Монтажний клей - купити Будівельна хімія у Києві, доставка води - АкваМаркет
0

Монтажний клей


Клей монтажний - незамінний помічник у побуті та на будівельних майданчиках. Спеціальна речовина з високим ступенем адгезії забезпечує надійну фіксацію матеріалів або предметів декору. Монтажний клей знайшов застосування в різних областях. З його допомогою створюють міцне з'єднання, яке за характеристиками не поступається цвяхам, шурупам або іншому кріпильному матеріалу. На відміну від двостороннього скотча, який не витримує істотні навантаження, клей будівельний володіє високими фіксуючими властивостями, забезпечуючи надійне і довготривале з'єднання деталей або елементів. Сучасним матеріалам притаманні такі особливості:

 • Висока ступінь адгезії і можливість використання з різними матеріалами, включаючи пластик.
 • Приголомшлива міцність, за яку будівельний клей отримав другу назву - рідкі цвяхи. Залежно від різновиду показник міцності досягає 80 г / см².
 • На відміну від кріпильних матеріалів фіксуючі склади не іржавіють і не змінюють колір.
 • Швидка фіксація, яка займає всього кілька секунд.
 • Відсутність неприємного токсичного запаху у більшості складів.
 • Простота використання. Зверніть увагу на упаковку, коли купуєте монтажний клей: як користуватися, як відкрити і для яких матеріалів він підходить - все це виробник вказує на етикетці.
 • Економічна витрата. Однією баночки або тюбика вистачає надовго.
 • Виконання ремонтно-будівельних робіт без бруду і пилу.
 • Різноманітні види будівельного клею. Ви легко знайдете клей для дерева, для плитки або для бетону, клей герметик або водостійкий клей. Виробники подбали про те, щоб в асортименті були склади на будь-який випадок.

Асортимент будівельного клею

Перш, ніж взяти з полиці заповітний тюбик рідких цвяхів, важливо уважно вивчити асортимент продукції. Якість ремонту або будівельних робіт багато в чому визначається коректністю підбору матеріалів. Важливо знайти не просто якісний клей момент, але і підібрати його згідно з усіма умовами подальшого використання і різновида конкретних робіт.

У нашому магазині Ви знайдете безліч видів монтажного клею з різними технічними характеристиками і властивостями. Є клей професійний, побутовий і промисловий. Речовини представлені в різних сумішах: емульсія, розчин, рідкий засіб або розплав. Також бувають речовини універсальні (підходять практично для будь-яких робіт) і спеціальні (склади з високим ступенем фіксації для кріплення важких елементів або певних матеріалів). Умовно всі монтажні клеї діляться на дві групи в залежності від основи:

 • Водно-дисперсійний клей. Повністю екологічні речовини на основі акрилу, які підходять для вирішення більшості побутових завдань. Продукція практично не має запаху, в ній немає агресивних хімічних компонентів, при висиханні клей будівельний ПВА не виділяє шкідливих випарів. Водно-дисперсні склади можуть бути безбарвними або кольоровими, що розширює можливості декорування. Подібні речовини найчастіше використовують для фіксації полегшених будівельних конструкцій або кріплення металів з комірчастою структурою. Однак водно-дисперсний клей будівельний трохи боїться води, тому його не використовують у вологих приміщеннях. Також варто пам'ятати, що такий клей підходить виключно для внутрішніх робіт.
 • Мінеральний клей на основі синтетичних розчинників. Спеціальні речовини з підвищеним ступенем фіксації, підходять для кріплення елементів з бетону або металу. У цю групу входить вологостійкий клей, морозостійкий клей піна, який ідеально підходить для зовнішніх робіт. Завдяки складу, клей на основі синтетичних розчинників не боїться впливу зовнішніх факторів, тому легко переносить морози, опади, перепади температур і прямі сонячні промені. Однак при мінералізації продукт виділяє токсичні речовини, тому працювати з речовинами потрібно тільки після вивчення правил безпеки.

Як вибрати будівельний клей

Головна умова правильного підбору речовини - це врахування умов планованих монтажних або ремонтних робіт. Місце розташування об'єкта грає важливу роль, оскільки в залежності від умов купують морозостійкий поліуретановий клей або полегшений клей для лінолеуму. Також потрібно враховувати фактуру і вид матеріалів, з якими Ви будете працювати. Виробники випускають спеціальні клеї для дерева, пластика, плитки, лінолеуму, враховуючи особливості і фактуру того чи іншого матеріалу.

Що стосується брендів, то найбільш затребуваний на ринку будівельний клей Момент, Alteco, Henkel. Продукцію цих та інших брендів Ви завжди знайдете в онлайн-каталозі АкваМаркет за доступною ціною. В наявності будь-які види будівельного клею, які можна купити з доставкою по Києву та Україні. Зверніть увагу, що при оптовому замовленні у нас завжди діють знижки. Рідкі цвяхи оптом недорого з доставкою в будь-яку точку країни.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (14)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Момент 1, 125 мл, Клей контактний, універсальний
Артикул: 68376
Момент, Гель, 30 мл, Клей універсальний, прозорий
Артикул: 68375
Alteco, 85 г, Алтеко, Клей-герметик, силіконовий

на завтра
Артикул: 48441
Момент, Кристал, 30 мл, Клей поліурітановий, прозорий Момент, Кристал, 30 мл, Клей поліурітановий, прозорий
Артикул: 60896
Момент, Кристал, 30 мл, Клей універсальний, водостійкий
Артикул: 60893