Купити Антисептики Онлайн 24/7 - АкваМаркет
0

Антисептики


Незважаючи на введення жорсткого карантину, коронавірус Covid-19 стрімко поширюється по різних областях України. Люди намагаються купити антисептик, антибактеріальні серветки та інші засоби індивідуального захисту. Вони масово купують санітайзери, антибактеріальне мило, викликаючи тим самим дефіцит подібних товарів на ринку. Всім відомо, що Covid-19 передається повітряно-крапельним шляхом або при контакті рук з слизовими оболонками. Тому дотримання елементарних правил гігієни - найдієвіший спосіб уникнути зараження. Коли немає доступу до мила і воді, для обробки рук використовують санітайзери. Важливо, щоб до складу такого засобу входило не менше 60% спирту. Тоді речовина буде максимально ефективною в боротьбі з вірусами, бактеріями і мікробами. В іншому випадку застосування антисептика марно.

Антисептики і їх ефективність

Пандемія коронавируса привела до зростання попиту на спиртові антисептики, які миттєво зникли з полиць магазинів. Хтось встиг купити оптом антисептик медичний. Однак більшості споживачів сьогодні доводиться довго шукати, де купити в Києві санітайзери для обробки поверхонь.

Згідно з дослідженнями, проведеними кількома європейськими інститутами, застосування антисептика в якості захисту від коронавируса виправдано тільки в разі, якщо немає доступу до води і мила. Санітайзери допомагають знезаражувати шкіру і поверхні, якщо на 60 і більше відсотків складаються зі спирту. Однак антибактеріальне мило більш дієве, оскільки повністю знищує білкову оболонку вірусу. Використовуйте антисептик там, де неможливо помити руки. Але при можливості скористайтеся милом і водою, щоб ретельно очистити руки.

Чи можна використовувати альтернативи

Ті, хто не встиг купити антисептик, підшукує для себе альтернативні рішення. Розберемося в їх ефективності докладніше. Отже, найчастіше на АкваМаркет замовники намагаються купити з доставкою такі види продукції:

  • Потрійний одеколон. Знаменитий одеколон, який ще за радянських часів багато хто використовував як антисептик. А все тому, що кельнська вода на 64% складалася з спирту. Але якщо раніше склад потрійного одеколону залишався незмінним, сьогодні виробники дозволяють собі вольності у використанні компонентів. Дійсно, якщо одеколон виготовлений за традиційною рецептурою, його можна використовувати для обробки поверхонь, оскільки у нього є знезаражувальні властивості.
  • Антибактеріальні серветки. Водно-спиртові гелі більш ефективні в боротьбі із зараженням. Але при їх відсутності можна купити в Києві антибактеріальні серветки і обробляти ними руки. Однак пам'ятайте, що серветки не замінять антисептик медичний і можуть використовуватися тільки в якості тимчасової альтернативи. У нашому магазині Ви можете купити з доставкою серветки антибактеріальні для прибирання, для обробки поверхонь. Також є вироби, розроблені спеціально для дітей.

Чим ще замінити антисептики

Оскільки знайти в Україні санітайзери стало важко, споживачі шукають рецепти, як зробити антисептик для рук вдома. Але варто пам'ятати, що в цьому випадку вкрай важливо дотримуватися пропорції і використовувати якісні інгредієнти. Найменше порушення рецептури вплине на ефективність засобу. Тому експерти рекомендують використовувати якісні медичні антисептики, вироблені перевіреними брендами. Знайти подібну продукцію Ви можете на сторінках нашого інтернет-магазину. АкваМаркет надає можливість цілодобово купити антисептики оптом з доставкою по Києву та Україні. Ми гарантуємо якість продукції, доступні ціни та своєчасно доставляємо товар в будь-яку точку країни, незважаючи на карантин.

Як користуватися антисептиком

Окремі види санітайзерів мають різні властивості. Залежать вони безпосередньо від компонентного складу і концентрації активних речовин. Щоб правильно користуватися антисептиком уважно прочитайте інструкцію на упаковці. Експерти рекомендують наносити засіб на долоні і ретельно розтирати водно-спиртової гель протягом хвилини.

Як протирати смартфон

Мобільний телефон для сучасної людини став своєрідною «третьою рукою». Тому вкрай важливо обробляти пристрій санітайзером з метою захисту від коронавируса. Як протирати смартфон дезінфікуючими засобами, щоб ефективно видалити мікроби і вірус. Використовуйте санітайзери з високою концентрацією спирту. Вимкніть пристрій, нанесіть засіб на м'яку тканину і акуратно обробіть всі поверхні. Після повного висихання пристрій можна включити. Силіконові чохли можна знімати, мити з милом і просушувати, а потім заново надягати на смартфон.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (35)

- грн.
Ще
Ще
Сортування: За замовчуванням
Arnika, 50 мл, Антисептик для рук, 70% спирту
Arnika, 50 мл, Антисептик для рук, 70% спирту
3340
Артикул: 59812
Medical, 100 мл, Антисептик Медікал, 62% спирту
Medical, 100 мл, Антисептик Медікал, 62% спирту
4500
Артикул: 59842
Ефект, 90 мл, спрей антисептичний, 62% спирту
Ефект, 90 мл, спрей антисептичний, 62% спирту
4500
Артикул: 59769
Спрей антисептичний Ефект, 50 мл, 70% спирту, скло
Артикул: 59864
Манорм Експерт, 1 л, Антисептик 70%, з дозатором
Артикул: 59989
Гавана Одеколон, 90мл, 62% спирту
Артикул: 59773
Arnika, 100 шт, Серветки вологі антисептичні
Артикул: 59814
Diodone, 30 мл, Антибактеріальний гель
Артикул: 59844
Manorm, 50 мл, манорм-гель, антисептик для рук
Артикул: 56174
Manorm, Crystal, 50 мл, Антисептик для рук
Артикул: 9579
Super Crystal, 5 л, Антисептик на основі спиртів і гліцерину
Артикул: 67006
новинка!
Waider, 1 л, Антибактеріальний і антисептичний гель для рук
Артикул: 65581
новинка!
Waider, 3 л, Дезинфектор для твердої поверхні і шкіри
Артикул: 65580
новинка!
Waider, 740 мл, Дезинфектор для шкіри і твердих поверхонь Waider, 740 мл, Дезинфектор для шкіри і твердих поверхонь
Артикул: 65579
новинка!
Біоцид плюс, 100 мл, Тонік антисептичний
Артикул: 59849
EcoRelax, упаковка 10 шт, Серветка  Антибактеріальна, в індивідуальній упаковці EcoRelax, упаковка 10 шт, Серветка  Антибактеріальна, в індивідуальній упаковці EcoRelax, упаковка 10 шт, Серветка  Антибактеріальна, в індивідуальній упаковці
Артикул: 59782
alt
Поштучно
Бланідас Актив Ензим, 1 л, Концентрований дезінфікуючий засіб для поверхонь
Артикул: 59811