Фільтр
Всього товарів: 22

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 22

Сортування

Сортування:
Артикул: 17237

Плямовивідник  Alprophonе (Алпрофон) допоможе без зусиль усунути плями на текстильних виробах, м'яких меблях, подушках і килимах. Активні компоненти впливають тільки на забруднення, не порушуючи при цьому колір і цілісність матеріалу. Спосіб застосування засобу для виведення плям  Alprophonе (Алпрофон) простий: змочити тканину в зоні забруднення та нанести засіб, залишити на кілька хвилин, потім добре прополаскати. У випадку обробки виробів, які не підлягають пранню - змочити поверхню, нанести мило, після чого добре промокнути матеріал вологою чистою тканиною кілька разів до повного очищення, просушити. Засіб не створює багато піни, не залишає слідів і розводів, що дуже зручно при чищенні м'яких меблів і килимових покриттів. Особливості мила від плям  Alprophonе (Алпрофон): - підходить для чищення м'яких меблів, іграшок та килимів; - не залишає розводів після висихання.

3100 грн.

(0)
Артикул: 17237
Артикул: 17268

Плямовивідник BIO Няня (Біо няня) ефективно видаляє плями від продуктів харчування та трави. Безфосфатний гіпоалергенний засіб поставляється в зручному форматі спрея з клапаном і підходить для всіх типів тканин. Плямовивідник ефективно усуває плями з білих та кольорових речей, не порушуючи цілісність волокон і зберігаючи колір виробу. Спосіб застосування засобу для попередньої обробки плям простий: повернути клапан на носику спрея в положення "On" та розпорошити засіб на пляму з мінімальної відстані, залишити для на 10-15 хвилин, потім випрати виріб в звичайному режимі з засобом для прання. Особливості плямовивідника BIO Няня: - обсяг 500 мл; - безфосфатний; - зручний формат спрея.

3790 грн.

(0)
Артикул: 17268
Артикул: 16774

Мило від плям Dr. Beckmann (Доктор Бекманн) допоможе без зусиль усунути плями на текстильних виробах, м'яких меблях, подушках і килимах. Активні компоненти мила впливають тільки на забруднення, не порушуючи при цьому колір і цілісність матеріалу. Спосіб застосування засобу для виведення плям у вигляді мила Dr. Beckmann простий: змочити тканину в зоні забруднення і намилити, залишити на кілька хвилин, потім добре прополаскати. У випадку обробки виробів, які не підлягають пранню - змочити поверхню, нанести мило, після чого добре промокнути матеріал вологою чистою тканиною кілька разів до повного очищення, просушити. Мило не створює багато піни, не залишає слідів і розводів, що дуже зручно при чищенні м'яких меблів і килимових покриттів. Особливості мила від плям Dr. Beckmann: - підходить для чищення м'яких меблів, іграшок та килимів; - не залишає розводів після висихання; - вага 100 г.

6600 грн.

(0)
Артикул: 16774
Артикул: 16775

Плямовивідник-ролер Dr. Beckmann (Доктор Бекманн) допоможе без зусиль усунути плями на текстильних виробах, м'яких меблях, подушках і килимах. Активні компоненти засобу діють тільки на забруднення, не порушуючи при цьому колір і цілісність матеріалу. Спосіб застосування засобу для виведення плям у вигляді аплікатора Dr. Beckmann простий: змочити тканину в зоні забруднення і нанести засіб, залишити на кілька хвилин, потім добре прополаскати. У випадку обробки виробів, що не підлягають пранню - змочити поверхню, нанести засіб, після чого добре промокнути матеріал вологою чистою тканиною кілька разів до повного очищення, просушити. Плямовивідник не створює багато піни, не залишає слідів і розводів, що дуже зручно при чищенні м'яких меблів і килимових покриттів. Формат поставки - ролер у вигляді пластикового флакона, об'ємом 75 мл зі зручним аплікатором, який дозволяє наносити засіб безпосередньо на пляму. Особливості плямовивідника Dr. Beckmann: - зручний формат ролера-аплікатора; - підходить для чищення м'яких меблів, іграшок та килимів; - не залишає розводів після висихання; - об `єм 75 мл.

7400 грн.

(0)
Артикул: 16775
Артикул: 17743

Плямовивідник Frosch (Фрош) ефективно видаляє плями від продуктів харчування та трави та декоративної колсметики. Безфосфатний гіпоалергенний засіб поставляється в зручному ПЕТ флаконі та підходить для всіх типів тканин. Плямовивідник ефективно усуває плями з білих та кольорових речей, не порушуючи цілісність волокон і зберігаючи колір виробу. Спосіб застосування засобу для попередньої обробки плям простий: нанести засіб на пляму, залишити для на 10-15 хвилин, потім випрати виріб в звичайному режимі з засобом для прання. Особливості плямовивідника Frosch: - для всіх типів тканин; - об `єм 500 мл; - безфосфатний. .

14600 грн.

(0)
Артикул: 17743
Артикул: 17744

Плямовивідник для текстилю Frosch (Фрош) ефективно видаляє плями від продуктів харчування, трави, декоративної косметики. Безфосфатний гіпоалергенний засіб поставляється в зручному форматі гелю та підходить для всіх типів тканини. Плямовивідник відрізняється густий текстурою, високою концентрацією та ефективно усуває плями з білих і кольорових речей, не порушуючи цілісність волокон і зберігаючи колір виробу. Спосіб застосування засобу для попередньої обробки плям простий: нанести засіб на вологу тканину, потерти з невеликим натисканням і залишити на 10-15 хвилин, потім випрати виріб в звичайному режимі з використанням засобом для прання. Особливості плямовивідника Frosch: - об `єм 75 мл; - безфосфатний; - у вигляді гелю.

4800 грн.

(0)
Артикул: 17744
Артикул: 17742

Плямовивідник для текстилю Frosch (Фрош) з активним киснем ефективно видаляє плями від продуктів харчування, трави, декоративної косметики. Безфосфатний гіпоалергенний засіб поставляється в зручному форматі гелю підходить для всіх типів тканини. Унікальна формула активного кисеню видаляє навіть застарілі плями, глибоко очищаючи волокна. Плямовивідник відрізняється густий текстурою, високою концентрацією та ефективно усуває плями з білих і кольорових речей, не порушуючи цілісність волокон і зберігаючи колір виробу. Спосіб застосування засобу для попередньої обробки плям простий: нанести засіб на вологу тканину, потерти з невеликим натисканням і залишити на 10-15 хвилин, потім випрати виріб в звичайному режимі з використанням засобом для прання. Особливості плямовивідника Frosch: - зручний дозатор; - з активним киснем; - об `єм 75 мл; - безфосфатний; - у вигляді гелю.

6890 грн.

(0)
Артикул: 17742
Артикул: 18277

Плямовивідник і відбілювач рідкий для тканин, кришталева білизна Vanish Oxi Action ідеально підходить для делікатних тканин, наприклад таких як шерсть і шовк. Такий рідкий засіб для прання абсолютно безпечний для білих і кольорових тканин. Воно однаково ефективно при пранні як в холодній, так і в гарячій воді. Рідкий засіб Vanish 450 мл поставляється в зручному пластиковому флаконі з герметично закривається кришкою. Таким чином зберігаються всі якості засобу протягом тривалого проміжку часу. Особливості Vanish Oxi Action: - Однаково добре діє як в холодній, так і в гарячій воді. - Зручний флакон і обсяг в 450 мл. - Підходить для делікатний тканин.

5500 грн.

(0)
Артикул: 18277
Артикул: 18276

Рідкий засіб для виведення плям для тканини Vanish Oxi Action ідеально підходить для делікатних тканин, наприклад таких як шерсть і шовк. Такий рідкий засіб для прання абсолютно безпечний для білих і кольорових тканин. Воно однаково ефективно при пранні, як в холодній, так і в гарячій воді. Рідкий засіб Vanish 450 мл поставляється в зручному пластиковому флаконі з герметично закривається кришкою. Таким чином зберігаються всі якості засобу протягом тривалого проміжку часу. Особливості Vanish Oxi Action: - Однаково добре діє як в холодній, так і в гарячій воді. - Зручний флакон і обсяг в 450 мл. - Підходить для делікатний тканин.

5500 грн.

(0)
Артикул: 18276
Артикул: 11245

Засіб для виведення плям і відбілювач Vanish Кришталева білизна призначений для видалення плям будь-якої складності, від дрібних свіжих забруднень, до старих, стійких плям. Засіб можна наливати як безпосередньо в пральну машину, так і у відсік для порошків. Відбілювач Ваніш не містить хлору. Способи застосування : 1. При невеликому ручному або машинному пранні рекомендується використати близько 60 мл засобу. При великому пранні виробник рекомендує додавати від 100 мл засобу. 2. Для кращого ефекту, замочіть забруднену річ в засобі для виведення плям Vanish на 15 хвилин, потім можна прати в звичайному режимі.

10950 грн.

(0)
Артикул: 11245
Артикул: 11244

Засіб для виведення плям Vanish призначений для видалення плям будь-якої складності, від дрібних свіжих забруднень, до старих, стійких плям. Засіб безпечний для кольорових і білих тканин. Засіб для виведення плям ефективно працює навіть у холодній воді. Спосіб застосування: При складних плямах витрата продукту - 100 мл. Акуратно налити Vanish прямо на пляму, залишити не більше ніж на 10 хвилин і потерти. Решту додати при машинному пранні з пральним порошком. При машинному пранні (для білої та кольорової білизни): налити 100 мл Ваніш поверх порошку у відсік для основного прання. При ручному пранні: додати 100 мл засобу разом з пральним порошком і замочувати мінімум 10 хв., потім прати в звичайному режимі.

10950 грн.

(0)
Артикул: 11244
Артикул: 9790

Засіб для виведення плям Vanish Oxi Action для кольорової білизни ефективно видаляє будь-які типи плям, не пошкоджуючи структуру тканини. Ваніш безпечний для кольорових речей та ефективно  діє навіть при найнижчій температурі води. Для кращого видалення плям перед пранням рекомендується заздалегідь замочувати речі з Vanish Oxi Action.

12800 грн.

(0)
Артикул: 9790
Артикул: 14545

Відома марка товарів для прання Vanish (Ваніш) випускає один з кращих продуктів - порошок плямовивідник Oxi Action Gold (Оксі Екшн Голд) для білих тканин. Нова формула порошку від плям поєднує в собі активні компоненти з кисневим відбілювачем. Завдяки цьому засіб Голд очистить тканину всього за 30 секунд. Порошковий Ваніш відмінно видаляє плями у холодній воді. Оксі Екшн для прання виводить навіть такі складні плями як від червоного вина, соку, чаю, кави, соусу, жиру. Vanish Oxi Action Gold рекомендується для попередньої обробки плям, замочування, ручного і машинного прання. Особливості Оксі Екшн Голд: - у складі кисневий відбілювач; - швидко видаляє складні плями; - робить білу білизну ще біліше; - виводить плями протягом 30 секунд.

12800 грн.

(0)
Артикул: 14545
Артикул: 13259

Порошок плямовивідник Vanish Oxi Action Gold (Ваніш Оксі Екшн Голд) для кольорових тканин - представник кращої лінійки засобів для прання та відбілювання білизни. Його нова формула з активними компонентами і кисневим відбілювачем ефективно справляється зі складними плямами (від вина, чаю, кави, жиру) всього за 30 секунд. З Ваніш Ваша білизна буде ідеально чистою і збереже свої яскраві кольори. Порошок підходить для ручного і машинного прання, а також замочування. Порошок плямовивідник Vanish Oxi Action Gold для кольорових тканин абсолютно безпечний для яскравих кольорів Вашої білизни. Білизна буде абсолютно чистою збереже свої відтінки. Порошок можна використовувати для прання білих тканин. Засіб рекомендується для попередньої обробки плям, замочування, ручного і машинного прання. Порошок впорається з будь-якими забрудненнями без довгого виснажливого замочування білизни. Особливості: - у складі кисневий плямовивідник; - швидко видаляє складні плями; - зберігає кольори; - виводить плями протягом 30 секунд. Спосіб застосування: Прання: додати 1/2 - 1 мірну ложку Vanish до Вашого порошку і прати як звичайно, вибір температурного режиму здійснювати по інструкції до прання, зазначеної на ярликах одягу. Замочування: повністю розчинити одну мірну ложку в 4 літрах теплої води і залишити речі замочуватись на час 1-6 годин. Попередня обробка: змішати ¼ ложки кошти з ¾ ложки води, нанести суміш на пляму, потерти пляму дном ложки, після попередньої обробки випрати річ як зазвичай.

17900 грн.

(0)
Артикул: 13259
Артикул: 8509

АСЕ, Плямовивідник, Oxi Magic White (Оксі Меджик Вайт) – це якісне засіб від бельгійського виробника, призначений дбайливо видаляти складні забруднення з Вашої білизни. Формула цього порошкоподібного плямовивідника поєднує в собі активні компоненти з кисневим відбілювачем. Це робить його настільки ефективним, що Oxi Magic White справляється з важкими плямами навіть при пранні в холодній воді при 30°C. Плямовивідник АСЕ не містить хлору. Це дозволяє зберегти первісну структуру тканини без пошкоджень, також допоможе видалити сірий застарілий наліт з білої білизни. Рекомендується використовувати для білих речей, які потребують делікатного догляду, крім шовку та вовни. АСЕ, Плямовивідник, Oxi Magic White рекомендується для попередньої обробки плям, замочування, ручного і машинного прання. Також можливе використовуватися для прання не тільки білої білизни, але і кольорової. Засіб пропонується в зручній порційній м'якій упаковці 200 г. Особливості Плямовивідника Oxi Magic White: - у складі кисневий відбілювач; - видаляє складні плями; - робить білу білизна ще білішою; - ефективний у холодній воді. Спосіб застосування: Під час прання в автоматичній пральній машині додати 5 ст. л. до прального порошку у відділення для основного прання. При пранні в пральній машині активаторного типу або ручному пранні: додайте до прального порошку 5 ст. л. на 10 л води.

1950 грн.

(0)
Артикул: 8509
Артикул: 8510

АСЕ, Плямовивідник, Oxi Magic (Оксі Меджик) – це якісне засіб від бельгійського виробника, призначений дбайливо видаляти складні забруднення з Вашої білизни. Формула цього порошкоподібного плямовивідника поєднує в собі активні компоненти з кисневим відбілювачем і спеціальну систему «живий колір». Склад Oxi Magic робить його настільки ефективним, що він справляється з важкими плямами навіть при пранні в холодній воді при 30°C, а кольорові тканини зберігають свій колір таким же насиченим і соковитим. Плямовивідник АСЕ не містить хлору, що дозволяє зберегти структуру волокон тканини без пошкоджень. Рекомендується використовувати для кольорових речей, які потребують делікатного догляду, крім шовку та вовни. АСЕ, Плямовивідник, Oxi Magic рекомендується для попередньої обробки плям, замочування, ручного і машинного прання. Також можливо використовувати для прання не тільки кольорової білизни, але і білої. Засіб пропонується в зручній порційній м'якій упаковці 200 г. Особливості Плямовивідника Oxi Magic: - у складі кисневий відбілювач; - видаляє складні плями; - зберігає яскраві кольори білизни; - ефективний у холодній воді. Спосіб застосування: Під час прання в автоматичній пральній машині додати 5 ст. л. до прального порошку у відділення для основного прання. При пранні в пральній машині активаторного типу або ручному пранні: додайте до прального порошку 5 ст. л. на 10 л води.

1950 грн.

(0)
Артикул: 8510
Артикул: 8507

АСЕ, Плямовивідник, Oxi Magic White (Оксі Меджик Вайт) – це якісне засіб від бельгійського виробника, призначений дбайливо видаляти складні забруднення з Вашої білизни. Формула цього порошкоподібного плямовивідника поєднує в собі активні компоненти з кисневим відбілювачем. Це робить його настільки ефективним, що Oxi Magic White справляється з важкими плямами навіть при пранні в холодній воді при 30°C. Плямовивідник АСЕ не містить хлору. Це дозволяє зберегти первісну структуру тканини без пошкоджень, також допоможе видалити сірий застарілий наліт з білої білизни. Рекомендується використовувати для білих речей, які потребують делікатного догляду, крім шовку та вовни. АСЕ, Плямовивідник, Oxi Magic White рекомендується для попередньої обробки плям, замочування, ручного і машинного прання. Також можливе використовуватися для прання не тільки білої білизни, але і кольорової. А великої упаковки 500 г вистачить на довгий час, що дозволить заощадити час на походи в магазин. Особливості Плямовивідника Oxi Magic White: - у складі кисневий відбілювач; - видаляє складні плями; - робить білу білизна ще білішою; - ефективний у холодній воді. Спосіб застосування: Під час прання в автоматичній пральній машині додати 5 ст. л. до прального порошку у відділення для основного прання. При пранні в пральній машині активаторного типу або ручному пранні: додайте до прального порошку 5 ст. л. на 10 л води.

4600 грн.

(0)
Артикул: 8507
Артикул: 8508

АСЕ, Плямовивідник, Oxi Magic (Оксі Меджик) – це якісне засіб від бельгійського виробника, призначений дбайливо видаляти складні забруднення з Вашої білизни. Формула цього порошкоподібного плямовивідника поєднує в собі активні компоненти з кисневим відбілювачем і спеціальну систему «живий колір». Склад Oxi Magic робить його настільки ефективним, що він справляється з важкими плямами навіть при пранні в холодній воді при 30°C, а кольорові тканини зберігають свій колір таким же насиченим і соковитим. Плямовивідник АСЕ не містить хлору, що дозволяє зберегти структуру волокон тканини без пошкоджень. Рекомендується використовувати для кольорових речей, які потребують делікатного догляду, крім шовку та вовни. АСЕ, Плямовивідник, Oxi Magic рекомендується для попередньої обробки плям, замочування, ручного і машинного прання. Також можливо використовувати для прання не тільки кольорової білизни, але і білої. А великої упаковки 500 г вистачить на довгий час, що дозволить заощадити час на походи в магазин. Особливості Плямовивідника Oxi Magic: - у складі кисневий відбілювач; - видаляє складні плями; - зберігає яскраві кольори білизни; - ефективний у холодній воді. Спосіб застосування: Під час прання в автоматичній пральній машині додати 5 ст. л. до прального порошку у відділення для основного прання. При пранні в пральній машині активаторного типу або ручному пранні: додайте до прального порошку 5 ст. л. на 10 л води.

4600 грн.

(0)
Артикул: 8508
Артикул: 6551

Рідкий плямовивідник Вухатий нянь ретельно видаляє всі види забруднень, які властиво залишати дітям в результаті прийому їжі або активних прогулянок. Для досягнення максимального ефекту рекомендується вживати комплексно c порошком Вухатий нянь. Пляшка має зручний мірним ковпачок.

3820 грн.

(0)
Артикул: 6551
Артикул: 11062

Cпрей попереднього очищення торгової марки Емвей призначений для видалення складних жирових забруднень, таких як сліди від машинної та рослинної олії, соусу та ін.Завдяки особливому безпечному складу, спрей Емвей можна використовувати навіть для делікатних тканин і кольорового синтетичного одягу. Суміш розчинників і ПАР акуратно відділяють бруд від одягу, без необхідності замочувати білизну або заперати білизну вручну.

23600 грн.

(0)
Артикул: 11062
Артикул: 11224

Плямовивідник торгової марки Карапуз призначений для видалення складних забруднень з кольорових тканин. Унікальна формула засобу містить ензими й активний кисень, які гарантують акуратне виведення плям без ушкодження тканини. Засіб для виведення плям Карапуз Color зберігає колір речей, не містить фосфатів та цілком безпечний для дитини.

1250 грн.

(0)
Артикул: 11224
Артикул: 5952

Vanish (Ваніш) випускає один з кращих продуктів - порошок плямовивідник Oxi Action (Оксі Екшн) Кришталева білизна. Нова формула порошку від плям поєднує в собі активні компоненти з кисневим відбілювачем. Завдяки цьому засіб Ваніш виведе плями всього за 30 секунд. Порошок-відбілювач ефективно очищує білизну в холодній воді. Оксі Екшн для прання виводить навіть такі складні плями як від червоного вина, кави, соусу. Vanish Oxi Action рекомендується для обробки плям, замочування, ручного і машинного прання. Особливості Оксі Екшн: - в складі - кисневий відбілювач; - швидко видаляє складні плями; - робить білизну ще білішими; - виводить плями всього за 30 секунд.

11600 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 5952

плямовивідник для білизни


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $