Купити Порошок Для Посудомийних Машин Онлайн 24/7 - АкваМаркет
0

Порошок для посудомийних машин


Всього кілька років тому машинне миття посуду здавалася чимось недосяжним, але вже сьогодні посудомийна машина зустрічається у багатьох квартирах. Теоретично пристрій може мити посуд навіть без застосування якоїсь хімії, але саме порошки видаляють бруд з чашок, тарілок і каструль. Від якості миючого засобу залежить як ефективність миття, так і термін служби посудомийки. Адже до складу побутової хімії додатково входять компоненти для пом'якшення води і профілактики утворення осаду на робочих вузлах пристрою.

Принцип дії

Працює побутова хімія досить просто. Перед запуском пристрою потрібно засипати певну кількість речовини у відповідний відсік. Далі завантажте посуд і включіть програму. Після включення в посудомийку під тиском надходить вода, тим самим розчиняючи порошок. Мильний розчин стікає в основне відділення, огортаючи поверхню посуду. В процесі роботи миюча речовина поступово змивається вниз, проходить через слив і потрапляє в каналізацію.

Що входить до складу

Порошок для посудомийних машин складається з різних компонентів. Чим кращим і збалансованішим склад, тим ефективніше буде чистка посуду. У числі найпоширеніших компонентів варто відзначити:

  • Поверхнево активні речовини. Відповідають безпосередньо за розщеплення жирів, білка та інших забруднень.
  • Цитрат натрію. Надає бактерицидну дію.
  • Сода або оцтова кислота. Сприяють пом'якшенню води, що особливо важливо для певних регіонів України.
  • Полікарбонат натрію. Має відбілюючу і антисептичну дію.
  • Субтилизина. Розщеплює білкові сполуки.
  • Фосфати. Надають пом'якшувальну дію і покращують властивості порошку.
  • Ізооктілглюкозід. Компонент рослинного походження, який виступає в якості ополіскувача.

Останнім часом зростає попит на безфосфатний порошок для посудомийних машин, який виробляється на базі цеолітів. Така побутова хімія більш щадна як для здоров'я людини, так і для навколишнього середовища.

Чим замінити порошок для посудомийних машин

Деякі споживачі помилково вважають, що альтернативу фабричній хімії можна зробити своїми руками. У теорії ми готуємо порошок з якісних компонентів і повинні отримати хороший результат. На ділі все інакше. Щоб посудомийна машина бездоганно виконувала свої обов'язки потрібно чітко розуміти, скільки порошку використовувати для тієї чи іншої програми. З фабричними продуктами все просто. Застосування чітко розписано на упаковці, включаючи оптимальне дозування для завантаження в апарат. А ось обчислити норми для саморобного засобу буде складно. У процесі можна істотно пошкодити пристрій, забивши шланги або пошкодивши ущільнювачі занадто агресивними компонентами.

Продукція Фініш, Сомат, Содасан не дарма отримала таке широке поширення. Мова не тільки про якість складу і збалансовану формулу, але і про безпеку хімії для побутової техніки. Саме тому, коли в черговий раз Вам прийде в голову ідея зробити порошок для ПММ своїми руками, ретельно зважте свої шанси на успіх і подумайте, чи готові Ви ризикнути технікою заради подібного експерименту.

Заглянувши в наш магазин, Ви можете купити з доставкою порошок для посудомийки за оптимальною вартістю. Ми працюємо безпосередньо з виробниками, що дозволяє підтримувати низькі ціни. Дійсно якісні порошки від провідних виробників Ви знайдете в цьому розділі магазина АкваМаркет. Замовити онлайн з каталогу Ви можете цілодобово, вибравши оптимальний спосіб оплати і доставки. Порошок для ПММ від виробника в наявності, гарантія якості і знижки для оптових клієнтів.

Порошок або таблетки

Сипучі суміші і щільні таблетки часто порівнюють з властивостями. Який варіант кращий? Тут немає однозначної відповіді, оскільки все індивідуально. Дійсно якісний порошок добре видаляє забруднення, швидко розчиняється в воді і легко вимивається з машинки. Однак для підвищення ефективності потрібно використовувати сіль і ополіскувач. Таблетовані засоби вже містять всі необхідні компоненти. З плюсів також варто відзначити індивідуальну упаковку і чітке дозування. Але є і мінуси. Таблетки Finish коштують дорожче, їх неможливо зламати або поділити, якщо є необхідність використовувати менше побутової хімії. Крім того, не всі таблетки однаково добре розчиняються у воді. Зверніть увагу, що відсік для таблеток є тільки в нових моделях ПММ. А ось порошки більш універсальні і підходять для будь-яких типів посудомийних машин.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (8)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Finish, 1 кг, Порошок для миття посуду, для посудомийної машини

на завтра
Артикул: 27710
Finish, 1 кг, Порошок для посудомийної машини, Лимон

на завтра
Артикул: 27708
Finish, 2,5 кг, Порошок для миття посуду, Для посудомийної машини

на завтра
Артикул: 27250
Finish, 2,5 кг, Порошок для посудомийної машини, Лимон

на завтра
Артикул: 27709
Tortilla, Порошок для посудомийної машини з активним киснем, 1 кг

на завтра
Артикул: 27830
Claro, 900 г, Порошок для посудомийних машин, без хлору і фосфатів

на завтра
Артикул: 65783