Фільтр
Всього товарів: 23

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 23

Сортування

Сортування:
Артикул: 17237

Плямовивідник  Alprophonе (Алпрофон) допоможе без зусиль усунути плями на текстильних виробах, м'яких меблях, подушках і килимах. Активні компоненти впливають тільки на забруднення, не порушуючи при цьому колір і цілісність матеріалу. Спосіб застосування засобу для виведення плям  Alprophonе (Алпрофон) простий: змочити тканину в зоні забруднення та нанести засіб, залишити на кілька хвилин, потім добре прополаскати. У випадку обробки виробів, які не підлягають пранню - змочити поверхню, нанести мило, після чого добре промокнути матеріал вологою чистою тканиною кілька разів до повного очищення, просушити. Засіб не створює багато піни, не залишає слідів і розводів, що дуже зручно при чищенні м'яких меблів і килимових покриттів. Особливості мила від плям  Alprophonе (Алпрофон): - підходить для чищення м'яких меблів, іграшок та килимів; - не залишає розводів після висихання.

3100 грн.

(0)
Артикул: 17237
Артикул: 16774

Мило від плям Dr. Beckmann (Доктор Бекманн) допоможе без зусиль усунути плями на текстильних виробах, м'яких меблях, подушках і килимах. Активні компоненти мила впливають тільки на забруднення, не порушуючи при цьому колір і цілісність матеріалу. Спосіб застосування засобу для виведення плям у вигляді мила Dr. Beckmann простий: змочити тканину в зоні забруднення і намилити, залишити на кілька хвилин, потім добре прополаскати. У випадку обробки виробів, які не підлягають пранню - змочити поверхню, нанести мило, після чого добре промокнути матеріал вологою чистою тканиною кілька разів до повного очищення, просушити. Мило не створює багато піни, не залишає слідів і розводів, що дуже зручно при чищенні м'яких меблів і килимових покриттів. Особливості мила від плям Dr. Beckmann: - підходить для чищення м'яких меблів, іграшок та килимів; - не залишає розводів після висихання; - вага 100 г.

7400 грн.

(0)
Артикул: 16774
Артикул: 16775

Плямовивідник-ролер Dr. Beckmann (Доктор Бекманн) допоможе без зусиль усунути плями на текстильних виробах, м'яких меблях, подушках і килимах. Активні компоненти засобу діють тільки на забруднення, не порушуючи при цьому колір і цілісність матеріалу. Спосіб застосування засобу для виведення плям у вигляді аплікатора Dr. Beckmann простий: змочити тканину в зоні забруднення і нанести засіб, залишити на кілька хвилин, потім добре прополаскати. У випадку обробки виробів, що не підлягають пранню - змочити поверхню, нанести засіб, після чого добре промокнути матеріал вологою чистою тканиною кілька разів до повного очищення, просушити. Плямовивідник не створює багато піни, не залишає слідів і розводів, що дуже зручно при чищенні м'яких меблів і килимових покриттів. Формат поставки - ролер у вигляді пластикового флакона, об'ємом 75 мл зі зручним аплікатором, який дозволяє наносити засіб безпосередньо на пляму. Особливості плямовивідника Dr. Beckmann: - зручний формат ролера-аплікатора; - підходить для чищення м'яких меблів, іграшок та килимів; - не залишає розводів після висихання; - об `єм 75 мл.

8400 грн.

(0)
Артикул: 16775
Артикул: 17743

Плямовивідник Frosch (Фрош) ефективно видаляє плями від продуктів харчування та трави та декоративної колсметики. Безфосфатний гіпоалергенний засіб поставляється в зручному ПЕТ флаконі та підходить для всіх типів тканин. Плямовивідник ефективно усуває плями з білих та кольорових речей, не порушуючи цілісність волокон і зберігаючи колір виробу. Спосіб застосування засобу для попередньої обробки плям простий: нанести засіб на пляму, залишити для на 10-15 хвилин, потім випрати виріб в звичайному режимі з засобом для прання. Особливості плямовивідника Frosch: - для всіх типів тканин; - об `єм 500 мл; - безфосфатний. .

16600 грн.

(0)
Артикул: 17743
Артикул: 17744

Плямовивідник для текстилю Frosch (Фрош) ефективно видаляє плями від продуктів харчування, трави, декоративної косметики. Безфосфатний гіпоалергенний засіб поставляється в зручному форматі гелю та підходить для всіх типів тканини. Плямовивідник відрізняється густий текстурою, високою концентрацією та ефективно усуває плями з білих і кольорових речей, не порушуючи цілісність волокон і зберігаючи колір виробу. Спосіб застосування засобу для попередньої обробки плям простий: нанести засіб на вологу тканину, потерти з невеликим натисканням і залишити на 10-15 хвилин, потім випрати виріб в звичайному режимі з використанням засобом для прання. Особливості плямовивідника Frosch: - об `єм 75 мл; - безфосфатний; - у вигляді гелю.

4980 грн.

(0)
Артикул: 17744
Артикул: 17742

Плямовивідник для текстилю Frosch (Фрош) з активним киснем ефективно видаляє плями від продуктів харчування, трави, декоративної косметики. Безфосфатний гіпоалергенний засіб поставляється в зручному форматі гелю підходить для всіх типів тканини. Унікальна формула активного кисеню видаляє навіть застарілі плями, глибоко очищаючи волокна. Плямовивідник відрізняється густий текстурою, високою концентрацією та ефективно усуває плями з білих і кольорових речей, не порушуючи цілісність волокон і зберігаючи колір виробу. Спосіб застосування засобу для попередньої обробки плям простий: нанести засіб на вологу тканину, потерти з невеликим натисканням і залишити на 10-15 хвилин, потім випрати виріб в звичайному режимі з використанням засобом для прання. Особливості плямовивідника Frosch: - зручний дозатор; - з активним киснем; - об `єм 75 мл; - безфосфатний; - у вигляді гелю.

7700 грн.

(0)
Артикул: 17742
Артикул: 18277

Плямовивідник і відбілювач рідкий для тканин, кришталева білизна Vanish Oxi Action ідеально підходить для делікатних тканин, наприклад таких як шерсть і шовк. Такий рідкий засіб для прання абсолютно безпечний для білих і кольорових тканин. Воно однаково ефективно при пранні як в холодній, так і в гарячій воді. Рідкий засіб Vanish 450 мл поставляється в зручному пластиковому флаконі з герметично закривається кришкою. Таким чином зберігаються всі якості засобу протягом тривалого проміжку часу. Особливості Vanish Oxi Action: - Однаково добре діє як в холодній, так і в гарячій воді. - Зручний флакон і обсяг в 450 мл. - Підходить для делікатний тканин.

5500 грн.

(0)
Артикул: 18277
Артикул: 18276

Рідкий засіб для виведення плям для тканини Vanish Oxi Action ідеально підходить для делікатних тканин, наприклад таких як шерсть і шовк. Такий рідкий засіб для прання абсолютно безпечний для білих і кольорових тканин. Воно однаково ефективно при пранні, як в холодній, так і в гарячій воді. Рідкий засіб Vanish 450 мл поставляється в зручному пластиковому флаконі з герметично закривається кришкою. Таким чином зберігаються всі якості засобу протягом тривалого проміжку часу. Особливості Vanish Oxi Action: - Однаково добре діє як в холодній, так і в гарячій воді. - Зручний флакон і обсяг в 450 мл. - Підходить для делікатний тканин.

5500 грн.

(0)
Артикул: 18276
Артикул: 11245

Засіб для виведення плям і відбілювач Vanish Кришталева білизна призначений для видалення плям будь-якої складності, від дрібних свіжих забруднень, до старих, стійких плям. Засіб можна наливати як безпосередньо в пральну машину, так і у відсік для порошків. Відбілювач Ваніш не містить хлору. Способи застосування : 1. При невеликому ручному або машинному пранні рекомендується використати близько 60 мл засобу. При великому пранні виробник рекомендує додавати від 100 мл засобу. 2. Для кращого ефекту, замочіть забруднену річ в засобі для виведення плям Vanish на 15 хвилин, потім можна прати в звичайному режимі.

10950 грн.

(0)
Артикул: 11245
Артикул: 11244

Засіб для виведення плям Vanish призначений для видалення плям будь-якої складності, від дрібних свіжих забруднень, до старих, стійких плям. Засіб безпечний для кольорових і білих тканин. Засіб для виведення плям ефективно працює навіть у холодній воді. Спосіб застосування: При складних плямах витрата продукту - 100 мл. Акуратно налити Vanish прямо на пляму, залишити не більше ніж на 10 хвилин і потерти. Решту додати при машинному пранні з пральним порошком. При машинному пранні (для білої та кольорової білизни): налити 100 мл Ваніш поверх порошку у відсік для основного прання. При ручному пранні: додати 100 мл засобу разом з пральним порошком і замочувати мінімум 10 хв., потім прати в звичайному режимі.

10950 грн.

(0)
Артикул: 11244
Артикул: 18780

Плямовивідник рідкий для тканин Vanish (Ваніш) Gold Oxi Action (Голд Оксі Екшн) Кришталева білизна — гелеподібна речовина для виведення плям із тканин білого кольору. Засіб Vanish Gold Oxi Action легко впорається із плямами від червоного вина, соку, косметики, дитячого харчування, ягід та соусів. Плямовивідник рідкий для тканин Vanish Gold Oxi Action Кришталева білизна можна використовувати для обробки плям перед пранням, замочування та для прання. Запорукою успішного використання плямовивідника рідкого для тканин Vanish Gold Oxi Action Кришталева білизна є відбілювач на основі кисню, що входить до складу засобу. Він активно взаємодіє із плямами та видаляє їх, не залишивши ані сліду.

5750 грн.

(0)
Артикул: 18780
Артикул: 18779

Плямовивідник рідкий для тканин Vanish (Ваніш) Gold Oxi Action (Голд Оксі Екшн) — гелеподібна речовина для виведення плям із кольорових тканин. Засіб Vanish Gold Oxi Action легко впорається із плямами від червоного вина, соку, косметики, дитячого харчування, ягід та соусів. Плямовивідник рідкий для тканин Vanish Gold Oxi Action можна використовувати для обробки плям перед пранням, замочування та для прання. Можливе використання для виведення плям із тканин білого кольору. Запорукою успішного використання плямовивідника рідкого для тканин Vanish Gold Oxi Action є відбілювач на основі кисню, що входить до складу засобу. Він активно взаємодіє із плямами та видаляє їх, не залишивши ані сліду. Перед застосуванням рідкого засобу від плям Vanish Gold Oxi Action необхідне детальне ознайомлення із інструкцією, що міститься на звороті пляшки.

5750 грн.

(0)
Артикул: 18779
Артикул: 9790

Засіб для виведення плям Vanish Oxi Action для кольорової білизни ефективно видаляє будь-які типи плям, не пошкоджуючи структуру тканини. Ваніш безпечний для кольорових речей та ефективно  діє навіть при найнижчій температурі води. Для кращого видалення плям перед пранням рекомендується заздалегідь замочувати речі з Vanish Oxi Action.

12800 грн.

(0)
Артикул: 9790
Артикул: 14545

Відома марка товарів для прання Vanish (Ваніш) випускає один з кращих продуктів - порошок плямовивідник Oxi Action Gold (Оксі Екшн Голд) для білих тканин. Нова формула порошку від плям поєднує в собі активні компоненти з кисневим відбілювачем. Завдяки цьому засіб Голд очистить тканину всього за 30 секунд. Порошковий Ваніш відмінно видаляє плями у холодній воді. Оксі Екшн для прання виводить навіть такі складні плями як від червоного вина, соку, чаю, кави, соусу, жиру. Vanish Oxi Action Gold рекомендується для попередньої обробки плям, замочування, ручного і машинного прання. Особливості Оксі Екшн Голд: - у складі кисневий відбілювач; - швидко видаляє складні плями; - робить білу білизну ще біліше; - виводить плями протягом 30 секунд.

12800 грн.

(0)
Артикул: 14545
Артикул: 6689

АСЕ, відбілювач для білизни – це якісний засіб від бельгійського виробника, призначений дбайливо видаляти складні забруднення з Вашої білизни. Формула цього рідкого плямовивідника поєднує в собі активні компоненти з кисневим відбілювачем і спеціальну систему «живий колір». Склад АС для прання робить його настільки ефективним, що він впорається з важкими плямами навіть при пранні в холодній воді при 30°C, а кольорові тканини зберігають свій колір таким же насиченим і соковитим. Дбайливе відбілювання від АСЕ не містить хлору, що дозволяє зберегти структуру волокон тканини без пошкоджень. Рекомендується використовувати для кольорових речей, які потребують делікатного догляду, крім шовку та вовни. Відбілювач від АС рекомендується для попередньої обробки плям, замочування, ручного і машинного прання. Також можливо використовувати для прання не тільки кольорової білизни, але і білої. Засіб пропонується в зручній пляшці, об'ємом 1 л. Особливості АСЕ Дбайливе відбілювання: - у складі - кисневий відбілювач; - видаляє складні плями; - зберігає яскраві кольори білизни; - ефективний у холодній воді.

3800 грн.

(0)
Артикул: 6689
Артикул: 8509

АСЕ, Плямовивідник, Oxi Magic White (Оксі Меджик Вайт) – це якісне засіб від бельгійського виробника, призначений дбайливо видаляти складні забруднення з Вашої білизни. Формула цього порошкоподібного плямовивідника поєднує в собі активні компоненти з кисневим відбілювачем. Це робить його настільки ефективним, що Oxi Magic White справляється з важкими плямами навіть при пранні в холодній воді при 30°C. Плямовивідник АСЕ не містить хлору. Це дозволяє зберегти первісну структуру тканини без пошкоджень, також допоможе видалити сірий застарілий наліт з білої білизни. Рекомендується використовувати для білих речей, які потребують делікатного догляду, крім шовку та вовни. АСЕ, Плямовивідник, Oxi Magic White рекомендується для попередньої обробки плям, замочування, ручного і машинного прання. Також можливе використовуватися для прання не тільки білої білизни, але і кольорової. Засіб пропонується в зручній порційній м'якій упаковці 200 г. Особливості Плямовивідника Oxi Magic White: - у складі кисневий відбілювач; - видаляє складні плями; - робить білу білизна ще білішою; - ефективний у холодній воді. Спосіб застосування: Під час прання в автоматичній пральній машині додати 5 ст. л. до прального порошку у відділення для основного прання. При пранні в пральній машині активаторного типу або ручному пранні: додайте до прального порошку 5 ст. л. на 10 л води.

1950 грн.

(0)
Артикул: 8509
Артикул: 8510

АСЕ, Плямовивідник, Oxi Magic (Оксі Меджик) – це якісне засіб від бельгійського виробника, призначений дбайливо видаляти складні забруднення з Вашої білизни. Формула цього порошкоподібного плямовивідника поєднує в собі активні компоненти з кисневим відбілювачем і спеціальну систему «живий колір». Склад Oxi Magic робить його настільки ефективним, що він справляється з важкими плямами навіть при пранні в холодній воді при 30°C, а кольорові тканини зберігають свій колір таким же насиченим і соковитим. Плямовивідник АСЕ не містить хлору, що дозволяє зберегти структуру волокон тканини без пошкоджень. Рекомендується використовувати для кольорових речей, які потребують делікатного догляду, крім шовку та вовни. АСЕ, Плямовивідник, Oxi Magic рекомендується для попередньої обробки плям, замочування, ручного і машинного прання. Також можливо використовувати для прання не тільки кольорової білизни, але і білої. Засіб пропонується в зручній порційній м'якій упаковці 200 г. Особливості Плямовивідника Oxi Magic: - у складі кисневий відбілювач; - видаляє складні плями; - зберігає яскраві кольори білизни; - ефективний у холодній воді. Спосіб застосування: Під час прання в автоматичній пральній машині додати 5 ст. л. до прального порошку у відділення для основного прання. При пранні в пральній машині активаторного типу або ручному пранні: додайте до прального порошку 5 ст. л. на 10 л води.

1950 грн.

(0)
Артикул: 8510
Артикул: 8507

АСЕ, Плямовивідник, Oxi Magic White (Оксі Меджик Вайт) – це якісне засіб від бельгійського виробника, призначений дбайливо видаляти складні забруднення з Вашої білизни. Формула цього порошкоподібного плямовивідника поєднує в собі активні компоненти з кисневим відбілювачем. Це робить його настільки ефективним, що Oxi Magic White справляється з важкими плямами навіть при пранні в холодній воді при 30°C. Плямовивідник АСЕ не містить хлору. Це дозволяє зберегти первісну структуру тканини без пошкоджень, також допоможе видалити сірий застарілий наліт з білої білизни. Рекомендується використовувати для білих речей, які потребують делікатного догляду, крім шовку та вовни. АСЕ, Плямовивідник, Oxi Magic White рекомендується для попередньої обробки плям, замочування, ручного і машинного прання. Також можливе використовуватися для прання не тільки білої білизни, але і кольорової. А великої упаковки 500 г вистачить на довгий час, що дозволить заощадити час на походи в магазин. Особливості Плямовивідника Oxi Magic White: - у складі кисневий відбілювач; - видаляє складні плями; - робить білу білизна ще білішою; - ефективний у холодній воді. Спосіб застосування: Під час прання в автоматичній пральній машині додати 5 ст. л. до прального порошку у відділення для основного прання. При пранні в пральній машині активаторного типу або ручному пранні: додайте до прального порошку 5 ст. л. на 10 л води.

4600 грн.

(0)
Артикул: 8507
Артикул: 8508

АСЕ, Плямовивідник, Oxi Magic (Оксі Меджик) – це якісне засіб від бельгійського виробника, призначений дбайливо видаляти складні забруднення з Вашої білизни. Формула цього порошкоподібного плямовивідника поєднує в собі активні компоненти з кисневим відбілювачем і спеціальну систему «живий колір». Склад Oxi Magic робить його настільки ефективним, що він справляється з важкими плямами навіть при пранні в холодній воді при 30°C, а кольорові тканини зберігають свій колір таким же насиченим і соковитим. Плямовивідник АСЕ не містить хлору, що дозволяє зберегти структуру волокон тканини без пошкоджень. Рекомендується використовувати для кольорових речей, які потребують делікатного догляду, крім шовку та вовни. АСЕ, Плямовивідник, Oxi Magic рекомендується для попередньої обробки плям, замочування, ручного і машинного прання. Також можливо використовувати для прання не тільки кольорової білизни, але і білої. А великої упаковки 500 г вистачить на довгий час, що дозволить заощадити час на походи в магазин. Особливості Плямовивідника Oxi Magic: - у складі кисневий відбілювач; - видаляє складні плями; - зберігає яскраві кольори білизни; - ефективний у холодній воді. Спосіб застосування: Під час прання в автоматичній пральній машині додати 5 ст. л. до прального порошку у відділення для основного прання. При пранні в пральній машині активаторного типу або ручному пранні: додайте до прального порошку 5 ст. л. на 10 л води.

4600 грн.

(0)
Артикул: 8508
Артикул: 18998

Універсальний відбілювач від торгової марки Емвей - це потужне засіб для чищення, яке підсилює пральний порошок. Такий засіб без особливих зусиль видалить найстійкіші і застарілі плями. Універсальний відбілювач абсолютно безпечний для кольорових тканин, можна використовувати як з попередніми замочуємо, так і без. Універсальний відбілювач 1 л поміщений в зручний флакон ПЕТ. Таким чином це засіб зберігає всі свої якості протягом тривалого часу. Особливості універсального відбілювача: - відмінно відбілює; - безпечний для кольорових тканин; - діє без замочування.

39900 грн.

(0)
Артикул: 18998
Артикул: 11062

Cпрей попереднього очищення торгової марки Емвей призначений для видалення складних жирових забруднень, таких як сліди від машинної та рослинної олії, соусу та ін.Завдяки особливому безпечному складу, спрей Емвей можна використовувати навіть для делікатних тканин і кольорового синтетичного одягу. Суміш розчинників і ПАР акуратно відділяють бруд від одягу, без необхідності замочувати білизну або заперати білизну вручну.

29200 грн.

(0)
Артикул: 11062
Артикул: 11247

Кисневий відбілювач торгової марки САМА призначений для видалення складних забруднень, плям від ягід, кави, чаю та крові з білих тканин. Формула з активним киснем акуратно очистить тканину, не пошкоджуючи її. Відбілювач САМА не містить хлору. Засіб рекомендовано до використання в якості доповнення до прального порошку. Найефективніше відбілювач працює при температурі від +40 градусів.

2100 грн.

(0)
Артикул: 11247
Артикул: 5952

Vanish (Ваніш) випускає один з кращих продуктів - порошок плямовивідник Oxi Action (Оксі Екшн) Кришталева білизна. Нова формула порошку від плям поєднує в собі активні компоненти з кисневим відбілювачем. Завдяки цьому засіб Ваніш виведе плями всього за 30 секунд. Порошок-відбілювач ефективно очищує білизну в холодній воді. Оксі Екшн для прання виводить навіть такі складні плями як від червоного вина, кави, соусу. Vanish Oxi Action рекомендується для обробки плям, замочування, ручного і машинного прання. Особливості Оксі Екшн: - в складі - кисневий відбілювач; - швидко видаляє складні плями; - робить білизну ще білішими; - виводить плями всього за 30 секунд.

11600 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 5952

відбілювачі, засоби для видалення плям


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $