Пінцет для брів - купити Аксесуари для макіяжу у Києві, доставка води - АкваМаркет
0

Пінцет для брів


Одним з найпоширеніших способів корекції брів є видалення волосків пінцетом. Цей невигадливий інструмент використовують як професіонали, так і звичайні жінки, коли виконують процедуру в домашніх умовах. Хороший пінцет для брів дозволить швидко і ефективно впоратися з небажаними волосками на обличчі, в той же час процедура настільки проста, що її зможе виконати навіть новачок. Тож не дивно, що подібна техніка корекції брів користується такою популярністю. Пінцет для брів дозволяє:

 • Видалити волоски, які виходять за межі контуру брови.
 • Прорідити брови, зменшивши їх густоту.
 • Видалити волоски зі скронь або області перенісся.

Звичайні та професійні пінцети роблять з титану, пластику та медичної сталі. Майстри-бровісти рідко використовують пластиковий інструмент на увазі його короткого терміну служби. Крім того, пластикові щипчики володіють слабким захопленням, а це ускладнює процедуру.

Види пінцетів для брів

Плануючи купити пінцет для брів, потрібно уважно вивчити асортимент продукції. Інструменти відрізняються за різними характеристиками, але головною з них є форма. Різні види щипців для брів призначені для різних процесів корекції. Тому не зайвим буде уважно прочитати характеристики і особливості кожного типу:

 • Скошений загострений пінцет. Ідеальне рішення для грубих і коротких волосків. Пінцет скошений максимально точно захоплює волоски, тим самим забезпечуючи акуратне видалення.
 • Прямий пінцет. Добре захоплює довгі волоски і не обриває їх, видаляючи з коренем. Прямі пінцети часто можна побачити в косметичках дівчат, адже це універсальний і зручний інструмент.
 • Звужені пінцети використовують в ситуаціях, коли потрібно детально відкоригувати форму і густоту з мінімальним впливом на шкіру.
 • Ножиці пінцет з рівними чи скісними краями. Особливий тип інструменту, який можна тримати в руці як звичайні ножиці. В даному випадку контролювати дії трохи складніше, тому для використання потрібна певна вправність.
 • Заокруглений пінцет м'якої форми підходить для роботи з тонкими, податливими волосками. Особлива форма забезпечує щадний вплив на шкіру.

Як правильно користуватися пінцетом для брів

Перший крок - це дезінфекція інструменту, миття рук і очищення шкіри в області подальшої обробки. Коригують брови двома руками. Однією злегка притримуйте і натягуйте шкіру, а другою видаляйте небажані волоски. Так можна не тільки підвищити точність, але і знизити больові відчуття. Видаляйте волосинки по одній, щоб не захопити зайве і не «перещіпати» брови. Якщо на шкірі є врослі волоски, шкіру попередньо розпарюють і обробляють скрабом, після чого за допомогою пінцета акуратно видаляють волосинки.

Як вибрати пінцет для брів

Є цілий ряд критеріїв, за якими вибирають інструмент. Плануючи купити з доставкою в Києві пінцет для корекції брів, звертайте увагу на:

 • Тип інструмента, його форму і особливості робочих полотен.
 • Ергономічність. Оцініть, наскільки зручно лежить в руці обраний пінцет. Деяким підходять звичайні щипчики з насічками від ковзання, іншим - пінцети-ножиці незвичайної форми. Який краще брати пінцет залежить від Ваших індивідуальних вподобань.
 • Робочі полотна. Важливо, щоб краї щільно стикалися один з одним, мали ідеально гладкий рівний зріз без тріщин або дрібних «задирок».
 • Матеріал. Як ми говорили вище, пінцети роблять з металу і пластика. Металеві моделі більш практичні і зручні в догляді. Крім того, їх можна віддавати на заточку, щоб відновлювати робочі полотна. Є маса способів, як заточити пінцет в домашніх умовах без допомоги фахівців. Це додатково заощадить час і гроші.
 • Бренд і ціна. Ці критерії взаємопов'язані, оскільки від бренду залежить вартість інструменту. Кожна фірма-виробник має свою лінійку щипців. Найбільш популярні в Україні пінцети для брів Сталекс, Титанія, Солінберг, Зінгер. Інструменти не тільки володіють відмінними характеристиками, але і отримали масу позитивних відгуків, в тому числі від професіоналів.

Повний асортимент інструменту для корекції брів від топових виробників Ви знайдете в магазині АкваМаркет. Наш онлайн-каталог порадує в тому числі і професіоналів, яким потрібно кілька щипців для ефективної роботи з клієнтами. Величезний вибір, доступні ціни, кращі виробники і можливість замовити пінцет для брів онлайн з доставкою по Україні.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (12)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Titania, Пінцет вузький косметичний, 80 мм Titania, Пінцет вузький косметичний, 80 мм
Артикул: 75251
новинка!
Titania, Пінцет для брів, прямий, 8 см
Артикул: 75250
новинка!
Titania, Пінцет для брів, прямий, 8 см
Артикул: 75245
новинка!
Titania, Пінцет для брів, скошений, 8 см
Артикул: 75246
новинка!
Titania, Пінцет загострений косметичний, 80 мм
Артикул: 75252
новинка!
Titania, Пінцет косметичний, прямий, 8 см
Артикул: 75249
новинка!
Titania, Пінцет косметичний, скошений, 8 см
Артикул: 75248
новинка!
Titania, Пінцет-ножиці, 75 мм Titania, Пінцет-ножиці, 75 мм
Артикул: 75253
новинка!
Titania Solingen, Пінцет косметичний зі скошеними вузькими кінчиками, 80 мм
Артикул: 75255
новинка!