Фільтр
Всього товарів: 10

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 10

Сортування

Сортування:
Артикул: 11170

Станок Gillette Fusion Proglide Power з інноваційною технологією FlexBall, що дозволяє рухатися лезам практично у будь-якій площині, гарантує чисте та легке гоління. На касеті передбачені канали для видалення гелю, стабілізатор лез, тример і збільшена змащуюча смужка. Бритва Gillette Fusion Proglide Power ідеально видаляє волоски у важкодоступних місцях. Високотехнологічний виріб від Жиллетт не тисне на шкіру й знижує рівень подразнення. В комплекті до станка для гоління додається змінна касета.

38700 грн.

(0)
Артикул: 11170
Артикул: 6463

Gillette - це виробник аксесуарів для гоління і відходу за тілом. Створена в 1901 році американським винахідником Кингом Кэмпом Жиллеттом фірма робить бритвені системи, верстати і леза до них, аксесуари для гоління. Також робиться продукція для жінок. Одноразова бритва Gillette Blue II Plus - краща одноразова бритва від Gillette. У упаковці: 10 шт.

6900 грн.

(0)
Артикул: 6463
Артикул: 8454

Жіночий одноразовий станок від Gillette Venus Simply 3 Plus забезпечує приємне і комфортне гоління. Три леза бритв розташовані дуже близько одне до одного. Це дозволяє ефективно видаляти волосся майже біля самого кореня. Зволожуюча смужка живить шкіру, захищаючи її від подразнень і сухості. Після використання Gillette Venus Simply 3 Plus шкіра залишається м'якою і шовковистою, без порізів і подразнень.

8700 грн.

(0)
Артикул: 8454
Артикул: 8359

Торгова марка Gillette (Жилетт) добре відома на нашому ринку своєї чоловічої бритвеної продукцією. Призначений чоловікам Gillette, Станок для гоління, Fusion Proglide FlexBall (Фьюжін Проглайд ФлексБолл) оснащений 5-ю ультратонкими лезами із спеціальним напиленням для більш якісного гоління і тривалого користування. Fusion Proglide FlexBall має гелеву смужку, яка містить екстракт алое з вітаміном Е, для кращого ковзання і запобігання подразнення шкіри, а також спеціальну гумову щіточку, піднімаючу волосся для більш глибоко зрізу. Також станок для гоління має інноваційну плаваючу головку, яка повторює всі вигини тіла, що покращує контакт з шкірою і якість гоління навіть у важкодоступних місцях. Gillette Fusion Proglide має ергономічний дизайн із зручною ручкою у формі краплі, яка надає найкраще зчеплення з долонею і більш безпечне використання. На зворотному боці касети є лезо-тример. Gillette, Станок для гоління, Fusion Proglide FlexBall перетворить гоління в легку і приємну процедуру. У комплекті з станком йде додаткова касета. Особливості станка Fusion Proglide FlexBall: - 5 сталевих лез; - зволожуюча смужка з алое і вітаміном Е; - гумова смужка, що піднімає волоски; - плаваюча головка; - зручна ергономічна ручка; - зручне і якісне гоління. Спосіб застосування: Використовувати за призначенням для гоління небажаного волосся.

21800 грн.

(0)
Артикул: 8359
Артикул: 10363

Станок для гоління Gillette Venus - це інноваційна система, розроблена спеціально для гладкості ніжної жіночої шкіри. На рухомій голівці бритви Жіллет Вінус розташовано 3 тонких і дуже гострих леза, які гарантують якісне гоління  без особливих зусиль. Gillette Venus швидко та ефективно надасть шкірі глянцеву гладкість, захищаючи її від подразнення і сухості

10800 грн.

(0)
Артикул: 10363
Артикул: 17765

Станок BIC (Біг) Flex 4 Comfort (Флекс 4 Комфорт) має 4 ультратонких леза, що забезпечує чисте та гладке гоління. М'яка рифлена смуга піднімає волоски, а зволожуюча смуга з екстрактом алое та вітаміном Е доглядає за шкірою, зволожуючи та пом'якшуючи її. Ергономічна рельєфна ручка перешкоджає ковзанню та забезпечує дбайливе та якісне гоління.  Формат поставки - 1 станок для гоління в упаковці. Особливості станка для гоління BIС Flex 4 Comfort: - зволожуюча смуга; - анатомічна ручка; - 4 леза; - 1 шт. в упаковці.

5100 грн.

(0)
Артикул: 17765
Артикул: 17769

Станок BIC (Біг) Soleil Bella (Солей Белла) має 4 ультратонких леза, що забезпечує чисте та гладке гоління. М'яка рифлена смуга піднімає волоски, а зволожуюча смуга з кокосовим молоком доглядає за шкірою, зволожуючи та пом'якшуючи її. Ергономічна рельєфна ручка перешкоджає ковзанню та забезпечує дбайливе та якісне гоління.  Формат поставки - 1 станок для гоління в упаковці. Особливості станка для гоління BIС Soleil Bella: - плаваюча голівка; - зволожуюча смуга; - анатомічна ручка; - 4 леза; - 1 шт. в упаковці.

4900 грн.

(0)
Артикул: 17769
Артикул: 10561

Станок від Bic з системою Flex Easy м'яко й ефективно видаляє щетину в важкодоступних місцях. Три незалежні плаваючі леза ретельно голять волоски будь-якої довжини і жорсткості. Спеціальна зволожуюча смужка станку Bic оберігає шкіру від пересушування й подразнення. Зручна ручка станку Бік дозволяє контролювати процес гоління та знижує ризик порізів і подряпин. У комплекті 4 змінних касети.

12900 грн.

(0)
Артикул: 10561
Артикул: 10560

Торговельна марка Bic (Бік) добре відома на нашому ринку своєї чоловічою бритвеною продукцією. Призначений чоловікам Bic, Станок одноразовий Flex Comfort (Флекс Комфорт) 4 леза оснащений 4-ма ультратонкими лезами, які покриті спеціальним напиленням для більш тривалого користування. Flex Comfort має гелеву смужку, яка містить екстракт алое з вітаміном Е, для кращого ковзання і запобігання подразненням шкіри. Також одноразовий станок має плаваючу головку, яка повторює всі вигини тіла, що покращує якість гоління навіть у важкодоступних місцях. Рифлена прогумована пластикова ручка у формі краплі, надає найкраще зчеплення з долонею і більш безпечне використання. Bic, Станок одноразовий Flex Comfort 4 леза перетворить гоління в легку і приємну процедуру. Станок зміг об'єднати в собі якість, комфорт та приємну ціну. Особливості станка одноразового Flex Comfort: - 4 сталевих леза; - зволожуюча смужка з алое і вітаміном Е; - зручна ергономічна ручка; - плаваюча головка; - зручне і якісне гоління. Спосіб застосування: Використовувати за призначенням для гоління небажаного волосся.

12400 грн.

(0)
Артикул: 10560
Артикул: 11168

Три найтонші леза бритви Gillette Mach3, які розташовані під точно розрахованим кутом нахилу, забезпечать легке і гладке гоління. Спеціальні мікрогребені розгладжують шкіру й направляють волоски до лез. Змащуюча смужка бритви Gillette Mach3 знижує ризик подразнення. Плаваюча голівка станка від Жиллетт повторює усі контури обличчя. У комплекті до станка для гоління додається 1 змінна касета.

16900 грн.

(0)
Артикул: 11168

бритви зі змінними картриджами


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $