Фільтр
Всього товарів: 9

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 9

Сортування

Сортування:
Артикул: 17757

Леза для станка Bic (Біг) двосторонні, а високої якості і абсолютно безпечні. Вони мають багатофункціональную область застосування. Леза Bic виготовлені з високоякісної сталі, мають хромо-платинове і полімерне напилення і потрійну заточку. Леза мають індивідуальну упаковку, яка зберігає основні якості продукту. Леза розподілені в картонні коробки по 5 шт. Особливості леза для станків Bic: багатофункціональні; одноразові; Виготовлені з високоякісної матеріалів.

20400 грн.

(0)
Артикул: 17757
Артикул: 10366

Картриджі для бритви Gillette Venus - це інноваційна система, розроблена спеціально для гладкості ніжної жіночої шкіри. На рухомий голівці бритви Жіллет Вінус розташовано 3 тонких і дуже гострих лез, які гарантують якісне гоління  без особливих зусиль. Gillette Venus швидко ефективно надасть шкірі глянцеву гладкість, захищаючи її від подразнення і сухості

22400 грн.

(0)
Артикул: 10366
Артикул: 10365

Картриджі для бритви Gillette Venus Embrace - це інноваційна система, розроблена спеціально для гладкості ніжної жіночої шкіри. На рухомий голівці бритви Жіллет Вінус Embrace розташовано 5 дуже гострих лез, які гарантують якісне гоління  без особливих зусиль. Gillette Venus Embrace швидко та ефективно надасть шкірі глянцеву гладкість, захищаючи її від подразнення і сухості.

32900 грн.

(0)
Артикул: 10365
Артикул: 9138

Поліпшена технологія гоління Gillette Fusion Power з п'ятьма лезами розташованими ближче, ніж у бритвах Gillette Mach 3, допомагає зменшити тиск на шкіру для ще гладшого і комфортнішого гоління. Подушечка з 5 мікрогребенями, які м'яко ковзають по контурах вашого обличчя, забезпечує гладке, комфортне і безпечне гоління. Змащуюча смужка на картріджі Жилет міняє свій колір на білий, допомагаючи визначити оптимальний момент для зміни касети.

25400 грн.

(0)
Артикул: 9138
Артикул: 11167

Змінні касети до бритви Gillette Fusion Proglide є інноваційною розробкою фахівців компанії. Прогресивна формула змащуючої смужки та покращена технологія заточування лез відчутно полегшить процес гоління. Касета Gillette Fusion Proglide містить 5 лез, що знижує тиск на шкіру й зменшує подразнення. Касета від Жиллетт обладнана тримером на зворотному боці та каналами для видалення гелю.

44200 грн.

(0)
Артикул: 11167
Артикул: 5902

Картриджі для гоління Gillette Fusion Power мають 5 лез, які розташовані ближче відносно один одного в порівнянні з іншими продуктами Gillette. Завдяки цьому знижується тиск на шкіру, в результаті чого подразнення шкіри після гоління мінімальне або взагалі відсутнє. А м'яка подушечка Джілет сковзає по шкірі, повторюючи контури Вашого обличчя і забезпечуючи комфортне і безпечне гоління.

72600 грн.

(0)
Артикул: 5902
Артикул: 5904

Оригінальні картриджі для бритв Gillette Fusion ProGlide  з найгострішими і найтоншими лезами значно прискорюють процес гоління і знижують подразнення, забезпечуючи зручне і абсолютно безпечне гоління. Відмінною особливістю Gillette Fusion ProGlide Power є мікрогребінець, який допомагає направляти волоски прямо під леза. Гоління стає ще більш якісним. Додатково оснащені зручним тримером.

84200 грн.

(0)
Артикул: 5904
Артикул: 5907

Оригінальні картриджі для бритв Gillette Mach3 забезпечують швидке, комфортне і безпечне гоління. 3 тонких гострих леза з алмазним покриттям з легкістю впораються зі щетиною будь-якої жорсткості. Спеціально розроблена головка буквально ковзає по шкірі, повторюючи контури обличчя і абсолютно не залишаючи подразнень на шкірі. Змазуюча смужка-індикатор з часом міняє колір на білий, вказуючи на оптимальний момент заміни картриджу Gillette.

39900 грн.

(0)
Артикул: 5907
Артикул: 5906

Оригінальні картриджі для бритв Gillette Mach3 Turbo мають 3 тонких гострих леза з алмазоподібним покриттям, які з легкістю видаляють щетину на своєму шляху. Спеціально розроблена головка буквально ковзає по шкірі, повторюючи контури обличчя і абсолютно не залишаючи подразнень на шкірі. Картриджі Gillette Mach3 Turbo додатково оснащені десятьма мікрогребнями, які направляють волоски безпосередньо під леза, забезпечуючи ще більш ретельне гоління. 

48900 грн.

(1)
Артикул: 5906

леза, змінні картриджі


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $