Фільтр
Всього товарів: 83

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 83

Сортування

Сортування:
Артикул: 12560
11300

Паперові рушники Zewa Design Jumbo - двошарові м'які паперові рушники, призначені для використання в домашньому побуті.Двошарові рушники Зева Design Jumbo зроблені з міцного якісного матеріалу, оснащені лінією перфорації для зручного відривання, мають хороші вбираючі властивості. Паперові рушники Zewa відмінно підійдуть для протирання сухих і мокрих поверхонь, полірування посуду, очищення від пилу дитячих іграшок та делікатних поверхонь, витирання рук після миття вдома або в офісі та ін.

9900 грн.

(0)
Артикул: 12560
Артикул: 8747

Паперові рушники Ecolo мають дуже приємну і м'яку на дотик структуру і класичний дизайн. Рушники Еколо Відмінно вбирають вологу з будь-якої поверхні. Ecolo буде незамінним помічником в будь-якому домі.

1700 грн.

(0)
Артикул: 8747
Артикул: 19201

Двошарові одноразові паперові рушники  FESKO Professional (Феско Профешинал) білого кольору – це універсальні та практичні рушники з натуральної 100%-вої целюлози, що швидко та ефективно абсорбують зайву вологу. Для зручності паперові рушники FESKO Professional мають пунктирне тиснення, завдяки якому вони легко та рівномірно відриваються (кількість листів в 1 рулоні - 45 шт.). Класичні універсальні паперові рушники FESKO Professional міцні та м'які, із типом тиснення pin-to-pin і загальним метражем - 8,3 м найкраще підходять для професійного використання в ресторанах, готелях, офісах, медичних закладах та інших організаціях. Кількість у пачці - 8 рулонів. Країна-виробник – Україна.

6700 грн.

(0)
Артикул: 19201
Артикул: 18278

Grite (Грито), Blossom (Блоссом), паперові рушники - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають вологу, забезпечать комфорт і гігієну. При виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників. Особливості паперових рушників Blossom: - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 2 шарові.

11000 грн.

(0)
Артикул: 18278
Артикул: 17994

Grite (Грито), Charisma (Харизма), рушники паперові- це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. при виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Особливості паперових рушників Charisma - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 4 шарові.

5990 грн.

(0)
Артикул: 17994
Артикул: 17993

Grite (Грито), Standart (Стандарт), рушники паперові - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. при виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Особливості паперових рушників Standart - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 2 шарові.  

4800 грн.

(0)
Артикул: 17993
Артикул: 18800

Паперовий протиральний матеріал Grite являє собою рулон 2-шарового паперу. Такий  папір знайшов своє застосування для усунення легких і незначних забруднень в наступних сферах: приготування їжі, громадське харчування, лабораторії, збірка дрібних деталей, зони обслуговування клієнтів та ін. Паперовий протиральний матеріал Grite поставляється у вигляді рулону. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати. Особливості паперового протирального матеріалу Grite: - зручний рулон; - використовується в сферах харчової промисловості; - 2 шарова.

28550 грн.

(0)
Артикул: 18800
Артикул: 18801

Паперовий протиральний матеріал Grite є рулон 2-шарової паперу. Таку протирочную папір знайшло своє застосування для усунення легких і незначних забрудненнях в наступних сферах: приготування їжі, громадське харчування, лабораторії, збірка дрібних деталей, зони обслуговування клієнтів та ін. Паперовий протиральний матеріал Grite поставляється у вигляді рулону. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати. Особливості паперового протирального матеріалу Grite: - зручний рулон; - використовується в сферах харчової промисловості; - 1 шарова.

34640 грн.

(0)
Артикул: 18801
Артикул: 18807

Grite (Гритe), Orchidea gold (Орхідея голд), рушники паперові - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. При виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Рушники паперові Grite поставляється у вигляді рулону, в м'якій упаковці. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати. Особливості паперових рушників Grite Orchidea gold: - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 3 шарові.

7500 грн.

(0)
Артикул: 18807
Артикул: 18808

Grite (Гритe), Super 90 koreless (супер 90 корелесс), рушники паперові - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. При виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Рушники паперові Grite поставляється у вигляді рулону, в м'якій упаковці. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати. Особливості паперових рушників Grite Super 90 koreless: - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 3 шарові.

5090 грн.

(0)
Артикул: 18808
Артикул: 18809

Grite (Грито), Super maksi 300 koreless (супер максі 300 корелесс), рушники паперові - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. При виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Рушники паперові Grite поставляється у вигляді рулону, в м'якій упаковці. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати. Особливості паперових рушників Grite Super maksi 300 koreless: - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 3 шарові.

13030 грн.

(0)
Артикул: 18809
Артикул: 18802

Grite (Гритe), Hey kids (Хей кідс), рушники паперові - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. при виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Рушники паперові Grite поставляється у вигляді рулону, в м'якій упаковці. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати. Особливості паперових рушників Grite Hey kids - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 2 шарові.

3900 грн.

(0)
Артикул: 18802
Артикул: 18803

Grite (Грито), Super (Супер), рушники паперові - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. при виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Рушники паперові Grite поставляється у вигляді рулону, в м'якій упаковці. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати. Особливості паперових рушників Grite Super - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 2 шарові.

3680 грн.

(0)
Артикул: 18803
Артикул: 17995

Grite (Грито), Економ, рушники паперові W-складання - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. при виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Особливості паперових рушників Standart - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 2 шарові.

2570 грн.

(0)
Артикул: 17995
Артикул: 18275

Grite (Грито), Orchidea gold (Орхідея голд), паперові рушники - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. при виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Особливості паперових рушників Standart - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 2 шарові.

4600 грн.

(0)
Артикул: 18275
Артикул: 18805

Grite (Грито), Family (Фамілі), рушники паперові - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. При виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Рушники паперові Grite поставляється у вигляді рулону, в м'якій упаковці. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати. Особливості паперових рушників Grite Family: - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 2 шарові.

3400 грн.

(0)
Артикул: 18805
Артикул: 18804

Grite (Грито), Blossom (Блоссом), рушники паперові - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. При виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Рушники паперові Grite поставляється у вигляді рулону, в м'якій упаковці. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати. Особливості паперових рушників Grite Blossom: - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 2 шарові.

8600 грн.

(0)
Артикул: 18804
Артикул: 19735

Двошарові одноразові паперові рушники  Katrin Classic (Кетрін Класік) білого кольору із центральною витяжкою – це дуже зручні та гігієнічні у використанні рушники з натуральної целюлози в рулоні довжиною 152 м , що мають підвищену міцність, швидко та ефективно абсорбують зайву вологу. Завдяки наявності всередині рулону спеціальної втулки (діаметром 6 см) паперові рушники  Katrin Classic комфортно використовувати в поєднанні зі спеціальними диспансерами будь-яких інших виробників, а тиснення-перфорація допомагає швидко та рівно відривати потрібну кількість паперових листів Універсальні паперові рушники Katrin Classic чудово підходять як для домашнього використання, так і для медичних, навчальних, офісних центрів. Щільність паперу - 20 г/м2 Діаметр рулону - 20 см У рулоні - 420 листів. Кількість рулонів в упаковці - 1 шт. Країна-виробник – Фінляндія.

19400 грн.

(0)
Артикул: 19735
Артикул: 8385

Рушники Katrin Plus призначені для використання в офісах, де гігієні надається ключове значення. Двошарова структура кожного аркушу прекрасно вбирає вологу. Спеціальний спосіб складання рушників Katrin не дозволяє користувачеві торкатися інших аркушів. Ця модель рушників бренду Катрін відрізняється великими розмірами аркушу, що скорочує витрату продукції.

6400 грн.

(0)
Артикул: 8385
Артикул: 19734

М'які та білосніжні двошарові одноразові паперові рушники  Katrin Classic (Кетрін Класік) V-складання (ZIGZAG) – це дуже зручні та гігієнічні у використанні рушники з натуральної целюлози, що мають підвищену міцність, швидко та ефективно абсорбують зайву вологу. Завдяки типові укладання V (Зигзаг) паперові рушники  Katrin Classic комфортно використовувати за будь-якої нагоди, подача рушників із диспансера  по одному вже в розправленому вигляді допомагає з легкістю здійснювати контроль над використанням паперових виробів, забезпечує їхню високу гігієнічність. Універсальні паперові рушники Katrin Classic чудово підходять як для домашнього використання, так і для професійного обслуговування. Розмір 1 серветки-рушника (В×Ш) - 23 × 22, 4 см У зручній та лаконічній паперовій упаковці Katrin Handy Pack - 150 шт. Вага упаковки - 0,32 кг Країна-виробник – Фінляндія.

4500 грн.

(0)
Артикул: 19734
Артикул: 7096

Рушники складені KATRIN (КАТРИН) Classic (Классік) практичні та зручні для застосування як в офісних приміщеннях, так і в громадських закладах з високою відвідуваністю. Рушники м'які і приємні на дотик. Паперові Катрін виготовлені за унікальною технологією і характеризуються високою поглинаючою здатністю навіть у вологому стані. Рушники від Katrin складені таким чином, щоб забезпечувати подачу по одному листу. Це робить двошарові Классік більш комфортними і гігієнічними при використанні. Складені паперові рушники зазвичай використовуються в спеціальних настінних диспенсерах. Продукт представлений упаковкою 160 шт. складених листів, яких вистачить на тривалий час. Особливості паперових Classic: - складені W-образно; - одношарові; - білого кольору; - з високою поглинаючою здатністю; - подаються по одному листу; - приємні на дотик.

4200 грн.

(0)
Артикул: 7096
Артикул: 19736

Білосніжні двошарові одноразові паперові рушники  Katrin Classic (Кетрін Класік)– це дуже зручні та гігієнічні у використанні рушники з натуральної целюлози в рулоні довжиною 190 м , що мають підвищену міцність, швидко та ефективно абсорбують зайву вологу. Завдяки наявності всередині рулону спеціальної втулки паперові рушники  Katrin Classic комфортно використовувати в поєднанні зі спеціальними диспансерами будь-яких інших виробників, а тиснення-перфорація допомагає швидко та рівно відривати потрібну кількість паперових листів Універсальні паперові рушники Katrin Classic чудово підходять як для домашнього використання, так і для медичних, навчальних, офісних центрів. Висота і ширина листа - 21 і 23, 5 см Щільність паперу - 20 г/м2 Діаметр рулону - 16,0 см У рулоні - 680 листів. Кількість рулонів в упаковці - 4 шт. Країна-виробник – Фінляндія.

6800 грн.

(0)
Артикул: 19736
Артикул: 19740

Паперові рушники Katrin (Катрин) Classic (Классик) мають особливу м'якість. Будуть не замінні в будинку і на роботі. Вироби мають білий колір і міцну двошарову структуру. Ідеально підходять для особистої гігієни. Прекрасно вбирають вологу, не розпадаються через підвищену міцність. Рушники для одноразового використання Katrin Classic найбільш гігієнічні, ніж з текстилю, так як на них не розмножуються мікроби. Реалізуються паперові вироби за доступною ціною. Виготовляються паперові рушники Katrin Classic з висококласної сировини. У складі немає добавок і барвників, тільки 100% целюлоза. Приємні на дотик, якісні вироби задовольнять вимоги будь-якого покупця.

17400 грн.

