Фільтр
Всього товарів: 7

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 7

Сортування

Сортування:
Артикул: 14993

Плівка Novax (Новакс) запобігає швидкому засиханню, пересиханню продуктів та готових страв, захищає їх від сторонніх запахів та вологи. Home Star (Хоум Стар) виготовлена ​​з безпечного матеріалу - полівінілхлориду та призначена для ручної або автоматичної упаковки. Плівка Новакс тонка та прозора, але при цьому - дуже міцна, при натягу злегка розтягується, але не рветься. Вона також стійка до впливу високих та низьких температур. При використанні плівки від Novax, її шари скріплюються між собою, не дозволяючи самостійно розмотуватися. При цьому продукт можна легко розпакувати при необхідності та повернути плівці первісний вигляд. Харчова плівка Home Star довжиною 20 м поставляється в рулоні, який дозволяє зручно її використовувати та зберігати. Особливості плівки харчової Новакс: - захищає продукти від обвітрювання, вологи та сторонніх запахів; - стійкість до механічних впливів; - термостійкість; - легко розмотується; - в компактному рулоні 20 м; - вигідний формат упаковки.

1300 грн.

(0)
Артикул: 14993
Артикул: 8243

Міцна харчова плівка високої якості Мелочи Жизни – незамінний помічник будь-якої господині. Призначена для зберігання різноманітних харчових продуктів. Харчова плівка Мелочи Жизни надійно захищає продукти від зовнішніх факторів, а також допомагає запобігти поширенню запахів і зберегти їхню свіжість. Довжина плівки: 100 м

6400 грн.

(0)
Артикул: 8243
Артикул: 5120

Міцна харчова плівка високої якості Мелочи Жизни – незамінний помічник будь-якої господині. Призначена для зберігання різноманітних харчових продуктів. Плівка Мелочи Жизни надійно захищає продукти від зовнішніх факторів, а також допомагає запобігти поширенню запахів і зберегти їхню свіжість. Довжина плівки : 50 м

3600 грн.

(0)
Артикул: 5120
Артикул: 1491

Плівка-стретч Промтус ПВХ (полівінілхлоридна) використовується як одноразова упаковка харчових продуктів тривалого терміну зберігання. Плівка Промтус має унікальну властивість вибірково пропускати назовні водяну пару і вуглекислий газ, а кисень всередину, запобігаючи утворенню конденсату в упаковці.

7800 грн.

(1)
Артикул: 1491
Артикул: 13842

Плівка Фрекен Бок призначена для ручної та автоматичної упаковки харчових продуктів. Вона виготовлена ​​з безпечного матеріалу - тонкого полівінілхлориду. Плівка Фрекен Бок дозволяє упаковувати продукти, щоб на довше зберегти їх свіжість. Вона запобігає швидкому засиханню продуктів і готових страв, захищає їх від сторонніх запахів і вологи. Плівка Фрекен Бок тонка і прозора, але при цьому дуже міцна, при натягу трішки розтягується, але не рветься. При пакуванні продуктів шари плівки скріплюються між собою, не дозволяючи їй самостійно розмотуватися. При цьому продукт можна легко розпакувати при необхідності та повернути плівці первісний вигляд. Плівка Фрекен Бок стійка до впливу високих і низьких температур. Харчова плівка Фрекен Бок довжиною 200 м поставляється в рулоні. Це вигідний формат, який дозволяє зручно використовувати і зберігати плівку. Ви заощадите час на походи в магазин, а харчова плівка буде завжди під рукою на кухні. Особливості плівки харчової Фрекен Бок: - захищає продукти від обвітрювання, вологи й сторонніх запахів; - стійкість до механічних впливів; - термостійкість; - легко розмотується; - вигідний формат упаковки.

11900 грн.

(0)
Артикул: 13842
Артикул: 13841

Плівка Фрекен Бок запобігає швидкому засиханню, пересиханню продуктів і готових страв, захищає їх від сторонніх запахів і вологи. Вона виготовлена з безпечного матеріалу - полівінілхлориду і призначена для ручного або автоматичного пакування. Плівка Фрекен Бок тонка і прозора, але при цьому дуже міцна, при натягу злегка розтягується, але не рветься. Вона також стійка до впливу високих і низьких температур. При використанні плівки Фрекен Бок, її шари скріплюються між собою, не дозволяючи їй самостійно розмотуватися. При цьому продукт можна легко розпакувати при необхідності і повернути плівці первісний вигляд. Харчова плівка Фрекен Бок довжиною 50 м поставляється в рулоні, який дозволяє зручно її використовувати і зберігати. Особливості плівки харчової Фрекен Бок: - захищає продукти від обвітрювання, вологи й сторонніх запахів; - стійкість до механічних впливів; - термостійкість; - легко розмотується; - вигідний формат упаковки.

3900 грн.

(0)
Артикул: 13841
Артикул: 17520

Харчова плівка Чесно Чек використовується для приготування, упаковки та зберігання продуктів харчування. Щільна плівка надійно захищає продукти від обвітрювання, сторонніх запахів і впливу навколишнього середовища. При упаковці продуктів з використанням плівки Чесно Чек, її шари скріплюються між собою, не дозволяючи їй самостійно розмотуватися. Плівка довжиною 20 м поставляється на щільній картонній гільзи, яка забезпечує зручне використання та зберігання. Особливості харчової плівки Чесно Чек: - довжина рулону 20 м; - ширина 28 см; - захищає продукти від обвітрювання, вологи і сторонніх запахів.

940 грн.

(0)
Артикул: 17520

Плівка харчова


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $