Купити Монтажну Піну Онлайн 24/7 - АкваМаркет
0

Монтажна піна


Багато будівельних, монтажних, ремонтних робіт неможливо виконати без такого матеріалу, як монтажна піна. Вона використовується для заповнення різних отворів, швів, стиків. Будівельна піна відноситься до категорії поліуретанових герметиків. Найчастіше піною Ceresit, Момент користуються при монтажі конструкцій, де важлива хороша тепло- і звукоізоляція. Наприклад, при установці дверей або вікон.

Сучасна піна монтажна поєднує в собі прекрасні експлуатаційні властивості, доступну вартість, простоту застосування і довгий термін служби. Тож не дивно, що попит на продукцію лише підвищується. У нашому онлайн-каталозі Ви можете підібрати і купити з доставкою піну монтажну Ceresit, Момент або інших відомих виробників. Широка номенклатура, різноманітність продукції, доступна ціна від виробника і оперативна відправка по Києву і Україні. Консультанти АкваМаркет цілодобово на зв'язку, щоб допомогти Вам визначитися з вмістом замовлення і оформленням покупки.

Як це працює

Сьогодні у продажу є такі види монтажної піни: однокомпонентна і двокомпонентна. Перша поширена ширше, оскільки користуватися нею зручніше і простіше. Вона пакується в аерозольні балончики, при цьому всередині знаходиться відразу кілька речовин. Основа піни - змішані ізоцианат і поліол, які перетворюються в фотополімерний матеріал. Примітно, що хімічна реакція відбувається саме у зовнішньому середовищі при контакті з повітрям. Матеріал трансформується в поліуретан, міцний і стійкий. Як піноутворювач використовуються всілякі зріджені гази або їх суміші. Газ створює тиск, під дією якого фотополімер виходить з балона. При контакті з повітрям будівельна піна збільшується в розмірі в 20-40 разів, завдяки чому заповнює будь-які порожнини. Повне висихання матеріалу відбувається за 24 години. Відмінністю двухкомпонентної піни є те, що ізоцианат і поліол знаходяться в окремих один від одного порожнинах аерозольного балона. У матеріалу більший вихід, але і досить висока ціна. Тому використовують двокомпонентну ізоляцію частіше професіонали, а в побуті застосовується однокомпонентний герметик.

Будівельна піна - повністю нешкідливий матеріал, який завдяки своїй пористій структурі має прекрасну ізоляцією. Для чого використовується монтажна піна:

  • Тепло- або звукоізоляція.
  • Монтаж всіляких конструкцій або окремих частин.
  • Роботи з ущільнення.
  • Герметизація стиків, щілин, водовідводів.

Завдяки своїй універсальності монтажна піна зайняла більшу частину ринку будівельних матеріалів. Вона замінила собою пробки, стрічки з мінеральної вати, бітум, цемент, штукатурку. Герметик відмінно працює з усіма будівельними матеріалами: дерево, камінь, метал, бетон. Тому це дозволяє широко застосовувати монтажну піну для герметизації і звукоізоляції, склеювання матеріалів.

Чого боїться монтажна піна

Раніше робота з полімерами проводилася тільки при певних погодних умовах, але сьогодні всі засоби вважаються всепогодними, а зовнішні умови не впливають на якість і властивості матеріалу. Однак є дві важливі умови, яких потрібно дотримуватися. Затверділий матеріал сприйнятливий до вологи, тому при випаданні атмосферних опадів його потрібно обов'язково зачищати. І ще один момент - піна будівельна руйнується під дією ультрафіолетових променів. В ідеалі, після застигання піну покривають гідроізоляцією, щоб матеріал не втрачав свої властивості і щільність.

Монтажна піна. Як користуватися

Оскільки балон знаходиться під високим тиском, для нанесення матеріалу використовують спеціальне обладнання. Пістолет для монтажної піни дозволяє правильно і точно нанести матеріал. Однак і без пістолета впоратися можна. Головне - підійти до роботи відповідально.

Спочатку потрібно видалити всі забруднення з поверхні, яка буде оброблятися. Якщо порожнина досить велика, перед нанесенням піни краще заповнити її пінопластом. Це не тільки знизить витрату герметика, а й збільшить ізоляційні властивості ділянки.

Щоб прискорити реакцію, можна збризнути оброблювану поверхню водою. Але це не обов'язково. Далі потрібно струснути балон протягом 20-30 секунд. Зніміть захисний ковпачок, піднесіть вільний кінець балона до ділянки, де буде проводитися герметизація. Порожнини і щілини заповнюйте не більше ніж на 30-50%, оскільки матеріал по мірі висихання буде розширюватися. Обробіть всі ділянки, а потім дочекайтеся повного висихання.

Якість роботи багато в чому залежить від якості використовуваного матеріалу. Якщо Вам потрібно купити в Києві монтажну піну з гарною адгезію до будь-яких матеріалів, загляньте в наш каталог. АкваМаркет пропонує 100% оригінальну продукцію за ціною виробника. Якісна піна монтажна для професійного і побутового застосування.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (6)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Ceresit TS61, 750 мл, Піна монтажна, поліуретанова, універсальна Ceresit TS61, 750 мл, Піна монтажна, поліуретанова, універсальна

на завтра
Артикул: 68389
Ceresit TS62, 750 мл, Пена монтажна, універсальна Ceresit TS62, 750 мл, Пена монтажна, універсальна

на завтра
Артикул: 68390
Момент, Монтаж 5в1, 750 мл, Піна-клей поліуретанова

на завтра
Артикул: 68388
Момент, Монтаж PRO 65, 850 мл, Піна монтажна

на завтра
Артикул: 68391
Момент, Монтаж Стандарт, 750 мл, Піна монтажна, поліуретанова

на завтра
Артикул: 68392