Купити Розпалювач Онлайн 24/7 - АкваМаркет
0

Розпалювач


Навіть у самого досвідченого організатора барбекю часом трапляються промахи в розпалюванні багаття. Атмосферні опади, висока вологість повітря, сильний вітер або відсирілі дрова - це лише мала дещиця того, з чим може зіткнутися людина при розпалюванні багаття. У подібних умовах на допомогу приходить розпалювач - це спеціальний засіб, за допомогою якого можна значно скоротити процес розпалювання мангала. Проста річ врятує будь-який пікнік, навіть якщо на вулиці дрібний дощик або холод.

Купити розпалювач для вугілля сьогодні можна в тих же місцях, де продають вугілля та дрова. Однак до вибору продукції варто підійти уважно. Від якості і характеристик розпалювача багато в чому залежить успіх барбекю, а також його смак. Не варто купувати дешеві рідини від невідомих виробників. Краще гарненько розібратися в деталях і знайти кращий розпалювач для багаття, який точно стане Вам у пригоді.

Види розпалювачів і їх особливості

Залежно від використовуваного матеріалу в продажу можна знайти кілька різновидів розпалювачів, кожен з яких має свої особливості експлуатації. Варто уважно вивчити характеристики товару перш, ніж його купувати. Засоби для розпалювання мангалів бувають:

  • Рідкі. Вони виробляються з горючих речовин. Рідкий розпалювач досить простий в експлуатації, якщо дотримуватися техніки безпеки.
  • Розпалювач для багаття в брикетах. Являє собою пресовану твердолистяних деревину.
  • Кубики природного вугілля.
  • Тирса або деревна шерсть.
  • Сухий спирт.

Найпростіше розпалити мангал за допомогою рідких засобів, проте вони здатні виділяти неприємний запах, який в процесі приготування передається м'ясу. Тому вкрай важливо вибрати рідину з хорошим складом, яка в процесі горіння не виділяє токсичних або шкідливих для людини з'єднань. Кожен розпалювач для багаття має своїх шанувальників, адже кожен готує шашлики по-своєму. На сайті АкваМаркет діють максимально низькі ціни на розпалювачі для мангала, тому Ви можете купити кілька засобів і спробувати їх в справі. А ми гарантуємо, що якість кожної позиції залишається незмінно високою. Адже ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками.

Як вибрати розпалювач

Не рекомендується використовувати рідини на основі бензину, оскільки вони небезпечні. Краще, якщо до складу розпалювача буде входити парафін або спирт. Наявність гасу, бензину та інших легкозаймистих рідин в складі має Вас насторожити. За технікою безпеки такі речовини не можна використовувати для розпалювання багаття.

При використанні рідкого засобу важливо дотримуватися рекомендацій виробника. Не варто розливати розпалювач на вугілля і відразу підпалювати. Слід залишити рідину, щоб вона вбралася в текстуру вугільних шматочків. Як правило, на це знадобиться 8-10 хвилин. Після цього можна розпалювати мангал. Підливати суміш в уже підпалене вугілля не можна, так як рідина відразу ж загориться.

У нашому інтернет-магазині Ви знайдете екологічні та якісні розпалювачі, які можна застосовувати для багаття, мангала, каміна або печі. Величезний вибір товару, доставка в будь-який регіон країни. Кожна позиція в каталозі має докладний опис, завдяки чому вибрати розпалювач онлайн буде максимально зручно і просто.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (5)

- грн
Сортування: За замовчуванням
ХімЕкспрес, 0,25 л, Розпалювач для багаття ХімЕкспрес, 0,25 л, Розпалювач для багаття
Артикул: 19072
Smart grill, Розпалювач рідкий для дерева і вугілля, 0,5 л

на завтра
Артикул: 60271
If You Care, 28 шт, Кубики для розпалювання багаття, з деревини, 255 г If You Care, 28 шт, Кубики для розпалювання багаття, з деревини, 255 г

на завтра
Артикул: 65840