Фільтр
Всього товарів: 21

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 21

Сортування

Сортування:
Артикул: 17810

Зубна щітка Oral-B (Орал-Бі) Комплекс Глибоке чищення дбайливо та ефективно очистить зуби. Завдяки заокругленим ворсинкам виключається травмування ясен, а звужена голівка дозволяє дістатися до важкодоступних місць. Тонкі щетинки ефективно видаляють залишки їжі та бактерії між зубами. Масажні щетинки поліпшують кровообіг в ротовій порожнині, запобігаючи розвитку парадантозу. Подушечка зі зворотного боку щітки ефективно видаляє наліт з поверхні язика. Завдяки рельєфній поверхні ручки і прогумованим вставкам, щітка Oral-B Комплекс не буде вислизати з рук та забезпечить надійний хват. Особливості зубної щітки Oral-B Комплекс Глибоке чищення: - подушечка з ворсинками для чищення мови; - тонкі, закруглені ворсинки; - добре очищає меджу зубами; - м'яко видаляє залишки їжі та масажує ясна; - середньої жорсткості.

4990 грн.

(0)
Артикул: 17810
Артикул: 6442

Зубна щітка від Oral-B відмінно знає свою справу, не залишаючи нальоту і шматочкам їжі, які застрягли в зубах після прийому їжі, ніяких шансів. Тепер посмішка завжди буде білосніжною! Середня жорсткість щетинок. В упаковці 1+1=2 шт.

7800 грн.

(0)
Артикул: 6442
Артикул: 11172

Щетинки зубної щітки торгової марки Oral - B 3d White розташовані під різними кутами, що забезпечує якісне чищення кожного зуба. Спеціальна рубчаста поверхня для очищення язика видаляє бактерії, що викликають неприємний запах. Багатосекційні щетинки щітки Oral - B 3d White ефективно очищують важкодоступні зони. Ергономічна ручка щітки Орал-Бі не вислизає з руки.

4900 грн.

(0)
Артикул: 11172
Артикул: 11171

Зубна щітка торгової марки Oral-B - це високотехнологічний комплекс у догляді за ротовою порожниною. До складу комплексу від Oral-B входять три види щетинок для очищення зубів, міжзубного простору та масажу ясен, а також спеціальна відбілююча чашка й очищуюча поверхня для язика. Щетинки комплексу Орал-Бі Power Tip призначені для поверхні зубів, Interdental - для ділянок між зубами, а гумові щетини по краю - акуратно масажують ясна.

6690 грн.

(0)
Артикул: 11171
Артикул: 6101

Ефективно справляється з нальотом і їжею між зубами. Щетинки V-подібної форми легко проникають у важкодоступні місця, забезпечуючи ретельний догляд за зубами. Середня і м`яка жорсткість щетинок. В упаковці 1+1=2 шт.

2300 грн.

(1)
Артикул: 6101
Артикул: 12983

Популярна ТМ Colgate (Колгейт) випускає не тільки висококласну косметику та предмети гігієни, але і супутні товари. М'яка зубна щітка Colgate (Колгейт) з натуральними екстрактами Сосна - ця унікальна розробка використовує екстракт сосни, який введено в щетину щітки. Екстракт сосни — це природний антисептик з мінеральними солями, який буде ніжно очищати зубну емаль і доглядати за яснами, масажуючи їх і запобігаючи запалення. Щітка надає заспокійливу і протизапальну дію. Щітка Colgate (Колгейт) з натуральними екстрактами Сосна має ергономічний і стильний дизайн із спеціальної прогумованої ручкою. М'яка зубна щітка з натуральними екстрактами Colgate (Колгейт) з натуральними екстрактами Сосна відмінне рішення для делікатного очищення порожнини рота і турботи про стан ясен.

5600 грн.

(0)
Артикул: 12983
Артикул: 6100

Colgate Макс Блиск – унікальна зубна щітка, обладнана поліруючою зіркою і спеціальними щетинками, які допомагають видаляти потемніння на емалі, подарує зубам природну білизну. Щітка середньої жорсткості. В упаковці: 1+1 = 2 шт.

6300 грн.

(1)
Артикул: 6100
Артикул: 13886

Зубна щітка Colgate (Колгейт) ЗигЗаг отримала свою назву через особливий напрямок щетинок. Вони розташовані під нахилом і перехрещуються між собою, це забезпечує глибоку та ефективну очищення від нальоту між зубами й вздовж лінії ясен. Для комплексного догляду за порожниною рота на щітці передбачена спеціальна подушечка для чищення язика. Зубна щітка Колгейт ЗигЗаг має гнучку основу голівки для максимального комфорту під час чищення. Зубна щітка виготовлена ​​з якісного міцного матеріалу і має ергономічну форму. Її зручно тримати в руці. Щітка не зісковзує під час чищення зубів, так як її ручка має гумові вставки. Купуючи набір з 3 щіток Colgate ЗигЗаг, Ви заощадите час на покупку нових щіток і зможете вчасно їх міняти. Особливості Зубної щітки Colgate ЗигЗаг: - перехресні щетинки для глибокої чистки; - гнучка основа голівки зубної щітки; - м'яка подушечка для чищення мови; - середня жорсткість.

5400 грн.

(0)
Артикул: 13886
Артикул: 12975

Популярна ТМ Colgate випускає не тільки висококласну косметику та предмети гігієни, але і супутні товари. Зубна щітка середньої жорсткості Massager 1 + 1 (Масажер 1+1) розроблена з використанням сучасних технологій і має перевірену часом і споживачем форму. Щітка Massager 1 + 1 (Масажер 1+1) має гнучку рухому головку, яка при чищенні підлаштовується під форму щелепи і зубів. А різнорівнева щетина конічної форми, разом з гумовими щетинками, максимально ефективно видаляє зубний наліт з важкодоступних місць і масажує ясна. Ручка зубної щітки також має високу ергономіку, її поверхня покрита рифленою гумою для того, щоб щітка не стала слизькою при намоканні. Зубна щітка середньої жорсткості Massager 1 + 1 (Масажер 1+1) випускає в наборі парою, така упаковка ідеально підійде для сімейної пари.

6300 грн.

(0)
Артикул: 12975
Артикул: 13920

Зубна щітка Colgate (Колгейт) Золота дбайливо доглядає за яснами та зубною емаллю. Зубна щітка Colgate має унікальні м'які спіралеподібні щетинки з деревним вугіллям. Вони добре видаляють потемніння на емалі, наліт між зубами і вздовж лінії ясен. Її щетинки також забезпечують антибактеріальний ефект. Зубна щітка Колгейт Золота призначена для комплексного догляду за порожниною рота, тому на зворотному боці головки передбачений скребок для очищення язика. Зубна щітка виготовлена ​​з якісного міцного матеріалу і має ергономічну форму. Її зручно тримати в руці. Щітка не зісковзує під час чищення зубів, оскільки її ручка має гумові вставки. Особливості Зубної щітки Colgate Золота: - м'які спіралеподібні щетинки з деревним вугіллям; - антибактеріальний ефект; - дбайлива чистка.

9400 грн.

(0)
Артикул: 13920
Артикул: 8835

Унікальна зубна щітка "Шовкові нитки" Colgate була спеціально розроблена, щоб забезпечити зубам ретельне і делікатне очищення. Ця зубна щітка допоможе ніжно і ефективно почистити зуби. Тонкі волокна щітки проникають в міжзубні ділянки, очищуючи їх від залишків їжі. Ультратонкі щітинки мають розмір 0,01 мм, завдяки чому якісно та ніжно видаляють зубний наліт, не травмуючи ясен.

7700 грн.

(0)
Артикул: 8835
Артикул: 15275

Зубна щітка Fresh&White (Фреш энд Вайт)  дбайливо і ефективно очистить молочні зуби Вашої дитини. Завдяки натуральним, подовженим ворсинкам щітка проникає в самі важкодоступні місця і легко та швидко видаляє залишки їжі. Дитяча щітка Фреш добре промасажує ясна дитини, тим самим поліпшить кровообіг ротової порожнини. Завдяки ручці ергономічної форми і прогумованим вставкам, дитяча зубна щітка Fresh&White не вислизатиме з ручок  дитини, тим самим спрощуючи і прискорюючи процес чищення зубів. Переваги щітки Фреш энд Вайт: - натуральні, подовжені ворсинки;  -відмінно очищає;  -мягко видаляє залишки їжі і масажує ясна; -підходить для найменших.

1700 грн.

(0)
Артикул: 15275
Артикул: 12442

Зубна щітка Lacalut Duo clean призначена для комплексного догляду за ротовою порожниною.Особлива конусоподібна форма щетинок дозволяє їм з легкістю проникати між зубами, ретельно видаляючи залишки їжі та зубний наліт. Також, щітка Лакалут має подовжені щетинки, які делікатно масажують основу зуба, покращуючи кровообіг у яснах. Зі зворотньої сторони голівки знаходиться ребриста поверхня, призначена для чистки язика. Ергономічна форма щітки Lacalut Duo clean, зручний упор для пальця та прогумовані елементи ручки значно спрощують процес чистки зубів і масаж ясен.

4800 грн.

(0)
Артикул: 12442
Артикул: 12440

Зубна щітка Lacalut Kids 4+ призначена для делікатної чистки молочних зубів у дітей від 4-х років.Особлива форма м'яких щетинок дозволяє ретельно та делікатно видаляти залишки їжі та зубний наліт навіть з-під брекетів. Також, щітка Лакалут Кідс 4+ має подовжені філіровані конусоподібні щетинки, що масують ясна в основі зуба, покращуючи кровообіг. Ергономічна форма ручки щітки Lacalut Kids 4+ виконана з несльзького матеріалу, що значно спрощує процес чистки зубів.

4490 грн.

(0)
Артикул: 12440
Артикул: 12441

Зубна щітка Lacalut Sensitive призначена для делікатної чистки зубів зі слабкою емаллю та чутливими яснами.Особлива закруглена форма м'яких щетинок Supersoft дозволяє ретельно та делікатно видаляти залишки їжі та зубний наліт. Також, щітка Лакалут Сенситив має пом'якшені края голівки, щоб не пошкодити чутливі ясна. Ергономічна форма щітки Lacalut Sensitive значно спрощує процес чистки зубів.

6900 грн.

(0)
Артикул: 12441
Артикул: 13924

Зубна щітка Parodontax (Парадонтакс) дбайливо доглядає за зубною емаллю. Вона спеціально розроблена для чутливих зубів. Використання щітки з екстра м'якою щетиною дозволяє запобігти кровоточивості ясен. Зубна щітка Parodontax м'яко видаляє наліт і дбайливо діє на м'які тканини. Зубна щітка Parodontax виготовлена ​​з якісного міцного матеріалу і має ергономічну форму. Щітку зручно тримати в руці, вона не зісковзує під час чищення зубів. Щітка Парадонтакс забезпечує комплексний догляд за порожниною рота, тому на зворотному боці головки передбачений скребок для очищення язика. Особливості: - екстра м'які щетинки; - скребок для очищення язика; - підходить для чутливих зубів і ясен.

6600 грн.

(0)
Артикул: 13924
Артикул: 17168

Дитяча зубна щітка Емвей Глістер кідс дбайливо і ефективно очистить молочні та корінні зуби Вашої дитини. Завдяки заокругленим ворсинкам виключається травмування ясен, а звужена головка дозволяє проникнути у важкодоступні місця. Тонкі щетинки ефективно видаляють залишки їжі та бактерії між зубами. Дитяча щітка Емвей добре промасажує ясна дитини, чим поліпшить кровообіг в ротовій порожнині, що забезпечує правильний розвиток прикусу та ріст корінних зубів. Завдяки ручці ергономічної форми і прогумованим вставкам, дитяча зубна щітка Емвей не буде вислизати з рук дитини, тим самим спрощуючи та прискорюючи процес чищення зубів. Особливості дитячої щітки Емвей Глістер кідс: - тонкі, закруглені ворсинки; - добре очищає; - м'яко видаляє залишки їжі і масажує ясна; - для дітей віком від 2-х років.

4900 грн.

(0)
Артикул: 17168
Артикул: 6118

Унікальна зубна щітка Глістер від Емвей має гнучку шийку, завдяки чому тиск зубної щітки мінімальний і не пошкоджуються зуби. Унікальна конусоподібна голівка, на якій з`єднані щетинки м`якої та середньої ступені жорсткості забезпечать максимальну чистоту зубам. У зовнішньому ряді є більш довгі щетинки, здатні очищувати навіть важкодоступні місця. Ручка щітки Емвей дуже зручна і добре тримається в руці, запобігаючи ковзанню і випадінню з рук.

6700 грн.

(1)
Артикул: 6118
Артикул: 17538

Дитяча зубна щітка Емвей Глістер кідс дбайливо і ефективно очистить молочні та корінні зуби Вашої дитини. Завдяки заокругленим ворсинкам виключається травмування ясен, а звужена головка дозволяє проникнути у важкодоступні місця. Тонкі щетинки ефективно видаляють залишки їжі та бактерії між зубами. Дитяча щітка Емвей добре промасажує ясна дитини, чим поліпшить кровообіг в ротовій порожнині, що забезпечує правильний розвиток прикусу та ріст корінних зубів. Завдяки ручці ергономічної форми і прогумованим вставкам, дитяча зубна щітка Емвей не буде вислизати з рук дитини, тим самим спрощуючи та прискорюючи процес чищення зубів. Особливості дитячої щітки Емвей Глістер кідс: - 4 штуки в упаковці; - тонкі, закруглені ворсинки; - добре очищає; - м'яко видаляє залишки їжі і масажує ясна; - для дітей віком від 2-х років.

19200 грн.

(0)
Артикул: 17538
Артикул: 6583

Унікальна зубна щітка Глистер від Емвей має гнучку шийку, завдяки чому тиск зубної щітки мінімальний і не пошкоджуються зуби. Унікальна конусоподібна голівка, на якій з`єднані щетинки м`якої та середньої ступені жорсткості забезпечать максимальну чистоту зубам. У зовнішньому ряду є більш довгі щетинки, здатні очищувати навіть важкодоступні місця. Ручка щітки Емвей дуже зручна і добре тримається в руці, запобігаючи ковзанню і випадінню з рук.

25000 грн.

(0)
Артикул: 6583
Артикул: 15274

Зубна щітка Fresh&White (Фреш энд Вайт) підійде для тих, хто піклується про стан своєї ротової порожнини. Завдяки довгим, натуральним ворсинкам, щітка фреш здатна проникати навіть в самі важкодоступні місця, при цьому м'яко очищаючи зуби. Фреш Max Blesk (Макс Блиск) середньої жорсткості може з легкістю видалити зубний камінь з Ваших зубів абсолютно безболісно. На іншій стороні зубної щітки Фреш энд Вайт є спеціальні прогумовані ворсинки, для очищення язика. Зубна щітка Макс Блиск здатна очистити усю Вашу ротову порожнину і забезпечити приємний запах і білосніжну посмішку.  Переваги щітки Fresh&White: - натуральні, довгі ворсинки; -середня жорсткість;  -зручна форма; -пристосована для очищення язика.

1600 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 15274

зубні щітки


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $