Купити Рукавички Стерильні Онлайн 24/7 - АкваМаркет
0

Рукавички


Рукавички, які використовуються в медичній сфері, мають особливі властивості. Крім того, до них пред'являються високі вимоги. Медичні рукавички повинні захищати від інфекцій і вірусів, бути простими і безпечними у використанні, а також підлягати швидкій і легкій утилізації. Саме тому такі аксесуари мають вузьконаправлене застосування і використовуються лише раз.

Проте, одноразові рукавички нітрилові, вінілові набули широкого поширення не тільки в медичній галузі. Пояснюється це унікальними для користувача характеристиками. Тому подібні вироби оптом закуповують не тільки для поліклінік або лікарень, а й для ресторанів, салонів краси. Побачити рукавички латексні Ви можете в будь-якій квартирі, так як це зручний і корисний аксесуар, який можна застосовувати в побуті.

Інтернет-магазин АкваМаркет пропонує купити з доставкою рукавички будь-яких видів. В наявності нестерильні і стерильні рукавички припудрені і без пудри. Великий асортимент рішень, обширна колірна гамма, різноманіття форматів упаковки дозволяє підібрати рукавички для огляду в профільних медичних установах або аксесуари для застосування в побуті. Завдяки доступним цінам у нас вигідно купувати рукавички медичні оптом, замовляючи продукцію з доставкою в офіс або на адресу підприємства. Роздрібним клієнтам пропонуємо приємні ціни та можливість купити в Києві нітрилові рукавички будь-яких розмірів в кількості від однієї пари. Доставка безперебійно працює по всій країні.

Рукавички. Особливості та види

Рукавички можуть бути оглядові та хірургічні. Перші поділяються на стерильні і нестерильні. Застосування в умовах захисту від інфікування зобов'язує використовувати стерильні рукавички. В інших випадках, коли ризику інфекції немає, можна застосовувати нестерильні рукавички.

Ще одна категорія класифікації - розміри рукавичок. Є градація, яка відповідає стандартній розмірній сітці: ХS (найменші), S (маленькі), М (середні), L (великі) і XL (дуже великі). Нехтувати цим показником не варто, оскільки від нього безпосередньо залежить комфорт і безпека використання виробів. Занадто малі рукавички зіжмуть руку, а великі не захистять від впливу зовнішніх факторів. Тому важливо підбирати розміри рукавичок коректно.

Що стосується матеріалів, то тут представлені різні полімери. Найбільш популярні зараз рукавички латексні, вінілові та нітрилові. Латексні вироби використовуються з 1894 року, а ось рукавички нітрилові з'явилися в побуті тільки з 2002 року. Кожен матеріал має свої особливості, тому застосовується в конкретних умовах.

Медичні рукавички також випускаються припудрені і без пудри. Як присипки використовують модифікований кукурудзяний крохмаль, відомий своїми гіпоалергенними властивостями.

Де використовують медичні рукавички

Сфера застосування виробів з вінілу, латексу і нітриту сьогодні досить широка. Спочатку використовували рукавички для огляду пацієнтів та виконання інших медичних маніпуляцій. Але оскільки вироби відмінно захищають шкіру від зовнішніх факторів і впливів, область використання розширилася далеко за межі медичної сфери. Сучасні нітрилові рукавички випускаються в різних модифікаціях, що дозволяє використовувати їх в таких областях діяльності:

  • Виробництво, включаючи космічну, нано-технологічну галузь.
  • Лабораторні дослідження не медичного характеру.
  • Харчове виробництво.
  • Клінінгові процеси.
  • Будівельні та оздоблювальні роботи.
  • Виробництво косметичних засобів.
  • Сфера послуг.
  • Ветеринарна допомога.
  • Індустрія краси.

Нітрилові рукавички широко використовують в господарських цілях. У них можна мити посуд, прибирати, чистити сантехніку без ризику для шкіри рук. Більш того, багато виробників продають рукавички одноразові зі спеціальними наповнювачами у вигляді ароматичних композицій, ланоліну, вітаміну Е. Це додаткова турбота про шкіру і користь для здоров'я.

На сайті АкваМаркет Ви можете проконсультуватися з досвідченими фахівцями і дізнатися, як визначити розмір рукавичок, а також від чого захищають ті чи інші різновиди. Ми надаємо допомогу у виборі та оформленні замовлення онлайн в цілодобовому режимі. Нагадуємо, що магазин надає можливість купити з доставкою рукавички, оформивши транспортування в будь-яку точку країни. Жителям Києва, Харкова, Одеси, Чернігова, Луцька доступна адресна кур'єрська доставка додому або в офіс. Працюємо швидко і злагоджено, щоб вчасно доставляти Ваші покупки.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (38)

- грн.
Ще
Ще
Ще
Сортування: За замовчуванням
хіт
продажу
Linpac, 100 шт., Перчатки вінілові, неопудренні, розмір М Linpac, 100 шт., Перчатки вінілові, неопудренні, розмір М
Артикул: 66860
новинка!
PRO service, Professional, 100 шт., Рукавиці вінілові, одноразові, розмір L
Артикул: 66892
новинка!
PROservice, Plastic Glover, 100 шт, Рукавички поліетиленові, одноразові, L
Артикул: 67050
новинка!
PROservice, Professional, 100 шт., Рукавички вінілові, Розмір M
Артикул: 20550
Viola, 100 шт., Рукавички латексні, нестерильні, опудрені, розмір L
Артикул: 67413
новинка!
Бонус, 10 шт., Рукавички вінілові, Розмір S/M Бонус, 10 шт., Рукавички вінілові, Розмір S/M
Артикул: 20658
Помічниця, 10 шт., Рукавички нітрилові, Розмір S
Артикул: 19938
Помічниця, 10 шт., Рукавички нітрилові, розмір L Помічниця, 10 шт., Рукавички нітрилові, розмір L
Артикул: 19940
Помічниця, 10 шт., Рукавички нітрилові, розмір M
Артикул: 19939
Фрекен Бок, 10 шт.,  Перчатки, Нітрілові, Розмір L
Артикул: 20530
Фрекен Бок, 10 шт., Рукавички нітрилові, розмір M
Артикул: 13837
Фрекен Бок, 10 шт., Рукавички нітрилові, розмір S
Артикул: 13836
Care 365, 100 шт., Рукавички вінілові без пудри, молочні, розмір L
Артикул: 63180
Care 365, 100 шт., Рукавички латексні без пудри, молочні, розмір L Care 365, 100 шт., Рукавички латексні без пудри, молочні, розмір L
Артикул: 57526
Care 365, 100 шт., Рукавички латексні без пудри, молочні, розмір M Care 365, 100 шт., Рукавички латексні без пудри, молочні, розмір M
Артикул: 57525
Igar, 100 шт., Рукавички нестерильні, латексні, припудрені, розмір L Igar, 100 шт., Рукавички нестерильні, латексні, припудрені, розмір L
Артикул: 11857
Mercator Medical, 100 шт., Рукавички нестерильні, латексні, припудрені, розмір M Mercator Medical, 100 шт., Рукавички нестерильні, латексні, припудрені, розмір M
Артикул: 19844
Добра Господарочка, 6 пар, Рукавички нітрилові, чорні, розмір S
Артикул: 65038
Фрекен Бок, Pink & Black, 50 шт., Рукавички нітрилові, в асортименті, розмір S Фрекен Бок, Pink & Black, 50 шт., Рукавички нітрилові, в асортименті, розмір S
Артикул: 47683