Фільтр
Всього товарів: 67

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 67

Сортування

Сортування:
Артикул: 8747

Паперові рушники Ecolo мають дуже приємну і м'яку на дотик структуру і класичний дизайн. Рушники Еколо Відмінно вбирають вологу з будь-якої поверхні. Ecolo буде незамінним помічником в будь-якому домі.

1700 грн.

(0)
Артикул: 8747
Артикул: 18278

Grite (Грито), Blossom (Блоссом), паперові рушники - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. при виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Особливості паперових рушників Blossom: - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 2 шарові.

11000 грн.

(0)
Артикул: 18278
Артикул: 17994

Grite (Грито), Charisma (Харизма), рушники паперові- це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. при виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Особливості паперових рушників Charisma - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 4 шарові.

5990 грн.

(0)
Артикул: 17994
Артикул: 17993

Grite (Грито), Standart (Стандарт), рушники паперові - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. при виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Особливості паперових рушників Standart - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 2 шарові.  

4800 грн.

(0)
Артикул: 17993
Артикул: 18800

Паперовий протиральний матеріал Grite являє собою рулон 2-шарового паперу. Такий  папір знайшов своє застосування для усунення легких і незначних забруднень в наступних сферах: приготування їжі, громадське харчування, лабораторії, збірка дрібних деталей, зони обслуговування клієнтів та ін. Паперовий протиральний матеріал Grite поставляється у вигляді рулону. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати. Особливості паперового протирального матеріалу Grite: - зручний рулон; - використовується в сферах харчової промисловості; - 2 шарова.

28550 грн.

(0)
Артикул: 18800
Артикул: 18801

Паперовий протиральний матеріал Grite є рулон 2-шарової паперу. Таку протирочную папір знайшло своє застосування для усунення легких і незначних забрудненнях в наступних сферах: приготування їжі, громадське харчування, лабораторії, збірка дрібних деталей, зони обслуговування клієнтів та ін. Паперовий протиральний матеріал Grite поставляється у вигляді рулону. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати. Особливості паперового протирального матеріалу Grite: - зручний рулон; - використовується в сферах харчової промисловості; - 1 шарова.

34640 грн.

(0)
Артикул: 18801
Артикул: 18807

Grite (Гритe), Orchidea gold (Орхідея голд), рушники паперові - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. При виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Рушники паперові Grite поставляється у вигляді рулону, в м'якій упаковці. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати. Особливості паперових рушників Grite Orchidea gold: - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 3 шарові.

7500 грн.

(0)
Артикул: 18807
Артикул: 18809

Grite (Грито), Super maksi 300 koreless (супер максі 300 корелесс), рушники паперові - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. При виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Рушники паперові Grite поставляється у вигляді рулону, в м'якій упаковці. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати. Особливості паперових рушників Grite Super maksi 300 koreless: - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 3 шарові.

13030 грн.

(0)
Артикул: 18809
Артикул: 18802

Grite (Гритe), Hey kids (Хей кідс), рушники паперові - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. при виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Рушники паперові Grite поставляється у вигляді рулону, в м'якій упаковці. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати. Особливості паперових рушників Grite Hey kids - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 2 шарові.

3900 грн.

(0)
Артикул: 18802
Артикул: 18803

Grite (Грито), Super (Супер), рушники паперові - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. при виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Рушники паперові Grite поставляється у вигляді рулону, в м'якій упаковці. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати. Особливості паперових рушників Grite Super - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 2 шарові.

3680 грн.

(0)
Артикул: 18803
Артикул: 17995

Grite (Грито), Економ, рушники паперові W-складання - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. при виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Особливості паперових рушників Standart - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 2 шарові.

2570 грн.

(0)
Артикул: 17995
Артикул: 18275

Grite (Грито), Orchidea gold (Орхідея голд), паперові рушники - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. при виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Особливості паперових рушників Standart - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 2 шарові.

4600 грн.

(0)
Артикул: 18275
Артикул: 18805

Grite (Грито), Family (Фамілі), рушники паперові - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. При виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Рушники паперові Grite поставляється у вигляді рулону, в м'якій упаковці. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати. Особливості паперових рушників Grite Family: - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 2 шарові.

3400 грн.

(0)
Артикул: 18805
Артикул: 18804

Grite (Грито), Blossom (Блоссом), рушники паперові - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. При виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Рушники паперові Grite поставляється у вигляді рулону, в м'якій упаковці. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати. Особливості паперових рушників Grite Blossom: - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 2 шарові.

8600 грн.

(0)
Артикул: 18804
Артикул: 18806

Grite (Грито), Family (Фамілі), рушники паперові - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Рушники м'які, міцні, добре вбирають, забезпечать комфорт і гігієну. При виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Рушники паперові Grite поставляється у вигляді рулону, в м'якій упаковці. Таким чином його простіше і зберігати, і транспортувати. Особливості паперових рушників Grite Family: - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 2 шарові.

6700 грн.

(0)
Артикул: 18806
Артикул: 8385

Рушники Katrin Plus призначені для використання в офісах, де гігієні надається ключове значення. Двошарова структура кожного аркушу прекрасно вбирає вологу. Спеціальний спосіб складання рушників Katrin не дозволяє користувачеві торкатися інших аркушів. Ця модель рушників бренду Катрін відрізняється великими розмірами аркушу, що скорочує витрату продукції.

6400 грн.

(0)
Артикул: 8385
Артикул: 11876

Паперові рушники Katrin (Катрін) Classic (Класик) виготовлені з м'якої й одночасно міцної білої целюлози. Вони мають хорошу поглинальну здатність та комфортні в застосуванні. Папір, що використовується для виготовлення рушників Катрін, відповідає європейським стандартам якості. Наявність сертифікату, який гарантує, що рушники можуть контактувати з харчовими продуктами без ризику для споживачів. Рушники ZZ-складення Катрін підходять для використання в диспенсерах з V-укладанням. Дана система складання дозволяє легко діставати рушники один за іншим, а також швидко встановлювати нову упаковку в диспенсер. Особливості білих рушників: - двошарові; - виготовлені з 100% білої целюлози; - м'які та приємні на дотик; - мають високу міцність; - ефективно поглинають вологу; - відповідають вимогам європейських стандартів.

2900 грн.

(0)
Артикул: 11876
Артикул: 7096

Рушники складені KATRIN (КАТРИН) Classic (Классік) практичні та зручні для застосування як в офісних приміщеннях, так і в громадських закладах з високою відвідуваністю. Рушники м'які і приємні на дотик. Паперові Катрін виготовлені за унікальною технологією і характеризуються високою поглинаючою здатністю навіть у вологому стані. Рушники від Katrin складені таким чином, щоб забезпечувати подачу по одному листу. Це робить двошарові Классік більш комфортними і гігієнічними при використанні. Складені паперові рушники зазвичай використовуються в спеціальних настінних диспенсерах. Продукт представлений упаковкою 160 шт. складених листів, яких вистачить на тривалий час. Особливості паперових Classic: - складені W-образно; - одношарові; - білого кольору; - з високою поглинаючою здатністю; - подаються по одному листу; - приємні на дотик.

4200 грн.

(0)
Артикул: 7096
Артикул: 14236

Kleenex (Клінекс) складені рушники для рук м'які та щільні. Вони практичні в застосуванні й призначені для дотримання особистої гігієни в офісних приміщеннях та в громадських закладах. Складені рушники зазвичай використовуються в диспенсерах, які забезпечують їх зручну подачу. Рушники подаються по одному листу, і це гарантує швидку та гігієнічну сушку рук. Білі тришарові рушники Клінекс виготовлені за унікальною технологією Airflex і характеризуються високою поглинальною здатністю навіть у вологому стані. В одній упаковці 96 складених листів, яких вистачить на тривалий час використання. Особливості паперових рушників Kleenex: - три шари; - білий колір; - висока поглинальна здатність; - подаються по одному листу; - приємні на дотик.

15400 грн.

(0)
Артикул: 14236
Артикул: 7099

Двошарові паперові рушники Mirus з перфорацією - це чудовий вибір для підприємств громадського харчування, котрі цінують якість у всьому. Та й кожна господиня мріє мати на кухні одночасно м'які і міцні паперові рушники, якими можна швидко прибрати робочу поверхню. Паперові рушники Мірус відмінно вбирають вологу і їх можна використати навіть для обсушування м'яса або риби перед смажінням. Паперові рушники Mirus з центральною витяжкою дуже зручні в повсякденному житті - ними можна користуватися як за допомогою спеціального диспенсера, так і без нього.

14700 грн.

(0)
Артикул: 7099
Артикул: 7097

Особливістю двошарових паперових рушників Mirus є спеціальне тиснення, за допомогою якого рушники швидко вбирають вологу. Рушники Мірус відмінно підходять для громадських закладів, офісів, оскільки вбирають більше вологи, ніж рушники без тиснення, завдяки чому витрачаються економніше. Володіючи відмінним абсорбуючим ефектом, паперові рушники Mirus підійдуть не лише для офісів, але і, насамперед, для використання вдома. Висота паперових рушників Мірус - 20 см. кількість листів у рулоні - 38 шт. розміром 193х200 мм.

15800 грн.

(0)
Артикул: 7097
Артикул: 7102

Двошарові паперові V-образного складання рушники Mirus білого кольору чудово підходять для широкого спектру застосування: як вдома, так і в офісі. Завдяки тому, що вони відмінно вбирають в себе вологу, рушники підходять для громадських закладів. Розмір листів 20х22 см.

2690 грн.

(0)
Артикул: 7102
Артикул: 7103

Mirus (Мірус) складені рушники м'які та щільні, практичні в застосуванні та призначені для дотримання особистої гігієни. Складені рушники зазвичай використовуються в диспенсерах, які забезпечують їх зручну подачу. Eco Point (Еко Пойнт) від Mirus подаються по одному листу, а це гарантує швидку та гігієнічну сушку рук. Білі двошарові рушники характеризуються високою поглинаючою властивістю навіть у вологому стані. Позиція представлена ​​упаковкою з 200 складених листів, яких вистачить на тривалий час використання. Особливості рушників Еко Пойнт: - два шари; - складені ZZ-образно; - висока поглинаюча властивість; - подаються по одному листу; - приємні на дотик.

3290 грн.

(0)
Артикул: 7103
Артикул: 7098

Двошарові паперові рушники Mirus чудово підходять для широкого спектру застосування: як вдома, так і в офісі. Завдяки тому, що вони відмінно вбирають в себе вологу, рушники підходять для громадських закладів. 

5770 грн.

(0)
Артикул: 7098
Артикул: 14242

Рушники для рук Scott (Cкот) одношарові підійдуть для використання в місцях приготування їжі, в туалетних і ванних кімнатах готелів, офісів та інших громадських закладів. Рушники Cкот синього кольору призначені для гігієни рук, а також повністю безпечні для контакту з харчовими продуктами. Рушники в рулоні досить щільні та характеризуються високою поглинальною здатністю навіть у вологому стані завдяки унікальній технології Airflex. Рушники для рук Scott поставляються в великому рулоні довжиною 304 метри. Такий формат упаковки дозволяє раціонально використовувати рушники, регулювати їх витрати та знизити обсяг відходів. Для зручного та більш гігієнічного використання рулон з рушниками встановлюється в спеціальний диспенсер, який кріпиться на стіні. Особливості одношарових рушників: - відповідають вимогам європейської системи Ecolabel; - одношарові; - синього кольору; - з високою поглинальною здатністю; - м'які та приємні на дотик; - можуть контактувати з харчовими продуктами.

36700 грн.

(0)
Артикул: 14242
Артикул: 12706

Паперові рушники Selpak Super Absorbent - трьошарові м'які паперові рушники з додатковими абсорбуючими властивостями, призначені для використання в домашньому побуті.Трьошарові рушники Селпак Супер Абсорбент зроблені з міцного якісного матеріалу, мають хороші вбираючі властивості, оснащені додатковою лінією перфорації для зручного відривання половини листа, що дозволяє економно використовувати рушники. Паперові рушники Selpak відмінно підійдуть для протирання сухих і мокрих поверхонь, полірування посуду, очищення від пилу дитячих іграшок та делікатних поверхонь, витирання рук після миття вдома або в офісі та ін.

26300 грн.

(0)
Артикул: 12706
Артикул: 1474

Пропонуємо паперові двошарові рушники Selpak турецького виробництва. В упаковці  знаходяться 2 рулони білого кольору, що не мають аромату. Має чудово вбираючу структуру.  Довжина рулону: 11.25 м.

4900 грн.

(0)
Артикул: 1474
Артикул: 6302

Щільні 3-шарові рушники Selpak з якісного матеріалу, відмінно вбирають вологу. Мають великий спектр застосування в домашніх і офісних умовах. 

9300 грн.

(0)
Артикул: 6302
Артикул: 11141

Рушники турецького бренду Selpak - Ваш кращий помічник по створенню гігієнічно чистого та здорового оточення для Вашої сім'ї. Три шари виробу гарантують міцність і чудове вбирання рідин. З метою економії можна використовувати половину рушника торгової марки Selpak. Рушники Селпак є екологічно чистим продуктом.

13400 грн.

(0)
Артикул: 11141
Артикул: 14239

Паперові рушники Skott (Скотт) Slimroll (Слімролл) забезпечую гігієну рук вдома або в місцях громадського користування. Рушники м'які та приємні на дотик. Вони характеризуються високою поглинальною здатністю навіть у вологому стані завдяки унікальній технології унікальної технології Airflex. Якісна перфорація дозволяє зручно відривати листи. Паперові рушники Slimroll поставляються в рулоні, в якому кількість листів становить 660 штук. Для зручного і більш гігієнічного використання в місцях загального користування рулон з рушниками встановлюється в спеціальний диспенсер, який кріпиться на стіні. Особливості одношарових рушників Скотт Слімролл: - відповідають вимогам європейської системи Ecolabel; - одношарові; - білого кольору; - з високою поглинальною здатністю; - з лініями відриву; - приємні на дотик.

21400 грн.

(0)
Артикул: 14239
Артикул: 14235

Рушники складені Skott (Скотт) практичні та зручні в застосуванні в офісних приміщеннях та в громадських закладах з високою відвідуваністю. Рушники м'які і приємні на дотик. Вони виготовлені за унікальною технологією Airflex і характеризуються високою поглинальною здатністю навіть у вологому стані. Рушники Скотт складені таким чином, щоб забезпечувати подачу по одному листу. Це робить їх використання більш комфортним і гігієнічним. Складені паперові рушники зазвичай використовуються в спеціальних настінних диспенсерах. В одній упаковці 320 складених листів, яких вистачить на тривалий час. Продукт сертифікований та відповідає вимогам європейської системи Ecolabel. Особливості рушників Скотт: - відповідають вимогам європейської системи Ecolabel; - одношарові; - білого кольору; - з високою поглинальною здатністю; - подаються по одному листу; - приємні на дотик.

7700 грн.

(0)
Артикул: 14235
Артикул: 15052

Рушники паперові Zewa (Зева) практичні та зручні для застосування в офісних приміщеннях та в громадських закладах з високою відвідуваністю. Рушники м'які та приємні на дотик. Паперові Зева виготовлені за унікальною технологією та добре вбирають рідину навіть у вологому стані. Якісна перфорація дозволяє зручно відривати листи, при цьому рушники не розшаровуються. Рушники від Zewa поставляються в рулоні, що робить двошарові Зева більш комфортними та гігієнічними у використанні. Продукт представлений упаковкою 120 шт. листів, яких вистачить на тривалий час. Особливості паперових рушників: - двошарові; - з перфорацією; - білого кольору; - з високою поглинаючою здатністю; - приємні на дотик.

3390 грн.

(0)
Артикул: 15052
Артикул: 5997

Відмінно вбираючі, міцні, нервучкі рушники Zewa Wisch & Weg Classic чудової якості. Дизайн постійно оновлюється, так що можно підібрати різнокольоровий малюнок під настрій або інтер`єр будинку. Можете використовувати рушники в якості стильних серветок.

7990 грн.

(0)
Артикул: 5997
Артикул: 1469

Відмінно вбираючі, міцні, нервучкі рушники Zewa Wisch & Weg Decor чудової якості, двошарові. Можна використовувати рушники в якості стильних серветок.  Розмір листа: 25х23 см.

7990 грн.

(1)
Артикул: 1469
Артикул: 1468

Двошарові кухонні рушники Zewa стануть незамінним помічником у будинку завдяки своїм вбираючим властивостям. Оформлені в класичному стилі. 

3350 грн.

(0)
Артикул: 1468
Артикул: 12560

Паперові рушники Zewa Design Jumbo - двошарові м'які паперові рушники, призначені для використання в домашньому побуті.Двошарові рушники Зева Design Jumbo зроблені з міцного якісного матеріалу, оснащені лінією перфорації для зручного відривання, мають хороші вбираючі властивості. Паперові рушники Zewa відмінно підійдуть для протирання сухих і мокрих поверхонь, полірування посуду, очищення від пилу дитячих іграшок та делікатних поверхонь, витирання рук після миття вдома або в офісі та ін.

11300 грн.

(0)
Артикул: 12560
Артикул: 14715

Велс, паперові рушники, Складені V, Білі практичні та зручні в застосуванні в офісних приміщеннях та в громадських закладах. Рушники м'які, білого кольору. Велс характеризуються високою поглинальною здатністю навіть у вологому стані. Рушники паперові складені таким чином, щоб забезпечувати подачу по одному листу. Це робить їх використання більш комфортним і гігієнічним. Складені паперові рушники зазвичай використовуються в спеціальних настінних диспенсерах. В одній упаковці 150 складених листів, яких вистачить на тривалий час. Особливості рушників від Велс: - двошарові; - білого кольору; - з високою поглинальною здатністю; - подаються по одному листу; - м'які на дотик.

2700 грн.

(0)
Артикул: 14715
Артикул: 14712

Велс, паперові рушники, Складені V, Кольорові практичні та зручні в застосуванні в офісних приміщеннях та в громадських закладах. Рушники м'які, кольорові. Велс характеризуються високою поглинальною здатністю навіть у вологому стані. Рушники паперові складені таким чином, щоб забезпечувати подачу по одному листу. Це робить їх використання більш комфортним і гігієнічним. Складені паперові рушники зазвичай використовуються в спеціальних настінних диспенсерах. В одній упаковці 160 складених листів, яких вистачить на тривалий час. Особливості рушників від Велс: - одношарові; - кольорові; - з високою поглинальною здатністю; - подаються по одному листу; - м'які на дотик.

1320 грн.

(0)
Артикул: 14712
Артикул: 14713

Велс, паперові рушники, Складені V, Сірі практичні та зручні в застосуванні в офісних приміщеннях та в громадських закладах. Рушники м'які, сірого кольору. Велс характеризуються високою поглинальною здатністю навіть у вологому стані. Рушники паперові складені таким чином, щоб забезпечувати подачу по одному листу. Це робить їх використання більш комфортним і гігієнічним. Складені паперові рушники зазвичай використовуються в спеціальних настінних диспенсерах. В одній упаковці 160 складених листів, яких вистачить на тривалий час. Особливості рушників від Велс: - одношарові; - сірого кольору; - з високою поглинальною здатністю; - подаються по одному листу; - м'які на дотик.

1250 грн.

(0)
Артикул: 14713
Артикул: 14710

Велс, паперові рушники, Складені V, Кольорові практичні та зручні в застосуванні в офісних приміщеннях та в громадських закладах. Рушники м'які, кольорові. Велс характеризуються високою поглинальною здатністю навіть у вологому стані. Рушники паперові складені таким чином, щоб забезпечувати подачу по одному листу. Це робить їх використання більш комфортним і гігієнічним. Складені паперові рушники зазвичай використовуються в спеціальних настінних диспенсерах. В одній упаковці 200 складених листів, яких вистачить на тривалий час. Особливості рушників від Велс: - одношарові; - кольорові; - з високою поглинальною здатністю; - подаються по одному листу; - м'які на дотик.

1570 грн.

(0)
Артикул: 14710
Артикул: 14711

Велс, паперові рушники, Складені V, Сірі практичні та зручні в застосуванні в офісних приміщеннях та в громадських закладах. Рушники м'які, сірого кольору. Велс характеризуються високою поглинальною здатністю навіть у вологому стані. Рушники паперові складені таким чином, щоб забезпечувати подачу по одному листу. Це робить їх використання більш комфортним і гігієнічним. Складені паперові рушники зазвичай використовуються в спеціальних настінних диспенсерах. В одній упаковці 200 складених листів, яких вистачить на тривалий час. Особливості рушників від Велс: - одношарові; - сірого кольору; - з високою поглинальною здатністю; - подаються по одному листу; - м'які на дотик.

1540 грн.

(0)
Артикул: 14711
Артикул: 15290

Паперові рушники торгової марки Джамбо виготовлені зі 100% целюлози. Двошарові рушники добре вбирають вологу. Вони м'які та приємні на дотик. За допомогою паперових рушників можна прибрати зайву вологу та забруднення з робочих поверхонь на кухні, протерти руки, відполірувати посуд. Рушники Джамбо білого кольору упаковані в рулон на гільзі, який можна помістити в диспенсер або закріпити на тримачі для більш зручного використання вдома та в громадських закладах.  Особливості паперових рушників Джамбо: - зі 100% целюлози; - двошарові - білого кольору; - якісні лінії відриву; - для одноразового використання; - вигідна упаковка.

5150 грн.

(0)
Артикул: 15290
Артикул: 15288

Паперові рушники Джамбо щільні та надійні, білого кольору, добре вбирають вологу, завдяки двум міцним шарам. Рушники не мають запаху, завдяки чому можуть використовуватися на кухні в процесах готування. Паперові рушники представлені рулоном довжиною 120 м - це дозволить заощадити Ваш час. Рушники одноразові, тим самим гарантують гігієнічність та стерильність. Особливості рушників: - міцні та надійні; - добре вбирають вологу; - без запаху; - 120 м.

7940 грн.

(0)
Артикул: 15288
Артикул: 1472

Двошарові целюлозні рушники Диво бюджетної цінової категорії.  В упаковці знаходяться 2 рулони білого кольору, що не мають аромату. Вони м`які та приємні на дотик.  Розмір листа: 23х25 см.

2250 грн.

(0)
Артикул: 1472
Артикул: 6119

Рушники для рук Кохавинка м'які та щільні, практичні в застосуванні та призначені для дотримання особистої гігієни в офісних приміщеннях та в громадських закладах. Складені рушники зазвичай використовуються в диспенсерах, які забезпечують їх зручну подачу. Рушники подаються по одному листу, що гарантує швидку та гігієнічну сушку рук. Білі двошарові рушники характеризуються високою поглинаючою здатністю навіть у вологому стані. В одній упаковці 160 складених листів, яких вистачить на тривалий час. Особливості рушників від Кохавинка: - два шари; - білий колір; - висока поглинаюча здатність; - подаються по одному листу; - приємні на дотик.

3690 грн.

(0)
Артикул: 6119
Артикул: 1473

Одношарові паперові рушники Кохавинка довжиною в 50 метрів, зеленого кольору.  Одна упаковка розрахована на 170 відривів. Вони ідеально вбирають. Розмір: 23х25 cм.

1520 грн.

(0)
Артикул: 1473
Артикул: 6304

Зручні двошарові паперові рушники Кохавинка Z-подібної форми. В одній упаковці 170 рушників, розмір – 25х23 см. Сірого кольору. Добре вбирають вологу.

1520 грн.

(1)
Артикул: 6304
Артикул: 6527

Одношарові паперові рушники рожевого кольору довжиною в 50 метрів, яких вистачає на 180 відривів. Ідеально вбирають. Розмір листа: 25х23 см.

1490 грн.

(0)
Артикул: 6527

Паперові рушники


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $