Рідина від комарів - купити Засіб від комарів у Києві, доставка води - АкваМаркет
0

Рідина від комарів


У теплу пору року фумігатор і рідина від комарів - це найкращий спосіб захисту будинку від настирливих комах. Згідно відгукам, саме цей вид репелента в комплексі з фумігатором показує максимальну ефективність навіть за умови, що в будинку відкриті вікна. На відміну від пластин, рідина від комарів випаровується з пристрою дуже повільно, тим самим забезпечуючи тривалу дію репеленту. Пластина розрахована на 6-8 годин, після чого засіб від комарів в розетку перестає діяти. У той же час при використанні рідкого розчину Ви самостійно визначаєте оптимальну тривалість роботи фумігатора. Це може бути хоч одна година, хоч 12 годин. При використанні фумігатора протягом ночі одного флакона в середньому вистачає на 30-45 ночей в залежності від виробника і інтенсивності формули. При цьому Вам не потрібно постійно міняти пластини. Рідина від комарів для електрофумігаторів фіксується всередині пристрою і тримається там до моменту, поки речовина повністю не випарується. Це істотно спрощує експлуатацію, гарантуючи щоденну ефективність пристрою.

Рідина для фумігатора від комах і її особливості

Виробники ретельно вивчили вплив на людину репелентів, тому розробили абсолютно безпечну формулу. Вона надає нейропаралітичну або відлякуюючу дію на комах, але не впливає на людину чи домашніх тварин. Речовина випаровується через стрижень, який входить в шийку флакончика. На стрижень впливає нагрівальний елемент фумігатора. Поступово рідина випаровується, заповнюючи простір в приміщенні і надаючи потрібну дію на комах. Переваги рідкого засобу від комах:

 • Ефективний захист від комах навіть при відкритих вікнах в кімнаті.
 • Абсолютно без запаху.
 • Повністю безпечний для людини і домашніх тварин.
 • Вплив на комах в приміщенні через 40-50 хвилин після включення.
 • Тривалий термін експлуатації. Залежно від обсягу і концентрації рідина від комарів Раптор, Рейд, Москітол розрахована на 30-60 ночей.
 • Герметичний флакон, який виключає можливість проливання засобу.

Купити рідину від комарів в Києві

Великий вибір рідких репелентів Ви знайдете на сторінках нашого інтернет-магазину. В наявності якісні та оригінальні рідини для фумігатора, ефективні навіть в умовах високої активності комах. Ви можете замовити рідину від комарів для дитячої кімнати, яка може застосовуватися з перших днів життя немовляти. Такі репеленти містять натуральні компоненти, ефірні масла і вітаміни. Завдяки нейтральному і ледь вловимому аромату вони не викликають дискомфорту навіть при тривалій експлуатації. Рідини надійно захищають від усіх видів летючих комах, м'яко діють і не викликають алергії.

АкваМаркет відібрав найкращі репеленти, якість яких перевірена не тільки експертами, але і підтверджена відгуками споживачів. До ваших послуг:

 • Величезний онлайн-каталог рідких репелентів і фумігаторів.
 • Цілодобова форма замовлення, через яку можна оформити покупку онлайн.
 • Можливість доставки в будь-яку точку країни.
 • Зручні способи оплати.
 • Можливість замовити засоби для фумігатора онлайн як в роздріб, так і оптом.
 • Безкоштовна консультація по асортименту або питань оформлення замовлення.

Подбайте про комфортний сон сьогодні. Замовте засіб для фумігатора онлайн, і вже завтра отримайте його в пункті призначення.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (10)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Raid, 20 мл, Рідина від комарів, 30 ночей Raid, 20 мл, Рідина від комарів, 30 ночей
Артикул: 9103