(0)
Артикул: 19740
Артикул: 19791

Kleenex (Клінекс) є зареєстрованою торговою маркою компанії Kimberly-Clark (Кімберлі-Кларк), світового лідера за обсягами виробництва паперово-гігієнічних товарів. Основними принципами роботи компанії є забезпечення високої якості, дбайливе ставлення до працівників та навколишнього середовища. Двошарові паперові рушники Kleenex Ultra м'яко та ретельно вбирають вологу із мокрих рук. Підійдуть для використання у сфері, де передбачено контакт із харчовими продуктами, та у туалетних кімнатах громадських закладів. Двошарові паперові рушники Kleenex Ultra: мають високі гігроскопічні властивості; не втрачають міцності після намочування; мають великий об'єм упаковки; гарантують гігієнічність використання; відзначені еко-маркуванням FSC (відповідальне лісокористування). Паперові рушники Kleenex Ultra білого кольору, виготовлені із целюлози. В упаковці 186 листів, складених ZZ способом.

14500 грн.

(0)
Артикул: 19791
Артикул: 14236

Kleenex (Клінекс) складені рушники для рук м'які та щільні. Вони практичні в застосуванні й призначені для дотримання особистої гігієни в офісних приміщеннях та в громадських закладах. Складені рушники зазвичай використовуються в диспенсерах, які забезпечують їх зручну подачу. Рушники подаються по одному листу, і це гарантує швидку та гігієнічну сушку рук. Білі тришарові рушники Клінекс виготовлені за унікальною технологією Airflex і характеризуються високою поглинальною здатністю навіть у вологому стані. В одній упаковці 96 складених листів, яких вистачить на тривалий час використання. Особливості паперових рушників Kleenex: - три шари; - білий колір; - висока поглинальна здатність; - подаються по одному листу; - приємні на дотик.

15400 грн.

(0)
Артикул: 14236
Артикул: 19651

Паперові рушники Mildi - це дуже міцні одношарові паперові рушники зеленого кольору. Довжина становить 100 м, для використання є 350 відривів. Підходять для витирання рук, фруктів та овочів, так як прекрасно вбирають вологу. Зручні у використанні за рахунок великої довжини відриву. Відмінною рисою Mildi (Мілді) є їх економічність використання та міцність при вологому стані. Виготовляються дані паперові рушники з вторинної целюлози. Чудово підходять для інтенсивної витрати як для домашнього застосування, так і для професійного. Особливості Паперових рушників Mildi: міцні паперові рушники; з екологічних матеріалів; одношарові, зеленого кольору; довжина становить 100 м. Виробник: ПАТ "Кохавинська Паперова Фабрика"

3000 грн.

(0)
Артикул: 19651
Артикул: 19653

Mildi  — це міцні та зручні у використанні паперові рушники. Зберігають міцність у вологому стані, ідеально підходить для професійного та домашнього використання. Паперові рушники  стануть незамінними помічниками на кухні під час приготування їжі, витирання рук, овочів і фруктів. У туалетній кімнаті ,будинку, кінотеатрі, офісі, ресторані, клубі та кафе, фуд-корт і кухні не можливо обійтися без засобів, якими можна швидко витерти розлиту воду, висушити руки і вирішити інші проблеми, які трапляютьс в побуті. Бувають ситуації, коли паперові рушники просто не замінити. Особливості товару: Розмір: 23х25 см Щільність паперу 39 гр / кв. м Кількість 250 шт Виробник: ПАТ "Кохавинська Паперова Фабрика"

2200 грн.

(0)
Артикул: 19653
Артикул: 19652

Паперові рушники Mildi Premium - це дуже міцні двошарові паперові рушники білого кольору. Довжина становить 90 м, для використання є 330 відривів. Підходять для витирання рук, фруктів та овочів, так як прекрасно вбирають вологу. Зручні у використанні за рахунок великої довжини відриву. Відмінною рисою Mildi Premium (Мілді Преміум) є їх економічність використання та міцність при вологому стані. Виготовляються дані паперові рушники з вторинної целюлози. Чудово підходять для інтенсивної витрати як для домашнього застосування, так і для професійного. Особливості Паперових рушників Mildi Premium: міцні паперові рушники; з екологічних матеріалів; двошарові, білого кольору; довжина становить 90 м. Виробник: ПАТ "Кохавинська Паперова Фабрика"

5700 грн.

(0)
Артикул: 19652
Артикул: 7099

Двошарові паперові рушники Mirus з перфорацією - це чудовий вибір для підприємств громадського харчування, котрі цінують якість у всьому. Та й кожна господиня мріє мати на кухні одночасно м'які і міцні паперові рушники, якими можна швидко прибрати робочу поверхню. Паперові рушники Мірус відмінно вбирають вологу і їх можна використати навіть для обсушування м'яса або риби перед смажінням. Паперові рушники Mirus з центральною витяжкою дуже зручні в повсякденному житті - ними можна користуватися як за допомогою спеціального диспенсера, так і без нього.

14700 грн.

(0)
Артикул: 7099
Артикул: 7097

Особливістю двошарових паперових рушників Mirus є спеціальне тиснення, за допомогою якого рушники швидко вбирають вологу. Рушники Мірус відмінно підходять для громадських закладів, офісів, оскільки вбирають більше вологи, ніж рушники без тиснення, завдяки чому витрачаються економніше. Володіючи відмінним абсорбуючим ефектом, паперові рушники Mirus підійдуть не лише для офісів, але і, насамперед, для використання вдома. Висота паперових рушників Мірус - 20 см. кількість листів у рулоні - 38 шт. розміром 193х200 мм.

15800 грн.

(0)
Артикул: 7097
Артикул: 7102

Двошарові паперові V-образного складання рушники Mirus білого кольору чудово підходять для широкого спектру застосування: як вдома, так і в офісі. Завдяки тому, що вони відмінно вбирають в себе вологу, рушники підходять для громадських закладів. Розмір листів 20х22 см.

2690 грн.

(0)
Артикул: 7102
Артикул: 7103

Mirus (Мірус) складені рушники м'які та щільні, практичні в застосуванні та призначені для дотримання особистої гігієни. Складені рушники зазвичай використовуються в диспенсерах, які забезпечують їх зручну подачу. Eco Point (Еко Пойнт) від Mirus подаються по одному листу, а це гарантує швидку та гігієнічну сушку рук. Білі двошарові рушники характеризуються високою поглинаючою властивістю навіть у вологому стані. Позиція представлена ​​упаковкою з 200 складених листів, яких вистачить на тривалий час використання. Особливості рушників Еко Пойнт: - два шари; - складені ZZ-образно; - висока поглинаюча властивість; - подаються по одному листу; - приємні на дотик.

3290 грн.

(0)
Артикул: 7103
Артикул: 7098

Двошарові паперові рушники Mirus чудово підходять для широкого спектру застосування: як вдома, так і в офісі. Завдяки тому, що вони відмінно вбирають в себе вологу, рушники підходять для громадських закладів. 

5770 грн.

(0)
Артикул: 7098
Артикул: 13884

Білі двошарові паперові рушники Ruta MAX (Рута Макс) – це особливо м'які й найдовші в Україні одноразові паперові рушники від ТМ «Ruta», що виготовлені зі 100% натуральної целюлози й підходять для більш тривалого щоденного використання як удома, так і в місцях загального користування. Унікальна м'якість паперових рушників Ruta MAX досягається завдяки інноваційній технології пресування Soft Top, а неймовірну міцність та щільність виробу забезпечує його двошарова структура. Для зручності  паперові рушники Ruta MAX мають пунктирне тиснення, завдяки якому вони легко та рівномірно відриваються (всього 1 рулон розрахований на 350 відривів). Перевагами використання  паперових рушників Ruta MAX білого кольору є їх безпечність, надійність та економічність, здатність швидко вбирати зайву вологу. Кількість у пачці - 1 рулон. Країна-виробник – Україна.

7350 грн.

(0)
Артикул: 13884
Артикул: 19200

Рушники паперові білі Ruta (Рута)  Soft & Strong (Софт Стронг), тришарові обов'язково повинні бути вдома у справжньої господині. Такі паперові рушники можна використовувати в якості прибирального або сервіровального матеріалу. Міцність рушника досягається завдяки тришаровій структурі і спеціальному складу з хвойної і листяної целюлози. Висока зручність використання рушників Рута Софт Стронг, тришарових досягається, в першу чергу, завдяки системі відриву pick-o-size, яка робить можливим відрив половини листа рушника. Таким чином ви можете більш детально контролювати витрату паперового рушника.

3800 грн.

(0)
Артикул: 19200
Артикул: 14242

Рушники для рук Scott (Cкот) одношарові підійдуть для використання в місцях приготування їжі, в туалетних і ванних кімнатах готелів, офісів та інших громадських закладів. Рушники Cкот синього кольору призначені для гігієни рук, а також повністю безпечні для контакту з харчовими продуктами. Рушники в рулоні досить щільні та характеризуються високою поглинальною здатністю навіть у вологому стані завдяки унікальній технології Airflex. Рушники для рук Scott поставляються в великому рулоні довжиною 304 метри. Такий формат упаковки дозволяє раціонально використовувати рушники, регулювати їх витрати та знизити обсяг відходів. Для зручного та більш гігієнічного використання рулон з рушниками встановлюється в спеціальний диспенсер, який кріпиться на стіні. Особливості одношарових рушників: - відповідають вимогам європейської системи Ecolabel; - одношарові; - синього кольору; - з високою поглинальною здатністю; - м'які та приємні на дотик; - можуть контактувати з харчовими продуктами.

36700 грн.

(0)
Артикул: 14242
Артикул: 12706

Паперові рушники Selpak Super Absorbent - трьошарові м'які паперові рушники з додатковими абсорбуючими властивостями, призначені для використання в домашньому побуті.Трьошарові рушники Селпак Супер Абсорбент зроблені з міцного якісного матеріалу, мають хороші вбираючі властивості, оснащені додатковою лінією перфорації для зручного відривання половини листа, що дозволяє економно використовувати рушники. Паперові рушники Selpak відмінно підійдуть для протирання сухих і мокрих поверхонь, полірування посуду, очищення від пилу дитячих іграшок та делікатних поверхонь, витирання рук після миття вдома або в офісі та ін.

26300 грн.

(0)
Артикул: 12706
Артикул: 1474

Пропонуємо паперові двошарові рушники Selpak турецького виробництва. В упаковці  знаходяться 2 рулони білого кольору, що не мають аромату. Має чудово вбираючу структуру.  Довжина рулону: 11.25 м.

4900 грн.

(0)
Артикул: 1474
Артикул: 6302

Щільні 3-шарові рушники Selpak з якісного матеріалу, відмінно вбирають вологу. Мають великий спектр застосування в домашніх і офісних умовах. 

9300 грн.

(0)
Артикул: 6302
Артикул: 11141

Рушники турецького бренду Selpak - Ваш кращий помічник по створенню гігієнічно чистого та здорового оточення для Вашої сім'ї. Три шари виробу гарантують міцність і чудове вбирання рідин. З метою економії можна використовувати половину рушника торгової марки Selpak. Рушники Селпак є екологічно чистим продуктом.

13400 грн.

(0)
Артикул: 11141
Артикул: 14239

Паперові рушники Skott (Скотт) Slimroll (Слімролл) забезпечую гігієну рук вдома або в місцях громадського користування. Рушники м'які та приємні на дотик. Вони характеризуються високою поглинальною здатністю навіть у вологому стані завдяки унікальній технології унікальної технології Airflex. Якісна перфорація дозволяє зручно відривати листи. Паперові рушники Slimroll поставляються в рулоні, в якому кількість листів становить 660 штук. Для зручного і більш гігієнічного використання в місцях загального користування рулон з рушниками встановлюється в спеціальний диспенсер, який кріпиться на стіні. Особливості одношарових рушників Скотт Слімролл: - відповідають вимогам європейської системи Ecolabel; - одношарові; - білого кольору; - з високою поглинальною здатністю; - з лініями відриву; - приємні на дотик.

21400 грн.

(0)
Артикул: 14239
Артикул: 14235

Рушники складені Skott (Скотт) практичні та зручні в застосуванні в офісних приміщеннях та в громадських закладах з високою відвідуваністю. Рушники м'які і приємні на дотик. Вони виготовлені за унікальною технологією Airflex і характеризуються високою поглинальною здатністю навіть у вологому стані. Рушники Скотт складені таким чином, щоб забезпечувати подачу по одному листу. Це робить їх використання більш комфортним і гігієнічним. Складені паперові рушники зазвичай використовуються в спеціальних настінних диспенсерах. В одній упаковці 320 складених листів, яких вистачить на тривалий час. Продукт сертифікований та відповідає вимогам європейської системи Ecolabel. Особливості рушників Скотт: - відповідають вимогам європейської системи Ecolabel; - одношарові; - білого кольору; - з високою поглинальною здатністю; - подаються по одному листу; - приємні на дотик.

7700 грн.

(0)
Артикул: 14235
Артикул: 19709

Паперові рушники Tork (Торк) найчастіше використовуються зі спеціальним дозатором. Це дозволяє домогтися високого ступеня гігієнічності та економності. При відборі вироби розгортаються повністю. Паперові рушники Tork мають м'яку і міцну структуру. Вони виготовлені за спеціальною технологією. Завдяки двошаровій структурі не рвуться і прекрасно вбирають вологу. Зручно використовувати в місцях великої відвідуваності. У складі лише натуральні компоненти, не містять домішок та ароматизаторів. Не викликають алергію. Переваги: Для одноразового використання; Довго зберігають міцність навіть в мокрому стані; Мають м'яку структуру; Реалізуються за доступною ціною.

5200 грн.

(0)
Артикул: 19709
Артикул: 19707

Паперові рушники торгової марки Tork (Торк) ідеально підійдуть не тільки для домашнього використання, але і для комерційної діяльності. Особливо зручно використовувати рушники з ZZ-складанням в ресторанах, барах і кафе. Паперові рушники Tork відмінно вбирають вологу і мають приємну на дотик структуру. Найбільш зручне використання рушників за допомогою диспенсера. З їх допомогою вироби витрачаються економно і захищають від попадання мікроб. Переваги паперових рушників Tork: м'які; міцні; економні; доступна ціна.

4500 грн.

(0)
Артикул: 19707
Артикул: 15052

Рушники паперові Zewa (Зева) практичні та зручні для застосування в офісних приміщеннях та в громадських закладах з високою відвідуваністю. Рушники м'які та приємні на дотик. Паперові Зева виготовлені за унікальною технологією та добре вбирають рідину навіть у вологому стані. Якісна перфорація дозволяє зручно відривати листи, при цьому рушники не розшаровуються. Рушники від Zewa поставляються в рулоні, що робить двошарові Зева більш комфортними та гігієнічними у використанні. Продукт представлений упаковкою 120 шт. листів, яких вистачить на тривалий час. Особливості паперових рушників: - двошарові; - з перфорацією; - білого кольору; - з високою поглинаючою здатністю; - приємні на дотик.

3390 грн.

(0)
Артикул: 15052
Артикул: 5997

Відмінно вбираючі, міцні, нервучкі рушники Zewa Wisch & Weg Classic чудової якості. Дизайн постійно оновлюється, так що можно підібрати різнокольоровий малюнок під настрій або інтер`єр будинку. Можете використовувати рушники в якості стильних серветок.

7990 грн.

(0)
Артикул: 5997
Артикул: 1469

Відмінно вбираючі, міцні, нервучкі рушники Zewa Wisch & Weg Decor чудової якості, двошарові. Можна використовувати рушники в якості стильних серветок.  Розмір листа: 25х23 см.

7990 грн.

(1)
Артикул: 1469
Артикул: 1468

Двошарові кухонні рушники Zewa стануть незамінним помічником у будинку завдяки своїм вбираючим властивостям. Оформлені в класичному стилі. 

3350 грн.

(0)
Артикул: 1468

Паперові рушники


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $