Фільтр
Всього товарів: 50

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 50

Сортування

Сортування:
Артикул: 17409

Зубна паста Blend-a-med (Бленд-а мед) Комплекс Екстра відбілювання З подвійною системою відбілювання створена для відбілювання зубної емалі в домашніх умовах. Інноваційна система дбайливо освітлює поверхню зубів, не порушуючи цілісність тканин, а лише видаляючи забруднення, викликані фарбувальними ферментами в складі продуктів: кави, чаю, вина, соків. Активні компоненти пасти Blend-a-med ефективно очищають поверхню зубів від нальоту, роблячи їх гладкими. Паста Blend-a-med Екстра відбілювання повертає зубам природну білизну, перешкоджає запаленню ясен, а натуральні антибактеріальні компоненти надовго освіжають подих. Зубна паста поставляється в м'якій тубі об'ємом 100 мл. Особливості зубної пасти Blend-a-med Комплекс Екстра відбілювання: - повертає зубам природну білизну; - обсяг 100 мл; - захищає від нальоту і виникнення карієсу; - освіжає подих.

4120 грн.

(0)
Артикул: 17409
Артикул: 17410

Зубна паста Blend-a-med (Бленд-а мед) Комплекс, З ополіскувачем, Свіжість трав ефективно очищає поверхню зубів від нальоту, роблячи їх гладкими. Зубна паста 2 в 1 додатково містить в складі ополіскувач на основі натуральних лікувальних трав у вигляді гелю зеленого кольору. Паста захищає зубну емаль від карієсу, запобігає появі зубного каменю. Комплекс трав перешкоджає запаленню ясен, а натуральні антибактеріальні компоненти в складі ополіскувача надовго освіжають подих. Зубна паста поставляється в м'якій тубі об'ємом 100 мл. Особливості зубної пасти Blend-a-med Комплекс З ополіскувачем, Свіжість трав: - екстракти м'яти та чебрецю;  - містить у складі ополіскувач; - надає протизапальний ефект; - об `єм 100 мл; - захищає від нальоту і виникнення карієсу; - освіжає подих.

4100 грн.

(0)
Артикул: 17410
Артикул: 17417

Зубна паста Blend-a-med (Бленд-а мед) Комплекс, З ополіскувачем, Освіжаюча чистота ефективно очищає поверхню зубів від нальоту, роблячи їх гладкими. Зубна паста 2 в 1 додатково містить в складі ополіскувач на основі лікувальних трав у вигляді гелю. Паста захищає зубну емаль від карієсу, запобігає появі зубного каменю. Комплекс трав перешкоджає запаленню ясен, а натуральні антибактеріальні компоненти в складі ополіскувача надовго освіжають подих. Зубна паста поставляється в м'якій тубі об'ємом 125 мл. Особливості зубної пасти Blend-a-med Комплекс З ополіскувачем, Освіжаюча чистота: - екстракти м'яти і чебрецю;  - містить у складі ополіскувач; - надає протизапальний ефект; - об `єм125 мл; - захищає від нальоту і виникнення карієсу; - освіжає подих.

4120 грн.

(0)
Артикул: 17417
Артикул: 6122

Зубна паста Blend-a-med Complex 7 2в1 з ополіскувачем забезпечує якісний захист порожнини рота з антибактеріальним ефектом і залишає тривале відчуття свіжості та аромат трав, запобігає утворенню зубного нальоту і зубного каменю. Містить у своєму складі частинки кремнію.

4300 грн.

(0)
Артикул: 6122
Артикул: 13122

Colgate Total (Колгейт Тотал) 12, 75мл, зубна паста, Професійна для чутливих зубів дає можливість миттєво знизити підвищену чутливість зубів вже після першого застосування. При регулярному використанні пасти на зубах створюється відновлюючий шар, що складається з мінералів, що входять до складу зубної емалі, цим і досягається довгостроковий ефект (4 тижні) зниження чутливості. Colgate Total 12, 75мл, зубна паста, Професійна для чутливих зубів у своєму складі має компоненти які піклуються про здоров'я ясен і зубів, що допомагає комплексно захистити зуби і порожнину рота. При цьому, паста має приємний свіжий аромат, який освіжає подих на тривалий час. Особливості: - створює відновлюючий шар зубної емалі; - знімає чутливість всього за 1 процедуру; - тривалий ефект дії (не менше 4 тижнів); - захисний шар стійкий до дії харчових кислот; - не надає руйнівної дії на полімерні реставрації; - комплексний захист зубів; - застосовується легко як звичайна поліруюча паста; - клінічно протестована. Спосіб застосування: Пасту видавити на зубну щітку, масажними круговими рухами провести чистку зубів. Для зниження підвищеної чутливості нанесіть невелику кількість пасти на чутливі зони зуба і масажуйте протягом однієї хвилини. Після добре прополоскати рот від залишків зубної пасти.

5900 грн.

(0)
Артикул: 13122
Артикул: 6466

Чищення зубів пастою Colgate Макс Блеск допоможе: зупинити розвиток карієсу на ранній стадії його утворення; запобігти утворенню карієсу; забезпечити ефективне очищення зубів і свіжий подих.

