Купити Ріжкову кавоварку Онлайн 24/7 - АкваМаркет
0

Ріжкова кавоварка


Ріжкова кавоварка - це пристрій з ручкою у вигляді ріжка, куди вкладають перемелені зерна для приготування напою. Найпростіші моделі оснащують одним ріжком, однак у продажі є пристрої і з двома ручками. Останні відмінно підходять для офісів або інших організацій, де п'ють багато кави. Ріжкові кавоварки часто називають «еспрессо», оскільки напої готуються тут максимально швидко. Заварити ароматну каву своїми руками тепер може кожен, адже готувати напої в такій машині простіше простого. Як користуватися кавоваркою ріжкового типу:

 • Помістити попередньо змелену каву в ріжок. Варто зазначити, що більш просунуті пристрої випускаються з кавомолкою. Однак обійдеться така ріжкова кавоварка недешево.
 • Утрамбувати сировину за допомогою спеціального преса.
 • Залити воду в бак кавоварки.
 • Поставити чашку під спеціальний отвір, звідки витікає готовий напій.
 • Натиснути кнопку «Пуск».

Як бачите, процес приготування напою гранично простий. Напевно тому ріжкові кавоварки користуються високою популярністю у шанувальників еспресо і кавових напоїв на його основі.

Кавоварка ріжкова і її переваги:

 • У готовому напої відсутня гуща або залишки меленого кавового порошку.
 • Зберігається оригінальний смак напою, а зерна максимально розкривають свої смакоароматичні властивості.
 • Швидкість приготування. Це важлива відмінність приготування кави в ріжковій кавоварці. У турці або крапельній кавомашині напої заварюються довше. А особливості конструкції і принцип роботи рожкової кавоварки дозволяє готувати ароматний еспрессо за лічені секунди.
 • На відміну від крапельної моделі, ріжкова забирає більше смакових речовин з сировини в ході заварювання напою. Кавова субстанція екстрагується краще завдяки додатковому тиску, який створюється в процесі проходження пари через кавовий порошок. Це в свою чергу призводить до економічної витрати сировини. В середньому, для рожкової кавоварки потрібно на третину менше порошку, ніж для крапельної.

Приємним бонусом буде м'яка і бархатиста пінка, яка утворюється на готовому кавовому напої. Купити ріжкову кавоварку можна як для дому, так і для офісу, щоб швидко готувати смачний і ароматний еспресо.

Види рожкових кавоварок

На жаль, за функціоналом ріжкова модель навряд чи зрівняється з професійною кавоваркою. Але заварити каву не гірше, ніж в кав'ярні з її допомогою Ви зможете в лічені секунди. А якщо замовити модель з капучинатором, то можна готувати і інші відмінні за смаковими якостями кавові напої. Щоб замовити відповідну модель слід знати, як вибрати ріжкову кавоварку в різноманітті моделей. Тут все зводиться до двох категорій пристроїв:

 • Помпові відрізняються високою швидкістю роботи. Вода в баку нагрівається до 95 ° С миттєво, а потім подається в ріжок під тиском 5-15 бар.
 • Парові доводять воду до кипіння, а потім проганяють пар через мелену каву під тиском 4 бари. Заварювання не водою, а гарячою парою залишає в каві більше кофеїну.

Якщо Ви не можете уявити свій день без чашечки ароматного еспресо, рекомендуємо купити з доставкою ріжкову кавоварку на АкваМаркет. Тут представлено обладнання від провідних світових виробників, яке можна замовити онлайн з гарантією за вигідними цінами. Жителям Києва, Луцька, Одеси, Чернігова, Житомира доступна адресна кур'єрська доставка по місту. Менеджери цілодобово на зв'язку, щоб відповісти на будь-які питання і допомогти вибрати відповідну модель.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (2)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Ardesto ECM-EM14S, Кавоварка ріжкова з підігрівом чашок

на завтра
Артикул: 61823
Ardesto YCM-E1600, Кавоварка ріжкова, 15 бар, 850 Вт Ardesto YCM-E1600, Кавоварка ріжкова, 15 бар, 850 Вт Ardesto YCM-E1600, Кавоварка ріжкова, 15 бар, 850 Вт Ardesto YCM-E1600, Кавоварка ріжкова, 15 бар, 850 Вт

на завтра
Артикул: 71469