Фільтр
Всього товарів: 136

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 136

Сортування

Сортування:
Артикул: 17475
57200

Кава в зернах Jacobs (Якобс) Cafe Creme (Кафе Креме) Royal Elegant (Роял Элегант) - це добірні зерна арабіки середнього ступеня обсмаження. Кава Royal Elegan відмінно підійде для приготування в кавових машинах, для заварювання по-турецьки, в кавоварці, або у френч-пресі. Кава підійде для приготування еспресо та молоковмісних гарячих напоїв, відмінно поєднується з молоком, вершками та сиропами. Особливості зернової кави Jacobs Cafe Creme Royal Elegant: - середнє обсмаження; - класичний смак; - з кислинкою; - 100% арабіка.

42900 грн.

(0)
Артикул: 17475
Артикул: 17474
44900

Кава в зернах Jacobs (Якобс) Espresso Cafe Creme (Еспресо Кафе Кремме) Intensiv (Інтенсив) - це суміш добірних зерен арабіки та робусти середнього обсмаження. Кава Інтенсив відмінно підійде для приготування в кавових машинах, для заварювання по-турецьки, в кавоварці, або у френч-пресі. Кава підійде для приготування еспресо та молоковмісних гарячих напоїв, відмінно поєднується з молоком, вершками та сиропами. Особливості зернової кави Jacobs Espresso Cafe Creme Intensiv: - ідеально підійде для еспресо; - класичний смак; - з кислинкою; - купаж арабіка/робуста.

39900 грн.

(0)
Артикул: 17474
Артикул: 11386

Кава illy - італійський бренд преміум-класу. Espresso Medium торгової марки illy - це високоякісна суміш 9 відбірних сортів зерен 100% арабіки середнього обсмаження, відомий своїм неперевершено вишуканим ароматом вже більше 50 років. Ідеальний баланс міцності та м'якості напою досягнутий завдяки поєднанню кращих сортів чистої арабіки і середньому, золотистому обжарюванню кавових зерен. Кава Іллі Еспресо Медіум відрізняється гармонією гірчинки, кислоти й солодкості. Добре помітні нотки свіжоспеченого хліба, карамелі та шоколаду, ледве чутний квітковий аромат.Природний вміст кофеїну в зернах високоякісної арабіки Medium 1,5 %.

23700 грн.

(0)
Артикул: 11386
Артикул: 1396

Lavazza (Лавацца) зернова кава, Qualita Oro (Куаліта Оро) - це добірні зерна кращих сортів арабіки. Італійська кава зацікавить гурманів багатим смаком з легкою кислинкою, насиченим нотами цитрусових, меду і солоду. Напій від Лавацца залишає приємний фруктовий післясмак. Середнє обсмажування зерен Куаліта Оро відкриває новий відтінок смаку кави сорту арабіка. Каву Lavazza Qualita Oro можна готувати за допомогою традиційних і автоматичних кавоварок. Зернова кава від Лавацца випускається в герметичній упаковці, в якій протягом тривалого часу зерна зберігають всі корисні властивості. А упаковка 250 г зернової кави істотно заощадить Ваш час.  Особливості італійської Qualita Oro в зернах: - 100% арабіка; - насичена нотами цитрусових, меду і солоду; - приємний фруктовий післясмак; - з легкою кислинкою; - середнє обсмаження зерен.

12300 грн.

(4)
Артикул: 1396
Артикул: 5419

Кава Lavazza (Лавацца) зернова кава, Crema e Aroma Espresso (Крема е Арома Еспрессо) - яскравий мікс кавових зерен з добірних сортів арабіки та робусти. Лавацца має інтенсивний збалансований смак і дає щільну пінку-крема. Особливість напою Крема е Арома надає м'яка гіркуватість. Аромат Еспрессо в зернах насичений горіховими нотами післясмаку. Кава Crema e Aroma Espresso можна готувати в турці і автоматичних кавоварках. Lavazza повністю розкриває свій смак в класичному еспресо. Зернова кава Крема випускається в герметичній упаковці, зерна в якій протягом тривалого часу зберігають всі корисні властивості. А велика упаковка 1 кг зернового Aroma Espresso істотно заощадить Ваш час. Особливості Лавацца Еспрессо в зернах: - 80% арабіка, 20% робуста; - м'яка гіркуватість; - щільна пінка; - середнє обсмаження; - горіховий післясмак.

36300 грн.

(0)
Артикул: 5419
Артикул: 5418

Lavazza (Лавацца) зернова кава, Crema e Aroma (Крема е Арома) - мікс з добірних зерен арабіки та робусти, підібраний для справжніх гурманів. Кава, зварена із зерен Лавацца, має кремовий насичений смак з гіркуватістю. Аромат напою Крема залишає шоколадний післясмак. Lavazza Crema e Aroma готують в турці та автоматичних кавоварках. Вишуканий букет Лавацца найкраще розкриється в таких напоях, як латте і капучіно. Зернова кава Арома випускається в герметичній упаковці, в якій протягом тривалого часу зерна зберігають всі корисні властивості. А велика упаковка 1 кг зернової кави істотно заощадить Ваш час. Особливості Crema в зернах: - мікс зерен арабіки та робусти; - насичений смак; - з гіркуватістю; - для приготування латте і капучіно.

35400 грн.

(14)
Артикул: 5418
Артикул: 7478

Lavazza Crema e Gusto Forte – це купаж з 20% ароматної Арабіки і 80% міцної Робусти середнього обсмаження. Кава Лавацца має щільну кремову пінку і м`який післясмак, тому її можна використовувати для приготування неймовірно смачного капучино або лате. Зерна Lavazza Crema e Gusto Forte допоможуть повною мірою насолодитися насиченим смаком кави з шоколадними нотками. Lavazza Crema e Gusto Forte – це один з найвідоміших в світі купажів, про нього чув кожен поціновувач якісної кави. Цей купаж було розроблено найкращими майстрами кавової справи, які роками створювали і вдосконалювали його смакові характеристики. При створенні цієї кави італійські майстри досягли надзвичайного смаку і насиченості завдяки чудовому балансу Арабіки 20% і Робусти 80%. Саме це поєднання подарувало напою надзвичайно насичений і незабутній смак звареному із зерен.

36900 грн.

(0)
Артикул: 7478
Артикул: 7473

Lavazza Espresso Crema e Gusto  - це купаж зерен з 20% ароматної бразильської Арабіки і 80% міцної африканської і індонезійської Робусти сильного обсмаження.  Кава Лавацца має щільну кремову пінку та м'який післясмак, тому її можна використати для приготування неймовірного смачного еспресо, капучіно або молочного латте.  Lavazza Espresso Crema e Gusto - це один з найбільш популярних у світі купажів, про який знає кожен поціновувач, який шанує вишукану каву. Цей купаж розробили кращі майстри кавової справи. У цьому бленді італійці втілили мікс незвичайного смаку і насиченості.

39200 грн.

(0)
Артикул: 7473
Артикул: 11088

Кава Lavazza (Лаваца) Pronto Crema (Пронто Крема) - це купаж кавових зерен арабіки, вирощених в Африці та Латинській Америці, які обсмажуються на виробництві в Італії. Pronto Crema найкраще підходить для використання в автоматичних кавоварках і вендінгових апаратах. Зерна і ступінь обсмаження підібрані таким чином, щоб уникнути пошкодження ножів кавомолки. Еспрессо, приготований з зерен Lavazza Pronto Crema має м'який аромат, насичений солодкуватий смак з нотками спецій. Темна ступінь обсмаження надає шоколадний відтінок. Кава Лаваца Пронто Крема дозволить насолодитися широкою смаковою гаммою напою, густою пінкою і солодкуватим присмаком. Кава Lavazza Pronto Crema поставляється в герметично закритій упаковці, в якій зерна найкращим чином захищені від впливів навколишнього середовища і зберігають всі властивості. Особливості: - 100% арабіка; - глибокий смак з нотками шоколаду і спецій; - середній вміст кофеїну; - солодкуватий післясмак; - підходить для автоматичних кавоварок і вендінгових апаратів.

32400 грн.

(0)
Артикул: 11088
Артикул: 5420

Lavazza (Лавацца) зернова кава, Qualita Oro (Куаліта Оро) - це добірні зерна кращих сортів арабіки. Італійська кава зацікавить гурманів багатим смаком з легкою кислинкою, насиченим нотами цитрусових, меду і солоду. Напій від Лавацца залишає приємний фруктовий післясмак. Середнє обсмажування зерен Куаліта Оро відкриває новий відтінок смаку кави сорту арабіка. Каву Lavazza Qualita Oro можна готувати за допомогою традиційних і автоматичних кавоварок. Зернова кава від Лавацца випускається в герметичній упаковці, в якій протягом тривалого часу зерна зберігають всі корисні властивості. А велика упаковка 1 кг зернової кави істотно заощадить Ваш час.  Особливості італійської Qualita Oro в зернах: - 100% арабіка; - насичена нотами цитрусових, меду і солоду; - приємний фруктовий післясмак; - з легкою кислинкою; - середнє обсмаження зерен.

43800 грн.

(10)
Артикул: 5420
Артикул: 5908

Lavazza (Лавацца) зернова кава, Qualita Rossa (Куаліта Росса) - це натуральна зернова кава з суміші бразильської арабіки та робусти, для поціновувачів класичного італійського еспресо. Лавацца поєднує в собі багатий смак з шоколадними відтінками. Росса оброблена за італійською технологією середнього обсмаження. Кава Lavazza Qualita Rossa має яскравий смак, щільну пінку і приємну гіркуватість. Каву зернову Лавацца Куаліта Росса можна готувати в турці, гейзерних кавоварках і в професійних каво-машинах. Випускається напій від Lavazza в герметичній упаковці, зерна в якій протягом тривалого часу зберігають всі корисні властивості. А велика упаковка 1 кг зернової Qualita Rossa істотно заощадить Ваш час. Особливості італійської кави Лавацца: - з добірних зерен арабіки та робусти; - середнє обсмаження; - герметична упаковка; - з гірчинкою; - для приготування еспресо.

37900 грн.

(20)
Артикул: 5908
Артикул: 5909

Lavazza Arabica Espresso – це вишуканий смак 100% Арабіки та аромат з нотками шоколаду. Ця зернова кава ідеально підходить для приготування в кавоварках.  Упаковка Лавацца виготовлена з багатошарової фольги, яка відмінно зберігає аромат кави.  Lavazza Espresso в зернах – чудовий вибір для тих, хто любить міцну натуральну каву з дуже виразним смаком. Це дует сортів  Арабіки з Центральної Америки та Африки, котрий додає напою надзвичайної пікантності з міцним, але приємним смаком, і м’яким шоколадним відтінком.

12300 грн.

(3)
Артикул: 5909
Артикул: 17236

Средство для видалення накипу Alprophonе (Алпрофон) підходить для всіх типів кавоварок і чайників, які необхідно очищати для продовження їх терміну служби, а також для отримання насиченого смаку та аромату напоїв. Засіб від накипу Alprophonе абсолютно безпечний для електроприладів, не залишає запаху та не осідає на стінках прибору. Порошок Алпрофон підходить для чайників зі спіральним (відкритим) або дисковим (прихованим) нагрівальним елементом. Спосіб застосування засобу від накипу простий: засипати вміст пакета в оброблювану ємність, розраховуючи кількість порошку в залежності від ступеня забруднення. Потім прокип'ятити 15-30 хвилин і дати воді в чайнику повністю охолонути. Злити воду та помити ємність. Особливості засобу для видалення накипу Alprophonе: - підходить для кавоварок, електрочайників;- не залишає запаху після очищення;- у вигляді порошку.

3100 грн.

(0)
Артикул: 17236
Артикул: 8751

ALVORADA (АЛВОРАДА) зернова кава, IL Caffe Italiano (Іль Каффе Італьяно) - це справжня віденська кава, суміш з арабіки кращих сортів, які розкриваються нотами міцності в кожній чашці. Він підібраний для поціновувачів класичного італійського еспресо. Напій, приготований з ALVORADA IL Caffe Italiano, володіє насиченим смаком з приємними нотками гіркуватості. Середнє обсмажування зерен надає йому післясмак какао. Зернова кава Іль Каффе Італьяно випускається в герметичній упаковці, в якій протягом тривалого часу зберігаються всі властивості кави. ALVORADA підходить для приготування в еспресо-кавоварках, в турці та гейзерних кавоварках. А велика упаковка 1 кг зернової кави істотно заощадить Ваш час. Особливості АЛВОРАДА Італьяно: - густий насичений аромат; - з легкою гіркуватістю; - висока міцність; - післясмак какао.

27400 грн.

(0)
Артикул: 8751
Артикул: 11843

Кава в зернах Brasil Kaffee - це купаж робусти й арабіки, створений баристами австрійської компанії Alvorada для заварювання ароматної кави. Кава торгової марки Alvorada середнього обсмаження. Приємний смак з добре відчутною кислинкою арабіки та легкими квітковими відтінками гармонійно поєднується з яскравим ароматом напою. Кава Алворада прекрасно тонізує, але при цьому дарує спокій, властивий атмосфері віденських кав'ярень. Вакуумна упаковка з клапаном захищає зерна від сонячних променів, вологи, не пропустить сторонні запахи та надовго збереже оригінальний аромат кави.

18900 грн.

(0)
Артикул: 11843
Артикул: 11842

Кава в зернах Wiener Kaffee - це бленд робусти й арабіки, створений баристами австрійської компанії Alvorada для заварювання ароматної кави. Кава торгової марки Alvorada середнього обсмаження. Приємний гіркуватий смак какао з кислинкою арабіки гармонійно поєднується з яскравим ароматом напою. Кава Алворада прекрасно тонізує, але при цьому дарує спокій, властивий атмосфері віденських кав'ярень. Вакуумна упаковка з клапаном захищає зерна від сонячних променів, вологи, не пропустить сторонні запахи та надовго збереже оригінальний аромат кави.

18900 грн.

(0)
Артикул: 11842
Артикул: 12371

Натуральна кава лінійки Blue Label в зернах середнього обсмаження від німецького виробника Ambassador  ідеально підійде для поціновувачів цього напою. Кава має витончений, трохи терпкий смак з легкою кислинкою. Амбасадор Блю Лейбл має багатогранний і вишуканий аромат, а також тривалий післясмак з нотками шоколаду і карамелі. Кава Ambassador  Blue Label упакована у пакет з багатошарової фольги, яка відмінно зберігає аромат обсмажених зерен.

21500 грн.

(0)
Артикул: 12371
Артикул: 8353

Відмінна італійська кава Ambassador  Nero в зернах темного обжарювання від німецького виробника Ambassador  ідеально підійде для поціновувачів хорошого еспресо. Цей вишуканий напій має яскравий шоколадний післясмак і відрізняється густою і стійкою пінкою. До того ж, Амбасадор Неро має насичений і яскраво виражений аромат.Кава Ambassador  Nero упакована у вакуумний пакет з багатошарової фольги, яка відмінно зберігає аромат обсмажених зерен.

19700 грн.

(0)
Артикул: 8353
Артикул: 11038

Кава торгової марки Ambassador Espresso Bar - це натуральна зернова кава темного обсмаження. Бленд преміум-класу, створений професіоналами для істинних поціновувачів. Кава Ambassador Espresso Bar ідеально пристосована для використання в спеціалізованих еспресо-машинах. Завдяки особливостям обжарювання і приготування, Ви отримаєте ідеальну каву від Амбассадор.

23100 грн.

(0)
Артикул: 11038
Артикул: 15689

Зернова кава Ambassador Adora (Амбассадор Адора) - це традиційний класичний міцний напій, з приємним, легким відтінком гіркого шоколаду. Виготовляється кава Ambassador виключно з ретельно відібраних кавових зерен вищого сорту. Складається зернова кава Adora з купажу арабіки та робусти, що гарантує якість та неперевершений смак. Зернову каву Ambassador Adora краще перемелювати безпосередньо перед прийомом, так Ви повною мірою насолодитеся глибиною смаку вишуканої кави. Напій пропонується в герметичній, м'якій упаковці 900 грам - такої кількості вистачить надовго. Особливості кави Амбассадор Адора: - класичний смак, з відтінком шоколаду; - із цілісних зерен вищого сорту; - купаж арабіки та робусти; - 900 грам.

20700 грн.

(0)
Артикул: 15689
Артикул: 13096

Blaser Cafe (Блазер Кафе) 1 кг, зернова кава, Ballerina (Балерина), м/у має багатий смаковий букет з легкою кислинкою, який створює 6 різних сортів якісної арабіки. Її смак включає кисло-солодкі тони цитрусових і тропічних фруктів, з ноткою злакових культур і карамелі, які розкриваються при кожному заварюванні. Допомагає досягти цього непередаваного смаку Скандинавське (світле) обжарювання зерна. Кава ідеально підійде для вживання з молоком або вершками. Blaser Cafe Ballerina відмінно підійде для любителів еспрессо з багатим смаковим спектром. Можна використовувати для заварювання в будь-яких кавоварках. Blaser Cafe, 1 кг, зернова кава, Ballerina, м/у – це кава, яка привнесе у Ваш ранок нотку м'якості і заряд бадьорості. Вона зможе завоювати Вашу любов вже з першої чашки. Дана позиція представлена в упаковці по 1 кг, котра зберігає аромат кави. Особливості: - 6 сортів арабіки; - кисло-солодкий смак; - відмінно доповнюється молоком або вершками; - універсальне використання в кавоварках. Спосіб застосування: Заварювати у відповідності з рецептом приготування кави для відповідного кавового апарату. Температура при заварюванні не повинна перевищувати 92°С.

79200 грн.

(0)
Артикул: 13096
Артикул: 13098

Blaser Cafe (Блазер Кафе) 1 кг, зернова кава, Opera (Опера), м/у має класичний гіркий букет, в який входить арабіка і робуста, в співвідношенні 90% до 10%. Глибокі горіхові з шоколадом ноти в ароматі, з присмаком абрикосової кісточки і бергамота, розкриваються при кожному заварюванні цієї кави. Допомагає досягти цього непередаваного смаку Французьке (темне) обжарювання зерна. Blaser Cafe, 1 кг, зернова кава, Opera, м/у ідеально підійде для приготування ристретто, еспресо, кави-крема, відмінно поєднується з молоком. Можливо використовувати для заварювання в автоматичних та традиційних еспрессо-кавоварках, а також в кавоварках з таблетованою кавою. Blaser Cafe Opera – кава, без якої не обійдеться жоден ранок. Вона зможе завоювати Вашу любов вже з першої чашки. Дана позиція пропонується у зручній упаковці по 1 кг. Особливості: - суміш арабіки та робусти; - класичний гіркий смак; - відмінно поєднується з молоком; - універсальне використання в кавоварках. Спосіб застосування: Заварювати у відповідності з рецептом приготування кави для відповідного кавового апарату. Температура при заварюванні не повинна перевищувати 92°С.

77600 грн.

(0)
Артикул: 13098
Артикул: 13105

Швейцарська компанія Blaser Cafe (Блазер Кафе) є лідером серед виробників кави. Напої, запропоновані цією торговою маркою, користуються великою популярністю серед жителів усього світу. Кава Blaser Cafe Ballerina (Блазер Кафе Балеріна) - це унікальний купаж зерен арабіки, привезений з країн Америки, Індії та Бразилії. Середнє обсмажування дає можливість зберегти істинний смак зерен, при цьому надати йому легкості і витонченості. Цей напій зможуть оцінити справжні любителі натуральної кави. Blaser Cafe Ballerina (Блазер Кафе Балеріна) - кава, без якого не обійдеться жоден ранок сучасної людини. Підбадьорливий аромат і легкий присмак кислинки створюють неповторну комбінацію, заряджаючи організм на цілий день.

20000 грн.

(0)
Артикул: 13105
Артикул: 13106

Blaser Cafe (Блазер Кафе) 250 г, зернова кава, Ethiopia Sidamo (Ефіопія Сідамо), м/у має багатий смаковий букет, який створює елітний сорт арабіки, один із самих м'яких і ніжних. Його смак включає в себе аромат бергамоту, абрикоса, ягід чорниці, а також ванілі і какао, які розкриваються при кожному заварювання кави. Допомагає досягти цього непередаваного смаку Еспресо (темніше середнього) обжарювання зерна. Ця кава щоразу відкриває в собі нові відтінки смаку і аромату. Blaser Cafe, 250 г, зернова кава, Ethiopia Sidamo, м/у ідеальний в будь-якому вигляді приготування. Можливо використовувати для заварювання в будь-яких видах кавоварках. Blaser Cafe Ethiopia Sidamo – це кава, яка привнесе у Ваш ранок ноту унікальності і заряд бадьорості. Вона зможе завоювати Вашу любов вже з першої чашки. Дана позиція представлена в м'якій упаковці по 250 г, яка зберігає аромат кави. Особливості: - моносорт арабіки; - яскравий багатий смак; - гарна у будь-якому вигляді приготування; - універсальне використання в кавоварках. Спосіб застосування: Заварювати у відповідності з рецептом приготування кави напою для відповідного кавового апарату. Температура при заварюванні не повинна перевищувати 92°С.

25000 грн.

(0)
Артикул: 13106
Артикул: 13101

Blaser Cafe (Блазер Кафе) 250 г, зернова кава, Java Katakan (Ява Катакан), м/у має яскравий і терпкий смаковий букет, який створюється елітним сортом робусти. В її смаку відчутні аромати горіха, кунжуту, солоду, лакриці, які розкриваються при кожному заварювання кави. Допомагає каві досягти свого непередаваного смаку Віденське (середне) обсмаження зерна. Blaser Cafe, 250 г, зернова кава, Java Katakan, м/у відмінно підійде для приготування еспрессо, рістретто, кавових коктейлів. Можливо використовувати для заварювання в будь-яких видах кавоварок. Blaser Cafe Java Katakan – це кава, яка бадьорить і дає заряд на цілий день, завдяки неповторному терпкого і міцного аромату.  Дана позиція представлена в м'якій упаковці по 250 г, яка зберігає аромат надовго. Особливості: - моносорт робусти; - яскравий терпкий смак; - хороший для кавових коктейлів; - універсальне використання в кавоварках. Спосіб застосування: Заварювати у відповідності з рецептом приготування кави напою для відповідного кавового апарату. Температура при заварюванні не повинна перевищувати 92°С.

25000 грн.

(0)
Артикул: 13101
Артикул: 13107

Blaser Cafe (Блазер Кафе) 250 г, зернова кава, Lilla & Rose (Лілла енд Роуз), м/у має яскравий з легкою гіркуватістю букет, в який входить якісна арабіка і робуста, у співвідношенні 80% до 20%. Глибокі аромати квітів, меду, карамелі і волоського горіха на фоні ванільного і цитрусового аромату, розкриваються при кожному заварюванні цієї кави. Допомагає досягти цього непередаваного смаку Еспресо (темніше середнього) обжарювання зерна. Blaser Cafe, 250 г, зернова кава, Lilla & Rose, м/у ідеально підійде для приготування ристретто, еспресо, кави-крема, відмінно поєднується з молоком і вершками. Каву можна використовувати для заварювання в автоматичних і традиційних кавоварках. Blaser Cafe Lilla & Rose – це в міру гірка кава, без якої не обійдеться жоден ранок.  Дана позиція представлена в м'якій упаковці по 250 г, завдяки якій кава надовго зберігає свій аромат. Особливості: - суміш арабіки та робусти; - яскравий гіркуватий смак; - добре поєднується з молоком; - універсальне використання в кавоварках. Спосіб застосування: Заварювати у відповідності з рецептом приготування кави напою для відповідного кавового апарату. Температура при заварюванні не повинна перевищувати 92°С.

20000 грн.

(0)
Артикул: 13107
Артикул: 13109

Blaser Cafe (Блазер Кафе) 250 г, зернова кава, Opera (Опера) має класичний гіркий смак, в який входить арабіка і робуста, в співвідношенні 90% до 10%. Глибокі горіхові з шоколадом ноти в ароматі, з присмаком абрикосової кісточки і бергамота, розкриваються при кожному заварюванні цієї кави. Французьке (темне) обжарювання зерна надає насичений смак. Blaser Cafe, 250 г, зернова кава, Opera ідеально підійде для приготування ристретто, еспресо, кави-крема, відмінно поєднується з молоком. Можна використовувати для заварювання в автоматичних та традиційних еспрессо-кавоварках, а також в кавоварках з таблетованою кавою. Дана позиція представлена в м'якій упаковці по 250 г, яка збереже аромат кави надовго. Особливості: - суміш арабіки та робусти; - класичний гіркий смак; - відмінно поєднується з молоком; - універсальне використання в кавоварках. Спосіб застосування: Заварювати у відповідності з рецептом приготування кави для відповідного кавового апарату. Температура при заварюванні не повинна перевищувати 92°С.

19600 грн.

(0)
Артикул: 13109
Артикул: 13110

Blaser Cafe (Блазер Кафе) 250 г, зернова кава, Orient (Орієнт), м/у має багатий добре збалансований смаковий букет, який створює 6 різних сортів якісної арабіки. Її смак включає в себе квітково-фруктові тони з екзотичної ноткою, які розкриваються при кожному заварювання кави. Допомагає досягти цього непередаваного смаку Віденське (середне) обжарювання зерна. Кава приємно поєднується з молоком, залишаючи присмак какао і шоколаду. Blaser Cafe, 250 г, зернова кава, Orient, м/у відмінно підійде для любителів еспресо, капучино і кави-крема. Можливо використовувати для заварювання в будь-яких кавоварках. Blaser Cafe Orient – це кава, яка привнесе у Ваш ранок нотку східної м'якості і заряд бадьорості.  Дана позиція представлена в м'якій упаковці по 250 г, яка зберігає аромат кави надовго. Особливості: - 6 сортів арабіки; - м'який збалансований смак; - в поєднанні з молоком з'являється присмак шоколаду; - універсальне використання в кавоварках. Спосіб застосування: Заварювати у відповідності з рецептом приготування кави напою для відповідного кавового апарату. Температура при заварюванні не повинна перевищувати 92°С.

20000 грн.

(0)
Артикул: 13110
Артикул: 13100

Blaser Cafe (Блазер Кафе) - відома у всьому світі торгова марка, яка займається виробництвом якісних і вишуканих кавових напоїв. Виробник ретельно займається відбором зерен, щоб передати неповторний смак справжньої кави. Blaser Pura Vida Bio (Пура Віда Біо) - це чудова кава з особливим ароматом, виготовлена з елітних зерен арабіки. Для створення обрані тільки екологічно чисті сорти, про що свідчить дослівний переклад назви - чисте життя. Виробник виключив зі складу робусту, що надає напою яскравї кислинки і м'якої гіркоти. В ароматі кави Блазер Pura Vida Bio Ви зможете відчути приємні нотки меду, фруктів і какао.

22500 грн.

(0)
Артикул: 13100
Артикул: 13111

Всесвітньо відома торгова марка Blaser Cafe (Блазер Кафе), яка займається створенням неповторних кавових напоїв, щороку радує своїх шанувальників новими сумішами, що володіють унікальними смаками і відтінками. Однією з новинок став чудовий Блазер Rosso Nero (Россо Неро). Цей напій має насичений яскравим ароматом, завдяки інтенсивному обсмаженню зерен. До складу входять добірні сорти арабіки і промитої робусти. Напій має сертифікат якості від Caffè Speciali Certificati, який відомий своїми високими стандартами в оцінках якості кави. Блазер Rosso Nero - вишуканий кавовий напій з оригінальним смаком та правильним поєднанням гіркоти і кислинки.

20000 грн.

(0)
Артикул: 13111
Артикул: 13104

Blaser Cafe (Блазер Кафе) 250 г, зернова кава, Servus Amadeus (Сервус Амадеус) має багатий і ніжний смаковий букет, який створює 7 різних сортів арабіки. Її смак включає цитрусові, фруктові, винні і шоколадні ноти, які розкриваються при кожному заварюванні цієї кави. Допомагає досягти цього непередаваного смаку Віденське (середне) обжарювання зерна. Рекомендована особливо для любителів кави Мокко за старовинними австрійськими рецептами. Blaser Cafe Servus Amadeus ідеально підійде для приготування кави по-віденськи, еспрессо, рістретто, кава мокко. Можна використовувати для заварювання в автоматичних і традиційних кавоварках. Blaser Cafe, 250 г, зернова кава, Servus Amadeus – це кава, яка привнесе у Ваш ранок нотку ніжності і м'якості. Вона зможе завоювати Вашу любов вже з першої чашки. Дана позиція представлена в м'якій упаковці по 250 р, котра зберігає аромат кави. Особливості: - включає 7 сортів арабіки; - м'який та ніжний смак; - рекомендованн для любителів Мокка; - універсальне використання в кавоварках. Спосіб застосування: Заварювати у відповідності з рецептом приготування кави для відповідного кавового апарату. Температура при заварюванні не повинна перевищувати 92°С.

19600 грн.

(0)
Артикул: 13104
Артикул: 7809

Blaser Сafe - це суміш, що складається з Арабіки 80% з додаванням Робусти 20%. Кава Бласер Кафе з густим смаком, що поступово розкривається, має насичений аромат з явно виразною солодкістю. Інтенсивний міцний аромат і якість зерен з Індії та острова Ява дозволяють приготувати з купажа Blaser Сafe Lilla Е Rose міцний і збадьорюючий еспресо, лате або капучіно.

79200 грн.

(1)
Артикул: 7809
Артикул: 14010

Blaser Сafe (Блазер Кафе) Colombia (Колумбія) – це 100% арабіка з колумбійської плантації ла Мануела. Всі етапи вирощування та обробки кави на даних плантаціях регламентуються на державному рівні, а якість продукції перевіряється на всіх етапах. Колумбійську каву вирощують серед вищих дерев, що створюють тінь. Тому кава, приготована з Blaser Сafe Colombia, володіє багатим м'яким смаком з легким винно-фруктовим відтінком і середньою кислотністю. Кава Blaser Сafe Colombia найкраще підходить для приготування еспресо і капучино. Її можна готувати за допомогою традиційних і автоматичних кавоварок при температурі заварювання не більш 92 °С. Зернова кава Blaser Сafe випускається в герметичній упаковці, в якій зерна протягом тривалого часу зберігають всі властивості при дотриманні умов зберігання. Особливості: - тонкий смак з фруктовим відтінком; - зі 100% колумбійської арабіки; - підходить для приготування еспресо і капучино.

30500 грн.

(0)
Артикул: 14010
Артикул: 14012

Blaser Сafe (Блазер Кафе) Cote D'azur (Коте де азур) - це добірні зерна арабіки сортів Speciality з Індії, Гватемали, Ефіопії, Індонезії та Бразилії. Кава має середню кислотність, легку солодкість і гіркуватість. Її смак насичений нотками цитрусових, смородини та імбирного хліба. Напій залишає приємний горіховий післясмак. Віденське середньо-світле обсмажування зерен відкриває новий смаковий відтінок кави сорту арабіка. Каву Blaser Сafe Cote D'azur можна готувати за допомогою традиційних і автоматичних кавоварок при температурі заварювання не більш 91°С. Зернова кава Blaser Сafe випускається в герметичній упаковці, в якій зерна протягом тривалого часу зберігають всі властивості при дотриманні умов зберігання Особливості: - 100% арабіка Speciality; - збалансований смак з нотками лайму, апельсину, смородини і імбирного хліба; - післясмак, що нагадує смак волоського горіха.

20000 грн.

(0)
Артикул: 14012
Артикул: 14013

Кава Blaser Сafe (Блазер Кафе) Gourmets Plaisir (Гурметс Плаізір) - яскравий букет кавових зерен, який отримав найвищу похвалу від на багатьох кавових виставках. Це суміш з добірних зерен арабіки. Він має інтенсивний збалансований смак. Особливості напою додає м'яка гіркуватість, легка солодкість з кислувато-фруктовими нотами та солонуватий відтінок. Аромат насичений нотами чорного шоколаду, тостів, солоду, лісового горіха, ванілі, гвоздики, чорної смородини та цитрусових. У ньому присутні також ледь вловимі нотки свіжого масла, сіна та карамелі. Каву Gourmets Plaisir можна готувати за допомогою традиційних і автоматичних кавоварок при температурі заварювання не більш 93°С. Вона повністю розкриває свій смак в класичному еспресо, а також відмінно поєднується з молоком і вершками. Зернова кава Blaser Сafe випускається в герметичній упаковці, в якій зерна протягом тривалого часу зберігають всі властивості при дотриманні умов зберігання. Особливості: - 100% арабіка; - м'яка гірчинка, легка солодкість, кислувато-фруктові ноти, солонуватий відтінок; - щільна пінка; - середнє обсмаження.

19600 грн.

(0)
Артикул: 14013
Артикул: 14009

Blaser Сafe (Блазер Кафе) Italia (Італія) - це добірні зерна арабіки з додаванням індійської та індонезійської промитої робусти. Кава має збалансований солодкуватий смак з характерною гіркуватістю. У ній відчувається аромат запашної хлібної скоринки. Нотки карамелі й шоколаду напою додає темне обсмаження зерен. Зернова кава Blaser Сafe Italia втілює кращі італійські кавові традиції. Вона підійде для приготування еспрессо, американо, ристретто і кавових напоїв з молоком - лате, капучино, лате-макіято. Зернова кава Blaser Сafe випускається в герметичній упаковці, в якій зерна протягом тривалого часу зберігають всі властивості при дотриманні умов зберігання. Особливості: - збалансований смак з характерною гіркуватістю і нотками карамелі; - арабіка з додаванням 10% робусти; - французька темна обжарка.

20000 грн.

(0)
Артикул: 14009
Артикул: 14006

Зернова кава Blaser Сafe (Блазер Кафе) Marrone (Мароне) - суміш добірних зерен арабіки з плантацій Індії та Бразилії й робусти з острову Ява. Кава Blaser Сafe Marrone – прекрасний напій для вдалого початку дня. Вона підходить для приготування класичного еспресо і кави з молоком. Напій має насичений смак, легку гіркуватість і солодкуватий, в ньому майже не відчувається кислинка. Темна ступінь обсмажування надає напою присмак чорного шоколаду. У багатому смаку кави Blaser Сafe Marrone присутні пряні відтінки, нотки смаженого мигдалю, імбирного пряника і печених яблук. Зернова кава Blaser Сafe Marrone випускається в герметичній упаковці, в якій зерна протягом тривалого часу зберігають всі властивості при дотриманні умов зберігання. Особливості: - насичений смак з легкою гіркуватістю; - нотки спецій, шоколаду, смаженого мигдалю, імбирного пряника і печених яблук; - темна ступінь обсмажування зерен; - суміш арабіки та робусти.

20000 грн.

(0)
Артикул: 14006
Артикул: 14014

Blaser Сafe (Блазер Кафе) Saint Tropez (Сен Тропе) - букет з добірних зерен арабіки та робусти, підібраний для цінителів класичного еспресо. Кава, зварена із зерен Saint Tropez, володіє високою щільністю, насиченим смаком з пряною гіркуватістю, легкою солодкістю та кислинкою. Напій досить міцний, щоб подарувати бадьорий початок дня. Його аромат насичений нотами волоських горіхів, квіткового меду, локриці, прянощів і солоду. Кава залишає післясмак гвоздики, ванілі та солодкого перцю. Кава Blaser Saint Tropez можна готувати за допомогою традиційних і автоматичних кавоварок при температурі заварювання не більш 92°С. Його вишуканий букет найкраще розкриється в таких напоях, як еспресо та ристрето. Зернова кава Blaser Сafe випускається в герметичній упаковці, в якій зерна протягом тривалого часу зберігають всі властивості при дотриманні умов зберігання. Особливості: - купаж зерен арабіки та робусти; - міцний насичений смак; - ноти волоських горіхів, квіткового меду, локриці, прянощів і солоду; - для приготування ристрето та еспресо.

20000 грн.

(0)
Артикул: 14014
Артикул: 14007

Зернова кава Blaser Сafe (Блазер Кафе) Verde Havelear Bio (Верде Хавелер Біо) - купаж зерен арабіки та робусти, вирощених на органічних плантаціях Гандурас і Танзанії, які сертифіковані за Міжнародними Стандартами Справедливої ​​Торгівлі. Це означає, що зернова кава Verde Havelear Bio - екологічно чистий продукт. Напій, приготовлений з його зерен, володіє високою щільністю, середньою кислотністю і довгим післясмаком. У його ароматі відчуваються ноти трав і прянощів, ялівцю, стиглих плодів, гвоздики та перцю. Verde Havelear Bio підходить як для приготування еспрессо, так і для молочних напоїв на його основі. Зернова кава Blaser Сafe випускається в герметичній упаковці, в якій зерна протягом тривалого часу зберігають всі властивості при дотриманні умов зберігання. Особливості: - органічний продукт; - середня кислотність; - ноти трав і прянощів, ялівцю, стиглих плодів, гвоздики і перцю; - купаж арабіки та робусти.

21500 грн.

(0)
Артикул: 14007
Артикул: 13018

Blaser Barista D'arte (Блазер Баріста Д`арте) - суміш зерен, які пройшли високу термічну обробку. Напій упакований в герметичну упаковку зі зручним клапаном, яка не тільки оберігає його від зовнішніх чинників, а й дозволяє зберегти аромат свіжообсмажених зерен. Barista D'arte - це гармонійне поєднання арабіки та робусти. Кава має приємний аромат і легкий присмак гіркуватості, яка привнесе в організм заряд бадьорості на цілий день.  

19600 грн.

(0)
Артикул: 13018
Артикул: 11092

Зернова кава Boasi Bar Gran Crema (Боасі Бар Гран Крема) - суміш добірних зерен арабіки та робусти, вирощених на кращих плантаціях Бразилії та Центральної Америки. У напої, приготованому з зерен Боасі Бар Гран Крема, відчувається насиченість, гіркуватість, пряні нотки лісового горіха, шоколаду т карамелі, приємний аромат і довгий післясмак. Зерна Boasi Bar Gran Crema мають темну ступінь обсмаження, через що напій отримує гіркуватість і насичений смак. Арабіка надає каві ніжність і легкість, а робуста - пікантність і міцність. Боасі Бар Гран Крема - ідеальний варіант для гарного початку дня. Напій особливо сподобається любителям міцної кави. Зернова кава Boasi Bar Gran Crema підходить для всіх типів автоматичних кавоварок. Випускається в герметичній упаковці, в якій зерна протягом тривалого часу зберігають всі властивості при дотриманні умов зберігання. Особливості: - міцний смак з гіркуватістю, нотками шоколаду, карамелі та лісового горіха; - приємний аромат і довгий післясмак; - темне обсмаження зерен; - суміш арабіки та робусти.

24900 грн.

(0)
Артикул: 11092
Артикул: 5595

Bravos (Бравос) зернова кава, CLASSIC (КЛАССІК) - добірна кава з угорської робусти, ягоди сорту якої мають чудовий аромат. Напій, приготований з кавових зерен Бравос Классік, характеризується міцністю і класичним смаком. Добре збалансовані кислинка і гіркуватість з ароматом какао зерновій каві Classic надає середня обжарка зерен. Кава Bravos Classic підходить для приготування різних видів напоїв, як з додаванням молока, вершків, сиропу і спецій, так і без них. Неперевершений смак і аромат кави від Бравос приверне увагу справжніх гурманів. Зерновий Bravos випускається в герметичній упаковці, яка протягом тривалого часу збереже всі властивості кави, а велика упаковка 1 кг зернового Classic істотно заощадить Ваш час. Особливості Бравос в зернах: - 100% робуста; - міцний смак; - з нотками кислинки і гіркоти; - післясмак какао.

17600 грн.

(12)
Артикул: 5595
Артикул: 16816

Кава в зернах Coffee Expert Espresso Original (Коффі Експерт Еспресо Оріжинал) - купаж добірних кавових зерен арабіки та робусти. Зернова кава ідеально підходить для приготування в турці, кавоварці і кавомашині. Післясмак відрізняється легкою гірчинкою, золотиста пінка і густа текстура напою забезпечать класичний смак і аромат приготовленого еспресо. Міцна кава ідеально підійде для приготування в кавових машинах і відмінно поєднується з молоком, вершками, спеціями та сиропами. Особливості зернової кави Coffee Expert Espresso Original: - вигідний формат поставки - упаковка 1 кг; - в зернах; - без ароматизації; - для еспресо; - з легкою гірчинкою; - 30% арабіки і 70% робусти.

29900 грн.

(0)
Артикул: 16816
Артикул: 11849

Covim (Ковім) Gran Bar (Гран Бар) являє собою купаж кавових зерен арабіки та робусти. Класичний еспресо з кави Covim Gran Bar відрізняється міцним смаком з шоколадними нотками та ніжною кислинкою. Оптимальна кількість кофеїну надасть заряд бадьорості на цілий день. Гран Бар - ідеальний вибір для тих, хто любить насолоджуватися ранковою чашкою кави. Кава Covim Gran Bar поставляється в герметично закритій упаковці, в якій зерна найкращим чином захищені від впливів навколишнього середовища і зберігають всі властивості. Рекомендується зберігати в сухому прохолодному місці при відносній вологості не більше 75%. Особливості: - міцний смак з кислинкою; - темне обсмаження; - приємний тонкий аромат; - суміш арабіки та робусти (7: 3).

28400 грн.

(0)
Артикул: 11849
Артикул: 10770

Кава в зернах Dallmayr (Далмайер) Classic (Класік) - це добірні зерна арабіки середнього обсмаження. Насичений класичний смак міцної кави відрізняється кислинкою і тривалим м'яким післясмаком. Зернова кава Dallmayr відмінно підійде для приготування в кавових машинах, для заварювання по-турецьки, в кавоварці, або у френч-пресі. Температура води при запарюванні кави Далмайер Класік не повинна бути вище 95 ° С. Міцна кава відмінно поєднується з молоком, вершками і сиропами. Особливості зернової кави Dallmayr Classic: - середньє обсмаження; - класичний смак; - з кислинкою; - 50% арабіка, 50% робуста.

16300 грн.

(0)
Артикул: 10770
Артикул: 16879

Кава в зернах Dallmayr (Далмайер) Prodomo (Продомо) - це добірні зерна арабіки середнього ступеня обсмаження з плантацій Африки. Міцна кава відрізняється насиченим м'яким смаком. Зернова кава Dallmayr відмінно підійде для приготування в кавових машинах, для заварювання по-турецьки, в кавоварці, або у френч-пресі. Температура води при запарюванні кави Далмайер Продомо не повинна бути вище 95 ° С. Міцна кава відмінно поєднується з молоком, вершками та сиропами. Особливості зернової кави Dallmayr Prodomo: - середнє обсмаження; - класичний смак; - з кислинкою; - 100% арабіка.

16500 грн.

(0)
Артикул: 16879
Артикул: 18844

Кава у зернах Dallmayr (Далмайєр) Ethiopia – відбірна, зібрана вручну на невеликих фермерських плантаціях Ефіопії 100%-ва арабіка. Істинні кавомани цінують моносорт кави Dallmayr Ethiopia за надзвичайно насичений, в міру різкий аромат, особливий благородний присмак елегантної кислинки і післясмак вершкової карамелі. Добірна кавова сировина делікатного та повільного обсмаження не втрачає своїх кращих смакових та ароматичних властивостей за рахунок надійної упаковки – пакету із багатошарової фольги зі зручним клапаном. Вага продукту – 500 г

21600 грн.

(0)
Артикул: 18844
Артикул: 16097

Рідина для видалення накипу в кавомашинах DeLonghi (Делонгі Екодекалк) підходить для всіх типів кавових машин, кавоварок і електричних чайників. Кавомашини необхідно очищувати для продовження їх терміну служби, а також для отримання насиченого смаку і аромату напоїв. Слід звернути увагу на вигідний формат поставки рідини Делонгі - 0,5 л концентрованого розчину. Для одного застосування достатньо ¼ частини від загального об `єму, розбавити водою та залити в ємність. Засіб від накипу DeLonghi EcoDecalk абсолютно безпечний для електроприладів, не залишає запаху та не осідає на стінках обробляємої поверхні. Перед використанням рідини для видалення накипу DeLonghi EcoDecalk для очищення кавових апаратів ознайомтеся з інструкцією Вашої кавомашини. Особливості рідини для видалення накипу DeLonghi EcoDecalk: - підходить для кавоварок, електрочайників;- вигідний формат поставки;- не залишає запаху після очищення;- концентрований розчин.

33900 грн.

(0)
Артикул: 16097

Кава в зернах


Кава в зернах – це вибір справжніх гурманів і шанувальників свіжомеленої ароматної кави. Досвідчені баристи знають, що велику частку смаку кави складає його аромат, і саме тому намагаються молоти каву якомога частіше, тим самим скорочуючи проміжок часу між помелом і приготуванням кави. Вже в першу годину після помелу частково знижується рівень аромату кави. Через добу після помелу кава вже втрачає частину своїх смакових якостей за рахунок втрати аромату. Ми подбали про те, щоб Ви змогли досягти гармонійного для Вас співвідношення ціна-якість в процесі вибору кави в зернах.

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $