Фільтр
Всього товарів: 95

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 95

Сортування

Сортування:
Артикул: 5948
23900

Кава Illy – італійський бренд преміум-класу. Високоякісна суміш 9 добірних сортів зерен 100% Арабіки, знаменитих своїм неперевершеним вишуканим ароматом вже більше 50 років. Смакові якості кави illy є поєднанням трьох основних відтінків смаку, ідеально збалансованих між собою: солодкістю, гіркуватістю, кислинкою і тривалим шоколадним післясмаком. Іллі має пікантну гірчинку, що досягається завдяки темному обсмажуванню кавових зерен.

20900 грн.

(2)
Артикул: 5948
Артикул: 1395
8900

Lavazza (Лавацца) мелена кава, Crema e Gusto (Крема е Густо) - це мелені зерна суміші арабіки і робусти, для шанувальників справжньої ароматної кави, які розкриваються нотами міцності в кожній чашці. Кава Lavazza Crema e Gusto володіє густим насиченим ароматом і характеризується помірною гіркуватістю. Темна обжарка зерен від Лавацца надає напою терпкий шоколадно-горіховий післясмак. Напій Крема е Густо сподобається поціновувачам класичного італійського американо і еспресо. Lavazza Crema e Gusto випускається в герметичній упаковці, в якій протягом тривалого часу зберігаються властивості мелених кавових зерен. Лавацца підходить для приготування в еспресо-кавоварках, в турці і гейзерних кавоварках.  Особливості кави Крема е Густо: - 30% арабіка, 70% робуста; - насичений аромат; - з легкою гіркуватістю; - висока міцність напою; - шоколадно-горіховий післясмак.

8200 грн.

(1)
Артикул: 1395
Артикул: 17214
27500

Кава мелена Lavazza (Лавацца) Suerte (Суєрте) - насичений ароматний напій з відбірних мелених кавових зерен 100% робусти середнього ступеня обсмаження. Кава Лавацца Суєрте відрізняється м'яким смаком з нотками шоколаду. Мелена кава поставляється в фольгованій вакуумній упаковці, яка зберігає всі смакові і ароматичні якості напою. Лавацца Суєрте підійде для приготування в турці, кавоварці і кавових машинах. Особливості меленої кави Lavazza Suerte: - без кислинки; - спайка з 4х выкуумних упаковок по 250 г; - легка гірчинка; - густа пінка; - смак шоколаду; - 100% робусти; - вакумна упаковка.

24900 грн.

(0)
Артикул: 17214
Артикул: 11385

Кава illy - італійський бренд преміум-класу. Espresso торгової марки illy - це високоякісна суміш 9 відбірних сортів зерен 100% арабіки середнього обсмаження, відомий своїм неперевершено вишуканим ароматом вже більше 50 років. Ідеальний баланс міцності та м'якості напою досягнутий завдяки поєднанню кращих сортів чистої арабіки і середньому, золотистому обжарюванню кавових зерен. Кава Іллі Еспресо відрізняється гармонією гірчинки, кислоти й солодкості. Добре помітні нотки свіжоспеченого хліба, карамелі та шоколаду, ледве чутний квітковий аромат.Природний вміст кофеїну в зернах високоякісної арабіки від 1,1 до 1,7%.

23700 грн.

(0)
Артикул: 11385
Артикул: 11387

Кава illy - італійський бренд преміум-класу. Moka торгової марки illy - це високоякісна суміш 9 відбірних сортів зерен 100% арабіки середнього обсмаження, відомий своїм неперевершено вишуканим ароматом вже більше 50 років. Ідеальний баланс міцності та м'якості напою досягнутий завдяки поєднанню кращих сортів чистої арабіки і середньому, золотистому обжарюванню кавових зерен. Кава Іллі Мока відрізняється тим, що повністю позбавлена гіркоти, радуючи гурманів виключно ніжним, м'яким смаком. Добре помітні нотки карамелі та молочного шоколаду, вишуканий оксамитовий аромат.Природний вміст кофеїну в зернах високоякісної арабіки від 1,1 до 1,7%.

23700 грн.

(0)
Артикул: 11387
Артикул: 12130

Кава Lavazza Arabica Espresso - це міцний, оксамитовий смак 100% арабіки та насичений шоколадний аромат.Lavazza Espresso - чудовий вибір для тих, хто любить міцну мелену каву з яскраво вираженим смаком. Лавацца Еспресо - дует відбірних сортів арабіки з Центральної Америки і Африки, який  надає напою надзвичайної пікантності, оксамитового смаку з виразним шоколадним відтінком.Упаковка у вигляді залізної банки відмінно зберігає аромат кави, захищає від сонячних променів і вологи.

14700 грн.

(0)
Артикул: 12130
Артикул: 8185

Італійська мелена кава Lavazza Club - це високоякісна Арабіка та рівномірне обсмажування зерен, що дозволяє створити тонкий аромат і насичений смак з легким вершковим післясмаком. Лавацца  Клаб- це кава якою хочеться насолоджуватися щодня. Зерна для  Lavazza Club вирощують і збирають у Бразилії і Південній Америці, на кавових плантаціях. Зерна кращих сортів Арабіки завдяки дбайливій обробці зберегли усі свої смакові якості. Lavazza Club має відчутно гіркуватий, насичений смаковий букет з ледве вловимим відтінком кислинки.Склад: 100% Арабіка.

14900 грн.

(0)
Артикул: 8185
Артикул: 3587

Lavazza (Лавацца) мелена кава, Crema e Gusto (Крема е Густо) - це мелені зерна суміші арабіки і робусти, для шанувальників справжньої ароматної кави, які розкриваються нотами міцності в кожній чашці. Кава Lavazza Crema e Gusto володіє густим насиченим ароматом і характеризується помірною гіркуватістю. Темна обжарка зерен від Лавацца надає напою терпкий шоколадно-горіховий післясмак. Напій Крема е Густо сподобається поціновувачам класичного італійського американо і еспресо. Lavazza Crema e Gusto випускається в герметичній упаковці, в якій протягом тривалого часу зберігаються властивості мелених кавових зерен. Лавацца підходить для приготування в еспресо-кавоварках, в турці і гейзерних кавоварках. А упаковка в жестяній банці з 250 г меленої кави істотно заощадить Ваш час. Особливості кави Крема е Густо: - 30% арабіка, 70% робуста; - насичений аромат; - з легкою гіркуватістю; - висока міцність напою; - шоколадно-горіховий післясмак.

12200 грн.

(2)
Артикул: 3587
Артикул: 5992

Lavazza (Лавацца) мелена кава, Qualita Oro (Куаліта Оро) - це добірні перемелені зерна кращих сортів арабіки. Італійська кава зацікавить гурманів багатим солодким смаком, насиченим нотами цитрусових, меду і солоду. Напій від Лавацца залишає приємний фруктовий післясмак. Середнє обсмажування мелених зерен Куаліта Оро відкриває новий відтінок смаку кави сорту арабіка. Каву Lavazza Qualita Oro можна готувати за допомогою традиційних і автоматичних кавоварок. Мелена кава від Лавацца випускається в герметичній упаковці, в якій протягом тривалого часу зберігає всі корисні властивості. А упаковка в жестяній банці з 250 г меленої кави істотно заощадить Ваш час.  Особливості італійської меленої Qualita Oro: - 100% арабіка; - насичена нотами цитрусових, меду і солоду; - приємний фруктовий післясмак; - середнє обсмаження мелених зерен.

14600 грн.

(2)
Артикул: 5992
Артикул: 12128

Lavazza (Лавацца) мелена кава, Qualita Rossa (Куаліта Росса) - це натуральна мелена кава з суміші зерен бразильської арабіки та робусти, для поціновувачів класичного італійського еспресо. Лавацца поєднує в собі багатий смак з шоколадними відтінками. Росса оброблена за італійською технологією середнього обсмаження. Кава Lavazza Qualita Rossa має яскравий смак, щільну пінку і приємну гіркуватість. Каву мелену Лавацца Куаліта Росса можна готувати в турці, гейзерних кавоварках і в професійних каво-машинах. Випускається напій від Lavazza в герметичній упаковці, в якій протягом тривалого часу зберігає всі корисні властивості. А упаковка в жестяній банці з 250 г меленої Qualita Rossa істотно заощадить Ваш час. Особливості італійської кави Лавацца: - з добірних зерен арабіки та робусти; - середнє обсмаження; - герметична упаковка; - з гірчинкою; - для приготування еспресо.

13700 грн.

(0)
Артикул: 12128
Артикул: 1397

Lavazza (Лавацца) мелена кава, Qualita Rossa (Куаліта Росса) - це натуральна мелена кава з суміші зерен бразильської арабіки та робусти, для поціновувачів класичного італійського еспресо. Лавацца поєднує в собі багатий смак з шоколадними відтінками. Росса оброблена за італійською технологією середнього обсмаження. Кава Lavazza Qualita Rossa має яскравий смак, щільну пінку і приємну гіркуватість. Каву мелену Лавацца Куаліта Росса можна готувати в турці, гейзерних кавоварках і в професійних каво-машинах. Випускається напій від Lavazza в герметичній упаковці, в якій протягом тривалого часу зберігає всі корисні властивості. А упаковка 250 г меленої Qualita Rossa істотно заощадить Ваш час. Особливості італійської кави Лавацца: - з добірних зерен арабіки та робусти; - середнє обсмаження; - герметична упаковка; - з гірчинкою; - для приготування еспресо.

10300 грн.

(1)
Артикул: 1397
Артикул: 17720

Кава мелена Lavazza Crema e gusto Forte (Крема е густо Форте) - насичений ароматний напій з купажу арабіки та робусти. Темне обсмаження кавових зерен і 80% робусти забезпечують високий вміст кофеїну. Кава Лаваца Крема е Густо Форте відрізняється насиченим смаком з нотками шоколаду, легкою гірчинкою та ідеально підійде для приготування міцного еспресо та молоковмысних напоїв. Мелена кава поставляється в фольгованій вакуумній упаковці, яка зберігає всі смакові і ароматичні якості напою. Густо Форте підійде для приготування в турці, кавоварці і кавових машинах. Особливості меленої кави Lavazza Crema e gusto Forte: - спайка з 4х выкуумних упаковок по 250 г; - легка гірчинка; - густа пінка; - смак шоколаду; - 80% робусти, 20% арабики; - вакумна упаковка.

32200 грн.

(0)
Артикул: 17720
Артикул: 17212

Кава мелена Lavazza Crema e gusto Ricco (Крема е густо Рікко) - насичений ароматний напій з купажу арабіки та робусти. Темне обсмаження кавових зерен і 80% арабіки забезпечують високий вміст кофеїну. Кава Лаваца Крема е Густо Рікко відрізняється насиченим смаком з нотками шоколаду, легкою гірчинкою та ідеально підійде для приготування міцного еспресо. Мелена кава поставляється в фольгованій вакуумній упаковці, яка зберігає всі смакові і ароматичні якості напою. Густо Рікко підійде для приготування в турці, кавоварці і кавових машинах. Особливості меленої кави Lavazza Crema e gusto Ricco: - спайка з 4х выкуумних упаковок по 250 г; - легка гірчинка; - густа пінка; - смак шоколаду; - купаж 80% арабіки, 20% робусти; - вакумна упаковка.

37800 грн.

(0)
Артикул: 17212
Артикул: 17213

Кава мелена Lavazza (Лавацца) Qualita Rossa (Куаліта Росса) - насичений ароматний напій з купажу арабіки та робусти. Середнє обсмаження кавових зерен і 70% арабіки забезпечують високий вміст кофеїну. Кава Лаваца Куаліта Росса відрізняється насиченим смаком з нотками шоколаду, легкою гірчинкою та ідеально підійде для приготування міцного еспресо. Мелена кава поставляється в фольгованій вакуумній упаковці, яка зберігає всі смакові і ароматичні якості напою. Куаліта Росса підійде для приготування в турці, кавоварці і кавових машинах. Особливості меленої кави Lavazza Qualita Rossa: - спайка з 4х выкуумних упаковок по 250 г; - легка гірчинка; - густа пінка; - смак шоколаду; - купаж 70% арабіки, 30% робусти; - вакумна упаковка.

37400 грн.

(0)
Артикул: 17213
Артикул: 9327

Lavazza Gusto Classico - мелена кава з насиченим вершковим смаком, збалансованим ароматом та багатим шоколадним післясмаком.  Кава Lavazza Crema Gusto  складається з 30% Арабіки і 70% Робусти середнього обсмаження, упакована в багатошарову фольгу.  Lavazza Crema  Gusto Classico -  відмінний смак,  який заряджає гарним настроєм!

33400 грн.

(0)
Артикул: 9327
Артикул: 5275

Одна чашка кави Lavazza Decaffeinato містить мінімальну дозу кофеїну – до 0,1%. Це досягається завдяки спеціальному обсмаженню зерен кави. Ця мелена кава Lavazza має злегка темне обсмаження і містить 60% Арабіки, 40% Робусти. Вакуумна упаковка для кави Лавацца допомагає зберегти чудовий аромат надовго. Lavazza Decaffeinato без кофеїну – це особливий продукт, розроблений спеціально для тих людей, які люблять каву без вмісту кофеїну, віддаючи перевагу смаку, а не властивостям кави. У каві Lavazza Decaffeinato без кофеїну витримали ідеальний баланс між м`якими бразильськими та азіатськими сортами Арабіки та Робусти. І незважаючи на відсутність кофеїну в напої, він не втрачає свій повний і насичений смак і приємний аромат.

9900 грн.

(2)
Артикул: 5275
Артикул: 16808

Кава мелена Lavazza il Mattino (Лавацца іль Маттіно) - насичений ароматний напій з купажу арабіки та робусти. Темне обсмаження кавових зерен і 70% арабіки забезпечують високий вміст кофеїну. Кава Лаваца Маттіно відрізняється насиченим смаком з нотками шоколаду, легкою гірчинкою та ідеально підійде для приготування міцного еспресо. Мелена кава поставляється в фольгованій вакуумній упаковці, яка зберігає всі смакові і ароматичні якості напою. Mattino підійде для приготування в турці, кавоварці і кавових машинах. Особливості меленої кави Lavazza il Mattino: - легка гірчинка; - густа пінка; - смак шоколаду; - купаж 70% арабіки, 30% робусти; - вакумна упаковка.

8800 грн.

(0)
Артикул: 16808
Артикул: 3562

Lavazza Arabica Espresso – це вишуканий смак 100% Арабіки та аромат з нотками шоколаду. Ця мелена кава ідеально підходить для приготування в кавоварках.  Упаковка Лавацца виготовлена з багатошарової фольги, яка відмінно зберігає аромат кави.  Lavazza Espresso мелена – чудовий вибір для тих, хто любить міцну мелену каву з дуже виразним смаком. Це дует сортів  Арабіки з Центральної Америки та Африки, котрий додає напою надзвичайної пікантності з міцним, але приємним смаком і м’яким шоколадним відтінком.

12600 грн.

(2)
Артикул: 3562
Артикул: 7476

Lavazza CREMA GUSTO Ricco – для тих, хто хоче починати день з новими силами та енергією. Об`єднує смак кращих сортів кави – бразильської Арабіки 20% і індонезійської Робусти 80%. Сееднє обсмажування зерен дарує насичений аромат і стійкий післясмак. Це ідеальна кавова суміш у традиціях Південної Італії. Лавацца рекомендується як кава на сніданок і після ланчу. Lavazza Густо Рікко висловлює в своєму смаку класичні елементи традиційної неапалетанскої кави.

10300 грн.

(0)
Артикул: 7476
Артикул: 1394

Lavazza (Лавацца) мелена кава, Qualita Oro (Куаліта Оро) - це добірні перемелені зерна кращих сортів арабіки. Італійська кава зацікавить гурманів багатим солодким смаком, насиченим нотами цитрусових, меду і солоду. Напій від Лавацца залишає приємний фруктовий післясмак. Середнє обсмажування мелених зерен Куаліта Оро відкриває новий відтінок смаку кави сорту арабіка. Каву Lavazza Qualita Oro можна готувати за допомогою традиційних і автоматичних кавоварок. Мелена кава від Лавацца випускається в герметичній упаковці, в якій протягом тривалого часу зберігає всі корисні властивості. А упаковка 250 г меленої кави істотно заощадить Ваш час.  Особливості італійської меленої Qualita Oro: - 100% арабіка; - насичена нотами цитрусових, меду і солоду; - приємний фруктовий післясмак; - середнє обсмаження мелених зерен.

12300 грн.

(2)
Артикул: 1394
Артикул: 7472

Lavazza Suerte  об`єднує смак кращих сортів кави 100% африканської  Робусти. Середнє обсмаження зерен Лавацца дарує насичений аромат і стійкий післясмак. Робуста надає напою густу пінку і підвищений вміст кофеїну. Lavazza Suerte – це  збалансований бленд з добірних високоякісних зерен 100% Робусти з серця Африки. Суміш цілком підходить для тих, хто любить насичену мелену каву. Середня ступінь обсмаження кави тонко підкреслює багатогранність смакових якостей.

7300 грн.

(0)
Артикул: 7472
Артикул: 17236

Средство для видалення накипу Alprophonе (Алпрофон) підходить для всіх типів кавоварок і чайників, які необхідно очищати для продовження їх терміну служби, а також для отримання насиченого смаку та аромату напоїв. Засіб від накипу Alprophonе абсолютно безпечний для електроприладів, не залишає запаху та не осідає на стінках прибору. Порошок Алпрофон підходить для чайників зі спіральним (відкритим) або дисковим (прихованим) нагрівальним елементом. Спосіб застосування засобу від накипу простий: засипати вміст пакета в оброблювану ємність, розраховуючи кількість порошку в залежності від ступеня забруднення. Потім прокип'ятити 15-30 хвилин і дати воді в чайнику повністю охолонути. Злити воду та помити ємність. Особливості засобу для видалення накипу Alprophonе: - підходить для кавоварок, електрочайників;- не залишає запаху після очищення;- у вигляді порошку.

3100 грн.

(0)
Артикул: 17236
Артикул: 11847

Мелена кава Wiener Kaffee - це бленд робусти й арабіки, створений баристами австрійської компанії Alvorada для заварювання ароматної кави. Кава торгової марки Alvorada середнього обсмаження. Приємний гіркуватий смак какао та добре відчутна кислинка арабіки гармонійно поєднується з яскравим ароматом напою. Кава Алворада прекрасно тонізує, але при цьому дарує спокій, властивий атмосфері віденських кав'ярень.

5300 грн.

(0)
Артикул: 11847
Артикул: 19598

Мелена кава  Ambassador (Амбассадор) Blue Label (Блу Лейбл)  –благородна кава з відбірних зерен колумбійської арабіки (купаж із перевагою арабіки) середнього ступеня обсмаження, яку цінують за витончений і насичений смак із приємною кислинкою.  Мелена кава Ambassador Blue Label чудово поєднується з молоком, яке допомагає посилити приємний післясмак чорного напою, але істинні кавомани надають перевагу саме еспресо Ambassador Blue Label. Добірна кавова сировина середнього ступеня обсмаження не втрачає своїх кращих смакових та ароматичних властивостей за рахунок надійної упаковки – вакуумного пакету з багатошарової фольги. Країна походження сировини – Колумбія. Країна-виробник - Польща. Вага продукту – 250 г

7500 грн.

(0)
Артикул: 19598
Артикул: 17911

Кава мелена Ambassador (Амбассадор) Espresso (Еспресо) - купаж добірних мелених кавових зерен арабіки та робусти темного обсмаження. Кава ідеально підходить для приготування міцного еспресо. Насичений смак, густа стійка пінка дозволяють приготувати напої з вмістом молока або вершків: латте, капучино, мокачино. Міцна кава ідеально підійде для приготування по-турецьки та в кавоварках. Особливості меленої кави Ambassador Espresso: - для еспресо, лате, капучіно; - стійка пінка; - купаж арабіка/робуста.

5500 грн.

(0)
Артикул: 17911
Артикул: 5596

Кава Bravos Classic – це суміш з добірних зерен 100% робусти різних сортів. Bravos - це традиційна мелена кава з витриманим яскравим і приємним ароматом. Густий аромат кави Бравос забезпечено професійною термальною обробкою, так як від якості обробки кавових зерен безпосередньо залежить смак готового напою. Цю каву ви можете приготувати будь-яким способом – від класичного еспресо з густою пишною пінкою і тривалим післясмаком, до розкішного латте. Країна-виробник – Угорщина.

4900 грн.

(2)
Артикул: 5596
Артикул: 18842

Мелена кава Dallmayr (Далмайєр) Granverde (Гранверде) – органічна 100%-ва високогірна арабіка бездоганної якості. Істинні кавомани цінують мелену каву Dallmayr Granverde за м’який з виразною кислинкою смак та насичений тонкими нотками горіха стійкий аромат. Добірна кавова сировина середнього ступеня обсмаження не втрачає своїх кращих смакових та ароматичних властивостей за рахунок надійної упаковки – вакуумного пакету із багатошарової фольги. Країна походження сировини – Латинська Америка. Вага продукту – 250 г

14200 грн.

(0)
Артикул: 18842
Артикул: 18840

Мелена кава Dallmayr (Далмайєр) Kilimanjaro  (Килиманджаро) – органічна 100%-ва високогірна арабіка бездоганної якості. Істинні кавомани цінують мелену каву Dallmayr Kilimanjaro  за унікальний, характерний лише для єдиного регіону світу (Танзанія) смак з легкою квітковою ноткою, збалансований аромат. Добірна кавова сировина середнього ступеня обсмаження не втрачає своїх кращих смакових та ароматичних властивостей за рахунок надійної упаковки – вакуумного пакету із багатошарової фольги. Країна походження сировини – Танзанія, Африка. Вага продукту – 250 г

14200 грн.

(0)
Артикул: 18840
Артикул: 18841

Мелена кава Dallmayr (Далмайєр) Neiva (Нейва) – органічна 100%-ва високогірна арабіка бездоганної якості. Істинні кавомани цінують мелену каву Dallmayr Neiva за м’який за смак з легкою цитрусовою ноткою та свіжий, пряний аромат. Добірна кавова сировина середнього ступеня обсмаження не втрачає своїх кращих смакових та ароматичних властивостей за рахунок надійної упаковки – вакуумного пакету із багатошарової фольги. Країна походження сировини – Колумбія. Вага продукту – 250 г

14200 грн.

(0)
Артикул: 18841
Артикул: 16880

Кава мелена Dallmayr (Далмайер) Prodomo (Продомо) - це мелена кава з 100% арабіки, вирощеної на плантаціях Африки. Мелена кава Dallmayr відмінно підійде для приготування безпосередньо в чашці. Такий формат дуже зручний для офісів, громадських закладів та закладів швидкого харчування. Температура води при запарюванні кави Далмайер Продомо не повинна бути вище 95 ° С. Кава відмінно поєднується з молоком, вершками і сиропами. Особливості меленої кави Dallmayr Prodomo: - середнє обсмаження; - класичний смак; - з кислинкою.

14100 грн.

(0)
Артикул: 16880
Артикул: 16878

Кава мелена Dallmayr (Далмайер) Classic (Класік) - це добірні мелені зерна арабіки та робусти середнього обсмаження. Насичений класичний смак міцної кави відрізняється кислинкою і тривалим м'яким післясмаком. Мелена кава Dallmayr відмінно підійде для приготування в кавових машинах, для заварювання по-турецьки, в кавоварці, або у френч-пресі. Температура води при запарюванні кави Далмайер Класік не повинна бути вище 95 ° С. Міцна кава відмінно поєднується з молоком, вершками і сиропами. Особливості меленої кави Dallmayr Classic: - середньє обсмаження; - класичний смак; - з кислинкою; - 50% арабіка, 50% робуста.

16400 грн.

(0)
Артикул: 16878
Артикул: 18843

Кава мелена Dallmayr (Далмайєр) Ethiopia – відбірна, зібрана вручну на невеликих фермерських плантаціях Ефіопії 100%-ва арабіка. Істинні кавомани цінують моносорт кави Dallmayr Ethiopia за надзвичайно насичений, в міру різкий аромат, особливий благородний присмак елегантної кислинки і післясмак вершкової карамелі. Добірна кавова сировина делікатного та повільного обсмаження не втрачає своїх кращих смакових та ароматичних властивостей за рахунок надійної упаковки – вакуумного пакету із багатошарової фольги зі зручним клапаном. Вага продукту – 500 г

21600 грн.

(0)
Артикул: 18843
Артикул: 10769

Кава мелена Dallmayr (Далмайер) Prodomo (Продомо) - це добірні мелені зерна арабіки середнього ступеня обсмаження з плантацій Африки. Міцна кава відрізняється насиченим м'яким смаком. Мелена кава Dallmayr відмінно підійде для приготування в кавових машинах крапельного типу, для заварювання по-турецьки, в кавоварці, або у френч-пресі. Температура води при запарюванні кави Далмайер Продомо не повинна бути вище 95 ° С. Міцна кава відмінно поєднується з молоком, вершками та сиропами. Особливості меленої кави Dallmayr Prodomo: - середнє обсмаження; - класичний смак; -з кислинкою; - 100% арабіка.

16500 грн.

(0)
Артикул: 10769
Артикул: 16097

Рідина для видалення накипу в кавомашинах DeLonghi (Делонгі Екодекалк) підходить для всіх типів кавових машин, кавоварок і електричних чайників. Кавомашини необхідно очищувати для продовження їх терміну служби, а також для отримання насиченого смаку і аромату напоїв. Слід звернути увагу на вигідний формат поставки рідини Делонгі - 0,5 л концентрованого розчину. Для одного застосування достатньо ¼ частини від загального об `єму, розбавити водою та залити в ємність. Засіб від накипу DeLonghi EcoDecalk абсолютно безпечний для електроприладів, не залишає запаху та не осідає на стінках обробляємої поверхні. Перед використанням рідини для видалення накипу DeLonghi EcoDecalk для очищення кавових апаратів ознайомтеся з інструкцією Вашої кавомашини. Особливості рідини для видалення накипу DeLonghi EcoDecalk: - підходить для кавоварок, електрочайників;- вигідний формат поставки;- не залишає запаху після очищення;- концентрований розчин.

33900 грн.

(0)
Артикул: 16097
Артикул: 11792

Crema - це новий купаж львівської торгової марки Eggo Coffee. Має м'який, збалансований, трохи терпкий смак. У ароматі Eggo Coffee Crema відчуваються легкі нотки горіха і шоколаду, які доповнюють головну лінію запахів робусти й арабіки. Купаж Eggo Coffee Crema чудово тонізує, тому може сподобатися поціновувачам міцної кави.

3700 грн.

(0)
Артикул: 11792
Артикул: 11795

Deluxe - це новий купаж львівської торгової марки Eggo Coffee. Купаж чотирьох сортів арабіки з Південної Америки та робусти з Африки. Неймовірно гармонійна та ніжна кава Егго Кофі з ледь помітною кислинкою та шоколадною гірчинкою. Купаж Eggo Coffee Deluxe ідеально підійде для шанувальників м’якої кави та помірного вмісту кофеїну.

4100 грн.

(0)
Артикул: 11795
Артикул: 11802

Crema - це новий купаж львівської торгової марки Eggo Coffee. Має м'який, збалансований, трохи терпкий смак. В ароматі Eggo Coffee Crema відчуваються легкі нотки горіха і шоколаду, які доповнюють головну лінію запахів робусти й арабіки. Купаж Eggo Coffee Crema чудово тонізує, тому може сподобатися поціновувачам міцної кави.

7200 грн.

(0)
Артикул: 11802
Артикул: 11805

Deluxe - це новий купаж львівської торгової марки Eggo Coffee. Купаж чотирьох сортів арабіки з Південної Америки та робусти з Африки. Неймовірно гармонійна та ніжна кава Егго Кофі з ледь помітною кислинкою та шоколадною гірчинкою. Купаж Eggo Coffee Deluxe ідеально підійде для цінителів м’якої кави та помірного вмісту кофеїну.

8400 грн.

(0)
Артикул: 11805
Артикул: 7490

Мелена кава Gimoka Gran Festa складається з сортів Робусти 70% з додаванням Арабіки 30%. Кава Джімока Гран Феста має густий, м'який  гармонійний смак без гірчинки. Ця кава має легкий квітковий аромат з ледь вловимими нотами сливи, що досить незвично для кави. Кавове зерно Gimoka Gran Festa обсмажено і розфасовано в Італії, що гарантує високу якість продукту.

4800 грн.

(0)
Артикул: 7490
Артикул: 7496

Кава мелена Gimoka Gran Gusto 250 грам. Арабіка - 20% Робуста - 80%.Тип обсмажування: делікатне середнє. Джимока Гран Густо - це професійна суміш кави з кращих сортів Центральноамериканської арабіки та Азіатської робусти. Обсмажені за спеціальною методикою, зерна кави Gimoka Gran Gusto по праву вважаються ідеальними для приготування класичного еспресо або капучіно в автоматичних кавових машинах усіх типів.

4500 грн.

(0)
Артикул: 7496
Артикул: 7483

Hausbrandt Macinato - це ідеальний бленд кави, що складається з сортів Робусти 90% з додаванням Арабіки 10%.Мелена кава Хаусбренд Макіато має насичений смак та аромат, у яких відчувається приємна гіркуватість зі спеціями, шоколадні відтінки та гірка карамель. Вишукана та збалансована Hausbrandt Macinato - це купаж для приготування міцної вранішньої кави.

8400 грн.

(0)
Артикул: 7483
Артикул: 18846

Кава мелена J.J. Darboven (Дарбовен) Eilles Gourmet (Эліс Гурмет) – це високоякісний бленд (суміш арабіки з незначною кількістю робусти) відбірних зерен кави, що завдяки середньому делікатному обсмаженню набуває збалансованого, злегка солодкого смаку із фруктово-горіховою ноткою, кислинкою й легкою приємною гірчинкою. Обсмаження зерен кави J.J. Darboven Eilles Gourmet з високогірних плантацій Центральної та Південної Америки відбувається за низької температури, що допомагає посилити стійкість аромату, його пряність. Надійна вакуумна упаковка-фольгований пакет дозволяє зберегти всі вишукані й тонкі смакові та ароматичні властивості кави J.J. Darboven Eilles Gourmet. Виробник – Гамбург, Німеччина. Вага продукту – 500 

15900 грн.

(0)
Артикул: 18846
Артикул: 14419

Jacobs Monarch (Якобс Монарх) мелена кава Espresso (Еспресо) - це прекрасний тонізуючий напій з неперевершеним ароматом. Поєднання ретельно відібраних зерен арабіки та робусти темного обсмаження надає напою багатогранного смаку з витонченою гіркуватістю. Мелена кава Якобс Монарх Еспресо поставляється у вакуумній фольгованій упаковці, в якій протягом тривалого часу зберігаються всі властивості Якобс Еспресо. Кава найкраще підходить для заварювання в еспресо-кавоварках. Але її можна також варити в турці або в гейзерних кавоварках. Справжня міцність та насичений смак кави Якобс найкращим чином розкриваються в чашці ароматного еспресо Jacobs зі щільною оксамитовою пінкою. Особливості меленої Еспрессо: - поєднання добірних зерен робусти та арабіки; - для заварювання класичного еспресо; - щільна пінка; - насичений багатогранний смак; - м'яка гіркуватість.

5700 грн.

(0)
Артикул: 14419
Артикул: 13346

Jacobs Monarch (Якобс Монарх) мелена кава має насичений м'який смак та середню міцність. Це прекрасний тонізуючий напій з неперевершеним ароматом. Для виготовлення кави використовують добірні зерна середнього обсмаження із Колумбії та Центральної Америки. Багатство смаку кави Монарх досягається поєднанням двох кавових сортів: арабіка насичує його ефірними оліями, а робуста надає міцності. Мелена кава Якобс Монарх поставляється у вакуумній фольгованої упаковці, в якій протягом тривалого часу зберігаються всі її властивості. Класичну каву можна варити в еспресо-кавоварках, в турці і гейзерних кавоварках. Вона підходить для приготування як класичного еспресо або американо, так і для приготування різних кавових напоїв з додаванням молока або вершків. Особливості Jacobs Monarch Класік: - поєднання добірних зерен робусти та арабіки; - насичений м'який смак; - середня міцність; - без гіркуватості.

8200 грн.

(0)
Артикул: 13346
Артикул: 11367

Кавовий бленд Jardin Americano Crema - це гармонійне поєднання кавових зерен сортів арабіки і робусти. Завдяки делікатному обсмаженню зерен кави Жардин, напій має насичений ніжний смак і густу стійку пінку. Купаж кавових зерен кращих сортів надає напою пікантну кислинку робусти і карамелевий аромат арабіки.Дрібний помел зерен кави Jardin Americano Crema дозволяє заварювати напій по-турецьки - прямо у чашці, насолоджуючись вишуканим смаком і ароматом у будь-який час дня.

7800 грн.

(0)
Артикул: 11367
Артикул: 11368

Кава Jardin Espresso Stile di Milano - це традиційна італійська суміш з трьох сортів арабіки темного обсмаження.Кавові зерна арабіки сорти Сул де Мінас в каві Жардін привносять у напій темпераментні бразильські нотки. Сорт Гватемала SHB додає каві карамелеві відтінки, а зерна Коста-Ріка SHB - пікантні прянощі.Вишукане поєднання кращих сортів арабики в каві Jardin Espresso Stile di Milano створюють напій з насиченим складним ароматом і тривалим оксамитовим післясмаком.

7200 грн.

(0)
Артикул: 11368
Артикул: 13586

Австрійська марка виробника високоякісної кави Julius Meinl (Юліус Мейнл) відома у всьому світі більше 150 років. Кава Julius Meinl, Кава мелена, Jubileum (Юбілеум) має м'який смак з легкою кислинкою і ледь чутним гіркуватим присмаком. Кава складається з спеціально підібраної суміші високогірних сортів арабіки 80% і робусти 20% з Центральної Америки і Папуа-Нової Гвінеї. Середня ступінь обжарювання зерна розкриває в каві її оригінальний смак і чарівний аромат. Напій з цього зерна Jubileum володіє м'яким горіховим присмаком і ароматом. Ця кава від Julius Meinl має дрібний помол зерна і відмінно підійде для універсального приготування різний кавових напоїв. Можливо використовувати для заварювання в турці, кавоварці і френч-пресі. Julius Meinl, Кава мелена, Jubileum – це кава, яка бадьорить і дає заряд енергії, завдяки своєму неповторному ексклюзивному смаку і аромату. Вона зможе завоювати Вашу любов вже з першої чашки. Дана позиція представлена в м'якій вакуумній упаковці 250 г, яка добре зберігає свіжість кави довгий час. Особливості: - суміш сортів арабіки та робусти; - має м'який смак з горіховим присмаком; - вміст кофеїну 2.01%; - універсальне використання в кавоварках. Спосіб застосування: Заварювати у відповідності з рецептом приготування кави напою для відповідного кавового апарату. Температура при заварюванні не повинна перевищувати 92°С.

18000 грн.

(0)
Артикул: 13586
Артикул: 13588

Австрійська марка виробника високоякісної кави Julius Meinl (Юліус Мейнл) відома у всьому світі більше 150 років. Кава Julius Meinl, Кава мелена, President (Президент) має вишуканий об'ємний смак з легкою гіркуватістю. Кава складається з спеціально підібраної суміші високогірних сортів арабіки 80% і робусти 20% з Колумбії, Бразилії та Центральної Америки. Світла (Венска) ступінь обжарювання зерна розкриває в каві її оригінальний смак і чарівний аромат. Напій з цього зерна President має колоритний смак з квітковими тонами в присмакі і ніжний аромат. Відмінно поєднується з молоком або вершками. Ця кава від Julius Meinl має дрібний помол зерна і відмінно підійде для універсального приготування різний кавових напоїв. Можливо використовувати для заварювання в турці, кавоварці і френч-пресі. Julius Meinl, Кава мелена, President – це кава, яка бадьорить і дає заряд енергії, завдяки своєму неповторному ексклюзивному смаку і аромату. Вона зможе завоювати Вашу любов вже з першої чашки. Дана позиція представлена в м'якій вакуумній упаковці 250 г, яка добре зберігає свіжість кави довгий час. Особливості: - суміш сортів арабіки та робусти; - має м'який смак з квітковими нотками; - добре поєднується з молоком; - універсальне використання в кавоварках. Спосіб застосування: Заварювати у відповідності з рецептом приготування кави напою для відповідного кавового апарату. Температура при заварюванні не повинна перевищувати 92°С.

16500 грн.

(0)
Артикул: 13588

Кава мелена


Якщо Ви цінуєте смак натуральної кави, але хотіли б купити його вже максимально готовим для приготування, то мелена кава – однозначно Ваш вибір. Мелена кава зручна для приготування будь-яким відомим методом, окрім запарювання в чашці. Ступінь фабричного помелу відрегульований таким чином, що мелена кава ефективно заварюється в кава-машині, еспресо-машині, турці та френч-пресі. Ми підібрали для Вас повний видовий асортимент кави. Тут представлена як чиста Арабіка для цінителів чистого смаку, так і гармонійна суміш Арабіки та Робусти для любителів рівноваги у каві між міцністю Робусти і легким п'янким ароматом Арабіки. І, звичайно ж, якщо Ви любите міцну підбадьорливу каву, ми рекомендуємо Вам каву з 100% Робусти. Для тих же, хто любить пити багато кави, але хвилюється за своє здоров'я, стане оптимальним рішенням кава без кофеїну Lavazza Decaffeinato.

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $