Фільтр
Всього товарів: 40

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 40

Сортування

Сортування:
Артикул: 10719
30900

Безфосфатний рідкий пральний порошок для дитячої білизни Frosch - знахідка для молодої мами, яка цінує свій час і піклується про безпеку родини. Цей гель для прання здатний відіпрати плями, як з білої, так і з кольоровї дитячої білизни. Розроблений провідними німецькими експертами з дерматології, гель Фрош не містить фосфатів і абсолютно безпечний для прання дитячої білизни. Варто відзначити, що турботливі мами використовують безфосфатний гель Frosch не тільки для ручного прання дитячої білизни, а й для вовняних і ніжних тканин. Його гіппалергенні властивості і ніжний, ненав'язливий аромат подбають про чутливу шкіру малюка.

26900 грн.

(0)
Артикул: 10719
Артикул: 15269

Гель для прання April Evolution (Епріл Еволюшн) підійде для прання одягу та дитячих речей. Гіпоалергенна формула засобу для прання Епріл Еволюшн розроблена спеціально для чутливої ​​шкіри. Гель відпирає будь-які забруднення на одязі та виводить всі плями. Гель для прання пом'якшує воду та не залишає наліт. April Evolution легко виполіскується з речей. При виготовленні Епріл Еволюшн не використовують барвників, хімічних та оптичних відбілювачів. Гель 1 л поставляється в зручній упаковці з кришкою. Особливості гелю Sensitive: - відпирає будь-які забруднення; - пом'якшує воду; - без ароматизаторів та барвників; - гіпоалергенний; - легко виполіскується.

8600 грн.

(0)
Артикул: 15269
Артикул: 15270

Гель для прання April Evolution (Епріл Еволюшн) впорається навіть з найважчими плямами. Гель призначений для машинного прання, він пом'якшує воду та не залишає нальоту. Гель для прання дбайливо очистить Ваш одяг та надасть приємний аромат. April Evolution підходить для прання кольорових та чорних речей. Гель 1 л поставляється в зручній упаковці з кришкою. Особливості гелю Сolor and black: - виводить навіть найважчі плями; - для кольорових та чорних речей; - зберігає інтенсивність кольору; - для машинного прання.

8600 грн.

(0)
Артикул: 15270
Артикул: 9837

Рідкий порошок Ariel (Ариель) Mountain spring (Гірське джерело) для білої та кольорової білизни чудово відпирає, не залишаючи слідів на одязі, доглядає за тканиною і захищає насиченість кольорів . Порошок Аріель оснащений спеціальним ковпачком для попередньої обробки та правильного дозування засобу, за допомогою якого Ви позбавитеся навіть від найстійкіших плям. 

19800 грн.

(0)
Артикул: 9837
Артикул: 17267

Гель Bio Няня (Біо Няня) Алое вера підійде для прання дитячого одягу та постільної білизни. Гіпоалергенна формула засобу для прання розроблена спеціально для чутливої ​​шкіри. Засіб ефективно усуває забруднення, доглядаючи за волокнами тканини. Безфосфатний гель для прання з екстрактом алое вера пом'якшує воду і не сушить шкіру рук при ручному пранні. Гель для прання Біо Няня підходить для всіх типів тканин та використовується для ручної і машинного прання. Засіб добре виполіскується, надає речам м'якість, приємний аромат і полегшує процес прасування. Особливості гелю для прання Bio Няня Алое Вера: - з натуральним екстрактом Алое вера; - безфосфатний; - пом'якшує воду; - гіпоалергенний; - легко виполіскується.

8400 грн.

(0)
Артикул: 17267
Артикул: 13023

Dixan (Діксан) рідкий пральний порошок, Classico (Классіко) призначений для прання білих і кольорових речей. Завдяки новій більш концентрованій формулй екстра-блиск порошок від Діксан робить ваші речі ідеально чистими навіть при 15˚С. Особливо рекомендується використовувати засіб Dixan для синтетичних тканин, пуховиків і т.п. Після прання гелем Діксан Классіко білизна чиста, м'яка і має дуже приємний аромат. Це універсальний рідкий порошок, з дуже високими властивостями, видаляє плями,  не вимагає додавання пом'якшуючих засобів. Гель Dixan Classico легко наливати і дозувати. Універсальність засобу замінює потреба використання окремих засобів для білих і кольорових виробів. Особливості засібу для прання Dixan: - розрахований на 30 циклів прання; - приємний аромат; - додає білизні свіжість і м'якість; - для прання в холодній воді; - для білих і кольорових виробів; - для ручного і машинного прання; - бесфосфатний.  

19600 грн.

(0)
Артикул: 13023
Артикул: 14338

Formula 100 (Формула 100) гель для прання кольорової білизни виготовлений за унікальною німецькою рецептурою. Засіб ефективно видаляє різні види забруднень, в тому числі, стійкі жирові плями. Гель призначений для прання кольорових бавовняних тканин. Він зберігає інтенсивність кольору речей та не руйнує структуру тканинних волокон. Гель Формула сто добре розчиняється і ефективний при низьких температурах води. Гель Формула 100 достатньо концентрований, тому він буде економно витрачатись. 1,5 літра засобу вистачає приблизно на 20 циклів прання. Поставляється гель для кольорових тканин в пластиковій пляшці зі зручною ручкою та кришкою-дозатором. Гель для прання Формула 100 має збалансовану формулу і будь-які забруднення відпирає з першого разу: червоне вино, кава, косметику, чорнило. Особливості засобу для прання: - для прання кольорових тканин; - концентрований; - ефективний при температурі води від 30⁰С; - зберігає інтенсивність кольору фарбованого тканин.

17940 грн.

(0)
Артикул: 14338
Артикул: 14339

Formula 100 (Формула 100) гель для прання чорної білизни виготовлений за унікальною німецькою рецептурою. Засіб ефективно видаляє різні види забруднень, в тому числі, стійкі жирові плями. Гель призначений для прання чорних бавовняних тканин. Формула сто зберігає інтенсивність кольору речей та не руйнує структуру тканинних волокон. Гель для чорних тканин добре розчиняється та ефективний при низьких температурах води. Гель Формула 100 достатньо концентрований, тому він буде економно витрачатись. 1,5 літра засобу вистачає приблизно на 20 циклів прання. Поставляється гель для темних тканин в пластиковій пляшці зі зручною ручкою та кришкою-дозатором. Гель для прання Формула 100 має збалансовану формулу і будь-які забруднення відпирає з першого разу: червоне вино, кава, косметику, чорнило. Особливості засобу для прання: - для прання чорних тканин; - концентрований; - ефективний при температурі води від 30⁰С; - перешкоджає вицвітанню тканин.

18480 грн.

(0)
Артикул: 14339
Артикул: 17750

Бальзам Frosch (Фрош) З мигдальним молочком підійде для прання вовняних та делікатних тканин. Гіпоалергенна формула засобу для прання розроблена спеціально для чутливої ​​шкіри. Засіб ефективно усуває забруднення, доглядаючи за волокнами тканини. Безфосфатний гель для прання з екстрактом мигдального молочка пом'якшує воду та не сушить шкіру рук під час ручного прання. Гель для прання Фрош підходить для всіх типів тканин та використовується для ручного та машинного прання. Засіб добре виполіскується, надає речам м'якість, приємний аромат і полегшує процес прасування. Особливості бальзаму для прання Frosch: - для делікатних тканин; - концентрат; - з натуральним екстрактом морських мінералів; - безфосфатний; - пом'якшує воду; - гіпоалергенний; - легко виполіскується.

29900 грн.

(0)
Артикул: 17750
Артикул: 17748

Концентрований рідкий засіб для прання Frosch (Фрош) підійде для прання одягу та постільної білизни. Гіпоалергенна формула засобу для прання розроблена спеціально для чутливої ​​шкіри. Засіб ефективно усуває забруднення, доглядаючи за волокнами тканини. Безфосфатний гель для прання з екстрактом морських мінералів пом'якшує воду та не сушить шкіру рук під час ручного прання. Гель для прання Фрош підходить для всіх типів тканин та використовується для ручного та машинного прання. Засіб добре виполіскується, надає речам м'якість, приємний аромат і полегшує процес прасування. Формат поставки - економічна упакойка Дой-пак. Особливості гелю для прання Frosch: - концентрат; - з натуральним екстрактом морських мінералів; - безфосфатний; - пом'якшує воду; - гіпоалергенний; - легко виполіскується.

30900 грн.

(0)
Артикул: 17748
Артикул: 10010

Безфосфатний рідкий пральний порошок Frosch - знахідка для господині, яка цінує свій час і піклується про безпеку родини. Цей гель для прання здатний відіпрати плями, як з білої, так і з кольорової білизни без втрати початкового кольору. Розроблений провідними німецькими експертами з дерматології, гель Фрош не містить фосфатів і абсолютно безпечний для прання дитячої білизни. Рідкий пральний порошок Frosch Алое Вера - це ще більше ніжності і турботи про Вашу шкіру. Спеціальний склад пом'якшує структуру тканин і захищає її від вигорання. Після застосування Фрош Алое Вера для прання, білизна буде ніжною і м'якою як хмаринка. Варто відзначити, що турботливі мами використовують безфосфатний гель Frosch Алое Вера навіть для ручного прання дитячої білизни. Його гіпоалергенні властивості і ніжний, ненав'язливий аромат подбають про чутливу шкіру.

29900 грн.

(0)
Артикул: 10010
Артикул: 10011

Безфосфатний рідкий пральний порошок Frosch - знахідка для господині, яка цінує свій час і піклується про безпеку родини. Цей гель для прання здатний відіпрати плями, як з білої, так і з кольоровї білизни без втрати початкового кольору. Розроблений провідними німецькими експертами з дерматології, гель Фрош не містить фосфатів і абсолютно безпечний для прання дитячої білизни. Варто відзначити, що турботливі мами використовують безфосфатний гель Frosch навіть для ручного прання дитячої білизни. Його гіпоалергенні властивості і ніжний, ненав'язливий аромат подбають про чутливу шкіру.

29900 грн.

(0)
Артикул: 10011
Артикул: 10013

Безфосфатний рідкий пральний порошок Frosch - знахідка для господині, яка цінує свій час і піклується про безпеку родини. Цей гель для прання здатний відіпрати плями, як з білої, так і з кольорової білизни без втрати початкового кольору. Розроблений провідними німецькими експертами з дерматології, гель Фрош не містить фосфатів і абсолютно безпечний для прання дитячої білизни. Варто відзначити, що турботливі мами використовують безфосфатний гель Frosch навіть для ручного прання дитячої білизни. Його гіпоалергенні властивості і ніжний, ненав'язливий аромат подбають про чутливу шкіру.

63000 грн.

(0)
Артикул: 10013
Артикул: 11228

М'який гель торгової марки HIPPO розроблений для регулярного прання пелюшок і дитячих речей, білих і кольорових, з усіх видів тканини. Легко видалить найскладніші забруднення при будь-якій температурі води та навіть в режимі делікатного прання. Гель HIPPO безпечний для дитини. М'який засіб ХІППО містить екстракт листя гуави і олію бабассу. Не містить фосфатів і барвників.

5400 грн.

(0)
Артикул: 11228
Артикул: 13253

Losk Color (Лоск Колор), гель для прання, Для кольорових тканин, автомат можна використовувати в пральних машинах будь-якого типу, а також при ручному пранні. Підходить для прання кольорових бавовняних, лляних, синтетичних тканин. Гель Losk Color добре розчиняється й ефективно справляється з забрудненнями. Losk Color, гель для прання, Для кольорових тканин, автомат - концентрований засіб, яке поставляється в зручній упаковці з кришечкою-дозатором. Тому витрата буде економічним і гелю Лоск вистачить більш ніж на 40 циклів прання.  Особливості Losk Color: - діє з перших хвилин прання завдяки рідкої консистенції; - ефективний при низьких температурах; - добре виполіскується; - захищає кольорові тканини; - залишає на тканинах приємний аромат; - не містить фосфатів. Дозування Losk Для кольорових тканин: - для пральних машин: (м'яка і вода середньої жорсткості, завантаження 4-5 кг) від 73 до 155 мл - в залежності від ступеня забруднення; - для ручного прання: 40 мл гелю на 10 л води.

32900 грн.

(0)
Артикул: 13253
Артикул: 6601

Гель Persil Expert Color видалить всі плями з одягу і збереже кольори бездоганними. Володіє високоефективною формулою і миттєво розчиняється у воді, глибоко проникаючи у волокна тканини. Гель Persil Expert Color гарантує блискучий результат і яскраві фарби

23400 грн.

(0)
Артикул: 6601
Артикул: 6599

Гель Persil Expert Sensitive спеціально розроблений для прання одягу людей з чутливою шкірою та дитячого одягу, що підтверджено дерматологічними дослідженнями. До складу формули входить Алое вера, відомий своїми цілющими властивостями. Гель містить гіпоалергенну віддушку і не містить барвників.

23400 грн.

(0)
Артикул: 6599
Артикул: 6600

Гель для прання Perwoll Brilliant Black – спеціальний рідкий засіб для прання темних тканин. Завдяки ефекту відновлення чорного, навіть вицвілі темні сірі тканини повертають насичений чорний колір і будуть сяяти як нові кожен раз після прання. Будь-то мініатюрна чорна сукня або улюблена блузка – використовуйте Perwoll Brilliant Black.

11400 грн.

(0)
Артикул: 6600
Артикул: 17405

Рідкий засіб для прання Perwoll (Перволь) White Effect 3D (Вайт Ефект 3Д) відрізняється високою концентрацією і здатністю не тільки ефективно відпирати забруднення, а й дбати про колір, відновлюючи волокна тканин. Засіб для прання забезпечує м'якість речей, пом'якшує тканину та полегшує процес прасування. Завдяки унікальній формулі, Перволь для білих тканин сприяє оновленню кольору, видаляє плами та нейтралізує неприємні запахи, залишаючи на тканині приємний свіжий аромат. Особливості рідкого прального засобу Perwoll White Effect 3D: - для ручного та машинного прання; - для всіх типів тканин; - для білої білизни; - доглядає за волокнами тканини; - об `єм  1 літр.

11400 грн.

(0)
Артикул: 17405
Артикул: 17397

Рідкий засіб для прання Perwoll (Перволь) FiberCare 3D (Файбер Кеа 3Д) - густий концентрований засіб у вигляді гелю для прання виробів з вовни, шовку та делікатних тканин. Екстракт кашеміру відновлює пошкоджені волокна тканини, доглядаючи за кольором виробів. Засіб для прання підходить для прання одягу, білизни, гардин, вовняних пледів та інших текстильних елементів інтер'єру. Завдяки унікальній формулі, Перволь для делікатних тканин нейтралізує неприємні запахи, залишаючи на тканині приємний свіжий аромат. Особливості рідкого прального засобу Perwoll FiberCare 3D: - для ручного та машинного прання; - для вовни, шовку та делікатних тканин; - для білої та кольорової білизни; - доглядає за волокнами тканини; - об `єм  1 літр.

11400 грн.

(0)
Артикул: 17397
Артикул: 17398

Рідкий засіб для прання Perwoll (Перволь) Color Effect 3D (Колор Ефект 3Д) відрізняється високою концентрацією та здатністю не тільки ефективно відпирати забруднення, а й дбати про колір, відновлюючи волокна тканин. Засіб для прання забезпечує м'якість речей, запобігає знебарвлення, пом'якшує тканину та полегшує процес прасування. Завдяки унікальній формулі, Перволь для кольорових тканин сприяє оновленню кольору та нейтралізує неприємні запахи, залишаючи на тканині приємний свіжий аромат. Особливості рідкого прального засобу Perwoll Color Effect 3D: - для ручного та машинного прання; - для всіх типів тканин; - для кольорового білизни; - доглядає за волокнами тканини; - об `єм  1 літр.

11400 грн.

(0)
Артикул: 17398
Артикул: 17403

Рідкий засіб для прання Perwoll (Перволь) Care & Refresh (Догляд та освіжаючий ефект) відрізняється високою концентрацією та здатністю не тільки ефективно відпирати забруднення, а й дбати про колір, відновлюючи волокна синтетичних тканин. Засіб для прання забезпечує м'якість речей, запобігає знебарвлення, пом'якшує тканину і полегшує процес прасування. Завдяки унікальній формулі, Перволь для делікатних тканин нейтралізує неприємні запахи, залишаючи на тканині приємний свіжий аромат. Особливості рідкого прального засобу Perwoll Care & Refresh: - для ручного та машинного прання; - для синтетичних тканин; - для білого і кольорового білизни; - доглядає за волокнами тканини; - об `єм 1 літр.

11400 грн.

(0)
Артикул: 17403
Артикул: 12997

Гель для прання темної білизни Perwoll Brilliant Black (Перволь Діамант Блек) – це високоефективний засіб для прання чорної і темної білизни. Гель розроблений спеціально з ефектом відновлення кольору. До його складу входять активні речовини, які захистять тканину від втрати кольору, при цьому наситять її яскравими відтінками. Гель має приємний аромат, який після прання зберігається на білизні. Perwoll можна використовувати для тканин будь-якого типу. Флакон оснащений зручним мірним ковпачком. Спосіб застосування Рекомендований температурний режим прання: 30-60ºС. Обсяг використання гелю на кількість білизни: - легке забруднення білизни на 2-3кг білизни – 60 мл - середнє забруднення білизни на 2-3кг білизни - 90мл - сильне забруднення білизни на 2-3кг білизни – 120 мл - ручне прання на 5л води – 40 мл Обсяг мірного ковпачка – 110 мл  

20700 грн.

(0)
Артикул: 12997
Артикул: 8450

Засіб для прання білих тканин Perwoll White Magic містить спеціальні компоненти, які надають речам первозданний вигляд, перешкоджаючи перенесенню барвника під час прання не даючи речам набувати сірого відтінку. Perwoll White Magic підходить для делікатних тканин, таких як вовна, бавовна, шовк, а також синтетика.

20500 грн.

(0)
Артикул: 8450
Артикул: 8451

Спеціальний засіб Perwoll Balsam Magic для прання речей з делікатних тканин, а саме: вовна, шовк, мереживо, гіпюр і т.д. У склад Perwoll Balsam Magic входить екстракт кашеміру, який пом'якшує волокна делікатних тканин, що допомагає захистити їх від руйнування. При цьому зберігається початкові форма і колір виробу. Не містить фосфатів. Застосовувати в автоматичних пральних машинах.

20700 грн.

(0)
Артикул: 8451
Артикул: 8448

Засіб для прання кольорових тканин Perwoll Brilliant Color призначений для прання виробів з делікатних тканин, наприклад шовку та вовни. Захищає кольори виробів від потускнінь. Зберігає первинний зовнішній вигляд і колір виробу. Також Perwoll Brilliant Color надає речам приємний свіжий аромат. 

20700 грн.

(0)
Артикул: 8448
Артикул: 12961

Гель для прання Perwoll Brilliant Black - спеціальний рідкий засіб з легким ароматом парфумів для прання темних тканин. Підходить як для автоматичного, так і для ручного прання.Завдяки формулі Перволл Діамант Блек з ефектом відновлення чорного, навіть вицвілі до сірого, тканини повертають насичений глибокий чорний колір і будуть сяяти наче нові кожен раз після прання. Легкий аромат унісекс залишиться на одязі ледь чутним шлейфом навіть після полоскання.Perwoll Brilliant Black випускається в зручній та економній упаковці у вигляді пластикової каністри з мірним ковпачком.

32900 грн.

(0)
Артикул: 12961
Артикул: 12962

Спеціальний засіб Perwoll Balsam Magic (Перволь Бальзам Меджик) призначеної для прання речей з делікатних тканин, таких як: шерсть, шовк, мережива, гіпюр і т.д. До складу Перволь Бальзам Меджик входить екстракт кашеміру, який пом'якшує волокна делікатних тканин, що допомагає защіщть їх від руйнування. При цьому зберігається початкова форма і колір вироби. Легкий пудровий аромат залишиться на одязі ледь чутним шлейфом навіть після полоскання.Гель Balsam Magic випускається в зручній і економною упаковці у вигляді пластикової каністри з мірним ковпачком.

32900 грн.

(0)
Артикул: 12962
Артикул: 10494

Засіб для делікатного прання Perwoll Brilliant Color ефективно відпирає різні забруднення і піклується про збереження яскравості кольорових тканин. Унікальна формула Перволь Блілліант Колор не тільки захищає одяг від вигорання, а й відновлює колір потьмянілих речей. Завдяки Perwoll Brilliant Color одяг, що втратив яскравість і насиченість, знову засяє яскравими фарбами.

32900 грн.

(0)
Артикул: 10494
Артикул: 9505

Універсальний засіб для прання речей SAMA White ідеально підходить для прання білих речей різних типів тканин. Ензими і оптичний вибілювач , що входять до складу Sama White, надають тканині сліпучу білизну, м'якість і приємний легкий аромат. Запобігає появі сірості та жовтизни. Регулярне використання САМА допоможе довше зберігати і підтримувати первинний колір.

5300 грн.

(0)
Артикул: 9505
Артикул: 9503

Засіб для прання дитячих речей  SAMA Baby - призначений для всіх видів білих і кольорових тканин. Ефективно усуває складні плями (сік, ягоди, шоколад тощо).SAMA baby ідеально підходить для прання речей Ваших малюків. Засіб САМА захищає речі від втрати кольору, не залишає слідів на тканині, надає речам особливої м'якості, зберігаючи первинну форму. SAMA Baby дерматологічно протестований МОЗ України і є абсолютно безпечним для чутливої дитячої шкіри. 

5300 грн.

(0)
Артикул: 9503
Артикул: 15100

Sodasan (Содасан) рідкий порошок з легкістю очистить Вашу білизну навіть в холодній воді, підходить для ручного та машинного прання при температурі від 30° до 95°. Порошок 1,5 л відмінно впорається з забрудненнями та зберігає інтенсивність кольору тканин. Рідкий Sodasan швидкорозчинний та відмінно видалить складні плями. Порошок Содасан Лаванда витрачається економічно та не містить фосфатів. Засіб поставляється в зручному пластиковому флаконі 1,5 л з кришкою-дозатором. Особливості Sodasan для прання: - з ароматом лаванди; - для кольорових тканин; - відпирає в холодній воді; - витрачається економічно; - не містить фосфатів; - підходить для ручного та машинного прання.

30400 грн.

(0)
Артикул: 15100
Артикул: 15093

Sodasan (Содасан) рідкий порошок з легкістю очистить Вашу білизну навіть в холодній воді, підходить для ручного та машинного прання при температурі від 30° до 95°. Порошок 1,5 л відмінно впорається з забрудненнями та зберігає інтенсивність кольору тканин. Рідкий Sodasan швидкорозчинний та відмінно видалить складні плями. Порошок Содасан витрачається економічно та не містить фосфатів. Засіб поставляється в зручному пластиковому флаконі 1,5 л з кришкою-дозатором. Особливості Sodasan для прання: - для кольорових тканин; - відпирає в холодній воді; - витрачається економічно; - не містить фосфатів; - підходить для ручного та машинного прання.

25500 грн.

(0)
Артикул: 15093
Артикул: 10934

Засіб для прання торгової марки Tide Альпійська свіжість чудово видалить забруднення з кольорових і білих речей. Завдяки спеціальній формулі, рідкий пральний порошок Tide Альпійська свіжість не шкодить навіть делікатній тканині. Універсальний засіб Тайд Альпійська свіжість дозволяє економити на різних засобах для білих і кольорових речей.

16500 грн.

(0)
Артикул: 10934
Артикул: 15272

Рідкий засіб Twister (Твістер) призначений для прання білих та кольорових речей. Завдяки концентрованій формулі Твістер зробить Ваші речі ідеально чистими. Після прання гелем Twister білизна буде чистою, м'якою та з приємним ароматом. Гель Твістер легко видаляє плями, не потребує додавання пом'якшуючих засобів. Гель Twister поставляється в зручному пластиковому флаконі 1,5 л з кришкою-дозатором. Особливості гелю для прання: - свіжий аромат; - надає білизні м'якість; - для білих та кольорових виробів; - для ручного та машинного прання.

8800 грн.

(0)
Артикул: 15272
Артикул: 6703

Рідкий засіб для дитячої білизни Вухатий нянь видаляє всі види забруднень, які найчастіше з`являються на дитячих речах: плями від фруктових і овочевих пюре, каш, молока, трави і вуличного бруду. Але при цьому засіб не містить речовин, подразнюючих ніжну дитячу шкіру. Рекомендований для прання речей дітей будь-якого віку, в тому числі новонароджених. М`які активні компоненти захищають волокна і зберігають кольори.

6300 грн.

(0)
Артикул: 6703
Артикул: 17179

Рідкий засіб для прання Емвей відрізняється високою концентрацією та здатністю не тільки доглядати за темною та чорною білизною, а й повертати речам колір, відновлюючи волокна тканини. Засіб для прання чорного одягу підходить для всіх типів тканини. Запобігає знебарвленню, доглядає за структурою матеріалу, пом'якшуючи тканину і полегшуючи процес прасування. Завдяки унікальній формулі, при виготовленні засобу Емвей використовуються натуральні рослинні інгредієнти.1 літр рідини розрахований на 33 цикла прання. Особливості рідкого засобу для прання темного одягу Емвей: - гіпоалергенне; - для темної та чорної білизни; - для всіх типів тканин; - доглядає за волокнами тканини; - об `єм 1 літр.

47900 грн.

(0)
Артикул: 17179
Артикул: 10012

Безфосфатний рідкий пральний порошок Frosch - знахідка для господині, яка цінує свій час і піклується про безпеку родини. Цей гель для прання здатний відіпрати плями, як з білої, так і з кольоровї білизни без втрати початкового кольору. Розроблений провідними німецькими експертами з дерматології, гель Фрош не містить фосфатів і абсолютно безпечний для прання дитячої білизни. Рідкий пральний порошок Frosch для вовняних і ніжних тканин стане знахідкою для поціновувачів одягу і білизни з делікатних тканин. Цей гель легко відпере забруднення з шовку, вовни, тонкого трикотажу та інших ніжних видів тканини, не пошкоджуючи структуру і захищаючи волокна від розтягування. Варто відзначити, що турботливі мами використовують безфосфатний гель Frosch для вовняних і ніжних тканин навіть для ручного прання дитячої білизни. Його гіппалергенні властивості і ніжний, ненав'язливий аромат подбають про чутливу шкіру.

25900 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 10012
Артикул: 9506

Засіб для прання кольорових речей SAMA Color- призначений для видалення забруднень на кольорових речах різних типів тканин. Завдяки фіксаторам барвника, зберігає первинну яскравість і глибину кольору тканини. Регулярне використання SAMA Color допоможе зберегти яскравий колір Ваших речей.

5300 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 9506
Артикул: 9507

Універсальний засіб для прання речей SAMA Universal - призначений для видалення забруднень під час прання виробів з бавовняних, льняних і синтетичних тканин. SAMA Universal ефективно і дбайливо  відпирає навіть сильно забруднені речі, не пошкоджуючи структуру тканини, дозволяє речам виглядати новими навіть після багаторазового прання.

5300 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 9507

гелі для прання


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $