Презервативи - купити Засоби контрацепції у Києві, доставка води - АкваМаркет
0

Презервативи


Під час статевого акту партнери повинні думати не тільки про задоволення, але і про безпеку. Для цих цілей використовують презерватив, який допомагає захиститися не тільки від небажаної вагітності, але і від інфекцій, венеричних захворювань. Це найдоступніший і простий спосіб профілактики захворювань, що передаються статевим шляхом (СНІД, сифіліс, хламідіоз, гонорея та ін.). Але навіть з перевіреним партнером кондом забезпечує безпечне і комфортне заняття сексом.

Історія презерватива налічує кілька століть. Перші прототипи з'явилися ще в Давньому Єгипті, а для виробництва використовували тонку шкіру або особливі види тканин. Сучасні вироби не мають з ними нічого спільного. У виробництві використовуються сучасні еластичні матеріали, такі як латекс або поліуретан. Примітно, що в Європі в 1992 році з'явився жіночий презерватив. Цей бар'єрний контрацептив має деякі особливості і істотно відрізняється від чоловічого. Жіночий кондом це поліуретановий мішечок з кільцями на обох кінцях. Завдяки кільцям виріб надійно фіксується в піхві перед статевим актом. Після цього мішечок потрібно викинути. Якщо використаний такий контрацептив, то чоловічий презерватив використовувати немає необхідності.

Однак класичні чоловічі контрацептиви більш зручні в застосуванні, тому саме вони набули широкого поширення по всьому світу. Знайти їх можна в будь-якому магазині, аптеці або кондоматі.

Наскільки надійний кондом?

Питанням надійності контрацептивів задаються практично всі, хто їх використовує. За даними виробників, продукція проходить постійне багатоетапне тестування і перевірку на предмет дефекту. Однак матеріали презервативів уразливі до зовнішніх впливів. Латекс боїться прямих сонячних променів і високої температури, втрачає властивості від впливу масел або вазеліну. Також матеріал легко порвати, якщо необережно зачепити його довгими нігтями. Тому користуватися презервативом варто обережно, і не рекомендується відкривати упаковку зубами, ножицями або нігтями.

Види презервативів, які можна замовити на нашому сайті:

 • З розігріваючим ефектом. Виріб додатково покривають лубрікантом, який надає розігріваючу дію на статеві органи. Це можливість випробувати абсолютно нові відчуття і урізноманітнити інтимне життя.
 • Ароматизовані. Найчастіше їх беруть для орального сексу, щоб зробити процес цікавим і ще більш приємним. Різноманітність смаків (від класичного ментолової до пікантного тутті-фрутті) дозволить підібрати продукт для кожного. Особливою популярністю користуються презервативи Дюрекс апельсин, полуниця, банан.
 • Веганські. До складу презервативів часто входить молочний білок казеїн, який надає латексу високу гладкість і забезпечує комфортне ковзання. У веганських презервативах ця речовина замінена на екстракт будяка, а самі вироби проходять тільки електронне тестування без випробувань на тваринах.
 • Різнокольорові. Крім яскравого кольору латекс іноді просочується смаком або ароматом. Примітно, що можна купити презервативи різнокольорові в одній упаковці в кількість від 3 до 12 штук. Таким чином, завдяки покупці однієї пачки можна спробувати різні смаки і знайти ідеальний варіант для себе і партнера. Кольорові презервативи Контекс - це яскраві враження і нові відчуття від статевого акту.
 • Ультратонкі. Багато людей відзначають той факт, що чутливість в презервативі істотно знижується, що впливає на якість статевого життя. Ультратонкі презервативи виробляються з поліуретану товщиною всього 0,02 мм зі стрічкою для швидкого надягання. Однак товщина впливає тільки на відчуття, не зменшуючи надійність самого контрацептиву. Секс з ультратонким презервативом такий же безпечний, як і з виробом звичайної товщини.
 • Зі збільшеною кількістю змазки. Позбавляє партнерів від необхідності додатково купувати лубрикант. Кондом забезпечує комфорт і приємні відчуття, а також гарантує надійність статевого акту, адже він не порветься через недостатню кількість змазки.
 • З вусиками, виступами, реберцями, пухирцями. Створені, щоб дарувати нові відчуття від сексу. Рельєфні презервативи додатково стимулюють інтимні зони, тим самим підвищуючи задоволення.
 • Сяючі. Ще один спосіб урізноманітнити інтимне життя і здивувати партнера.
 • Презервативи з анестетиком. Кондоми-пролонгатори, які допомагають відстрочити кульмінацію і продовжити інтимну близькість.

Як користуватися презервативом правильно

Як і у будь-яких інших медичних засобів у презервативів є загальні правила застосування. Щоб досягти максимального ефекту і не пошкодити виріб слід спочатку перевірити упаковку. На ній не повинно бути дефектів, дірок або проколів. Потім відкрийте упаковку і витягніть виріб. Потрібно затиснути кінчиками пальців наконечник, щоб випустити з нього повітря. Накопичувач прикладають до голівки ерегованного члена, акуратно розподіляючи по всьому органу. Після застосування виріб викидають в урну.

Як вибрати розмір презервативів

Забезпечити задоволення і безпеку статевого акту можна лише в разі, якщо презерватив підходить за розміром. Підбирають його після вимірювання статевого члена, коли той перебуває в збудженому стані. Розмір частіше визначає не довжину, а ширину, тому базова розмірна сітка презервативів виглядає так:

 • S шириною 3-4 см.
 • М шириною 5 см.
 • L шириною більше 5 см.
 • XL шириною більше 6 см в області головки і 5 см біля основи.

Купити з доставкою презервативи за доступною ціною

Оскільки придбання кондомів у багатьох покупців викликає збентеження, особливо якщо мова йде про вибір незвичайних рішень, краще купувати продукцію онлайн. У цьому випадку Ви позбавите себе від дискомфорту, пов'язаного з особистим контактом з продавцем, а також зможете додатково заощадити гроші і час. На АкваМаркет можна купити онлайн презервативи в будь-який зручний час, замовивши доставку в Київ і по Україні. Зверніть увагу, що на опт презервативи відвантажуються за зниженими цінами. Замовте кондоми дешевше, ніж в аптеці, а ми доставимо замовлення в пункт призначення в мінімальні терміни.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (27)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Contex Extra Sensation, 3 шт, Презервативи з крупними крапками та ребрами Contex Extra Sensation, 3 шт, Презервативи з крупними крапками та ребрами Contex Extra Sensation, 3 шт, Презервативи з крупними крапками та ребрами

на завтра
Артикул: 62150
Contex Long Love, 12 шт., Презервативи для тривалого задоволення Contex Long Love, 12 шт., Презервативи для тривалого задоволення

на завтра
Артикул: 40946
Contex, Classic, 12 шт., Презервативи класичні Contex, Classic, 12 шт., Презервативи класичні

на завтра
Артикул: 12872
Contex, Classic, 12 шт., Презервативи класичні Contex, Classic, 12 шт., Презервативи класичні

на завтра
Артикул: 40945
Contex, Classic, 3 шт., Презервативи класичні Contex, Classic, 3 шт., Презервативи класичні

на завтра
Артикул: 12876
Contex, Extra Large, 3 шт., Презервативи збільшеного розміру Contex, Extra Large, 3 шт., Презервативи збільшеного розміру

на завтра
Артикул: 12879
Contex, Extra Sensation, 12 шт., Презервативи ребристі Contex, Extra Sensation, 12 шт., Презервативи ребристі

на завтра
Артикул: 12873
Contex, Light, 12 шт., Презервативи ультратонкі Contex, Light, 12 шт., Презервативи ультратонкі

на завтра
Артикул: 12874
Contex, Light, 3 шт., Презервативи ультратонкі Contex, Light, 3 шт., Презервативи ультратонкі

на завтра
Артикул: 12877
Contex, Long Love, 3 шт., Презервативи для тривалого задоволення Contex, Long Love, 3 шт., Презервативи для тривалого задоволення

на завтра
Артикул: 12878
Durex Classic, 3 шт., Презервативи Класичні, з гелем-змазкою Durex Classic, 3 шт., Презервативи Класичні, з гелем-змазкою

на завтра
Артикул: 12880
Durex Dual Extase, 3 шт., Презервативи рельєфні, з силіконовою змазкою Durex Dual Extase, 3 шт., Презервативи рельєфні, з силіконовою змазкою

на завтра
Артикул: 61922
Durex Extra Safe, 12 шт., Презервативи, Максимальна надійність Durex Extra Safe, 12 шт., Презервативи, Максимальна надійність

на завтра
Артикул: 30520
Durex Invisible, 3 шт., Презервативи ультратонкі з гелем-змазкою Durex Invisible, 3 шт., Презервативи ультратонкі з гелем-змазкою

на завтра
Артикул: 61921
Durex Real Feel, 3 шт., Презервативи для природних відчуттів Durex Real Feel, 3 шт., Презервативи для природних відчуттів

на завтра
Артикул: 61924
Durex, Classic, 12 шт., Презервативи класичні Durex, Classic, 12 шт., Презервативи класичні

на завтра
Артикул: 29460
Durex, Dual Extase, 12 шт., Презервативи рельєфні Durex, Dual Extase, 12 шт., Презервативи рельєфні

на завтра
Артикул: 29459
Durex, Pleasuremax, 12 шт., Презервативи з ребрами і крапками Durex, Pleasuremax, 12 шт., Презервативи з ребрами і крапками

на завтра
Артикул: 29465
Dureх, Elite, 3 шт., Презервативи ультратонкі Dureх, Elite, 3 шт., Презервативи ультратонкі

на завтра
Артикул: 29464
Dureх, Real Feel, 12 шт., Презервативи, Природні відчуття

на завтра
Артикул: 29461
Viva, 12 шт., Віва, Презервативи Класичні Viva, 12 шт., Віва, Презервативи Класичні

на завтра
Артикул: 64725
Viva, 3 шт., Віва, Презервативи Класичні

на завтра
Артикул: 64726
Viva, 3 шт., Віва, Презервативи Ребристі

на завтра
Артикул: 64727
Viva, 3 шт., Віва, Презервативи Точкові

на завтра
Артикул: 64724
Viva, 3 шт., Віва, Презервативи Ультратонкі

на завтра
Артикул: 64728