Фільтр
Всього товарів: 36

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 36

Сортування

Сортування:
Артикул: 20587
DOMI, 1 пара, Розмір М, Рукавиці, З оксамитовим напиленням, Ультраміцні

+1 день

Господарські рукавиці виробництва торгівельної марки "DOMI" (Домі) є надміцними та універсальними за своїм призначенням, тому прослужать вам до 10-ти разів довше, аніж звичайні латексні аналоги. Вони мають спеціальне оксамитове напилення, завдяки якому зручніше одягаються та надійно сидять на руках. Якісні рукавиці "DOMI" для домашньої роботи виготовлені із ПВХ-матеріалу, мають покращену міцність та еластичність, тому зручні та комфортні під час тривалого носіння, зберігаючи при цьому максимальну тактильну чутливість рук. Підходять для роботи у гарячій воді. Універсальний синій колір рукавиць "DOMI" дозволяє довше зберігати зовнішню чистоту на відміну від аналогічних рукавичок білого кольору. Розмір рукавиць - M (7-8). В упаковці - 1 пара. Країна-виробник товару – Італія (на замовлення України).

10000 грн.

(0)
Артикул: 20587
Артикул: 8695

Захисні нітрилові нестерильні рукавички Kleen Hand, призначені для захисту рук від шкідливих речовин та їх впливів, крім лугів, кислот та інших їдких засобів. KleenHand ідеально підійдуть для прибирання будинку. Щільність - 3.0. Розмір - 7. Кількість в упаковці - 200 шт.

26200 грн.

(0)
Артикул: 8695
Артикул: 8557

Захисні нітрилові нестерильні рукавички Kleen Hand, призначені для захисту рук від шкідливих речовин та їх впливів, крім лугів, кислот та інших їдких засобів. KleenHandідеально підійдуть для прибирання будинку. Щільність - 3.0. Розмір - M. Кількість в упаковці - 200шт.

26200 грн.

(0)
Артикул: 8557
Артикул: 19842

Рукавички нестерильні Ideall Nitrile (Ідеал Нітріл) від компанії Mercator Medical (Меркатор Медікал) - це дуже міцні, оглядові, одноразові, непудровані рукавички. Фасуються в упаковку по 100 шт., розмір (L). Рукавички нестерильні Ideall Nitrile виконані з нітрилу високої якості, тому ідеально витримують вплив спиртів, альдегідів, фенолів та кислот. Не викликають алергію. Зсередини є прокладка яка поглинає піт, що забезпечує легкість надягання та зняття рукавичок. Їх можна використовувати для медичних процедур, в косметичних салонах, в ветеринарії або для господарських потреб. Особливості Рукавичок нестерильних Ideall Nitrile: нестерильні нітрилові рукавички; зсередини є прокладка яка поглинає піт; стійкі до агресивних речовин; стійкі до розривів та протирання; гіпоалергенні; розмір (L).

11000 грн.

(0)
Артикул: 19842
Артикул: 21003

Рукавички нестерильні Ideall Nitrile (Ідеал Нітріл) від компанії Mercator Medical (Меркатор Медікал) - це дуже міцні, оглядові, одноразові, непудровані рукавички. Фасуються в упаковку по 100 шт., розмір (M). Рукавички нестерильні Ideall Nitrile виконані з нітрилу високої якості, тому ідеально витримують вплив спиртів, альдегідів, фенолів та кислот. Не викликають алергію. Зсередини є прокладка яка поглинає піт, що забезпечує легкість надягання та зняття рукавичок. Їх можна використовувати для медичних процедур, в косметичних салонах, в ветеринарії або для господарських потреб. Особливості Рукавичок нестерильних Ideall Nitrile: нестерильні нітрилові рукавички; зсередини є прокладка яка поглинає піт; стійкі до агресивних речовин; стійкі до розривів та протирання; гіпоалергенні; розмір (M).

11000 грн.

(0)
Артикул: 21003
Артикул: 19841

Рукавички нестерильні Ideall Nitrile (Ідеал Нітріл) від компанії Mercator Medical (Меркатор Медікал) - це дуже міцні, оглядові, одноразові, непудровані рукавички. Фасуються в упаковку по 100 шт., розмір (S). Рукавички нестерильні Ideall Nitrile виконані з нітрилу високої якості, тому ідеально витримують вплив спиртів, альдегідів, фенолів та кислот. Не викликають алергію. Зсередини є прокладка яка поглинає піт, що забезпечує легкість надягання та зняття рукавичок. Їх можна використовувати для медичних процедур, в косметичних салонах, в ветеринарії або для господарських потреб. Особливості Рукавичок нестерильних Ideall Nitrile: нестерильні нітрилові рукавички; зсередини є прокладка яка поглинає піт; стійкі до агресивних речовин; стійкі до розривів та протирання; гіпоалергенні; розмір (S).

11000 грн.

(0)
Артикул: 19841
Артикул: 19837

Рукавички нестерильні Nitrylex Basic Black (Нітрілекс Базік Блек) від компанії Mercator Medical (Меркатор Медікал) - це дуже міцні, діагностичні, одноразові, непудровані рукавички. Фасуються в упаковку по 100 шт., розмір (M). Рукавички нестерильні Nitrylex Basic Black виконані з нітрилу високої якості, тому ідеально витримують вплив спиртів, альдегідів, фенолів та кислот. Не викликають алергію, так як не містять протеїнів (білків) латексу. Мають текстуровану поверхню пальців. Їх можна використовувати для медичних процедур, в косметичних салонах, в ветеринарії або для господарських потреб. Особливості Рукавичок нестерильних Nitrylex Basic Black: нестерильні нітрилові рукавички; забезпечують тривалий коморт; стійкі до агресивних речовин; стійкі до розривів та протирання; гіпоалергенні; розмір (M).

14900 грн.

(0)
Артикул: 19837
Артикул: 19836

Рукавички нестерильні Nitrylex Basic Black (Нітрілекс Базік Блек) від компанії Mercator Medical (Меркатор Медікал) - це дуже міцні, діагностичні, одноразові, непудровані рукавички. Фасуються в упаковку по 100 шт., розмір (S). Рукавички нестерильні Nitrylex Basic Black виконані з нітрилу високої якості, тому ідеально витримують вплив спиртів, альдегідів, фенолів та кислот. Не викликають алергію, так як не містять протеїнів (білків) латексу. Мають текстуровану поверхню пальців. Їх можна використовувати для медичних процедур, в косметичних салонах, в ветеринарії або для господарських потреб. Особливості Рукавичок нестерильних Nitrylex Basic Black: нестерильні нітрилові рукавички; забезпечують тривалий коморт; стійкі до агресивних речовин; стійкі до розривів та протирання; гіпоалергенні; розмір (S).

14900 грн.

(0)
Артикул: 19836
Артикул: 19835

Рукавички нестерильні Nitrylex Basic (Нітрілекс Базік) від компанії Mercator Medical (Меркатор Медікал) - це дуже міцні, діагностичні, одноразові, непудровані рукавички. Фасуються в упаковку по 100 шт., розмір (L). Рукавички нестерильні Nitrylex Basic виконані з нітрилу високої якості, тому ідеально витримують вплив спиртів, альдегідів, фенолів та кислот. Не викликають алергію, так як не містять протеїнів (білків) латексу. Мають текстуровану поверхню пальців. Їх можна використовувати для медичних процедур, в косметичних салонах, в ветеринарії або для господарських потреб. Особливості Рукавичок нестерильних Nitrylex Basic: нестерильні нітрилові рукавички; стійкі до агресивних речовин; стійкі до розривів та протирання; гіпоалергенні; розмір (L).

12500 грн.

(0)
Артикул: 19835
Артикул: 19834

Рукавички нестерильні Nitrylex Basic (Нітрілекс Базік) від компанії Mercator Medical (Меркатор Медікал) - це дуже міцні, діагностичні, одноразові, непудровані рукавички. Фасуються в упаковку по 100 шт., розмір (M). Рукавички нестерильні Nitrylex Basic виконані з нітрилу високої якості, тому ідеально витримують вплив спиртів, альдегідів, фенолів та кислот. Не викликають алергію, так як не містять протеїнів (білків) латексу. Мають текстуровану поверхню пальців. Їх можна використовувати для медичних процедур, в косметичних салонах, в ветеринарії або для господарських потреб. Особливості Рукавичок нестерильних Nitrylex Basic: нестерильні нітрилові рукавички; стійкі до агресивних речовин; стійкі до розривів та протирання; гіпоалергенні; розмір (M).

12500 грн.

(0)
Артикул: 19834
Артикул: 19833

Рукавички нестерильні Nitrylex Basic (Нітрілекс Базік) від компанії Mercator Medical (Меркатор Медікал) - це дуже міцні, діагностичні, одноразові, непудровані рукавички. Фасуються в упаковку по 100 шт., розмір (S). Рукавички нестерильні Nitrylex Basic виконані з нітрилу високої якості, тому ідеально витримують вплив спиртів, альдегідів, фенолів та кислот. Не викликають алергію, так як не містять протеїнів (білків) латексу. Мають текстуровану поверхню пальців. Їх можна використовувати для медичних процедур, в косметичних салонах, в ветеринарії або для господарських потреб. Особливості Рукавичок нестерильних Nitrylex Basic: нестерильні нітрилові рукавички; стійкі до агресивних речовин; стійкі до розривів та протирання; гіпоалергенні; розмір (S).

12500 грн.

(0)
Артикул: 19833
Артикул: 19879

Рукавички нестерильні Nitrylex Collagen (Нітрілекс Коллаген) від компанії Mercator Medical (Меркатор Медікал) - це дуже міцні, діагностичні, одноразові, непудровані рукавички. Фасуються в упаковку по 100 шт., розмір (L). Рукавички нестерильні Nitrylex Collagen виконані з нітрилу високої якості, тому ідеально витримують вплив спиртів, альдегідів, фенолів та кислот. Не викликають алергію, так як не містять протеїнів (білків) латексу. Мають текстуровану поверхню пальців. Зсередини є прокладка яка поглинає піт, що забезпечує легкість надягання та зняття рукавичок. Їх можна використовувати для медичних процедур, в косметичних салонах, в ветеринарії або для господарських потреб. Особливості Рукавичок нестерильних Nitrylex Collagen: нестерильні нітрилові рукавички; забезпечують тривалий коморт; є прокладка яка поглинає піт; стійкі до агресивних речовин; стійкі до розривів та протирання; гіпоалергенні; розмір (L).

14900 грн.

(0)
Артикул: 19879
Артикул: 21002

Рукавички нестерильні Nitrylex Collagen (Нітрілекс Коллаген) від компанії Mercator Medical (Меркатор Медікал) - це дуже міцні, діагностичні, одноразові, непудровані рукавички. Фасуються в упаковку по 100 шт., розмір (M). Рукавички нестерильні Nitrylex Collagen виконані з нітрилу високої якості, тому ідеально витримують вплив спиртів, альдегідів, фенолів та кислот. Не викликають алергію, так як не містять протеїнів (білків) латексу. Мають текстуровану поверхню пальців. Зсередини є прокладка яка поглинає піт, що забезпечує легкість надягання та зняття рукавичок. Їх можна використовувати для медичних процедур, в косметичних салонах, в ветеринарії або для господарських потреб. Особливості Рукавичок нестерильних Nitrylex Collagen: нестерильні нітрилові рукавички; забезпечують тривалий коморт; є прокладка яка поглинає піт; стійкі до агресивних речовин; стійкі до розривів та протирання; гіпоалергенні; розмір (M).

14900 грн.

(0)
Артикул: 21002
Артикул: 19878

Рукавички нестерильні Nitrylex Collagen (Нітрілекс Коллаген) від компанії Mercator Medical (Меркатор Медікал) - це дуже міцні, діагностичні, одноразові, непудровані рукавички. Фасуються в упаковку по 100 шт., розмір (S). Рукавички нестерильні Nitrylex Collagen виконані з нітрилу високої якості, тому ідеально витримують вплив спиртів, альдегідів, фенолів та кислот. Не викликають алергію, так як не містять протеїнів (білків) латексу. Мають текстуровану поверхню пальців. Зсередини є прокладка яка поглинає піт, що забезпечує легкість надягання та зняття рукавичок. Їх можна використовувати для медичних процедур, в косметичних салонах, в ветеринарії або для господарських потреб. Особливості Рукавичок нестерильних Nitrylex Collagen: нестерильні нітрилові рукавички; забезпечують тривалий коморт; є прокладка яка поглинає піт; стійкі до агресивних речовин; стійкі до розривів та протирання; гіпоалергенні; розмір (S).

14900 грн.

(0)
Артикул: 19878
Артикул: 19845

Рукавички нестерильні Santex Powdered (Сантекс Павдеред) від компанії Mercator Medical (Меркатор Медікал) - це дуже міцні та еластичні рукавички. Фасуються в упаковку по 100 шт., розмір (L). Рукавички нестерильні Santex Powdered виконані з латексу, тому добре облягають руку, тягнуться, мають високу еластичність. Зсередини припудрені натуральним крохмалем, що забезпечує легкість надягання та зняття рукавичок. Їх можна використовувати для медичних процедур, в косметичних салонах, в ветеринарії або для господарських потреб. Особливості Рукавичок нестерильних Santex Powdered: міцні та еластичні рукавички; зсередини припудрені натуральним крохмалем; стійкі до розривів та протирання; розмір (L).

8900 грн.

(0)
Артикул: 19845
Артикул: 19844

Рукавички нестерильні Santex Powdered (Сантекс Павдеред) від компанії Mercator Medical (Меркатор Медікал) - це дуже міцні та еластичні рукавички. Фасуються в упаковку по 100 шт., розмір (M). Рукавички нестерильні Santex Powdered виконані з латексу, тому добре облягають руку, тягнуться, мають високу еластичність. Зсередини припудрені натуральним крохмалем, що забезпечує легкість надягання та зняття рукавичок. Їх можна використовувати для медичних процедур, в косметичних салонах, в ветеринарії або для господарських потреб. Особливості Рукавичок нестерильних Santex Powdered: міцні та еластичні рукавички; зсередини припудрені натуральним крохмалем; стійкі до розривів та протирання; розмір (M).

8900 грн.

(0)
Артикул: 19844
Артикул: 19843

Рукавички нестерильні Santex Powdered (Сантекс Павдеред) від компанії Mercator Medical (Меркатор Медікал) - це дуже міцні та еластичні рукавички. Фасуються в упаковку по 100 шт., розмір (S). Рукавички нестерильні Santex Powdered виконані з латексу, тому добре облягають руку, тягнуться, мають високу еластичність. Зсередини припудрені натуральним крохмалем, що забезпечує легкість надягання та зняття рукавичок. Їх можна використовувати для медичних процедур, в косметичних салонах, в ветеринарії або для господарських потреб. Особливості Рукавичок нестерильних Santex Powdered: міцні та еластичні рукавички; зсередини припудрені натуральним крохмалем; стійкі до розривів та протирання; розмір (S).

8900 грн.

(0)
Артикул: 19843
Артикул: 20652
Pap Star, 10 шт., 150х125 см, Халат ХД, Одноразовий Pap Star, 10 шт., 150х125 см, Халат ХД, Одноразовий Pap Star, 10 шт., 150х125 см, Халат ХД, Одноразовий

+1 день

Одноразовий халат Pap Star (Пап Стар) служить для додаткового захисту від поширення бактерій і забруднень у приміщенні.  Халати використовують у закладах, де необхідно дотримуватися санітарного режиму.  Халати Pap Star володіють водовідштовхувальною і повітропроникною функцією.  Виготовлений з щільного матеріалу, який не порветься при надяганні і не розтягнеться.  Халат Pap Star досить просторий і не сковує рухи.  Навіть при тривалому носінні халат забезпечує комфорт і не викликає подразнень.  Переваги халата: -одноразовий;  -зручний;  -водовідштовхувальний;   -запобігає поширенню бактерій.

28600 грн.

(0)
Артикул: 20652
Артикул: 20550
PROservice, 100 шт., Рукавички вінілові, Professional, Розмір M

+1 день

Вінілові рукавички PROservice знадобляться будь-якій господині для різних робіт на кухні і в побуті.  Рукавички білого кольору з серії Professional розміру M мають вагу 5,0 г і упаковані в картонному боксі в кількості 100 штук. Особливості та переваги Рукавичок вінілових Professional: Матеріал виготовлення - полівінілхлорид, більш відомий як ПВХ Це самий бюджетний варіант через недорого виробництва вінілу Стійкі до слабкго кислотного і лужного середовища Такі рукавички міцні і тонкі Добре захищають руки від забруднень Забезпечують гігієнічність рук при будь-яких роботах в побуті і на кухні Ідеально підходять людям, які мають алергію на латекс і каучук

15400 грн.

(0)
Артикул: 20550
Артикул: 20547
PROservice, 100 шт., Рукавички латексні, Кухонні, Professional, Розмір L

+1 день

Латексні кухонні рукавички PROservice знадобляться будь-якій господині для різних робіт на кухні і в побуті.  Рукавички білого кольору з серії Professional розміру L мають вагу 5,5 г і упаковані в картонному боксі в кількості 100 штук.  Особливості та переваги Рукавичок латексних кухонних Professional: Матеріал виготовлення - натуральний каучуковий латекс, завдяки якому рукавички мають високу еластичністю і гнучкістю Мають хорошу тактильну чутливість Дуже добре прилягають до руки, створюють високе почуття комфорту Стійкі до слабкого кислотного і лужного середовища Такі рукавички міцні, тонкі і довговічні Добре захищають руки від порізів Забезпечують гігієнічність рук при будь-яких роботах в побуті і на кухні У складі латесних рукавичок міститься натуральний  білок, який може викликати алергічні реакції і при контакті з деякими продуктами можуть змінювати їх структуру.  Людям з підвищеною чутливістю шкіри не варто застосовувати такі рукавички. 

25800 грн.

(0)
Артикул: 20547
Артикул: 20549
PROservice, 100 шт., Рукавички поліетиленові, Professional, Розмір універсальний

+1 день

Поліетиленові одноразові рукавички PROservice знадобляться будь-якій господині для різних робіт на кухні і в побуті.  Рукавички прозорого кольору з серії Professional універсального розміру упаковані в картонному боксі в кількості 100 штук.  Особливості та переваги Рукавичок поліетиленових Professional: Матеріал виготовлення - поліетилен низького тиску, є інертним матеріалом в широкому діапазоні температур, не вступає в реакцію з харчовими кислотами Не виділять шкідливих речовин, і не викликають алергічної реакції Такі рукавички міцні, тонкі і довговічні Добре захищають руки від бактерій і забруднень Забезпечують гігієнічність рук при будь-яких роботах в побуті і на кухні

12600 грн.

(0)
Артикул: 20549
Артикул: 20542
PROservice, 100 штук, Рукавички латексні, Кухонні, Professional, Розмір M

+1 день

Латексні кухонні рукавички PROservice знадобляться будь-якій господині для різних робіт на кухні і в побуті.  Рукавички білого кольору з серії Professional розміру M мають вагу 5,5 г і упаковані в картонному боксі в кількості 100 штук.  Особливості та переваги Рукавичок латексних кухонних Professional: Матеріал виготовлення - натуральний каучуковий латекс, завдяки якому рукавички мають високу еластичністю і гнучкістю Мають хорошу тактильну чутливість Дуже добре прилягають до руки, створюють високе почуття комфорту Стійкі до слабкого кислотного і лужного середовища Такі рукавички міцні, тонкі і довговічні Добре захищають руки від порізів Забезпечують гігієнічність рук при будь-яких роботах в побуті і на кухні У складі латесних рукавичок міститься натуральний  білок, який може викликати алергічні реакції і при контакті з деякими продуктами можуть змінювати їх структуру.  Людям з підвищеною чутливістю шкіри не варто застосовувати такі рукавички. 

25800 грн.

(0)
Артикул: 20542
Артикул: 5270

Одноразові бахіли виготовлені з якісного поліетилену синього кольору. Вдягаються поверх взуття, щоб виключити потрапляння вуличного бруду в приміщення. Зверху оснащені гумкою, яка надійно фіксує бахіли. В упаковці 50 пар (100 шт.).

3900 грн.

(0)
Артикул: 5270
Артикул: 20658
Бонус, 10 шт., Розмір S/M, Рукавички вінілові Бонус, 10 шт., Розмір S/M, Рукавички вінілові

+1 день

Вінілові рукавички Бонус- це універсальні рукавички, призначені для різних господарських робіт по дому і садово-городніх робіт.  Рукавички щільні, добре тримаються на руках і не сповзають.  В упаковці рукавичок Бонус міститься 10 шт..  Вінілові рукавички суперчутливi і забезпечують максимальний комфорт і зручність під час роботи, повторюючи всі вигини руки.  На внутрішній стороні рукавичок Бонус є спеціальне напилення, яке перешкоджає потінню рук.  Рукавички білого кольору, але не дивлячись на це вони не брудняться.  Переваги рукавичок: - суперчутливi;  - захищають від потіння рук; - зручні;  - не сповзають.

2000 грн.

(0)
Артикул: 20658
Артикул: 20661
Мелочи Жизни, 10 шт., Вінілові рукавички, Для м'яса і риби Мелочи Жизни, 10 шт., Вінілові рукавички, Для м'яса і риби

+1 день

Вінілові рукавички Мелочи Жизни - це одноразові рукавички, призначені для роботи з м'ясом або рибою.  Рукавички суперчутливi і забезпечують більш точний дотик з продуктом.  Як відомо, м'ясо і риба мають специфічний запах, рукавички Мелочи Жизни захищають від неприємного запаху продуктів.  Рукавички Мелочи Жизни виготовлені з вінілу і мають універсальний розмір, тому вони підходять для руки будь-якого розміру.  Вінілові рукавички міцні і комфортні, не сповзають і повторюють кожен рух.  Переваги рукавичок Мелочи Жизни: - суперчутливi;  - захищають від неприємного запаху;  - зручні.

3500 грн.

(0)
Артикул: 20661
Артикул: 20586
Мелочи жизни, 40 шт., Рукавички, Універсальні, Вінілові, Для м'яса та риби

+1 день

Вінілові рукавиці для м'яса та риби від торгівельної марки "Мелочи жизни" - це супертонкі універсальні та ультраміцні кухонні рукавички, що гарантують максимальну тактильну суперчутливість рук. Їх можна використовувати для будь-якої делікатної роботи на кухні: обробка м'яса, риби, морепродуктів, процес очищення овочів, фруктів, а також робота з тістом і липкими кондитерськими виробами (мастика, марципан, маршмеллоу, шоколадний ганаш тощо). Надійні та зручні рукавиці  "Мелочи жизни" виготовлені із вінілу - матеріалу, що нагадує поліетилен, але є значно міцнішим,  тому вони мають покращену міцність та еластичність і гарантують захист від запахів та безпосереднього контакту із продуктами, не мають специфічного хімічного аромату. Розмір рукавиць - універсальний. Колір - білий. В упаковці - 40 шт. Країна-виробник – Україна.

11500 грн.

(0)
Артикул: 20586
Артикул: 20561
Помічниця, 100 шт, Рукавички, Одноразові поліетиленові

+1 день

Рукавички поліетиленові ТМ "Помічниця" можна використовувати як в побуті, так і для роботи в саду, городі, для прибирання офісів, а також в різних ситуаціях в гігієнічних цілях, коли необхідно запобігти зіткненню рук з поверхнею і захистити від забруднень, в тому числі і  хімічного походження.  Також Одноразові поліетиленові рукавички Помічниця будуть незамінні для: працівників громадського харчування, а також для домогосподарок на кухні для приготування їжі, так як допущені до контакту з їжею перукарів, щоб уникнути контакту з барвниками і захистити руки від різних токсичних речовин працівників в саду і городі малярів-штукатурів, щоб не стикатися з фарбами і розчинниками, захистити руки від бруду і штукатурки прибиральників офісних і виробничих приміщень працівників хімічної промисловості для роботи ​​з хімічними речовинами (до речі, їх можна використовувати як додатковий захист у вигляді вкладиша під основні рукавички) домогосподарок Рукавички Помічниця виготовлені з поліетилену HDPE і мають гарну міцність, до того ж вони гіпоалергенні.

1800 грн.

(0)
Артикул: 20561
Артикул: 12386

Бахіли Промтус застосовуються в гігієнічних цілях для збереження чистоти приміщень від вуличного бруду та бактерій. Використовуються для підтримання санітарно-гігієнічних норм в різних установах. Бахіли Промтус допоможуть підтримувати чистоту в будинку або на підприємстві!

500 грн.

(0)
Артикул: 12386
Артикул: 5270

Багато людей думають, що використання бахіл закінчується за порогом медичних установ, але це далеко не так.  Бахіли бажано носити працівникам харчової промисловості, будівельних компаній, музеїв і  усім, хто хоче зберегти приміщення чистим.Бахіли Промтус якнайкраще захистять ваше робоче місце або навіть будинок від бруду і бактерій, які легко занести разом зі взуттям, а підприємці належним чином оцінять бахіли Промтус як допоміжний засіб для дотримання санітарних норм.Тепер ви можете не переживати про бруд з вулиці - 50 пар бахіл Промтус допоможуть Вам підтримувати ледь не стерильну чистоту в будинку або на підприємстві!

3900 грн.

(0)
Артикул: 5270
Артикул: 0524

Рукавички від ТМ Промтус одноразові поліетиленові надійно захищають руки від жиру і бруду, запахів при роботі з продуктами, хімічних подразників (фарби, лаку, косметичних засобів). З рукавичками Промтус  ваші руки будуть в повній безпеці. Кількість: 100 шт

1400 грн.

(0)
Артикул: 0524
Артикул: 12387

Бахіли Промтус застосовуються в гігієнічних цілях для збереження чистоти приміщень від вуличного бруду та бактерій. Використовуються для підтримання санітарно-гігієнічних норм в різних установах. Бахіли Промтус допоможуть підтримувати чистоту в будинку або на підприємстві!

2300 грн.

(0)
Артикул: 12387
Артикул: 7690

Рукавички в'язані, З ПВХ покриттям призначені для захисту рук від механічних пошкоджень і забруднень під час виконання господарських, будівельних, вантажно-розвантажувальних, садово-городніх робіт. Вони зручні у використанні, оскільки пальці можуть вільно рухатися в рукавичці завдяки круговій в'язці. Це дозволить якісно виконувати навіть найделікатнішу роботу. На внутрішню сторону в'язаних рукавичок нанесено спеціальне полімерне покриття, яке забезпечує краще зчеплення з робочою поверхнею, створює додатковий захист. Покриття нанесено частково, щоб не перешкоджати вільному повітрообміну тканини. Еластичні манжети захищають зап'ястя та краще фіксують рукавички на руках. Рукавички в'язані, З ПВХ покриттям поставляються в кількості одна пара в упаковці. Вони відрізняються зносостійкістю, щільним і міцним покриттям, яке не стирається при багаторазовому використанні. Особливості: - щільне полімерне покриття; - кругова в'язка; - еластичні манжети; - вільний повітрообмін.

1200 грн.

(0)
Артикул: 7690
Артикул: 20526
Фрекен Бок, 1 пара, Рукавички універсальні, Розмір L, м/у

+1 день

Рукавички Фрекен Бок під час проведення господарських робіт забезпечать максимальний комфорт рукам. Спеціальне бавовняне напилення перешкоджає появі алергічних реакцій, заспокоюючи шкіру рук. Універсальні рукавички не злітають з рук завдяки щільному обхвату руки. Рукавички Фрекен Бок мають на пальцях і долоні рифлену поверхню, що знижує ризик вислизання мокрих предметів. Збільшена міцність - ще одна перевага, яку мають рукавички Фрекен Бок. Їх можна використовувати для прибирання, прання білизни, миття посуду та догляду за тваринами.  Особливості рукавичок Фрекен Бок: щільний обхват руки; додаткова міцність матеріалу; ніжне бавовняне напилення.

3000 грн.

(0)
Артикул: 20526
Артикул: 20530
Фрекен Бок, 10 шт.,  Перчатки, Нітрілові, Розмір L

+1 день

Для прибирання, миття посуду та інших господарських робіт незамінні нітрилові рукавички Фрекен Бок. Дана модель в 3 рази міцніше інших різновидів, вони не прийдуть в непридатність навіть при значних навантаженнях. З успіхом захищають від хімічних речовин, бактерій і вірусів. Достатня щільність не заважає рукавичкам Фрекен Бок зберегти необхідну чутливість. Нітрилові рукавички Фрекен Бок універсальні, вони підходять як на праву, так і на ліву руку. Вони точно повторюють форму рук, тому не злітають, гарантуючи комфортні умови при експлуатації. Рукавички Фрекен Бок не викликають алергічних реакцій, тому можна не переживати з приводу появи свербежу або подразнень на шкірі. Упаковані рукавички в компактну картонну коробку. Особливості Нітрилові рукавичок: виконані з ущільненого матеріалу; точно повторюють формі рук; не провокують алергії; в наборі 10 шт. рукавичок.

5300 грн.

(0)
Артикул: 20530
Артикул: 19838

Рукавички нестерильні Nitrylex Basic Black (Нітрілекс Базік Блек) від компанії Mercator Medical (Меркатор Медікал) - це дуже міцні, діагностичні, одноразові, непудровані рукавички. Фасуються в упаковку по 100 шт., розмір (L). Рукавички нестерильні Nitrylex Basic Black виконані з нітрилу високої якості, тому ідеально витримують вплив спиртів, альдегідів, фенолів та кислот. Не викликають алергію, так як не містять протеїнів (білків) латексу. Мають текстуровану поверхню пальців. Їх можна використовувати для медичних процедур, в косметичних салонах, в ветеринарії або для господарських потреб. Особливості Рукавичок нестерильних Nitrylex Basic Black: нестерильні нітрилові рукавички; забезпечують тривалий коморт; стійкі до агресивних речовин; стійкі до розривів та протирання; гіпоалергенні; розмір (L).

14900 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 19838
Артикул: 6934

Одноразові бахіли виготовлені з якісного поліетилену синього кольору. Вдягаються поверх взуття, щоб виключити потрапляння вуличного бруду в приміщення. Зверху оснащені гумкою, яка надійно фіксує бахіли. В упаковці 100 пар (200 шт.).

7900 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 6934

перчатки, бахіли


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $