Фільтр
Всього товарів: 24

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 24

Сортування

Сортування:
Артикул: 9460

Фільтр-пакети для чаю - це конвертики прямокутної форми зі спеціальною кишенькою внизу для заварювання будь-якого виду чаю або трав'яних сумішей. До складу паперу фільтр-пакетів входять виключно екологічно чисті матеріали рослинного походження, які повністю сумісні з харчовими продуктами і не змінюють смак готового напою.  Фільтр-пакетики не містять клею і інших  компонентів, що розчиняються  у воді під час заварювання.   Фільтр-пакети дозволяють контролювати і якість, і міцність напою - Ви отримуєте саме те, що бажаєте.  

2700 грн.

(0)
Артикул: 9460
Артикул: 9540

Фільтр-пакети для чаю - це конвертики прямокутної форми зі спеціальною кишенькою внизу для заварювання будь-якого виду чаю або трав'яних сумішей. До складу паперу фільтр-пакетів входять виключно екологічно чисті матеріали рослинного походження, які повністю сумісні з харчовими продуктами і не змінюють смак готового напою.  Фільтр-пакетики не містять клею і інших  компонентів, що розчиняються  у воді під час заварювання. Фільтр-пакети зручні для заварюючи вагового чаю або трав без втрати смаку і необхідності виловлювати з чашки спливаючу заварку. Також, пакети для чаю дозволяють контролювати міцність напою.

3900 грн.

(0)
Артикул: 9540
Артикул: 7044

Термочохол для стаканів об`ємом від 250 мл до 340 мл, сірого кольору. Виріб з гофрованого паперу, надівається на одноразовий стакан. Термопояс максимально захищає руки від нагрітого від гарячих напоїв стакану, надає йому стійкість при триманні.

3500 грн.

(0)
Артикул: 7044
Артикул: 12705

Тримачі для стаканів сьогодні активно використовуються в багатьох кафе швидкого харчування, часто в літаках і поїздах. Також вони застосовуються і для того, щоб відвідувачі закладів громадського харчування могли забрати їжу і напої з собою, не боячись їх пролити або обпектися, так як паперовий утримувач (холдер) для стаканів має спеціальне покриття, що не пропускає вологу.

3200 грн.

(0)
Артикул: 12705
Артикул: 13017

Термочехол, 100 шт., 250-340 мл, Для стаканів – це засіб, призначений захистити Ваші руки від впливу високої температури поверхні стакану. Це широкий пояс з гофрованого картону, склеєного гофрованою частиною назовні, для створення більшої прошарку повітря між Вашою рукою і гарячою поверхнею. Термочехол легкий у використанні – його просто потрібно одягнути зверху на одноразовий стакан. Термочехол, 100 шт., 250-340 мл, Для стаканів має універсальний розмір і підходить на стаканчики об'ємом 250, 340 мл. Його довжина у не зібраному вигляді 25 см, а висота 6,5 см. Чохол легко одягається на стакан і щільно його облягає, не ковзає на ньому. Вам абсолютно комфортно буде тримати стакан в такому термочехлі. Дана позиція представлена упаковкою 100 штук. Особливості: - натуральні матеріали; - гофрована поверхня; - універсальний розмір; - простий у використанні; - хороший захист від високої температури. Спосіб застосування: Надіти поверх склянки об'ємом 250, 340 мл.

3300 грн.

(0)
Артикул: 13017
Артикул: 15962

Кришка для одноразового стакану зелена відповідає діаметру стакану з об’ємом 175 або 180 мл. Вона дозволить зручно переміщати напій, і не дасть йому розлитися під час ходьби, поїздки в транспорті або в автомобілі. На кришці передбачений спеціальний отвір-поїлка для зручного пиття з пластикового стакану під час пересування. Кришка для паперового стакану виготовлена ​​з харчового пластику, який витримує високі температури, не виділяє шкідливих речовин і проявляє стійкість до деформації. Дана позиція поставляється в кількості 100 штук в упаковці.  Особливості: - підходить для стаканів об'ємом 175-180 мл;  - оснащена отвором-поїлкою; - не деформується; - стійка до високих температур; - не виділяє шкідливих речовин і не впливає на аромат напою.

2490 грн.

(0)
Артикул: 15962
Артикул: 15965

Кришка для одноразового стакану помаранчева відповідає діаметру стакану з об’ємом 175 або 180 мл. Вона дозволить зручно переміщати напій, і не дасть йому розлитися під час ходьби, поїздки в транспорті або в автомобілі. На кришці передбачений спеціальний отвір-поїлка для зручного пиття з пластикового стакану під час пересування. Кришка для паперового стакану виготовлена ​​з харчового пластику, який витримує високі температури, не виділяє шкідливих речовин і проявляє стійкість до деформації. Дана позиція поставляється в кількості 100 штук в упаковці. Особливості: - підходить для стаканів об'ємом 175-180 мл; - оснащена отвором-поїлкою; - не деформується;  - стійка до високих температур;  - не виділяє шкідливих речовин і не впливає на аромат напою.

2490 грн.

(0)
Артикул: 15965
Артикул: 15966

Кришка для одноразового стакану помаранчева відповідає діаметру стакану з об’ємом 250 мл. Вона дозволить зручно переміщати напій, і не дасть йому розлитися під час ходьби, поїздки в транспорті або в автомобілі. На кришці передбачений спеціальний отвір-поїлка для зручного пиття з пластикового стакану під час пересування. Кришка для паперового стакану виготовлена ​​з харчового пластику, який витримує високі температури, не виділяє шкідливих речовин і проявляє стійкість до деформації. Дана позиція поставляється в кількості 100 штук в упаковці. Особливості: - підходить для стаканів об'ємом 250 мл; - оснащена отвором-поїлкою;  - не деформується;  - стійка до високих температур; - не виділяє шкідливих речовин і не впливає на аромат напою.

2650 грн.

(0)
Артикул: 15966
Артикул: 15958

Кришка для одноразового стакану відповідає діаметру стакану з об’ємом 400 мл. Вона дозволить зручно переміщати напій, і не дасть йому розлитися під час ходьби, поїздки в транспорті або в автомобілі. На кришці передбачений спеціальний отвір-поїлка для зручного пиття з пластикового стакану під час пересування. Кришка виготовлена ​​з харчового пластику, який витримує високі температури, не виділяє шкідливих речовин і проявляє стійкість до деформації. Дана позиція поставляється в кількості 100 штук в упаковці. Особливості: - підходить для стаканів об'ємом 400 мл; - оснащена отвором-поїлкою; - не деформується; - стійка до високих температур; - не виділяє шкідливих речовин і не впливає на аромат напою.

2800 грн.

(0)
Артикул: 15958
Артикул: 15967

Кришка для одноразового стакану помаранчева відповідає діаметру стакану з об’ємом 400 мл. Вона дозволить зручно переміщати напій, і не дасть йому розлитися під час ходьби, поїздки в транспорті або в автомобілі. На кришці передбачений спеціальний отвір-поїлка для зручного пиття з пластикового стакану під час пересування.  Кришка для паперового стакану виготовлена ​​з харчового пластику, який витримує високі температури, не виділяє шкідливих речовин і проявляє стійкість до деформації. Дана позиція поставляється в кількості 100 штук в упаковці. Особливості: - підходить для стаканів об'ємом 400 мл; - оснащена отвором-поїлкою; - не деформується; - стійка до високих температур; - не виділяє шкідливих речовин і не впливає на аромат напою.

2750 грн.

(0)
Артикул: 15967
Артикул: 15961

Кришка для одноразового стакану червона відповідає діаметру стакану об’ємом 400 мл. Вона дозволить зручно переміщати напій, і не дасть йому розлитися під час ходьби, поїздки в транспорті або в автомобілі. На кришці передбачений спеціальний отвір-поїлка для зручного пиття з пластикового стакану під час пересування. Кришка для паперового стакану  виготовлена ​​з харчового пластику, який витримує високі температури, не виділяє шкідливих речовин і проявляє стійкість до деформації. Дана позиція поставляється в кількості 100 штук в упаковці. Особливості:  - підходить для стаканів об'ємом 400 мл;  - оснащена отвором-поїлкою; - не деформується; - стійка до високих температур; - не виділяє шкідливих речовин і не впливає на аромат напою.

2750 грн.

(0)
Артикул: 15961
Артикул: 16741

Кришка для одноразового стакану біла відповідає діаметру стакану об’ємом 175 або 180 мл. Вона дозволить зручно переміщати напій, і не дасть йому розлитися під час ходьби, поїздки в транспорті або в автомобілі. На кришці передбачений спеціальний отвір-поїлка для зручного пиття з пластикового стакану під час пересування. Кришка для одноразового стакану виготовлена ​​з харчового пластику, який витримує високі температури, не виділяє шкідливих речовин і проявляє стійкість до деформації. Дана позиція поставляється в кількості 50 штук в упаковці. Особливості кришки для одноразового стакану: - підходить для стаканів об'ємом 175-180 мл; - оснащена отвором-поїлкою; - не деформується; - стійка до високих температур; - не виділяє шкідливих речовин і не впливає на аромат напою.

2450 грн.

(0)
Артикул: 16741
Артикул: 15956

Кришка на одноразовий стакан жовта відповідає діаметру стакану з об’ємом 175 або 180 мл. Вона дозволить зручно переміщати напій, і не дасть йому розлитися під час ходьби, поїздки в транспорті або в автомобілі. На кришці передбачений спеціальний отвір-поїлка для зручного пиття з пластикового стакану під час пересування. Кришка на одноразовий стакан виготовлена ​​з харчового пластику, який витримує високі температури, не виділяє шкідливих речовин і проявляє стійкість до деформації. Дана позиція поставляється в кількості 50 штук в упаковці. Особливості: - підходить для стаканів об'ємом 175-180 мл; - оснащена отвором-поїлкою; - не деформується; - стійка до високих температур; - не виділяє шкідливих речовин і не впливає на аромат напою.

2490 грн.

(0)
Артикул: 15956
Артикул: 15959

Кришка на одноразовий стакан, червона відповідає діаметру стакану об’ємом 175 або 180 мл. Вона дозволить зручно переміщати напій, і не дасть йому розлитися під час ходьби, поїздки в транспорті або в автомобілі. На кришці передбачений спеціальний отвір-поїлка для зручного пиття з пластикового стакану під час пересування. Кришка на одноразовий стакан виготовлена ​​з харчового пластику, який витримує високі температури, не виділяє шкідливих речовин і проявляє стійкість до деформації. Дана позиція поставляється в кількості 50 штук в упаковці. Особливості кришки для стакану: - підходить для стаканів об'ємом 175-180 мл; - оснащена отвором-поїлкою; - не деформується; - стійка до високих температур; - не виділяє шкідливих речовин і не впливає на аромат напою.

2490 грн.

(0)
Артикул: 15959
Артикул: 15957

Кришка на одноразовий стакан жовта відповідає діаметру стакану з об’ємом 250 мл. Вона дозволить зручно переміщати напій, і не дасть йому розлитися під час ходьби, поїздки в транспорті або в автомобілі. На кришці передбачений спеціальний отвір-поїлка для зручного пиття з пластикового стакану під час пересування. Кришка на одноразовий стакан виготовлена ​​з харчового пластику, який витримує високі температури, не виділяє шкідливих речовин і проявляє стійкість до деформації. Дана позиція поставляється в кількості 50 штук в упаковці. Особливості: - підходить для стаканів об'ємом 250 мл; - оснащена отвором-поїлкою; - не деформується; - стійка до високих температур; - не виділяє шкідливих речовин і не впливає на аромат напою.

2650 грн.

(0)
Артикул: 15957
Артикул: 16743

Кришка для одноразового стакану коричнева відповідає діаметру стакану об’ємом 250 мл. Вона дозволить зручно переміщати напій, і не дасть йому розлитися під час ходьби, поїздки в транспорті або в автомобілі. На кришці передбачений спеціальний отвір-поїлка для зручного пиття з пластикового стакану під час пересування. Кришка для одноразового стакану виготовлена ​​з харчового пластику, який витримує високі температури, не виділяє шкідливих речовин і проявляє стійкість до деформації. Дана позиція поставляється в кількості 50 штук в упаковці. Особливості кришки для одноразового стакану: - підходить для стаканів об'ємом 250 мл; - оснащена отвором-поїлкою; - не деформується; - стійка до високих температур; - не виділяє шкідливих речовин і не впливає на аромат напою.

2750 грн.

(0)
Артикул: 16743
Артикул: 15960

Кришка на одноразовий стакан червона відповідає діаметру стакану з об’ємом 250 мл. Вона дозволить зручно переміщати напій, і не дасть йому розлитися під час ходьби, поїздки в транспорті або в автомобілі. На кришці передбачений спеціальний отвір-поїлка для зручного пиття з пластикового стакану під час пересування. Кришка на одноразовий стакан виготовлена ​​з харчового пластику, який витримує високі температури, не виділяє шкідливих речовин і проявляє стійкість до деформації. Дана позиція поставляється в кількості 50 штук в упаковці. Особливості: - підходить для стаканів об'ємом 250 мл; - оснащена отвором-поїлкою; - не деформується; - стійка до високих температур; - не виділяє шкідливих речовин і не впливає на аромат напою.

2650 грн.

(0)
Артикул: 15960
Артикул: 16745

Кришка для одноразового стакану коричнева відповідає діаметру стакану об’ємом 400 мл. Вона дозволить зручно переміщати напій, і не дасть йому розлитися під час ходьби, поїздки в транспорті або в автомобілі. На кришці передбачений спеціальний отвір-поїлка для зручного пиття з пластикового стакану під час пересування. Кришка для одноразового стакану виготовлена ​​з харчового пластику, який витримує високі температури, не виділяє шкідливих речовин і проявляє стійкість до деформації. Дана позиція поставляється в кількості 50 штук в упаковці. Особливості кришки для одноразового стакану: - підходить для стаканів об'ємом 400 мл; - оснащена отвором-поїлкою; - не деформується; - стійка до високих температур; - не виділяє шкідливих речовин і не впливає на аромат напою.

3700 грн.

(0)
Артикул: 16745
Артикул: 9456

Зручні і компактні кришки для одноразових стаканів з отвором для пиття не дадуть Вашому напою розлитися під час руху. Кришка виготовлена з харчового пластику, який не зашкодить  здоров`ю і не зіпсує смак напою. Ви можете використовувати ці кришки з такими склянками з асортименту магазину АкваМаркет: Паперовий стакан Аквамаркет з логотипом, 250 мл; Стакан Еко з картону з малюнком, 250 мл; Паперовий стакан з малюнком Пізанська вежа, 250 мл; Стакан з гофрокартону Best Coffee, 250 мл.   Варто відзначити, що ця кришка підійде для будь-яких одноразових стаканів об'ємом 250 мл.

2700 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 9456
Артикул: 12704

Тримачі для стаканів сьогодні активно використовуються в багатьох кафе швидкого харчування, часто в літаках і поїздах. Також вони застосовуються і для того, щоб відвідувачі закладів громадського харчування могли забрати їжу і напої з собою, не боячись їх пролити або обпектися, так як паперовий утримувач (холдер) для стаканів має спеціальне покриття, що не пропускає вологу.

1390 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 12704
Артикул: 15964

Кришка для одноразового стакану зелена відповідає діаметру стакану з об’ємом 400 мл. Вона дозволить зручно переміщати напій, і не дасть йому розлитися під час ходьби, поїздки в транспорті або в автомобілі. На кришці передбачений спеціальний отвір-поїлка для зручного пиття з пластикового стакану під час пересування.  Кришка для паперового стакану виготовлена ​​з харчового пластику, який витримує високі температури, не виділяє шкідливих речовин і проявляє стійкість до деформації. Дана позиція поставляється в кількості 100 штук в упаковці.  Особливості: - підходить для стаканів об'ємом 400 мл; - оснащена отвором-поїлкою; - не деформується;  - стійка до високих температур; - не виділяє шкідливих речовин і не впливає на аромат напою.

2750 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 15964
Артикул: 16742

Кришка для одноразового стакану біла відповідає діаметру стакану об’ємом 250 мл. Вона дозволить зручно переміщати напій, і не дасть йому розлитися під час ходьби, поїздки в транспорті або в автомобілі. На кришці передбачений спеціальний отвір-поїлка для зручного пиття з пластикового стакану під час пересування. Кришка для одноразового стакану виготовлена ​​з харчового пластику, який витримує високі температури, не виділяє шкідливих речовин і проявляє стійкість до деформації. Дана позиція поставляється в кількості 50 штук в упаковці. Особливості кришки для одноразового стакану: - підходить для стаканів об'ємом 250 мл; - оснащена отвором-поїлкою; - не деформується; - стійка до високих температур; - не виділяє шкідливих речовин і не впливає на аромат напою.

2700 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 16742
Артикул: 15963

Кришка на одноразовий стакан зелена відповідає діаметру стакану з об’ємом 250 мл. Вона дозволить зручно переміщати напій, і не дасть йому розлитися під час ходьби, поїздки в транспорті або в автомобілі. На кришці передбачений спеціальний отвір-поїлка для зручного пиття з пластикового стакану під час пересування. Кришка на одноразовий стакан виготовлена ​​з харчового пластику, який витримує високі температури, не виділяє шкідливих речовин і проявляє стійкість до деформації. Дана позиція поставляється в кількості 50 штук в упаковці. Особливості: - підходить для стаканів об'ємом 250 мл; - оснащена отвором-поїлкою; - не деформується; - стійка до високих температур; - не виділяє шкідливих речовин і не впливає на аромат напою.

2650 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 15963
Артикул: 16744

Кришка для одноразового стакану біла відповідає діаметру стакану об’ємом 400 мл. Вона дозволить зручно переміщати напій, і не дасть йому розлитися під час ходьби, поїздки в транспорті або в автомобілі. На кришці передбачений спеціальний отвір-поїлка для зручного пиття з пластикового стакану під час пересування. Кришка для одноразового стакану виготовлена ​​з харчового пластику, який витримує високі температури, не виділяє шкідливих речовин і проявляє стійкість до деформації. Дана позиція поставляється в кількості 50 штук в упаковці. Особливості кришки для одноразового стакану: - підходить для стаканів об'ємом 400 мл; - оснащена отвором-поїлкою; - не деформується; - стійка до високих температур; - не виділяє шкідливих речовин і не впливає на аромат напою.

3800 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 16744

Кришки, термочохли для стаканів


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $