Фільтр
Всього товарів: 81

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 81

Сортування

Сортування:
Артикул: 9082
2090

В якості сировини для макаронів Мак-Вар "Здоров'я" №1 використовується борошно грубого помелу з цільнозмеленого зерна пшениці, завдяки чому  у борошні залишилися усі вітаміни, мікроелементи, клітковина і зародки зерен. Макарони ТМ «Мак-Вар» - це єдині дієтичні макарони на ринку України! 

1890 грн.

(0)
Артикул: 9082
Артикул: 11313

Макарони Barilla (Барілла) Penne Rigate (Пенне Регате) виготовлені з твердих сортів пшениці за італійським рецептом.  Макарони прекрасно поєднуються з класичними соусами, а також з легкими соусами на основі овочів. Вироби Барілла мають гладку поверхню, рівний золотистий колір, можуть мати вкраплення - частинки оболонки зерна. Це свідчить про те, що для їх виготовлення використовувалися тверді сорти пшениці. Саме тому макарони багаті клітковиною, вітамінами та мікроелементами. Паста Barilla поставляються в зручній для зберігання картонній упаковці, яка зберігає свіжість і форму продукту. Особливості макаронів Barilla Penne Rigate: - з твердих сортів пшениці; - зберігають форму при варінні; - поєднуються з класичними соусами, рибою, м'ясом, морепродуктами, овочами і сиром.

3600 грн.

(0)
Артикул: 11313
Артикул: 17476

Barilla Spaghetti #5 Спагеті Barilla (Барілла) виготовляються за італійським рецептом. Це один з найпопулярніших видів пасти. Спагеті №5 мають гладку поверхню, рівний золотистий колір і точкові вкраплення - частинки оболонки зерна. Це свідчить про те, що для їх виготовлення використовувалися тверді сорти пшениці. Продукт багатий клітковиною, вітамінами та мікроелементами. Спагеті при варінні зберігають форму, не ламаються і не кришаться. Спагеті Барілла - універсальний вид пасти, який поєднується з безліччю соусів. Варити спагеті в киплячій воді слід не більше восьми хвилин, щоб отримати ступінь готовності «аль денте». Макарони Barilla Спагетті №5 постачаються в зручній для зберігання упаковці, в якій вироби кращим чином захищені від впливу навколишнього середовища. Особливості Спагетти Barilla: - з твердих сортів пшениці; - зберігають форму при варінні; - багаті залізом і вітамінами групи В; - поєднуються з безліччю соусів.

6800 грн.

(0)
Артикул: 17476
Артикул: 22661
Barilla, 1 кг, Макарони, Fusilli, №98, картон

+1 день

Улюблена форма - макаронні спіральки з твердих сортів пшениці "Fusilli" (Фузіллі) виробництва ТМ "Barilla" (Барілла)  найбільше підходять для приготування пасти аль денте. Макаронні спіральки "Fusilli" від "Barilla" вишукано виглядають під час подачі, на їхній основі вдаються оригінальні запіканки, їх також можна додавати до салатів, змішувати з різноманітними заправками, соусами, подавати з сирами (пармезаном, моцареллою). Особливості макарон "Fusilli" від "Barilla": готуються за 11 хвилин; енергетична цінність на 100 г продукту складає 359 ккал; джерело повільних вуглеводів, рослинного білка та поживних речовин; надійна картонна упаковка захищає продукт від зайвої вологи, прямих сонячних променів та є зручною для порційного насипання.

6400 грн.

(0)
Артикул: 22661
Артикул: 8653

Макарони Barilla (Барілла) Penne Rigate (Пенне Регате) виготовлені з твердих сортів пшениці за італійським рецептом.  Макарони прекрасно поєднуються з класичними соусами, а також з легкими соусами на основі овочів. Вироби Барілла мають гладку поверхню, рівний золотистий колір, можуть мати точкові вкраплення - частинки оболонки зерна. Це свідчить про те, що для їх виготовлення використовувалися тверді сорти пшениці. Саме тому макарони багаті клітковиною, вітамінами та мікроелементами. Паста Barilla поставляються в зручній для зберігання картонній упаковці, яка зберігає свіжість і форму продукту. Особливості макаронів Barilla Penne Rigate: - з твердих сортів пшениці; - зберігають форму при варінні; - поєднуються з класичними соусами, рибою, м'ясом, морепродуктами, овочами і сиром.

6800 грн.

(0)
Артикул: 8653
Артикул: 22656
Barilla, 275 г, Макарони, Farfalline, Яєчні, картон

+1 день

Класичні італійські макарони "Farfalline" (Фарфалліне) виробництва ТМ "Barilla" (Барілла) мають подібну до фарфалле форму, однак дещо видозмінену та меншу за розміром. Яєчні макарони "Farfalline" від "Barilla" виготовляються із твердих сортів пшениці, вони чудово тримають форму, не розварюються та не злипаються, до того ж ще й швидко готуються. Особливості макарон "Farfalline" від "Barilla": цікава форма викликає особливий інтерес та апетит у дітей; гармонійно поєднуються з усіма класичними соусами до пасти; енергетична цінність на 100 г продукту складає 367 ккал; надійна картонна упаковка захищає продукт від зайвої вологи, прямих сонячних променів та є зручною для порційного насипання.

4100 грн.

(0)
Артикул: 22656
Артикул: 22660
Barilla, 275 г, Макарони, Filini, Яєчні, Вермішель, картон

+1 день

Насичений яєчний смак вермішелі з твердих сортів пшениці "Filini" (Філіні) виробництва ТМ "Barilla" (Барілла) нагадує домашні макарони (лапшу), тому продукт неодмінно сподобається поціновувачам домашньої кухні. Макарони яєчні "Filini" від "Barilla" мають приємний золотистий відтінок і насичений пшеничний аромат, вони швидко готуються та добре поєднуються з усіма видами м'яса, рибою, морепродуктами, а також овочевими гарнірами. Особливості макарон  із додаванням яйця "Filini" від "Barilla": спеціальна форма тоненьких коротких ниточок, яка до вподоби як дорослим, так і дітям; енергетична цінність на 100 г продукту складає 367 ккал; завдяки картонній упаковці продукт добре зберігає свої смакові властивості .

4100 грн.

(0)
Артикул: 22660
Артикул: 22655
Barilla, 5 кг, Макарони, Spaghetti n.5, м/у

+1 день

Макарони Spaghetti (Спагеті) №5 від ТМ Barilla (Барілла) - це один з дуже популярних і відомих різновидів пасти, який є символом традиційної італійської кухні. Продукт збагачений клітковиною, мікроелементами і вітамінами. Поставляється у великій м'якій упаковці, вагою 5 кг. Виготовляються макарони Spaghetti №5 ТМ Barilla на основі пшеничного борошна твердих сортів. Продукт пропонується їсти з додаванням соусу, який підкреслить чудовий смак макаронних виробів. Спагеті відмінно поєднуються з класичними італійськими соусами. Таке поєднання продуктів сподобається як дорослим, так і дітям. Особливості макаронів Spaghetti №5 ТМ Barilla: виконані на основі твердих сортів пшениці; при приготуванні не втрачають форму; рекомендується варити не більше 8 хвилин; на основі натуральних інгредієнтів; в складі є глютен; не включає ГМО.

33300 грн.

(0)
Артикул: 22655
Артикул: 22653
Barilla, 500 г, Макарони, Bavette n.13, картон

+1 день

Макарони Bavette (Баветте) №13 від ТМ Barilla (Барілла) - це один з дуже популярних різновидів пасти, представленої в довгому і трохи плоскому форматі. Продукт збагачений клітковиною, мікроелементами і вітамінами. Поставляється в комфортній картонній коробці, вагою 500 г. Виготовляються макарони Bavette №13 ТМ Barilla на основі пшеничного борошна твердих сортів. Продукт пропонується їсти з додаванням соусу, який підкреслить чудовий смак макаронних виробів. За рахунок своєї незвичайної форми, соус відмінно утримується на поверхні пасти. Таке поєднання продуктів сподобається як дорослим, так і дітям. Особливості макаронів Bavette №13 ТМ Barilla: виконані на основі твердих сортів пшениці; при приготуванні не втрачають форму; рекомендується варити не більше 8 хвилин; на основі натуральних інгредієнтів; не включає ГМО.

3400 грн.

(0)
Артикул: 22653
Артикул: 13697

Макарони Barilla (Барілла) виготовлені з твердих сортів пшениці за італійським рецептом. Макарони Капелліні родом з півночі Центральної Італії та отримали свою назву через витончену форму. CAPELLINI (Капелліні) перекладається з італійської як "тонке волосся". Даний вид пасти являє собою тонкі, приблизно 0,88 мм в діаметрі, макаронні вироби, подібні спагеті. Макаронні вироби Барілла мають гладку поверхню, рівний золотистий колір, можуть мати точкові вкраплення - частинки оболонки зерна. Це свідчить про те, що для їх виготовлення використовувалися тверді сорти пшениці. Тому макарони багаті клітковиною, вітамінами й мікроелементами. Попри те, що на вигляд капелліні дуже тендітні, при варінні вони зберігають форму, не ламаються і не кришаться. Макарони Barilla Капелліні прекрасно поєднуються з класичними соусами італійської кухні, особливо з соусом зі свіжих томатів і базиліка, а також з вершковим соусом і креветками. Варити CAPELLINI в киплячій воді слід не більше трьох хвилин. Макарони Barilla Капелліні №1 поставляються в зручній для зберігання картонній упаковці, в якій вироби кращим чином захищені від впливу навколишнього середовища. Особливості макарон Barilla CAPELLINI: - сорт капелліні; - з твердих сортів пшениці; - зберігають форму при варінні; - поєднуються з класичними соусами.

3600 грн.

(0)
Артикул: 13697
Артикул: 11312

Макарони торгової марки Barilla чудово підходять для приготування страв з легкими соусами або рибою, простими соусами на основі оливкової олії або навіть для салатів. Виріб Барілла Фарфалле виготовлений з твердих сортів пшениці. Паста Barilla Фарфалле є хорошим джерелом енергії, містить багато заліза і вітамін В. Вперше паста Фарфалле - що італійською означає "метелик" -- з'явилась в Ломбардії близько 1500 року н.е.

3800 грн.

(0)
Артикул: 11312
Артикул: 22658
Barilla, 500 г, Макарони, Fettuccine, Яєчні, м/у

+1 день

Макарони Fettuccine (феттуччіні) яєчні від ТМ Barilla (Барілла) - це один з різновидів пасти, який виконаний у вигляді тонко розкатаної смужки тіста шириною 7 мм і зовні нагадує стрічку. Продукт збагачений клітковиною, мікроелементами і вітамінами. Поставляється в м'якій упаковці, вагою 250 г, розрахованою на 4 порції. Виготовляються макарони феттуччіні ТМ Barilla на яєчній основі з пшеничного борошна твердих сортів. Продукт пропонується їсти з додаванням соусу, який підкреслить чудовий смак макаронних виробів. Феттуччіне відмінно поєднуються з класичними італійськими соусами. Особливості яєчних макаронів Fettuccine ТМ Barilla: виконані на яєчній основі з твердих сортів пшениці; при приготуванні не втрачають форму; рекомендується варити не більше 5 хвилин; на основі натуральних інгредієнтів; не включає ГМО.

5700 грн.

(0)
Артикул: 22658
Артикул: 22659
Barilla, 500 г, Макарони, Filini, Вермішель, №30, картон

+1 день

Макарони з твердих сортів пшениці "Filini" (Філіні) виробництва ТМ "Barilla" (Барілла) - це класична італійська вермішель, що добре тримає форму, не розварюється та не злипається під час приготування. Завдяки спеціальній формі короткої соломки макарони "Filini" від "Barilla" найкраще підходять для приготування ситних супів та запіканок, а також вони чудово поєднуються з різноманітними соусами та підливами.  Особливості макарон "Filini" від "Barilla": вигідний формат продукту вагою 500 г для приготування смачного і поживного обіду на велику родину; енергетична цінність на 100 г продукту складає 350 ккал; надійна картонна упаковка захищає продукт від зайвої вологи, прямих сонячних променів та є зручною для порційного насипання.

3400 грн.

(0)
Артикул: 22659
Артикул: 11314

Barilla (Барілла) макарони, Fusilli (Фузіллі) виготовлені з твердих сортів пшениці за італійським рецептом. Фузіллі - макаронні вироби спіралевидної форми. Завдяки такому зовнішньому вигляду даний вид пасти особливо припадає до смаку дітям. Макарони прекрасно поєднуються з класичними соусами, а також з легкими соусами на основі овочів. Вироби Барілла мають гладку поверхню, рівний золотистий колір, можуть мати точкові вкраплення - частинки оболонки зерна. Це свідчить про те, що для їх виготовлення використовувалися тверді сорти пшениці. Саме тому макарони багаті клітковиною, вітамінами та мікроелементами. Паста Barilla поставляються в зручній для зберігання картонній упаковці, яка зберігає свіжість і форму продукту. Особливості макаронів Barilla Farfalle: - форма спіралей; - з твердих сортів пшениці; - зберігають форму при варінні; - поєднуються з класичними соусами, рибою, м'ясом, морепродуктами, овочами і сиром.

3600 грн.

(0)
Артикул: 11314
Артикул: 13699

Макарони Barilla (Барілла) STELLINE (Стелліне) мають форму зірочок і найчастіше використовуються в приготуванні бульйонів і супів. Завдяки такому зовнішньому вигляду, макарони Берілла Стелліне дуже подобаються дітям. Стелліне зберігають форму, колір і смакові якості при тривалому варінні. Італійці люблять додавати їх в бульйони, в традиційний суп мінестроне і томатний крем-суп з морепродуктами. Також Стелліне можна готувати з тушкованими овочами, м'ясом, рибою або морепродуктами. Вони доповнять смак страви та прикрасять його зовнішній вигляд. Макарони Barilla (Берілла) STELLINE (Стелліне) виготовлені з твердих сортів пшениці й багаті клітковиною, вітамінами та мікроелементами. Стелліне Берілла рекомендується варити 7 хвилин. Макарони Barilla Стелліне №27 поставляються в зручній для зберігання картонній упаковці, в якій вироби кращим чином захищені від впливу навколишнього середовища. Особливості макаронів Barilla STELLINE: - форма зірочок; - можна додавати в супи або тушковані блюда з овочей та бобових; - із твердих сортів пшениці; - зберігають форму при варінні.

3600 грн.

(0)
Артикул: 13699
Артикул: 13698

Макарони Barilla (Берілла) Тагліаті №38 виготовлені з твердих сортів пшениці за італійським рецептом. Тагліаті - це короткі тонкі макарони. Їх можна додавати в супи та бульйони, а також готувати з різними соусами. Barilla рекомендує рецепт кремового супу з червоної сочевиці, прикрашений подрібненим мигдалем і петрушкою, який можна знайти на упаковці. Тагліаті припадуть до смаку, як дітям, так і дорослим. Макаронні вироби Берілла мають гладку поверхню, рівний золотистий колір, можуть мати точкові вкраплення - частинки оболонки зерна. Це свідчить про те, що для їх виготовлення використовувалися тверді сорти пшениці. Саме тому макарони багаті клітковиною, вітамінами та мікроелементами. Варити тагліаті в киплячій воді слід близько шести хвилин. Тагліаті Берілла зберігають пружну форму при варінні, не злипаються і не кришаться. Макарони Barilla TAGLIATI №38 поставляються в зручній для зберігання картонній упаковці, в якій вироби кращим чином захищені від впливу навколишнього середовища. Особливості макаронів Barilla Tagliati: - можна додавати в супи; - з твердих сортів пшениці; - зберігають форму при варінні.

3600 грн.

(0)
Артикул: 13698
Артикул: 16059

Спагеті Barilla (Барілла) виготовляються за італійським рецептом. Це один з найпопулярніших видів пасти. Спагеті №5 мають гладку поверхню, рівний золотистий колір і точкові вкраплення - частинки оболонки зерна. Це свідчить про те, що для їх виготовлення використовувалися тверді сорти пшениці. Продукт багатий клітковиною, вітамінами та мікроелементами. Спагеті при варінні зберігають форму, не ламаються і не кришаться. Спагеті Барілла - універсальний вид пасти, який поєднується з безліччю соусів. Варити спагеті в киплячій воді слід не більше восьми хвилин, щоб отримати ступінь готовності «аль денте». Макарони Barilla Спагетті №5 постачаються в зручній для зберігання упаковці, в якій вироби кращим чином захищені від впливу навколишнього середовища. Особливості Спагетти Barilla: - з твердих сортів пшениці; - зберігають форму при варінні; - багаті залізом і вітамінами групи В; - поєднуються з безліччю соусів.

3600 грн.

(0)
Артикул: 16059
Артикул: 12812

Спагеті Barilla (Барілла) №3 виробляються за оригінальною італійською рецептурою і є найпопулярнішим в видом пасти. Barilla Спагетті №3 мають гладку поверхню, рівний золотистий колір і точкові вкраплення - частинки оболонки зерна. такі характеристики свідчить про те, що продукт виробляється з твердого сорту пшениці. Макарони Barilla Спагетті №3 поставляються в зручній для зберігання картонній упаковці. Таким чином вироби захищені від впливу навколишнього середовища і зберігаю всі свої смакові якості протягом тривалого часу. Особливості Спагеті Barilla: - з твердих сортів пшениці; - зберігають форму при варінні; - містять вітаміни і мікроелементи.

3600 грн.

(0)
Артикул: 12812
Артикул: 8656

Combino Spaghettini - це справжні італійські спагеті з твердих сортів пшениці. Традиційно подаються з різними соусами, м'ясом, сиром, оливками або овочами. Для виготовлення макаронів Комбіно використовують борошно грубого помелу, тому продукт ідеально підійде для підтримання себе у формі.  Час приготування спагеті Combino Spaghettini складає всього 7-9 хвилин.Вага упаковки: 500 г.Країна-виробник: Італія

3400 грн.

(0)
Артикул: 8656
Артикул: 17229

Спагеті De Cессо (Де Чекко) Spaghetti № 12 (Спагеті № 12 ) виготовляються за італійським рецептом. Це один з найпопулярніших видів пасти. Спагеті № 12 мають гладку поверхню, рівний золотистий колір і точкові вкраплення - частинки оболонки зерна. Це свідчить про те, що для їх виготовлення використовувалися тверді сорти пшениці. Продукт багатий клітковиною, вітамінами та мікроелементами. Спагеті при варінні зберігають форму, не ламаються і не кришаться. Спагеті Де Чекко - універсальний вид пасти, який поєднується з безліччю соусів. Варити спагеті в киплячій воді слід не більше восьми хвилин, щоб отримати ступінь готовності «аль денте». Макарони Спагеті Де Чеко № 12 постачаються в зручній для зберігання упаковці, в якій вироби кращим чином захищені від впливу навколишнього середовища. Особливості Спагетти De Cессо Spaghetti № 12: - з твердих сортів пшениці; - зберігають форму при варінні; - багаті залізом і вітамінами групи В; - поєднуються з безліччю соусів.

4500 грн.

(0)
Артикул: 17229
Артикул: 17230

Спагеті De Cессо (Де Чекко) Capellini № 9 (Капеліні № 9) виготовляються за італійським рецептом. Це один з найпопулярніших видів пасти. Капеліні № 9 мають гладку поверхню, рівний золотистий колір і точкові вкраплення - частинки оболонки зерна. Це свідчить про те, що для їх виготовлення використовувалися тверді сорти пшениці. Продукт багатий клітковиною, вітамінами та мікроелементами. Спагеті при варінні зберігають форму, не ламаються і не кришаться. Тонкі спагеті Де Чекко - універсальний вид пасти, який поєднується з безліччю соусів. Варити спагеті в киплячій воді слід не більше восьми хвилин, щоб отримати ступінь готовності «аль денте». Макарони Спагеті Де Чекко № 9 постачаються в зручній для зберігання упаковці, в якій вироби кращим чином захищені від впливу навколишнього середовища. Особливості Спагетти De Cессо Capellini № 9: - з твердих сортів пшениці; - зберігають форму при варінні; - багаті залізом і вітамінами групи В; - поєднуються з безліччю соусів.

4500 грн.

(0)
Артикул: 17230
Артикул: 23129
Dr Schar, 250г, Макарони, Спагетті, Без глютену, м/у

+1 день

Макарони Spaghetti (Спагетті) від ТМ Dr Schar (Доктор Шар) - це один з дуже популярних і відомих різновидів макаронних виробів, які створені за італійськими рецептами. Поставляється в м'якій упаковці, вагою 250 г. Виготовляються макарони Спагетті Dr Schar на основі: пшоняного борошна, кукурудзяного борошна, рисової муки, сиропу (тростинного). Можуть міститися сліди сої. Макаронні вироби італійської компанії ідеально підходять для людей з непереносимістю глютену (споживачам які страждають від захворювання "целіакія"). Особливості макаронів Spaghetti ТМ Dr Schar: на основі натуральних інгредієнтів; при приготуванні не втрачають форму; рекомендується варити не більше 14 хвилин; не містять глютен; не містять лактози; не включають ГМО.

6300 грн.

(0)
Артикул: 23129
Артикул: 18383

Макарони Anellini кільця від торгової марки Dr.Schar стане відмінним доповненням до першої страви, які маленькі гурмани оцінять. Головною особливістю цього продукту є повна відсутність глютену і лактози. Такі солодощі підійдуть для тих, хто перебуває на безглютенової дієті або не переносить лактози. Макарони від Dr.Schar знаходяться в герметичній, картонній упаковці з яскравим дизайном, в якій зберігаються всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. особливості вафель Dr.Schar - маленькі і кругленькі - не містить лактози і глютену.

8970 грн.

(0)
Артикул: 18383
Артикул: 22861
Hokkaido Club, 150 г, Вермішель, Рисова, м/у

+1 день

Рисова вермішель Hokkaido Club (Хоккайдо Клаб) - це один з дуже популярних продуктів харчування в Китаї та Японії. Виготовляється на основі рисової муки і води. Така вермішель є джерелом дієтичного волокна, тому чудово підходить для правильного і здорового харчування. Рисова вермішель Hokkaido Club виконана з натуральних високоякісних і свіжих інгредієнтів. Процес її виробництва ретельно контролюється. Поставляється в зручній м'якій упаковці, вагою 150 г. Особливості рисової вермішелі Hokkaido Club: виконана на основі рисової муки; з натуральних інгредієнтів; містить залізо, кальцій, калій; не містить клейковину; не включає ГМО.

4800 грн.

(0)
Артикул: 22861
Артикул: 22862
Hokkaido Club, 300 г, Вермішель, Рисова, м/у

+1 день

Рисова вермішель Hokkaido Club (Хоккайдо Клаб) - це один з дуже популярних продуктів харчування в Китаї та Японії. Виготовляється на основі рисової муки і води. Така вермішель є джерелом дієтичного волокна, тому чудово підходить для правильного і здорового харчування. Рисова вермішель Hokkaido Club виконана з натуральних високоякісних і свіжих інгредієнтів. Процес її виробництва ретельно контролюється. Поставляється в зручній м'якій упаковці, вагою 300 г. Особливості рисової вермішелі Hokkaido Club: виконана на основі рисової муки; з натуральних інгредієнтів; містить залізо, кальцій, калій; не містить клейковину; не включає ГМО.

9400 грн.

(0)
Артикул: 22862
Артикул: 18219

Мушлі особливі від Holiday - макаронні вироби з твердих високоякісних сортів пшениці. Така вермішель разваривается, зберігає форму, пружність і має приємний смак, який сподобається всій родині. Мушлі особливі ідеально підійде як гарнір. У разі якщо ви дотримуєтеся дієти, така вермішель не відіб'ється на вашій фігурі. Вермішель Holiday 900 г поставляється в фірмовому герметичному пакеті, яка зберігає всі якості продукту протягом тривалого часу. Особливості черепашки особливі Holiday: - зручна упаковка 900 г; - при варінні не злипаються, не розварюються, не втрачають форму; - з твердих сортів пшениці.

1670 грн.

(0)
Артикул: 18219
Артикул: 18218

Пір'я аматорські від Holiday - макаронні вироби з кращих високоякісних сортів пшениці. Така вермішель не розварюється, зберігає форму, пружність і має приємний смак, який сподобається всій родині. Пір'я аматорські ідеально підійде як гарнір. У разі якщо ви дотримуєтеся дієти, така вермішель не відіб'ється на вашій фігурі. Вермішель Holiday 900 г поставляється в фірмовому герметичному пакеті, яка зберігає всі якості продукту протягом тривалого часу. Особливості пір'я аматорські Holiday: - зручна упаковка 900 г; - при варінні не злипаються, не розварюються, не втрачають форму; - з кращих сортів пшениці.

1670 грн.

(0)
Артикул: 18218
Артикул: 18221

Спіральки аматорські від Holiday - макаронні вироби з твердих високоякісних сортів пшениці. Така вермішель разваривается, зберігає форму, пружність і має приємний смак, який сподобається всій родині. Спіральки аматорські ідеально підійде як гарнір. У разі якщо ви дотримуєтеся дієти, така вермішель не відіб'ється на вашій фігурі. Вермішель Holiday 900 г поставляється в фірмовому герметичному пакеті, яка зберігає всі якості продукту протягом тривалого часу. Особливості спіральки аматорські Holiday: - зручна упаковка 900 г; - при варінні не злипаються, не розварюються, не втрачають форму; - з твердих сортів пшениці.

1670 грн.

(0)
Артикул: 18221
Артикул: 9224

La Pasta - це якісні макаронні вироби з твердих сортів пшениці.Фарфалле  - паста у формі метеликів з твердих сортів пшениці. У нас ці макаронні вироби продаються під назвою бантики. Макарони бантики Ла Паста - за їх оригінальну форму - особливо люблять діти, а ще вони прекрасно поєднуються практично з усіма продуктами: м'ясом, рибою, овочами, сиром, горіхами.Секрет якості макаронів La Pasta - структура білку. На відміну від білків м'яких сортів пшениці, білок твердих сортів розщеплюється при температурі кипіння води, а це дозволяє макаронам не злипатися і не розварюватися під час приготування.

1840 грн.

(0)
Артикул: 9224
Артикул: 9227

Вермішель La Pasta - це макаронні вироби високої якості з твердих сортів пшениці, які припадуть до смаку Вам і усій Вашій родині.Як відомо, макарони з твердих сортів пшениці не розварюються, зберігаючи форму і пружність, що особливо важливо для макарон Гнізда Тальятелле, які відрізняються не лише смаком, але і оригінальною формою.Макарони Ла Паста повністю засвоюються і очищають організм від токсинів, оскільки до їх складу входить клітковина, а також вітаміни групи В (підвищують стресостійкість), вітамін Е (попереджає старіння), амінокислота триптофан (сприяє спокійному і глибокому сну), складні вуглеводи (не піднімають рівень цукру в крові, сприяють прискореному обміну речовин) і рослинний білок (15% від добової норми). Ви отримаєте купу насолоди від смаку вермішелі La Pasta без неприємних наслідків для фігури!

1840 грн.

(0)
Артикул: 9227
Артикул: 9226

Гнізда Тальятелле від ТМ La Pasta - це макаронні вироби високої якості з твердих сортів пшениці, які припадуть до смаку Вам і усій Вашій родині. Як відомо, макарони з твердих сортів пшениці не розварюються, зберігаючи форму і пружність, що особливо важливо для макарон Гнізда Тальятелле, які відрізняються не лише смаком, але і оригінальною формою. Макарони Ла Паста повністю засвоюються і очищають організм від токсинів, оскільки до їх складу входить клітковина, а також вітаміни групи В (підвищують стресостійкість), вітамін Е (попереджає старіння), амінокислота триптофан (сприяє спокійному і глибокому сну), складні вуглеводи (не піднімають рівень цукру в крові, сприяють прискореному обміну речовин) і рослинний білок (15% від добової норми). Ви отримаєте купу насолоди від смаку макаронів La Pasta без неприємних наслідків для фігури!

3200 грн.

(0)
Артикул: 9226
Артикул: 9225

Спагеті La Pasta - це універсальні макарони від вітчизняного виробника для приготування страв на кожен день. Спагеті Ла Паста  виготовляють з твердих сортів пшениці, тому вони не розварюються і не злипаються під час варіння. Спагеті La Pasta  традиційно подають з сиром або соусом, але ще з макарон спагеті готують безліч видів пасти. Якщо хочете здивувати близьких чимось простим, але оригінальним, - приготуйте пасту з тунцем та томатами.

1840 грн.

(0)
Артикул: 9225
Артикул: 10727

Макарони La Pasta виготовлено з твердих сортів пшениці за традиційною італійською технологією. Вироби Ла Паста виключно корисні для здоров'я та відрізняються високою якістю продукції. Для виготовлення цієї продукції використовується тільки імпортна сировина - пшениця твердих сортів durum. Макарони у формі пера не розварюються і не злипаються під час приготування. У макаронах з твердих сортів пшениці La Pasta велика кількість цінного рослинного білка й зовсім немає жирів. Крім того, у цих макаронних виробах містяться складні вуглеводи та велика кількість клітковини, які збережуть стрункість фігури.

1840 грн.

(0)
Артикул: 10727
Артикул: 18474

Макарони La Pasta - це якісні макаронні вироби з твердих сортів пшениці. Ріжки La Pasta - паста в формі метеликів з твердих сортів пшениці, який розщеплюється при температурі кипіння води, що дозволяє макаронів не злипалися і не розварюються при приготуванні. Завдяки оригінальній формі - особливо люблять діти, а ще вони прекрасно поєднуються практично з усіма продуктами: м'ясом, рибою, овочами, сиром. La Pasta, Макарони, Ріжки, 400 г можна придбати в зручній і герметично запакованою м'якій упаковці. Такий пакет зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості La Pasta, макарони: виготовлений з натуральних продуктів; з твердих сортів пшениці.

1840 грн.

(0)
Артикул: 18474
Артикул: 9835

Макарони La Pasta виготовлені з твердих сортів пшениці за традиційною італійською технологією. Вироби Ла Паста відрізняються виключною користю для здоров'я і високою якістю продукції. Для виготовлення цієї продукції використовується тільки імпортна сировина - пшениця твердих сортів durum. Макарони у формі спіральки не розварюються і не злипаються під час приготування. У макаронах з твердих сортів пшениці La Pasta велика кількість цінного рослинного білка і взагалі немає жирів. Крім того, у цих макаронних виробах містяться складні вуглеводи і велика кількість клітковини, які збережуть стрункість фігури.

1840 грн.

(0)
Артикул: 9835
Артикул: 22965
La Pasta, 700 г, Макарони, Спагетті, м/у

+1 день

Макарони Спагетті від ТМ La Pasta (Ла Паста) - це один з дуже популярних і відомих різновидів макаронних виробів, які створені за італійськими рецептами. Продукт збагачений рослинним білком, клітковиною, мікроелементами і вітамінами. Поставляється в м'якій упаковці, вагою 700 г. Виготовляються макарони Спагетті La Pasta на основі пшениці твердих сортів, яка називається Durum. В Україні вона не вирощується, так як для такої пшениці потрібен спеціальний клімат і умови. За рахунок великого вмісту вуглеводів і клітковини, спагетті твердих сортів допомагають збалансувати обмін речовин і сприяють зменшенню рівня холестерину в крові. Завдяки всім своїм корисним властивостям продукт підходить для дієтичного харчування. Особливості макаронів Спагетті La Pasta: спагетті Premium класу; виконані на основі твердих сортів пшениці; при приготуванні не втрачають форму; рекомендується варити не більше 8 хвилин; на основі натуральних інгредієнтів; не включає ГМО.

3400 грн.

(0)
Артикул: 22965
Артикул: 23160
Pasta Zara, 500 г, Макарони, Капелліні, м/у

+1 день

Макарони Capellini (Капелліні) від ТМ Pasta Zara (Паста Зара) - це один з різновидів італійських макаронних виробів, які мають дуже тонку довгу форму. Продукт збагачений рослинним білком, клітковиною, мікроелементами і вітамінами. Поставляються в м'якій упаковці, вагою 500 г. Виготовляються макарони Капелліні Pasta Zara на основі пшеничного борошна твердих сортів. У складі є глютен і можуть міститися сліди яєць. Продукт пропонується їсти з додаванням соусу, який підкреслить чудовий смак макаронних виробів. Особливості макаронів Capellini Pasta Zara: виконані на основі твердих сортів пшениці; при приготуванні не втрачають форму; рекомендується варити не більше 3 хвилин; на основі натуральних інгредієнтів; містять глютен; не включають ГМО.

2600 грн.

(0)
Артикул: 23160
Артикул: 23168
Pasta Zara, 500 г, Макарони, Лінгвіні, м/у

+1 день

Макарони Linguine (Лінгвіні) від ТМ Pasta Zara (Паста Зара) - це один з класичних різновидів італійських макаронних виробів, які створені у вигляді плоскої довгої локшини. Лінгвіні значно тонше феттучині і схожі на спагетті плоскої форми. Поставляються в м'якій упаковці, вагою 500 г. Виготовляються макарони Лінгвіні Pasta Zara на основі пшеничного борошна твердих сортів. У складі є глютен і можуть міститися сліди яєць. Продукт пропонується їсти з додаванням соусу, який підкреслить чудовий смак макаронних виробів. Особливості макаронів Linguine Pasta Zara: виконані на основі твердих сортів пшениці; при приготуванні не втрачають форму; рекомендується варити не більше 7 хвилин; на основі натуральних інгредієнтів; містять глютен; не включають ГМО.

2600 грн.

(0)
Артикул: 23168
Артикул: 23161
Pasta Zara, 500 г, Макарони, Спагетті, м/у

+1 день

Макарони Spaghetti (Спагетті) від ТМ Pasta Zara (Паста Зара) - це один з класичних різновидів італійських макаронних виробів, які створені за італійськими рецептами. Продукт збагачений рослинним білком, клітковиною, мікроелементами і вітамінами. Поставляються в м'якій упаковці, вагою 500 г. Виготовляються макарони Спагетті Pasta Zara на основі пшеничного борошна твердих сортів. У складі є глютен і можуть міститися сліди яєць. Продукт пропонується їсти з додаванням соусу, який підкреслить чудовий смак макаронних виробів. Особливості макаронів Spaghetti Pasta Zara: виконані на основі твердих сортів пшениці; при приготуванні не втрачають форму; рекомендується варити не більше 8 хвилин; на основі натуральних інгредієнтів; містять глютен; не включають ГМО.

2600 грн.

(0)
Артикул: 23161
Артикул: 23173
Pasta Zara, 500 г, Макарони, Тальятелле, м/у

+1 день

Макарони Tagliatelle (Тальятелле) від ТМ Pasta Zara (Паста Зара) - це один з класичних різновидів італійських макаронних виробів, які створені у вигляді плоскої довгої локшини, шириною 8 мм. Поставляються в м'якій упаковці, вагою 500 г. Виготовляються макарони Тальятелле Pasta Zara на основі пшеничного борошна твердих сортів. У складі є глютен і можуть міститися сліди яєць. Продукт пропонується їсти з додаванням соусу, який підкреслить чудовий смак макаронних виробів. Особливості макаронів Tagliatelle Pasta Zara: виконані на основі твердих сортів пшениці; при приготуванні не втрачають форму; рекомендується варити не більше 5 хвилин; на основі натуральних інгредієнтів; містять глютен; не включають ГМО.

2900 грн.

(0)
Артикул: 23173
Артикул: 23181
Pasta Zara, 500 г, Макаронні вироби, Лазанья, Яєчна, картон

+1 день

Макаронні вироби Lasagne (Лазанья) від ТМ Pasta Zara (Паста Зара) - це один з різновидів яєчних макаронних виробів, які представлені у вигляді широких тонких листів і призначені для приготування лазаньї. Поставляються в комфортній для зберігання картонній коробці, вагою 500 г. Виготовляються макаронні вироби Лазанья Pasta Zara на основі пшеничного борошна твердих сортів. У складі є глютен і можуть міститися сліди яєць. Особливості макаронних виробів Lasagne Pasta Zara: яєчні листи для приготування лазаньї; виконані на основі твердих сортів пшениці; при приготуванні не втрачають форму; на основі натуральних інгредієнтів; містять глютен; не включають ГМО.

6300 грн.

(0)
Артикул: 23181
Артикул: 8925

Макарони Tre Mulini (Тре Муліні) Penne Lisce (Пенне Ліске) виготовлені з твердих сортів пшениці за італійським рецептом.  Макарони прекрасно поєднуються з класичними соусами, а також з легкими соусами на основі овочів. Вироби Tre Mulini мають гладку поверхню, рівний золотистий колір, можуть мати вкраплення - частинки оболонки зерна. Це свідчить про те, що для їх виготовлення використовувалися тверді сорти пшениці. Саме тому макарони багаті клітковиною, вітамінами та мікроелементами. Особливості макаронів Tre Mulini Penne  Lisce: - з твердих сортів пшениці; - зберігають форму при варінні; - поєднуються з класичними соусами, рибою, м'ясом, морепродуктами, овочами і сиром.

3300 грн.

(0)
Артикул: 8925
Артикул: 23145
Wheatsun Локшина Соба 300г, пакет

+1 день

Wheatsun (Вітсан) Локшина Соба 300г - це яскравий представник східної кухні, традиційна японська локшина з гречаного борошна.  Її офіційна історія налічує кілька сотень років, а насправді з'явилася вона в Японії набагато раніше.  Сьогодні цей продукт став популярним і на європейському континенті, зокрема в Україні, завдяки своїм унікальним властивостям: Локшина Соба є продуктом дієтичного напрямку Рекомендована людям, хворим на цукровий діабет, бо допомагає стабілізувати рівень цукру в крові. Позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, позбавляє від печії. Оскільки гречка містить найбільшу кількість вітамінів і мікроелементів, то і локшина Соба є джерелом корисних речовин.

3400 грн.

(0)
Артикул: 23145
Артикул: 23146
WHEATSUNI, 300г, Удон, Локшина, М/у

+1 день

Удон ТМ "WHEATSUNI" (Витсуни) - різновид японської локшини, виготовлена ​​з органічного пшеничного борошна, води й солі. Удон в Японії додають у різні гарячі й холодні страви. Гармонійно локшина поєднується з морепродуктами, яловичиною, свининою, качкою, соковитими овочами й соєвим соусом. Також удон підходить для приготування в WOK. Але найчастіше локшину удон додають у супи, наприклад місо-суп. У Японії вважається, що холодний удон освіжає у спеку, а гарячий - насичує та зігріває. Особливість удона в тому, що він чудово вбирає аромати й смак бульйону, приправ, соусів. Завдяки цьому смак локшини стає насиченим і незвичайним. Під час приготування локшини удон ТМ "Ветсуні" використовуються тільки натуральні інгредієнти, без додавання шкідливих речовин і барвників. Поставляється в м'якій герметичній упаковці, що надійно захищає локшину від різних впливів і зберігає смак і якість удона.

3400 грн.

(0)
Артикул: 23146
Артикул: 18367

Локшина рисова від торгової марки World's Rice є джерелом рослинного білка, клітковини. Такий продукт люблять не тільки вегетаріанці і спортсмени, а й люди, що стежать за своїм збалансованим харчуванням в цілому. World's Rice, рисова локшина, 400 г можна придбати в зручній і герметично запакованою м'якій упаковці. Такий пакет зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості рисова локшина: виготовлений з натуральних продуктів; підходить для дієтичного харчування; 200 м

6990 грн.

(0)
Артикул: 18367
Артикул: 18715

Макаронні вироби Гребінці від торгової марки серпня є найбільш універсальними і швидкими в приготуванні продуктами харчування. Вони чудово поєднуються з овочами, м'ясом, приправами, сиром і соусами. Макарони гребінці можна доповнити фрикадельками, спеціями, свіжою зеленню. Вони підходять для приготування солодкої молочної локшини, або полити її соусом, підливою, а також запекти з овочами, м'ясом і морепродуктами. Макаронні вироби від Август 400 г можна придбати в зручній і герметично запакованою м'якій упаковці. Такий пакет зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості макаронні вироби від Август : виготовлений з натуральних продуктів; підходить для дієтичного харчування; 400 м

3200 грн.

(0)
Артикул: 18715
Артикул: 18716

Макаронні вироби Локшина від торгової марки серпня є найбільш універсальними і швидкими в приготуванні продуктами харчування. Вони чудово поєднуються з овочами, м'ясом, приправами, сиром і соусами. Макарони Локшина можна доповнити фрикадельками, спеціями, свіжою зеленню. Вони підходять для приготування солодкої молочної локшини, або полити її соусом, підливою, а також запекти з овочами, м'ясом і морепродуктами. Макаронні вироби від Серпень 400 г можна придбати в зручній і герметично запакованою м'якій упаковці. Такий пакет зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості макаронні вироби від Серпень: виготовлений з натуральних продуктів; підходить для дієтичного харчування; 400 г

3200 грн.

(0)
Артикул: 18716
Артикул: 18717

Макаронні вироби Пилка від торгової марки серпня є найбільш універсальними і швидкими в приготуванні продуктами харчування. Вони чудово поєднуються з овочами, м'ясом, приправами, сиром і соусами. Макарони Пилка можна доповнити фрикадельками, спеціями, свіжою зеленню. Вони підходять для приготування солодкої молочної локшини, або полити її соусом, підливою, а також запекти з овочами, м'ясом і морепродуктами. Макаронні вироби від Август 400 г можна придбати в зручній і герметично запакованою м'якій упаковці. Такий пакет зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості макаронні вироби від Август : виготовлений з натуральних продуктів; підходить для дієтичного харчування; 400 м

3200 грн.

(0)
Артикул: 18717

макарони


Макарони є універсальним інгредієнтом. З них можна робити дуже багато чого: супи, запіканки, гарніри і навіть холодні салати. Існує безліч видів макаронів, а Ваші улюблені шукайте в розділі "Макарони".

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $