Урологічні прокладки - купити Прокладки у Києві, доставка води - АкваМаркет
0

Урологічні прокладки


Інтернет-магазин АкваМаркет пропонує купити з доставкою по Україні урологічні прокладки для чоловіків і жінок, вироблені компаніями Seni, Tena тощо. Співпрацюючи безпосередньо з виробниками, ми забезпечуємо найнижчий рівень цін на засоби гігієни в Києві. Ми відібрали найкращі продукти, які можна купити онлайн за оптимальною вартістю. Більш того, АкваМаркет готовий запропонувати знижки оптовим клієнтам. Кожен відвідувач сайту отримує можливість цілодобово оформити замовлення на всі види товарів. Доставка в регіони миттєва. Ми не змусимо Вас чекати!

Прокладки урологічні і їх особливості

Нетримання сечі - звичне явище, з яким стикаються люди різного віку. Мимовільне сечовипускання стає причиною дискомфорту. Часто проблема носить тимчасовий характер, але в деяких випадках це стає результатом вікових змін, що відбуваються в організмі. Для допомоги в подібних ситуаціях були створені урологічні прокладки. Залежно від розміру поглинаючої поверхні і абсорбційних властивостей такі вироби допомагають при різних стадіях нетримання сечі. Гігієнічні засоби постійно вдосконалюються. Виробники роблять їх тонше, покращують систему кріплення на білизну, а також застосовують інноваційні матеріали для підвищення всмоктуючої здатності.

Урологічні прокладки для чоловіків і жінок відрізняються рядом особливостей:

  • Тривалий характер дії. Одягнувши прокладку, людина отримує до 5-6 годин часу, вільного від настирливих думок про порушення сечовипускання. В асортименті є спеціальні урологічні труси для особливо важких фізичних ускладнень. Їх застосовують для догляду за лежачими хворими, в пологових будинках або після операцій на органах таза. Вони розраховані на 7-12 годин носіння.
  • Високий ступінь поглинання. Якщо Вас цікавить, в чому відмінність від прокладок для критичних днів, то саме цей критерій є головним. Урологічні прокладки для жінок мають відмінні поглинаючі властивості, тому утримують рідину краще, ніж звичайні засоби гігієни.
  • Максимальний комфорт. Після появи урологічних прокладок Тена інтимна гігієна істотно спростилася. Такі прокладки надійно захищають від протікань рідини на одяг, постіль, меблі. Людині не потрібно соромитися за особливості свого організму, тому йому забезпечено стабільний психоемоційний стан.

Урологічні прокладки для жінок - це специфічний продукт, за допомогою якого проблема нетримання сечі вирішується швидко і просто. Досягається подібна ефективність за рахунок використання певних матеріалів, а також іншого анатомічної будови. Урологічні прокладки Тена здатні не просто поглинати рідину, а й блокувати запахи. Про всмоктуючі здатності виробів говорить кількість крапель, зазначених на упаковці. Тут діє принцип як і зі звичайними гігієнічними прокладками: чим більше крапель, тим краще поглинання. Однак такі прокладки не замінюють звичайні гігієнічні. Тому під час менструації жінкам слід використовувати традиційні засоби особистої гігієни.

Як часто міняти прокладки урологічні

Дані засоби гігієни відрізняються за властивостями. В середньому, вироби необхідно міняти кожні 4-5 годин. Тоді людині буде забезпечена якісна особиста гігієна. Сучасні урологічні прокладки Сені надійно утримують вологу всередині, тому підмиватися після кожної заміни не обов'язково. Це сприяє збереженню здорової мікрофлори і нормального pH-балансу шкіри в області паху. Отже, дотримуючись правил використання урологічних прокладок, можна не боятися появи попрілостей, подразнень або алергії.

Як вибрати прокладки урологічні Сені

Ступінь нетримання сечі - головний критерій, який варто враховувати при виборі засобів гігієни. У продажу є прокладки і труси урологічні з різним ступенем поглинання, розраховані на певний обсяг виділень. Цей показник варіюється в межах 50-500 мл. В інтернет-магазині АкваМаркет Ви знайдете не тільки прокладки для легкого ступеня нетримання, але і урологічні труси зі поглинанням понад 900 мл. Також при виборі звертайте увагу на такі фактори:

  • Статева приналежність. Жіночі та чоловічі прокладки трохи відрізняються за конструктивними особливостями, тому підходять тільки для користувачів однієї статі.
  • Кількість прокладок в упаковці.
  • Чи є на виробах бортики, які перешкоджають протіканню.
  • Чи присутній в складі латекс, оскільки сьогодні багато людей страждають від алергії на даний матеріал.
  • Наявність антибактеріальної просочення.

Прокладки урологічні Тена, Сені - це спосіб вирішити серйозну проблему зі здоров'ям максимально делікатно і дбайливо. Такі гігієнічні засоби дарують комфорт і впевненість у будь-якій ситуації. Замовте товари на АкваМаркет, оформивши доставку в Київ, Харків, Чернігів або будь-яке інше місто України. Якщо Ви не впевнені у виборі, зверніться до наших менеджерів за безкоштовною консультацією. Коллцентр 8877 працює цілодобово.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (24)

- грн
Ще
Сортування: За замовчуванням
Depend Super Pad, 8 шт., Прокладки урологічні Depend Super Pad, 8 шт., Прокладки урологічні

на завтра
Артикул: 27330
Depend, Normal Plus, 12 шт., Прокладки урологічні, 3 краплі

на завтра
Артикул: 27329
Seni Lady, Mini 20 шт., Урологічні прокладки, без крилець, 2 краплі

на завтра
Артикул: 60715
Seni Man Super, 20 шт, Урологічні прокладки, чоловічі, 6 крапель

на завтра
Артикул: 58430
Seni, Lady Normal, 20 шт, Прокладки урологічні, 3 краплі

на завтра
Артикул: 58431
Seni, Lady Plus, 15 шт., Прокладки урологічні, 6 крапель

на завтра
Артикул: 27404
Seni, Lady Super, 15 шт., Прокладки урологічні, 5 крапель Seni, Lady Super, 15 шт., Прокладки урологічні, 5 крапель Seni, Lady Super, 15 шт., Прокладки урологічні, 5 крапель

на завтра
Артикул: 27405
Tena Lady Extra, 20 шт, Урологічні прокладки, 4 краплі, без крилець

на завтра
Артикул: 64702
Tena Lady Maxi, 12 шт., Тена Леді Максі, Прокладки урологічні, 5 крапель

на завтра
Артикул: 64706
Tena Lady, Extra Plus, 8 шт., Прокладки урологічні, 6 крапель

на завтра
Артикул: 47081
Tena Lady, Slim Normal, 12 шт., Прокладки урологічні, 3 краплі Tena Lady, Slim Normal, 12 шт., Прокладки урологічні, 3 краплі

на завтра
Артикул: 47082
Tena Lady, Slim Normal, 24 шт., Прокладки урологічні, 3 краплі Tena Lady, Slim Normal, 24 шт., Прокладки урологічні, 3 краплі

на завтра
Артикул: 47089
Tena for Men Level 1, 24 шт, Урологічні прокладки для чоловіків, 3 краплі

на завтра
Артикул: 64713
Tena, Lady Extra, 10 шт, Урологічні прокладки, 4 краплі, без крилець

на завтра
Артикул: 64701
Tena Lady slim, 28 шт., Прокладки урологічні, жіночі, 1 крапля Tena Lady slim, 28 шт., Прокладки урологічні, жіночі, 1 крапля

на завтра
Артикул: 47087
Tena Lady, Ultra Mini, 14 шт., Прокладки урологічні, 1 крапля

на завтра
Артикул: 47083