Дріжджі - купити Хлібні вироби у Києві, доставка води - АкваМаркет
0

Дріжджі


Дріжджі - це одноклітинні гриби з широким набором унікальних властивостей. Вони кардинально відрізняються від усіх відомих нам грибів. В ході еволюції вони набули незвичайної здатності швидко розмножуватися в рідкому поживному середовищі. Потрапляючи в подібні умови, вони ростуть і розмножуються, збільшуючи тим самим обсяг вихідного продукту. Спочатку дріжджі використовувалися для виготовлення різноманітних напоїв: браги, квасу, шампанського, пива. Однак з часом люди застосували властивості дріжджів і в кулінарії. Вони навчилися випікати дріжджовий хліб, коржі, оладки. На сьогоднішній день культивовано більш 1,5 тис. різновидів цих мікроорганізмів. Однак застосування в кулінарії знайшло лише кілька різновидів.

Багатий і різноманітний склад дріжджів порадує наявністю макро- і мікроелементів, таких як:

  • Залізо. Застосовується для лікування анемії.
  • Йод. Сприятливо діє на ендокринну систему.
  • Кальцій. Зміцнює кісткові і м'язові тканини.
  • Магній. Нормалізує роботу нервової системи, бореться з наслідками стресу і нервової перевтоми.

Також продукт містить легкозасвоюваний білок, вітаміни В, Н, Р, жири, золу і незамінні амінокислоти. Всупереч поширеній думці, дріжджі це не калорійний продукт. Енергетична цінність 100 грамів дріжджів становить 80-100 кКал.

Як роблять дріжджі

Перший етап виробництва починається в лабораторії, де культуру відповідних бактерій поміщають в живильне середовище. Коли закінчується процес бродіння, суміш сепарують від вологи. В результаті виходить еластична щільна маса. При необхідності дріжджі висушують і гранулюють. Потім продукт упаковують і відправляють в продаж.

Як працюють дріжджі

Життєдіяльність дріжджів проходить в напіврідкому або рідкому поживному середовищі з великою кількістю органічних речовин. У дріжджів є здатність ферментувати цукор в анаеробних умовах, утворюючи при цьому вуглекислий газ. В умовах сприятливого середовища дріжджі швидко ростуть, при цьому провокуючи процес бродіння. Новоутворений в процесі двоокис вуглецю призводить до подальшого збільшення обсягу живильного середовища. Саме тому млинці, пампушки, оладки на дріжджах виходять такі пишні і повітряні.

Основні види дріжджів

Спочатку в харчовій промисловості використовували тільки рідкі дріжджі, однак сьогодні з'явилася маса різновидів цього продукту. Залежно від форми випуску Ви підбираєте той формат, який буде найбільш зручний в застосуванні. Що стосується різновидів, то ось основні з них:

  • Свіжі пресовані дріжджі. Містять до 70% вологи, завдяки чому провокують сильне бродіння. Це обумовлює широке застосування таких дріжджів при випічці. Пресовані дріжджі хлібопекарські дають готовим виробам відмінний смак і приємну фактуру.
  • Сухі гранульовані. Являють собою гранули різного розміру, які отримують шляхом зневоднення основної сировини. Їх головні відмінності від пресованих дріжджів - зручність зберігання, тривалий термін придатності, економічна витрата. Такий продукт займає на кухні мало місця, а зберігати його можна навіть без холодильника. Сухі дріжджі менш активні, ніж свіжі, але їх можна додавати безпосередньо в борошно.
  • Швидкодіючі (інстантні). Дріжджі нового покоління, які мають величезний потенціал для зростання і приходять в активність в два рази швидше двох вищевказаних видів. Не вимагають контакту з цукром або водою. Можуть додаватися безпосередньо в борошно.
  • Пивні дріжжі. Мають масу різновидів і смаків. Дріжджі спиртові використовуються для приготування різноманітних напоїв, але не підходять для випічки. Якщо Вам потрібні хороші дріжджі для квасу, то пивний різновид - кращий вибір.
  • Дієтичні. Окрема група продукту, яка при термообробці зберігає цілісність білків і інших корисних речовин. Використовуються в якості біологічно активної добавки. Виробляються без глютену і без інгредієнтів тваринного походження, тому підходять для вегетаріанців і людей, які страждають на целіакію.

Інтернет-магазин АкваМаркет пропонує купити з доставкою дріжджі будь-якого виду. В наявності продукція відомих брендів, які зарекомендували себе на українському ринку. Ви можете замовити онлайн дріжджі Кодзі, Львівські для домашнього або професійного використання. Сайт працює цілодобово, тому каталог товарів доступний Вам в будь-який час дня і ночі. Менеджери охоче допоможуть оформити заявку і підкажуть, як вибрати дріжджі з урахуванням Ваших цілей і потреб. Якісні дріжджі дозволять втілити в реальність навіть найскладніший кулінарний рецепт. Замовляйте продукцію в перевіреному магазині, а ми забезпечимо своєчасну доставку товарів до Києва і по Україні.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (12)

- грн
Ще
Ще
Сортування: За замовчуванням
Еко, 11 г, дріжджі сухі Еко, 11 г, дріжджі сухі

на завтра
Еко, 11 г, дріжджі сухі Еко, 11 г, дріжджі сухі
550
Артикул: 9758
Bob's Red Mill,  Дріжджі активні сухі, без глютену, 227 г

на завтра
Артикул: 35860
Dr. Oetker, 7 г, дріжджі сухі, Швидкодіючі, м/у Dr. Oetker, 7 г, дріжджі сухі, Швидкодіючі, м/у

на завтра
Артикул: 13533
alt
Упаковкою
Дріжджі органічні сухі хлібопекарські, 18 г, ТМ Verival

на завтра
Артикул: 33960
Приправка, Дріжджі хлібопекарські сухі, швидкодіючі, 7 г

на завтра
Артикул: 60114
Саф-Левюр, 100 г, Дріжджі сухі, активні, для випічки і напоїв Саф-Левюр, 100 г, Дріжджі сухі, активні, для випічки і напоїв

на завтра
Артикул: 71943
Саф-Левюр, 50 г, Дріжджі сухі, активні, для випічки і напоїв

на завтра
Артикул: 71944
Саф-Момент, 11 г, Дріжджі сухі, швидкої дії

на завтра
Артикул: 57680
Culinat, 3х9 г, Дріжджі пекарські, без глютену, органічні

на Післязавтра
Артикул: 72569
Culinat, 3х9 г, Дріжджі пекарські, органічні, сухі

на Післязавтра
Артикул: 72570
Dr. Oetker, Дріжджі сухі швидкодіючі, 7 г, упаковка 80 шт.

на завтра
Артикул: 13533
alt
Поштучно
Bob`s Red Mill, 142 г, Дріжджі харчові, без глютену

на Післязавтра
Артикул: 72571