Фільтр
Всього товарів: 111

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 111

Сортування

Сортування:
Артикул: 1020

Промтус, стакан пластиковий, Прозорий - це практичне рішення для походів на природу, організації фуршетів та виїзних заходів. Пластикові стакани також використовуються в закладах швидкого харчування, в місцях встановлення кулерів з питною водою. Стакан від Промтус виготовлений з харчового пластику, підходить для холодних та для гарячих напоїв. Стакан 180 мл легкий, компактний та стійкий до деформацій. Стакан пластиковий призначений для одноразового використання. Поставляється в вигідній упаковці, в кількості 100 штук. Особливості стакана Промтус: - з якісного харчового пластику; - для одноразового використання; - міцний; - легкий та компактний.

1840 грн.

(0)
Артикул: 1020
Артикул: 10872

Стакан одноразовий прозорий. Виготовлено з харчового пластику. Пластикові одноразові стаканчики стануть у нагоді як у повсякденному житті (наприклад для виїздів на природу), так і при використанні на підприємствах громадського харчування (у кафе, ресторанах швидкого харчування, вуличних кіосках.

350 грн.

(0)
Артикул: 10872
Артикул: 5845

Стакан пластиковий, Прозорий - це практичне рішення для походів на природу, організації фуршетів і виїзних заходів. Пластикові прозорі стакани також використовуються в закладах швидкого харчування, в місцях встановлення кулерів з питною водою. Стакан виготовлений з харчового пластику, який при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Тому він підходить для холодних і для гарячих напоїв. Пластиковий стакан легкий, компактний і стійкий до деформацій. Стакан пластиковий призначений для одноразового використання. Поставляється у вигідній упаковці в кількості 100 штук. Особливості: - з якісного харчового пластику; - для одноразового використання; - міцний; - легкий і компактний.

1880 грн.

(0)
Артикул: 5845
Артикул: 6958

Паперовий стакан має об`єм 250 мл, що є ідеальним для порції ароматного амерікано або чаю. Виготовлений з високоякісного екологічно чистого картону зі спеціальною обробкою, яка надійно захищає стакан від протікань. Підходить як для гарячих, так і для холодних напоїв. Для цих одноразових стаканів підійде зручна біла або коричнева кришка, яка призначена спеціально для стаканів об'ємом 250 мл.

2950 грн.

(0)
Артикул: 6958
Артикул: 15955

Білий паперовий стакан виготовлений з паперу підвищеної щільності, а всередині покритий найтоншим шаром з поліетилену, який запобігає протіканню. Такий матеріал не впливає на смакові якості напою. Одноразовий стакан підходить для вживання гарячих і холодних напоїв. Найчастіше стаканчики об'ємом 400 мл використовують для подачі кави, лате, капучино, чаю, а також для соків, води, коктейлів з льодом. Паперовий стакан добре зберігає температуру напоїв і не нагрівається сильно з зовнішньої сторони, тому його комфортно тримати в руці. З нього зручно пити гарячі напої на вулиці або на ходу, закривши стаканчик спеціальною кришкою. Білі паперові стаканчики зручно використовувати в кав'ярнях, закладах громадського харчування, в офісах, на фуршетах та виїзних заходах. Вони призначені для одноразового використання й легко утилізуються. Дана позиція пропонується в кількості 50 штук в упаковці. Особливості: - екологічно чистий матеріал; - для одноразового використання; - хороша теплоізоляція; - білого кольору; - легка утилізація.

3700 грн.

(0)
Артикул: 15955
Артикул: 13293

Coffee Coffee (Кофі Кофі) стакан паперовий, Двошаровий, З малюнком підходить як для гарячих, так і для холодних напоїв і призначений для одноразового використання. Напій в картонному стакані зберігає всі смакові якості. Стакани Coffee Coffee екологічно безпечні та не завдають шкоди навколишньому середовищу. Паперовий стакан не деформується при наповненні, його зручно тримати в руці. Стакан з малюнком має приємний дизайн, оскільки на зовнішню стінку склянки нанесено гарний малюнок. Дана позиція пропонується в кількості 50 штук в упаковці. Особливості стаканів Кофі Кофі: - не впливає на якість і смак напою; - екологічно безпечний; - великий обсяг; - зручно тримати в руках.    

4800 грн.

(0)
Артикул: 13293
Артикул: 13294

Craft (Крафт) стакан паперовий, Двошаровий чудово підійде для вживання з них різних гарячих напоїв, наприклад, чаю або кави. Стакани виготовлені з високоякісного целюлозного картону, мають двошарову складову і ламіновані поліетиленом всередині. Стакани Craft прекрасно зберігають тепло і не нагріваються з зовнішньої сторони. Завдяки натуральному складу, вони не псують смак напою після нагрівання пластиковим запахом. Тому Крафт Двошарові зручно використовувати не тільки в офісі або в кафе, і для вживання напоїв на ходу, для чого достатньо закрити склянку спеціальною кришкою. Дана позиція пропонується в кількості 25 штук в упаковці. Особливості стаканів Крафт: - двошарова складова; - універсальність використання; - запобігає нагрівання зовнішньої поверхні; - підходить під універсальні кришки. Спосіб застосування паперових двошарових стаканів Крафт: Вийняти стакан з упаковки, наповнити гарячим напоєм.

5400 грн.

(0)
Артикул: 13294
Артикул: 21739

Повною мірою насолодитися улюбленим напоєм допоможе паперовий гофрований стакан Craft, який володіє відмінними теплоізоляційними властивостями. Паперовий стакан із зовнішнього боку має додатковий гофрований шар, завдяки чому і можна комфортно тримати в руках ємність з гарячим напоєм. Гофрований папір стакану Крафт має відмінну жорсткість, ємність тримає форму і не деформується в руках. Особливості паперового гофрованого стакану Craft: захищає руки від опіку; має відмінну теплоізоляцію; прекрасно тримає форму.

2990 грн.

(0)
Артикул: 21739
Артикул: 21745

Стакан паперовий гофрований Craft (Крафт) чорного кольору - зручний і стильний одноразовий посуд, який дозволить з максимальним комфортом насолодитися смаком улюбленого напою. Незалежно від температури рідини, стакан Крафт зручно тримати в руках, не ризикуючи обпектися або перелити рідину. Відмінну теплоізоляцію забезпечує додатковий шар гофрокартону. Саме завдяки цьому стінки стакану не нагріваються. Така конструкція також забезпечує додаткову міцність. Стінки не гнуться під вагою налитої рідини. Особливості паперового гофрованого стакану Craft: температура його зовнішніх стінок значно не нагрівається; тримає форму і не стискається в руці; виготовлений з екологічно чистих матеріалів.

3950 грн.

(0)
Артикул: 21745
Артикул: 21746

Паперовий гофрований стакан Craft (Крафт) чорного кольору - максимальний комфорт, сучасний стиль і доступна ціна. Виконаний він з щільного картону, має спеціальне покриття, що подовжує термін експлуатації. Гофровані стінки забезпечують низьку теплопровідність, прекрасно тримають форму і не ковзають в руці навіть при намоканні. Виконано стакан Крафт з безпечного матеріалу, він не вступає в реакції з рідиною, не змінює аромату напою, простий в утилізації. Особливості паперового гофрованого стакана Craft: стінки не нагріваються від високої температури напою; матеріал безпечний для здоров'я; не вимагає спеціальної утилізації.

5750 грн.

(0)
Артикул: 21746
Артикул: 14985

Novax Plus (Новакс Плюс) стакани пластикові є оптимальним варіантом для організації фуршетів та святкових вечірок. Кольорові стакани з пластику часто використовують в закладах швидкого харчування. Стакани від Новакс Плюс виготовлені з харчового пластику, підійдуть як для кави або чаю, так і для напоїв з льодом. Party Colors (Парті Колорс) 180 мл легкий, компактний та стійкий до деформацій стакан, розмір одного стакана складає 7х5х14 см. Стакани Парті Колорс призначені для одноразового використання. Поставляються в упаковці по 12 штук. Особливості стакану Новакс: - з якісного харчового пластику; - для одноразового використання; - міцний; - легкий та компактний.

790 грн.

(0)
Артикул: 14985
Артикул: 14984

Стакани від Novax (Новакс) зручно застосовувати для організації пікніків, походів на природу, фуршетів і в закладах швидкого харчування. Стакан Home Star (Хоум Стар) виготовлений з харчового пластику, стійкого до перепадів температур. При нагріванні він не виділяє шкідливих речовин та не впливає на смакові якості напоїв. Одноразовий великий стакан від Новакс легкий, проявляє стійкість до деформації. Стакан з пластика поставляється в кількості 6 штук, об’єм одного - 500 мл. Особливості стаканів Хоум Стар: - з якісного харчового пластику; - для одноразового використання; - міцні; - безпечні для навколишнього середовища; - об’єм - 500 мл.

790 грн.

(0)
Артикул: 14984
Артикул: 15726

Гофростакан паперовий Сова - це надійний одноразовий посуд з цікавим дизайном. Завдяки особливій технології гофрування, такі стакани краще утримують температуру напоїв та запобігають гарячій поверхні. Одноразовий стакан проводиться з щільного, якісного картону, який не пропускає вологу і не деформується навіть при впливі гарячих температур. Технологія виготовлення гофростакана забезпечує екологічність виробу навіть при впливі гарячих температур. Використовуються екологічно чисті матеріали. Завдяки рельєфній текстурі виключається ковзання склянки в руці, рукавичках, рукавицях. Гофростакани пропонуються в упаковці по 25 штук, об'ємом 180 мл. Кришка не входить до комплектації товару. Особливості стакану: - одноразовий; - тримає температуру; - з щільного картону; - 25 штук в упаковці.

4200 грн.

(0)
Артикул: 15726
Артикул: 15728

Гофростакан паперовий Сова - це надійний одноразовий посуд з цікавим дизайном. Завдяки особливій технології гофрування, такі склянки краще утримують температуру напоїв та запобігають гарячій поверхні. Унікальна технологія виготовлення гофрованих склянок не тільки забезпечує збереження тепла всередині, але й гарантує екологічність матеріалів під дією високих температур рідини. Гофрована поверхня стаканчика дозволяє надійно тримати склянку в руці, в рукавицях. Одноразовий стакан виготовляється з щільного, якісного картону, який не пропускає вологу та не деформується навіть при дії гарячих температур. Стакани пропонуються в упаковці з 25 штук, об’ємом 400 мл. Кришка не входить до комплектації товару. Особливості стакану: - одноразовий; - тримає температуру; - з щільного картону; - 25 штук в упаковці.

6100 грн.

(0)
Артикул: 15728
Артикул: 15032

Гофростакан паперовий - це надійний одноразовий посуд з цікавим дизайном. Завдяки особливій технології гофрування, такі стакани краще утримують температуру напоїв та запобігають гарячій поверхні. Гофровані стакани забезпечують збереження тепла напою всередині, але при цьому не нагріваючи стакан із зовнішнього боку. Інноваційна технологія виготовлення гарантує екологічність матеріалів навіть при впливі гарячих температур. Завдяки гофрованій поверхні такий стакан дуже зручно тримати в руці. Одноразовий стакан виготовляється з щільного, якісного картону, який не пропускає вологу та не деформується навіть при дії високих температур. Стакани пропонуються в упаковці з 25 штук, об’ємом 400 мл і сумісні з кришками для одноразових стаканів. Особливості гофростакану: - зелений колір; - одноразовий; - підтримує температуру тривалий час; - з щільного картону; - 25 штук в упаковці.

5900 грн.

(0)
Артикул: 15032
Артикул: 14427

Десертний стакан, З купольної кришкою, Прозорий - кращий вибір для подання страв на виніс. Стакан для десертів призначений для морозива, шейка, сорбета, смузі та десертів. Прозорий пластиковий стакан з якісного щільного поліетилену достатньо плотний, завдяки чому стінки одноразового посуду не згинаютья при перенесенні. Десертниця йде у комплекті з купольною кришкою та отвором для трубочки, що забезпечує надійне збереження вмісту при транспортуванні. Закритий стакан - незамінна річ для походів на природу, організації фуршетів і виїзних заходів. Особливості посуду для десертів: - з якісного матеріалу; - в комплекті з кришкою; - міцний; - для одноразового використання; - легкий і компактний.

11500 грн.

(0)
Артикул: 14427
Артикул: 14759

Десертний стакан, З купольною кришкою, Прозорий - кращий вибір для подання страв на винос. Посуд пластиковий призначений для морозива, шейка, сорбета, смузі та інших десертів, які користуються популярністю завжди. Прозорий пластиковий стакан з якісного щільного поліетилену забезпечить достатню жорсткість і не дає зігнутися стінкам при перенесенні. Посуд десертний йде в комплекті з купольною кришкою з отвором для трубочки, що забезпечує надійне збереження вмісту при транспортуванні. Закритий стакан - незамінна річ для походів на природу, організації фуршетів і виїзних заходів. Позиція пропонується в упаковці 50 шт. Особливості стакан для десертів: - з якісного матеріалу; - в комплекті з кришкою; - міцний; - для одноразового використання; - легкий і компактний.

11700 грн.

(0)
Артикул: 14759
Артикул: 21600

Склянка паперова Крафт Стріт призначена для холодних і гарячих напоїв, об'ємом 250 мл. Поставляється в м'якій упаковці по 50 шт. Стаканчики з крафта стали досить популярними на сьогоднішній день. При нагріванні паперові склянки Крафт Стріт не виділяють ніяких шкідливих речовин. Виготовляються з екологічного матеріалу, який безпечний і нешкідливий для людського здоров'я і не приносить шкоди для навколишнього середовища. Стінки склянки нагріваються повільно, що дозволяє пити гарячі напої з комфортом, з низькою ймовірністю обпалити при цьому шкіру рук. Такі  скляночки прекрасно зберігають тепло і дають можливість отримати насолоду від бездоганного смаку напою. Особливості паперової склянки Крафт Стріт: виготовляються з крафт-паперу; з екологічно чистого матеріалу; не виділяють шкідливих речовин; комфортно лежить в руці; лаконічний дизайн.

6950 грн.

(0)
Артикул: 21600
Артикул: 10111

Паперовий гофрований стакан призначено спеціально для захисту рук від опіків при вживанні гарячих напоїв. Стакан виготовлено з високоякісного гофрованого картону, який запобігає нагріванню зовнішньої поверхні та дії температури на руку. Ідеально підходить для використання в офісі або для вживання напоїв на ходу. На відміну від пластикового стакану, паперовий гофрований стакан не зіпсує смак напою неприємний пластиковим запахом і не деформується.

2850 грн.

(0)
Артикул: 10111
Артикул: 12565

Паперовий гофрований стакан призначено спеціально для захисту рук від опіків при вживанні гарячих напоїв. Стакан виготовлено з високоякісного гофрованого картону, який запобігає нагріванню зовнішньої поверхні та дії температури на руку. Ідеально підходить для використання в офісі або для вживання напоїв на ходу. На відміну від пластикового стакану, паперовий гофрований стакан не зіпсує смак напою неприємний пластиковим запахом і не деформується.

2850 грн.

(0)
Артикул: 12565
Артикул: 12711

Паперовий гофрований стакан призначено спеціально для захисту рук від опіків при вживанні гарячих напоїв. Стакан виготовлено з високоякісного гофрованого картону, який запобігає нагріванню зовнішньої поверхні та дії температури на руку. Ідеально підходить для використання в офісі або для вживання напоїв на ходу. На відміну від пластикового стакану, паперовий гофрований стакан не зіпсує смак напою неприємний пластиковим запахом і не деформується.

3750 грн.

(0)
Артикул: 12711
Артикул: 12566

Паперовий гофрований стакан призначено спеціально для захисту рук від опіків при вживанні гарячих напоїв. Стакан виготовлено з високоякісного гофрованого картону, який запобігає нагріванню зовнішньої поверхні та дії температури на руку. Ідеально підходить для використання в офісі або для вживання напоїв на ходу. На відміну від пластикового стакану, паперовий гофрований стакан не зіпсує смак напою неприємний пластиковим запахом і не деформується.

3750 грн.

(0)
Артикул: 12566
Артикул: 12570

Паперовий гофрований стакан призначено спеціально для захисту рук від опіків при вживанні гарячих напоїв. Стакан виготовлено з високоякісного гофрованого картону, який запобігає нагріванню зовнішньої поверхні та дії температури на руку. Ідеально підходить для використання в офісі або для вживання напоїв на ходу. На відміну від пластикового стакану, паперовий гофрований стакан не зіпсує смак напою неприємний пластиковим запахом і не деформується.

5900 грн.

(0)
Артикул: 12570
Артикул: 5844

Чашка від Промтус для кави одноразова, виготовлена ​​з пластику екстра-класу. Кавову чашку зручно брати з собою в подорожі або на відпочинок, щоб насолодитися улюбленим напоєм незалежно від оточуючих умов. Щільний харчовий пластик, з якого складається коричнева чашка - екологічно чистий матеріал, який при нагріванні не виділяє шкідливих речовин, не впливає на смакові якості напоїв, а також легко утилізується. Ручка чашки захистить від дотику шкіри рук до гарячого напою. Позиція представлена ​​упаковкою 30 штук чашок коричневого кольору, об’єм однієї чашки - 170 мл. Особливості чашки із пластику: - коричневий колір; - компактна упаковка; - об’єм однієї чашки - 170 мл; - одноразова; - щільна та термостійка.

2800 грн.

(0)
Артикул: 5844
Артикул: 12561

Стакан одноразовий з малюнком Coffee Coffee  виготовлений з картону. Екологічно чистий продукт. Можна використовувати як з холодними, так і з гарячими напоями. На відміну від пластикового стакану, паперовий одноразовий стакан не зіпсує смак напою неприємний пластиковим запахом і не деформується. Для цих одноразових стаканів з малюнком Coffee Coffee підійде зручна кришка з асортименту магазину АкваМаркет.

1950 грн.

(0)
Артикул: 12561
Артикул: 5964

Стакан одноразовий з малюнком Еко виготовлений з картону. Екологічно чистий продукт. Можна використовувати як з холодними, так і з гарячими напоями.

2000 грн.

(0)
Артикул: 5964
Артикул: 6044

Стакан одноразовий з малюнком Пізанська вежа виготовлений з картону. Екологічно чистий продукт. Можна використовувати як з холодними, так і з гарячими напоями. Не впливає на смак напою.

1980 грн.

(0)
Артикул: 6044
Артикул: 1024

Стакан одноразовий білого кольору виготовлений з картону. Екологічно чистий продукт. Можна використовувати як з холодними, так і з гарячими напоями. Не впливає на смак напою. Для цих одноразових стаканів підійде зручна біла кришка з асортименту магазину АкваМаркет, яка призначена спеціально для стаканів об'ємом 175/180 мл.

2550 грн.

(0)
Артикул: 1024
Артикул: 12562

Стакан одноразовий з малюнком Coffee Coffee  виготовлений з картону. Екологічно чистий продукт. Можна використовувати як з холодними, так і з гарячими напоями. На відміну від пластикового стакану, паперовий одноразовий стакан не зіпсує смак напою неприємний пластиковим запахом і не деформується. Для цих одноразових стаканів з малюнком Coffee Coffee підійде зручна кришка з асортименту магазину АкваМаркет.

2650 грн.

(0)
Артикул: 12562
Артикул: 5963

Стакан одноразовий з малюнком Еко виготовлений з картону. Екологічно чистий продукт. Можна використовувати як з холодними, так і з гарячими напоями. Не впливає на смак напою. Для цих одноразових стаканів підійде зручна біла кришка з асортименту магазину Аквамаркет, яка призначена спеціально для стаканів об'ємом 175/180 мл.

2650 грн.

(0)
Артикул: 5963
Артикул: 6043

Стакан одноразовий з малюнком Пізанська вежа виготовлений з картону. Екологічно чистий продукт. Можна використовувати як з холодними, так і з гарячими напоями. Не впливає на смак напою. Для цих одноразових стаканів підійде зручна біла кришка з асортименту магазину АкваМаркет, яка призначена спеціально для стаканів об'ємом 175/180 мл.

2650 грн.

(0)
Артикул: 6043
Артикул: 12563

Стакан одноразовий з малюнком Coffee Coffee  виготовлений з картону. Екологічно чистий продукт. Можна використовувати як з холодними, так і з гарячими напоями. На відміну від пластикового стакану, паперовий одноразовий стакан не зіпсує смак напою неприємний пластиковим запахом і не деформується. Для цих одноразових стаканів з малюнком Coffee Coffee підійде зручна кришка з асортименту магазину АкваМаркет.

3650 грн.

(0)
Артикул: 12563
Артикул: 5962

Стакан одноразовий з малюнком Еко виготовлений з картону. Екологічно чистий продукт. Можна використовувати як з холодними, так і з гарячими напоями. Не впливає на смак напою. Для цих одноразових стаканів підійде зручна біла або коричнева кришка з асортименту магазину АкваМаркет, яка призначена спеціально для стаканів об'ємом 250 мл.

3900 грн.

(0)
Артикул: 5962
Артикул: 6203

Стакан одноразовий з малюнком Пізанська вежа виготовлений з картону. Екологічно чистий продукт. Можна використовувати як з холодними, так і з гарячими напоями. Не впливає на смак напою. Для цих одноразових стаканів підійде зручна біла або коричнева кришка з асортименту магазину АкваМаркет, яка призначена спеціально для стаканів об'ємом 250 мл.

3950 грн.

(0)
Артикул: 6203
Артикул: 9034

Стакан паперовий, Еко, з малюнком підходить для вживання з нього гарячих і холодних напоїв. Він виготовлений з картону підвищеної щільності, а всередині покритий найтоншим шаром з поліетилену, який запобігає протікання. Такий матеріал не виділяє шкідливих речовин і не впливає на смакові якості напою. Паперовий стакан Еко добре зберігає температуру напоїв і не нагрівається сильно з зовнішньої сторони, тому його комфортно тримати в руці. Паперові стакани дуже часто використовують для продажу гарячих напоїв на винос. У них зручно пити чай або каву на ходу, закривши стакан спеціальною кришкою. Їх також можна використовувати на пікніку, на прогулянці або в офісі для вживання холодних напоїв. Паперові стакани призначені для одноразового використання і легко утилізуються. Дана позиція пропонується в кількості 50 штук в упаковці. Особливості: - з екологічно чистих матеріалів; - для одноразового використання; - хороша теплоізоляція; - легка утилізація; - не впливає на аромат і смакові якості напоїв; - не виділяє шкідливих речовин під час нагрівання.

4990 грн.

(0)
Артикул: 9034
Артикул: 9035

Стакан паперовий з малюнком, Пізанська вежа підходить для вживання з нього як гарячих, так і холодних напоїв. Він виготовлений з екологічно чистих матеріалів. Картон підвищеної щільності всередині покритий шаром з поліетилену товщиною в кілька мікронів, який запобігає протіканню і забезпечує тривале зберігання рідини. Такий матеріал не виділяє шкідливих речовин і ніяк не впливає на смакові якості напою. Паперовий стакан з малюнком Пізанська вежа добре зберігає температуру напоїв і не нагрівається сильно з зовнішньої сторони, тому його комфортно тримати в руці. Паперові стакани дуже часто використовують для продажу гарячих напоїв на винос. У них зручно пити чай або каву на ходу, закривши стаканчик спеціальною кришкою. Їх також можна використовувати на прогулянці або в офісі для вживання холодних напоїв. Паперові стаканчики призначені для одноразового використання і легко утилізуються. Дана позиція пропонується в кількості 50 штук в упаковці. Об’єм 400 мл надає змогу довше насолоджуватися улюбленим напоєм. Особливості: - з екологічно чистих матеріалів; - для одноразового використання; - хороша теплоізоляція; - не впливає на аромат і смакові якості напоїв; - не виділяє шкідливих речовин під час нагрівання.

5100 грн.

(0)
Артикул: 9035
Артикул: 8363

Стакан одноразовий білого кольору виготовлений з картону. Екологічно чистий продукт. Можна використовувати як з холодними, так і з гарячими напоями. При цьому стакан не впливає на смак напою. Об'єм: 500 мл. Для цих одноразових стаканів підійде зручна біла або коричнева кришка з асортименту магазину АкваМаркет, яка призначена спеціально для стаканів об'ємом 330, 400 и 500 мл.

6300 грн.

(0)
Артикул: 8363
Артикул: 5291

Стакан від Промтус виготовлений з міцного картону. Всередині паперовий стакан покритий найтоншим шаром з поліетилену, який запобігає протіканню. Шар картону зовнішнього боку стакану довше зберігає температуру напою. Картонний стакан не деформується при натисканні, а також практично не нагрівається, тому його комфортно тримати в руці. Крім того, матеріал, з якого виготовлено стакан, не взаємодіє з напоями та не впливає на їх смакові якості. Паперові стакани використовують для продажу гарячих напоїв на винос. У таких стаканах зручно пити чай або каву на ходу, закривши спеціальною кришкою. Картонні стакани також знадобляться на пікніку або в офісі для вживання напоїв, так як призначені для одноразового використання та легко утилізуються. В одній упаковці 50 стаканів білого кольору об’ємом 110 мл. Особливості одноразових стаканів: - добре зберігає температуру напоїв; - не деформується при натисканні та не нагрівається; - не впливає на аромат та смакові якості напоїв; - для одноразового використання; - легко утилізується.

1890 грн.

(0)
Артикул: 5291
Артикул: 21735

Склянка паперова гофрована Ripple (Ріпл) Меланж призначена для холодних і гарячих напоїв, об'ємом 110 мл. Поставляється в м'якій упаковці по 25 шт. Скляночки з покриттям з гофрокартону стали досить популярними на сьогоднішній день. Висока жорсткість паперовим склянкам Меланж забезпечується завдяки рифленому картону, що дозволяє пити гарячі напої з підвищеним комфортом, не обпалюючи при цьому руку. Такі скляночки ідеально зберігають тепло тривалий час і дають можливість отримати насолоду від бездоганного смаку напою. Особливості гофрованої склянки Ripple Меланж: виготовляються склянки з картону; тривалий час тримають температуру; ламінація всередині паперового виробу; комфортно лежить в руці; лаконічний дизайн.

3100 грн.

(0)
Артикул: 21735
Артикул: 21736

Склянка паперова гофрована Ripple (Ріпл) Меланж призначена для холодних і гарячих напоїв, об'ємом 180 мл. Поставляється в м'якій упаковці по 25 шт. Скляночки з покриттям з гофрокартону стали досить популярними на сьогоднішній день. Висока жорсткість паперовим склянкам Меланж забезпечується завдяки рифленому картону, що дозволяє пити гарячі напої з підвищеним комфортом, не обпалюючи при цьому руку. Такі скляночки ідеально зберігають тепло тривалий час і дають можливість отримати насолоду від бездоганного смаку напою. Особливості гофрованої склянки Ripple Меланж: виготовляються склянки з картону; тривалий час тримають температуру; ламінація всередині паперового виробу; комфортно лежить в руці; лаконічний дизайн.

3900 грн.

(0)
Артикул: 21736
Артикул: 21737

Склянка паперова гофрована Ripple (Ріпл) Меланж призначена для холодних і гарячих напоїв, об'ємом 250 мл. Поставляється в м'якій упаковці по 25 шт. Скляночки з покриттям з гофрокартону стали досить популярними на сьогоднішній день. Висока жорсткість паперовим склянкам Меланж забезпечується завдяки рифленому картону, що дозволяє пити гарячі напої з підвищеним комфортом, не обпалюючи при цьому руку. Такі скляночки ідеально зберігають тепло тривалий час і дають можливість отримати насолоду від бездоганного смаку напою. Особливості гофрованої склянки Ripple Меланж: виготовляються склянки з картону; тривалий час тримають температуру; ламінація всередині паперового виробу; комфортно лежить в руці; лаконічний дизайн.

4750 грн.

(0)
Артикул: 21737
Артикул: 21738

Склянка паперова гофрована Ripple (Ріпл) Меланж призначена для холодних і гарячих напоїв, об'ємом 400 мл. Поставляється в м'якій упаковці по 25 шт. Скляночки з покриттям з гофрокартону стали досить популярними на сьогоднішній день. Висока жорсткість паперовим склянкам Меланж забезпечується завдяки рифленому картону, що дозволяє пити гарячі напої з підвищеним комфортом, не обпалюючи при цьому руку. Такі скляночки ідеально зберігають тепло тривалий час і дають можливість отримати насолоду від бездоганного смаку напою. Особливості гофрованої склянки Ripple Меланж: виготовляються склянки з картону; тривалий час тримають температуру; ламінація всередині паперового виробу; комфортно лежить в руці; лаконічний дизайн.

5750 грн.

(0)
Артикул: 21738
Артикул: 21747

Склянка паперова Крафт Coffee призначена для холодних і гарячих напоїв, об'ємом 110 мл. Поставляється в м'якій упаковці по 50 шт. Скляночки з крафта стали досить популярними на сьогоднішній день. При нагріванні паперові склянки Крафт Coffee не виділяють ніяких шкідливих речовин. Виготовляються з екологічно чистого матеріалу, який безпечний для Вашого організму і не принесе шкоди навколишньому середовищу. Стінки склянки нагріваються повільно, що дозволяє пити гарячі напої з комфортом, з низькою ймовірністю обпекти при цьому руку. Такі скляночки прекрасно зберігають тепло і дають можливість отримати насолоду від бездоганного смаку напою. Особливості паперової склянки Крафт Coffee: виготовляються склянки з крафта; з екологічно чистого матеріалу; не виділяють шкідливих речовин; комфортно лежить в руці; лаконічний дизайн.

4450 грн.

(0)
Артикул: 21747
Артикул: 21749

Склянка паперова Крафт Coffee призначена для холодних і гарячих напоїв, об'ємом 250 мл. Поставляється в м'якій упаковці по 50 шт. Скляночки з крафта стали досить популярними на сьогоднішній день. При нагріванні паперові склянки Крафт Coffee не виділяють ніяких шкідливих речовин. Виготовляються з екологічно чистого матеріалу, який безпечний для Вашого організму і не принесе шкоди навколишньому середовищу. Стінки склянки нагріваються повільно, що дозволяє пити гарячі напої з комфортом, з низькою ймовірністю обпекти при цьому руку. Такі скляночки прекрасно зберігають тепло і дають можливість отримати насолоду від бездоганного смаку напою. Особливості паперової склянки Крафт Coffee: виготовляються склянки з крафта; з екологічно чистого матеріалу; не виділяють шкідливих речовин; комфортно лежить в руці; лаконічний дизайн.

6950 грн.

(0)
Артикул: 21749
Артикул: 21750

Склянка паперова Крафт Coffee призначена для холодних і гарячих напоїв, об'ємом 400 мл. Поставляється в м'якій упаковці по 50 шт. Скляночки з крафта стали досить популярними на сьогоднішній день. При нагріванні паперові склянки Крафт Coffee не виділяють ніяких шкідливих речовин. Виготовляються з екологічно чистого матеріалу, який безпечний для Вашого організму і не принесе шкоди навколишньому середовищу. Стінки склянки нагріваються повільно, що дозволяє пити гарячі напої з комфортом, з низькою ймовірністю обпекти при цьому руку. Такі скляночки прекрасно зберігають тепло і дають можливість отримати насолоду від бездоганного смаку напою. Особливості паперової склянки Крафт Coffee: виготовляються склянки з крафта; з екологічно чистого матеріалу; не виділяють шкідливих речовин; комфортно лежить в руці; лаконічний дизайн.

8900 грн.

(0)
Артикул: 21750
Артикул: 21597

Склянка паперова Крафт Стріт призначена для холодних і гарячих напоїв, об'ємом 110 мл. Поставляється в м'якій упаковці по 50 шт. Стаканчики з крафта стали досить популярними на сьогоднішній день. При нагріванні паперові склянки Крафт Стріт не виділяють ніяких шкідливих речовин. Виготовляються з екологічного матеріалу, який безпечний і нешкідливий для людського здоров'я і не приносить шкоди для навколишнього середовища. Стінки склянки нагріваються повільно, що дозволяє пити гарячі напої з комфортом, з низькою ймовірністю обпалити при цьому шкіру рук. Такі  скляночки прекрасно зберігають тепло і дають можливість отримати насолоду від бездоганного смаку напою. Особливості паперової склянки Крафт Стріт: виготовляються з крафт-паперу; з екологічно чистого матеріалу; не виділяють шкідливих речовин; комфортно лежить в руці; лаконічний дизайн.

4450 грн.

(0)
Артикул: 21597
Артикул: 21598

Склянка паперова Крафт Стріт призначена для холодних і гарячих напоїв, об'ємом 180 мл. Поставляється в м'якій упаковці по 50 шт. Стаканчики з крафта стали досить популярними на сьогоднішній день. При нагріванні паперові склянки Крафт Стріт не виділяють ніяких шкідливих речовин. Виготовляються з екологічного матеріалу, який безпечний і нешкідливий для людського здоров'я і не приносить шкоди для навколишнього середовища. Стінки склянки нагріваються повільно, що дозволяє пити гарячі напої з комфортом, з низькою ймовірністю обпалити при цьому шкіру рук. Такі  скляночки прекрасно зберігають тепло і дають можливість отримати насолоду від бездоганного смаку напою. Особливості паперової склянки Крафт Стріт: виготовляються з крафт-паперу; з екологічно чистого матеріалу; не виділяють шкідливих речовин; комфортно лежить в руці; лаконічний дизайн.

5570 грн.

(0)
Артикул: 21598
Артикул: 21601

Склянка паперова Крафт Стріт призначена для холодних і гарячих напоїв, об'ємом 400 мл. Поставляється в м'якій упаковці по 50 шт. Стаканчики з крафта стали досить популярними на сьогоднішній день. При нагріванні паперові склянки Крафт Стріт не виділяють ніяких шкідливих речовин. Виготовляються з екологічного матеріалу, який безпечний і нешкідливий для людського здоров'я і не приносить шкоди для навколишнього середовища. Стінки склянки нагріваються повільно, що дозволяє пити гарячі напої з комфортом, з низькою ймовірністю обпалити при цьому шкіру рук. Такі  скляночки прекрасно зберігають тепло і дають можливість отримати насолоду від бездоганного смаку напою. Особливості паперової склянки Крафт Стріт: виготовляються з крафт-паперу; з екологічно чистого матеріалу; не виділяють шкідливих речовин; комфортно лежить в руці; лаконічний дизайн.

8900 грн.

(0)
Артикул: 21601

Стаканчики


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $