Фільтр
Всього товарів: 24

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 24

Сортування

Сортування:
Артикул: 15061

Linpac (Лінпак) ложка дерев'яна - просте та швидке рішення для походу на природу або організації легкого фуршету в офісі. Ложка Лінпак виготовлена ​​з дерева та підходить для холодних закусок, гарячої їжі. Дерево стійке до перепадів температур, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Одноразові прибори легкі та прості у використанні, проявляють стійкість до деформації. Позиція представлена ​​упаковкою 100 шт., довжина однієї ложки становить 16,5 см. Особливості приборів від Лінпак: - з якісної деревини; - в упаковці - 100 шт .; - для одноразового використання; - довжина одного прибору - 16,5 см.

12900 грн.

(0)
Артикул: 15061
Артикул: 10869

Одноразова виделка торгової марки LUX виготовлена з міцного прозорого пластику. Підходить для гарячої та холодної їжі. Особливо зручно використовувати виріб від LUX на пікніках, оскільки зміцнений пластик дуже важко зламати. Також виделка Люкс стане у нагоді в подорожі або під час фуршету.

700 грн.

(0)
Артикул: 10869
Артикул: 10868

Пластиковий прозорий ніж торгової LUX - це столове приладдя одноразового використання, призначене для різання як гарячих, так і холодних продуктів. Завдяки особливій міцності, ніж ЛЮКС не розтріскується і не деформується навіть від сильного натискання. Ніж LUX чудово підходить для подачі страв на одноразовому посуді під час пікніку, фуршету або у подорожі.

600 грн.

(0)
Артикул: 10868
Артикул: 9657

Пластиковий прозорий ніж LUX - це столовий прилад одноразового використання, призначений для різання як гарячих, так і холодних продуктів. Завдяки особливій міцності, ніж ЛЮКС не розтріскується і не деформується навіть від сильного натискання. Ніж LUX чудово підходить для сервірування подачі страв на одноразовому посуді, також зручний для порізки м'яса і риби на дрібні шматочки.

2650 грн.

(0)
Артикул: 9657
Артикул: 10881

Виделка склопластикова - це столовий прилад одноразового використання. Пластикова виделка використовується в громадському харчуванні і побуті з харчовими продуктами як гарячими, так і холодними. Не змінює свій колір, стійкість і властивості, не деформується і не розтріскується.

1250 грн.

(0)
Артикул: 10881
Артикул: 7525

Виделка одноразова прозора LUX. Виготовлена з харчового пластику. Зручно використовувати на пікніках, фуршетах, на дачі. Підходить для гарячої та холодної їжі.

2600 грн.

(0)
Артикул: 7525
Артикул: 10879

Пластиковий прозорий ніж торгової LUX - це столове приладдя одноразового використання, призначене для різання як гарячих, так і холодних продуктів. Завдяки особливій міцності, ніж ЛЮКС не розтріскується і не деформується навіть від сильного натискання. Ніж LUX чудово підходить для подачі страв на одноразовому посуді під час пікніку, фуршету або у подорожі.

1550 грн.

(0)
Артикул: 10879
Артикул: 15060

PapStar (ПапСтар) ложка дерев'яна - просте та швидке рішення для походу на природу або організації легкого фуршету в офісі. Ложка ПапСтар виготовлена ​​з дерева та підходить для холодних закусок, гарячої їжі. Дерево стійке до перепадів температур, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Одноразові прибори легкі та прості у використанні, проявляють стійкість до деформації. Позиція представлена ​​упаковкою 100 шт., довжина однієї ложки становить 15,7 см. Особливості приборів від ПапСтар: - з якісної деревини; - в упаковці - 100 шт .; - для одноразового використання; - довжина одного прибору - 15,7 см.

16700 грн.

(0)
Артикул: 15060
Артикул: 15059

PapStar (ПапСтар) виделка дерев'яна - просте та швидке рішення для походу на природу або організації легкого фуршету в офісі. Виделка ПапСтар виготовлена ​​з дерева та підходить для холодних закусок, гарячої їжі. Дерево стійке до перепадів температур, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Одноразові прибори легкі та прості у використанні, проявляють стійкість до деформації. Позиція представлена ​​упаковкою 100 шт., довжина однієї виделки становить 16,5 см. Особливості приборів від ПапСтар: - з якісної деревини; - в упаковці - 100 шт .; - для одноразового використання; - довжина одного прибору - 16,5 см.

14900 грн.

(0)
Артикул: 15059
Артикул: 10867

Стандартна одноразова виделка білого кольору. Виготовлена з харчового пластику. Підходить для гарячої та холодної їжі. Зручно використовувати на пікніках, фуршетах, на дачі, у подорожі.

350 грн.

(0)
Артикул: 10867
Артикул: 10871

Стандартна одноразова ложка білого кольору. Виготовлена з харчового пластику. Підходить для гарячої та холодної їжі. Зручно використовувати на пікніках, фуршетах, на дачі, у подорожі.

300 грн.

(0)
Артикул: 10871
Артикул: 10873

Ложка для кави, одноразова, білого кольору, виготовлена з харчового пластику. Пластикові одноразові ложки для кави, стануть у нагоді як у повсякденному житті (наприклад для виїздів на природу), так і для використання на підприємствах громадського харчування (у кафе, ресторанах швидкого харчування, вуличних кіосках. 

250 грн.

(0)
Артикул: 10873
Артикул: 1028

Промтус, ложка пластикова - просте та швидке рішення для походу на природу або організації легкого фуршету в офісі. Ложка виготовлена ​​з харчового пластику та підходить як для холодних закусок, так і гарячої їжі. Пластик стійкий до перепадів температур, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Одноразові прибори легкі та прості у використанні, проявляють стійкість до деформації. Позиція представлена ​​упаковкою 100 шт., довжина однієї ложки становить 15,2 см. Особливості приборів від Промтус: - з харчового пластику; - в упаковці - 100 шт.; - для одноразового використання; - довжина одного прибору - 15,2 см.

2490 грн.

(0)
Артикул: 1028
Артикул: 7092

Паличка для шашлику використовується для приготування м'яса та овочів на відкритому вогнищі, мангалі або барбекю. Бамбукові палички також застосовуються для подачі фруктів, холодних закусок і десертів. Вона виготовлена ​​з екологічно чистого матеріалу, який ніяк не впливає на смак страв. Бамбукові палички відрізняються гладкістю та міцністю. Паличка загострена з одного краю для зручного використання. Палички для шашлику можуть послужити альтернативою металевим шампурам. На відміну від них, бамбукові палички легкі й компактні. А також, вони призначені для одноразового використання. Страви, які подаються на паличках-шпажках, виглядають естетично на святковому столі або на пікніку. Дана позиція поставляється в кількості 100 штук в упаковці. Особливості: - з екологічно чистого матеріалу; - для одноразового використання; - міцна, гладка і зручна в застосуванні.

1450 грн.

(0)
Артикул: 7092
Артикул: 1027

Ложка чайна одноразова білого кольору виготовлена з харчового пластику. Найзручніше використовувати з пластиковими одноразовими стаканчиками. 

1400 грн.

(0)
Артикул: 1027
Артикул: 3427

Ніж, білий підходить для сервірування столу на фуршетах і в закладах швидкого харчування, для використання в дорозі та на пікніках. Ніж виготовлений з харчового пластику білого кольору. Це безпечний матеріал, який характеризується стійкістю до перепадів температур і при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Одноразовий ніж міцний, зручний у використанні, не ламається при натисканні. Дана позиція поставляється в кількості 100 штук в упаковці. Ніж не рекомендується використовувати повторно. Одноразові столові прилади дозволяють заощадити час на організацію заходів або походів на природу. Вони легкі, компактні й не потребують миття. Особливості: - з якісного харчового пластику; - для одноразового використання; - міцний; - легкий і компактний.

2100 грн.

(0)
Артикул: 3427
Артикул: 10884

Шпажка одноразова кольорова. Виготовлена з харчового пластику. Одноразові пластикові шпажки використовуються в якості прикраси холодних закусок, канапок, сендвічів, міні-бургерів.

900 грн.

(0)
Артикул: 10884
Артикул: 7091

Шпажка кольорова використовується для подачі канапе, легких закусок і фруктів. Використовуючи кольорові шпажки, Ви зможете оригінально оформити святковий стіл. Шпажки виготовляються з харчового пластику, який не взаємодіє з продуктами і не виділяє шкідливих речовин. Вони мають загострений край для зручного використання. Пластмасові шпажки міцні і не ламаються при натисканні. Кольорова шпажка призначена для одноразового використання. В одній упаковці одна тисяча різнокольорових шпажок, яких вистачить на тривалий час. Особливості: - з харчового пластику; - простота і зручність використання; - міцність; - яскраві кольори.

7400 грн.

(0)
Артикул: 7091
Артикул: 9204

Ложка чайна, одноразова, білого кольору, виготовлена з харчового пластика, котрий абсолютно безпечний для організму (за умови дотримання температурних норм). Пластикові одноразові чайні ложки пригодяться як у повсякденному житті (наприклад для виїздів на природу), так і для використання на підприємствах громадського харчування (у кафе, ресторанах швидкого харчування, вуличних закусочних кіосках і т. п.). 

2400 грн.

(0)
Артикул: 9204
Артикул: 10883

Ложка для кави, одноразова, білого кольору, виготовлена з харчового пластику. Пластикові одноразові ложки для кави, стануть у нагоді як у повсякденному житті (наприклад для виїздів на природу), так і для використання на підприємствах громадського харчування (у кафе, ресторанах швидкого харчування, вуличних кіосках). 

700 грн.

(0)
Артикул: 10883
Артикул: 10886

Ніж, одноразовий, білого кольору, виготовлений з харчового пластику. Пластикові одноразові ножі, стануть у нагоді як у повсякденному житті (наприклад для виїздів на природу), так і для використання на підприємствах громадського харчування (у кафе, ресторанах швидкого харчування, вуличних кіосках. 

990 грн.

(0)
Артикул: 10886
Артикул: 11852

Стандартна одноразова виделка білого кольору. Виготовлена з харчового пластику. Підходить для гарячої та холодної їжі. Зручно використовувати на пікніках, фуршетах, на дачі, у подорожі.

1700 грн.

(0)
Артикул: 11852
Артикул: 9175

Виделка склопластикова - це столовий прилад одноразового використання. Виделка склопластикова використовується в громадському харчуванні і побуті з харчовими продуктами як гарячими, так і холодними. Не змінює свій колір, стійкість і властивості, не деформується і не розтріскується.

3500 грн.

(0)
Артикул: 9175
Артикул: 15058

Linpac (Лінпак) виделка дерев'яна - просте та швидке рішення для походу на природу або організації легкого фуршету в офісі. Виделка Лінпак виготовлена ​​з дерева та підходить для холодних закусок, гарячої їжі. Дерево стійке до перепадів температур, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Одноразові прибори легкі та прості у використанні, проявляють стійкість до деформації. Позиція представлена ​​упаковкою 100 шт., довжина однієї виделки становить 16,5 см. Особливості приборів від Лінпак: - з якісної деревини; - в упаковці - 100 шт .; - для одноразового використання; - довжина одного прибору - 16,5 см.

12700 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 15058

Столове одноразове приладдя


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $