Фільтр
Всього товарів: 44

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 44

Сортування

Сортування:
Артикул: 18749

Спеціальні літієві батарейки DURACELL (Дюрасел) 123 Ultra циліндричної форми виправдовують статус довготривалих у роботі і вкотре стають лідерами серед покупців. DURACELL (Дюрасел) 123 Ultra - кращий вибір для цифрових фотоапаратів, портативних ліхтарів, медичних пристроїв, пристроїв для забезпечення безпеки (електронний замок) та іншої електроніки (лазерні указки, мікрофони, пристрої нічного бачення). В упаковці-блістері 2 шт.

24400 грн.

(0)
Артикул: 18749
Артикул: 18751

Спеціальні літієві батарейки DURACELL (Дюрасел) CR2 Ultra циліндричної форми виправдовують статус довготривалих у роботі і вкотре стають лідерами серед покупців. DURACELL (Дюрасел) CR2 Ultra - кращий вибір для цифрових фотоапаратів, портативних ліхтарів, медичних пристроїв, пристроїв для забезпечення безпеки (електронний замок) та іншої електроніки (лазерні указки, мікрофони, пристрої нічного бачення). В упаковці-блістері 2 шт.

24400 грн.

(0)
Артикул: 18751
Артикул: 18726

Батарейки Duracell таблеткового типу 2025 - це висока якість і надійна робота побутових приладів за доступною ціною. Duracell гарантує тривалу дію велосипедних комп'ютерах, електронних вагах, настільний годинник з радіо, електронних щоденіках), сфері безпеки (пристрій для читання банківських карт), медичних приладах, пристроях для фітнесу і освітлювальних приладах. Головним достоїнством акумуляторів є збільшений заряд в 10 разів і можливість використання відразу після придбання. Батарейки Duracell поставляються в блістерній упаковці по 1 штуки. Це дозволяє легко зберігати товар і транспортувати. Особливості акумуляторів Duracell: - довговічність; - використання відразу після придбання; - 1 шт.

3900 грн.

(0)
Артикул: 18726
Артикул: 18725

Батарейки Duracell таблеткового типу 2016 - це висока якість і надійна робота побутових приладів за доступною ціною. Duracell гарантує тривалу дію велосипедних комп'ютерах, електронних вагах, настільний годинник з радіо, електронних щоденіках), сфері безпеки (пристрій для читання банківських карт), медичних приладах, пристроях для фітнесу і освітлювальних приладах. Головним достоїнством акумуляторів є збільшений заряд в 10 разів і можливість використання відразу після придбання. Батарейки Duracell поставляються в блістерній упаковці по 1 штуки. Це дозволяє легко зберігати товар і транспортувати. Особливості акумуляторів Duracell: - довговічність; - використання відразу після придбання; - 1 шт.

3900 грн.

(0)
Артикул: 18725
Артикул: 18727

Батарейки Duracell таблеткового типу 2032- це висока якість і надійна робота побутових приладів за доступною ціною. Duracell гарантує тривалу дію велосипедних комп'ютерах, електронних вагах, настільний годинник з радіо, електронних щоденіках), сфері безпеки (пристрій для читання банківських карт), медичних приладах, пристроях для фітнесу і освітлювальних приладах. Головним достоїнством акумуляторів є збільшений заряд в 10 разів і можливість використання відразу після придбання. Батарейки Duracell поставляються в блістерній упаковці по 1 штуки. Це дозволяє легко зберігати товар і транспортувати. Особливості акумуляторів Duracell: - довговічність; - використання відразу після придбання; - 1 шт.

3700 грн.

(0)
Артикул: 18727
Артикул: 18735

Алкалінові (лужні) батарейки DURACELL (Дюрасел) Basic  циліндричної форми, типорозміру AA (LR6) виправдовують статус кращого бюджетного варіанту довготривалих у роботі батарейок і вже вкотре стають лідерами серед покупців. DURACELL дбає про економію та комфорт своїх клієнтів, тому удосконалена технологія DURACELL Basic  має на 40 % більше запасу енергії в порівнянні з батарейками будь-якої іншої торгової марки. Щільне та герметичне пакування-блістер DURACELL Basic захищає їх від впливу вологи, прямих сонячних променів, сприяє зручному зберіганню і транспортуванню. В упаковці-блістері 12 шт.

24400 грн.

(0)
Артикул: 18735
Артикул: 18728

Алкалінові (лужні) батарейки DURACELL (Дюрасел) Turbo Max циліндричної форми, типорозміру AAA (LR03) виправдовують статус найбільш довготривалих у роботі і вже вкотре стають лідерами серед покупців. DURACELL дбає про комфорт своїх клієнтів, тому батарейки оснащені технологією POWERCHECK, яка дозволяє слідкувати за рівнем заряду, аби уникнути небажаних перебоїв у роботі вашого електронного пристрою. Щільне та герметичне пакування-блістер батарейок DURACELL Turbo Max захищає їх від впливу вологи, прямих сонячних променів, сприяє зручному зберіганню і транспортуванню. В упаковці-блістері 12 шт.

34200 грн.

(0)
Артикул: 18728
Артикул: 8963

Батарейки Duracell – це висока якість і надійна робота Ваших побутових приладів за доступною ціною.  Duracell гарантує тривалу дію навіть для іграшок, які вимагають потужного живлення. Насолоджуйтесь від користування своїх пристроїв, а про все інше подбає Дюраселл!

4900 грн.

(0)
Артикул: 8963
Артикул: 8956

Батарейки Duracell – це висока якість і надійна робота Ваших побутових приладів за доступною ціною.  Duracell гарантує тривалу дію навіть для іграшок, які вимагають потужного живлення. Насолоджуйтесь від користування своїх пристроїв, а про все інше подбає Дюраселл!

4900 грн.

(0)
Артикул: 8956
Артикул: 18733

Потужні акумуляторні батарейки DURACELL (Дюрасел) ємністю 1300 mAh з нікель-метало-гідридним (Ni-MH) елементом живлення – чудова альтернатива дорогим і громіздким акумуляторам.      Батарейки DURACELL (Дюрасел) циліндричної форми, типорозміру AA за умови належного використання та зберігання гарантують до 400 циклів підзарядки терміном експлуатації 3 роки.  Унікальна технологія Duralock акумуляторів DURACELL (Дюрасел) сприяє збереженню заряду в неробочому стані до 6 місяців.  В упаковці-блістері 2 шт.

19900 грн.

(0)
Артикул: 18733
Артикул: 5838

Побутові батарейки Duracell з найвищою ємністю. Використовуються батарейки Дюрасел даного типу в іграшках, портативних аудіо системах і інструментах. Duracell батарейки C забезпечують тривалий термін роботи до декількох років.

10200 грн.

(0)
Артикул: 5838
Артикул: 5837

Алкалінові батарейки Duracell типорозміру D, 2 штуки в упаковці. Батарейки дюрасел не містять ртуті. Батарейки Duracell забезпечують якісну і тривалу роботу пристроїв.

17900 грн.

(0)
Артикул: 5837
Артикул: 18736

Алкалінові (лужні) батарейки DURACELL (Дюрасел) Turbo Max циліндричної форми, типорозміру AA (LR6) виправдовують статус найбільш довготривалих у роботі і вже вкотре стають лідерами серед покупців. DURACELL дбає про комфорт своїх клієнтів, тому батарейки оснащені технологією POWERCHECK, яка дозволяє слідкувати за рівнем заряду, аби уникнути небажаних перебоїв у роботі вашого електронного пристрою. Щільне та герметичне пакування-блістер батарейок DURACELL Turbo Max захищає їх від впливу вологи, прямих сонячних променів, сприяє зручному зберіганню і транспортуванню. В упаковці-блістері 2 шт.

7300 грн.

(0)
Артикул: 18736
Артикул: 18750

Батарейки Duracell MN21 12V це висока якість і надійна робота побутових приладів за доступною ціною. Duracell гарантує тривалу дію навіть для іграшок, які вимагають потужного харчування. Головним достоїнством акумуляторів є збільшений заряд в 10 разів і можливість використання відразу після придбання. Батарейки Duracell поставляються в блістерній упаковці по 2 штуки. Це дозволяє легко зберігати товар і транспортувати. Особливості батарейки Duracell: - довговічність; - використання відразу після придбання; - 2 шт.

6900 грн.

(0)
Артикул: 18750
Артикул: 18730

Зарядний пристрій CEF 27 від Duracell (Дюрасел) здатен швидко й якісно зарядити 2 пари акумуляторних батарейок розміром AA та ААА одночасно лише за 45 хвилин. Наявність індикації стану часткової підзарядки, простий і легкий в опануванні інтерфейс, функція запобігання перегріву, гарантія експлуатації - 10 років - це далеко не повний перелік переваг зарядного пристрою Duracell CEF27. До комплекту входять: зарядний пристрій, 4 акумулятора Duracell (2 АА та 2 ААА), блок живлення. Висота пристрою - 86 мм, ширина - 66 мм, глибина - 33 мм. Час тривалості заряду - 4 години.

92000 грн.

(0)
Артикул: 18730
Артикул: 18729

Зарядний пристрій CEF14 від Duracell (Дюрасел) здатен швидко й якісно зарядити 2 пари акумуляторних батарейок розміром AA та ААА одночасно лише за 45 хвилин. Наявність індикації стану часткової підзарядки, простий і легкий в опануванні інтерфейс, функція запобігання перегріву, гарантія експлуатації - 5 років - це далеко не повний перелік переваг зарядного пристрою Duracell  CEF14  До комплекту входять: зарядний пристрій, 4 акумулятора  Duracell (2 AA і 2 AAA), блок живлення. Висота пристрою - 118 мм, ширина - 72 мм, глибина - 27 мм. Час тривалості заряду - 4 години.

69200 грн.

(0)
Артикул: 18729
Артикул: 18739

Алкалінові (лужні) батарейки DURACELL (Дюрасел) Turbo Max циліндричної форми, типорозміру AAA (LR03) виправдовують статус найбільш довготривалих у роботі і вже вкотре стають лідерами серед покупців. DURACELL дбає про комфорт своїх клієнтів, тому батарейки оснащені технологією POWERCHECK, яка дозволяє слідкувати за рівнем заряду, аби уникнути небажаних перебоїв у роботі вашого електронного пристрою. Щільне та герметичне пакування-блістер батарейок DURACELL Turbo Max захищає їх від впливу вологи, прямих сонячних променів, сприяє зручному зберіганню і транспортуванню. В упаковці-блістері 3+1 шт.

9900 грн.

(0)
Артикул: 18739
Артикул: 18740

Алкалінові (лужні) батарейки DURACELL (Дюрасел) Turbo Max циліндричної форми, типорозміру AAA (LR03) виправдовують статус найбільш довготривалих у роботі і вже вкотре стають лідерами серед покупців. DURACELL дбає про комфорт своїх клієнтів, тому батарейки оснащені технологією POWERCHECK, яка дозволяє слідкувати за рівнем заряду, аби уникнути небажаних перебоїв у роботі вашого електронного пристрою. Щільне та герметичне пакування-блістер батарейок DURACELL Turbo Max захищає їх від впливу вологи, прямих сонячних променів, сприяє зручному зберіганню і транспортуванню. В упаковці-блістері 4 шт.

14200 грн.

(0)
Артикул: 18740
Артикул: 3578

Алкалінові пальчикові батарейки Duracell типорозміру ААA, 4 штуки в упаковці. Не містять ртуті. Батарейки Duracell забезпечують якісну і тривалу роботу пристроїв. Батарейки Дюрасел ідеально підійдуть для живлення таких пристроїв як портативні ігрові консолі , бритви , пульти дистанційного керування , програвачі компакт - дисків , механізовані іграшки , ліхтарики , зубні щітки та ін .

8400 грн.

(0)
Артикул: 3578
Артикул: 3577

Алкалінові пальчикові батарейки Duracell типорозміру АА, 4 штуки в упаковці. Батарейки Дюрасел не містять ртуті. Батарейки Duracell забезпечують якісну і тривалу роботу пристроїв.

9900 грн.

(0)
Артикул: 3577
Артикул: 15353

Батарейки Duracell (Дюраселл) надійно тримають заряд та живлять ним Ваші пристрої. Підходять батарейки для будь-якого типу техніки, іграшок, пультів, і т .п. Завдяки типу АА вони витриваліші, ніж батарейки звичайного типу. Батарейки Дюраселл мають функцію Duralock, яка дозволяє тримати заряд, навіть якщо Ви не користуєтеся цим предметом. Також Duracell вирізняється тим, що має захист проти витікання, завдяки цьому батарейки ще надійніші та безпечніші. В картонній упаковці - 4 штуки батарейок плюс 1 - в подарунок. Особливості батарейок Duracell : -надійно тримають заряд; - тип АА; - Duralock; - захист проти витікання.

9900 грн.

(0)
Артикул: 15353
Артикул: 15354

Батарейки Duracell (Дюраселл) - це якісний поживний елемент для Ваших побутових пристроїв, техніки, іграшок та багато чого іншого. Батарейки серії ААА довговічніше звичайних в 10 разів. Батарейки Duracell мають функцію Duralock, завдяки якій заряд невикористаних батарейок може зберігатися близько 10 років, але за умови нормального зберігання. Також Duracell вирізняються захистом від протікання, що гарантує їх надійність та безпеку. В картонній упаковці - 4 штуки батарейок плюс 1 - в подарунок. Особливості батарейок: - 4 + 1 батарейка - в подарунок; - довговічні; - функція Duralock; - защита від протікання.

9900 грн.

(0)
Артикул: 15354
Артикул: 18731

Зарядний пристрій CEF15 від Duracell (Дюрасел) здатен швидко й якісно зарядити 2 пари акумуляторних батарейок розміром AA одночасно лише за 15 хвилин. Наявність індикації стану часткової підзарядки, простий і легкий в опануванні інтерфейс, функція запобігання перегріву, гарантія експлуатації - 15 років - це далеко не повний перелік переваг зарядного пристрою Duracell CEF15. До комплекту входять: зарядний пристрій, 4 АА акумулятора Duracell, блок живлення. Висота пристрою - 36 мм, ширина - 124 мм, глибина - 78 мм. Час тривалості заряду - 4 години.

1 92000 грн.

(0)
Артикул: 18731
Артикул: 18738

Алкалінові (лужні) батарейки DURACELL (Дюрасел) Turbo Max циліндричної форми, типорозміру AAA (LR03) виправдовують статус найбільш довготривалих у роботі і вже вкотре стають лідерами серед покупців. DURACELL дбає про комфорт своїх клієнтів, тому батарейки оснащені технологією POWERCHECK, яка дозволяє слідкувати за рівнем заряду, аби уникнути небажаних перебоїв у роботі вашого електронного пристрою. Щільне та герметичне пакування-блістер батарейок DURACELL Turbo Max захищає їх від впливу вологи, прямих сонячних променів, сприяє зручному зберіганню і транспортуванню. В упаковці-блістері 8 шт.

28400 грн.

(0)
Артикул: 18738
Артикул: 18742

 Батарейки Duracell 9V 6LR61 Basic (Бейсік) це висока якість і надійна робота побутових приладів за доступною ціною. Duracell гарантує тривалу дію навіть для іграшок, які вимагають потужного харчування. Головним достоїнством акумуляторів є збільшений заряд в 10 разів і можливість використання відразу після придбання. Батарейки Duracell поставляються в блістерній упаковці по 2 штуки. Це дозволяє легко зберігати товар і транспортувати. Особливості акумуляторів Duracell: - довговічність; - використання відразу після придбання; - 2 шт.

12900 грн.

(0)
Артикул: 18742
Артикул: 18743

Батарейки Duracell 1.5V LR6 Basic  (Бейсік) це висока якість і надійна робота побутових приладів за доступною ціною. Duracell гарантує тривалу дію навіть для іграшок, які вимагають потужного харчування. Головним достоїнством акумуляторів є збільшений заряд в 10 разів і можливість використання відразу після придбання. Батарейки Duracell поставляються в блістерній упаковці по 18 штуки. Це дозволяє легко зберігати товар і транспортувати. Особливості акумуляторів Duracell: - довговічність; - використання відразу після придбання; - 18 шт.

35700 грн.

(0)
Артикул: 18743
Артикул: 18737

Батарейки Duracell Turbo (Турбо), AA 1.5V LR6 - це висока якість і надійна робота побутових приладів за доступною ціною. Duracell гарантує тривалу дію навіть для іграшок, які вимагають потужного харчування. Головним достоїнством акумуляторів є збільшений заряд в 10 разів і можливість використання відразу після придбання. Батарейки Duracell поставляються в блістерній упаковці по 3+1 штуки. Це дозволяє легко зберігати товар і транспортувати. Особливості акумуляторів Duracell: - довговічність; - використання відразу після придбання; - 3+1 шт.

11800 грн.

(0)
Артикул: 18737
Артикул: 18746

Батарейки Duracell 1.5V LR6 - це висока якість і надійна робота побутових приладів за доступною ціною. Duracell гарантує тривалу дію навіть для іграшок, які вимагають потужного харчування. Головним достоїнством акумуляторів є збільшений заряд в 10 разів і можливість використання відразу після придбання. Батарейки Duracell поставляються в блістерній упаковці по 6 штук. Це дозволяє легко зберігати товар і транспортувати. Особливості акумуляторів Duracell: - довговічність; - використання відразу після придбання; - 6 шт.

14700 грн.

(0)
Артикул: 18746
Артикул: 18745

Батарейки Duracell 1.5V LR6 Basic (Бейсік) це висока якість і надійна робота побутових приладів за доступною ціною. Duracell гарантує тривалу дію навіть для іграшок, які вимагають потужного харчування. Головним достоїнством акумуляторів є збільшений заряд в 10 разів і можливість використання відразу після придбання. Батарейки Duracell поставляються в блістерній упаковці по 6 штуки. Це дозволяє легко зберігати товар і транспортувати. Особливості акумуляторів Duracell: - довговічність; - використання відразу після придбання; - 6 шт.

14800 грн.

(0)
Артикул: 18745
Артикул: 18744

Батарейки Duracell LR03 - це висока якість і надійна робота побутових приладів за доступною ціною. Duracell гарантує тривалу дію навіть для іграшок, які вимагають потужного харчування. Головним достоїнством акумуляторів є збільшений заряд в 10 разів і можливість використання відразу після придбання. Батарейки Duracell поставляються в блістерній упаковці по 18 штук. Це дозволяє легко зберігати товар і транспортувати. Особливості акумуляторів Duracell: - довговічність; - використання відразу після придбання; - 18 шт.

35700 грн.

(0)
Артикул: 18744
Артикул: 18732

Акумулятори Duracell AAA HR03 850 мА / год це висока якість і надійна робота побутових приладів за доступною ціною. Duracell гарантує тривалу дію навіть для іграшок, які вимагають потужного харчування. Головним достоїнством акумуляторів є збільшений заряд в 10 разів і можливість використання відразу після придбання. Аккамулятор Duracell поставляються в блістерній упаковці по 2 штуки. Це дозволяє легко зберігати товар і транспортувати. Особливості акумуляторів Duracell: - довговічність; - використання відразу після придбання; - 2 шт.

29900 грн.

(0)
Артикул: 18732
Артикул: 18752

Акумулятори Duracell C 2200 Mah це висока якість і надійна робота побутових приладів за доступною ціною. Duracell гарантує тривалу дію навіть для іграшок, які вимагають потужного харчування. Головним достоїнством акумуляторів є збільшений заряд в 10 разів і можливість використання відразу після придбання. Аккамулятор Duracell поставляються в блістерній упаковці по 2 штуки. Це дозволяє легко зберігати товар і транспортувати. Особливості акумуляторів Duracell: - довговічність; - використання відразу після придбання; - 2 шт.

19700 грн.

(0)
Артикул: 18752
Артикул: 18748

Батарейки Duracell LR44 це висока якість і надійна робота побутових приладів за доступною ціною. Duracell гарантує тривалу дію велосипедних комп'ютерах, електронних вагах, настільний годинник з радіо, електронних щоденіках), сфері безпеки (пристрій для читання банківських карт), медичних приладах, пристроях для фітнесу і освітлювальних приладах. Головним достоїнством акумуляторів є збільшений заряд в 10 разів і можливість використання відразу після придбання. Батарейки Duracell поставляються в блістерній упаковці по 2 штуки. Це дозволяє легко зберігати товар і транспортувати. Особливості батарейки Duracell: - довговічність; - використання відразу після придбання; - 2 шт.

3700 грн.

(0)
Артикул: 18748
Артикул: 18747

Батарейки Duracell MN21 12V це висока якість і надійна робота побутових приладів за доступною ціною. Duracell гарантує тривалу дію навіть для іграшок, які вимагають потужного харчування. Головним достоїнством акумуляторів є збільшений заряд в 10 разів і можливість використання відразу після придбання. Батарейки Duracell поставляються в блістерній упаковці по 2 штуки. Це дозволяє легко зберігати товар і транспортувати. Особливості батарейки Duracell: - довговічність; - використання відразу після придбання; - 2 шт.

4900 грн.

(0)
Артикул: 18747
Артикул: 8512

Panasonic (Панасонік) Батарейки Alkaline power (Алкалайн Павер) AA - лужні елементи живлення для портативних пристроїв із середнім або низьким рівнем споживання енергії. Тип АА досить поширений і використовується в багатьох побутових і розважальних пристроях, наприклад, в дитячих іграшках, камерах, пультах дистанційного управління, камерах, електробритвах. Особливістю серії Alkaline Power є економічність і практичність. Батарейки Панасонік стійкі до пошкоджень, мають тривалий термін зберігання і безпечні у використанні. Батарейки Alkaline power AA забезпечують надійне і стабільну напругу в 1,5 V. Вони поставляються в кількості 4 штуки в упаковці. Батарейки захищені від протікання. Особливості: - сила напруги 1,5 В; - захист від протікань; - термін зберігання 5 років; - стійкість до пошкоджень.

6100 грн.

(0)
Артикул: 8512
Артикул: 8513

Panasonic (Панасонік) Батарейки Alkaline power (Алкалайн Павер) AAА - лужні елементи живлення для портативних пристроїв із середнім або низьким рівнем споживання енергії. Тип ААА досить поширений і використовується в багатьох побутових і розважальних пристроях. Батарейки Alkaline Power стійкі до пошкоджень, мають тривалий термін зберігання та безпечні у використанні. Батарейки Alkaline power AA забезпечують надійне і стабільну напругу в 1,5 V. Вони поставляються в кількості 4 штуки в упаковці. Батарейки захищені від протікання. Особливості: - сила напруги 1,5 В; - захист від протікань; - стабільне живлення приладів; - стійкість до пошкоджень.

6100 грн.

(0)
Артикул: 8513
Артикул: 17041

Батарейки Алкаінові Panasonic (Панасонік) Everyday Power (Еврідей павер) - лужні елементи живлення для портативних пристроїв з високим рівнем споживання енергії. Тип АА досить поширений та використовується в багатьох побутових та гральних пристроях, наприклад, в дитячих іграшках, нічниках, пультах дистанційного управління, камерах, електробритвах. Особливістю серії Everyday Power є економічність та практичність. Батарейки Панасонік стійкі до пошкоджень, мають тривалий термін зберігання і безпечні у використанні. Батарейки Everyday power AA забезпечують надійну та стабільну напругу в 1,5 В. Вони поставляються в кількості 4 штук в упаковці. Батарейки захищені від протікання. Особливості батарейок Panasonic Everyday Power: - класифікація АА; - сила напруги 1,5 В; - захист від протікань; - термін зберігання 5 років; - стійкість до пошкоджень.

7400 грн.

(0)
Артикул: 17041
Артикул: 17042

Батарейки Алкаінові Panasonic (Панасонік) Everyday Power (Еврідей павер) - лужні елементи живлення для портативних пристроїв з високим рівнем споживання енергії. Тип ААА досить поширений та використовується в багатьох побутових та гральних пристроях, наприклад, в дитячих іграшках, нічниках, пультах дистанційного управління, камерах, електробритвах. Особливістю серії Everyday Power є економічність та практичність. Батарейки Панасонік стійкі до пошкоджень, мають тривалий термін зберігання і безпечні у використанні. Батарейки Everyday power AAА забезпечують надійну та стабільну напругу в 1,5 В. Вони поставляються в кількості 4 штук в упаковці. Батарейки захищені від протікання. Особливості батарейок Panasonic Everyday Power: - класифікація ААА; - сила напруги 1,5 В; - захист від протікань; - термін зберігання 5 років; - стійкість до пошкоджень.

7400 грн.

(0)
Артикул: 17042
Артикул: 17043

Батарейки Алкаінові Panasonic (Панасонік) Pro Power (Про Павер) - лужні елементи живлення для портативних пристроїв з високим рівнем споживання енергії. Тип ААА досить поширений та використовується в багатьох побутових та гральних пристроях, наприклад, в дитячих іграшках, нічниках, пультах дистанційного управління, камерах, електробритвах. Особливістю серії Pro Power є надійність та довговічність. Батарейки Панасонік стійкі до пошкоджень, мають тривалий термін зберігання і безпечні у використанні. Батарейки Everyday Pro Power AAА забезпечують надійну та стабільну напругу в 1,5 В. Вони поставляються в кількості 4 штук в упаковці. Батарейки захищені від протікання. Особливості батарейок Panasonic Pro Power: - класифікація ААА; - сила напруги 1,5 В; - захист від протікань; - термін зберігання 5 років; - стійкість до пошкоджень.

7600 грн.

(0)
Артикул: 17043
Артикул: 8514

Батарейки Varta Superlife - це ідеальне співвідношення ціна-якість. Батарейки Varta Superlife призначені для пристроїв з низьким енергоспоживанням. Батареї ідеально підходять для використання в кишенькових ліхтариках, пультах дистанційного керування, радіоприймачах, настінному годиннику і так далі

2200 грн.

(0)
Артикул: 8514
Артикул: 13191

Duracell (Дюрасел) AAА - батарейки, які характеризуються високою електричною потужністю, що дозволяє використовувати їх для пристроїв з великим споживанням енергії. Для їх створення виробник використав екологічні матеріали, до складу яких не входять небезпечні кадмій і ртуть. Тому цей тип  батарейок відноситься до «Екосерії». Батарейки Duracell розміру AAA - це батарейки, які стануть незамінним рішенням для найбільш часто використовуваних пристроїв, ставши надійним джерелом живлення. Використання сучасної технології Duralock, дає можливість зберегти заряд енергії батарейки (невикористаної) до 10 років.

39400 грн.

(0)
Артикул: 13191
Артикул: 13190

Батарейки марки Duracell (Дюрасел) широко відомі у всьому світі. Батарейки Duracell типу АА забезпечать надійне живлення і тривалу роботу Ваших домашніх пристроїв. При виробництві батарейок застосовується технологія Duracell Duralock, яка дозволяє зберегти заряд до 10 років, якщо ними не користуватись. Батарейки Duracell мають ядро високої щільності, що дозволяє вміщати більше енергії і вони здатні працювати довше, ніж сольові батарейки. Виготовляються батарейки без використання кадмію і ртуті. Особливості: - зберігають заряд при простої; - працюють довше; - не містять кадмію і ртуті. Спосіб застосування: Вийняти з упаковки, згідно з інструкцією вставити в пристрій.

77400 грн.

(0)
Артикул: 13190
Артикул: 18734

Алкалінові (лужні) батарейки DURACELL (Дюрасел) Basic  циліндричної форми, типорозміру AA (LR6) виправдовують статус кращого бюджетного варіанту довготривалих у роботі батарейок і вже вкотре стають лідерами серед покупців. DURACELL дбає про економію та комфорт своїх клієнтів, тому удосконалена технологія DURACELL Basic  має на 40 % більше запасу енергії в порівнянні з батарейками будь-якої іншої торгової марки. Щільне та герметичне пакування-блістер DURACELL (Дюрасел)  Basic захищає їх від впливу вологи, прямих сонячних променів, сприяє зручному зберіганню і транспортуванню. В упаковці-блістері 2 шт.

5600 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 18734
Артикул: 18741

Алкалінові (лужні) батарейки DURACELL (Дюрасел) Turbo Max циліндричної форми, типорозміру AAА (LR03) виправдовують статус найбільш довготривалих у роботі і вже вкотре стають лідерами серед покупців. DURACELL дбає про комфорт своїх клієнтів, тому батарейки оснащені технологією POWERCHECK, яка дозволяє слідкувати за рівнем заряду, аби уникнути небажаних перебоїв у роботі вашого електронного пристрою. Щільне та герметичне пакування-блістер батарейок DURACELL Turbo Max захищає їх від впливу вологи, прямих сонячних променів, сприяє зручному зберіганню і транспортуванню. В упаковці-блістері 2 шт.

7300 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 18741

Батарейки


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $