Фільтр
Всього товарів: 6

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 6

Сортування

Сортування:
Артикул: 5121

Створюйте справжні кулінарні шедеври з рукавом для запікання Мелочи Жизни. Дозволяє готувати виключно корисні страви з м`яса, риби та овочів без жирів і масел. Рукав для запікання Мелочи Жизни придатний для використання в електричних і газових духових шафах, а також мікрохвильових печах. При приготуванні використовуйте кліпси, які йдуть у комплекті.

4140 грн.

(0)
Артикул: 5121
Артикул: 20588
Мелочи жизни, 5 м, Рукав для запікання, Із кліпсою-зав'язкою

+1 день

Справжня знахідка для поціновувачів соковитих та смачних запечених овочів, м'яса, риби без жиру - рукав для запікання від ТМ "Мелочи жизни", що підходить як для духової шафи, так і для мікрохвильових приладів. Рукав для запікання "Мелочи жизни" має спеціальний перфорований край, завдяки якому повітря має змогу виходити під час приготування, а спеціальні кліпси-зав'язки допомагають швидко та легко зафіксувати необхідну кількість пакету для більш герметичного та повного запікання. Перевагами використання поліетиленового рукава для запікання від ТМ "Мелочи жизни" є: дієтичність приготованої їжі, збереження всіх корисних поживних речовин та мікроелементів за рахунок приготування у власному соку; більш швидке та комфортне маринування продуктів; збереження неповторного аромату під час приготування страв; чистота вашої духової шафи та посуду; Зручний рулон метражем 5 м допомагає швидко відрізати необхідну кількість рукава залежно від форми та довжини страви. Країна-виробник - Україна.

2900 грн.

(0)
Артикул: 20588
Артикул: 8265

Створюйте справжні кулінарні шедеври з рукавом для запікання Бонус. Дозволяє готувати виключно корисні страви з м`яса, риби та овочів без жирів і масел. Рукав для запікання Бонус придатний для використання в електричних і газових духових шафах, а також мікрохвильових печах.

970 грн.

(0)
Артикул: 8265
Артикул: 10536

Створюйте справжні кулінарні шедеври з рукавом для запікання Фрекен Бок Новий формат. Цей рукав дозволяє готувати виключно корисні страви з м`яса, риби та овочів без жирів і масел. Рукав для запікання Фрекен Бок придатний для використання в електричних і газових духових шафах, а також мікрохвильових печах. При приготуванні використовуйте кліпси, які йдуть у комплекті.

1770 грн.

(0)
Артикул: 10536
Артикул: 20524
Фрекен Бок, 5 м, Рукав для запікання

+1 день

Зручний і міцний рукав для запікання Фрекен Бок допоможе зробити будь-яку страву соковитою і ароматною. Рукав може використовуватися в СВЧ-печі і духовці. Нетоксичний полімерний матеріал абсолютно безпечний для здоров'я. Рукав для запікання з легкістю справляється з завданням, якого так складно домогтися в кулінарії - дозволяє зберегти у страві максимальну кількість вітамінів, що містяться в сирому продукті. Приготувати здорову, низькокалорійну їжу не складе особливих труднощів. Рукав для запікання Фрекен Бок має шов для виходу накопиченного пара. Зручна стрічка-зав'язка спрощує процес роботи з продуктом. Особливості рукава для запікання: може використовуватися в мікрохвильовій печі; виконаний з безпечного для здоров'я матеріалу; допоможе приготувати здорову їжу

2600 грн.

(0)
Артикул: 20524
Артикул: 20725
Фрекен Бок, Набір, Фольга 10 м + рукав для запікання 2 м

+1 день

Набір Фрекен Бок з двох предметів - незамінна річ на будь-якій кухні. Фольга і рукав для запікання - це  кухонні дрібниці, без яких не обходиться жодна господиня. Набір Фрекен блок складається з фольги алюмінієвої і рукава для запікання.  Фольга алюмінієва призначена для зберігання і запікання харчових продуктів. Добре зберігає тепло. Не слід використовувати фольгу для зберігання сирих, кислих і солоних продуктів. Рукав для запікання з прозорою термостійкої плівки дозволяє готувати здорову, низькокалорійну їжу без додавання жирів і масел. Рукав для запікання можна використовувати в електричних і газових духовках при температурі до 200 ° С, а також в мікрохвильових печах. Особливості товару: Розмір фольги: 10х0,28 м Розмір рукава: 2х0,28 м

3800 грн.

(0)
Артикул: 20725

Рукав для запікання


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $