Фільтр
Всього товарів: 31

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 31

Сортування

Сортування:
Артикул: 11168
9900

Три найтонші леза бритви Gillette Mach3, які розташовані під точно розрахованим кутом нахилу, забезпечать легке і гладке гоління. Спеціальні мікрогребені розгладжують шкіру й направляють волоски до лез. Змащуюча смужка бритви Gillette Mach3 знижує ризик подразнення. Плаваюча голівка станка від Жиллетт повторює усі контури обличчя. У комплекті до станка для гоління додається 1 змінна касета.

8900 грн.

(0)
Артикул: 11168
Артикул: 18045

Gillette (Джиллет), BLUE II Plus, станок одноразовий - серія одноразових бритв, спеціально для чоловіків які люблять комфорт, безпеку і швидкість гоління. Бритви BLUE II Plus забезпечують максимальний результат без порізів, подразнень або сухості. Таке можливо завдяки гелевою смужці. Плавність одноразових станків забезпечений рушійною головкою, двома ультратонкими хромованими і гострими лезами. Станки BLUE II Plus, легко збривають волоски біля кореня, а зволожуюча смужка моментально заспокоює шкіру. Особливості одноразових станків BLUE II Plus: Тонкі, гострі, хромовані леза; Моментальне зволоження шкіри; Гумова ручка.

4500 грн.

(0)
Артикул: 18045
Артикул: 18043

Gillette (Джиллет) BLUEII Max - серія одноразових станків для чоловіків. Вони забезпечують максимальний комфорт під час процедури, 100% результат. Леза мають захист від порізів, подразнень і сухості шкіри. Одноразові верстати мають плаваючу голівку, яка підлаштовується під контури обличчя. Леза хромовані, тонкі і гострі, тому процес гоління максимально комфортне і швидке. Особливості одноразових станків Blue II Maximum: Леза хромовані, тому термін служби значно збільшується. Гелева смужка захищає від сухості і покращує процес ковзання. Плаваюча голівка забезпечує комфорт при голінні. У зручній м'якій упаковці.

7600 грн.

(0)
Артикул: 18043
Артикул: 11170

Станок Gillette Fusion Proglide Power з інноваційною технологією FlexBall, що дозволяє рухатися лезам практично у будь-якій площині, гарантує чисте та легке гоління. На касеті передбачені канали для видалення гелю, стабілізатор лез, тример і збільшена змащуюча смужка. Бритва Gillette Fusion Proglide Power ідеально видаляє волоски у важкодоступних місцях. Високотехнологічний виріб від Жиллетт не тисне на шкіру й знижує рівень подразнення. В комплекті до станка для гоління додається змінна касета.

38700 грн.

(0)
Артикул: 11170
Артикул: 6463

Gillette - це виробник аксесуарів для гоління і відходу за тілом. Створена в 1901 році американським винахідником Кингом Кэмпом Жиллеттом фірма робить бритвені системи, верстати і леза до них, аксесуари для гоління. Також робиться продукція для жінок. Одноразова бритва Gillette Blue II Plus - краща одноразова бритва від Gillette. У упаковці: 10 шт.

6900 грн.

(0)
Артикул: 6463
Артикул: 18038

Gillette (Джиллет), GILLETTE 2, станок одноразовий - м'яко, дбайливо і ефективно видаляє небажане волосся. Станки GILLETTE 2 легко і безпечно видаляють кілька денну неголеність, залишаючи 100% гладку шкіру. Вони мають 2 тонкі і гострих леза з хромованою сталлю, які спритно видаляють волосся біля самого кореня. Упаковка верстатів GILLETTE 2 м'яка, в ній вони легко транспортуються і зберігаються. Особливості одноразових станків GILLETTE 2: Комфорт, безпека і ефективність; Тонкі і гострі храмірованние леза; Зручна упаковка.

5300 грн.

(0)
Артикул: 18038
Артикул: 18041

Gillette (Джиллет), GILLETTE BLUE 3 SenseCare, станок одноразовий - це доступні, зручні, практичні бритви в кількості трьох штук стануть відмінними супутниками у відрядженнях і подорожах. Однаразовие станки Gillette, blue 3 sensecare легко видаляють всі небажані волосся не викликаючи при цьому роздратування, сухість або почервоніння. За допомогою «плаваючою головки», ви зможете збрити волоски навіть у важкодоступних місцях. Захисні мікрогребешкі покликані піднімати кожен волосок для ефективного сбривания. Особливості одноразових станків Gillette blue 3 sensecare: 3 ультратонких лез з хромованим напиленням; Зволожуюча гелева смужка; Зручна і яскрава упаковка.

8200 грн.

(0)
Артикул: 18041
Артикул: 8454

Жіночий одноразовий станок від Gillette Venus Simply 3 Plus забезпечує приємне і комфортне гоління. Три леза бритв розташовані дуже близько одне до одного. Це дозволяє ефективно видаляти волосся майже біля самого кореня. Зволожуюча смужка живить шкіру, захищаючи її від подразнень і сухості. Після використання Gillette Venus Simply 3 Plus шкіра залишається м'якою і шовковистою, без порізів і подразнень.

8700 грн.

(0)
Артикул: 8454
Артикул: 18039

Gillette (Джиллет), 3 шт, GILLETTE 2, станок одноразовий - ідеальна серія для ходу за шкірою обличчя чоловіків. Вони прекрасно в собі поєднують м'якість, ефективність і дбайливість дії. Одноразові станки Gillette 2 видаляють всі небажані волосся, не викликаючи при цьому роздратування, почервоніння або сухість. Станки Gillette, мають гелеву смугу, яка просякнута заспокійливими і зволожуючими речовинами. Особливості одноразових станків Gillette: Ультратонкі і гострі леза; Зволожуюча гелева смужка; Ефективно і швидко видаляє небажане волосся.

1850 грн.

(0)
Артикул: 18039
Артикул: 18042

Gillette (Джилетте), 4 шт, BLUEII Max - це серія одноразових станків для чоловіків. Станок одноразовий забезпечує максимальний комфорт під час гоління і 100% результат. Бритви Blue II Maximum мають захист від порізів, подразнень і сухості. Упаковка м'яка, відмінно підходить як для транспортування, так і для зберігання. Особливості одноразових станків Gillette Blue II Maximum: Леза хромовані, завдяки чому вони служать довше. Більш легка очистка для гладкого і чистого гоління Має два тонких леза для комфортного гоління Змащуюча смужка захищає від подразнень і сухості; Плаваюча голівка підлаштовується під контури особи.

4800 грн.

(0)
Артикул: 18042
Артикул: 18037

Gillette (Джиллет), Gillette Blue Simple3, станок одноразовий - сучасна високоеффетівная серія чоловічих одноразових бритв. Такі одноразові станки Gillette Blue Simple3 дбайливо видаляють всі небажані волоски, без подряпин і порізів. Одноразові станки Blue Simple 3 Gillette має 3 ультратонких гострих леза, які забезпечують гладке і комфортне гоління. Вона легко очищається після використання. А смужка індикатор моментально зволожує шкіру після гоління. Вона перешкоджає появі роздратування, почервоніння й сухості, легко ковзає по обличчю, захисні мікрогребні допомагають натягнути шкіру і підготувати волоски до зрізання. Особливості одноразового станка Gillette Blue Simple3: Легко видаляє небажані волоски; Має 3 гострих хромованих леза; Смужка-індикатор забезпечує гладке ковзання; Прорезиненная ручка і зафіксована головка забезпечують чудовий контроль.

4700 грн.

(0)
Артикул: 18037
Артикул: 13500

Торгова марка Gillette (Джилетт) добре відома на нашому ринку своєї бритвеною продукцією як чоловічою, так і жіночою. Призначений жінкам Gillette, Станок одноразовий Venus Simply (Венус Сімплі) 2 леза оснащений 2-ма ультратонкими лезами, які покриті спеціальним напиленням для більш тривалого користування. Venus Simply має гелеву смужку, яка містить екстракт алое для кращого ковзання і запобігання подразнення шкіри. Також одноразовий станок оснащений спеціальними канальцями для видалення залишків гелю, що не дозволить швидко забитися бритві, а спеціальна мікророзчіска направляє волосся так, щоб станок дістав до самих коренів і Ви гарантовано отримали гладку шкіру. Рифлена пластикова ручка у формі краплі, надає найкраще зчеплення з долонею і більш безпечне використання. Gillette, одноразовий Станок Venus Simply 2 леза перетворить гоління в легку і приємну процедуру. Станок зміг об'єднати в собі якість, комфорт та приємну ціну. Особливості станка одноразового Venus Simply: - подвійне лезо; - зволожуюча смужка-індикатор; - зручна ергономічна ручка; - дерматологічно протестований. Спосіб застосування: Використовувати за призначенням для гоління небажаного волосся.

4300 грн.

(0)
Артикул: 13500
Артикул: 8359

Торгова марка Gillette (Жилетт) добре відома на нашому ринку своєї чоловічої бритвеної продукцією. Призначений чоловікам Gillette, Станок для гоління, Fusion Proglide FlexBall (Фьюжін Проглайд ФлексБолл) оснащений 5-ю ультратонкими лезами із спеціальним напиленням для більш якісного гоління і тривалого користування. Fusion Proglide FlexBall має гелеву смужку, яка містить екстракт алое з вітаміном Е, для кращого ковзання і запобігання подразнення шкіри, а також спеціальну гумову щіточку, піднімаючу волосся для більш глибоко зрізу. Також станок для гоління має інноваційну плаваючу головку, яка повторює всі вигини тіла, що покращує контакт з шкірою і якість гоління навіть у важкодоступних місцях. Gillette Fusion Proglide має ергономічний дизайн із зручною ручкою у формі краплі, яка надає найкраще зчеплення з долонею і більш безпечне використання. На зворотному боці касети є лезо-тример. Gillette, Станок для гоління, Fusion Proglide FlexBall перетворить гоління в легку і приємну процедуру. У комплекті з станком йде додаткова касета. Особливості станка Fusion Proglide FlexBall: - 5 сталевих лез; - зволожуюча смужка з алое і вітаміном Е; - гумова смужка, що піднімає волоски; - плаваюча головка; - зручна ергономічна ручка; - зручне і якісне гоління. Спосіб застосування: Використовувати за призначенням для гоління небажаного волосся.

21800 грн.

(0)
Артикул: 8359
Артикул: 10364

У станків для гоління Gillette Fusion використовується інноваційна система ProGlide. Ця система розроблена спеціально для ідеально гладкого гоління без подразнень. Голівка станка для гоління  Жиллет Фьюжн оснащена п'ятьма гострими лезами, розташованими дуже щільно один до одного, дозволяючи станку рухатися легко, швидко та не залишати порізів. Станок Gillette Fusion також має спеціальне лезо на зовнішній поверхні для зручності гоління у важкодоступних місцях.

18900 грн.

(0)
Артикул: 10364
Артикул: 10363

Станок для гоління Gillette Venus - це інноваційна система, розроблена спеціально для гладкості ніжної жіночої шкіри. На рухомій голівці бритви Жіллет Вінус розташовано 3 тонких і дуже гострих леза, які гарантують якісне гоління  без особливих зусиль. Gillette Venus швидко та ефективно надасть шкірі глянцеву гладкість, захищаючи її від подразнення і сухості

10800 грн.

(0)
Артикул: 10363
Артикул: 17765

Станок BIC (Біг) Flex 4 Comfort (Флекс 4 Комфорт) має 4 ультратонких леза, що забезпечує чисте та гладке гоління. М'яка рифлена смуга піднімає волоски, а зволожуюча смуга з екстрактом алое та вітаміном Е доглядає за шкірою, зволожуючи та пом'якшуючи її. Ергономічна рельєфна ручка перешкоджає ковзанню та забезпечує дбайливе та якісне гоління.  Формат поставки - 1 станок для гоління в упаковці. Особливості станка для гоління BIС Flex 4 Comfort: - зволожуюча смуга; - анатомічна ручка; - 4 леза; - 1 шт. в упаковці.

5100 грн.

(0)
Артикул: 17765
Артикул: 17769

Станок BIC (Біг) Soleil Bella (Солей Белла) має 4 ультратонких леза, що забезпечує чисте та гладке гоління. М'яка рифлена смуга піднімає волоски, а зволожуюча смуга з кокосовим молоком доглядає за шкірою, зволожуючи та пом'якшуючи її. Ергономічна рельєфна ручка перешкоджає ковзанню та забезпечує дбайливе та якісне гоління.  Формат поставки - 1 станок для гоління в упаковці. Особливості станка для гоління BIС Soleil Bella: - плаваюча голівка; - зволожуюча смуга; - анатомічна ручка; - 4 леза; - 1 шт. в упаковці.

4900 грн.

(0)
Артикул: 17769
Артикул: 10561

Станок від Bic з системою Flex Easy м'яко й ефективно видаляє щетину в важкодоступних місцях. Три незалежні плаваючі леза ретельно голять волоски будь-якої довжини і жорсткості. Спеціальна зволожуюча смужка станку Bic оберігає шкіру від пересушування й подразнення. Зручна ручка станку Бік дозволяє контролювати процес гоління та знижує ризик порізів і подряпин. У комплекті 4 змінних касети.

12900 грн.

(0)
Артикул: 10561
Артикул: 17764

Станок BIC (Біг) Metal (Метал) з одним ультратонким лезом м'яко та ефективно видаляє жорстку щетину. Металева пластина, яка захищає шкіру та розрівнює волоски, забезпечує дбайливе та якісне гоління. Основна перевага бритви BIC Metal із захисною смугою з нержавіючої сталі - це можливість якісного очищення станка для гоління після використання. Формат поставки - 10 станків для гоління в упаковці. Особливості станків для гоління BIC Metal: - захисна смуга з нержавіючої сталі; - хромове полімерне покриття леза; - анатомічна ручка; - 1 лезо; - 10 шт. в упаковці.

5300 грн.

(0)
Артикул: 17764
Артикул: 17768

Станок BIC (Біг) Pure 3 Lady (Пюр 3 Леді) має 3 ультратонких леза, що забезпечує чисте та гладке гоління. М'яка рифлена смуга піднімає волоски, а зволожуюча смуга з екстрактом Алое Вера доглядає за шкірою, зволожуючи та пом'якшуючи її. Ергономічна рельєфна ручка перешкоджає ковзанню та забезпечує дбайливе та якісне гоління.  Формат поставки - 2 станка для гоління в упаковці. Особливості станків для гоління BIС Pure 3 Lady: - зволожуюча смуга; - анатомічна ручка; - 3 леза; - 2 шт. в упаковці.

2600 грн.

(0)
Артикул: 17768
Артикул: 17762

Станок BIC (Біг) Sensetive (Сенсетів) м'яко та ефективно видаляє щетину навіть у важкодоступних місцях. Три ультратонких леза та просочення пом'якшувальною смуги вітаміном Е забезпечують максимально ефективне та дбайливе гоління для чутливої шкіри. Формат поставки - 5 станків для гоління в упаковці. Особливості станків для гоління BIC Sensetive: - анатомічна ручка; - 3 леза; - 2 шт. в упаковці.

2550 грн.

(0)
Артикул: 17762
Артикул: 10560

Торговельна марка Bic (Бік) добре відома на нашому ринку своєї чоловічою бритвеною продукцією. Призначений чоловікам Bic, Станок одноразовий Flex Comfort (Флекс Комфорт) 4 леза оснащений 4-ма ультратонкими лезами, які покриті спеціальним напиленням для більш тривалого користування. Flex Comfort має гелеву смужку, яка містить екстракт алое з вітаміном Е, для кращого ковзання і запобігання подразненням шкіри. Також одноразовий станок має плаваючу головку, яка повторює всі вигини тіла, що покращує якість гоління навіть у важкодоступних місцях. Рифлена прогумована пластикова ручка у формі краплі, надає найкраще зчеплення з долонею і більш безпечне використання. Bic, Станок одноразовий Flex Comfort 4 леза перетворить гоління в легку і приємну процедуру. Станок зміг об'єднати в собі якість, комфорт та приємну ціну. Особливості станка одноразового Flex Comfort: - 4 сталевих леза; - зволожуюча смужка з алое і вітаміном Е; - зручна ергономічна ручка; - плаваюча головка; - зручне і якісне гоління. Спосіб застосування: Використовувати за призначенням для гоління небажаного волосся.

12400 грн.

(0)
Артикул: 10560
Артикул: 17763

Станок BIC (Біг) Для чутливої шкіри м'яко та ефективно видаляє щетину навіть у важкодоступних місцях. Три ультратонких леза та просочення пом'якшувальною смуги з Алое Вера забезпечують максимально ефективне та дбайливе гоління для чутливої шкіри. Формат поставки - 4 станка для гоління в упаковці. Особливості станків для гоління BIC Для чутливої шкіри: - з екстрактом алое вера; - анатомічна ручка; - 3 леза; - 4 шт. в упаковці.

4900 грн.

(0)
Артикул: 17763
Артикул: 10564

Набір одноразових станків Bic Miss Soleil розроблено спеціально для делікатного гоління чутливої жіночої шкіри. Фіксована голівка дозволяє м'яко і безпечно видалити небажані волоски у важкодоступних місцях. Завдяки особливій зволожуючій зоні з вітаміном Е, станки Bic Miss Soleil не викликають подразнення шкіри, також сприяють загоєнню подряпин і мікротравм. Три рухливі леза станка Бік легко впораються з найтоншими й найкоротшими волосками.

8400 грн.

(0)
Артикул: 10564
Артикул: 17759

Станок BIC (Біг) Sensetive (Сенсетів) м'яко та ефективно видаляє щетину  навіть у важкодоступних місцях.  Ультратонке лезо забезпечує максимально ефективне та дбайливе гоління для чутливої шкіри. Формат поставки - 5 станків для гоління в упаковці. Особливості станків для гоління BIC Sensetive: - анатомічна ручка; - 1 лезо; - 5 шт. в упаковці.

1980 грн.

(0)
Артикул: 17759
Артикул: 17758

Станок BIC (Біг) Astor (Астор) Sensetive skin (Сенсетів скін) м'яко та ефективно видаляє щетину  навіть у важкодоступних місцях. Два ультратонких леза забезпечують максимально ефективне гоління. Ергономічна ручка допомагає уникнути подразнення та пошкодження шкіри під час гоління. Формат поставки - 5 станків для гоління в упаковці. Особливості станків для гоління BIC Astor Для чутливої шкіри: - анатомічна ручка; - 2 леза; - 5 шт. в упаковці.

3900 грн.

(0)
Артикул: 17758
Артикул: 17760

Станок BIC (Біг) Sensetive (Сенсетів) м'яко та ефективно видаляє щетину навіть у важкодоступних місцях. Два ультратонких леза забезпечують максимально ефективне гоління.  Два ультратонких леза забезпечують максимально ефективне та дбайливе гоління для чутливої шкіри. Формат поставки - 5 станків для гоління в упаковці. Особливості станків для гоління BIC Sensetive: - анатомічна ручка; - 2 леза; - 5 шт. в упаковці.

3400 грн.

(0)
Артикул: 17760
Артикул: 17770

Станок BIC (Біг) Twin Lady Sensetive (Твін Леді Сенсетів) має 2 ультратонких леза, що забезпечує чисте та гладке гоління. М'яка рифлена смуга піднімає волоски, а зволожуюча смуга доглядає за шкірою, зволожуючи і пом'якшуючи її. Ергономічна рельєфна ручка перешкоджає ковзанню та забезпечує дбайливе та якісне гоління.  Формат поставки - 5 станків для гоління в упаковці. Особливості станків для гоління BIС Twin Lady Sensetive: - зволожуюча смуга; - анатомічна ручка; - 2 леза; - 5 шт. в упаковці.

3700 грн.

(0)
Артикул: 17770
Артикул: 18044

Gillette (Джиллет), 3 шт, BLUEII Plus, станок одноразовий - це серія спеціально для тих чоловіків, які вибирають максимальний комфорт, безпеку і 100% результат під час гоління. Бритви Blue II Plus від Gillette забезпечують максимально гладкість шкіри. Гелева смужка, просочена екстрактом алое вера, вітаміном Е захищає від подразнень, парезів і сухості. Леза одноразових станків оброблені хромом, що значно збільшує термін служби. Особливості Blue II Plus від Gillette: Хромовані леза; Гелева смужка з алое вера, вітаміном Е; Прогумована ручка; Захист від порізів, подразнень і сухості.

2900 грн.

(0)
Артикул: 18044
Артикул: 18047

Gillette (Джиллет), одноразові жіночі станки, які забезпечівают гладкість, безпеку і зволоження. Одноразові станки оснащені 2 ультратонкими, хромованими лезами, тому вони служать набагато довше звичайних. Gillette, BLUE II має гелеву смужку, яка моментально зволожує шкіру, після видалення волосків. Смужка просочена екстрактом алое, який максимально знижує ризик появи роздратування і почервоніння. Особливості Gillette, BLUE II одноразових жіночих станки: Мають 2 тонких і гострих леза; Захисну гелеву смужку; Хромоване напилення.

3600 грн.

(0)
Артикул: 18047
Артикул: 18046

Gillette (Джилетте), BLUE II, станок одноразовий для чоловіків забезпечує якісне та комфортне видалення небажаного волосся. Одноразові станки поміщені в м'яку упаковку, в якій зручно як транспортувати, так і зберігати. Одноразові станки Gillette мають 2 тонких хромованих леза, які мають тривалий термін служби. Також станки Gillette мають гелеву смужку, просочену екстрактом алое вера і вітаміном Е, які перешкоджають появі роздратування, почервоніння й сухості. Особливості одноразових станків BLUE II: Хромовані ультратонкі леза; Гелева смужка з зволожуючою просоченням; Захист від порізів і подразнень.

3900 грн.

(0)
Артикул: 18046

бритви, станки


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $