Купити Іригатор Онлайн 24/7 - АкваМаркет
0

Іригатор


Іригатор - абсолютно новий погляд на гігієну порожнини рота. Зручний портативний пристрій швидко і якісно чистить міжзубні проміжки і пазухи ясен. Іригація здійснюється за допомогою постійного або пульсуючого струменя рідини під тиском 2-10 атмосфер. У резервуар набирається тепла вода, яка подається через насадку у вигляді струменя, який буває центрований чи розпорошений. Завдяки такій особливості в процесі чистки навіть із самих важкодоступних місць вимиваються залишки їжі, а також видаляється наліт. В якости промиваючої рідини може використовуватися звичайна питна вода або ж спеціальні лікувально-профілактичні розчини.

Переваги зубних іригаторів:

 • Ефективне чищення зубів, розташованих навіть у важкодоступних місцях. Іригатор забезпечує професійний догляд за порожниною рота в домашніх умовах.
 • Легкий масаж ясен, який стимулює кровообіг і зміцнює тканини. Також масаж служить профілактикою розвитку різних захворювань.
 • Видалення залишків їжі, що застрягли між зубів. Завдяки такому пристрою можна добре почистити зуби, не використовуючи зубну нитку або флос. При цьому ризик травматизму мінімальний.
 • Повне позбавлення від нальоту. Іригатор це можливість повністю видалити наліт, щоб зберегти усмішку білосніжною і здоровою.
 • Універсальність застосування. Пристрій однаково ефективний як в догляді за зубами, так і за протезами, імплантатами, брекетами.
 • Можливість очищення ясенних карманів від бактерій і залишків їжі.
 • Профілактика карієсу, пародонтиту та гінгівіту.
 • Освіжає подих і дарує приємне відчуття чистоти після використання.

Згідно з численними дослідженнями, іррігатори в кілька разів ефективніше чистять зуби, ніж звичайна щітка в комплексі із зубною ниткою. Крім того, такі аксесуари менш травмонебезпечні і видаляють більше забруднень у важкодоступних місцях ротової порожнини.

Основні види іригаторів

Якщо уважно вивчити асортимент товарів, можна помітити, наскільки різноманітні іррігатори. Їх відрізняє не тільки дизайн, розміри, але і функціональність. Пристрої можна розділити на дві великі групи:

 • Стаціонарні моделі. Ідеально підходять для використання в домашніх умовах. Являють собою габаритні прилади, що працюють від мережі. Деякі моделі мають настінне кріплення. Як правило, стаціонарні іригатори для зубів комплектуються широким набором знімних насадок, що дозволяє купити один апарат і користуватися ним всією сім'єю.
 • Портативні моделі. Відрізняються скромними розмірами корпусу і працюють від вбудованого акумулятора. Відмінне рішення для людей, які часто подорожують. Також плюс подібної моделі - значно доступніша вартість.

Комплектація пристроїв включає в себе різні насадки, які задовольняють різноманітні потреби гігієни. Так, Ви можете знайти в комплекті ортодонтичні насадки, які поєднують функції зубної щітки і зрошувача. Пародонтолігічні з тонким наконечником підходять для чищення зубоясенних карманів. Також випускають насадки для ортодонтичних конструкцій, для чищення язика, для чищення зубів і назальні.

Іригатор: як користуватися

Правильна чистка іригатором - запорука здоров'я Вашої посмішки. Щоб захистити зуби від бактеріальної активності використовуйте апарат відповідно до інструкції виробника. Загальні рекомендації прості і застосовні до всіх типів пристроїв. Щоб уникнути розбризкування води під час чищення нахиліться над раковиною. Зуби чистять, направляючи струмінь перпендикулярно передній (вестибулярній) і задньій (язиковій) поверхням. Для очищення ясенної зони пристрій розгортають під кутом 45 ° до поверхні зуба. Спочатку потрібно промити внутрішні частини верхньої щелепи, після чого перейти до обробки зовнішньої частини. В аналогічній послідовності очистіть нижню щелепу. В процесі роботи наведіть насадку по ясенний лінії. Щоб добре обробити міжзубні проміжки робіть невеликі паузи, приділяючи увагу бічним поверхням. Для спеціальних процедур використовуйте конкретні змінні насадки. Не забудьте злити залишки розчину в раковину, щоб резервуар іригатора був порожнім.

Як вибрати іригатор для зубів

Існує ряд параметрів, на які важливо звертати увагу при виборі пристрою. Щоб купити ірргатор і не зазнати розчарування, враховуйте такі особливості:

 • Потужність. Каже про рівень тиску, який здатен виникати всередині резервуара. У сучасних портативних моделей він досягає 800 кПа, у переносних - 250-600 кПа.
 • Частота пульсації. Варіюється в межах 900-3000 імпульсів за хвилину. Оптимальним вважається показник 1200 імпульсів.
 • Кількість режимів роботи. Додаткові функціональні можливості зроблять використання пристрою більш комфортним і приємним.
 • Ємність резервуара. Її підбирають з урахуванням кількості користувачів.
 • Кількість насадок і ємність акумулятора.

Менеджери інтернет-магазину АкваМаркет цілодобово на зв'язку, щоб допомогти Вам підібрати хороший іригатор для зубів. У нашому каталозі запропонована продукція, рекомендована стоматологами України, Європи та Америки. Якісні аксесуари для чищення зубів з гарантією, які можна купити з доставкою в Київ, Львів, Харків, Одесу або будь-яке інше місто України. Іригатори - це професійний догляд за зубами в домашніх умовах.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (3)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Ardesto POI-MD300W, Іригатор портативний Ardesto POI-MD300W, Іригатор портативний

на завтра
Артикул: 62898
Panasonic EW1511W520, Іригатор ультразвуковий

на завтра
Артикул: 62902
Ardesto OI-MD600W, Іригатор стаціонарний Ardesto OI-MD600W, Іригатор стаціонарний Ardesto OI-MD600W, Іригатор стаціонарний

на завтра
Артикул: 62899