Фільтр
Всього товарів: 43

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 43

Сортування

Сортування:
Артикул: 9460

Фільтр-пакети для чаю - це конвертики прямокутної форми зі спеціальною кишенькою внизу для заварювання будь-якого виду чаю або трав'яних сумішей. До складу паперу фільтр-пакетів входять виключно екологічно чисті матеріали рослинного походження, які повністю сумісні з харчовими продуктами і не змінюють смак готового напою.  Фільтр-пакетики не містять клею і інших  компонентів, що розчиняються  у воді під час заварювання.   Фільтр-пакети дозволяють контролювати і якість, і міцність напою - Ви отримуєте саме те, що бажаєте.  

2700 грн.

(0)
Артикул: 9460
Артикул: 9540

Фільтр-пакети для чаю - це конвертики прямокутної форми зі спеціальною кишенькою внизу для заварювання будь-якого виду чаю або трав'яних сумішей. До складу паперу фільтр-пакетів входять виключно екологічно чисті матеріали рослинного походження, які повністю сумісні з харчовими продуктами і не змінюють смак готового напою.  Фільтр-пакетики не містять клею і інших  компонентів, що розчиняються  у воді під час заварювання. Фільтр-пакети зручні для заварюючи вагового чаю або трав без втрати смаку і необхідності виловлювати з чашки спливаючу заварку. Також, пакети для чаю дозволяють контролювати міцність напою.

3900 грн.

(0)
Артикул: 9540
Артикул: 17234

Зажими для пакетів Alprophonе (Алпрофон) АПА - пластикові різнокольорові зажими з клапаном, призначені для повторного закриття м'яких упаковок з паперу, фольги та інших матеріалів. Зажим Алпрофон зберігає смакові і ароматичні якості продукту, тому ідеально підійде для розсипного чаю, зернової або меленої кави. За допомогою зажима для пакетів можна легко упакувати буреброди, печиво, горіхи та сухофрукти для ланчу. Особливості зажимів Alprophonе АПА: - для багаторазового використання; - надійний зажим; - якісний пластик; - 10 штук в упаковці; - яскраві кольори.

1400 грн.

(0)
Артикул: 17234
Артикул: 5406

Поліетиленові пакети Comserv виготовлені у формі майки та призначені для упаковки різних груп товарів. Пакети Comserv мають невелику товщину, малу вагу і при цьому велику місткість. Розмір пакету Комсерв 22 см х 38 см.

1300 грн.

(0)
Артикул: 5406
Артикул: 7184

Поліетиленові пакети Comserv виготовлені у формі майки та призначені для упаковки різних груп товарів. Пакети Comserv мають невелика товщина, мала вага і при цьому велика місткість. Розмір пакетів Комсерв: 25 см х 45 см.

1650 грн.

(0)
Артикул: 7184
Артикул: 20573
Lovare, 50 шт., Фільтр-пакети для чаю

+1 день

Поціновувачі смаку справжнього розсипного чаю оцінять комфорт у споживанні улюбленого напою разом із фільтр-пакетами Lovare (Ловаре). Завдяки фільтр-пакетам для заварювання чайних сумішей Lovare усі складові чайної суміші мають можливість повністю розкрити притаманні їм особливості. Переваги фільтр-пакетів для заварювання чаю Lovare: не змінюють автентичний смак та аромат напою; підходять для застосування в чашках та заварних чайниках; дають можливість самостійно обирати насиченість смаку напою. Використання фільтр-пакетів для чаю Lovare підвищує естетику вживання напою, завдяки утриманню чайної суміші всередині пакетика. Склад: пакетики із фільтр-паперу. Розмір пакетика: 150х65 мм. Номінальна кількість: 50 шт. Упаковка: картонна коробка.

3300 грн.

(0)
Артикул: 20573
Артикул: 14991

Novax (Новакс) пакети-слайдери запобігають швидкому засиханню та обвітрюванню продуктів, захищають їх від сторонніх запахів та вологи. Home Star (Хоум Стар) виготовлені з безпечного матеріалу - поліетилену низької щільності та призначені для пакування бутербродів та сендвічей. Пакети з кліпсою товсті та міцні, стійкі до впливу температур. При використанні пакетів від Novax, їх краї скріплюються між собою, не дозволяючи самостійно розкриватися, завдяки зручній застібці-слайдеру. При цьому, Новакс легко зав'язувати кліпсами, котрі передбачені в комплекті. Пакети-слайдери Home Star від Novax поставляються в упаковці 50 шт., якої достатньо на тривалий час використання. Особливості пакетів Новакс: - захищає продукти від обвітрювання, вологи та сторонніх запахів; - стійкість до механічних впливів; - стійкі до впливу температур; - легко відкриваються та закриваються; - з кліпсами для зав'язування; - зручна застібка-слайдер; - в упаковці - 50 шт.

1650 грн.

(0)
Артикул: 14991
Артикул: 20533
Інпак, 100 шт., 100х210 мм,  Пакет, паперовий, м/у

+1 день

Паперовий пакет підходить для розфасовки, упаковки і транспортування продуктів. Цупкий папер не дасть пилу осісти на продуктах, захистить від обвітрювання. Папір не насичує специфічним запахом, не впливає на смак. Без змін переносить навіть різкі перепади температури. Паперовий пакет легко вирішує проблему утилізації. Після використання його можна викинути в сміття, спалити, закопати в грунт. При виготовленні використовувалися екологічно чисті матеріали.Паперові пакети Інпак упаковані в поліетиленовий пакет, який захищає від зовнішніх факторів. Зберігати необхідно при температурі від -10 до + 30ºС.  Особливості паперового пакета Інпак: щільний якісний папір; наборі 100 шт.; розмір: 100 х 40 х 210 мм; не завдає шкоди навколишньому середовищу при утилізації.

3800 грн.

(0)
Артикул: 20533
Артикул: 20531
Інпак, 100 шт., 180х230 мм, Паперовий пакет, м/у

+1 день

Міцний і зручний паперовий пакет Інпак може використовуватися для холодних і гарячих продуктів максимальної температури 70º С. Різкі перепади температури не впливають на якості паперу. Пакети паперові не залишають на продуктах специфічного запаху. Зберігати паперовий пакет Інпак рекомендується в сухому приміщенні при температурі від -10 до + 30º С, при вологості повітря 75%, подалі від опалювальних приладів і сонячних променів.  Особливості паперових пакетів Інпак: високої якості щільний папір; не залишає запаху на продуктах; зберігати при температурі від -10 до + 30º С.

4100 грн.

(0)
Артикул: 20531
Артикул: 20532
Інпак, 190 шт., 22х45 см, Майка в рулоні

+1 день

Інпак майка в рулоні для розфасовки, зберігання і транспортування холодних продуктів. Не повинні використовуватися для розігріву або приготування їжі при високих температурах, в мікрохвильовій печі. Майки в рулоні упаковані в поліетиленовий пакет, який не дозволить волозі, пилу і бруду проникнути всередину. Зберігати пакети майка в рулоні Інпак бажано в сухому, захищеному від попадання прямого сонячного проміння місці. Всього 190 шт. ± 5% пакетів. Особливості пакетів майка в рулоні: для холодних продуктів; 190 штук ± 5%; зберігати подалі від сонячних променів

5400 грн.

(0)
Артикул: 20532
Артикул: 5407

Поліетиленові пакети Авентин призначені для упаковки різних груп товарів. Пакети Авентин виготовлені з високоякісної сировини, що гарантує невелику товщину пакета, малу вагу і при цьому велику місткість. Розмір: 18 см. х 35 см.

8400 грн.

(0)
Артикул: 5407
Артикул: 20563
Альфа Пак, 100 шт., 10х12 см, Пакет, Замок Zip-Lock

+1 день

Пакети із замком Zip-Lock Альфа Пак - це пакети прозорого кольору з замком, які виготовляються з міцного матеріалу - поліетилену. Одна зі сторін пакета (10 см) закривається герметичним замком Zip-Lock, який не пропускає повітря, вологу, бруд, не відкривається зсередини. Пакети із замком Zip-Lock Альфа Пак призначені для упаковки, зберігання або заморожування харчових та нехарчових продуктів. Завдяки Zip-Lock клямці використовувати пакет можна багаторазово. Особливості Пакетів із замком Zip-Lock Альфа Пак: пакети прозорого кольору; засувка для  багаторазового використання; закриваються герметичним замком Zip-Lock; розмір 10*12 см, 100 штук в упаковці.

2800 грн.

(0)
Артикул: 20563
Артикул: 20565
Альфа Пак, 100 шт., 15х20 см, Пакет, Замок Zip-Lock

+1 день

Пакети із замком Zip-Lock Альфа Пак - це пакети прозорого кольору з замком, які виготовляються з міцного матеріалу - поліетилену. Одна зі сторін пакета (15 см) закривається герметичним замком Zip-Lock, який не пропускає повітря, вологу, бруд, не відкривається зсередини. Пакети із замком Zip-Lock Альфа Пак призначені для упаковки, зберігання або заморожування харчових та нехарчових продуктів. Завдяки Zip-Lock клямці використовувати пакет можна багаторазово. Особливості Пакетів із замком Zip-Lock Альфа Пак: пакети прозорого кольору; засувка для  багаторазового використання; закриваються герметичним замком Zip-Lock; розмір 15*20 см, 100 штук в упаковці.

5900 грн.

(0)
Артикул: 20565
Артикул: 20567
Альфа Пак, 100 шт., 4х6 см, Пакет, Замок Zip-Lock

+1 день

Пакети із замком Zip-Lock Альфа Пак - це пакети прозорого кольору з замком, які виготовляються з міцного матеріалу - поліетилену. Одна зі сторін пакета (4 см) закривається герметичним замком Zip-Lock, який не пропускає повітря, вологу, бруд, не відкривається зсередини. Пакети із замком Zip-Lock Альфа Пак призначені для упаковки, зберігання або заморожування харчових та нехарчових продуктів. Завдяки Zip-Lock клямці використовувати пакет можна багаторазово. Особливості Пакетів із замком Zip-Lock Альфа Пак: пакети прозорого кольору; засувка для  багаторазового використання; закриваються герметичним замком Zip-Lock; розмір 4*6 см, 100 штук в упаковці.

800 грн.

(0)
Артикул: 20567
Артикул: 20562
Альфа Пак, 100 шт., 8х12 см, Пакет, Замок Zip-Lock

+1 день

Пакети із замком Zip-Lock Альфа Пак - це пакети прозорого кольору з замком, які виготовляються з міцного матеріалу - поліетилену. Одна зі сторін пакета (8 см) закривається герметичним замком Zip-Lock, який не пропускає повітря, вологу, бруд, не відкривається зсередини. Пакети із замком Zip-Lock Альфа Пак призначені для упаковки, зберігання або заморожування харчових та нехарчових продуктів. Завдяки Zip-Lock клямці використовувати пакет можна багаторазово. Особливості Пакетів із замком Zip-Lock Альфа Пак: пакети прозорого кольору; засувка для  багаторазового використання; закриваються герметичним замком Zip-Lock; розмір 8*12 см, 100 штук в упаковці.

2100 грн.

(0)
Артикул: 20562
Артикул: 20591
Альфа Пак, Пакет-майка, 50 шт., 38х58 см, З малюнком, Чорний

+1 день

Найбільш бюджетний варіант для пакування - універсальний пакет-майка в чорному кольорі від торгівельної марки "Альфа Пак" стане надійним засобом для зберігання і транспортування будь-яких товарів, у тому числі харчових продуктів. Виготовлений із міцного поліетилену пакет-майка "Альфа Пак" витримує вагу до 5-ти кілограм без деформацій та розтягувань (за умови правильного розподілу ваги по всьому об'єму пакета та відсутності гострих частин), а завдяки чорному забарвленню не пропускає прямих сонячних променів, тому запобігає швидкому псуванню та вигоранню речей і товарів. На поверхні пакетів від "Альфа Пак" золотистим кольором нанесено малюнок "Овочі", що сприяє використанню поліетиленових виробів у торгівлі. В упаковці - 50 шт. Розмір пакета - 38*58 см Термін придатності - необмежений. Країна-виробник - Україна.

7700 грн.

(0)
Артикул: 20591
Артикул: 20593
Альфа Пак, Пакет-майка, 50 шт., 45х71 см, З малюнком

+1 день

Місткий та універсальний пакет-майка в чорному кольорі від торгівельної марки "Альфа Пак" витримує вагу до 7-ти кілограм та вміщує речі середнього об'єму без деформацій та розтягувань (за умови правильного розподілу ваги по всьому об'єму пакета та відсутності гострих частин), тому часто використовується у якості альтернативи об'ємним та громіздким картонним ящикам. Пакет-майка "Альфа Пак" виготовлений із міцного поліетилену, має чорне забарвлення, що не пропускає прямих сонячних променів, тому запобігає вигоранню речей і товарів, а також він стійкий до вологи, сторонніх запахів (у непошкодженому вигляді є повністю герметичним). На поверхні пакетів від "Альфа Пак" золотистим кольором нанесено напис "Смачного!", що сприяє використанню поліетиленових виробів у торгівлі та сфері обслуговування. В упаковці - 50 шт. Розмір пакета - 45*71 см Термін придатності - необмежений. Країна-виробник - Україна.

11000 грн.

(0)
Артикул: 20593
Артикул: 20557
Альфа Пак-Схід 50 шт., 30х50, Пакет-майка, З малюнком

+1 день

Поліетиленові пакети-майки міцно і надовго увійшли в наше життя, вони є найпростішим і найдешевшим варіантом упаковки.  У пакету-майки АП 30 * 50 з симпатичним малюнком є фальци - це спеціальні бічні складки, за рахунок яких стінки майки розширюються і дно пакета розширюється і збільшується його обсяг.  Незважаючи на те, що пакет-майка Альфа Пак-Схід здається дуже маленьким, він вміщує в себе велику кількість продуктів.  Його ручки за формою нагадують звичайну майку.  За рахунок цієї особливості пакет може витримати товари значної ваги, а завдяки наявності бічних складок - і великого обсягу.  Крім харчових продуктів пакет-майка АП буде корисна і для непродовольчих товарів.  До того ж вона може стати в нагоді і після здійснення покупки для використання в своїх господарських цілях. Пакети АП майка в кількості 100 штук упаковані в поліетиленовому пакеті.

3300 грн.

(0)
Артикул: 20557
Артикул: 20654
Мелочи Жизни, 5 шт., 1 л, Пакети з застібкою

+1 день

Пакети з застібкою Мелочи Жизни призначені для багаторазового використання.  На пакеті є спеціальна застібка, яка забезпечує герметичність.  Пакети Мелочи Жизни використовують для зберігання і заморозки харчових і нехарчових продуктів.  Спеціальна застібка запобігає протіканню рідини і утримує запахи всередині, запобігаючи потрапляння сторонніх запахів.  Пакети з застібкою дуже зручні і легко відкриваються, потрібно всього лише потягнути застібку у протилежну сторону.  Розмір пакетів 140 х 200 мм. Переваги пакетів Мелочи Жизни: - не протікають;  - не пропускають сторонні запахи; - багаторазовi.

1900 грн.

(0)
Артикул: 20654
Артикул: 20655
Мелочи Жизни, 5 шт., 3 л, Пакети з застібкою

+1 день

Пакети з застібкою Мелочи Жизни призначені для заморозки і зберігання харчових і нехарчових продуктів.  На пакеті є спеціальна застібка, яка забезпечує герметичність. Пакети Мелочи Жизни не протікають і зберігають запах, запобігаючи потрапляння сторонніх запахів всередину.  В одній упаковці міститься 5 пакетів об'ємом 3 л.. Застібка на пакеті дуже зручна і проста у використанні, для відкриття пакета потрібно потягнути застібку у протилежну сторону.  Пакети Мелочи Жизни багаторазові, тому їх можна використовувати вдруге.  Переваги пакетів Мелочи Жизни: -не протікають;  -не пропускають сторонній запах;  -підходять для заморозки.

2500 грн.

(0)
Артикул: 20655
Артикул: 20681
Ніка Пласт, 100 шт., 28х55 см, Пакет-майка, Поліетиленовий, Смайл, м/у

+1 день

Поліетиленовий пакет майка «Смайл» ТМ Ніка-Пласт - це необхідна річ у будь-якому будинку, адже вони зручні й практичні. Поліетиленові пакети майка «Смайл» виготовлені з якісного матеріалу й витримують досить велику вагу (до 1,5 кг). Бічні складки дозволяють зробити пакет більш містким. Пакети «Смайл» тонкі, але при цьому міцні, не рвуться й не розтягуються. Поліетиленові пакети відмінно підходять для упаковки овочів і фруктів, ягід, невеликих товарів для побуту. Пакет-майка незамінний під час походу до супермаркету. Пакети ТМ Ніка-Пласт виробляються відповідно до епідеміологічних  вимог. Завдяки цьому пакети можуть контактувати з продуктами харчування та не чинити ніякої шкоди вашому здоров'ю. Пакети «Смайл» мають яскравий та оригінальний дизайн. Розмір пакета «Смайл»: 28 * 55 см

4100 грн.

(0)
Артикул: 20681
Артикул: 20683
Ніка Пласт, 50 шт., 32х55 см, Пакет - майка, Поліетиленовий, Вишиванка, м/у

+1 день

Поліетиленовий пакет- майка «Вишиванка» ТМ Ніка-Пласт - це необхідна річ в будь-якому будинку, адже вони зручні й практичні. Поліетиленові пакети майка «Вишиванка» виготовлені з якісного матеріалу й витримують досить велику вагу (до 3,5 кг). Бічні складки дозволяють зробити пакет більш містким. Пакети «Вишиванка» тонкі, але при цьому міцні, не рвуться й не розтягуються. Поліетиленові пакети відмінно підходять для упаковки овочів і фруктів, ягід, невеликих товарів для побуту. Пакет-майка незамінний при поході до супермаркету. Важливо помітить, що пакети ТМ Ніка-Пласт виробляються відповідно до  епідеміологічних  вимог. Завдяки цьому пакети можуть контактувати з продуктами харчування та не чинити ніякої шкоди вашому здоров'ю. Пакети «Вишиванка» мають яскравий і оригінальний дизайн в українському стилі. Розмір пакета «Вишиванка»: 28 * 55 см

5500 грн.

(0)
Артикул: 20683
Артикул: 20679
Ніка-Пласт, 200 шт., 22х38 см, Пакет-майка, Поліетиленовий, Vip, м/у

+1 день

Поліетиленовий пакет майка VIP ТМ Ніка-Пласт-  це необхідна річ у будь-якому домі, бо вони зручні й практичні. Поліетиленові пакети майка Віп виготовляються з якісного матеріалу й витримують досить велику вагу. Бічні складки дозволяють зробити пакет більш містким. Пакети Vip тонкі, але при цьому міцні й не рвуться, не розтягуються. Поліетиленові пакети відмінно підходять для упаковки овочів і фруктів, ягід, невеликих товарів для побуту. Пакет-майка незамінний при поході до супермаркету. Пакети ТМ Ніка-Пласт виробляються відповідно до епідеміологічних вимог. Завдяки цьому пакети можуть контактувати  з продуктами харчування та не чинити ніякої шкоди вашому здоров'ю. Розмір пакету Vip : 22*38 см.  

3000 грн.

(0)
Артикул: 20679
Артикул: 20572
Помічниця, 500 шт., 30 x 40 см, Пакети господарські фасувальні

+1 день

Пакети господарські фасувальні 30 х 40 см від торгової марки Помічниця стануть у нагоді тим, хто любить порядок. Великої упаковки у 500 шт. пакетів Помічниця вистачить надовго, відтак не доведеться часто поповнювати їх запаси. Особливості пакетів для фасування Помічниця 30 х 40 см: придатні для зберігання харчових і не харчових продуктів; місткі; не пропускають запахи, як зовнішні, так і зсередини; розділені перфорацією для швидкого відокремлення; завдяки намотці навколо втулки є можливість кріплення на тримачі для пакетів,; мають необмежений термін придатності. Господарські фасувальні пакети Помічниця виготовлені із поліетилену низького тиску. Упаковані рулонним способом. Номінальна кількість 500 шт. Розмір 30 см х 40 см.

7700 грн.

(0)
Артикул: 20572
Артикул: 19951

Фасувальні пакети Промтус є необхідним атрибутом на кухні кожної господині. Пакети є чудовим засобом для зберігання фруктів, овочів, бакалії тощо. Фасувальні пакети Промтус не пропускають зайвої вологи та зберігають свіжість харчових продуктів. Довжина пакету становить 22 сантиметри, ширина - 10 см. При розкритті пакет збільшується в об'ємі завдяки спеціальним стінкам, що називаються фальци. Тож макет може вмістити значно більше ніж може здатися на перший погляд. Окрім зберігання харчових продуктів, в пакетах також можна зберігати різні промислові товари. Фасувальні пакети Промтус є незамінними в торгівлі, оскільки саме завдяки ним можна спакувати товар для покупця. Упаковка містить 1000 шт. пакетів, що є оптимальним і для домашнього вжитку і в комерційних сферах.

2800 грн.

(0)
Артикул: 19951
Артикул: 9068

Поліетиленові пакети Промтус виготовлені у формі майки. Їх широко використовують для різних груп товарів. Вони зручні і досить міцні, тому займають провідні позиції за популярністю у споживачів. Важливою функціональною особливістю пакетів-майок є наявність бічних складок, які  дозволяють зробити пакет більш містким  і  допомагають переносити об'ємні товари. Пакети Промтус прикрашені візерунком в українському стилі. Розмір 28 см х 50 см, 250 шт. в упаковці.

9900 грн.

(0)
Артикул: 9068
Артикул: 20701
Фрекен Бок, 10 шт, 1 л, 22X18 см, M, Пакети-слайдери

+1 день

Пакети-слайдери, Фрекен Бок, 1 л - це знахідка для кожної уважної та турботливої господині. Улітку можна використовувати для заморозки: фрукти і ягоди, а також пюре з них, навіть натуральний сік, овочеве асорті,  восени –гриби й бобові. Також завжди можна заморозити будь-які напівфабрикати з м'яса, риби, птиці, різні фарші. Не тільки заморозка, а й зберігання бакалійної групи товарів теж вимагають використання пакетів-слайдерів: крупи, макарони, цукор. Можна користуватися для зберігання продуктів в охолодженому стані, зберігаючи їх від обвітрювання та висихання в холодильнику. Підходять для заморожування рідини. Усе це вам допоможуть зробити пакети Фрекен Бок.  Пакети-слайдери, Фрекен Бок, 1 л забезпечені замком-слайдером, який забезпечує герметичність і якісну ізоляцію. Щільний LD поліетилен, з якого виготовлені пакети-слайдери, має також додаткові ізолюючі властивості. зберігання продовольчих товарів;  зберігання непродовольчих товарів;  висока герметичність;  можливість заморозки рідин.

4300 грн.

(0)
Артикул: 20701
Артикул: 8258

Пакети Фрекен Бок зі спеціальною застібкою-слайдером, що дозволяє надійно і герметично закривати пакет і запобігати витікання рідини, а також спрощує процес відкривання. Також на пакетах від ТМ Фрекен Бок є спеціальні області для запису дати і найменування вмісту пакета. 

3800 грн.

(0)
Артикул: 8258
Артикул: 8259

Пакети Фрекен Бок зі спеціальною застібкою-слайдером, що дозволяє надійно і герметично закривати пакет і запобігати витікання рідини, а також спрощує процес відкривання. Також на пакетах від ТМ Фрекен Бок є спеціальні області для запису дати і найменування вмісту пакета. Ці пакети можна застосовувати для зберігання і транспортування документів, предметів особистої гігієни та іншого. 

4950 грн.

(0)
Артикул: 8259
Артикул: 14047

Пакети Фрекен Бок зі спеціальною застібкою-слайдером, що дозволяє надійно і герметично закривати пакет і запобігає витіканню рідини, а також спрощує процес відкривання. Такі пакетики ідеально підійдуть для зберігання та заморозки харчових продуктів. Ці пакети можна застосовувати для зберігання і транспортування продуктів, документів, предметів особистої гігієни та іншого.  Особливості пакетів із застібкою Фрекен-Бок: - вигідний формат упаковки; - прозорі; - застібка гарантує герметичнисть; - розмір 18х20 см; - об `єм 1 л.

2250 грн.

(0)
Артикул: 14047
Артикул: 8257

Зручні і компактні пакетики від ТМ Фрекен Бок призначені для приготування харчового льоду. В упаковці пакетиків Фрекен Бок 8 пакетиків, по 24 шариків. Всього 192 шарика.

2100 грн.

(0)
Артикул: 8257
Артикул: 20543
Iнпак, 100 шт/, Пакет, Паперовий куточок, Для гамбургера

+1 день

Якісним і популярним пакувальним матеріалом для фастфудів є Пакет паперовий куток Інпак для гамбургера.  Використовувати таку упаковку для швидкого харчування не тільки смачно, але ще і зручно і економно.  Важливі особливості Інпак паперових пакетів для гамбургерів: Виготовлені з якісної екологічної харчової паперу Мають високу міцність, щільність паперу - 70 г / м³ Не вимагають складання і вже готові до застосування Надовго зберігають запах, свіжість, смакові якості картоплі і добре тримають температуру гарячого продукту Легко утилізуються, саморозчиняються в землі і не забруднюють навколишнє середовище Мають жіровідштовхуючі властивості і високу вологостійкість 100 пакетів паперовий куток Інпак герметично упаковані в поліетиленовий пакет, що запобігає потраплянню вологи на пакети. 

2200 грн.

(0)
Артикул: 20543
Артикул: 20540
Iнпак,100 шт., 24х42, Пакет-майка

+1 день

Поліетиленові пакети-майки міцно і надовго увійшли в наше життя, ми звикли використовувати їх для найрізноманітніших потреб.  У пакета-майки Інпак 24*42 є фальци - це спеціальні бічні складки, за рахунок яких стінки майки розширюються і дно пакета розширюється і збільшується його обсяг.  Незважаючи на те, що пакет-майка Інпак здається дуже маленьким, він вміщує в себе велику кількість продуктів.  Він чудово підходить для розміщення в ньому фруктів, яєць та інших м'яких і тендітних продуктів.  Крім харчових продуктів пакет-майка від компанії Инпак буде корисна і для непродовольчих товарів.  До того ж вона може стати в нагоді і після здійснення покупки для використання в своїх господарських цілях.  Пакети Инпак майка в кількості 100 штук упаковані в поліетиленовому пакеті. 

2500 грн.

(0)
Артикул: 20540
Артикул: 20539
Інпак, 100 шт., 22х36, Пакет-майка

+1 день

Поліетиленові пакети-майки міцно і надовго увійшли в наше життя, ми звикли використовувати їх для найрізноманітніших потреб.  У пакета-майки Інпак 22 * ​​36 є фальци - це спеціальні бічні складки, за рахунок яких стінки майки розширюються і дно пакета розширюється і збільшується його обсяг.  Незважаючи на те, що пакет-майка Інпак здається дуже маленьким, він вміщує в себе велику кількість продуктів.  Він чудово підходить для розміщення в ньому фруктів, яєць та інших м'яких і тендітних продуктів.  Крім харчових продуктів пакет-майка від компанії Инпак буде корисна і для непродовольчих товарів.  До того ж вона може стати в нагоді і після здійснення покупки для використання в своїх господарських цілях.  Пакети Инпак майка в кількості 100 штук упаковані в поліетиленовому пакеті. 

1900 грн.

(0)
Артикул: 20539
Артикул: 20552
Инпак, 100 штук, Пакет, Паперовий уголок, Для хот-дога Инпак, 100 штук, Пакет, Паперовий уголок, Для хот-дога

+1 день

Якісним і популярним пакувальним матеріалом для фастфудів є Пакет паперовий куток Інпак для хот-догу.  Використовувати таку упаковку для швидкого харчування не тільки смачно, але ще і зручно і економно.  Важливі особливості Інпак паперових пакетів для хот-догів: Виготовлені з якісної екологічної харчової паперу Мають високу міцність, щільність паперу - 70 г / м³ Не вимагають складання і вже готові до застосування Надовго зберігають запах, свіжість, смакові якості картоплі і добре тримають температуру гарячого продукту Легко утилізуються, саморозчиняються в землі і не забруднюють навколишнє середовище Мають жіровідштовхуючі властивості і високу вологостійкість 100 пакетів паперовий куток Інпак герметично упаковані в поліетиленовий пакет, що запобігає потраплянню вологи на пакети. 

2200 грн.

(0)
Артикул: 20552
Артикул: 20541
Инпак,100 шт.,100х60х180, Пакет паперовий великий, Для картоплі фрі

+1 день

Якісним і популярним пакувальним матеріалом для фастфудів є Пакет великий паперовий Инпак для картоплі фрі.  Використовувати таку упаковку для швидкого харчування не тільки смачно, але ще і зручно і економно.  Пакет виготовлений з паперу білого кольору розміром 100 мм на 100 мм.  Важливі особливості Инпак паперових пакетів для картоплі фрі: Виготовлені з якісної екологічної харчової паперу Мають високу міцність, щільність паперу - 70 г / м³ Не вимагають складання і вже готові до застосування Надовго зберігають запах, свіжість, смакові якості картоплі і добре тримають температуру гарячого продукту Легко утилізуються, саморозчиняються в землі і не забруднюють навколишнє середовище Мають жіровідштовхуючі властивості і високу вологостійкість 100 паперових пакетів Инпак герметично упаковані в поліетиленовий пакет, що запобігає потраплянню вологи на пакети. 

6000 грн.

(0)
Артикул: 20541
Артикул: 20544
Инпак,100шт.,  230х200х40, Пакет паперовий

+1 день

Якісним і популярним пакувальним матеріалом для фастфудів є пакет паперовий Інпак.  Використовувати таку упаковку для швидкого харчування не тільки смачно, але ще і зручно і економно.  Пакет виготовлений з паперу білого кольору розміром 200 мм на 230 мм.   Важливі особливості Інпак паперових пакетів: Виготовлені з якісної екологічної харчової паперу Мають високу міцність, щільність паперу - 40 г / м³ Не вимагають складання і вже готові до застосування Надовго зберігають запах, свіжість, смакові якості картоплі і добре тримають температуру гарячого продукту Легко утилізуються, саморозчиняються в землі і не забруднюють навколишнє середовище Мають жіровідштовхуючі властивості і високу вологостійкість 100 паперових пакетів Інпак герметично упаковані в поліетиленовий пакет, що запобігає потраплянню вологи на пакети. 

5200 грн.

(0)
Артикул: 20544
Артикул: 20545
Инпак,100шт., 275х140х50, Пакет паперовий, З вікном

+1 день

Якісним і популярним пакувальним матеріалом для фастфудів є Пакет паперовий Інпак з вікном.  Використовувати таку упаковку для швидкого харчування не тільки смачно, але ще і зручно і економно.  Пакет виготовлений з паперу білого кольору розміром 200 мм на 230 мм.  Важливі особливості Інпак паперових пакетів: Найголовніша перевага - це те, що покупець відразу ж може побачити вміст пакета Виготовлені з якісної екологічної харчової паперу Мають високу міцність, щільність паперу - 40 г / м³ Не вимагають складання і вже готові до застосування Надовго зберігають запах, свіжість, смакові якості картоплі і добре тримають температуру гарячого продукту Легко утилізуються, саморозчиняються в землі і не забруднюють навколишнє середовище Мають жіровідштовхуючі властивості і високу вологостійкість 100 паперових пакетів Інпак з вікном герметично упаковані в поліетиленовий пакет, що запобігає потраплянню вологи на пакети. 

9900 грн.

(0)
Артикул: 20545
Артикул: 20711
Пакети, 1000 шт., 2/6, Поліетиленові, Фасувальні

+1 день

Фасувальний поліетиленовий пакет - це спеціальний тип пакета, який на сьогоднішній день є одним з найбільш зручних у використанні, оскільки він характеризується високою міцністю й місткістю. Такий пакет також легко складається, він не буде займати багато місця в домашньому або виробничому господарстві. Фасувальний пакет універсальний і порівняно недорогий. Виготовлений з досить міцного поліетилену. Пакети призначені для фасування як продовольчих, так і непродовольчих товарів. Фасувальний поліетиленовий пакет можливо використовувати для бакалійної групи – сипучих товарів;  гастрономічною групи – ковбаси, сири тощо;  кондитерських виробів – печиво, цукерки. Незамінні також в домашньому побуті: для зберігання продуктів у холодильнику, щоб уникнути обвітрювання, а також для будь-яких інших господарських потреб. міцний; місткий; універсальний у використанні.

5500 грн.

(0)
Артикул: 20711
Артикул: 13368

ALDI (АЛДІ) фільтр для кавоварок, №4 призначений для установки в усі типи класичних кавових машин крапельного типу з фільтром № 4, як додатковий одноразовий фільтр. Цей фільтр виготовлений з високоякісної екологічно чистої целюлози. Білосніжна білизна цих фільтрів досягається за допомогою інноваційної технології відбілювання киснем. А подвійний шов забезпечує оптимальну міцність фільтра. Завдяки ALDI, фільтр для кавоварок, №4 Ви зможете насолодитися кавою з бездоганним смаком без сторонніх присмаків і запахів, а також з легкістю очистити кавоварку, просто викинувши фільтр з відпрацьованою кавою. Упаковані фільтри в якісну картонну коробку, яка запобігає попаданню в них вологи, а також не дозволяє їм псуватися довгий час. Упаковка містить 100 шт. Особливості фільтрів ALDI: - виготовлені з високоякісної целюлози; - для підвищення міцності мають подвійний шов; - не мають запаху; - зручні в експлуатації. Спосіб застосування фільтрів для кавоварок АЛДІ: Встановити одноразовий фільтр поверх основного фільтра кавоварки, засипати каву будь-якого помолу. Після заварювання кави, зняти фільтр і викинути разом з відпрацьованою кавою.  

8800 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 13368
Артикул: 15886

Фільтри для кави Paclan (Паклан) виготовлені з 100% невибіленої целюлози без використання клею. Завдяки мікропористій структурі зберігається приємний аромат свіжозмеленої кави. Фільтри Paclan розміру 4 підходять для стандартних моделей кавоварок крапельного типу великого розміру (на 8-12 чашок). Вони призначені для одноразового застосування, тому використовувати їх дуже зручно. В одній коробці 100 фільтрів, яких вистачить надовго. Картонна коробка закриваються, тому фільтри в ній захищені від впливів навколишнього середовища. Особливості фільтрів для кави Paclan: - з 100% невибіленої целюлози; - виготовлені без використання клею; - мікропориста структура; - для одноразового використання.

6900 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 15886
Артикул: 1565

Поліетиленові пакети Промтус виготовлені у формі майки. Їх широко використовують для упаковки різних груп товарів. Пакеты Промтус оздоблені візерунком в українському стилі. Мають невелику товщину, малу вагу, але при цьому місткі і міцні. Розмір 28 см х 50 см, 100 шт. в упаковці.

4900 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 1565
Артикул: 7185

Поліетиленові пакети від ТМ Промтус підійдуть для упаковки різних груп товарів. Виготовлені пакети Промтус з високоякісної сировини, що гарантує невелику товщину пакета, малу вагу і при цьому велику місткість. Розмір: 25 см х 40 см.

2850 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 7185

Пакетики для кухні


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $