Фільтр
Всього товарів: 43

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 43

Сортування

Сортування:
Артикул: 5354

Пральний порошок Ariel Color (Аріель Колор) призначений для використання в пральних машинах будь-якого типу. Містить у своєму складі кондиціонер Lenor (Ленор), завдяки якому речі будуть випромінювати свіжий аромат ще довше. Забезпечує ідеальну чистоту і зберігає яскравість кольорових речей. Порошок Ariel Color містить компоненти, які пом`якшують воду і захищають пральну машину від накипу і вапняного нальоту. 

19900 грн.

(5)
Артикул: 5354
Артикул: 5355

Пральний порошок Ariel (Аріель) призначений для використання в пральних машинах будь-якого типу. Містить у своєму складі кондиціонер Lenor (Ленор), завдяки якому речі будуть випромінювати свіжий аромат ще довше. Відбілює та зберігає яскравість білих речей. Порошок Ariel містить компоненти, які пом'якшують воду і захищають пральну машину від накипу і вапняного нальоту. 

19900 грн.

(20)
Артикул: 5355
Артикул: 6598

Ariel (Аріель) 3 кг, пральний порошок, Гірське джерело має інноваційну формулу з активними речовинами, яка дозволяє видаляти стійкі, що в'їдаються плями і якісно відпирати білу білизну. При цьому спеціальний полімер для збереження білизни зробить Вашу білизну ще білішою. Речовини, що входять в порошок, ефективно діють при температурі 30 градусів, тому Ваша білизна буде ідеально чистою навіть при пранні в холодній воді. Технологія Анти-накип, яка пом'якшує воду, дозволить зберегти не тільки білизну, але і нагрівальні елементи машини від вапняного нальоту. А полімер для розгладження волокон, що входить до складу порошку, запобігає сильному заминанню білизни в пральній машині і полегшує прасування. Ariel, 3 кг, пральний порошок, Гірське джерело прекрасний вибір для прання в будь-яких видах пральних машин або ручному пранні. Після прання Ваша білизна буде не тільки чиста, але і наповнена ароматом гірської свіжості. Дана позиція пропонується в упаковці по 3 кг. Особливості Аріель Гірське джерело: - підходить для білої білизни; - прання в холодній воді; - відпирає складні забруднення; - зберігає тканину білої; - пом'якшує волокна тканини; - захищає від накипу.

16900 грн.

(0)
Артикул: 6598
Артикул: 15786

Порошок Ariel (Аріель) для білої білизни Біла Троянда не лише позбавляє речі від бруду та плям, а й доглядає за тканиною та зберігає її білосніжний колір, а приємним доповненням послужить квітковий, весняний аромат Білої троянди, який надовго збережеться на одязі. Порошок для білої білизни Ariel відмінно справляється з забрудненнями, доглядаючи за волокнами тканини.. Пропонується Аріель у великій упаковці економічній упаковці вагою 3 кг. Особливості прального порошку Автомат Біла роза: - для машинного прання; - зберігає білосніжний колір; - приємний аромат; - 3 кг.

19900 грн.

(0)
Артикул: 15786
Артикул: 6275

Пральний порошок Ariel для кольорової білизни не містить відбілювачів в своїй формулі і це допомагає речам набагато довше зберегти яскравість і насиченість кольорів. При 30 ° С вже здатний видаляти з тканини складні плями. Склад у формулі прального порошку запобігає утворенню накипу. Протипоказаний для прання виробів з вовни та шовку.

48400 грн.

(0)
Артикул: 6275
Артикул: 6276

Ariel (Аріель) пральний порошок, Автомат має інноваційну формулу з активними речовинами, яка дозволяє видаляти стійкі плями і якісно відпирати білу білизну. Спеціальний полімер від Аріель збереже білий колір Вашої білизни. Речовини, що входять до складу порошку, ефективно відперуть навіть в холодній воді, при температурі 30 градусів. Ariel для білого білизни - це прекрасний вибір для будь-яких видів пральних машин або ручного прання. Після прання Ваша білизна буде чистою та наповненою ароматом свіжості. Дана позиція пропонується в упаковці 9 кг, що дає можливість заощадити. Особливості порошку від Аріель: - підходить для білої білизни;  - прання в холодній воді; - відпирає складні забруднення;  - зберігає тканину білою; - розгладжує волокна тканини.  

48400 грн.

(0)
Артикул: 6276
Артикул: 14336

Formula 100 (Формула 100) універсальний пральний порошок виготовлений за оригінальною рецептурою та підходить для прання всіх типів тканин, за винятком шовку. У складі універсального порошку є якісні біологічні ензими, які добре перуть білі речі й видаляють практично всі види забруднень, не пошкоджуючи структуру волокон. Пральний порошок Формула 100 усуває небажані запахи, надає речам свіжість та приємний аромат. Пральний порошок концентрований, тому витрачається економно. Для прання п'яти кілограмів білизни у воді середньої жорсткості необхідно всього 70 г порошку. Формула сто поставляється в зручній для зберігання картонній упаковці. Пральний порошок Формула 100 має збалансовану формулу і будь-які забруднення відпирає з першого разу: червоне вино, кава, косметику, чорнило. Особливості засобу для прання: - підходить для всіх типів тканин (крім шовку); - видаляє органічні забруднення; - не руйнує структуру тканин; - економно витрачається; - ефективний при низькій температурі води; - надає речам свіжість і приємний аромат.

29040 грн.

(0)
Артикул: 14336
Артикул: 14337

Formula 100 (Формула 100) універсальний пральний порошок виготовлений за оригінальною рецептурою та підходить для прання всіх типів тканин, за винятком шовку. У складі прального порошку є якісні біологічні ензими, які добре перуть білі речі й видаляють практично всі види забруднень, не пошкоджуючи структуру волокон. Пральний порошок Формула 100 усуває небажані запахи, надає речам свіжість та приємний аромат. Пральний порошок концентрований, тому витрачається економно. Для прання п'яти кілограмів білизни у воді середньої жорсткості необхідно всього 70 г порошку. Формула сто поставляється в зручній для зберігання картонній упаковці. Пральний порошок Формула 100 має збалансовану формулу і будь-які забруднення відпирає з першого разу: червоне вино, кава, косметику, чорнило. Однією коробкою порошку 0,56 кг можна випрати 36 кг білизни. Особливості засобу для прання: - підходить для всіх типів тканин (крім шовку); - видаляє органічні забруднення; - не руйнує структуру тканин; - економно витрачається; - ефективний при низькій температурі води; - надає речам свіжість і приємний аромат.

10140 грн.

(0)
Артикул: 14337
Артикул: 17749

Порошок-концентрат для прання білої білизни Frosch (Фрош) Цитрус підійде для прання одягу та постільної білизни. Гіпоалергенна формула засобу для прання розроблена спеціально для чутливої ​​шкіри. Засіб ефективно усуває забруднення, доглядаючи за волокнами тканини. Безфосфатний порошок для прання з кисневими відбілювачами пом'якшує воду та повертає речам білизну. Порошок для прання Фрош підходить для всіх типів тканин та використовується для ручного та машинного прання. Засіб добре виполіскується, надає речам м'якість, приємний аромат і полегшує процес прасування. Особливості порошку для прання Frosch: - для прання білих речей; - концентрат; - з кисневими відбілювачами; - безфосфатний; - пом'якшує воду; - гіпоалергенний; - легко виполіскується.

32500 грн.

(0)
Артикул: 17749
Артикул: 6308

Пральний порошок Gala, спеціально розроблений для видалення забруднень з кольорової і білої тканини. Підходить для прання синтетичних тканин, виробів з вовни й льону. Завдяки спеціальним компонентам, пральний порошок зберігає яскравість і насиченість кольору ваших речей, навіть після багаторазового прання, при цьому не шкодить тканині. Пральний порошок можна використовувати при низьких температурах.

14600 грн.

(0)
Артикул: 6308
Артикул: 11459

Пральний порошок Gala Color (Гала Колор) ефективно справляється із забрудненнями при ручному пранні, підходить для прання бавовняних, лляних і синтетичних тканин. У складі прального порошку Gala Color є спеціальні гранули, які проникають в волокна тканини та захищають її від знебарвлення, зберігають насиченість кольору навіть при багаторазовому пранні. Пральний порошок Гала Колор не містить агресивних відбілювачів, в тому числі, і хлору. Пральний порошок насичений Активним Киснем, який прискорює процес прання, легко видаляє плями навіть при низьких температурах. Залишає на тканинах легкий свіжий аромат з цитрусовими нотками. Пральний порошок Gala Color не містить фосфатів. Безпечний для шкіри рук. Поставляється в зручній для зберігання картонній упаковці. Особливості: - ручне прання; - ефективний при низьких температурах; - зберігає яскраві кольори при багаторазових праннях; - свіжий аромат.

1450 грн.

(0)
Артикул: 11459
Артикул: 7548

Універсальний пральний порошок Gala Автомат Яскраві кольори зі зниженим піноутворенням. Пральний порошок Gala спеціально створений для прання виробів з бавовняних, льняних, синтетичних і штучних тканин, дбайливо усуваючи забруднення з кольорових виробів. Пральний порошок Гала призначений для автоматичного прання.

9800 грн.

(0)
Артикул: 7548
Артикул: 13648

Пральний порошок Gala (Гала) ефективно справляється з забрудненнями, надає речам свіжість і приємний аромат. Призначений для прання речей в машині-автомат. У складі прального порошку Gala Свіжість гірської лаванди є кілька типів поверхнево-активних речовин, які видаляють загальні забруднення, а також ензими для виведення більш складних плям органічного походження. Силікати надійно захищають тканини та механізм пральної машини. Gala містить оптичні відбілювачі для придання білосніжної чистоти речам, які руйнують при цьому структуру волокон. Порошок підходить для прання бавовняних, лляних, синтетичних тканин, а також тканин зі змішаних волокон (крім вовни та шовку). Пральний порошок Gala поставляється у великій економічній упаковці, якої вистачить на тривалий час. Особливості: - для білих речей; - містить оптичні відбілювачі; - приємний аромат; - ефективно видаляє плями.

9700 грн.

(0)
Артикул: 13648
Артикул: 6311

Пральний порошок Gala (Гала) ефективно впорається з забрудненнями, надає речам свіжість та приємний аромат, призначений для прання білих речей. У складі порошку Морська свіжість є кілька типів поверхнево-активних речовин, які видаляють складні плями. Гала для прання містить оптичні відбілювачі для додання білосніжної чистоти речам, не руйнуючи при цьому структуру волокон. Порошок підходить для прання бавовняних, лляних, синтетичних тканин, а також тканин зі змішаних волокон (крім вовни та шовку). Пральний порошок від Gala поставляється у великій економічній упаковці 4,5 кг, якої вистачить на тривалий час. Особливості засобу для прання: - для білих речей; - містить оптичні відбілювачі; - приємний аромат; - ефективно видаляє плями.

14600 грн.

(0)
Артикул: 6311
Артикул: 13502

Gala (Гала) пральний порошок, Автомат, Для прання кольорової білизни, Свіжий колір, 3 в 1 - це засіб призначений для прання в автоматичних машинах як кольорової білизни, так і білої. Має знижене піноутворення, і до його складу входять компоненти, які пом'якшують воду і запобігають утворенню накипу на нагрівальних елементах пральних машин. Порошок Свіжий колір, 3 в 1 розроблений з використанням системою Total Protection і посилений Активним Киснем, що дає можливість активним речовинам проникати глибоко у волокна тканини й добре відпирати старі і складні плями, навіть у холодній воді. А спеціальні компоненти дбайливо зберігають яскравість кольорів і свіжість відтінків кольорового білизна після прання. Порошок не містить агресивних речовин, завдяки чому не руйнується структура тканин. Gala, Автомат, Свіжий колір, Для прання кольорової білизни, пральний порошок, 3 в 1 якісний і економічний продукт, який подарує Вашим речам чистоту, свіжість і надовго збереже приємний свіжий аромат. Особливості порошку Гала: - для кольорової і білої білизни; - універсальний для всіх типів тканин (крім вовни); - безфосфатного типу; - призначений для прання в автоматичних пральних машинах; - економічно вигідний. Спосіб застосування прального порошку Gala: При пранні керуватися інструкцією до пральної машини та інформацією з прання на речах. Зверніть увагу на максимальну температуру прання. Для прання 4-5 кг речей використовуйте 200 мл порошку Gala для м'якої води і 300 мл для жорсткої.

1750 грн.

(0)
Артикул: 13502
Артикул: 13499

Gala (Гала) пральний порошок, Для ручного прання, Свіжість гірської лаванди, 3 в 1  - це універсальний засіб для прання білої або кольорової білизни, незалежно від типу тканини. Засіб має знижене піноутворення, тому підходить не тільки для ручного прання, але і для машинного прання. Порошок Свіжість гірської лаванди розроблений з використанням системи Total Protection і посилений Активним Киснем, що дає можливість активним речовинам проникати глибоко у волокна тканини й добре відпирати старі і складні плями, навіть у холодній воді. При цьому кольорова білизна після прання зберігає яскравість кольорів і свіжість відтінків. Порошок не містить хлор і інші агресивні відбілювачі, завдяки чому не руйнується структура тканин. Gala, Для ручного прання, Свіжість гірської лаванди, пральний порошок, 3 в 1 якісний і економічний продукт, який подарує Вашим речам чистоту, свіжість і надовго збереже приємний запах лаванди. Особливості порошку Гала: - для білої і кольорової білизни; - універсальний для всіх типів тканин (крім шовку та шерсті); - безфосфатного типу; - призначений для ручного і машинного прання; - економічно вигідний. Спосіб застосування прального порошку Gala: Розчинити 70-110 г порошку (залежно від забруднень) в 10 л води, завантажити білизну, залиште на кілька годин, після кілька разів прополоскати білизну, поки не зникне піна від порошку.

1450 грн.

(0)
Артикул: 13499
Артикул: 13904

Відома марка бюджетної побутової хімії Gala (Гала) має в своїй лінійці безліч засобів по догляду за будинком. Gala, Порошок автомат для прання кольорової білизни, Яскраві кольори - це засіб призначений для прання в автоматичних машинах як кольорової білизни, так і білої. Має знижене піноутворення, і до його складу входять компоненти, які пом'якшують воду і запобігають утворенню накипу на нагрівальних елементах пральних машин. Порошок Яскраві кольори розроблений з використанням системою Total Protection і посилений Активним Киснем, що дає можливість активним речовинам проникати глибоко у волокна тканини й добре відпирати старі і складні плями, навіть у холодній воді. А спеціальні компоненти дбайливо зберігають яскравість кольорів і свіжість відтінків кольорового білизна після прання. Порошок не містить агресивних речовин, завдяки чому не руйнується структура тканин. Gala, Порошок автомат для прання кольорової білизни, Яскраві кольори якісний і економічний продукт, який подарує Вашим речам чистоту, свіжість і надовго збереже приємний свіжий аромат. А велика упаковка 6 кг допоможе заощадити не тільки Ваш сімейний бюджет, але і час. Особливості: - для кольорової і білої білизни; - універсальний для всіх типів тканин (крім вовни); - безфосфатного типу; - призначений для прання в автоматичних пральних машинах; - економічно вигідний. Спосіб застосування: При пранні керуватися інструкцією до пральної машини та інформацією з прання на речах. Зверніть увагу на максимальну температуру прання. Для прання 4-5 кг речей використовуйте 200 мл порошку Gala для м'якої води і 300 мл для жорсткої.

18200 грн.

(0)
Артикул: 13904
Артикул: 13906

Відома марка бюджетної побутової хімії Gala (Гала) має в своїй лінійці безліч засобів по догляду за будинком. Gala, Пральний порошок автомат, Морська свіжість - це засіб призначений для прання в автоматичних машинах всіх типів кольорової і білого білизни. Має знижене піноутворення, і до його складу входять компоненти, які пом'якшують воду і запобігають утворенню накипу на нагрівальних елементах пральних машин. Порошок Морська свіжість розроблений з використанням поверхнево-активних речовин, які відповідають за видалення загальних і жирних забруднень; силікатів, які захищають структуру і поверхню тканини; ензимів, які видаляють складні і старі плями. До складу порошку також входять спеціальні безхлорні відбілювачі, завдяки яким тканина не тільки вражає білизною, але і зберігає яскраві натуральні кольори тканин. Gala, Пральний порошок автомат, Морська свіжість якісний і економічний продукт, який подарує Вашим речам чистоту, свіжість і надовго збереже приємний свіжий аромат. А велика упаковка 6 кг допоможе заощадити не тільки Ваш сімейний бюджет, але і час. Особливості: - для кольорової і білої білизни; - універсальний для всіх типів тканин (крім вовни); - безфосфатного типу; - призначений для прання в автоматичних пральних машинах; - економічно вигідний. Спосіб застосування: При пранні керуватися інструкцією до пральної машини та інформацією з прання на речах. Зверніть увагу на максимальну температуру прання. Для прання 4-5 кг речей використовуйте 200 мл порошку Gala для м'якої води і 300 мл для жорсткої.

18200 грн.

(0)
Артикул: 13906
Артикул: 13809

Відома марка бюджетної побутової хімії Gala (Гала) має в своїй лінійці безліч засобів по догляду за будинком. Gala, Порошок автомат для прання білої білизни, Французький аромат - це засіб призначений для прання в автоматичних машинах білої білизни. Має знижене піноутворення, і до його складу входять компоненти, які пом'якшують воду і запобігають утворенню накипу на нагрівальних елементах пральних машин. Формула порошку Французький аромат створена на основі поверхнево-активних елементів і ензимів, посилених Активним Киснем, що дає можливість речовинам проникати глибоко у волокна тканини й добре відпирати старі і важко виведені плями, навіть у холодній воді. При цьому білі речі зберігають свій яскравий білий колір без потемніння і посіріння. Порошок не містить агресивних речовин, завдяки чому не руйнується структура тканини. Gala, Порошок автомат для прання білої білизни, Французький аромат якісний і економічний продукт, який подарує Вашим речам чистоту, свіжість і надовго збереже приємний свіжий аромат. А велика упаковка 9 кг допоможе заощадити не тільки Ваш сімейний бюджет, але і час. Особливості: - для білої білизни; - універсальний для всіх типів тканин (крім вовни); - безфосфатного типу; - призначений для прання в автоматичних пральних машинах; - економічно вигідний. Спосіб застосування: При пранні керуватися інструкцією до пральної машини та інформацією з прання на речах. Зверніть увагу на максимальну температуру прання. Для прання 4-5 кг речей використовуйте 200 мл порошку Gala для м'якої води і 300 мл для жорсткої.

23800 грн.

(0)
Артикул: 13809
Артикул: 13810

Відома марка бюджетної побутової хімії Gala (Гала) має в своїй лінійці безліч засобів по догляду за будинком. Gala, Порошок автомат для прання кольорової білизни, Яскраві кольори - це засіб призначений для прання в автоматичних машинах як кольорової білизни, так і білої. Має знижене піноутворення, і до його складу входять компоненти, які пом'якшують воду і запобігають утворенню накипу на нагрівальних елементах пральних машин. Порошок Яскраві кольори розроблений з використанням системою Total Protection і посилений Активним Киснем, що дає можливість активним речовинам проникати глибоко у волокна тканини й добре відпирати старі і складні плями, навіть у холодній воді. А спеціальні компоненти дбайливо зберігають яскравість кольорів і свіжість відтінків кольорового білизна після прання. Порошок не містить агресивних речовин, завдяки чому не руйнується структура тканин. Gala, Порошок автомат для прання кольорової білизни, Яскраві кольори якісний і економічний продукт, який подарує Вашим речам чистоту, свіжість і надовго збереже приємний свіжий аромат. А велика упаковка 9 кг допоможе заощадити не тільки Ваш сімейний бюджет, але і час. Особливості: - для кольорової і білої білизни; - універсальний для всіх типів тканин (крім вовни); - безфосфатного типу; - призначений для прання в автоматичних пральних машинах; - економічно вигідний. Спосіб застосування: При пранні керуватися інструкцією до пральної машини та інформацією з прання на речах. Зверніть увагу на максимальну температуру прання. Для прання 4-5 кг речей використовуйте 200 мл порошку Gala для м'якої води і 300 мл для жорсткої.

23800 грн.

(0)
Артикул: 13810
Артикул: 17646

Дитячий порошок Galinka (Галінка) видаляє всі види забруднень, які найчастіше з'являються на дитячих речах: плями від фруктових та овочевих пюре, каш, молока, трави та вуличного бруду. Порошок для прання дитячого одягу дбайливо очищає, зберігаючи колір та доглядає за тканиною. Гіпоалергенний порошок підійде дітям і дорослим з чутливою та ніжною шкірою. Галінка повністю виполіскується з волокон тканини, має нейтральний приємний аромат. Особливості дитячого порошку Galinka: - для ручного та машинного прання; - підходить для дитячої та чутливої ​​шкіри; - не містить барвників; - гіпоалергенний; - економічна упаковка вагою 2,4 кг.

8900 грн.

(0)
Артикул: 17646
Артикул: 9974

Пральний порошок Losk color призначений для автоматичного прання кольорової білизни. Активні компоненти Active-zyme 6, які входять до складу порошку, вступают в реакцію з водою і допомагають виводити плями ще ефективніше без шкоди для тканини. Пральний порошок Лоск Колор від компанії Henkel відмінно видаляє бруд і зберігає яскравість і насичений колір Вашого одягу. Спеціальна формула цього порошку Active-zyme 6 без зусиль впорається навіть з найскладнішими забрудненнями - плямами жиру, шоколаду, чорнила, а також легко виведе сліди від помади, ягід і навіть трави. Особливість Losk color Active-zyme 6 в тому, що він безфосфатний, а значить, абсолютно безпечний, навіть для дитячих речей. Більш того, по закінченню терміну придатності Losk color все ще можна використовувати в якості порошку без активних добавок.

17900 грн.

(0)
Артикул: 9974
Артикул: 14905

Losk (Лоск) Свіжість Квітів призначений для прання в автоматичних машинах всіх типів білизни. Порошок від Лоск розроблений з використанням поверхнево-активних речовин, які призначені для видалення загальних та жирних забруднень. До складу Losk Автомат також входять спеціальні безхлорні відбілювачі, завдяки яким тканина зберігає яскраві, натуральні кольори. Засіб для прання Свіжість Квітів - якісний та економічний продукт, який подарує Вашим речам чистоту, свіжість та збереже надовго приємний аромат. А велика упаковка 3 кг допоможе заощадити Ваш час. Для одного прання достатньо приблизно 150 г порошку. Особливості прального порошку: - для кольорової та білого білизни; - універсальний для всіх типів тканин; - має свіжий квітковий аромат; - для прання в автоматичних пральних машинах; - економічно вигідний.

17900 грн.

(0)
Артикул: 14905
Артикул: 8536

Persil Color (Персіл Колор) пральний порошок призначений для прання кольорових речей в машині-автомат. Спеціальні капсули плямовивідника та ензими проникають в волокна тканини, моментально розчиняються і видаляють забруднення. Пральний порошок захищає тканини від знебарвлення й не пошкоджує їх структуру. Він надає білизні свіжість і приємний аромат. З порошком Persil Color речі зберігають насиченість кольору навіть при багаторазовому пранні. Пральний порошок Persil Color поставляється у великій економній упаковці, якої вистачить приблизно на 60 циклів прання. Особливості: - для кольорових тканин; - без фосфатів; - містить капсули плямовивідника і ензими; - залишає свіжий аромат.

54800 грн.

(0)
Артикул: 8536
Артикул: 8535

Persil Expert (Персіл Експерт) пральний порошок, З перлинами свіжості підходить для прання білих і світлих тканин. Він розроблений за німецькою технологією і містить унікальну формулу ColdZyme. Спеціальні капсули та ензими проникають в волокна тканини, моментально розчиняються й видаляють забруднення. Пральний порошок Persil Expert ефективний навіть при температурі води 20 С °. Він зберігає білизну тканин і робить речі бездоганно чистими. Ароматизовані капсули Silan пом'якшують тканини, надають їм свіжий аромат. Пральний порошок Persil Expert поставляється у великій економною упаковці, якої вистачить приблизно на 60 циклів прання. Особливості: - для прання білих і світлих тканин; - ефективний при низьких температурах води; - без фосфатів; - з капсулами свіжості від Silan. - для всіх видів тканин, крім вовни та шовку.

54800 грн.

(0)
Артикул: 8535
Артикул: 6436

Прання з Persil Expert з перлинами свіжості від Silan принесе не лише задоволення від чистоти одягу, а і подарує неповторний аромат свіжості Silan. Технологія ароматичних мікрогранул в складі прального засобу збереже свіжість одягу до 24 годин з моменту одягання. З кожним дотиком до одягу насолоджуйтесь приємним ароматом свіжості. Порошок для білого. 

22800 грн.

(0)
Артикул: 6436
Артикул: 6437

Прання з Persil Expert з перлинами свіжості від Silan принесе не лише задоволення від чистоти одягу, а і подарує неповторний аромат свіжості Silan. Технологія ароматичних мікрогранул в складі прального засобу збереже свіжість одягу до 24 годин з моменту одягання. З кожним дотиком до одягу насолоджуйтесь приємним ароматом свіжості. Порошок для кольорового одягу. 

22800 грн.

(0)
Артикул: 6437
Артикул: 15091

Sodasan (Содасан) пральний порошок-концентрат виготовлений за оригінальною рецептурою та підходить для прання всіх типів тканин. У складі порошку від Содасан є пом'якшувач води та кисневий відбілювач, який добре відпирає білі та кольорові речі, а також видаляє практично всі види забруднень, не пошкоджуючи структуру волокон. Порошок-концентрат для сильних забруднень усуває небажані запахи, надає речам приємний аромат свіжості. Пральний порошок концентрований, тому витрачається економно. Позиція поставляється в зручній для зберігання картонній упаковці 1,2 кг. Особливості порошку Sodasan: - підходить для всіх типів тканин; - видаляє органічні забруднення; - не руйнує структуру тканин; - економно витрачається; - ефективний при низькій температурі води; - надає речам приємний аромат свіжості.

28800 грн.

(0)
Артикул: 15091
Артикул: 15090

Sodasan (Содасан) пральний порошок-концентрат виготовлений за оригінальною рецептурою та підходить для прання всіх типів тканин. У складі порошку від Содасан є пом'якшувач води та кондиціонер, він добре відпирає білі та кольорові речі, а також видаляє практично всі види забруднень, не пошкоджуючи структуру волокон. Порошок-концентрат спеціально розроблений для прання дитячих речей та не викликає алергічних реакцій. Sodasan з кондиціонером усуває небажані запахи, надає речам приємний аромат свіжості. Пральний порошок концентрований, тому витрачається економно. Позиція поставляється в зручній для зберігання картонній упаковці 1,2 кг. Особливості порошку Sodasan: - для прання дитячих речей; - не викликає алергічних реакцій; - підходить для білих та кольорових тканин; - економно витрачається; - ефективний при низькій температурі води; - кондиціонер в складі надає речам приємний аромат свіжості.

27500 грн.

(0)
Артикул: 15090
Артикул: 17645

Дитячий порошок Tide (Тайд) видаляє всі види забруднень, які найчастіше з'являються на дитячих речах: плями від фруктових та овочевих пюре, каш, молока, трави та вуличного бруду. Порошок для прання дитячого одягу не містить фосфатів, викликаючих подразнення ніжної дитячої шкіри, а завдяки м'яким активним компонентам дбайливо очищає, зберігаючи колір та доглядає за тканиною. Гіпоалергенний порошок підійде дітям і дорослим з чутливою та ніжною шкірою. Тайд повністю виполіскується з волокон тканини, має нейтральний приємний аромат. Особливості дитячого порошку Tide: - підходить для дитячої та чутливої ​​шкіри; - не містить фосфатів; - гіпоалергенний; - економічна упаковка вагою 4,5 кг.

23500 грн.

(0)
Артикул: 17645
Артикул: 17648

Порошок Tide (Тайд) Автомат для білого та кольорового дбайливо видаляє забруднення, доглядаючи за волокнами тканини. унікальна формула сприяє захисту і відновлення кольору. Тайд повністю виполіскується з волокон тканини, має нейтральний приємний аромат. Пральний порошок Тайд Автомат доглядає за деталями пральної машини, пом'якшує воду, чим підвищує ефективність прання. Порошок підходить для всіх видів тканини, крім виробів з мембраною Gore-tex. Особливості прального порошку Tide для білого та кольорового: - формула захисту та відновлення кольору; - для машинного прання; - повне виполіскування; - економічна упаковка вагою 4,5 кг.

24300 грн.

(0)
Артикул: 17648
Артикул: 5722

Пральный порошок Ушастый нянь видаляє всі види забруднень, які найчастіше з`являються на дитячих речах: плями від фруктових і овочевих пюре, каш, молока, трави і вуличного бруду. Але при цьому порошок Ушастый нянь не містить речовин, подразнюючих ніжну дитячу шкіру.

9970 грн.

(4)
Артикул: 5722
Артикул: 6553

Порошок видаляє всі види забруднень, які найчастіше з`являються на дитячих речах: плями від фруктових і овочевих пюре, каш, молока, трави і вуличного бруду. Але при цьому порошок не містить речовин, подразнюючих ніжну дитячу шкіру. Рекомендований для прання речей дітей будь-якого віку, в тому числі новонароджених. М`які активні компоненти захищають волокна і зберігають кольори яскравими. Упаковка – пластиковий пакет з ручкою для перенесення.

17800 грн.

(0)
Артикул: 6553
Артикул: 5747

Порошок видаляє всі види забруднень, які найчастіше з`являються на дитячих речах: плями від фруктових і овочевих пюре, каш, молока, трави і вуличного бруду. Але при цьому порошок не містить речовин, подразнюючих ніжну дитячу шкіру. Рекомендований для прання речей дітей будь-якого віку, в тому числі новонароджених. М`які активні компоненти захищають волокна і зберігають кольори яскравими.

1940 грн.

(4)
Артикул: 5747
Артикул: 6552

Порошок видаляє всі види забруднень, які найчастіше з`являються на дитячих речах: плями від фруктових і овочевих пюре, каш, молока, трави і вуличного бруду. Але при цьому порошок не містить речовин, подразнюючих ніжну дитячу шкіру. Рекомендований для прання речей дітей будь-якого віку, в тому числі новонароджених. М`які активні компоненти захищають волокна і зберігають кольори яскравими. Упаковка – пластиковий пакет з ручкою для перенесення.

33200 грн.

(0)
Артикул: 6552
Артикул: 15113

Порошок Емвей Premium (Преміум) очищає та усуває плями в холодній, гарячій воді за допомогою миючих компонентів, активного кисню та якісних біологічних ензимів. Збалансована формула засобу для прання універсальна для речей будь-якого кольору. Засіб від Емвей ефективно бореться з жирними плямами. Пральний порошок від Емвей має збалансований склад та відпирає будь-які з таких забруднень, як від яєць, крові та трави. Концентрований вид прального порошку допомагає економити - упаковки вагою 1 кг достатньо на 24 цикли прання. Premium поставляється в зручній для зберігання картонній упаковці. Особливості засобу Премиум: - для білих та кольорових тканин; - видаляє органічні забруднення; - економно витрачається; - усуває плями в холодній воді.

31900 грн.

(0)
Артикул: 15113
Артикул: 5400

Порошок Емвей очищає та усуває плями як в холодній, так і в гарячій воді за допомогою миючих компонентів, активного кисню та якісних біологічних ензимів. Збалансована формула засобу для прання універсальна для речей будь-якого кольору. Засіб від Емвей ефективно бореться з жирними плямами. Концентрована формула прального порошку допомагає економити - упаковки вагою 3 кг достатньо для 72 циклів прання. Особливості засобу Емвей: - підходить для білих та кольорових тканин; - видаляє органічні забруднення; - економно витрачається; - усуває плями в холодній воді.

77900 грн.

(1)
Артикул: 5400
Артикул: 6526

Пройшов тестування фахівцями педіатрії, алергології та дерматології, маєт позитивний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи України. Спеціальна пом`якшувальна формула ідеальна для чутливої дитячої шкіри, одночасно ефективно виводить всі види плям. Порошок складається з природних очищувальних компонентів, рослинного і мінерального походження. Економна упаковка у 3 кг розрахована на 48 циклів прання.

71900 грн.

(0)
Артикул: 6526
Артикул: 9511

Концентрований пральний порошок SA8 Color Емвей легко та ефективно видаляє плями і забезпечує надійний захист кольору, при цьому не пошкоджуючи структуру тканини . Тому Ваші улюблені речі будуть довше радувати яскравими фарбами. Порошок Емвей екологічно чистий і не містить фосфатів, що підтверджено дерматологами України, а отже ,підійде для прання навіть дитячих речей.  Пральний порошок Емвей - надійне рішення Ваших проблем під час прання.

66900 грн.

(0)
Артикул: 9511
Артикул: 11223

Пральний порошок торгової марки Карапуз розроблений спеціально для прання дитячих речей. Унікальна формула на основі натурального мила видаляє найскладніші забруднення та пом'якшує тканину. До складу засобу Карапуз не входять оптичні відбілювачі, піногасники й інші добавки, які можуть викликати алергічну реакцію. Порошок Карапуз не містить фосфатів і хлору.

5940 грн.

(0)
Артикул: 11223
Артикул: 11222

Пральний порошок торгової марки Карапуз розроблений спеціально для прання дитячих речей. Унікальна формула на основі натурального мила видаляє найскладніші забруднення та пом'якшує тканину. До складу засобу Карапуз не входять оптичні відбілювачі, піногасники й інші добавки, які можуть викликати алергічну реакцію. Порошок Карапуз не містить фосфатів і хлору.

1550 грн.

(0)
Артикул: 11222
Артикул: 13189

Ariel (Аріель) упаковка 4 шт. по 3 кг, пральний порошок, Для кольорової білизни, м/у має інноваційну формулу з активними речовинами, яка дозволяє видаляти стійкі, що в'їдаються плями і якісно відпирати кольорову білизну. При цьому спеціальний полімер зберігає колір білизни яскравим і не дозволяє линяти. Речовини, що входять в порошок, ефективно діють при температурі 30 градусів, тому Ваша білизна буде ідеально чиста навіть при пранні в холодній воді. Також застосовувана в порошку технологія Анти-накип, яка пом'якшує воду, дозволить зберегти не тільки білизну, але і нагрівальні елементи машини від вапняного нальоту. А кондиціонер Lenor (Ленор), що входить до складу порошку, робить білизну неймовірно м'якою, зі свіжим гірським ароматом. Ariel, упаковка 4 шт. по 3 кг, пральний порошок, Для кольорової білизни, м/у прекрасний вибір для прання білизни в будь-яких видах пральних машин або ручного прання. Дана позиція пропонується в оптовій упаковці по 4 шт., за демократичною ціною, що дає можливість заощадити. Особливості: - підходить для кольорової білизни; - прання в холодній воді; - відпирає складні забруднення; - зберігає колір і яскравість тканини; - пом'якшує волокна тканини; - захищає від накипу; - не містить фосфатів. Спосіб застосування: В середньому для прання потрібно 150 г порошку. Порошок засипати в відсік для порошку в пральній машині. Запустити програму прання. В залежності від забруднення дозування може змінюватися.

77500 грн.

(0)
Артикул: 13189
Артикул: 13187

Ariel (Аріель) упаковка 4 шт. по 3 кг, пральний порошок, Для білої білизни, м/у має інноваційну формулу з активними речовинами, яка дозволяє видаляти стійкі, що в'їдаються плями і якісно відпирати білу білизну. При цьому спеціальний полімер для збереження білизни зробить Вашу білизну ще білішою. Речовини, що входять в порошок, ефективно діють при температурі 30 градусів, тому Ваша білизна буде ідеально чистою навіть при пранні в холодній воді. Технологія Анти-накип, яка пом'якшує воду, дозволить зберегти не тільки білизну, але і нагрівальні елементи машини від вапняного нальоту. А полімер для розгладження волокон, що входить до складу порошку, запобігає сильному заминанню білизни в пральній машині і полегшує прасування. Ariel, упаковка 4 шт. по 3 кг, пральний порошок, Для білої білизни, м/у прекрасний вибір для прання в будь-яких видах пральних машин або ручному пранні. Після прання Ваша білизна буде не тільки чиста, але і наповнена ароматом гірської свіжості. Дана позиція пропонується в оптовій упаковці по 4 шт., за демократичною ціною, що дає можливість заощадити. Особливості: - підходить для білої білизни; - прання в холодній воді; - відпирає складні забруднення; - зберігає тканину білої; - пом'якшує волокна тканини; - захищає від накипу; - не містить фосфатів. Спосіб застосування: В середньому для прання потрібно 150 г порошку. Порошок засипати в відсік для порошку в пральній машині. Запустити програму прання. В залежності від забруднення дозування може змінюватися.

77500 грн.

(0)
Артикул: 13187

пральний порошок


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $