Купити Станок для Гоління Онлайн 24/7 - АкваМаркет
0

Станки для гоління


Сучасна бритва представляє собою зручний аксесуар, який швидко і ефективно видаляє щетину. Він складається з ручки, на якій закріплена плаваюча або зафіксована бритвена голівка. У ній розташовані леза. Залежно від типу аксесуара кількість лез може варіюватися.

Виробництвом подібних товарів займається безліч брендів. У числі лідерів можна назвати Джилетт, Венус, Бік, Шик. Ці торгові марки існують кілька десятиліть, постійно вдосконалюють особливості продукції, що випускається, роблячи внесок у розвиток індустрії.

Станки для гоління: види

В інтернет-магазині АкваМаркет Ви можете купити з доставкою аксесуари для гоління, виготовлені перевіреними і відомими виробниками. Запропоновані станки відрізняються стильним дизайном, безпекою, компактністю і практичністю. У нас знайдуться не тільки якісні чоловічі бритви, але і стильна жіноча бритва за доступною ціною. Перш, ніж замовити бритву, варто розібратися в основних видах аксесуарів. Будьте впевнені, у нашому каталозі є всі доступні види продукції, тому Ви легко підберете станок для гоління, який буде зручний саме Вам. Класифікувати аксесуари можна таким чином:

 • Станки одноразові. Використовуються для одноразового гоління, після чого утилізуються.
 • Станки багаторазові зі змінними двосторонніми лезами. Так звані «Т-образні» чоловічі бритви. У них вставляється двостороннє змінне лезо, яке фіксується на голівці спеціальною кришкою.
 • Бритвені системи. Абсолютно безпечний станок для гоління, який має змінні картриджі. За останні кілька років кількість лез в картриджі в рази збільшилася. Зараз можна купити станок для гоління з 5-6 лезами, а також плаваючою голівкою, яка забезпечує плавний рух. Кожне нове удосконалення має перед собою єдину мету - зробити процес гоління легким, безпечним і комфортним.

Також в нашому магазині можна придбати комплектуючі та витратні матеріали до бритвених станків, косметику до й після гоління. Залежно від обраного типу бритви Вас можуть зацікавити наступні позиції:

 • Змінні леза на станок для гоління. Виконані з високоякісної сталі зі спеціальним покриттям, яке забезпечує максимально близьке і безпечне гоління за допомогою Т-образних і шаветт-бритв.
 • Картриджі для станків. Витратні матеріали на різноманітні бритвені системи. У нас можна придбати картриджі для верстатів Мак 3, Ф'южн Про Гайд і т.д.
 • Аксесуари для гоління. Помазки, пензлики, чаші для мила та інші корисні дрібниці.

Повний асортимент товарів Ви можете цілодобово вивчити безпосередньо на нашому сайті.

Багаторазовий станок: переваги

Аксесуари для багаторазового використання не просто так отримали широку популярність. Вона пояснюється масою достоїнств, якими володіють такі бритвені станки. До основних переваг сучасних рішень можна віднести:

 • Легкість використання. Процес гоління став максимально швидким, легким і комфортним.
 • Доступна ціна. Станок з касетою обійдеться зовсім недорого, особливо якщо порівнювати його вартість з ціною електробритви.
 • Відсутність неприємних відчуттів. Сучасні аксесуари розроблені таким чином, щоб піклуватися про шкіру. Видалення волосся відбувається швидко і безболісно, ​​при цьому бритви підходять під будь-який тип шкіри.
 • Стильний дизайн і компактні розміри. Аксесуари займають мало місця, вони легкі і їх зручно зберігати.
 • Безпека. Багаторазова бритва створена таким чином, щоб не поранити людину. Порізатися таким станком практично неможливо.

Чоловіча та жіноча бритва мають певні особливості, які роблять процес максимально зручним. Рішення, орієнтовані на дівчат, призначені для частого і тривалого використання. Вони відрізняються більш ергономічною формою і яскравими відтінками корпусу.

Як вибрати станок і не розчаруватися

Багаторазові бритви Джилетт, Бік, Вінус можуть відрізнятися як за вартістю, так і за експлуатаційними характеристиками. Щоб підібрати якісну систему гоління слід враховувати не тільки тип шкіри або її особливості, а й інші важливі нюанси:

 • Статева ознака. Цей критерій дуже важливий, оскільки чоловічі і жіночі рішення мають відмінності.
 • Період використання. Одноразові станки для гоління відмінно підходять для подорожей або поїздок, а ось для регулярного застосування краще купити бритви багаторазові. Вони більш практичні і функціональні.
 • Кут нахилу, кількість і спрямованість лез.

На сайті АкваМаркет Ви можете недорого замовити багаторазові бритви і одноразові станки, а ми швидко доставимо товар в будь-яку точку України. Вибирайте зручний спосіб оплати, доставки, щоб зробити онлайн-покупки максимально вигідними.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (19)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Gillette Venus Simply 3 Plus, 3 шт., Станок для гоління, одноразовий

на завтра
Артикул: 8454
Gillette Venus, 1 шт., Станок для гоління, одноразовий Gillette Venus, 1 шт., Станок для гоління, одноразовий

на завтра
Артикул: 10363
Bic Flex Comfort, 3 шт., Станок для гоління

на завтра
Артикул: 10560
Bic Flex Easy, 1 шт., Станок для гоління

на завтра
Артикул: 10561
Gillette Blue II, 10 шт., Станок для гоління, одноразовий Gillette Blue II, 10 шт., Станок для гоління, одноразовий

на завтра
Артикул: 6463
Gillette Blue3, 1 шт., Станок для гоління 3 змінних картриджа

на завтра
Артикул: 30548
Gillette Fusion 5 Power, 1 шт., Станок для гоління з 1 змінною касетою

на завтра
Артикул: 60155
Gillette Fusion5, 1 шт., Станок для гоління, 2 змінні касети

на завтра
Артикул: 30536
Gillette Mach 3 Turbo, 1 шт., Станок для гоління з 2 змінними касетами

на завтра
Артикул: 60157
Gillette Mach3 Start, 1 шт., Станок для гоління, 3 змінних леза

на завтра
Артикул: 30537
Gillette Mach3, 1 шт., Станок для гоління Gillette Mach3, 1 шт., Станок для гоління

на завтра
Артикул: 11168
Gillette Slalom Red, 1 шт., Станок для гоління з 1 змінним картриджем Gillette Slalom Red, 1 шт., Станок для гоління з 1 змінним картриджем

на завтра
Артикул: 61307
IC Soleil Bella, 1 шт, Станок для гоління IC Soleil Bella, 1 шт, Станок для гоління IC Soleil Bella, 1 шт, Станок для гоління

на завтра
Артикул: 17769
Venus Embrace, 1 шт., Станок для гоління, з 1 змінним картриджем

на завтра
Артикул: 29962
Venus Swirl, 1 шт., Станок для гоління, з 1 змінною касетою

на завтра
Артикул: 29961
Gillette Mach 3, 1 шт., Станок для гоління, 2 змінні касети

на завтра
Артикул: 30543