Купити Робот Пилосос Онлайн 24/7 - АкваМаркет
0

Робот пилосос


Робот пилосос - інноваційна розробка в області побутової техніки, яка робить догляд за будинком максимально простим і зручним. Пристрій став революційним рішенням для прибирання приміщень. Завдяки вбудованим датчикам і інтелектуальній системі управління роботи-пилососи працюють повністю автономно без участі людини. Вони можуть прибирати будинок, навіть коли нікого немає. Досить налаштувати потрібний режим роботи і періодичність прибирання, щоб підтримувати чистоту приміщення.

Головний плюс робота-пилососа - економія Вашого часу та сил. Пристрій самостійно рухається по заданій траєкторії, щоб своєчасно прибрати сміття і дрібні забруднення. Це значно скорочує періодичність виконання генерального прибирання.

Робот пилосос: що це

Пристрій являє собою невеликий ергономічний корпус круглої форми, в нижній частині якого розташовані обертові щітки і коліщатка для пересування. За мініатюрними габаритами ховається потужний потенціал. Всередині у пилососа є ціла інтелектуальна система, що забезпечує портативність пристрою. Просторові датчики відповідають за орієнтацію техніки всередині приміщення. Робот-пилосос не стикається з перешкодами, добре прибирає будь-які поверхні, самостійно керує своєю роботою. Він безперешкодно рухається в будь-яких напрямках, не застряє під меблями і не падає з невеликих поверхонь.

Система очищення представлена ​​основними і додатковими щітками, системою всмоктування, фільтрами, пилозбірником і іншими елементами. Якщо модель вміє виконувати вологе прибирання, в ній є резервуар для розбризкування води.

Точно не відомо, хто придумав робот-пилосос. Однак перші пристрої на початку 2000-х років стали виробляти такі бренди, як Electrolux, Samsung, Roomba.

Робот пилосос. Принцип роботи

Незважаючи на складний пристрій, працює прилад досить просто. Електронна система запускає потрібний режим, а робот починає рухатися по поверхнях, збираючи дрібне сміття. За маневреність відповідають невеликі коліщатка, розташовані в нижній частині корпусу. Їх може бути три або чотири. Там же знаходяться щітки і сміттєзбірник. Важлива перевага техніки - практично безшумна робота. Незалежно від обраного режиму, пилосос рухається по кімнаті тихо, не заважаючи оточуючим.

Що вміє робот пилосос

Додатковий функціонал значно розширює можливості пристрою. У числі найбільш затребуваних опцій можна виділити:

  • Вологе і змішане прибирання. Є можливість купити робот-пилосос, заточений під певний вид прибирання. Деякі моделі здатні виконувати не тільки сухе, але і вологе, змішане прибирання приміщення.
  • Часткове (локальне) прибирання. Пристрій працює в певній зоні (наприклад, під обіднім столом або у дивана), де часто з'являються забруднення.
  • Іонізація. Здійснюється завдяки вбудованій ультрафіолетовій лампі. У іонізованого повітря є інші особливості впливу на людину. Зокрема, такий мікроклімат стимулює працездатність, зміцнює імунітет, поліпшує загальне самопочуття і підвищує якість сну.
  • Самоочищення. Моделі з самостійним очищенням контейнера оснащуються додатковим резервуаром на базі зарядки. Коли контейнер основного пристроя заповнений, він очищається на базі, щоб пилосос міг і далі продовжувати автономне функціонування.

Відгуки про роботи-пилососи

Думки покупців різноманітні і неоднозначні. Залежать відгуки про пилососи багато в чому від того, наскільки покупцеві пощастило з моделлю. Однак в більшості користувачі залишаються задоволені придбанням. Власники роботизованих пилососів високо цінують переваги побутової техніки, хоча відзначають про наявність деяких нюансів. Щоб не розчаруватися в придбанні, важливо знати, на що звертати увагу перед покупкою.

Робот пилосос: як вибрати

Моделі відрізняються між собою за різними параметрами. Щоб підібрати техніку, яка точно доведеться Вам за смаком, звертайте увагу на такі характеристики:

  • Площа збирання з одного заряду акумулятора. Пам'ятайте, що показник розраховується для приміщення без меблів. Тому в кімнаті з перешкодою площа збирання збільшується за рахунок необхідності об'їжджати перешкоди. Чим вище тривалість роботи з одного заряду, тим краще.
  • Тип сміттєзбірника і наявність фільтра тонкого очищення. Деякі моделі оснащуються HEPA-фільтрами та спеціальними кошиками для сміття, які значно підвищують ефективність прибирання.
  • Функціональність. Перелік основних і додаткових опцій визначає можливості побутової техніки. Безумовно, за кожен бонус доведеться доплатити. Пилососи з широкими функціональними можливостями обійдуться дорожче, але порадують якістю роботи і своїми вміннями.
  • Комплектація. Кількість аксесуарів або витратних матеріалів також впливає на комфорт користувача. Деякі виробники в якості доповнення вкладають в коробку фільтри, змінні щітки та інші дрібниці, які можуть стати в нагоді користувачеві.

На сайті АкваМаркет Ви можете купити з доставкою робот пилосос, підібравши пристрій в рамках свого бюджету і вподобань. Ми пропонуємо широкий вибір побутової техніки, яку замовляють жителі міста Київ, Львів, Харків, Одеса. Своєчасна відправка економить час покупців. Менеджери цілодобово на зв'язку. Вони дадуть відповідь на будь-які питання і підкажуть, як підключити до смартфону робот пилосос. На всю техніку поширюються гарантійні зобов'язання.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (0)

- грн.
Сортування: За замовчуванням
Відповідних товарів не знайдено.