Купити Брязкальця Онлайн 24/7 - АкваМаркет
0

Брязкальця


Брязкальце - це найперша іграшка в житті кожного малюка. Воно допомагає новонародженим досліджувати світ і забезпечують повноцінний розвиток дитини. На початкових етапах життя малюка обов'язково потрібно обзавестися такими іграшками і вибирати нові у міру дорослішання дитини.

Які бувають брязкальця

Існують різні види брязкалець, у кожного з яких є свої особливості. Виробники враховують вік дитини та її інтереси, створюючи іграшки, актуальні для задоволення потреб малюка в той чи інший період. Цілком логічно, що брязкальця для немовлят не будуть цікаві діткам постарше і навпаки. Розберемо основні різновиди:

  • Розтяжки і підвіски. Їх купують для новонароджених і акуратно підвішують над коляскою або люлькою. Іграшка-підвіска може мати як просте виконання, так і більш розширений функціонал. Останнім часом великою популярністю користуються музичні мобілі, які автоматично обертаються і видають приємні звуки. Таке брязкальце на ліжечко допомагає швидше вкласти дитину спати і привертає її увагу, коли вона не спить. Малюк вчиться концентрувати погляд на конкретному об'єкті.
  • Іграшки-брязкальця у вигляді браслетів, шкарпеток або пінеточек. Допомагають крихтам розвивати основи рухової активності. Всередині у таких іграшок знаходиться спеціальний наповнювач, який шурхотить. Щоб почути його, малюкові доведеться активно рухати ручками. А якщо мова йде про шкарпетки - то потрібно рухати ніжками: бігати, ходити, тупати. У форматі захоплюючої гри дитина навчиться базовим речам, з радістю і величезним задоволенням.
  • Брязкальце-прорізувач. Їх купують в період, коли у дитини починають різатися зубки. Гризучи поверхню іграшки, малюк самостійно буде робити щадний масаж ясен, що знижує хворобливі відчуття під час прорізування зубів. Подібні іграшки випускають з безпечних і натуральних матеріалів, які не кришаться, не мають смаку або різкого аромату. Повністю екологічні прорізувачі Ви можете замовити онлайн в нашому інтернет-магазині.
  • Класичні брязкальця. Видають різноманітні звуки при струшуванні: шарудять, дзвенять, пищать, торохтять. Є моделі з однією ручкою або перекладинами, випускаються в різноманітному дизайні, у вигляді іграшок, геометричних фігур і інших об'єктів.
  • Рухливі іграшки-брязкальця. Мають рухомі елементи, які повертаються в різні боки, мають рельєфну, гладку, різнокольорову поверхню. Унікальні конструкції привертають увагу, допомагають розвивати координацію, моторику, слух, тактильні відчуття і просторове сприйняття світу.

Як вибрати брязкальце на коляску і не тільки

Перш, ніж купити дитині цей виріб, батькам слід уважно ознайомитися з вимогами, що пред'являються до товарів даного типу. Основні критерії вибору брязкалець:

  • Безпечний матеріал. Брязкальце повинна бути виготовлена ​​виключно з якісних, безпечних, гіпоалергенних матеріалів. У хорошої іграшки відсутній запах, не змивається і не стирається фарба, навіть якщо поверхню намочити водою. При контакті зі шкірою виріб не залишає слідів.
  • Безпечна конструкція. Всі елементи і з'єднання повинні бути надійними і добре фіксуватися. Хороші брязкальця не мають гострих кутів або дрібних деталей, якими дитина здатна травмуватися. Якісні вироби мають високий запас міцності, завдяки чому витримують удари і падіння.
  • Яскравий колір, гарний дизайн. Незвичайні і яскраві іграшки привертають увагу дітей. Однак вироби, перевантажені елементами, викликають складності сприйняття. Тому краще підбирати іграшки відповідно до віку. Малюкам - брязкальця простіші, виконані в червоному або жовтому кольорі, які розпізнають новонароджені. З 4-5 місяців можна купити брязкальця основних кольорів спектра.
  • Комфортний звук. Він повинен бути приємним і радувати слух малюка, але не лякати його або дратувати. Бажано, щоб в запасі були присутні музичні брязкальця з різноманітними акустичними варіантами.
  • Можливість гігієнічної обробки. Оскільки дитина постійно упускає іграшки, слід вибирати вироби, які можна мити і чистити. Пам'ятайте, що робити це доведеться практично щодня. Тому віддавайте перевагу простим і гігієнічним матеріалам, щоб не шукати, як мити брязкальця, виконані з екзотичних тканин або речовин.

Вибирайте брязкальця відомих брендів, які ретельно контролюють всі етапи виробництва і надають сертифікати відповідності стандартам. Інтернет-магазин АкваМаркет пропонує купити брязкальця надійних марок: Lindo, Baby Team, Canpol. Величезний асортимент, доступні ціни, можливість доставки по Києву та Україні.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (21)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Baby Team, Іграшка з пищалкою Бебі Тім, в асортименті, з 4 місяців Baby Team, Іграшка з пищалкою Бебі Тім, в асортименті, з 4 місяців

на завтра
Артикул: 53330
Baby Team, Іграшка музична Бебі Тім, Ключики, з 4 місяців

на завтра
Артикул: 53332
Baby Team, Іграшка-брязкальце Бебі Тім, Зигзаг, з 6 місяців

на завтра
Артикул: 53319
Baby Team, Іграшка-брязкальце Бебі Тім, Чарівна Паличка, з 3 місяців

на завтра
Артикул: 53321
Baby Team, Іграшка-брязкальце Бебі Тім, Чудо-кільце, з 3 місяців

на завтра
Артикул: 53322
Baby Team, Іграшка-підвіска Бебі Тім, вібруюча, в асортименті, 0+ Baby Team, Іграшка-підвіска Бебі Тім, вібруюча, в асортименті, 0+ Baby Team, Іграшка-підвіска Бебі Тім, вібруюча, в асортименті, 0+

на завтра
Артикул: 53356
Baby Team, брязкальце-прорізувач Бебі Тім, Квіточка, з 4 місяців

на завтра
Артикул: 53324
Canpol, Іграшка-брязкальце Канпол, Ведмедик, в асортименті, +0 Canpol, Іграшка-брязкальце Канпол, Ведмедик, в асортименті, +0 Canpol, Іграшка-брязкальце Канпол, Ведмедик, в асортименті, +0

на завтра
Артикул: 53390
Canpol, Іграшка-брязкальце Молоток, м'яка, 0+

на завтра
Артикул: 53392
Canpol, Іграшка-брязкальце Штанга, зелено-червона, 0+

на завтра
Артикул: 53393
Canpol, Іграшка-прорізувач для зубів Бульбашки, 0+ Canpol, Іграшка-прорізувач для зубів Бульбашки, 0+

на завтра
Артикул: 53407
Canpol, Брязкальце-прорізувач для зубів, Жирафка, в асортименті, 0+ Canpol, Брязкальце-прорізувач для зубів, Жирафка, в асортименті, 0+

на завтра
Артикул: 53391
Canpol, брязкальце-прорізувач для зубів, в асортименті, 0 + Canpol, брязкальце-прорізувач для зубів, в асортименті, 0 +

на завтра
Артикул: 53394
Lindo, Іграшка-брязкальце Ягоди, в асортименті, з 6-ти місяців

на завтра
Артикул: 53446
Lindo, Іграшка-брязкальце для дітей, Маракас, з 6 місяців

на завтра
Артикул: 68799
Lindo, Іграшка-брязкальце для дітей, Черепашка, з 6 місяців Lindo, Іграшка-брязкальце для дітей, Черепашка, з 6 місяців Lindo, Іграшка-брязкальце для дітей, Черепашка, з 6 місяців

на завтра
Артикул: 68798