Фільтр
Всього товарів: 7

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 7

Сортування

Сортування:
Артикул: 19898

Зубна нитка Dentorol (Денторол) Fresh Mint (Фреш Мінт) служить для додаткової гігієни ротової порожнини. Призначена для видалення залишків їжі та зубного нальоту у важкодоступних місцях. Використання зубної нитки Dentorol Fresh Mint запобігає розвитку пародонтозу і зубного каменю. Завдяки зручній і компактній упаковці її можна носити з собою і використовувати поза домом. Зубна нитка Dentorol вощена бджолиним воском і досить щільна, тому вона не порветься при використанні. Переваги зубної нитки Dentorol: -співвідношення ціни та якості; -додаткова гігієна ротової порожнини; -міцність.

3600 грн.

(0)
Артикул: 19898
Артикул: 19900

Зубна нитка Dentorol (Денторол) Fresh Mint (Фреш Мінт) - це додатковий засіб для підтримки гігієни порожнини рота.  За допомогою зубної нитки можна з легкістю видалити залишки їжі у вузьких проміжках зубів.  Зубна нитка Dentorol вощена бджолиним воском, завдяки якому вона добре ковзає і краще вичищає проміжки зубів.  Зубна нитка Dentorol м'яка і не призводить до травмування ясен.  М'ятна зубна нитка не тільки добре вичищає зуби, але і дарує відчуття свіжості, а завдяки її щільності вона не порветься під час використання.   Переваги зубної нитки Dentorol Fresh Mint: -міцність;  -антісептічна дія;  -легка у використанні.

3600 грн.

(0)
Артикул: 19900
Артикул: 12766

Торгова марка засобів для гігієни порожнини рота Lacalut (Лакалут) широко відома на нашому ринку своїми якісними та ефективними продуктами. Lacalut, Зубна нитка створена спеціально для якісного очищення щільних міжзубних проміжків. Цей продукт складається з нейлонових волокон круглої форми, що дає можливість проникнути і легко очистити вузькі міжзубні проміжки. При цьому нитка дуже міцна, і Ви можете не хвилюватися, що вона порветься при використанні. До того ж вона насичена ментолом, що додатково освіжає порожнину рота на тривалий час. Lacalut, Зубна нитка спеціально створена для додаткового чищення зубів, після її застосування Ви зможете бути впевнені в ідеальній чистоті порожнини рота. Довжина нитки в упаковці складає 50 м, що повинно вистачити приблизно на 4 місяці використання. Рекомендується використовувати нитку після кожного прийому їжі і чищення зубів. Особливості: - захист від карієсу; - свіжість дихання; - догляд за зубами; - ефективність нитки доведена клінічними випробуваннями. Спосіб застосування: Відірвати нитку довжиною близько 20-30 см. Обернути краї навколо великих або вказівних пальців різних рук. Помістити середню частину нитки в міжзубний простір, і ковзаючими рухами вперед-назад, провести чистку. Після застосування зубну нитку викинути.

8900 грн.

(0)
Артикул: 12766
Артикул: 17548

Зубна нитка Oral-B (Орал-Бі) Satin floss (Сатін Флосс) створена спеціально для якісного додаткового очищення зубів. Нитка від Орал-Бі - це гладкі однорідні тонкі волокна плоскої форми, які дають можливість легко очистити найвужчі міжзубні проміжки. Міцна зубна нитка надійно очистить зуби від нальоту у важкодоступних для щітки місцях та освіжить подих. Нитка Орал-Бі рекомендується для використання після кожного прийому їжі. Упаковка оздоблена вбудованим лезом для безпечного та швидкого відриву нитки. Завдяки кришці, яка закривається, нитку можна брати з собою. Довжина нитки в упаковці - 25 м, цього вистачає приблизно на 2 місяці використання. Особливості зубної нитки Oral-B Satin floss: - гладка шовкова текстура; - захист від карієсу; - освіжає подих; - догляд за зубами; - висока міцність.

5770 грн.

(0)
Артикул: 17548
Артикул: 11173

Зубна нитка Oral - B складається з трьох компонентів: утримувача флосу з жорстким кінцем, губчастого волокна й нейлонової нитки. Таке унікальне поєднання елементів дозволяє ефективно використати нитку для чищення міжзубних проміжків, а також брекетів, мостовидних протезів та інших стоматологічних конструкцій. Зубна нитка Oral - B видаляє наліт нижче лінії ясен. Нитка від Орал-Бі легко проходить крізь міжзубні інтервали, не травмує ясна. Можна користуватись щодня.

8900 грн.

(0)
Артикул: 11173
Артикул: 5870

Oral-B (Орал-Бі) зубна нитка, М'ята створена спеціально для якісного додаткового очищення зубів. Нитка від Орал-Бі - це нейлонові волокна круглої форми, які дають можливість легко очистити вузькі міжзубні проміжки. Зубна нитка дуже міцна, просочена м'ятою, додатково освіжає порожнину рота на тривалий час. Нитка Орал-Бі спеціально створена для додаткової чистки зубів, після її застосування Ви зможете бути впевнені в ідеальній чистоті порожнини рота. Довжина нитки в упаковці - 50 м, цього вистачає приблизно на 4 місяці використання.  Особливості Oral-B з м'ятою:  - захист від карієсу; - свіжість подиху; - догляд за зубами;  - ефективність нитки доведена клінічними випробуваннями;  - м'ятний аромат.

5400 грн.

(2)
Артикул: 5870
Артикул: 13625

Бренд засобів для гігієни порожнини рота Splat Professional (Сплат Професіонал) існує на ринку більше 15 років і широко відомий високоякісними та ефективними продуктами. Splat Professional, Зубна нитка з іонами срібла створена професіоналами для якісного очищення щільних міжзубних проміжків. Ця нитка складається з семи найтонших посріблених волокон, що дає можливість проникнути і очистити навіть самі вузькі міжзубні проміжки. При цьому нитка дуже міцна, і Ви можете не хвилюватися, що вона порветься при використанні. Волокна срібла з екстрактом м'яти роблять додаткову антибактеріальну дію і освіжають порожнину рота. Splat Professional, Зубна нитка з іонами срібла спеціально створена для додаткового очищення і антибактеріальної обробки зубів, після її застосування Ви зможете бути впевнені в ідеальній чистоті порожнини рота. Особливості: - захист від карієсу; - свіжість дихання; - догляд за зубами; - ефективність доведена клінічними випробуваннями. Спосіб застосування: Відірвати нитку довжиною близько 20 см. Обернути краї навколо великих або вказівних пальців різних рук. Помістити середню частину нитки в міжзубний простір, і ковзаючими рухами вперед-назад, провести чистку. Після застосування зубну нитку викинути.

9200 грн.

(0)
Артикул: 13625

зубна нитка


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $