Вата - купити Вміст аптечки у Києві, доставка води - АкваМаркет
0

Вата


Вата - один з найбільш поширених видів перев'язувальних матеріалів. Поряд з бинтами медична вата присутня в домашніх або автомобільних аптечках. Виробництвом товару займаються компанії, які спеціалізуються на випуску інших витратних матеріалів з бавовни - ватних дисків, тампонів, паличок. Завдяки своїм властивостям перев'язувальні матеріали широко використовуються в клінічних і домашніх умовах для виконання всіляких лікувальних, косметичних процедур. Вата незамінна в роботі перев'язувальних, хірургічних відділень, процедурних, косметологічних кабінетів.

З чого зроблена вата

Найчастіше основною сировиною для виробництва служить натуральне бавовняне волокно, але сьогодні у продажу є і інші варіанти. Давайте розглянемо їх особливості:

 • Вата з бавовни. Володіє довгими волокнами, в текстурі присутні невеликі горошинки. Колір білий з невеликим жовтим відтінком.
 • Віскозна або віскозно-бавовняна. Абсолютно біла, з синюватим відливом. При маніпуляціях трохи «пилить» і розпадається на дрібні волокна.
 • Регенерована (виготовлена ​​з вторсировини). У структурі має нитки або інші текстильні відходи, володіє білим кольором, теж трохи пилить при струшуванні.

Медична вата може бути нестерильною і стерильною. В останньому випадку перед упаковкою перев'язувальні матеріали обов'язково проходять процедуру знезараження, що гарантує безпеку при контакті з відкритими ранами, слизовими оболонками. Нестерильна вата частіше використовується для будь-яких побутових цілей або обробки закритих ушкоджень тіла.

Властивості вати медичної

Головна якість продукту - висока адсорбційна здатність. Вата має прекрасну гігроскопічність, тому миттєво вбирає вологу. Волокна пов'язують рідину і утримують її всередині пов'язки. Саме цим обумовлено широке застосування вати в хірургії як тампонів. Ось ще деякі властивості вати:

 • Відсутність сторонніх ароматів.
 • Практично ідеальна білизна, якою виробники домагаються природним шляхом без агресивного відбілювання хлором.
 • Натуральний склад.
 • Екологічна безпека.
 • Гіпоалергенність і можливість контакту з будь-яким типом шкіри.
 • Доступна вартість.

Інтернет-магазин АкваМаркет пропонує купити з доставкою вату медичну, виготовлену відповідно до діючих стандартів якості та безпеки. В основі виробів лежить натуральна сировина, що володіє прекрасною гігроскопічністю. Для знебарвлення застосовуються безпечні склади, що не містять поверхнево-активних речовин або оптичні відбілювачі. У нашому магазині Ви можете купити такі види вати:

 • Гігроскопічну. Застосовується при перев'язках.
 • Компресну. Дуже добре підходить для виготовлення зігріваючих компресів.
 • Хірургічну. Використовується в операційних для перев'язок або тампонування відкритих ран.
 • Очну. Найбільш якісна і безпечна вата з максимальною поглинаючою здатністю.
 • Гігієнічну. Найдешевша нестерильная вата, яку можна використовувати для щоденного догляду або косметичних процедур.

Доставка продукції здійснюється по Києву і Україні. Вибирайте товари онлайн, замовляйте не виходячи з дому. Посилка прибуде в пункт призначення в найкоротші терміни. При покупці оптом діють приємні знижки. Подбайте про те, щоб Ваша офісна, автомобільна або домашня аптечка була укомплектована якісною ватою. А ми гарантуємо, що наша ціна стане для Вас приємною несподіванкою.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (6)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Masmi, 100 г, Вата органічна

на завтра
Артикул: 63208
КАМПУС, 25 г, Вата медична, Стерильна КАМПУС, 25 г, Вата медична, Стерильна

на завтра
Артикул: 17983
Кампус Коттон Клаб, 50 г, Медична вата, Стерильна Кампус Коттон Клаб, 50 г, Медична вата, Стерильна

на завтра
Артикул: 11514
Кампус, 100 г, Вата медична гідроскопічна, нестерильна, ролик

на завтра
Артикул: 69949
Кампус, 100 г, Вата медична нестерильна, зиг-заг Кампус, 100 г, Вата медична нестерильна, зиг-заг

на завтра
Артикул: 69948
Кампус, 50 г, Вата медична гідроскопічна, нестерильна, ролик

на завтра
Артикул: 69951