Фільтр
Всього товарів: 6

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 6

Сортування

Сортування:
Артикул: 20584
Контейнери, 10 шт., 2000 мл, Алюмінієві, Одноразові, GOPACK

+1 день

Комплект одноразових контейнерів із фольги GOPACK (ГоПак) має універсальну прямокутну форму та виготовлений із безпечного харчового алюмінію. Максимально місткі та багатофункційні алюмінієві контейнери GOPACK об'ємом 2000 мл, довжиною 253 мм, шириною 187 мм та висотою 54 мм є досить компактні та не є громіздкими, вони призначені для широкого кола домашніх потреб: приготування, запікання, заморожуваня чи розігрівання їжі, її зберігання, транспортування та сервірування, а також можуть бути використані для приготування у всіх видах мікрохвильових приладів. Використовуючи алюмінієвий посуд GOPACK, рекомендовано уникати тривалого контакту із продуктами, що містять оцт, кислоту (включаючи лимонну), сіль у великій кількості, а також не ставити його безпосередньо на відкритий вогонь, уникати прямого контакту із струмопровідними приладами та їх деталями. В упаковці - 10 шт. Термін придатності - необмежений. Країна-виробник - Україна.

7700 грн.

(0)
Артикул: 20584
Артикул: 20585
Контейнери, 25 шт., 135 мл, Алюмінієві, Одноразові, GOPACK

+1 день

Комплект компактних круглих одноразових контейнерів із фольги GOPACK (ГоПак) - це легкий та універсальний посуд для широкого кола домашніх потреб: приготування, запікання, заморожуваня чи розігрівання їжі, її зберігання, транспортування та сервірування.  Алюмінієві контейнери GOPACK виготовлені із безпечного харчового алюмінію, вони дуже зручні та практичні за рахунок своїх невеликих габаритів: об'єм - 135 мл діаметр - 87 мм висота - 38 мм Використовуючи алюмінієвий посуд GOPACK, рекомендовано уникати тривалого контакту із продуктами, що містять оцт, кислоту (включаючи лимонну), сіль у великій кількості, а також не ставити його безпосередньо на відкритий вогонь, уникати прямого контакту із струмопровідними приладами та їх деталями. Посуд GOPACK дозволено використовувати у всіх видах мікрохвильових приладів. В упаковці - 25 шт. Термін придатності - необмежений. Країна-виробник - Україна.

6000 грн.

(0)
Артикул: 20585
Артикул: 20688
Тарілка паперова, 10 шт., З малюнком, Українська колекція, Eventa

+1 день

У вас сімейна подорож на природу з дітьми, пікнік з друзями на дачі, легкий весільний фуршет на відкритому повітрі – вам завжди та всюди знадобиться  Eventa, тарілка паперова, з малюнком, українськая колекція. Яскраві тематичні візерунки в українському стилі чудово доповнять ваш святковий настрій. Фруктові нарізки, легкі літні салати, сири й ковбаси, м'ясні закуски – усе ви з легкістю розташуєте в паперовій тарілці Eventa. Літні майданчики з організованим харчуванням, кафе зі стравами на винос, смачна перерва в дорозі чи на роботі – вам завжди забезпечить комфортне харчування Eventa, тарілка паперова, з малюнком, українськая колекція. Не вимагає заморочливого миття, гігієнічна, міцна. Виготовлена ​​з екологічно чистого картону, стійка до деформацій. зручна; надійна; екологічна.

5500 грн.

(0)
Артикул: 20688
Артикул: 20580
Тарілка, 100 шт., 23 см, Паперова, Одноразова, Біла, Food in Box

+1 день

Кращий вибір для пікніка чи посиденьок із друзями на природі - комплект білих одноразових паперових тарілок від вітчизняного виробника "Food in Box" (Фуд ін Бокс). Абсолютно безпечні для вашого здоров'я, оскільки виготовлені з екологічно чистого картону, одноразові паперові тарілки "Food in Box" мають спеціальний гофрований край, завдяки якому виріб комфортніше тримати в руках. Спеціальне зовнішнє ламінування паперової тарілки "Food in Box" захищає її від розмокання та втрати форми, а лаконічний дизайн та білосніжний колір роблять універсальною для використання як на офіційних застіллях, так і вдома. Підходить як для гарячих (до 70 градусів), так і для холодних харчових продуктів. У комплекті - 100 шт. Діаметр тарілки - 23 см Термін придатності - необмежений. Країна-виробник - Україна.

18100 грн.

(0)
Артикул: 20580
Артикул: 20692
Тарілка пластикова, 100 шт., 205 мм, Мілка, Для холодних та гарячих продуктів, Біла

+1 день

вас сімейна поїздка на природу з дітьми, пікнік з друзями на дачі, легкий весільний фуршет на відкритому повітрі – вам завжди та всюди знадобиться  мілка тарілка пластикова об'ємом 500 мл, для холодних та гарячих харчових продуктів Фруктові нарізки, легкі літні салати, сири й ковбаси, м'ясні закуски – усе ви з легкістю розташуєтеу в мілкій пластиковій тарілці , для холодних та гарячих харчових продуктів. Літні майданчики з організованим харчуванням, кафе зі стравами на винос, смачна перерва в дорозі чи на роботі – вам завжди забезпечить комфортне харчування пластикова тарілка.  Не вимагає заморочливого миття, гігієнічна, міцна. Виготовлена ​​з екологічно чистого пластику – полістиролу. Тарілка має саме білий колір – ще одна ознака чистоти й екологічності, яка свідчить про те, що  не використовуються барвники, які можуть викликати алергічну реакцію або отруєння. зручна; надійна; екологічна.

8500 грн.

(0)
Артикул: 20692
Артикул: 20690
Тарілка пластикова, 100 шт., 500 мл, 152 мм, Для холодных харчових продуктів, Біла Тарілка пластикова, 100 шт., 500 мл, 152 мм, Для холодных харчових продуктів, Біла

+1 день

У вас сімейна поїздка на природу з дітьми, пікнік з друзями на дачі, легкий весільний фуршет на відкритому повітрі – вам завжди та всюди знадобиться тарілка пластикова об'ємом 500 мл для холодних харчових продуктів Фруктові нарізки, легкі літні салати, сири й ковбаси, м'ясні закуски – усе ви з легкістю розташуєте на пластиковій тарілці , для холодних харчових продуктів. Літні майданчики з організованим харчуванням, кафе зі стравами на винос, смачна перерва в дорозі чи на роботі – вам завжди забезпечить комфортне харчування пластикова тарілка.  Не вимагає заморочливого миття, гігієнічна, міцна.  Виготовлена ​​з екологічно чистого пластику – полістиролу. Тарілка має саме  білий колір – ще одна ознака чистоти й екологічності, яка свідчить про те, що  не використовуються барвники, які можуть викликати алергічну реакцію або отруєння.    зручна; надійна; екологічна.

6600 грн.

(0)
Артикул: 20690

Тарілки, контейнери


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $