Купити Дитячі Книжки Онлайн 24/7 - АкваМаркет
0

Книжки


Батьки бажають своїй дитині тільки кращого, тому вкладають максимум в виховання і освіту. Допомагають в цьому дитячі книжки, які з юного віку прищеплюють малюкам любов до літератури. Переваги читання перед комп'ютерними іграми і іншими процесами очевидні:

  • Книги для дітей - джерело знань. Вони розширюють уявлення малюка про навколишній світ, дають дізнатися нову інформацію.
  • Розвивають корисні навички, такі як аналітичне мислення, фантазія, креативність, пам'ять. Читаючи книги, дитина вчиться робити висновки.
  • Поповнення словникового запасу і розвиток грамотної мови.
  • Виховання художнього смаку. Сучасна дитяча література відкриває дитині світ мистецтва, сприяє розвитку почуття прекрасного.

Згідно з останніми дослідженнями, діти, яким читали з дитинства, ростуть більш впевненими і емоційно стабільними. Психологи рекомендують починати читати дитині з самого маленького віку, тому що знайомство з літературою - це користь для всебічного розвитку дитини. Книги ростуть разом з дітьми. Починайте з найпростіших творів, поступально просуваючись до більш складних і цікавих книжок.

Основні типи книг для дітей

Дитячі книжки мали б забезпечити гармонійний розвиток дитини в певний період віку. Тому вони поділяються на кілька категорій:

  • Книги-картонки. Дитяча література для найменших читачів. Це перші казки, вірші та художні твори. Їх друкують на міцному картоні, доповнюючи красивими ілюстраціями. Багато виробників, такі як Ранок, Абаба Галамага, роблять книжки з їстівного картону, який безпечний, навіть якщо його випадково проковтнути. Безумовно, для друку використовуються тільки натуральні барвники.
  • Книги-картинки (віммельбухи). В основному містять ілюстрації з великою кількістю персонажів. Така література також орієнтована на дітей молодшого віку, яким подобається розглядати зображення, шукати різних персонажів і придумувати для них свої історії.
  • Розвиваючі книги. Така дитяча література знайомить малюка з навколишнім світом, а також розвиває основні навички. Батьки можуть замовити дитячі книги розвиваючі, щоб навчити дитину рахувати, писати, читати, розбиратися в часах року або дні тижня. У продажу представлені різноманітні варіанти: розвиваючі прописи для дошкільнят, збірники тестів і завдань, пазли, головоломки. Подібні видання купують не тільки батьки. Літературу даного типу можна побачити в дитячих садах, школах, центрах раннього розвитку.
  • Ілюстровані казки. Окрема категорія дитячої літератури, де є казки для малюків і дітей старшого віку. Ілюстровані казки прищеплюють дитині художній смак, виховують в дітях доброту і розважливість. Кожна картинка в подібних книгах - справжній витвір мистецтва, оскільки ілюстратори видавництв намагаються продумувати кожен образ до дрібниць. Завдяки таким видавництвам, як Ранок, Абаба Галамага, Азбука багато старі книги з дитинства отримали друге життя. Крім того, їх видають не тільки російською, а й українською мовою.
  • Енциклопедії, довідники. Відповідають на важливі питання, які цікавлять дітей. Скільки країн є на Землі і які у них столиці. Коли жили динозаври і чому їх більше немає? Відповісти на будь-які з подібних питань допоможуть тематичні довідники та енциклопедії. Видаються подібні книги навіть для самих маленьких читачів, дозволяючи, наприклад, познайомитися з усіма казковими героями.
  • Книги для школярів і підлітків. Література, яка підійде діткам постарше. У нашому магазині можна купити дитячі книги, щоб прищепити дитині любов до читання. В наявності класична українська та зарубіжна література, твори сучасників. Це може бути книга про перше кохання, статеве виховання, відносини з однолітками або художній роман із захоплюючим сюжетом.

Неймовірно важливо, щоб книга була цікава дитині. Тому вибираючи літературу, враховуйте інтереси малюка і інші важливі особливості: стать дитини, вік, хобі. А ми допоможемо Вам з придбанням. В інтернет-магазині АкваМаркет зібрані кращі дитячі книги російською мовою, а також українською. Барвисті, якісні ілюстровані видання стануть бажаним подарунком для кожної дитини. Кожна позиція в каталозі має докладний опис, вартість і фото. Ви легко можете розглянути товар докладніше, дізнатися його характеристики. Щоб купити дитячі книги достатньо оформити заявку онлайн або за допомогою зворотного зв'язку. Коллцентр 8877 працює цілодобово, а менеджери готові відповісти на будь-які питання. АкваМаркет - це зручний сервіс, де дитячі книжки можна купити з доставкою в Київ, Львів, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інше місто. У нас запропоновані тільки корисні і цікаві книжки для хлопчиків і дівчаток різного віку. Асортимент постійно розширюється, з'являються новинки. Позитивні відгуки покупців, які встигли замовити книги для дітей на сайті АкваМаркет, завжди підтверджують високу якість наших товарів.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (53)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Дитяча книга Ранок Знайди і покажи, У селі, укр.
Артикул: 25701
Ранок, В. Нестайко, Пригоди журавля, укр.
Артикул: 25725
Ранок, Дитяча книга, Перші кроки: Фігури, укр.
Артикул: 25711
Ранок, Дитяча книга, Перші кроки: Цифри, укр.
Артикул: 25712
Baby Team, Іграшка-книжка Бебі Тім, Овочі-фрукти, з 18 місяців Baby Team, Іграшка-книжка Бебі Тім, Овочі-фрукти, з 18 місяців

на завтра
Артикул: 53335
Baby Team, Іграшка-книжка Бебі Тім, для ванної, Морські жителі, 6+ Baby Team, Іграшка-книжка Бебі Тім, для ванної, Морські жителі, 6+ Baby Team, Іграшка-книжка Бебі Тім, для ванної, Морські жителі, 6+

на завтра
Артикул: 53336
Fisher Price, Іграшка, Музична книга, пластик, дітям від 6 - 36 місяців

на завтра
Артикул: 69047
Віват, Дитяча книга, День народження білочки (укр) Віват, Дитяча книга, День народження білочки (укр)

на завтра
Артикул: 69603
Віват, Дитяча книга, Кращі казки для малюків, укр Віват, Дитяча книга, Кращі казки для малюків, укр

на завтра
Артикул: 69614
Віват, Книга дитяча, Моя перша, 1000 англійських слів, укр. Віват, Книга дитяча, Моя перша, 1000 англійських слів, укр.

на завтра
Артикул: 69627
Віват, Книга дитяча, Шерлок-молодший і безголовий єпископ, укр. Віват, Книга дитяча, Шерлок-молодший і безголовий єпископ, укр. Віват, Книга дитяча, Шерлок-молодший і безголовий єпископ, укр.

на завтра
Артикул: 69622
Віват, Книга дитяча, Що робити коли..., укр. Віват, Книга дитяча, Що робити коли..., укр.

на завтра
Артикул: 69628
Віват, Книга, Дитяча енциклопедія планети Земля, укр Віват, Книга, Дитяча енциклопедія планети Земля, укр

на завтра
Артикул: 69606
Віват, Книга, Емоційний інтелект, (укр) Віват, Книга, Емоційний інтелект, (укр)

на завтра
Артикул: 69600
Віват, Книга, Стефан Гарньє, Думай і дій як кіт, укр Віват, Книга, Стефан Гарньє, Думай і дій як кіт, укр

на завтра
Артикул: 69608
Жорж, Книга дитяча, Енциклопедія, 1000 назв транспорту, укр. Жорж, Книга дитяча, Енциклопедія, 1000 назв транспорту, укр. Жорж, Книга дитяча, Енциклопедія, 1000 назв транспорту, укр.

на завтра
Артикул: 69629
Книголав, Книга дитяча, Маленькі дослідники, Транспорт, укр. Книголав, Книга дитяча, Маленькі дослідники, Транспорт, укр.

на завтра
Артикул: 69650
Перо, Ben & Holly's Little Kingdom, Книга дитяча, Пиши-стирай, Пишемо цифри Перо, Ben & Holly's Little Kingdom, Книга дитяча, Пиши-стирай, Пишемо цифри

на завтра
Артикул: 69553
Перо, Книга дитяча, Андрій Усачов, 50 кращих віршів Перо, Книга дитяча, Андрій Усачов, 50 кращих віршів

на завтра
Артикул: 69563
Перо, Книга дитяча, Андрій Усачов, Маленькі казки Перо, Книга дитяча, Андрій Усачов, Маленькі казки

на завтра
Артикул: 69562
Перо, Книга дитяча, Брати Грімм, Казки, укр Перо, Книга дитяча, Брати Грімм, Казки, укр

на завтра
Артикул: 69566
Перо, Книга дитяча, Даша-мандрівниця, Вчимося читати, укр / рос

на завтра
Артикул: 69642
Перо, Книга дитяча, Мишеня Тім йде в дитячий сад, укр. Перо, Книга дитяча, Мишеня Тім йде в дитячий сад, укр.

на завтра
Артикул: 69644
Перо, Книга дитяча, Шарль Перро, Казки, укр. Перо, Книга дитяча, Шарль Перро, Казки, укр.

на завтра
Артикул: 69567
Ранок, Disney, Книга з наліпками, Моделюй і фантазуй, блискучі

на завтра
Артикул: 69538
Ранок, Disney, Книга, Щенячий Патруль, історії (укр)

на завтра
Артикул: 69539
Ранок, Дитяча книга, Дружні звірята, Ведмедик, укр.

на завтра
Артикул: 69588
Ранок, Дитяча книга, Неймовірні тварини, Отакі різні, укр. Ранок, Дитяча книга, Неймовірні тварини, Отакі різні, укр.

на завтра
Артикул: 69589
Ранок, Книга дитяча, Банда піратів, Атака піраньї, укр. Ранок, Книга дитяча, Банда піратів, Атака піраньї, укр.

на завтра
Артикул: 69575
Ранок, Книга дитяча, Банда піратів, Принц Гула, укр. Ранок, Книга дитяча, Банда піратів, Принц Гула, укр.

на завтра
Артикул: 69574
Ранок, Книга дитяча, Дісней, Лабіринти з наліпками, укр.

на завтра
Артикул: 69572
Ранок, Книга дитяча, Мозаїка з наліпок, 2+, в асортименті

на завтра
Артикул: 69584
Ранок, Книга дитяча, Мозаїка з наліпок, 3+

на завтра
Артикул: 69585
Ранок, Книга дитяча, Мозаїка з наліпок, 4+, в асортименті

на завтра
Артикул: 69586