Фільтр
Всього товарів: 4

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 4

Сортування

Сортування:
Артикул: 5916

Мішалка, дерев'яна являє собою невелику паличку з дерева, яка використовується для розмішування гарячих напоїв. Виступає незамінним атрибутом в кав'ярнях і місцях, де продають напої на винос. Дерево - екологічно чистий матеріал, який не засмічує навколишнє середовище. Дерев'яні палички-мішалки не впливають на смак напоїв і не виділяють шкідливих речовин при нагріванні та взаємодії з їх компонентами. Мішалка має гладку шліфовану поверхню, характеризується міцністю й зручністю використання. Дана позиція поставляється в кількості 800 штук в упаковці. Дерев'яна мішалка призначена для одноразового використання. Особливості: - з екологічно чистої сировини; - не впливає на смак напоїв; - не виділяє шкідливих речовин; - призначена для одноразового використання.

2800 грн.

(0)
Артикул: 5916
Артикул: 7093

Мішалка для коктейлів Кактус або свізл застосовується для декорації коктейлів і перемішування їх інгредієнтів. Мішалки можна застосовувати для подачі алкогольних і безалкогольних коктейлів в закладах громадського харчування або будинку. Вони призначені для одноразового використання. Палички для розмішування виготовляються з міцного, безпечного пластику, який не впливає на смак напоїв і не взаємодіє з його компонентами. Свізл зовнішнім виглядом нагадує кактус. Під будь-який коктейль можна підібрати підходящу мішалку, оскільки в одній упаковці представлені вироби різних кольорів в кількості 100 штук. Особливості: - має форму кактуса; - підходить для одноразового використання; - виготовлена ​​з безпечних матеріалів.

6300 грн.

(0)
Артикул: 7093
Артикул: 1030

Ложка-мішалка одноразова білого кольору. Виготовлена з харчового пластику. Найзручніше використовувати з пластиковими одноразовими стаканчиками.

5300 грн.

(0)
Артикул: 1030
Артикул: 20709
Промус, 1000 шт, Мішалка  дерев'яна

+1 день

Мішалка дерев'яна - невелика паличка, що виготовляється з різних порід дерева, найчастіше з сосни. Це необхідна річ в кав'ярнях і інших закладах, де каву і інші напої продають на винесення. Цей простий атрибут дається на додаток до одноразових скляночок для розмішування цукру. При погляді на матеріал, з якого виготовлена мішалка, здається що це дерево ще годину тому росло. Вона не покрита лаком або фарбою, щоб ці хімічні речовини не потрапили в напої. Переваги мішалки дерев'яної, яка вигідно відрізняється від пластикової, такі: вона виготовлена з натуральної сировини, екологічна і не шкодить здоров'ю людини; на ній можна випалити логотип підприємства; не псує смак кави або чаю; коштує недорого. З дерев'яними одноразовими мішалками можна не хвилюватися про миття посуду. Хазяї закладів заощадять час співробітників і, відповідно, збільшиться число продажів.

5200 грн.

(0)
Артикул: 20709

Мішалки


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $