Пазли - купити Іграшки у Києві, доставка води - АкваМаркет
0

Пазли


У всьому різноманітті дитячих ігор пазли займають особливе місце. З ними напевно знайомий кожен з Вас. Це гра-головоломка, яка складається з розрізнених дрібних частинок. Збираючи їх разом, Ви створюєте цілу велику картину. Розвиток виробничих технологій і поява нових матеріалів дозволила випустити на ринок нові види пазлів, розраховані на людей будь-якого віку. Процес складання ускладнюється за рахунок особливостей малюнка, кількості і розмірів деталей.

АкваМаркет пропонує купити з доставкою будь-які види пазлів для дітей і дорослих. В наявності головоломки тематичні з різними сюжетами. Ми подбали про те, щоб в асортименті були пазли для малюків і інформаційні картинки-головоломки для дорослих. Переваги покупки в нашому магазині очевидні. Ви можете замовити купити пазли в Києві цілодобово, замовивши доставку товару в будь-яку точку країни. Навіщо витрачати час на офлайн-шопінг, якщо через Інтернет купувати зручніше і вигідніше. Різноманітні способи оплати, миттєва обробка замовлення, а також широкий асортимент, яким не зможе похвалитися жоден столичний магазин. Номенклатура постійно розширюється, щоб задовольнити потреби покупців різного віку.

Пазли. Види, які користуються найбільшим попитом

Заглянувши в наш каталог, Ви оціните різноманіття представлених товарів. Широкий асортимент іноді викликає у потенційних покупців складності. Постає питання, як вибрати відповідний пазл. Насправді підібрати головоломку простіше, ніж Ви думаєте. Головне визначитися зі своїми уподобаннями та знати класифікацію продуктів. Всі пазли можна розділити на кілька категорій:

  • Класичні. Виготовлені з щільного картону або пресованого паперу з нанесенням яскравого малюнка. Дана категорія відрізняється найбільш широкою тематикою, що охоплює абсолютно всі сюжети і сфери. Тому Ви легко підберете пазл для себе або в якості подарунка.
  • М'які. Розраховані на найменших користувачів. Такі пазли для дітей виготовлені з м'яких матеріалів, що виключає можливість травми в процесі побудови. Деталі м'яких пазлів великі, тому підійдуть для самих маленьких гравців. Батькам не варто переживати, що малюк випадково проковтне детальку або пораниться.
  • Магнітні. Мають магнітну підкладку, тому збираються на різноманітних металевих поверхнях. Часто такі картинки розміщують на холодильниках. Також для зборки підійдуть магнітні дошки.
  • 3 D пазли. Новітня розробка, яка представляє собою найбільш складний, але одночасно з цим видовищний варіант. 3 Д пазли розраховані на більш дорослу аудиторію, оскільки зібрати їх досить складно. У комплекті головоломки часто йде інструкція, щоб зібрати елементи було простіше.

Також у нас в каталозі можна купити з доставкою книжки з пазлами, розраховані на дітей різного віку. Особливо затребувані м'які книги, які купують для однорічних малюків з метою розвитку дрібної моторики рук.

Чому варто купити пазли

Цікавий факт: подібні головоломки однаково цікаві як для дітей, так і для дорослих. Головне - коректно підібрати сюжет і вид вироби, взявши до уваги вік і інтереси гравця. Збирання пазлів має ряд позитивних моментів:

  • Розвиток моторики рук. Це особливо важливо для дітей, так як розвиток моторики рук безпосередньо впливає на рівень розвитку мови і пізнавальних здібностей. Саме тому варто придбати м'який пазл якомога раніше. Для дітей дошкільного віку це прекрасне тренування і можливість нормального розвитку мови.
  • Розвиток просторового мислення і сприйняття світу. Збираючи ті чи інші картинки, малюк поповнює знання про навколишній світ. Чим старша дитина, тим складніші і набагато змістовніші можна підбирати сюжети. Для гравців старшого віку 3 D пазли - відмінна можливість розширити знання про архітектуру, географію, історію та ін. Саме тому пазли цікаві всім, незалежно від віку.
  • Навчання стратегічного мислення і розвиток навичок вирішення нестандартних завдань. У процесі підбору елементів для формування загальної картинки дитина вчиться успішно вирішувати завдання, що важливо для подальшої соціалізації.
  • Вирішення питання гіперактивності. Для сучасних дітей надмірна фізична активність - поширена проблема. Малюки не вміють концентруватися, страждають від расфокусированного уваги. Пазли вирішують подібну проблему, оскільки вчать малюка концентруватися на виконанні одного завдання. Згодом Ви помітите, що дитина стала більш посидючою і уважною.

Пазли - це не просто іграшка, а й можливість відновлювання функцій головного мозку для дорослих, які перенесли травми, інсульти, захворювання, що вразили ЦНС. Це найбільш доступний і дешевий метод реабілітації, так як купити пазли в Україні можна абсолютно недорого. Крім того, це відмінний варіант корисного дозвілля в колі сім'ї. Загляньте в наш онлайн-каталог і підберіть якісні, яскраві пазли.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (20)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Castorland, Little Cook, Іграшка-пазл Казки, в асортименті, 60 елементів

на завтра
Артикул: 41888
Castorland, Little Deer, Іграшка-пазл Маленький олень, 30 елементів

на завтра
Артикул: 41889
Castorland, Іграшка-Пазл, Казки, в асортименті, 500 елементів, 9 +

на завтра
Артикул: 70351
Castorland, Іграшка-Пазл, Тварини, в асортименті, 60 елементів, 5+

на завтра
Артикул: 70352
Castorland, Іграшка-Пазл, Транспорт, в асортименті, 30 елементів, 4+

на завтра
Артикул: 70350
Castorland, Іграшка-пазл Казки, 120 деталей, в асортименті Castorland, Іграшка-пазл Казки, 120 деталей, в асортименті Castorland, Іграшка-пазл Казки, 120 деталей, в асортименті Castorland, Іграшка-пазл Казки, 120 деталей, в асортименті

на завтра
Артикул: 41884
Castorland, Іграшка-пазл в асортименті, 500 елементів

на завтра
Артикул: 42017
Castorland, Пазли для дітей від 5 років, 54 деталі, асорті Castorland, Пазли для дітей від 5 років, 54 деталі, асорті

на завтра
Артикул: 58219
CubicFun, 3D пазл, Тауерський міст міні, для дітей від 3-х років

на завтра
Артикул: 58237
Djeco, Гра-пазл Кожному своє місце, для дітей від 3-х років

на завтра
Артикул: 58230
Solar System, 3D Пазли, в асортименті, 100 деталей Solar System, 3D Пазли, в асортименті, 100 деталей

на завтра
Артикул: 58218
Strateg, Пазли для дітей Цікава математика, 63 елементи

на завтра
Артикул: 42005
Енергія плюс, Гра-пазл Троє поросят, 24 елементи

на завтра
Артикул: 41856
Енергія плюс, Гра-пазл Феррарі, 24 елементи

на завтра
Артикул: 41855
Енергія плюс, Дитячий пазл В світі тварин, 24 елементи

на завтра
Артикул: 41854
Енергія плюс, Дитячий пазл Вінні-Пух, 12 елементів

на завтра
Артикул: 41853
Енергія плюс, Дитячі пазли Джип, 12 елементів

на завтра
Артикул: 41852