4800 грн.

(0)
Артикул: 6466
Артикул: 12988

У популярній лінійці ТМ Colgate (Колгейт) можна виділити нову серію зубних паст Colgate Total 12 Pro (Колгейт Тотал 12 Про), яка надає максимальний захист на основі сучасних інноваційних технологій. Зубна паста Colgate Total 12 Pro (Колгейт Тотал 12 Про) – Професійна відбілююча була розроблена спеціально для відбілювання зубної емалі. До складу цієї зубної пасти увійшов спеціальний компонент ProClean, який використовується для професійного чищення зубів стоматологами.  Компоненти, які входять в Colgate Total 12 Pro (Колгейт Тотал 12 Про) – Професійна відбілююча по технології Триклогард, піклуються про здоров'я ясен і утворюють захисний бар'єр на зубах протягом 12 годин, що допомагає комплексно захистити зуби і порожнину рота. Зубна паста має приємний м'ятний смак, який освіжає порожнину рота на тривалий час.

5900 грн.

(0)
Артикул: 12988
Артикул: 13878

Зубна паста Colgate (Колгейт) Optic White (Оптик Уайт) містить полірувальні мікрочастинки та спеціальний відбілюючий інгредієнт. Вона відмінно очищає зубну емаль від нальоту і потемніння, перешкоджає утворенню зубного каменю. Зубна паста Колгейт Уайт має м'ятний аромат і добре освіжає подих. Зубна паста Colgate Optic White допоможе відбілити зуби на один тон в домашніх умовах за один тиждень. Підходить для щоденного застосування. Уже після першого використання зубна емаль виглядає біліше. - дбайливо відбілює на 1 тон за 1 тиждень; - очищає і захищає від нальоту; - освіжає подих.

8500 грн.

(0)
Артикул: 13878
Артикул: 12986

У популярній лінійці ТМ Colgate (Колгейт Тотал  12 Про) можна виділити нову серію зубних паст Colgate Total 12 Pro (Колгейт Тотал  12 Про), яка надає максимальний захист на основі сучасних інноваційних технологій. Зубна паста Colgate Total 12 Pro (Колгейт Тотал  12 Про) – Професійна чистка була розроблена спеціально для максимального очищення і полірування зубів. До складу цієї зубної пасти увійшов спеціальний компонент, який використовується стоматологами для полірування та очищення зубної емалі. Також до складу пасти входять компоненти які зміцнюють зубну емаль. Colgate Total 12 Pro (Колгейт Тотал  12 Про) – Професійна чистка була створена на основі технології Триклогард, яка забезпечує здоров'я ясен і утворюють захисний бар'єр протягом 12 годин. Паста комплексно захистить Ваші зуби і порожнину рота.

5900 грн.

(0)
Артикул: 12986
Артикул: 12540

Відбілююча зубна паста Colgate Optic White Sparcling mint забезпечить сяючу білосніжну усмішку в домашніх умовах всього за два тижні. Паста Колгейт Оптик Вайт позбавляє від темних слідів кави, сигарет і вина на поверхні емалі зуба, не пошкоджуючи її.До складу відбілюючої зубної пасти Colgate Optic White входить кальцій і фтор, тому Ваші зуби будуть не тільки перлинно-білими, але і здоровими. Відбілююча формула цієї пасти також запобігає появі зубного каменю.

7990 грн.

(0)
Артикул: 12540
Артикул: 8840

Зубна паста Lacalut Aktive Herbal призначена для профілактики і лікування кровоточивості, запалення ясен. (гінгівіт, пародонтит, стоматит, глосит, пародонтоз). Пасту можна використовувати щодня або чергувати з іншими пастами Lacalut.Властивості трав у пасті Лакалут актів хербал забезпечують хороший стан порожнини рота.

6800 грн.

(0)
Артикул: 8840
Артикул: 8838

Зубна паста Lacalut Aktiv захищає ясна від запалення, запобігає розвитоку пародонтозу і карієсу. Лікувальні властивості зубної пасти Lacalut знімуть набряк, зупинять кровотечу. Паста Лакалут прекрасно підходить для профілактики, лікування зубів і порожнини рота.

5200 грн.

(0)
Артикул: 8838
Артикул: 12446

Зубна паста Lacalut Teens 8+ призначена для ретельної та делікатної чистки корінних зубів у підлітків від 8-и років.Паста у вигляді прозорого гелю з мікрокапсулами ретельно та делікатно видаляє залишки їжі та зубний наліт навіть з-під брекетів. Також, паста Лакалут Тінс 8+ містить помірну кількість активних речовин, щоб не пошкодити молоду емаль, але достатню кількість фтору для формування міцної емалі корінного зуба. Зубна паста для підлітків Lacalut Teens 8+ має оригінальний цитрусово-м'ятний смак.

4750 грн.

(0)
Артикул: 12446
Артикул: 12447

Зубна паста Lacalut Baby призначена для делікатного чищення і зміцнення молочних дитячих зубів.Лакалут Бейбі містить вітаміни А й Е, оптимальний рівень фтору, безпечний при випадковому ковтанні зубної пасти дитиною, не містить цукор. Також, паста має приємний смак і аромат, так що дитина із задоволенням буде чистити зубки.Зубна паста Lacalut Baby дозволяє делікатно та ефективно доглядати за молочними зубками, послаблюючи запальні процеси й захищаючи зубну емаль.

4750 грн.

(0)
Артикул: 12447
Артикул: 7406

Профілактична зубна паста Lacalut Aktiv сприяє зміцненню ясен, зменшує їх кровоточивість. Захищає від пародонтиту. Сприяє видаленню зубного нальоту, послаблює запальні процеси в тканині ясен і кровоточивість, сприяє зміцненню ясен, знижує чутливість емалі зубів до холодного та гарячого, солодкого і кислого, сприяє зміцненню структури зубної емалі і попереджає розвиток карієсу.

6700 грн.

(0)
Артикул: 7406
Артикул: 12445

Зубна паста Lacalut Sensitive призначена для делікатної чистки та зміцнення зубів зі слабкою, чутливою емаллю, а також для профілактики й лікування карієсу та пародонтозу. Паста Лакалут Сенситив містить амінофторид і фторид натрію, які значно знижують чутливість зубної емалі до холодного, гарячого, кислого, солодкого, створюючи захисний та укріплюючий шар. Лактат алюмінію у складі пасти знімає запалення ясен, значно зменшуючи кровоточивість ясен і ризик розвитку пародонтозу. Зубна паста Lacalut Sensitive дозволяє делікатно й ефективно доглядати за ротовою порожниною, послаблюючи запальні процеси та захищаючи зубну емаль.

6850 грн.

(0)
Артикул: 12445
Артикул: 17329

Зубна паста Lacalut (Лакалут) White & Repair (Вайт Ріпейр) створена для дбайливого відбілювання зубної емалі в домашніх умовах. Інноваційна система освітлює емаль, не порушуючи цілісність тканин, а лише видаляючи забруднення, викликані фарбувальними ферментами в складі продуктів: кави, чаю, вина, соків. Активні компоненти пасти Лакалут ефективно очищають поверхню зубів від нальоту, роблячи їх гладкими. Фторид-іони захищають зубну емаль від карієсу, відновлюють цілісність структури за допомогою мікропломбування тріщин. Відбілююча зубна паста Lacalut White & Repairl підходить для чутливих зубів, оскільки вона містить іони калію, які відновлюють пошкоджену емаль і знижують їх чутливість. Натуральні антибактеріальні компоненти в складі пасти перешкоджають утворенню нальоту та освіжають подих. Особливості зубної пасти Lacalut White & Repair: - олія екваліпта в складі надає протизапальний ефект; - об `єм 75 мл; - дбайливе відбілювання; - відновлення емалі; - захищає від нальоту та виникнення карієсу; - освіжає подих; - підходить для чутливих зубів.

7400 грн.

(0)
Артикул: 17329
Артикул: 8839

Lacalut White не містить хімічних вибілюючих і агресивних абразивних компонентів. Спеціальна рецептура Лакалут Уайт укріплює і ремінералізуєт тверді тканини зубів, запобігає утворенням зубного каменю і розвитку карієсу. Lacalut White прекрасно підійде для щоденного використання.

7600 грн.

(0)
Артикул: 8839
Артикул: 6370

Зубна паста Parodontax з фтором допомагає усунути кровоточивість ясен, попереджає захворювання ясен, ретельно очищає зуби без пошкодження емалі, сприяє профілактиці карієсу, надовго освіжає подих. Висока концентрація активних інгредієнтів, унікальна комбінація екстрактів 5 трав і мінеральної солі обумовлюють специфічний смак зубної пасти  Parodontax.

6400 грн.

(1)
Артикул: 6370
Артикул: 6371

Зубна паста  Parodontax екстра свіжість подарує особливе почуття свіжості дихання надовго після використання. Крім того, вона надійно подбає про зуби і ясна. Висока концентрація активних інгредієнтів, унікальна комбінація екстрактів 5 трав і мінеральної солі обумовлюють специфічний смак зубної пасти  Parodontax.

6600 грн.

(0)
Артикул: 6371
Артикул: 13877

Зубна паста Parodontax (Парадонтакс) м'яко очищає зуби від нальоту, сприяє профілактиці карієсу і піклується про здоров'я ясен. Зубна паста виготовлена ​​за технологією Malkron, яка передбачає використання високої концентрації тонкодисперсного бікарбонату натрію для ефективного видалення зубного нальоту і зменшення кровоточивості ясен. Зубна паста Парадонтакс також містить екстракти шести лікувальних трав і мінеральні солі, тому має характерний смак. Регулярне застосування зубної пасти Parodontax Ультра очищення допоможе усунути кровоточивість ясен і забезпечить зубам захист від карієсу. Особливості Зубної пасти Parodontax Ультра очищення: - містить екстракти шести трав; - знижує кровоточивість ясен; - містить фтор; - має смак лікарських трав; - ефективно усуває зубний наліт.

6600 грн.

(0)
Артикул: 13877
Артикул: 8836

Зубна паста Parodontax дбайливе відбілювання - усуває кровоточивість ясен, ефективно видаляє плями, повертаючи зубам природну білизну. Містить екстракти 6-ти трав ехінацеї, ратанії, мірри, ромашки, шавлії і перцевої м'яти для лікування і профілактики запалення ясен. Містить фторид натрію для профілактики карієсу.

6600 грн.

(0)
Артикул: 8836
Артикул: 6353

Зубна паста Sensodyne Відновлення та Захист знімає чутливість зубів шляхом створення захисного бар`єру, блокує біль, що виникає від вживання в їжу гарячого, холодного, солодкого, кислого і інших подразників, охороняє від її повернення. Вона сприяє відновленню зубної емалі, запобігає появі каріозних порожнин, бореться із зубним нальотом і зубним каменем. Вона має чудовий смак, який надає свіжість подиху, відчуття чистоти зубів, а також сприяє дбайливому відбілювання зубів.

8200 грн.

(0)
Артикул: 6353
Артикул: 6352

Завдяки своїй формулі, Sensodyne забезпечує постійний захист від підвищеної чутливості зубів, дбайливо, але ефективно допомагає видалити потемніння на зубах, відновлюючи їх природну білизну. При регулярному чищенні ефективно видаляє зубний наліт; містить фтор для захисту від карієсу. Новий освіжаючий м`ятний смак залишає в роті відчуття свіжості і чистоти.

8900 грн.

(0)
Артикул: 6352
Артикул: 6354

Зубна паста Sensodyne (Сенсодин) допомагає знизити чутливість зубів та відновити емаль. Паста зі фтором заповнює мікротріщини на поверхні емалі та зміцнює її. Сенсодин робить поверхню зубів більш рівною та стійкою до впливу. Зубна паста від Sensodyne містить натуральні компоненти, які мають протизапальні властивості. Паста для чутливих зубів ефективно очищає ясна та зуби, при цьому не ушкоджуючи чутливі тканини, робить дихання свіжим на довгий час. Позиція представлена в тюбику 75 мл, зручному у використанні. Особливості пасти від Сенсодин: - для чутливих зубів; - відновлює емаль; - безпечна для здоров'я; - підходить для щоденного застосування; - містить фтор.

6300 грн.

(0)
Артикул: 6354
Артикул: 13882

Зубна паста Sensodyne (Сенсодин) Швидка дія спеціально створена для догляду за чутливими зубами. Спеціальний склад зубної пасти Sensodyne забезпечує зубній емалі захист від негативних впливів, тому результат її застосування буде помітний вже через 60 секунд при використанні методом аплікації. Швидкий результат досягається завдяки ацетату стронцію, який миттєво запечатує дентинні канальці. Регулярне застосування зубної пасти Sensodyne допоможе знизити чутливість зубів і зменшити хворобливі відчуття, що виникають при впливі на зуби різних подразників. Зубна паста Сенсодин гарантує тривалий захист при щоденному чищенні зубів два рази в день. Особливості Зубної пасти Sensodyne Швидка дія: - зменшує болісні відчуття після 1 хвилини застосування; - допомагає знизити чутливість зубів; - містить ацетат стронцію, який запечатує дентинні канальці.

6900 грн.

(0)
Артикул: 13882
Артикул: 13611

Бренд засобів для гігієни порожнини рота Splat Professional (Сплат Професіонал) існує на ринку більше 15 років і широко відомий високоякісними та ефективними зубними пастами. Splat Professional, зубна паста, Актив створена професіоналами для захисту від карієсу, профілактики пародонтиту, активного живлення ясен і дбайливого м'якого відбілювання емалі. Ця зубна паста має унікальну формулу, яка включає в себе наступні компоненти: - гліцерофосфат кальцію, сприяє зміцненню і ремінералізації емалі; - монофосфат натрію активно захищає від карієсу; - екстракти байкальського шоломниці, бадану, спіруліну, мають сильну протизапальну і кровоспинну дії, піклуються про здоров'я ясен, запобігають пародонтоз; - вітамінний комплекс А і Е, живить ясна, має яскраво виражену антиоксидантну дію; - запатентована система Sp. White system® безпечно відбілює зубну емаль і легко полірує до блиску. Splat Professional, зубна паста, Актив має темну гелієву консистенцію, яка пахне травами. Завдяки своєму складу паста має яскраво виражений лікувальний ефект, вона подарує Вам міцні зуби, здорові ясна і свіже дихання на тривалий час. Особливості: - до складу входять натуральні компоненти (натуральність до 94%); - захист від карієсу; - захист від зубного нальоту; - догляд за яснами; - дбайливе відбілювання зубної емалі; - не містить фтору, триклозану і хлоргексидину; - ефективність доведена клінічними випробуваннями. Спосіб застосування: Пасту видавити на зубну щітку, масажними круговими рухами провести чистку зубів 3-5 хвилин, добре прополоскати рот від залишків зубної пасти.

7300 грн.

(0)
Артикул: 13611
Артикул: 13612

Бренд засобів для гігієни порожнини рота Splat Professional (Сплат Професіонал) існує на ринку більше 15 років і широко відомий високоякісними та ефективними зубними пастами. Splat Professional, зубна паста, Ароматерапія створена професіоналами для захисту від карієсу і зубного нальоту, профілактики захворювання ясен, дбайливого м'якого відбілювання емалі. Ця зубна паста має унікальну формулу, яка включає в себе наступні компоненти: - натуральний Кальціс, отриманий із яєчної шкарлупи, який сприяє ремінералізації та зменшення чутливості емалі, а також захист від карієсу; - ефірні масла рожевого дерева, бергамоту і лавандіна, роблять дезінфікуючий ефект ротовій порожнині і перешкоджають виникненню зубного нальоту; - екстракти папаї і фіалки піклуються про здоров'я ясен; - запатентована система Sp. White system® безпечно відбілює зубну емаль і легко полірує до блиску. Splat Professional, зубна паста, Ароматерапія має гелеву структуру, і пахне травами,. Вхідні в її склад ефірні олії, також надають розслабляючу і заспокійливу дії на організм, тому цю зубну пасту ідеально використовувати ввечері перед сном. Паста Ароматерапія подарує Вам міцні білі зуби, здорові ясна і свіже дихання на тривалий час. Особливості: - до складу входять натуральні компоненти; - захист від карієсу; - захист від зубного нальоту; - догляд за яснами; - дбайливе відбілювання зубної емалі; - пролонгована дія; - не містить фтору, триклозану і хлоргексидину; - ефективність доведена клінічними випробуваннями. Спосіб застосування: Пасту видавити на зубну щітку, масажними круговими рухами провести чистку зубів 3-5 хвилин, добре прополоскати рот від залишків зубної пасти.

7300 грн.

(0)
Артикул: 13612
Артикул: 13613

Бренд засобів для гігієни порожнини рота Splat Professional (Сплат Професіонал) існує на ринку більше 15 років і широко відома високоякісними та ефективними зубними пастами. Splat Professional, Зубна паста, Біокальцій створена професіоналами для захисту від карієсу, відновлення зубної емалі, зниження чутливості зубів і дбайливого м'якого відбілювання. Ця зубна паста має унікальну формулу, яка включає в себе наступні компоненти: - з'єднання гідроксиапатиту з Кальцисом, отриманим з яєчної шкарлупи, сприяє ремінералізації емалі та захист від карієсу; - натуральний фермент папаїн з компонентом Polydon® перешкоджають утворенню нальоту і зубного каменю; - бікарбонат натрію стабілізує рН-баланс порожнини рота, що позитивно впливає на здоров'я ясен; - запатентована система Sp. White system® безпечно відбілює зубну емаль і легко полірує до блиску. Splat Professional, Зубна паста, Біокальцій, завдяки своєму складу, зміцнює зубну емаль і знижує підвищену чутливість зубів уже після декількох разів використання пасти. Вона подарує Вам міцні білі зуби, здорові ясна і свіже дихання на тривалий час. Особливості: - до складу входять натуральні компоненти (натуральність до 94%); - захист від карієсу; - ремінералізація емалі; - захист від нальоту і зубного каменю; - дбайливе відбілювання зубної емалі; - не містить фтору, триклозану і хлоргексидину; - ефективність доведена клінічними випробуваннями. Спосіб застосування: Пасту видавити на зубну щітку, масажними круговими рухами провести чистку зубів 3-5 хвилин, добре прополоскати рот від залишків зубної пасти.

7300 грн.

(0)
Артикул: 13613
Артикул: 13614

Бренд засобів для гігієни порожнини рота Splat Professional (Сплат Професіонал) існує на ринку більше 15 років і широко відомий високоякісними та ефективними зубними пастами. Splat Professional, Зубна паста, Зелений чай створена для захисту від карієсу, профілактики захворювань ясен і дбайливого відбілювання емалі. Ця зубна паста має унікальну формулу, яка включає в себе наступні компоненти: - натуральний перетертий перли, який є джерелом кальцію і амінокислот, для повноцінного живлення емалі і ясен; - екстракти зеленого чаю, ромашки і шавлії, які дуже ефективні в протизапальній і заспокійливій дії на ясна; - біоконцентрат лаванди, надасть дезінфікуючий ефект на всю порожнину рота, при цьому перешкоджає початку запальних процесів; - запатентована система Sp. White system® безпечно для відбілювання зубної емалі і легкого полірування до блиску. Splat Professional, Зубна паста, Зелений чай подарує Вам міцні білі зуби, здорові ясна і свіже дихання на тривалий час. Особливості: - до складу входять натуральні компоненти (натуральність до 94%); - захист від карієсу; - захист ясен від пародонтозу; - дбайливе відбілювання зубної емалі; - не містить фтору, триклозану і хлоргексидину; - ефективність доведена клінічними випробуваннями. Спосіб застосування: Пасту видавити на зубну щітку, масажними круговими рухами провести чистку зубів 3-5 хвилин, добре прополоскати рот від залишків зубної пасти.

8600 грн.

(0)
Артикул: 13614
Артикул: 8833

Зубна паста Splat Proffesional ультракомплекс зібрала в собі натуральні ферменти папайї з компонентом Polydon який розщеплює наліт, сприяючи якісному очищенню і довгій свіжості подиху. Splat Proffesional ультракомплекс, ефективно бореться з проблемою чутливості зубів, компоненти, які входять до складу пасти, благотворно впливають на ясна. Зубна паста Сплат Профешинал відмінно освіжає подих і дезинфікує порожнину рота.

7300 грн.

(0)
Артикул: 8833
Артикул: 8322

Splat Proffesional (Сплат Професіонал) відбілювання плюс, зубна паста створена для дбайливого відбілювання зубної емалі в домашніх умовах. Інноваційна система Sp.White system бережно освітлює емаль. Округлі полірувальні частинки в поєднанні з компонентом Polydon і натуральним ферментом папаїном очищають від нальоту, надають поверхні зубів гладкість. Фторид-іони захищають зубну емаль від карієсу. Відбілюючу зубну пасту Splat Proffesional можна застосовувати навіть для чутливих зубів, оскільки вона містить іони калію, які знижують їх чутливість. Натуральні антибактеріальні компоненти в складі пасти перешкоджають утворенню нальоту та освіжають дихання. Зубна паста Splat Proffesional Відбілювання плюс поставляється в зручному тюбику об'ємом 100 мл. Зубна емаль стає світлішою на 1,5 тони після 4 тижнів використання. Особливості: - дбайливе відбілювання на 1,5 тони в домашніх умовах; - містить натуральні компоненти - захищає від нальоту і виникнення карієсу; - освіжає подих; - підходить для чутливих зубів.

7300 грн.

(0)
Артикул: 8322
Артикул: 13615

Зубна паста Splat Proffesional (Сплат Профешинал) Лавандасепт використовується для щоденної гігієни порожнини рота. Призначена для захисту від бактерій і профілактики здоров'я ясен. Зубна паста Сплат Профешинал Лавандасепт містить натуральні компоненти: ефірні олії лаванди, розмарину, чебрецю. Вони мають протизапальні властивості. Відбілюючі солі Dissolvine і рослинний фермент папаїн (Papain) дбайливо очищають емаль зубів від нальоту. Фосфат кальцію заповнює мікротріщини в емалі. Таким чином, знижується чутливість зубів, а їх поверхня стає більш гладкою. Зубна паста Splat Proffesional не містить фтору, SLES, парабенів, хімічних відбілюючих компонентів, синтетичних ароматизаторів, барвників і компонентів тваринного походження. Особливості: - комплексний догляд; - захист від бактерій; - натуральні компоненти в складі;  - безпечна для здоров'я; - підходить для щоденного застосування.

7300 грн.

(0)
Артикул: 13615
Артикул: 13616

Зубна паста Splat Proffesional (Сплат Профешинал) Сенситив допомагає знизити чутливість зубів і відновити емаль. Гідроксиапатит Кальцію заповнює мікротріщини на поверхні емалі та зміцнює її. Таким чином, знижується чутливість зубів, а їх поверхня стає більш гладкою і стійкою до впливу кислот і мікроорганізмів. Зубна паста Сплат Профешинал Сенситив містить натуральні ефірні олії блакитної ромашки та іспанського лимона, які мають протизапальні властивості. Також у складі зубної пасти Splat Сенситив є екстракт листя волоського горіха, який забезпечує антиоксидантну дію. Відбілюючі солі Dissolvinе і рослинний фермент папаїн (Papain) дбайливо очищають емаль зубів від нальоту. Фосфат кальцію заповнює мікротріщини в емалі. Таким чином, знижується чутливість зубів, а їх поверхня стає більш гладкою. Зубна паста Splat Proffesional не містить фтору, SLES, парабенів, хімічних відбілюючих компонентів, синтетичних ароматизаторів, барвників і компонентів тваринного походження. Особливості: - для чутливих зубів; - відновлює втрату мінералів; - захищає від бактерій; - натуральні компоненти в складі; - безпечна для здоров'я; - підходить для щоденного застосування.

7300 грн.

(0)
Артикул: 13616
Артикул: 8321

Містить екстракти лікувальних трав і масло герані для ефективного догляду за зубами і яснами. Має протизапальну і кровоспинну дію. Лікувальна особливість зубної пасти Splat Proffesional Лікувальні трави обусловленна тим, що до її складу входять найнеобхідніші для догляду за порожниною рота трави. Поєднання екстрактів ромашки, шавлії і глоду у зубній пасті забезпечує комплексне антибактеріальну, протизапальну, зміцнює і тонізуючу дію на ясна.Кальціс, отриманий з яєчної шкаралупи, зміцнює емаль і захищає від карієсу.Екстракт обліпихи сприяє загоєнню м`яких тканин порожнини рота.Ефірна олія герані - прекрасний антисептик, має противірусну і знеболюючим властивостями, надаючи м`який вплив на емоційний стан, додає сили і створює світлий настрій.Фторид-іони зміцнюють емаль і роблять її стійкою до впливу органічних кислот, а також надають бактерицидну дію.

7300 грн.

(1)
Артикул: 8321
Артикул: 13617

Зубна паста Splat Proffesional (Сплат Профешинал) Ультракомплекс забезпечує комплексний догляд за порожниною рота, допомагає знизити чутливість зубів і освіжити дихання. Біоактивні кальцис заповнює мікротріщини на поверхні емалі і зміцнює її. Таким чином, знижується чутливість зубів, а їх поверхня стає більш гладкою. Зубна паста Сплат Профешинал Ультракомплекс містить витяжку з натуральної ефірної олії ромашки, яка має протизапальні властивості. Відбілюючі солі Dissolvinе і рослинний фермент папаїн (Papain) дбайливо очищають емаль зубів від нальоту. Зубна паста Splat Proffesion не містить фтору, SLES, парабенів, хімічних відбілюючих компонентів, синтетичних ароматизаторів, барвників і компонентів тваринного походження. Особливості: - для комплексного догляду; - підходить зубів з підвищеною чутливістю; - захищає від бактерій; - натуральні компоненти в складі; - безпечна для здоров'я; - підходить для щоденного застосування.

3500 грн.

(0)
Артикул: 13617
Артикул: 13619

Зубна паста Splat Special (Сплат Спешл) Екстра відбілювання створена для м'якого відбілювання в домашніх умовах. Після 4-6 щоденного використання зубна емаль стає біліше на 2 тони. Ефект білизни досягається завдяки наявності в складі зубної пасти Сплат Спешл мікрогранул з пероксидом карбаміду та унікального комплексу Sp.White system. Натуральний фермент папаїн дбайливо очищає зубну емаль від нальоту, а фторид-іони захищають від карієсу. З метою уникнення підвищення чутливості зубів рекомендується чергувати застосування зубної пасти Splat Special Екстра відбілювання зі зміцнюючими видами паст (Splat Professional:Біокальцій, Максімму, Арктикум; Splat Special Siberry). Для збереження відбілюючого ефекту рекомендується протягом 20 хвилин після чищення зубів утриматися від вживання їжі та напоїв. Особливості: - дбайливе відбілювання; - захист від нальоту; - безпечна для здоров'я.

12300 грн.

(0)
Артикул: 13619
Артикул: 13621

Зубна паста Splat Special (Сплат Спешл) Морські мінерали призначена для делікатного відбілювання і зміцнення зубної емалі. Зубна паста Сплат Спешл Морські мінерали має форму гелю та збагачена морськими мінералами, які зміцнюють зубну емаль. Частинки гідроксиапатиту проникають в пошкоджені ділянки і заповнюють мікротріщини на поверхні зубів. Натуральні екстракти морських водоростей піклуються про здоров'я ясен. Спеціальний компонент Polydon очищає зубну емаль від нальоту. У складі зубної пасти Splat Special немає SLS, триклозану, хлоргексидину, сахарінат, пероксидів. Містить фтор (500 ppm). Особливості: - зміцнення емалі; - дбайливе відбілювання; - освіжає подих; - натуральні екстракти водоростей і морські мінерали в складі; - безпечна для здоров'я.

10400 грн.

(0)
Артикул: 13621
Артикул: 13620

Зубна паста Splat Special (Сплат Спешл) Органік зміцнює зубну емаль і захищає ясна. Підходить також для догляду за чутливими зубами. Зубна паста Сплат Спешл Органік містить натуральний гель Алое Віра і олію чайного дерева, які мають антисептичні та протизапальні властивості. Натуральний фермент папаїн дбайливо очищає зубну емаль від нальоту, кальцис зміцнює ушкоджені ділянки, а хітозан утворює на ній захисну плівку. Рекомендована для використання в період вагітності та годування груддю, тому що має безпечний склад і допомагає зберегти баланс речовин. У складі зубної пасти Splat Special немає фтору, SLS, триклозану, хлоргексидину, сахарінату, пероксидів. Для її виготовлення використовується дистильована вода. Особливості: - зміцнення емалі; - дбайливе відбілювання; - захист ясен; - натуральні речовини в складі; - підходить для вагітних і годуючих мам; - безпечна для здоров'я.

10400 грн.

(0)
Артикул: 13620
Артикул: 13622

Зубна паста Splat Special (Сплат Спешл) Чорне дерево відбілює зубну емаль, нормалізує pH-баланс ротової порожнини, надає диханню екстра свіжість. Зубна паста Чорне дерево містить комплекс активних компонентів, екстракт ягід ялівцю й антисептик Biosol, які очищають зуби і забезпечують захист ясен. У складі зубної пасти Сплат Чорне дерево є ефективний природний сорбент - карельське березове вугілля. Він поглинає запахи та забруднення, а також надає пасті чорний колір. Зубна паста має яскраво виражений свіжий аромат ялівцю. Особливості: - відбілювання; - захист від нальоту; - підтримка природного pH-балансу порожнини рота; - екстра свіжість;  

12300 грн.

(0)
Артикул: 13622
Артикул: 13609

Зубна паста Splat (Сплат) Тутті-Фрутті підходить для дітей будь-якого віку, а також для дорослих з чутливими зубами. Дитяча паста зміцнює зубну емаль, очищає її від нальоту, захищає від карієсу і знижує підвищену чутливість зубів. Наногідроксіапатит кальцію (mHAP) проникає в пошкоджені ділянки емалі та заповнює мікротріщинки. Система Luctatol сприяє знищенню бактерій. Гель Алое Вера має протизапальну і зволожувальну дію. Зубна паста Тутті-Фрутті має безпечний склад та приємний фруктовий смак.  Особливості дитячої зубної пасти Сплат: - захист від карієсу; - зміцнення зубної емалі; - безпечний склад; - приємний смак.

5150 грн.

(0)
Артикул: 13609
Артикул: 13607

Дитяча зубна паста Splat (Сплат) Яблуко-банан забезпечує ефективний захист від карієсу і зміцнює зубну емаль. Вона має натуральну очищувальну основу, близьку до природного складу зубної емалі. Дитяча зубна паста Splat безпечна при випадковому ковтанні та може використовуватися з моменту появи перших зубів. Cистема Luctatol захищає від бактерій і утворення нальоту. Гідроксиапатит кальцію (mHAP) проникає в пошкоджені ділянки емалі та заповнює мікротріщинки. L-Arginine і рослинні екстракти ромашки, календули, деревію, журавлини та опунції, гель Алое Вера мають протизапальну дію, знижують чутливість ясен при прорізуванні зубів. Зубна паста Splat Яблуко-банан не містить м'яту, фтор, парабени, SLS, продукти нафтохімії та алергени. Особливості: - дбайливе очищення; - захист від карієсу; - зміцнення зубної емалі; - безпечний склад; - гіпоалергенна; - приємний смак.

6900 грн.

(0)
Артикул: 13607
Артикул: 10189

Гель для зубов Ziaja призначений для м'якого та ефективного догляду за дитячими зубами. Делікатна формула гелю для зубів Жіайа зміцнює емаль, забезпечує захист від карієсу і запобігає появі зубного нальоту.Чарівний гель для зубів Ziaja створений спеціально для дітей у віці від 2 до 6 років. Він має приємний фруктово-ягідний аромат і чистячі мікрочастинки у вигляді блискіток. Такий вид пасти зацікавить дитину, і вона буде із задоволенням регулярно чистити зуби.

4700 грн.

(0)
Артикул: 10189
Артикул: 10190

Зубна паста Ziaja з ксилітом призначена для м'якого та ефективного догляду за дитячими зубами. Делікатна формула пасти для зубів Жіайа з ксилітом забезпечує ефективний захист від запалення ясен і значно зміцнює емаль. Зубна паста Ziaja з ксилітом створена спеціально для дітей у віці від 2 до 6 років. Вона має нейтральний м'який аромат. У складі цієї зубної пасти немає флуорену, цукру, консервантів і штучних барвників, тому можна не боятися що дитина проковтне пасту під час чищення.

4600 грн.

(0)
Артикул: 10190
Артикул: 10192

Зубна паста Ziaja (Жіайя) Печиво і ванільне морозиво призначена для м'якого та ефективного догляду за дитячими зубами. Делікатна формула зубної пасти Жіайа зміцнює емаль, забезпечує захист від карієсу і запобігає появі зубного нальоту. Зубна паста Ziaja Печиво і ванільне морозиво створена спеціально для дітей у віці від 6 років. Вона має особливий смак ароматного печива і ванільного морозива. Такий вид пасти зацікавить дитину, і вона із задоволенням буде регулярно чистити зуби.

4600 грн.

(0)
Артикул: 10192
Артикул: 6549

Зубна паста Вухатий нянь Перший зубчик призначена для дбайливого догляду за молочними зубами дітей від 0 до 4 років. Паста дбайливо очищує, не порушуючи структуру емалі, оскільки містить дуже м`який абразив. Завдяки поєднанню фосфору і кальцію паста зміцнює емаль дитячих зубів, які формуються

2700 грн.

(0)
Артикул: 6549
Артикул: 5925

Багатофункціональна фториста зубна паста від Емвей Глістер відмінно полірує зуби, не пошкоджуючи при цьому емалі. При регулярному користуванні цією зубною пастою позбуваються від зубного каменю й уникнете появи карієсу. 150 мл / 200 г. З Емвей усмішка сяє, а подих залишається свіжим надовго.

14900 грн.

(0)
Артикул: 5925
Артикул: 5926

Багатофункціональна фториста зубна паста від Емвей Глістер відмінно полірує зуби, не пошкоджуючи при цьому емалі. При регулярному користуванні цією зубною пастою позбавляються від зубного каменю й уникникають появу карієсу. 50 мл / 75 г – зручна дорожня упаковка. З Емвей усмішка сяє, а подих залишається свіжим надовго.

6900 грн.

(0)
Артикул: 5926

зубна паста


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $