Фільтр
Всього товарів: 51

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 51

Сортування

Сортування:
Артикул: 11313

Макарони Barilla (Барілла) Penne Rigate (Пенне Регате) виготовлені з твердих сортів пшениці за італійським рецептом.  Макарони прекрасно поєднуються з класичними соусами, а також з легкими соусами на основі овочів. Вироби Барілла мають гладку поверхню, рівний золотистий колір, можуть мати вкраплення - частинки оболонки зерна. Це свідчить про те, що для їх виготовлення використовувалися тверді сорти пшениці. Саме тому макарони багаті клітковиною, вітамінами та мікроелементами. Паста Barilla поставляються в зручній для зберігання картонній упаковці, яка зберігає свіжість і форму продукту. Особливості макаронів Barilla Penne Rigate: - з твердих сортів пшениці; - зберігають форму при варінні; - поєднуються з класичними соусами, рибою, м'ясом, морепродуктами, овочами і сиром.

3600 грн.

(0)
Артикул: 11313
Артикул: 17476

Barilla Spaghetti #5 Спагеті Barilla (Барілла) виготовляються за італійським рецептом. Це один з найпопулярніших видів пасти. Спагеті №5 мають гладку поверхню, рівний золотистий колір і точкові вкраплення - частинки оболонки зерна. Це свідчить про те, що для їх виготовлення використовувалися тверді сорти пшениці. Продукт багатий клітковиною, вітамінами та мікроелементами. Спагеті при варінні зберігають форму, не ламаються і не кришаться. Спагеті Барілла - універсальний вид пасти, який поєднується з безліччю соусів. Варити спагеті в киплячій воді слід не більше восьми хвилин, щоб отримати ступінь готовності «аль денте». Макарони Barilla Спагетті №5 постачаються в зручній для зберігання упаковці, в якій вироби кращим чином захищені від впливу навколишнього середовища. Особливості Спагетти Barilla: - з твердих сортів пшениці; - зберігають форму при варінні; - багаті залізом і вітамінами групи В; - поєднуються з безліччю соусів.

6800 грн.

(0)
Артикул: 17476
Артикул: 8653

Макарони Barilla (Барілла) Penne Rigate (Пенне Регате) виготовлені з твердих сортів пшениці за італійським рецептом.  Макарони прекрасно поєднуються з класичними соусами, а також з легкими соусами на основі овочів. Вироби Барілла мають гладку поверхню, рівний золотистий колір, можуть мати точкові вкраплення - частинки оболонки зерна. Це свідчить про те, що для їх виготовлення використовувалися тверді сорти пшениці. Саме тому макарони багаті клітковиною, вітамінами та мікроелементами. Паста Barilla поставляються в зручній для зберігання картонній упаковці, яка зберігає свіжість і форму продукту. Особливості макаронів Barilla Penne Rigate: - з твердих сортів пшениці; - зберігають форму при варінні; - поєднуються з класичними соусами, рибою, м'ясом, морепродуктами, овочами і сиром.

6800 грн.

(0)
Артикул: 8653
Артикул: 13697

Макарони Barilla (Барілла) виготовлені з твердих сортів пшениці за італійським рецептом. Макарони Капелліні родом з півночі Центральної Італії та отримали свою назву через витончену форму. CAPELLINI (Капелліні) перекладається з італійської як "тонке волосся". Даний вид пасти являє собою тонкі, приблизно 0,88 мм в діаметрі, макаронні вироби, подібні спагеті. Макаронні вироби Барілла мають гладку поверхню, рівний золотистий колір, можуть мати точкові вкраплення - частинки оболонки зерна. Це свідчить про те, що для їх виготовлення використовувалися тверді сорти пшениці. Тому макарони багаті клітковиною, вітамінами й мікроелементами. Попри те, що на вигляд капелліні дуже тендітні, при варінні вони зберігають форму, не ламаються і не кришаться. Макарони Barilla Капелліні прекрасно поєднуються з класичними соусами італійської кухні, особливо з соусом зі свіжих томатів і базиліка, а також з вершковим соусом і креветками. Варити CAPELLINI в киплячій воді слід не більше трьох хвилин. Макарони Barilla Капелліні №1 поставляються в зручній для зберігання картонній упаковці, в якій вироби кращим чином захищені від впливу навколишнього середовища. Особливості макарон Barilla CAPELLINI: - сорт капелліні; - з твердих сортів пшениці; - зберігають форму при варінні; - поєднуються з класичними соусами.

3600 грн.

(0)
Артикул: 13697
Артикул: 11312

Макарони торгової марки Barilla чудово підходять для приготування страв з легкими соусами або рибою, простими соусами на основі оливкової олії або навіть для салатів. Виріб Барілла Фарфалле виготовлений з твердих сортів пшениці. Паста Barilla Фарфалле є хорошим джерелом енергії, містить багато заліза і вітамін В. Вперше паста Фарфалле - що італійською означає "метелик" -- з'явилась в Ломбардії близько 1500 року н.е.

3800 грн.

(0)
Артикул: 11312
Артикул: 11314

Barilla (Барілла) макарони, Fusilli (Фузіллі) виготовлені з твердих сортів пшениці за італійським рецептом. Фузіллі - макаронні вироби спіралевидної форми. Завдяки такому зовнішньому вигляду даний вид пасти особливо припадає до смаку дітям. Макарони прекрасно поєднуються з класичними соусами, а також з легкими соусами на основі овочів. Вироби Барілла мають гладку поверхню, рівний золотистий колір, можуть мати точкові вкраплення - частинки оболонки зерна. Це свідчить про те, що для їх виготовлення використовувалися тверді сорти пшениці. Саме тому макарони багаті клітковиною, вітамінами та мікроелементами. Паста Barilla поставляються в зручній для зберігання картонній упаковці, яка зберігає свіжість і форму продукту. Особливості макаронів Barilla Farfalle: - форма спіралей; - з твердих сортів пшениці; - зберігають форму при варінні; - поєднуються з класичними соусами, рибою, м'ясом, морепродуктами, овочами і сиром.

3600 грн.

(0)
Артикул: 11314
Артикул: 16059

Спагеті Barilla (Барілла) виготовляються за італійським рецептом. Це один з найпопулярніших видів пасти. Спагеті №5 мають гладку поверхню, рівний золотистий колір і точкові вкраплення - частинки оболонки зерна. Це свідчить про те, що для їх виготовлення використовувалися тверді сорти пшениці. Продукт багатий клітковиною, вітамінами та мікроелементами. Спагеті при варінні зберігають форму, не ламаються і не кришаться. Спагеті Барілла - універсальний вид пасти, який поєднується з безліччю соусів. Варити спагеті в киплячій воді слід не більше восьми хвилин, щоб отримати ступінь готовності «аль денте». Макарони Barilla Спагетті №5 постачаються в зручній для зберігання упаковці, в якій вироби кращим чином захищені від впливу навколишнього середовища. Особливості Спагетти Barilla: - з твердих сортів пшениці; - зберігають форму при варінні; - багаті залізом і вітамінами групи В; - поєднуються з безліччю соусів.

3600 грн.

(0)
Артикул: 16059
Артикул: 12812

Спагеті Barilla (Барілла) №3 виробляються за оригінальною італійською рецептурою і є найпопулярнішим в видом пасти. Barilla Спагетті №3 мають гладку поверхню, рівний золотистий колір і точкові вкраплення - частинки оболонки зерна. такі характеристики свідчить про те, що продукт виробляється з твердого сорту пшениці. Макарони Barilla Спагетті №3 поставляються в зручній для зберігання картонній упаковці. Таким чином вироби захищені від впливу навколишнього середовища і зберігаю всі свої смакові якості протягом тривалого часу. Особливості Спагеті Barilla: - з твердих сортів пшениці; - зберігають форму при варінні; - містять вітаміни і мікроелементи.

3600 грн.

(0)
Артикул: 12812
Артикул: 8656

Combino Spaghettini - це справжні італійські спагеті з твердих сортів пшениці. Традиційно подаються з різними соусами, м'ясом, сиром, оливками або овочами. Для виготовлення макаронів Комбіно використовують борошно грубого помелу, тому продукт ідеально підійде для підтримання себе у формі.  Час приготування спагеті Combino Spaghettini складає всього 7-9 хвилин.Вага упаковки: 500 г.Країна-виробник: Італія

3400 грн.

(0)
Артикул: 8656
Артикул: 17229

Спагеті De Cессо (Де Чекко) Spaghetti № 12 (Спагеті № 12 ) виготовляються за італійським рецептом. Це один з найпопулярніших видів пасти. Спагеті № 12 мають гладку поверхню, рівний золотистий колір і точкові вкраплення - частинки оболонки зерна. Це свідчить про те, що для їх виготовлення використовувалися тверді сорти пшениці. Продукт багатий клітковиною, вітамінами та мікроелементами. Спагеті при варінні зберігають форму, не ламаються і не кришаться. Спагеті Де Чекко - універсальний вид пасти, який поєднується з безліччю соусів. Варити спагеті в киплячій воді слід не більше восьми хвилин, щоб отримати ступінь готовності «аль денте». Макарони Спагеті Де Чеко № 12 постачаються в зручній для зберігання упаковці, в якій вироби кращим чином захищені від впливу навколишнього середовища. Особливості Спагетти De Cессо Spaghetti № 12: - з твердих сортів пшениці; - зберігають форму при варінні; - багаті залізом і вітамінами групи В; - поєднуються з безліччю соусів.

4200 грн.

(0)
Артикул: 17229
Артикул: 17230

Спагеті De Cессо (Де Чекко) Capellini № 9 (Капеліні № 9) виготовляються за італійським рецептом. Це один з найпопулярніших видів пасти. Капеліні № 9 мають гладку поверхню, рівний золотистий колір і точкові вкраплення - частинки оболонки зерна. Це свідчить про те, що для їх виготовлення використовувалися тверді сорти пшениці. Продукт багатий клітковиною, вітамінами та мікроелементами. Спагеті при варінні зберігають форму, не ламаються і не кришаться. Тонкі спагеті Де Чекко - універсальний вид пасти, який поєднується з безліччю соусів. Варити спагеті в киплячій воді слід не більше восьми хвилин, щоб отримати ступінь готовності «аль денте». Макарони Спагеті Де Чекко № 9 постачаються в зручній для зберігання упаковці, в якій вироби кращим чином захищені від впливу навколишнього середовища. Особливості Спагетти De Cессо Capellini № 9: - з твердих сортів пшениці; - зберігають форму при варінні; - багаті залізом і вітамінами групи В; - поєднуються з безліччю соусів.

4200 грн.

(0)
Артикул: 17230
Артикул: 18217

Тонка вермішель від Holiday - макаронні вироби з твердих високоякісних сортів пшениці. Така вермішель разваривается, зберігає форму, пружність і має приємний смак, який сподобається всій родині. Тонка вермішель ідеально підійде для заправки супів. У разі якщо ви дотримуєтеся дієти, така вермішель не відіб'ється на вашій фігурі. Вермішель Holiday 900 г поставляється в фірмовому герметичному пакеті, яка зберігає всі якості продукту протягом тривалого часу. Особливості тонкої вермешель Holiday: - зручна упаковка 900г; - при варінні не злипаються, не розварюються, не втрачають форму; - з твердих сортів пшениці.

1600 грн.

(0)
Артикул: 18217
Артикул: 18219

Мушлі особливі від Holiday - макаронні вироби з твердих високоякісних сортів пшениці. Така вермішель разваривается, зберігає форму, пружність і має приємний смак, який сподобається всій родині. Мушлі особливі ідеально підійде як гарнір. У разі якщо ви дотримуєтеся дієти, така вермішель не відіб'ється на вашій фігурі. Вермішель Holiday 900 г поставляється в фірмовому герметичному пакеті, яка зберігає всі якості продукту протягом тривалого часу. Особливості черепашки особливі Holiday: - зручна упаковка 900 г; - при варінні не злипаються, не розварюються, не втрачають форму; - з твердих сортів пшениці.

1600 грн.

(0)
Артикул: 18219
Артикул: 18218

Пір'я аматорські від Holiday - макаронні вироби з кращих високоякісних сортів пшениці. Така вермішель не розварюється, зберігає форму, пружність і має приємний смак, який сподобається всій родині. Пір'я аматорські ідеально підійде як гарнір. У разі якщо ви дотримуєтеся дієти, така вермішель не відіб'ється на вашій фігурі. Вермішель Holiday 900 г поставляється в фірмовому герметичному пакеті, яка зберігає всі якості продукту протягом тривалого часу. Особливості пір'я аматорські Holiday: - зручна упаковка 900 г; - при варінні не злипаються, не розварюються, не втрачають форму; - з кращих сортів пшениці.

1600 грн.

(0)
Артикул: 18218
Артикул: 18220

Holiday, 900 г, Ріжки особливі, м/у - це макаронні вироби високої якості, які вироблені з кращого з українського зерна. 900 грамової упаковки вистачить на велику сімю. Макарони попередньо оброблені паром, завдяки чому їх приготування не займе багато часу. Термін зберігання при температурі 30 ° C 24 місяці. Зручна поліетиленова м'яка упаковка захищає макарони від попадання вологи, А також зручна при транспортуванні і зберіганні. Макарани - це легкий в приготуванні і корисний продукт, який добре поєднується з багатьма салатами і відмінно лягає на гарнір для багатьох страв. Макарони є одним з основних інгредієнтів для багатьох супів.

1600 грн.

(0)
Артикул: 18220
Артикул: 18221

Спіральки аматорські від Holiday - макаронні вироби з твердих високоякісних сортів пшениці. Така вермішель разваривается, зберігає форму, пружність і має приємний смак, який сподобається всій родині. Спіральки аматорські ідеально підійде як гарнір. У разі якщо ви дотримуєтеся дієти, така вермішель не відіб'ється на вашій фігурі. Вермішель Holiday 900 г поставляється в фірмовому герметичному пакеті, яка зберігає всі якості продукту протягом тривалого часу. Особливості спіральки аматорські Holiday: - зручна упаковка 900 г; - при варінні не злипаються, не розварюються, не втрачають форму; - з твердих сортів пшениці.

1600 грн.

(0)
Артикул: 18221
Артикул: 9224

La Pasta - це якісні макаронні вироби з твердих сортів пшениці.Фарфалле  - паста у формі метеликів з твердих сортів пшениці. У нас ці макаронні вироби продаються під назвою бантики. Макарони бантики Ла Паста - за їх оригінальну форму - особливо люблять діти, а ще вони прекрасно поєднуються практично з усіма продуктами: м'ясом, рибою, овочами, сиром, горіхами.Секрет якості макаронів La Pasta - структура білку. На відміну від білків м'яких сортів пшениці, білок твердих сортів розщеплюється при температурі кипіння води, а це дозволяє макаронам не злипатися і не розварюватися під час приготування.

2850 грн.

(0)
Артикул: 9224
Артикул: 9227

Вермішель La Pasta - це макаронні вироби високої якості з твердих сортів пшениці, які припадуть до смаку Вам і усій Вашій родині.Як відомо, макарони з твердих сортів пшениці не розварюються, зберігаючи форму і пружність, що особливо важливо для макарон Гнізда Тальятелле, які відрізняються не лише смаком, але і оригінальною формою.Макарони Ла Паста повністю засвоюються і очищають організм від токсинів, оскільки до їх складу входить клітковина, а також вітаміни групи В (підвищують стресостійкість), вітамін Е (попереджає старіння), амінокислота триптофан (сприяє спокійному і глибокому сну), складні вуглеводи (не піднімають рівень цукру в крові, сприяють прискореному обміну речовин) і рослинний білок (15% від добової норми). Ви отримаєте купу насолоди від смаку вермішелі La Pasta без неприємних наслідків для фігури!

1820 грн.

(0)
Артикул: 9227
Артикул: 9226

Гнізда Тальятелле від ТМ La Pasta - це макаронні вироби високої якості з твердих сортів пшениці, які припадуть до смаку Вам і усій Вашій родині. Як відомо, макарони з твердих сортів пшениці не розварюються, зберігаючи форму і пружність, що особливо важливо для макарон Гнізда Тальятелле, які відрізняються не лише смаком, але і оригінальною формою. Макарони Ла Паста повністю засвоюються і очищають організм від токсинів, оскільки до їх складу входить клітковина, а також вітаміни групи В (підвищують стресостійкість), вітамін Е (попереджає старіння), амінокислота триптофан (сприяє спокійному і глибокому сну), складні вуглеводи (не піднімають рівень цукру в крові, сприяють прискореному обміну речовин) і рослинний білок (15% від добової норми). Ви отримаєте купу насолоди від смаку макаронів La Pasta без неприємних наслідків для фігури!

3540 грн.

(0)
Артикул: 9226
Артикул: 9225

Спагеті La Pasta - це універсальні макарони від вітчизняного виробника для приготування страв на кожен день. Спагеті Ла Паста  виготовляють з твердих сортів пшениці, тому вони не розварюються і не злипаються під час варіння. Спагеті La Pasta  традиційно подають з сиром або соусом, але ще з макарон спагеті готують безліч видів пасти. Якщо хочете здивувати близьких чимось простим, але оригінальним, - приготуйте пасту з тунцем та томатами.

2340 грн.

(0)
Артикул: 9225
Артикул: 10727

Макарони La Pasta виготовлено з твердих сортів пшениці за традиційною італійською технологією. Вироби Ла Паста виключно корисні для здоров'я та відрізняються високою якістю продукції. Для виготовлення цієї продукції використовується тільки імпортна сировина - пшениця твердих сортів durum. Макарони у формі пера не розварюються і не злипаються під час приготування. У макаронах з твердих сортів пшениці La Pasta велика кількість цінного рослинного білка й зовсім немає жирів. Крім того, у цих макаронних виробах містяться складні вуглеводи та велика кількість клітковини, які збережуть стрункість фігури.

1920 грн.

(0)
Артикул: 10727
Артикул: 18474

Макарони La Pasta - це якісні макаронні вироби з твердих сортів пшениці. Ріжки La Pasta - паста в формі метеликів з твердих сортів пшениці, який розщеплюється при температурі кипіння води, що дозволяє макаронів не злипалися і не розварюються при приготуванні. Завдяки оригінальній формі - особливо люблять діти, а ще вони прекрасно поєднуються практично з усіма продуктами: м'ясом, рибою, овочами, сиром. La Pasta, Макарони, Ріжки, 400 г можна придбати в зручній і герметично запакованою м'якій упаковці. Такий пакет зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості La Pasta, макарони: виготовлений з натуральних продуктів; з твердих сортів пшениці.

1820 грн.

(0)
Артикул: 18474
Артикул: 9835

Макарони La Pasta виготовлені з твердих сортів пшениці за традиційною італійською технологією. Вироби Ла Паста відрізняються виключною користю для здоров'я і високою якістю продукції. Для виготовлення цієї продукції використовується тільки імпортна сировина - пшениця твердих сортів durum. Макарони у формі спіральки не розварюються і не злипаються під час приготування. У макаронах з твердих сортів пшениці La Pasta велика кількість цінного рослинного білка і взагалі немає жирів. Крім того, у цих макаронних виробах містяться складні вуглеводи і велика кількість клітковини, які збережуть стрункість фігури.

1920 грн.

(0)
Артикул: 9835
Артикул: 8925

Макарони Tre Mulini (Тре Муліні) Penne Lisce (Пенне Ліске) виготовлені з твердих сортів пшениці за італійським рецептом.  Макарони прекрасно поєднуються з класичними соусами, а також з легкими соусами на основі овочів. Вироби Tre Mulini мають гладку поверхню, рівний золотистий колір, можуть мати вкраплення - частинки оболонки зерна. Це свідчить про те, що для їх виготовлення використовувалися тверді сорти пшениці. Саме тому макарони багаті клітковиною, вітамінами та мікроелементами. Особливості макаронів Tre Mulini Penne  Lisce: - з твердих сортів пшениці; - зберігають форму при варінні; - поєднуються з класичними соусами, рибою, м'ясом, морепродуктами, овочами і сиром.

3200 грн.

(0)
Артикул: 8925
Артикул: 18367

Локшина рисова від торгової марки World's Rice є джерелом рослинного білка, клітковини. Такий продукт люблять не тільки вегетаріанці і спортсмени, а й люди, що стежать за своїм збалансованим харчуванням в цілому. World's Rice, рисова локшина, 400 г можна придбати в зручній і герметично запакованою м'якій упаковці. Такий пакет зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості рисова локшина: виготовлений з натуральних продуктів; підходить для дієтичного харчування; 200 м

6990 грн.

(0)
Артикул: 18367
Артикул: 18715

Макаронні вироби Гребінці від торгової марки серпня є найбільш універсальними і швидкими в приготуванні продуктами харчування. Вони чудово поєднуються з овочами, м'ясом, приправами, сиром і соусами. Макарони гребінці можна доповнити фрикадельками, спеціями, свіжою зеленню. Вони підходять для приготування солодкої молочної локшини, або полити її соусом, підливою, а також запекти з овочами, м'ясом і морепродуктами. Макаронні вироби від Август 400 г можна придбати в зручній і герметично запакованою м'якій упаковці. Такий пакет зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості макаронні вироби від Август : виготовлений з натуральних продуктів; підходить для дієтичного харчування; 400 м

3200 грн.

(0)
Артикул: 18715
Артикул: 18716

Макаронні вироби Локшина від торгової марки серпня є найбільш універсальними і швидкими в приготуванні продуктами харчування. Вони чудово поєднуються з овочами, м'ясом, приправами, сиром і соусами. Макарони Локшина можна доповнити фрикадельками, спеціями, свіжою зеленню. Вони підходять для приготування солодкої молочної локшини, або полити її соусом, підливою, а також запекти з овочами, м'ясом і морепродуктами. Макаронні вироби від Серпень 400 г можна придбати в зручній і герметично запакованою м'якій упаковці. Такий пакет зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості макаронні вироби від Серпень: виготовлений з натуральних продуктів; підходить для дієтичного харчування; 400 г

3200 грн.

(0)
Артикул: 18716
Артикул: 18717

Макаронні вироби Пилка від торгової марки серпня є найбільш універсальними і швидкими в приготуванні продуктами харчування. Вони чудово поєднуються з овочами, м'ясом, приправами, сиром і соусами. Макарони Пилка можна доповнити фрикадельками, спеціями, свіжою зеленню. Вони підходять для приготування солодкої молочної локшини, або полити її соусом, підливою, а також запекти з овочами, м'ясом і морепродуктами. Макаронні вироби від Август 400 г можна придбати в зручній і герметично запакованою м'якій упаковці. Такий пакет зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості макаронні вироби від Август : виготовлений з натуральних продуктів; підходить для дієтичного харчування; 400 м

3200 грн.

(0)
Артикул: 18717
Артикул: 18718

Макаронні вироби Ріжки від торгової марки серпня є найбільш універсальними і швидкими в приготуванні продуктами харчування. Вони чудово поєднуються з овочами, м'ясом, приправами, сиром і соусами. Макарони Ріжки можна доповнити фрикадельками, спеціями, свіжою зеленню. Вони підходять для приготування солодкої молочної локшини, або полити її соусом, підливою, а також запекти з овочами, м'ясом і морепродуктами. Макаронні вироби від Автор 400 г можна придбати в зручній і герметично запакованою м'якій упаковці. Такий пакет зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості макаронні вироби від Автор: виготовлений з натуральних продуктів; підходить для дієтичного харчування; 400 м

3200 грн.

(0)
Артикул: 18718
Артикул: 12365

Вермішель Мівіна - це смачна ідея для швидкого гарячого обіду. Брикет вермішелі Мівіна виготовляється за спеціальною технологією - проходить попередню обробку гарячою парою, завдяки чому готовий продукт такий ніжний на смак і готується за 3 хвилини. Негостра Мівіна зі смаком грибів обов'язково нагадає Вам домашній обід - ароматні макарони зі шматочками грибів - адже спеції для вермішелі Мівіна містять справжні лісові гриби, овочі та зелень.

490 грн.

(0)
Артикул: 12365
Артикул: 12367

Вермішель Мівіна - це смачна ідея для швидкого гарячого обіду. Брикет вермішелі Мівіна виготовляється за спеціальною технологією - проходить попередню обробку гарячою парою, завдяки чому готовий продукт такий ніжний на смак і готується за 3 хвилини. Гостра Мівіна зі смаком курки обов'язково нагадає Вам домашній обід - ароматні макарони зі шматочками курки - адже спеції для вермішелі Мівіна містять натуральне сушене м'ясо курки, овочі та зелень.

490 грн.

(0)
Артикул: 12367
Артикул: 12366

Вермішель Мівіна - це смачна ідея для швидкого гарячого обіду. Брикет вермішелі Мівіна виготовляється за спеціальною технологією - проходить попередню обробку гарячою парою, завдяки чому готовий продукт такий ніжний на смак і готується за 3 хвилини. Негостра Мівіна зі смаком курки обов'язково нагадає Вам домашній обід - ароматні макарони зі шматочками курки - адже спеції для вермішелі Мівіна містять натуральне сушене м'ясо курки, овочі та зелень.

490 грн.

(0)
Артикул: 12366
Артикул: 8318

Вермішель Мівіна - це смачна ідея для швидкого гарячого обіду. Брикет вермішелі Мівіна виготовляється за спеціальною технологією - проходить попередню обробку гарячою парою,  завдяки чому готовий продукт такий ніжний на смак і готується за 3 хвилини. Негостра Мівіна зі смаком м'яса обов'язково нагадає вам домашній обід - ароматні макарони з ситним шматочком свинини або яловичини, - адже спеції для вермішелі Мівіна з  м'ясом містять натуральне сушене м'ясо, овочі і зелень.

490 грн.

(0)
Артикул: 8318
Артикул: 8317

Вермішель Мівіна - це чудова ідея для швидкого гарячого обіду. Брикет вермішелі Мівіна виготовляється за спеціальною технологією - проходить попередню обробку гарячою парою,  завдяки чому готовий продукт такий ніжний на смак і готується за 3 хвилини. Негостра Мівіна із смаком сиру створить враження ланчу в затишному італійському кафе. Запах ароматної пасти з сиром за 3 хвилини перенесе вас на батьківщину Петрарки, адже спеції для вермішелі Мівіна з  сиром ідентичні смаку натурального сиру.

490 грн.

(0)
Артикул: 8317
Артикул: 10528

Макаронні вироби Здоров'я з житнього борошна торгової марки Мак-Вар Екопродукт містять велику кількість корисних мікроелементів і вітамінів, які повністю збереглися в цьому продукті завдяки технології грубого помелу зерна. Ці макарони також містять висівки - найцінніше джерело клітковини. Макарони Мак-Вар Екопродукт Здоров'я №5 з житнього борошна з висівками сприяють зниженню холестерину в крові, виведенню шлаків, поліпшенню роботи шлунково-кишкового тракту і серцево-судинної системи, є ефективним імуномодулятором. Також, вироби з житнього борошна менш калорійні, ніж з пшеничного.

1900 грн.

(0)
Артикул: 10528
Артикул: 10530

Макаронні вироби Здоров'я з житнього борошна торгової марки Мак-Вар Екопродукт містять велику кількість корисних мікроелементів і вітамінів, які повністю збереглися в цьому продукті завдяки технології грубого помелу зерна. Ці макарони також містять солод - проросле житнє зерно, що робить цей продукт цінним джерелом вітамінів. Макарони Мак-Вар Екопродукт Здоров'я №7 з житнього борошна та з пророслим зерном сприяють зниженню холестерину в крові, виведенню шлаків, поліпшенню роботи шлунково-кишкового тракту і серцево-судинної системи, є ефективним імуномодулятором. Також, вироби з житнього борошна менш калорійні, ніж з пшеничного.

1900 грн.

(0)
Артикул: 10530
Артикул: 10529

Макаронні вироби Здоров'я з житнього борошна торгової марки Мак-Вар Екопродукт містять велику кількість корисних мікроелементів і вітамінів, які повністю збереглися в цьому продукті завдяки технології грубого помелу зерна. Ці макарони також містять муку з топінамбура - джерела вітаміну В і С, амінокислот, полісахаридів інулінової групи, а також пектинових речовин. Макарони Мак-Вар Екопродукт Здоров'я №6 з житнього борошна з топінамбуром сприяють зниженню холестерину в крові, виведенню шлаків, поліпшенню роботи шлунково-кишкового тракту і серцево-судинної системи, є ефективним імуномодулятором. Також, вироби з житнього борошна менш калорійні, ніж з пшеничного.

2200 грн.

(0)
Артикул: 10529
Артикул: 9082

В якості сировини для макаронів Мак-Вар "Здоров'я" №1 використовується борошно грубого помелу з цільнозмеленого зерна пшениці, завдяки чому  у борошні залишилися усі вітаміни, мікроелементи, клітковина і зародки зерен. Макарони ТМ «Мак-Вар» - це єдині дієтичні макарони на ринку України! 

1700 грн.

(0)
Артикул: 9082
Артикул: 9083

Макарони пшеничні "Здоров'я" №11 від ТМ «Мак-вар» містять у собі рекордну кількість вітаміну Е, який разом з фолієвою кислотою, селеном і В-каротином допомагає зберегти шкіру молодою та  красивою. Регулярне вживання цього продукту сприяє зниженню холестерину та виведенню з організму шкідливих речовин. Суміш амінокислот, вітамінів, мікро- і макроелементів робить макарони «Мак-вар» незамінною частиною здорового раціону.

1700 грн.

(0)
Артикул: 9083
Артикул: 18987

Вермішель довга рисова від торгової марки «Сто пудів» має в складі рисове борошно і питну воду. Гармонійно поєднується з овочевими та м'ясними стравами. Час приготування 3-4 хвилини в киплячій підсоленій воді. Вермішель рисова «Сто пудів» відмінно підходить для дієтичного харчування. Не містить ГМО, барвників, згущувачів та інших добавок. Рисова вермішель - це блюдо для гурманів і цінителів японської кухні. Вважається, що вона основа довголіття і відмінний засіб для підняття життєвих сил організму. В Японії і Китаї рисова вермішель використовується для приготування маси різних страв. Складається рисова вермішель на 75% з крохмалю, багата вітамінами групи В і Е. А також вона містить такі мінерали: Калій; Фосфор; Марганець; Залізо; Мідь, калій, цинк і залізо. Вживання рисової вермішелі - це не тільки смачно, але і корисно.

5400 грн.

(0)
Артикул: 18987
Артикул: 18663

Макарони алфавіт від торгової марки Сто пудов є найбільш універсальними і швидкими в приготуванні продуктами харчування. Такі макарони гарантовано сподобаються дітям, так як мають форму букв. Вони чудово поєднуються з овочами, м'ясом, приправами, сиром і соусами. Макарони алфавіт можна доповнити фрикадельками, спеціями, свіжою зеленню. Вони підходять для приготування солодкого молочного супу, або полити їх соусом, підливою, а також запекти з овочами, м'ясом і морепродуктами. Макарони алфавіт 300 г можна придбати в зручній і герметично запакованою м'якій упаковці. Такий пакет зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості макарони алфавіт: виготовлений з натуральних продуктів; підходить для дієтичного харчування; 300 м

1040 грн.

(0)
Артикул: 18663
Артикул: 9211

Макарони Чумак - це продукт, який виготовляється в Україні з кращих твердих сортів пшениці. своєю формою макарони нагадують гусяче пір'я, яким писали в давнину. Вони чудово поєднуються з різними соусами і заправками. Макарони Чумак не злипаються при варінні і завжди зберігають свою форму під час приготування.Безперечним плюсом макаронів Чумак є їх форма, яка дозволяє макаронам вбирати більше соусу, що потрапляє всередину кожного "пера".

1890 грн.

(0)
Артикул: 9211
Артикул: 9212

Спіральки ТМ Чумак виготовлені з дурума (борошна з твердих сортів пшениці) з додаванням борошна вищого гатунку, а тому, при дотриманні часу варіння, вказаного на упаковці, макарони не розваряться і не злипнуться.Завдяки оригінальній формі макарони Чумак вбирають в себе більше соусу, ніж звичайні макарони (приміром, спагеті), що робить їх чудовим гарніром. До того ж, спіральки Чумак можна використати для приготування різних салатів (наприклад італійського салату з сиром і макаронами) де кожен інгредієнт має бути просякнутий соусом.

1920 грн.

(0)
Артикул: 9212
Артикул: 17551

Локшина Чумак виготовлена ​​з твердих сортів пшениці. Макарони мають гладку поверхню і рівний золотавий колір. Локшина може вживатися як самостійна страва та доповнюватися соусами або стати компонентом бульйонів та супів. Продукт багатий клітковиною, вітамінами і мікроелементами. Локшина при варінні зберігає форму, не ламається і не кришиться. Макаронні вироби поставляються в зручній для зберігання упаковці вагою 400 г, в якій вироби кращим чином захищені від впливу навколишнього середовища. Особливості локшини Чумак: - з твердих сортів пшениці; - зберігають форму при варінні; - багаті залізом і вітамінами групи В; - поєднуються з безліччю соусів.

2340 грн.

(0)
Артикул: 17551
Артикул: 17913

Макарони Метелики Чумак виготовлені з твердих сортів пшениці за традиційним рецептом, відноситься до фігурної пасти та своєю формою нагадують метелик або бант. Завдяки такому зовнішньому вигляду даний вид пасти особливо припадає до смаку дітям. Макарони Метелики Чумак прекрасно поєднуються з класичними соусами, а також з легкими соусами на основі овочів. Бантики мають гладку поверхню, рівний золотистий колір, можуть мати точкові вкраплення - частинки оболонки зерна. Це свідчить про те, що для їх виготовлення використовувалися тверді сорти пшениці. За рахунок цього макарони багаті клітковиною, вітамінами та мікроелементами. Особливості макаронів Чумак Метелики: - форма метеликів; - з твердих сортів пшениці; - зберігають форму при варінні; - поєднуються з класичними соусами, рибою, м'ясом, морепродуктами, овочами і сиром.

2340 грн.

(0)
Артикул: 17913
Артикул: 11322

Чумак макарони Спагеті мають класичну форму, характерну для спагеті. Вони виробляються з твердих сортів пшениці. Макарони Чумак рівномірного золотистого кольору. Вони добре проявляють свої якості під час приготування, зберігають форму при варінні. Спагеті Чумак поєднуються з класичними томатними й вершковими соусами, з м'ясом, овочами, грибами та сиром. Вони підходять для приготування страв італійської кухні. Макарони багаті клітковиною, вітамінами та мікроелементами. Спагеті Чумак поставляються в зручній для зберігання і транспортування упаковці. Їх слід варити в киплячій воді протягом 8 хвилин. Особливості: - з твердих сортів пшениці; - зберігають форму при варінні; - поєднуються з класичними соусами, м'ясом, грибами, овочами та сиром.

2320 грн.

(0)
Артикул: 11322
Артикул: 17912

Макарони Чумак Спагетіні виготовлені з твердих сортів пшениці за італійським рецептом. Макаронні вироби Чумак мають гладку поверхню, рівний золотистий колір, можуть мати точкові вкраплення - частинки оболонки зерна. Це свідчить про те, що для їх виготовлення використовувалися тверді сорти пшениці. За рахунок цього макарони багаті клітковиною, вітамінами та мікроелементами. Незважаючи на те, що на вигляд спагеттіні дуже тонкі та крихкі, при варінні вони зберігають форму, не ламаються та не кришаться. Спагеті Чумак прекрасно поєднуються з класичними соусами італійської кухні, особливо з соусом зі свіжих томатів і базиліка, вершковим соусом і креветками. Варити Спагетіні Чумак в киплячій воді слід не більше шести хвилин. Особливості макаронів Чумак Спагетіні: - сорт спагеттіні; - з твердих сортів пшениці; - зберігають форму при варінні; - поєднуються з класичними соусами.

2340 грн.

(0)
Артикул: 17912
Артикул: 13478

Barilla (Барілла) макарони, Farfalle (Фарфалле) виготовлені з твердих сортів пшениці за італійським рецептом. Фарфалле, що в перекладі означає «метелики», відноситься до фігурної пасти та своєю формою нагадують метелик чи бант. Завдяки такому зовнішньому вигляду даний вид пасти особливо припадає до смаку дітям. Макарони прекрасно поєднуються з класичними соусами, а також з легкими соусами на основі овочів. Вироби Барілла мають гладку поверхню, рівний золотистий колір, можуть мати вкраплення - частинки оболонки зерна. Це свідчить про те, що для їх виготовлення використовувалися тверді сорти пшениці. Саме тому макарони багаті клітковиною, вітамінами та мікроелементами. Паста Barilla поставляються в зручній для зберігання картонній упаковці, яка зберігає свіжість і форму продукту. Особливості макаронів Barilla Farfalle: - форма метеликів; - з твердих сортів пшениці; - зберігають форму при варінні; - поєднуються з класичними соусами, рибою, м'ясом, морепродуктами, овочами і сиром.

3600 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 13478

макарони


Макарони є універсальним інгредієнтом. З них можна робити дуже багато чого: супи, запіканки, гарніри і навіть холодні салати. Існує безліч видів макаронів, а Ваші улюблені шукайте в розділі "Макарони".

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $