Фільтр
Всього товарів: 38

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 38

Сортування

Сортування:
Артикул: 20651
Bittner, 100 шт., Виделка, Одноразова Bittner, 100 шт., Виделка, Одноразова

+1 день

 Виделка Bittner- це якісний одноразовий посуд, який підходить як для повсякденного життя, так і для місць громадського харчування.  Можна використовувати як для холодної, так і для гарячої їжі.  Завдяки гарному матеріалу, з якого зроблена виделка, вона не плавиться і не деформується навіть при довгому знаходженні у гарячій їжі.   Виделка Bittner здатна витримувати температуру від + 5 ° С до + 70 ° С.  Безпечні матеріали дозволяють контактувати з їжею і не віддають свій запах чи смак в їжу.  В упаковці знаходиться 100 шт.  Переваги виделки Bittner: -міцна;  -може використовуватися для гарячої їжі;  -безпечнi матеріали.

2600 грн.

(0)
Артикул: 20651
Артикул: 20649
Bittner, 100 шт., Ложки для кави Bittner, 100 шт., Ложки для кави

+1 день

Ложки для кави Bittner (Бiтнер)- це одноразові ложки призначені для гарячих напоїв.  Виготовлені з безпечних матеріалів, стійких до підвищеної температури.  Ложки Bittner можна використовувати не тільки для гарячих напоїв, вони підійдуть для морозива  або їх можна взяти з собою на пікнік.  Їх можна використовувати при температурі від + 5 ° С до + 70 ° С.  Ложки зручні у використанні, добре перемішують чай або каву і не плавляться навіть при довгому знаходженні у склянці.  Продукція піддається ретельному контролю і може контактувати з харчовими продуктами.  Переваги ложки Bittner: -зручна форма;   -легка і компактна;  -стійка до температур.

2000 грн.

(0)
Артикул: 20649
Артикул: 20650
Bittner, 100 шт., Столові ложки Bittner, 100 шт., Столові ложки

+1 день

Столові ложки Bittner (Бітнер) - це одноразові ложки, які стануть відмінним виходом при вживанні їжі поза домом.  Ложки підходять для вживання як холодних, так і гарячих страв.  Ложки Bittner створені з якісних матеріалів, які проходять ретельну перевірку.  При знаходженні ложки у гарячому блюді, вона не плавиться і не деформується.   Столові ложки Bittner підходять як для повсякденного життя, так і для використання в місцях громадського харчування.  При використанні ложок, вони не передають свій запах і смак продуктам.  Переваги ложок Bittner: -не ламаються;  -якісний матеріал;  -підходять для гарячих страв.

3500 грн.

(0)
Артикул: 20650
Артикул: 15058

Linpac (Лінпак) виделка дерев'яна - просте та швидке рішення для походу на природу або організації легкого фуршету в офісі. Виделка Лінпак виготовлена ​​з дерева та підходить для холодних закусок, гарячої їжі. Дерево стійке до перепадів температур, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Одноразові прибори легкі та прості у використанні, проявляють стійкість до деформації. Позиція представлена ​​упаковкою 100 шт., довжина однієї виделки становить 16,5 см. Особливості приборів від Лінпак: - з якісної деревини; - в упаковці - 100 шт .; - для одноразового використання; - довжина одного прибору - 16,5 см.

12700 грн.

(0)
Артикул: 15058
Артикул: 15061

Linpac (Лінпак) ложка дерев'яна - просте та швидке рішення для походу на природу або організації легкого фуршету в офісі. Ложка Лінпак виготовлена ​​з дерева та підходить для холодних закусок, гарячої їжі. Дерево стійке до перепадів температур, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Одноразові прибори легкі та прості у використанні, проявляють стійкість до деформації. Позиція представлена ​​упаковкою 100 шт., довжина однієї ложки становить 16,5 см. Особливості приборів від Лінпак: - з якісної деревини; - в упаковці - 100 шт .; - для одноразового використання; - довжина одного прибору - 16,5 см.

14800 грн.

(0)
Артикул: 15061
Артикул: 20917

У вас сімейна поїздка на природу з дітьми, пікнік з друзями на дачі, легкий весільний фуршет на відкритому повітрі – вам завжди та всюди знадобиться LUX, вилка, прозора, міцна й дуже зручна.Фруктові нарізки, легкі літні салати, сири й ковбаси, навіть м'ясні закуски – усе ви з легкістю наколите на вилку LUX.  Літні майданчики з організованим харчуванням, кафе зі стравами на винос, смачна перерва в дорозі чи на роботі – вам завжди забезпечить комфортне харчування прозора вилка LUX.  Не вимагає заморочливого миття, гігієнічна, міцна.  Виготовлена ​​з екологічно чистого пластику – полістиролу. Прозорість – ще одна ознака чистоти й екологічності, яка свідчить про те, що  не використовуються барвники, що можуть викликати алергічну реакцію або отруєння. зручна; надійна; екологічна.

5300 грн.

(0)
Артикул: 20917
Артикул: 10869

Одноразова виделка торгової марки LUX виготовлена з міцного прозорого пластику. Підходить для гарячої та холодної їжі. Особливо зручно використовувати виріб від LUX на пікніках, оскільки зміцнений пластик дуже важко зламати. Також виделка Люкс стане у нагоді в подорожі або під час фуршету.

750 грн.

(0)
Артикул: 10869
Артикул: 10868

Пластиковий прозорий ніж торгової LUX - це столове приладдя одноразового використання, призначене для різання як гарячих, так і холодних продуктів. Завдяки особливій міцності, ніж ЛЮКС не розтріскується і не деформується навіть від сильного натискання. Ніж LUX чудово підходить для подачі страв на одноразовому посуді під час пікніку, фуршету або у подорожі.

650 грн.

(0)
Артикул: 10868
Артикул: 9657

Пластиковий прозорий ніж LUX - це столовий прилад одноразового використання, призначений для різання як гарячих, так і холодних продуктів. Завдяки особливій міцності, ніж ЛЮКС не розтріскується і не деформується навіть від сильного натискання. Ніж LUX чудово підходить для сервірування подачі страв на одноразовому посуді, також зручний для порізки м'яса і риби на дрібні шматочки.

2780 грн.

(0)
Артикул: 9657
Артикул: 10881

Виделка склопластикова - це столовий прилад одноразового використання. Пластикова виделка використовується в громадському харчуванні і побуті з харчовими продуктами як гарячими, так і холодними. Не змінює свій колір, стійкість і властивості, не деформується і не розтріскується.

1290 грн.

(0)
Артикул: 10881
Артикул: 10879

Пластиковий прозорий ніж торгової LUX - це столове приладдя одноразового використання, призначене для різання як гарячих, так і холодних продуктів. Завдяки особливій міцності, ніж ЛЮКС не розтріскується і не деформується навіть від сильного натискання. Ніж LUX чудово підходить для подачі страв на одноразовому посуді під час пікніку, фуршету або у подорожі.

1570 грн.

(0)
Артикул: 10879
Артикул: 15060

PapStar (ПапСтар) ложка дерев'яна - просте та швидке рішення для походу на природу або організації легкого фуршету в офісі. Ложка ПапСтар виготовлена ​​з дерева та підходить для холодних закусок, гарячої їжі. Дерево стійке до перепадів температур, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Одноразові прибори легкі та прості у використанні, проявляють стійкість до деформації. Позиція представлена ​​упаковкою 100 шт., довжина однієї ложки становить 15,7 см. Особливості приборів від ПапСтар: - з якісної деревини; - в упаковці - 100 шт .; - для одноразового використання; - довжина одного прибору - 15,7 см.

16800 грн.

(0)
Артикул: 15060
Артикул: 15059

PapStar (ПапСтар) виделка дерев'яна - просте та швидке рішення для походу на природу або організації легкого фуршету в офісі. Виделка ПапСтар виготовлена ​​з дерева та підходить для холодних закусок, гарячої їжі. Дерево стійке до перепадів температур, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Одноразові прибори легкі та прості у використанні, проявляють стійкість до деформації. Позиція представлена ​​упаковкою 100 шт., довжина однієї виделки становить 16,5 см. Особливості приборів від ПапСтар: - з якісної деревини; - в упаковці - 100 шт .; - для одноразового використання; - довжина одного прибору - 16,5 см.

17400 грн.

(0)
Артикул: 15059
Артикул: 20666
Quickpack, 100 шт, Виделка, Одноразова, Чорна, М / у Quickpack, 100 шт, Виделка, Одноразова, Чорна, М / у

+1 день

Одноразові чорні виделки ТМ Quickpack - незамінна річ у повсякденному житті, адже вони практичні й зручні у використанні. Одноразові виделки виготовлені з чорного харчового пластику, який призначений для холодних і гарячих продуктів. Цей матеріал абсолютно безпечний для вашого здоров'я. Одноразові виделки Quickpack виробляються відповідно до епідеміологічних вимог. Одноразові виделки дуже легкі, але при цьому досить міцні. Оригінальний дизайн і колір виделок Квікпак привертає увагу. Пластикові виделки прекрасно підходять як  для пікніків, поїздок на природу, так і для кафе, барів, ресторанів, фаст-фудів і місць, де продають їжу на винос. Особливості одноразових виделок ТМ Quickpack: практичні; міцні; зручні; безпечні; оригінальний дизайн;

3800 грн.

(0)
Артикул: 20666
Артикул: 17976

Одноразові чайні ложки, білого кольору виготовлені з харчового пластику. Він абсолютно безпечний для організму людини ( при дотриманні температурних норм). Такі міцні чайні ложки підійдуть як і для повсякденного використання: виїзду на пікнік, так і для використання в кафе, ресторанах швидкого харчування, кіосках і закусочних. Особливості білої чайної ложки: - міцна; - зручна упаковка в 100 шт.

2400 грн.

(0)
Артикул: 17976
Артикул: m20521
Помічниця, 25 шт., Набір на 1 персону, м/у

+1 день

Одноразовий ніж і виделка - відразу цілий набір приладів, упакованих в щільний поліетиленовий пакет. Їх зручно взяти з собою на природу, пікнік, пластикові прилади популярні в місцях громадського харчування. Ніж має на лезі щербини, що дозволяє простіше обробляти їжу. При цьому його можна сміливо давати дітям, так як порізатися їм неможливо. Одноразовий ніж і виделка мають зручну ручку, їх комфортно тримати в руці під час прийняття їжі. Виготовлені одноразові прилади з харчового пластику. Матеріал є безпечним для людини, міцний і легкий - цінні переваги для тих, хто любить подорожувати.   Особливості набору Помічниця: матеріал - полістирол; набір розрахований на одну людину; зручна м'яка упаковка.

200 грн.

(0)
Артикул: m20521
Артикул: 10867

Стандартна одноразова виделка білого кольору. Виготовлена з харчового пластику. Підходить для гарячої та холодної їжі. Зручно використовувати на пікніках, фуршетах, на дачі, у подорожі.

350 грн.

(0)
Артикул: 10867
Артикул: 10871

Стандартна одноразова ложка білого кольору. Виготовлена з харчового пластику. Підходить для гарячої та холодної їжі. Зручно використовувати на пікніках, фуршетах, на дачі, у подорожі.

300 грн.

(0)
Артикул: 10871
Артикул: 10873

Ложка для кави, одноразова, білого кольору, виготовлена з харчового пластику. Пластикові одноразові ложки для кави, стануть у нагоді як у повсякденному житті (наприклад для виїздів на природу), так і для використання на підприємствах громадського харчування (у кафе, ресторанах швидкого харчування, вуличних кіосках. 

250 грн.

(0)
Артикул: 10873
Артикул: 1028

Промтус, ложка пластикова - просте та швидке рішення для походу на природу або організації легкого фуршету в офісі. Ложка виготовлена ​​з харчового пластику та підходить як для холодних закусок, так і гарячої їжі. Пластик стійкий до перепадів температур, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Одноразові прибори легкі та прості у використанні, проявляють стійкість до деформації. Позиція представлена ​​упаковкою 100 шт., довжина однієї ложки становить 15,2 см. Особливості приборів від Промтус: - з харчового пластику; - в упаковці - 100 шт.; - для одноразового використання; - довжина одного прибору - 15,2 см.

2490 грн.

(0)
Артикул: 1028
Артикул: 7092

Паличка для шашлику використовується для приготування м'яса та овочів на відкритому вогнищі, мангалі або барбекю. Бамбукові палички також застосовуються для подачі фруктів, холодних закусок і десертів. Вона виготовлена ​​з екологічно чистого матеріалу, який ніяк не впливає на смак страв. Бамбукові палички відрізняються гладкістю та міцністю. Паличка загострена з одного краю для зручного використання. Палички для шашлику можуть послужити альтернативою металевим шампурам. На відміну від них, бамбукові палички легкі й компактні. А також, вони призначені для одноразового використання. Страви, які подаються на паличках-шпажках, виглядають естетично на святковому столі або на пікніку. Дана позиція поставляється в кількості 100 штук в упаковці. Особливості: - з екологічно чистого матеріалу; - для одноразового використання; - міцна, гладка і зручна в застосуванні.

1450 грн.

(0)
Артикул: 7092
Артикул: 1027

Ложка чайна одноразова білого кольору виготовлена з харчового пластику. Найзручніше використовувати з пластиковими одноразовими стаканчиками. 

1400 грн.

(0)
Артикул: 1027
Артикул: 3427

Ніж, білий підходить для сервірування столу на фуршетах і в закладах швидкого харчування, для використання в дорозі та на пікніках. Ніж виготовлений з харчового пластику білого кольору. Це безпечний матеріал, який характеризується стійкістю до перепадів температур і при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Одноразовий ніж міцний, зручний у використанні, не ламається при натисканні. Дана позиція поставляється в кількості 100 штук в упаковці. Ніж не рекомендується використовувати повторно. Одноразові столові прилади дозволяють заощадити час на організацію заходів або походів на природу. Вони легкі, компактні й не потребують миття. Особливості: - з якісного харчового пластику; - для одноразового використання; - міцний; - легкий і компактний.

2100 грн.

(0)
Артикул: 3427
Артикул: 10884

Шпажка одноразова кольорова. Виготовлена з харчового пластику. Одноразові пластикові шпажки використовуються в якості прикраси холодних закусок, канапок, сендвічів, міні-бургерів.

900 грн.

(0)
Артикул: 10884
Артикул: 7091

Шпажка кольорова використовується для подачі канапе, легких закусок і фруктів. Використовуючи кольорові шпажки, Ви зможете оригінально оформити святковий стіл. Шпажки виготовляються з харчового пластику, який не взаємодіє з продуктами і не виділяє шкідливих речовин. Вони мають загострений край для зручного використання. Пластмасові шпажки міцні і не ламаються при натисканні. Кольорова шпажка призначена для одноразового використання. В одній упаковці одна тисяча різнокольорових шпажок, яких вистачить на тривалий час. Особливості: - з харчового пластику; - простота і зручність використання; - міцність; - яскраві кольори.

7400 грн.

(0)
Артикул: 7091
Артикул: 9204

Ложка чайна, одноразова, білого кольору, виготовлена з харчового пластика, котрий абсолютно безпечний для організму (за умови дотримання температурних норм). Пластикові одноразові чайні ложки пригодяться як у повсякденному житті (наприклад для виїздів на природу), так і для використання на підприємствах громадського харчування (у кафе, ресторанах швидкого харчування, вуличних закусочних кіосках і т. п.). 

2400 грн.

(0)
Артикул: 9204
Артикул: 10883

Ложка для кави, одноразова, білого кольору, виготовлена з харчового пластику. Пластикові одноразові ложки для кави, стануть у нагоді як у повсякденному житті (наприклад для виїздів на природу), так і для використання на підприємствах громадського харчування (у кафе, ресторанах швидкого харчування, вуличних кіосках). 

700 грн.

(0)
Артикул: 10883
Артикул: 10886

Ніж, одноразовий, білого кольору, виготовлений з харчового пластику. Пластикові одноразові ножі, стануть у нагоді як у повсякденному житті (наприклад для виїздів на природу), так і для використання на підприємствах громадського харчування (у кафе, ресторанах швидкого харчування, вуличних кіосках. 

990 грн.

(0)
Артикул: 10886
Артикул: 11852

Стандартна одноразова виделка білого кольору. Виготовлена з харчового пластику. Підходить для гарячої та холодної їжі. Зручно використовувати на пікніках, фуршетах, на дачі, у подорожі.

1800 грн.

(0)
Артикул: 11852
Артикул: 20687
Тарілка паперова, 6 шт., 200 мм, Звірята, ТМ Eventa Тарілка паперова, 6 шт., 200 мм, Звірята, ТМ Eventa

+1 день

Одноразові тарілки паперові з малюнком 20 см Eventa призначені для холодних і гарячих напоїв. Одноразові тарілки зручно застосовувати для організації різних заходів, походів на природу і в закладах швидкого харчування. Посуд призначений для подачі як холодних, так і гарячих страв. Одна упаковка містить 6 тарілок з яскравим принтом. Особливості товару: для одноразового використання для холодних і гарячих страв  безпечна для навколишнього середовища.

3700 грн.

(0)
Артикул: 20687
Артикул: 10749

Бамбукові шпажки Узел ідеально підійдуть для оформлення вашого святкового столу. Шпажки можна використовувати для приготування та подачі канапе та закусок. Довжина шпажки становить 10 см, тож вони підійдуть для нанизування закусок. Бамбукові шпажки Узел створені із натурального бамбука та без застосування жодних хімічних рідин. Шпажки підходять для одноразового використання. Бамбукові шпажки Узел є досить міцними та не ламаються при легкому натисканні. Гостре закінчення шпажки робить її максимально комфортною у використанні. Упаковка містить 100 штук шпажок, тож однієї упаковки буде достатньо для подачі великої кількості закусок. Особливості товару: виготовлені з натурального бамбука; міцність; загострені закінчення.

5900 грн.

(0)
Артикул: 10749
Артикул: 20723
Форма для запікання, 228х45 мм, Алюмінієва, Кругла, Eventa Picnic

+1 день

Алюмієвая форма - потрібна річ і на пікніку і на кухні. Форми з алюмінієвої фольги ТМ EVENTA Picnic призначені для сервірування столу, зберігання і транспортування продуктів, підігріву в духовці, запікання продуктів на відкритому вогні. Алюміевая форма - потрібна річ і на пікніку і на кухні. - Матеріал: алюмінієва фольга - Упаковка: поліпропіленовий пакет з печаткою - Розмір: 228х45 мм

4200 грн.

(0)
Артикул: 20723
Артикул: 20722
Форма з кришкою, 6 шт., Для випікання,50х125х40 мм, Алюмінієва, Прямокутна з кришкою, Eventa

+1 день

Зручний алюмінійний контейнер з кришкою  Eventa призначений для запікання продуктів. Можна використовувати для тривалого зберігання. Алюмінієва форма ТМ Eventa - це продукт чотири в одному.  Вона придатна  для приготування їжі, для її транспортування, для зберігання і подальшого розігріву. Також одноразовий посуд, матеріалом для виготовлення якої служить фольга, в деяких випадках використовується для сервірування. На приклад на пікніку. Особливості товару: Такий посуд легко утилізується або перероблюється; Одноразовий алюмінієвий посуд екологічно чистий; У такому посуді можна заморожувати або розігрівати продукти; Посуд із фольги, що не окислюється і не схильний до корозії; Такий посуд дуже легкий і не б'ється, менш схильна до механічних впливів.

4000 грн.

(0)
Артикул: 20722
Артикул: 9175

Виделка склопластикова - це столовий прилад одноразового використання. Виделка склопластикова використовується в громадському харчуванні і побуті з харчовими продуктами як гарячими, так і холодними. Не змінює свій колір, стійкість і властивості, не деформується і не розтріскується.

3600 грн.

(0)
Артикул: 9175
Артикул: 20548
Інпак, Набір дерев'яних приладів, 5 персон

+1 день

У набір дерев'яних приладів Інпак на 5 персон входять ложки, вилки, ножі.  Ці прилади є чудовою альтернативою металевих та пластмасових посуді.  Дерево вважається екологічно чистим продуктом і цілком придатне для виготовлення столових приладів.  Відмінні особливості Набору дерев'яних приладів Інпак на 5 персон: Мають тривалий термін експлуатації Їх можна використовувати при високих температурах без шкоди для здоров'я, так як не виділяють токсичних речовин Утилізація дерев'яних приладів не потребує дорогих і складних технологій і нешкідлива для навколишнього середовища Не дряпають керамічну і тефлонову поверхню тарілок, каструль, сковорідок Під час приготування страв вони не нагріваються до палючих температур і не реагують з кислою їжею Набір дерев'яного посуду Інпак упаковані в поліетиленовому пакеті. 

3600 грн.

(0)
Артикул: 20548
Артикул: 20553
Инпак, 25 штук, Веделка, Дерев'яна, Поліетиленовий пакет Инпак, 25 штук, Веделка, Дерев'яна, Поліетиленовий пакет

+1 день

Виделки дерев'яні Інпак можна брати з собою в дорогу, в поїздку, на природу.  Ці прилади є чудовою альтернативою металевому та пластмасовому посуду.  Дерево вважається екологічно чистим продуктом і цілком придатне для виготовлення столових приладів.  Дерево приємно відчувати в руці, воно не холодне і важке, як нержавіюча сталь.  Відмінні особливості дерев'яних виделок Інпак: Мають тривалий термін експлуатації Їх можна використовувати при високих температурах без шкоди для здоров'я, так як не виділяють токсичних речовин Утилізація дерев'яних приладів не потребує дорогих і складних технологій і нешкідлива для навколишнього середовища Не дряпають керамічну і тефлонову поверхню тарілок, каструль, сковорідок Під час приготування страв вони не нагріваються до палючих температур і не реагують з кислою їжею 25 дерев'яних виделок Інпак упаковані в поліетиленовому пакеті. 

5500 грн.

(0)
Артикул: 20553
Артикул: 20554
Инпак, 25 штук, Ложка, Дерев'яна, Поліетиленовий пакет

+1 день

Ложки дерев'яні Інпак можна брати з собою в дорогу, в поїздку, на природу.  Ці прилади є чудовою альтернативою металевому та пластмасовому посуду.  Дерево вважається екологічно чистим продуктом і цілком придатне для виготовлення столових приладів.  Дерево приємно відчувати в руці, воно не холодне і важке, як нержавіюча сталь.  Відмінні особливості дерев'яних ложок Інпак: Мають тривалий термін експлуатації Їх можна використовувати при високих температурах без шкоди для здоров'я, так як не виділяють токсичних речовин Утилізація дерев'яних приладів не потребує дорогих і складних технологій і нешкідлива для навколишнього середовища Не дряпають керамічну і тефлонову поверхню тарілок, каструль, сковорідок Під час приготування страв вони не нагріваються до палючих температур і не реагують з кислою їжею 25 дерев'яних ложок Інпак упаковані в поліетиленовому пакеті. 

6600 грн.

(0)
Артикул: 20554
Артикул: 7525

Виделка одноразова прозора LUX. Виготовлена з харчового пластику. Зручно використовувати на пікніках, фуршетах, на дачі. Підходить для гарячої та холодної їжі.

2600 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 7525

Столове одноразове приладдя


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $