрацією і здатністю не тільки акуратно доглядати за дитячою білизною, оновлювати колір, відновлювати волокна тканини після частого прання. Засіб для прання дитячого одягу підходить для всіх типів тканини. Запобігає знебарвлення, доглядає за структурою матеріалу, пом'якшуючи тканину і полегшуючи процес прасування. Завдяки унікальній формулі, при виготовленні кошти Емвей використовуються натуральні рослинні інгредієнти. Особливості рідкого прального засобу темного одягу Емвей: - гіпоалергенні; - для дитячої білизни; - для всіх типів тканини; - доглядає за волокнами тканини; - зручний об'єм.

52600 грн.

(0)
Артикул: 18995
Артикул: 6526

Пройшов тестування фахівцями педіатрії, алергології та дерматології, маєт позитивний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи України. Спеціальна пом`якшувальна формула ідеальна для чутливої дитячої шкіри, одночасно ефективно виводить всі види плям. Порошок складається з природних очищувальних компонентів, рослинного і мінерального походження. Економна упаковка у 3 кг розрахована на 48 циклів прання.

88900 грн.

(0)
Артикул: 6526
Артикул: 11223

Пральний порошок торгової марки Карапуз розроблений спеціально для прання дитячих речей. Унікальна формула на основі натурального мила видаляє найскладніші забруднення та пом'якшує тканину. До складу засобу Карапуз не входять оптичні відбілювачі, піногасники й інші добавки, які можуть викликати алергічну реакцію. Порошок Карапуз не містить фосфатів і хлору.

5940 грн.

(0)
Артикул: 11223
Артикул: 11224

Плямовивідник торгової марки Карапуз призначений для видалення складних забруднень з кольорових тканин. Унікальна формула засобу містить ензими й активний кисень, які гарантують акуратне виведення плям без ушкодження тканини. Засіб для виведення плям Карапуз Color зберігає колір речей, не містить фосфатів та цілком безпечний для дитини.

1250 грн.

(0)
Артикул: 11224
Артикул: 11222

Пральний порошок торгової марки Карапуз розроблений спеціально для прання дитячих речей. Унікальна формула на основі натурального мила видаляє найскладніші забруднення та пом'якшує тканину. До складу засобу Карапуз не входять оптичні відбілювачі, піногасники й інші добавки, які можуть викликати алергічну реакцію. Порошок Карапуз не містить фосфатів і хлору.

1550 грн.

(0)
Артикул: 11222
Артикул: 8419

Основне призначення мила Ушастый нянь - прання дитячої білизни та відновлення колишньої білизни. Мило не містить шкідливих речовин і компонентів, тому його можна використовувати з перших днів життя малюка. Має приємний аромат пудри. Містить гліцерин - один з найактивніших натуральних зволожувачів.

1700 грн.

(0)
Артикул: 8419

прання дитячого одягу


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $