Купити Ізоленту Онлайн 24/7 - АкваМаркет
0

Ізоляційна стрічка


Ізолента - це незамінний помічник при виконанні різних електромонтажних робіт. Зовні це звичайний рулон міцного, але одночасно з цим еластичного самоклеющегося матеріалу. Традиційно ізолента чорна або синя, але зараз у продажу є і інші кольори. На відміну від перших прототипів, сучасні ізоляційні стрічки відрізняються широкою функціональністю і чудовими експлуатаційними характеристиками. Вони термостійкі, еластичні, герметичні, водостійкі і володіють високою електроізолюючою здатністю. Виробники значно підвищили технічні властивості матеріалів, зробивши їх тим самим застосовними не тільки в професійній діяльності, а й у повсякденному житті.

В першу чергу ізолента використовується для герметизації та ізоляції різних елементів, проводів, з'єднань. Завдяки міцній поверхні матеріал стійкий до зовнішніх впливів, навіть якщо мова йде про воду. Електроізоляційна стрічка не боїться розчинників, хімічних речовин, сонячного світла та інших агресивних компонентів. Для електриків звичайна синя ізолента є відмінним помічником в ізоляції кабельно-провідникової продукції або струмопровідних деталей. Де ще ізолента 3М отримала застосування:

  • В побуті. Виріб допомагає виконати практично будь-які ремонтні роботи, побутові або господарські процеси.
  • У сфері ремонту транспортних засобів. У категорії автотовари завжди знайдеться рулон ізоляційної стрічки, адже вона незамінна при прокладанні та ремонті електропроводки.
  • В області упаковки товарів. Стрічку з клейовою основою зручно використовувати для упаковки невеликих коробок.
  • В спорті. Професійні хокеїсти і любителі воліють перемотувати стрічкою ключки, щоб збільшити міцність і стійкість її ударної частини.
  • У сфері ремонту різних виробів. Ізоляційну стрічку використовують для виготовлення латочок для тюбінгу, гумового човна.

Компанія АкваМаркет пропонує купити ізоляційну стрічку в роликах 10 м, 20 м. Матеріали промислового і побутового призначення, що відрізняються бездоганною якістю. В наявності ізолента 3М звичайної і підвищеної липкості, червона, синя, зелена або інших кольорів. Завдяки широкому асортименту Ви легко підберете оптимальний розмір ізоляційної стрічки, адже у нас є самоклеючі матеріали шириною 15 мм, 19 мм, 20 мм і т.д. Якщо Ви регулярно використовуєте матеріал, радимо купити онлайн відразу кілька рулонів. У разі оптового замовлення ціна ізоляційної стрічки стане ще доступніше.

Вибирайте на АкваМаркет продукцію українського або зарубіжного виробництва. У кожному будинку або на будь-якому виробництві обов'язково повинен бути хоча б один моток ізоляційної стрічки. Замовте продукцію прямо зараз. Працюємо без перерв, оперативно відправляємо товари по Києву і Україні.

Популярні види ізоляційної стрічки

Для виробництва продукції найчастіше використовують два матеріали - бавовну і полівінілхлорид. Отже, є ізоляційна стрічка ПВХ і Б. Кожен варіант має свої особливості. Так, стрічка з бавовни не  плавиться під впливом високих температур, стійка до механічних впливів і не боїться морозу. Їй властива тривала зносостійкість і здатність витримувати напругу до 1 тисячі Вольт. Однак бавовна практично не розтягується, і в деяких ситуаціях це проблематично.

Стрічка ПВХ універсальна в застосуванні. Вона підходить для будь-якого мікроклімату, включаючи середу з підвищеною вологістю. Матеріал прекрасно тягнеться, що значно спрощує застосування. Яку напругу витримує ізолента ПВХ? В даному випадку можна говорити про 5 тисяч Вольт.

Також у продажу є універсальна ізоляційна стрічка, скловолоконна, силіконова. Лавсан застосовується при помірних температурах, має гарну адгезію до металу. Силікон і скловолокно витримують температуру до 300 градусів Цельсія, стійкі до гниття і окислення, а також можуть покриватися зверху фарбувальними засобами.

Маркування ізоляційної стрічки за кольором

Існує думка, що відтінок ізоляційної стрічки в якійсь мірі визначає її технічні характеристики. Однак це не зовсім так. Червона ізолента і біла ізолента абсолютно ідентичні за властивостями за умови, що вони виготовлені з однакових матеріалів. Тому колір стрічки не впливає на характеристики, але дозволяє виконувати маркування безпосередньо самим клейким матеріалом. Раніше на ринку України не було такого достатку будматеріалів та аксесуарів. Спеціальні маркірувальники або стікери просто були відсутні. Майстри легко знайшли вихід із ситуації, розробивши свою систему маркування ізоляційною стрічкою. Позначення тут діють такі:

  • Жовта 1 фаза.
  • Зелена 2 фаза.
  • Червона 3 фаза.
  • Синя ізолента - нейтраль.
  • Жовто-синя - заземлення.

Як бачите, відтінок не визначає властивості ізоляційної стрічки, але допомагає позначити дроти за допомогою кольору.

Як зберігати ізоляційну стрічку

Термін придатності матеріалів становить 36 місяців з дати випуску. Зберігайте ізоляційну стрічку в приміщенні з вологістю не більше 80% і температурою + 5- + 40 градусів Цельсія. Не тримайте матеріали близько до батарей або опалювальних приладів, в іншому випадку самоклеюча стрічка швидко втратить свої початкові характеристики і властивості.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (11)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Lemanso, LMA006, Станадрт, Ізолента біла, 10 метрів
Артикул: 71208
Lemanso, LMA006, Станадрт, Ізолента, біла, 20 метрів
Артикул: 71212
Lemanso, LMA006, Станадрт, Ізолента, жовта, 20 метрів
Артикул: 71213
Lemanso, LMA006, Станадрт, Ізолента, синя, 10 метрів
Артикул: 71211
Lemanso, LMA006, Станадрт, Ізолента, синя, 30 метрів
Артикул: 71214
Lemanso, LMA006, Станадрт, Ізолента, чорна, 30 метрів
Артикул: 71215
З М, Temflex, Ізолента в асортименті, 15 мм х 10 м З М, Temflex, Ізолента в асортименті, 15 мм х 10 м
Артикул: 39280
ЗМ Scotch, Ізолента біла, 19 мм х 20 м
Артикул: 39283
ЗМ, Scotch, Ізолента синя, 19 мм х 20 м
Артикул: 39281
ЗМ, Scotch, Ізолента чорна, 19 мм х 20 м
Артикул: 39282