Фільтр
Всього товарів: 12

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 12

Сортування

Сортування:
Артикул: 20621
PROservice, 100 м, Фольга алюмінієва, Для запікання

+1 день

Алюмінієва фольга "PROservice" (ПРОсервіс) виготовлена з екологічно чистого та безпечного алюмінію, який стійкий до зміни температур, тому вона активно застосовується у якості пакувального матеріалу для зберігання та приготування різноманітних страв. За допомогою алюмінієвої фольги "PROservice" можна швидко та смачно приготувати корисну їжу: різні види м'яса та морепродуктів, овочеві гарніри, солодку фруктову випічку тощо. Фольга для запікання "PROservice" зберігає натуральний смак, всі важливі вітаміни та мікроелементи продуктів, чудово підходить для приготування їжі у польових умовах на відкритому вогні (дровах чи вуглях), оскільки вона легко набуває необхідної форми конкретного посуду чи деко. Загальний метраж рулону - 100 м Ширина рулону - 45 см Товщина - 9 мкм Термін придатності - необмежений Країна-виробник - Турція.

37400 грн.

(0)
Артикул: 20621
Артикул: 8264

Фольга алюмінієва Бонус довжиною 5 м – незамінна річ на кухні. Може використовуватися з будь-якими харчовими продуктами. Призначена для зберігання продуктів у фользі, а також випікання. Фольга Бонус відмінно зберігає температуру. Не рекомендується використовувати для зберігання сирих, кислих або солоних продуктів.  Довжина фольги: 5 м.

1370 грн.

(0)
Артикул: 8264
Артикул: 5123

Фольга алюмінієва Мелочи Жизни довжиною 10 м – незамінна річ на кухні. Може використовуватися з будь-якими харчовими продуктами. Призначена для зберігання продуктів у фользі, а також випікання. Фольга Мелочи Жизни відмінно зберігає температуру. Не рекомендується використовувати для зберігання сирих, кислих або солоних продуктів.  Довжина фольги: 10 м.

3190 грн.

(0)
Артикул: 5123
Артикул: 20559
Мелочи жизни, 11 мкм, 90 м, Фольга, Алюмінієва

+1 день

Алюмімініева фольга Мелочи Жизни 11 мкм 90 м використовується для зберігання і приготування їжі.  Перевагою фольги є те, що в процесі запікання не використовуються жири, що дає можливість отримати дієтичне блюдо без зайвих калорій.  Це дуже зручно для тих, хто веде здоровий спосіб життя і прихильникам правильного харчування.  У фользі для запікання МЖ алюмінієвої можна готувати такі продукти: М'ясо Рибу Овочі Переваги фольги Мелочи Жизни Завдяки підвищеній щільності 11 мкм більш стійка до розривів Тиснення зірочками поверхні надає страві естетичний вигляд, з неї можна виготовити різні формочки для подачі страв Приготовлені в даній фользі продукти  зберігають соковитість і не пригоряють, а також не втрачають необхідні організму вітаміни і мінерали

25300 грн.

(0)
Артикул: 20559
Артикул: 5117

Фольга алюмінієва Мелочи Жизни довжиною 20 м – незамінна річ на кухні. Може використовуватися з будь-якими харчовими продуктами. Фольга Мелочи Жизни призначена для зберігання продуктів у фользі, а також випікання. Відмінно зберігає температуру. Не рекомендується використовувати для зберігання сирих, кислих або солоних продуктів.

6300 грн.

(0)
Артикул: 5117
Артикул: 20516
Мелочи жизни, 5 м, Фольга алюмінієва, м/у

+1 день

Міцна фольга Мелочи Жизни допоможе приготувати страву з мінімальними зусиллями. Блюдо вийде соковитим і ароматним, збережеться максимальна кількість вітамінів. Фольга підвищеної щільності не рвється під час випікання, що дозволить уникнути пригорання і захистить поверхню від забруднення. Спеціальне тиснення фольги Мелочи Жизни дозволить додатково прикрасити подачу і зробити її більш оригінальною. Фольгу Мелочи Жизни не рекомендується використовувати в мікрохвильовій печі. Вона не призначена для зберігання сирих продуктів. Особливості фольги Мелочи Жизни: довжина: 5 м; не призначена для використання в мікрохвильовій печі; не для зберігання сирих продуктів

2500 грн.

(0)
Артикул: 20516
Артикул: 13026

Фольга алюмінієва Мелочи Жизни  давно стала незамінним помічником господинь у приготуванні їжі і зберіганні продуктів. Фольга має підвищену щільність, що дасть можливість уникнути розривів. Добре зберігає температуру. Фольга алюмінієва Мелочи Жизни  зручна у використанні під час приготуванняна грилі, в духовці, мангалі. Обгорнувши продукти фольгою, Ви збережете їх соковитими. Фольга алюмінієва полегшить життя будь-якій господині.  

11700 грн.

(0)
Артикул: 13026
Артикул: 20528
Помічниця, 10 м, Фольга, Алюмінієва, м/у

+1 день

Приготувати соковите і ароматне блюдо допоможе фольга алюмінієва Помічниця. Вона збереже корисні властивості продукту, не впливає на запах і смак. Навіть при використанні при високих температурах, вона не виділяє небезпечних речовин, стійка навіть до різких перепадів температур. Завдяки гнучкості, алюмінієва фольга швидко стискається і дозволяє без клопоту обернути будь-який продукт. Термоізоляційні властивості алюмінієвої фольги високо цінуються для зберігання швидкопсувних продуктів. Фольгу не рекомендується використовувати для приготування страв в мікрохвильовій печі.  Особливості фольги: гнучкість - упаковка продукту не займе значного часу; висока теплопровідність; не впливає на запах і смак продуктів.

2100 грн.

(0)
Артикул: 20528
Артикул: 20523
Фрекен Бок, 10 м, Фольга алюмінієва, м/у

+1 день

Для запікання, упаковки або ж просто зберігання продуктів зручно використовувати алюмінієву фольгу. Додатково ущільнена фольга Фрекен Бок - гарантія того, що страва не втратить свій соковитості та аромату. Досить обернути продукт в один шар, що скорочує витрату матеріалу. Щільна фольга Фрекен Бок може використовуватися для запікання на грилі. Матеріал не вбирає рідину, перешкоджає пригоранню. Фольга Фрекен Бок не може використовуватися в мікрохвильовці. Матеріал не призначений для зберігання кислотовмісних продуктів.  Особливості фольги Фрекен Бок: щільна фольга перешкоджає пригорянню їжі; волога і аромат зберігається всередині; не призначена для використання в мікрохвильовій печі.

3800 грн.

(0)
Артикул: 20523
Артикул: 20522
Фрекен Бок, 20 м, Фольга алюмінієва, м/у

+1 день

Зробити страву соковитою і ароматною з мінімальною кількістю клопоту допоможе алюмінієва фольга Фрекен Бок. Вона не залишає сторонніх запахів і смаку, зберігає максимальну кількість корисних речовин. Продукт рекомендується обернути в один шар, так як фольга алюмінієва Фрекен Бок на 40% потовщена. Це значно скорочує витрату матеріалу, тим самим економить сімейний бюджет. Фольга зберегла свою гнучкість. Упакувати продукти буде нескладно, так вона легко лягає і складається. Фольга має ще одну перевагу - вона не поглинає і не пропускає рідину. Це допомагає зберегти соковитість страви, береже його від пригорання. Після приготування їжі мити посуд не доведеться. Фольга Фрекен Бок не використовується для приготування їжі в мікрохвильовій печі, не слід зберігати кислотовмісні продукти.  Особливості фольги Фрекен Бок: товщина збільшена на 40%; не впливає на запах і смак страви; довжина - 20 м.

6900 грн.

(0)
Артикул: 20522
Артикул: 20620
Фрекен Бок, 50 м, Фольга алюмінієва, Стандарт

+1 день

Універсальна алюмінієва фольга "Фрекен Бок" Стандарт використовується як для запікання та приготування їжі зі збереженням усіх корисних та поживних речовин, так і для упаковування та збереження продуктів, готових страв. Стандартна алюмінієва фольга "Фрекен Бок" дуже гнучка та пластична, тому запобігає пошкодженню чи псуванню зовнішнього вигляду продуктів, вона легко набуває необхідної форми. Фольга для запікання "Фрекен Бок" прискорює процес приготування їжі, допомагає досягти золотистої скоринки без використання рослинної олії чи жиру, а також не забруднює деко чи інших видів посуду для запікання, її також часто використовують у якості одноразового пакувального матеріалу для зберігання чи транспортування їжі, що не є об'ємним та громіздким. Загальний метраж рулону - 50 м Ширина рулону - 28 см Країна-виробник - Україна.

13900 грн.

(0)
Артикул: 20620
Артикул: 20725
Фрекен Бок, Набір, Фольга 10 м + рукав для запікання 2 м

+1 день

Набір Фрекен Бок з двох предметів - незамінна річ на будь-якій кухні. Фольга і рукав для запікання - це  кухонні дрібниці, без яких не обходиться жодна господиня. Набір Фрекен блок складається з фольги алюмінієвої і рукава для запікання.  Фольга алюмінієва призначена для зберігання і запікання харчових продуктів. Добре зберігає тепло. Не слід використовувати фольгу для зберігання сирих, кислих і солоних продуктів. Рукав для запікання з прозорою термостійкої плівки дозволяє готувати здорову, низькокалорійну їжу без додавання жирів і масел. Рукав для запікання можна використовувати в електричних і газових духовках при температурі до 200 ° С, а також в мікрохвильових печах. Особливості товару: Розмір фольги: 10х0,28 м Розмір рукава: 2х0,28 м

3800 грн.

(0)
Артикул: 20725

Фольга


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $